[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Mazowiecki ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia

WKS Zajezierze 1-3 Strażak Stanisławice
GKS Sieciechów 1-4 Megawat Świerże Górne
Chojniak Wieniawa 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko
Orkan Wilków 0-3 Kraska Jasieniec
AZBUD Pomorzany 3-1 KS Potworów
Centrum Radom 2-1 Zamłynie Radom
Postęp Łaziska 2-5 Ruszcovia Ruszców
KS Jastrząb 3-3 Gryf Policzna
pd.
nieznany wynik karnych
LZS Zalesice 1-2 Radomiak II Radom
MKS Wola Lipieniecka 3-5 Szydłowianka II Szydłowiec
Wisła Solec 0-10 Zawisza Sienno
MKS Wyśmierzyce 1-3 Mazowsze II Grójec
LKS Promna 1-3 Zodiak Sucha
Sparta Sadkowice 4-10 Iłżanka Kazanów
Plon II Garbatka-Letnisko 0-3 Akcja I Jastrzębia
LUKS Ruda Wielka 3-0 Proch Pionki
KS Janików 2-1 Legion Głowaczów
Ogniwo Chlewiska 3-2 Oskar Przysucha
Victoria Małęczyn 0-3 Wisła Chotcza
KS Żdżary 0-8 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zorza Ludwinów 3-0 Viki II Radom
Perła II Złotokłos 0-3 Korona II Góra Kalwaria
(wo)
GLKS II Nadarzyn 3-0 Olmian Żabia Wola
(wo)
Korona Jadów 0-3 Bóbr Tłuszcz
Orzeł Kampinos 0-3 Limit Rybno
(wo)
LKS II Chlebnia 2-0 Milan II Milanówek
Guzovia Guzów 3-6 Promyk Nowa Sucha
Tarpan II Tarczyn 1-3 Perła Złotokłos
Polonez Mordy 1-2 Watra Mrozy
LZS Koszewnica 1-4 Korona Olszyc
LZS Rówce 2-1 Tygrys Huta Mińska
LZS Starawieś 0-3 Podlasie II Sokołów Podlaski
Płomień II Dębe Wielkie 2-3 Iskra Stojadła
Hydrotex Wola Łaskarzewska 0-3 Orzeł Unin
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Orzeł Parysów
Jutrzenka Junior Cegłów 0-1 Amur Wilga
Wisła Maciejowice 2-1 Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Miedzanka Miedzna
Kosovia Kosów Lacki 1-5 ŁKS Łochów
Victoria Kałuszyn 9-2 Kos Baldwinki
Mszczonowianka II Mszczonów 3-11 MKS Żabia Wola
Gwardia II Warszawa 3-0 Znicz II Pruszków
(wo)
Connex Warszawa 0-3 Sarmata II Warszawa
(wo)
Dąb Wieliszew 1-0 Mazowsze Zegrze
Goliat Leoncin 0-3 Wisła Zakroczym
KS Wólka Radzymińska 0-1 Rządza Załubice
PKS Siennica 2-0 Józefovia II Józefów
UKS Borzęcin 2-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Płomień Nuna 0-2 Impet Łajski
Żyrardowianka II Żyrardów 0-1 Wrzos Międzyborów
Sorento Kamion 2-4 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Bór Regut 5-3 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Tur II Jaktorów 1-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sagita Warszawa 2-4 Skra Obory
Start II Otwock 2-1 KS II Falenica (Warszawa)
Santoryn Nowinki 2-1 Transrol Wyszków
Victoria II Sulejówek 1-2 WKS Puznów
Wrzos Celestynów 2-5 Vistula Nadbrzeż
ZWAR II Międzylesie (Warszawa) 6-5 Pogoń Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Marymont II Warszawa 0-1 Odnowa Warszawa
Laura II Chylice 0-3 Omega Warszawa
Orion Cegłów 6-2 Victoria Błonie
Ikar Sochaczew 1-2 Utrata Pawłowice
Wisła Dziecinów 3-2 Rokola Otwock Wielki
Naprzód II Brwinów 3-2 Legion Otrębusy
Walka Kosów 1-4 Tarpan Tarczyn
Energetyk Warszawa 7-3 GLM Warszawa
Zaborowianka Zaborów 5-3 Anprel Nowa Wieś
Junak Warszawa 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
KS Glinianka 2-1 Legion Warszawa
Orzeł II Baniocha 3-1 KS Raszyn
Życie Warszawa 7-1 Świt II Warszawa
KS Puznówka 1996 0-5 AON Rembertów (Warszawa)
RKS II Ursus (Warszawa) 2-1 Naprzód II Zielonki
Błyskawica Warszawa 2-4 Marcovia 2000 II Marki
Pogoń Ormeus W. 3-9 Błękitni Korytów
KS Olesin-Halinów 2-3 Victoria Sulejówek
Rotavia Nieporęt 7-2 Sokół Serock
Huragan Grochale 4-3 Ryś Laski
Wicher II Kobyłka 1-2 Mazur II Radzymin
FC Płochocin 2-6 Piast II Piastów
Wisła Jabłonna 3-3 FC Stars Warszawa
pd.
nieznany wynik karnych
Sparta II Jazgarzew 3-4 Laura Chylice
Burza Pilawa 5-0 Sęp Żelechów
Bobry Cierszewo 1-2 Zorza Szczawin Kościelny
Olimpia Gozdowo 4-0 Iskra Kozłowo
LZS Słubice 1-2 GOKSiR Młodzieszyn
Sparta Rościszewo 3-0 Skrwa Łukomie
LZS Miszewko Strzałkowskie 0-3 Błyskawica Lucień
Pogoń Słupia 2-3 Luszynianka Luszyn
LZS Bułkowo 1-3 Skrwa Brudzeń
Sparta Mochowo 4-2 Kasztelan Białe Błoto
Unia Czermno 2-0 Lwówianka Lwówek
ULKS II Ciółkowo 4-3 Kormoran Łąck
Wisła Kępa Polska 4-5 Stegny Wyszogród
Polonia Radzanowo 4-4 Victoria Wykowo
pd. k. 2-4
Huragan Bodzanów 0-3 KS Białkowo
Start Lutocin 2-4 Wkra Żuromin
Orzeł Gołomin 2-2 Tęcza Ojrzeń
pd.
nieznany wynik karnych
GKS II Strzegowo 1-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Tęcza 34 II Płońsk 1-2 Sona Nowe Miasto
Salos Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-3 Gwar Pawłowo
(wo)
KS Karniewo 6-4 GKS Lipowiec
KS Unieck 0-1 Konopianka Konopki
Błyskawica Gumino 3-5 Wkra Radzanów
Huragan Lipniki 2-4 MKS Szreńsk
Mazowsze Jednorożec 2-1 Orzyc Chorzele
Orzeł Sypniewo 0-1 Stacja Ostrołęka
Zryw Łempin 0-3 Błękitni Raciąż
LZS Łyse 1-0 Sokół Grudusk
Bartnik Myszyniec 0-1 DKS Dylewo
GKS Andzin 0-3 Wkra Cieksyn

II runda - 28 sierpnia

MKS Żabia Wola 0-3 Okęcie II Warszawa
Gwardia II Warszawa 1-2 Sarmata Warszawa
Sarmata II Warszawa 0-3 Marymont Warszawa
Dąb Wieliszew 0-5 Wicher Kobyłka
Wisła Zakroczym 3-2 KS II Łomianki
Rządza Załubice 4-5 Marcovia 2000 Marki
PKS Siennica 0-1 Mazur II Karczew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-2 Naprzód Zielonki
Impet Łajski 2-3 Wkra Pomiechówek
Wrzos Międzyborów 2-1 Relax Radziwiłłów
Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-1 Unia Iłów
Bór Regut 5-2 Józefovia Józefów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Naprzód Brwinów
Skra Obory 3-1 Jedność Żabieniec
Start II Otwock 1-3 Advit Wiązowna
Santoryn Nowinki 3-5 NTP Wyszków
WKS Puznów 1-5 MLKS Wesoła (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 1-4 Mazur Karczew
ZWAR II Międzylesie (Warszawa) 3-7 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Odnowa Warszawa 0-12 Hutnik II Warszawa
Omega Warszawa 1-4 AZS Absolwent UW Warszawa
Orion Cegłów 0-2 LKS Chlebnia
Utrata Pawłowice 2-5 Orkan Sochaczew
Wisła Dziecinów 5-2 Start Otwock
Naprzód II Brwinów 2-3 Przyszłość Włochy (Warszawa)
Tarpan Tarczyn 9-0 Orzeł Baniocha
Energetyk Warszawa 0-1 Delta Warszawa
Zaborowianka Zaborów 2-1 Milan Milanówek
Amigos Warszawa 2-4 GKP II Targówek (Warszawa)
KS Glinianka 3-0 KS Falenica (Warszawa)
(wo)
Orzeł II Baniocha 2-2 KS II Piaseczno
pd.
albo KS Piaseczno; nieznany wynik karnych
Życie Warszawa 1-3 Victoria Głosków
AON Rembertów (Warszawa) 1-0 FC Tuszko (Otwock)
RKS II Ursus (Warszawa) 1-2 Świt Warszawa
Marcovia 2000 II Marki 1-4 Huragan Wołomin
Błękitni Korytów 1-2 Tur Jaktorów
Victoria Sulejówek 0-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Rotavia Nieporęt 7-2 Legionovia II Legionowo
Huragan Grochale 1-4 Olimpia II Warszawa
Mazur II Radzymin 3-0 Dolcan II Ząbki
(wo)
Piast II Piastów 0-3 Partyzant Leszno
Wisła Jabłonna 0-2 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Laura Chylice 2-2 KS Piaseczno
pd.
albo KS II Piaseczno; nieznany wynik karnych
Watra Mrozy 2-3 Czarni Węgrów
Korona Olszyc 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski
LZS Rówce 3-0 Zorza Sterdyń
Podlasie II Sokołów Podlaski 1-4 Tęcza Pustelnik
Iskra Stojadła 3-1 Sokół Kołbiel
Orzeł Unin 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Orzeł Parysów 4-1 Promnik Łaskarzew
Amur Wilga 2-3 Płomień Dębe Wielkie
Wisła Maciejowice 2-3 Jutrzenka Cegłów
Miedzanka Miedzna 2-1 Naprzód Skórzec
ŁKS Łochów 2-2 Orzeł Łosice
pd.
nieznany wynik karnych
Victoria Kałuszyn 3-0 Wektra Dziewule
(wo)
Burza Pilawa 4-2 Wilga Garwolin
Zorza Szczawin Kościelny 1-0 Wisła Nowy Duninów
Olimpia Gozdowo 1-7 Zryw Bielsk
GOKSiR Młodzieszyn 0-7 Mazowsze Płock
Sparta Rościszewo 1-3 Orzeł Goleszyn
Błyskawica Lucień 1-0 Świt Staroźreby
Luszynianka Luszyn 0-7 Wisła II Płock
Strażak Stanisławice 0-1 Mirax/Viki Bierwce
Megawat Świerże Górne 1-4 Mirax/Viki II Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-6 Wulkan Zakrzew
Kraska Jasieniec 2-2 Sokół Przytyk
pd.
nieznany wynik karnych
AZBUD Pomorzany 2-5 MGKS Skaryszew
Centrum Radom 0-1 Berta Jedlińsk
Ruszcovia Ruszców 1-2 Orzeł Gielniów
KS Jastrząb 5-2 Polonia Iłża
Radomiak II Radom 2-7 Szydłowianka Szydłowiec
Szydłowianka II Szydłowiec 1-6 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno 3-2 Powiślanka Lipsko
Mazowsze II Grójec 0-3 Mogielanka Mogielnica
Zodiak Sucha 3-1 KS Warka
Iłżanka Kazanów 6-2 Video Ciepielów
Akcja I Jastrzębia 5-2 Jaguar Wolanów
LUKS Ruda Wielka 3-0 Plon Garbatka-Letnisko
KS Janików 0-5 Broń Radom
Ogniwo Chlewiska 1-4 Oronka Orońsko
Wisła Chotcza 1-4 Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-4 Sadownik Błędów
Zorza Ludwinów 1-5 Beta Radom
Korona II Góra Kalwaria 1-2 Leśna Chynów
GLKS II Nadarzyn 0-3 Mszczonowianka Mszczonów
(wo)
Bóbr Tłuszcz 1-1 Mazur Radzymin
pd.
nieznany wynik karnych
Limit Rybno 5-3 Ikar Bielice
LKS II Chlebnia 1-0 Błonianka Błonie
Promyk Nowa Sucha 0-2 Żyrardowianka Żyrardów
Perła Złotokłos 1-4 Sparta Jazgarzew
Skrwa Brudzeń 3-0 Wicher Cieszewo
Sparta Mochowo 4-3 Orkan Lelice
Unia Czermno 2-1 Błękitni Gąbin
ULKS II Ciółkowo 3-4 Skra Drobin
błędny wynik lub walkower
Stegny Wyszogród 1-3 Mazur Gostynin
Victoria Wykowo 3-6 Amator Maszewo
KS Białkowo 2-1 Stoczniowiec Płock
Wkra Żuromin 4-1 Boruta Kuczbork
Tęcza Ojrzeń 0-6 Iskra Krasne
GKS II Strzegowo 2-5 Kryształ Glinojeck
Sona Nowe Miasto 4-1 MKS Ciechanów
Gwar Pawłowo 1-0 GKS Strzegowo
KS Karniewo 1-1 Tęcza 34 Płońsk
pd.
nieznany wynik karnych
Konopianka Konopki 1-2 Gladiator Słoszewo
Wkra Radzanów 0-2 Wkra Bieżuń
MKS Szreńsk 2-1 Orlęta Baboszewo
Mazowsze Jednorożec 2-0 Kurpik Kadzidło
Stacja Ostrołęka 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Błękitni Raciąż 1-2 Żbik Nasielsk
LZS Łyse 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
DKS Dylewo 3-0 MKS Przasnysz
Wkra Cieksyn 0-10 Makowianka Maków Mazowiecki

III runda - 18 września
Do gry przystąpiły: Błękitni Stoczek i Kasztelan Sierpc.

Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Okęcie II Warszawa
Victoria Głosków 0-6 Sarmata Warszawa
Zaborowianka Zaborów 0-4 Marymont Warszawa
Rotavia Nieporęt 1-9 Wicher Kobyłka
Wisła Zakroczym 0-7 Żbik Nasielsk
Mazur II Radzymin 5-3 Marcovia 2000 Marki
Burza Pilawa 2-1 Mazur II Karczew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-5 Świt Warszawa
pd.
nieznany wynik karnych
Wkra Pomiechówek 1-2 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Wrzos Międzyborów 4-3 LKS Chlebnia
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-6 Mazowsze Płock
Bór Regut 2-5 Delta Warszawa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-3 Orkan Sochaczew
Skra Obory 1-3 KS Piaseczno
Victoria Kałuszyn 5-1 Advit Wiązowna
NTP Wyszków 2-0 Mazur Radzymin
MLKS Wesoła (Warszawa) 1-4 Polfa Tarchomin (Warszawa)
KS Glinianka 1-6 Mazur Karczew
Huragan Wołomin 1-4 Hutnik II Warszawa
KS II Piaseczno 1-3 AZS Absolwent UW Warszawa
Wisła Dziecinów 2-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Tur Jaktorów 6-2 Przyszłość Włochy (Warszawa)
Tarpan Tarczyn 4-2 Sparta Jazgarzew
AON Rembertów (Warszawa) 1-2 GKP II Targówek (Warszawa)
Partyzant Leszno 0-4 Olimpia II Warszawa
Błękitni Stoczek 3-4 Czarni Węgrów
LZS Rówce 0-4 Podlasie Sokołów Podlaski
Iskra Stojadła 4-5 Tęcza Pustelnik
Orzeł Unin 1-2 Płomień Dębe Wielkie
Orzeł Parysów 4-1 Jutrzenka Cegłów
Miedzanka Miedzna 2-4 ŁKS Łochów
Zorza Szczawin Kościelny 3-0 Orzeł Goleszyn
Błyskawica Lucień 0-0 Zryw Bielsk
pd.
nieznany wynik karnych
Unia Czermno 1-9 Wisła II Płock
Leśna Chynów 0-2 Mirax/Viki Bierwce
KS Jastrząb 2-1 Mirax/Viki II Radom
Wulkan Zakrzew 3-1 Orzeł Wierzbica
Akcja I Jastrzębia 2-1 Sokół Przytyk
Iłżanka Kazanów 1-2 MGKS Skaryszew
Sadownik Błędów 3-5 Berta Jedlińsk
Mogielanka Mogielnica 2-2 Orzeł Gielniów
pd.
nieznany wynik karnych
Zawisza Sienno 3-4 Szydłowianka Szydłowiec
Zodiak Sucha 2-3 Broń Radom
LUKS Ruda Wielka 2-7 Zwolenianka Zwoleń
Oronka Orońsko 1-7 Beta Radom
Limit Rybno 3-1 Mazur Gostynin
LKS II Chlebnia 2-3 Żyrardowianka Żyrardów
Skrwa Brudzeń 2-6 Kasztelan Sierpc
Sparta Mochowo 3-4 ULKS II Ciółkowo
KS Białkowo 1-4 Amator Maszewo
MKS Szreńsk 1-6 Wkra Żuromin
LZS Łyse 1-5 Iskra Krasne
Wkra Bieżuń 7-1 Kryształ Glinojeck
Sona Nowe Miasto 1-2 Gladiator Słoszewo
DKS Dylewo 0-3 Tęcza 34 Płońsk
(wo)
Mazowsze Jednorożec 3-5 Gwar Pawłowo
Stacja Ostrołęka 0-3 Makowianka Maków Mazowiecki
(wo)

IV runda - 2 października
Do gry przystąpił IV-ligowiec: ULKS Ciółkowo.

Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Żbik Nasielsk
Mazur II Radzymin 4-2 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Burza Pilawa 3-3 Płomień Dębe Wielkie
pd.
nieznany wynik karnych
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Wrzos Międzyborów 0-3 Żyrardowianka Żyrardów
Marymont Warszawa 1-4 Delta Warszawa
Victoria Kałuszyn 0-5 Tęcza Pustelnik
NTP Wyszków 3-2 Wicher Kobyłka
Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-3 Hutnik II Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 0-10 Mazur Karczew
Tur Jaktorów 0-3 Sarmata Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 2-0 KS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 Olimpia II Warszawa
pd.
nieznany wynik karnych
Orzeł Parysów 3-1 Czarni Węgrów
Zorza Szczawin Kościelny 3-1 ULKS Ciółkowo
Zryw Bielsk 2-9 Wisła II Płock
KS Jastrząb 1-9 Zwolenianka Zwoleń
Wulkan Zakrzew 3-2 Beta Radom
Akcja I Jastrzębia 1-1 Mirax/Viki Bierwce
pd.
nieznany wynik karnych
MGKS Skaryszew 0-1 Broń Radom
Tarpan Tarczyn 0-1 Berta Jedlińsk
Orzeł Gielniów 2-4 Szydłowianka Szydłowiec
Limit Rybno 0-1 Orkan Sochaczew
ULKS II Ciółkowo 2-15 Kasztelan Sierpc
Mazowsze Płock 2-1 Amator Maszewo
Gwar Pawłowo 6-4 Wkra Żuromin
Gladiator Słoszewo 4-2 Iskra Krasne
Wkra Bieżuń 5-3 Tęcza 34 Płońsk
ŁKS Łochów 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski

V runda - 23 października
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Dolcan Ząbki, GKP Targówek, GLKS Nadarzyn, Korona Góra Kalwaria, Korona HID Ostrołęka, KS Łomianki, Legia II Warszawa, Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka, Olimpia Warszawa, Piast Piastów, Pilica Białobrzegi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, RKS Ursus, Zryw Sobolew.
Ostatni IV-ligowiec - ULKS Ciółkowo przystąpił do rozgrywek rundę wcześniej.

Żbik Nasielsk 3-1 KS Łomianki
Mazur II Radzymin 0-2 GKP Targówek (Warszawa)
Burza Pilawa 1-5 Zryw Sobolew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-5 GLKS Nadarzyn
Żyrardowianka Żyrardów 1-3 Legia II Warszawa
pd.
Delta Warszawa 4-2 RKS Ursus (Warszawa)
Tęcza Pustelnik 2-7 Pogoń Siedlce
NTP Wyszków 2-3 Dolcan Ząbki
Hutnik II Warszawa 4-4 Olimpia Warszawa
pd.
nieznany wynik karnych
Sarmata Warszawa 2-3 Piast Piastów
GKP II Targówek (Warszawa) 2-3 Mazur Karczew
Mszczonowianka Mszczonów 3-3 Korona Góra Kalwaria
pd.
nieznany wynik karnych
Orzeł Parysów 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski
Zorza Szczawin Kościelny 0-7 Wisła II Płock
Zwolenianka Zwoleń 0-1 Pilica Białobrzegi
Wulkan Zakrzew 1-4 Radomiak Radom
Mirax/Viki Bierwce 1-5 Broń Radom
Berta Jedlińsk 1-2 Szydłowianka Szydłowiec
Orkan Sochaczew 2-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mazowsze Płock 3-0 Kasztelan Sierpc
Gwar Pawłowo 0-5 Korona Ostrołęka
Gladiator Słoszewo 1-4 Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Bieżuń 1-3 Narew Ostrołęka

1/16 finału - 23 listopada
Do gry przystępują III-ligowcy: Gwardia Warszawa, Hutnik Warszawa, Legionovia Legionowo, Mazowsze Grójec, MG MZKS Kozienice, MKS Mława, Okęcie Warszawa, Polonia II Warszawa, Znicz Pruszków.

Broń Radom 0-4 Radomiak Radom 26 marca
Śniegocki 36 (k), 59, Krześniak 57, Kenneth 88
pierwotnie mecz miał się odbyć 20 listopada 2002 - policja jednak nie wydała zgody na rozegranie meczu - mecz przełożono na 5 marca; 5 marca boisko nie nadawało się do gry - mecz przełożono na 19 marca - niestety znów stan murawy nie pozwolił rozegrać spotkania i zostało ono po raz 3 przełożone (!)
Pilica Białobrzegi 1-4 Znicz Pruszków
pd.
Szeląg 33 (k) - Kalinowski 69, 113, 120, Krzywicki 115
Szydłowianka Szydłowiec 1-3 Mazowsze Grójec
Adamjan 75 - Szweda 28, Kikowski 33, Więckowski 48
Mazur Karczew 1-3 MG MZKS Kozienice
Łukomski 55 - Kocyk 9, Strąg 17, Seremak