[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 28 sierpnia

Atest Kielce 4-2 Victoria Górki Szczukowskie
Jabłonica Szydłów 1-6 Polanie Pierzchnica
Partyzant Radoszyce 1-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Astra Piekoszów 3-1 Czarnovia Kielce
Moravia Morawica 1-4 Piast Stopnica
Olimpia Krzelów 1-2 Start Słupia Jędrzejowska
Dąb Nagłowice 0-4 GKS Kluczewsko
Samson Samsonów 1-1 Sporting Kielce
pd. k. 1-3
Leśnik Zagnańsk 0-3 Polonia Białogon (Kielce)
(wo)
na boisku 3-2
GKS Wojciechowice 0-3 Stal Kunów
Marol Jacentów 1-3 OKS Opatów
LZS Samborzec 1-0 Piast Osiek
Tęcza Gowarczów 2-1 GKS Fałków
Baszta Rytwiany 6-3 Wisła Nowy Korczyn
Świt Działoszyce 1-3 Sparta Kazimierza Wielka
Leśnik Wiązownice 0-2 GKS Iwaniska
Elmar Jędrzejów 1-4 Partyzant Wodzisław 29 sierpnia
Orlęta II Kielce 1-1 LZS Radlin
pd. k. 6-5
Victoria Kurozwęki 1-2 KS 2000 Łoniów
Źródło Solec Zdrój 2-4 Koprzywianka Koprzywnica
Kamienna Brody 1-2 KS Tarłów
Lubrzanka Kajetanów 4-1 AZS WSU Kielce 27 sierpnia
MKS II Końskie 1-3 MKS Stąporków 27 sierpnia
Sokół Jachimowice 0-2 LZS Koniemłoty 27 sierpnia
Zryw Łopuszno 3-0 Zryw Skroniów
(wo)
Zryw Zbigniewice 3-0 Huragan Wilczyce
(wo)
Gród Wiślica 3-0 Victoria Skalbmierz
(wo)

II runda - 18 września
Do gry przystąpili III ligowcy: Korona Kielce, Nida Pińczów, Pogoń Staszów, IV-ligowcy: Alit Ożarów, Czarni Połaniec, GKS Nowiny, Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna, Heko Czermno, Hetman Włoszczowa, Łysica Bodzentyn, MKS Końskie, Naprzód Jędrzejów, Orlęta Kielce, Orlicz Suchedniów, Piast Chęciny, Spartakus Daleszyce, Star Starachowice, Świt Ćmielów, Wierna Małogoszcz, Wisła Sandomierz, Zenit Chmielnik oraz zespoły z niższych klas rozgrywkowych: AKS Busko Zdrój, Bucovia Bukowa, Cukrownik Włostów, GKS Rudki, GKS Świniary, Górnik Miedzianka, Klimontowianka Klimontów, Lechia Strawczyn, Nidzianka Bieliny, Piaskowianka Piaski, Skała Tumlin, Sparta Dwikozy, Unia Sędziszów, Wicher Miedziana Góra, Zorza Tempo Pacanów.
Pogoń Staszów - wolny los

Atest Kielce 0-3 Skała Tumlin
Korona Kielce 4-0 Wicher Miedziana Góra
Polanie Pierzchnica 3-5 Spartakus Daleszyce
Astra Piekoszów 4-1 Górnik Miedzianka
Piast Stopnica 3-1 AKS Busko Zdrój
Sporting Kielce 1-0 Orlęta II Kielce
KS 2000 Łoniów 1-0 GKS Świniary
Zryw Łopuszno 0-5 Wierna Małogoszcz
GKS Iwaniska 2-4 Cukrownik Włostów
Polonia Białogon (Kielce) 1-11 Piast Chęciny
LZS Koniemłoty 3-2 Zenit Chmielnik
Stal Kunów 3-3 Star Starachowice
pd. k. 2-4
Zryw Zbigniewice 0-3 Świt Ćmielów
(wo)
OKS Opatów 1-3 GKS Rudki
LZS Samborzec 3-1 Sparta Dwikozy
Tęcza Gowarczów 0-11 Heko Czermno
Koprzywianka Koprzywnica 0-4 Wisła Sandomierz
Baszta Rytwiany 3-2 Klimontowianka Klimontów
pd.
Gród Wiślica 0-3 Sparta Kazimierza Wielka
Partyzant Wodzisław 1-3 Piaskowianka Piaski
MKS Stąporków 1-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
pd. k. 4-5
Zorza Tempo Pacanów 1-1 Czarni Połaniec
pd. k. 1-4
Bucovia Bukowa 1-0 Orlęta Kielce
Unia Sędziszów 1-5 Nida Pińczów
Lechia Strawczyn 0-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Nidzianka Bieliny 2-4 Orlicz Suchedniów
Partyzant Radoszyce 1-2 MKS Końskie 25 września
Start Słupia Jędrzejowska 1-4 Naprzód Jędrzejów 25 września
GKS Kluczewsko 3-2 Hetman Włoszczowa 25 września
KS Tarłów 0-6 Alit Ożarów 25 września
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Łysica Bodzentyn 25 września

III runda - 16 października

Baszta Rytwiany 4-6 Spartakus Daleszyce
Bucovia Bukowa 0-3 Korona Kielce
Michalski 38, Mitek 77, Basąg 89
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-3 Skała Tumlin
Cukrownik Włostów 0-2 Star Starachowice
GKS Rudki 4-0 Orlicz Suchedniów
Astra Piekoszów 0-10 Heko Czermno
GKS Kluczewsko 0-2 Wierna Małogoszcz
Grzesik 20, Lniany 22
MKS Końskie 9-1 Sporting Kielce
Myśliwy 8, 16, 78, Sobieraj 47, 51 (k), 81, Wiktorowicz 55, Korytkowski 62, 84 - Jugo 75
KS 2000 Łoniów 1-4 Alit Ożarów
LZS Koniemłoty 5-3 Piast Chęciny
Świt Ćmielów 2-1 Czarni Połaniec
LZS Samborzec 2-5 Wisła Sandomierz
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
pd.
Gos 45, Adamczyk 95 - Dróżdż 33 (k)
Sparta Kazimierza Wielka 0-7 Nida Pińczów 23 października
Francuz 30, Chlewicki 31, Świstak 62, Rechowicz 71, Derela 81, 86, Pawłowski 85
Piast Stopnica 0-5 Pogoń Staszów 23 października
Rzepa 17, Karasiński 25, Lebioda 30, Zieliński 50, Góreczny 60
Piaskowianka Piaski 2-1 Naprzód Jędrzejów 23 października
Smolarczyk 27, Dudek 74 (k) - T.Faryna 46

1/8 finału - 17 listopada

MKS Końskie 2-4 Korona Kielce
pd.
Sobieraj 18 (k), Korytkowski 65 - Dziubek 15, 112, Grad 43, Wachowicz 95 (k)
Alit Ożarów 3-1 Pogoń Staszów
Gołębiowski 25 (k), Barański 42, 44 - Karasiński 17
Spartakus Daleszyce 3-0 Nida Pińczów
Gil 14, Bączyk 32 (s), Radkowski 64
Lubrzanka Kajetanów 2-2 Świt Ćmielów
pd. k. 5-3
Nawara 25, Podgórski 37 - Mazepa 13, Sołtykiewicz 66
Skała Tumlin 1-0 Heko Czermno
Staniec 43
mecz w Zagnańsku
LZS Koniemłoty 1-6 Wisła Sandomierz
nieznany ? - Rauch 13, 66, Leptacz 23, Szymański 37, Przygoda 87 (k), Krzemiński 90
Piaskowianka Piaski 0-3 Wierna Małogoszcz
Kleszcz 35, 43, 60
GKS Rudki 3-1 Star Starachowice 23 listopada
Salwerowicz 13, G.Wróblewski 15, M.Wojciechowski 21 - D.Anduła 23

1/4 finału - 16 kwietnia

Lubrzanka Kajetanów 1-0 Spartakus Daleszyce
Bracha 12
Wierna Małogoszcz 5-0 Skała Tumlin 15 kwietnia
Drej 17, 77, Boguszewski 49, 53, Przybysz 75
GKS Rudki 1-4 Korona Kielce 23 kwietnia
G.Wróblewski 39 - Grad 3, 15, Lipski 13, Sawicki 77
Wisła Sandomierz 3-0 Alit Ożarów
Leptacz 8, 65, Pacholczak 23

1/2 finału - 7 maja

Wisła Sandomierz 0-1 Korona Kielce
Dziubek 77
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Wierna Małogoszcz
B.Foks 82 - Drej 2, 38 (k), Kleszcz 85

Finał - 4 czerwca, 11 czerwca

Wierna Małogoszcz 0-4 Korona Kielce
Rutka 2, Grad 40, 53, Dziubek 50

Korona Kielce 4-1 Wierna Małogoszcz
Woźniak 32, 89, Dziubek 60, Hermes 88 - Drej 6

Puchar Polski 2003/2004

Puchar Polski 2002/2003 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Zachodniopomorski ZPN)

Specjalne podziękowania dla Huberta Florczyka za uzupełnienia

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas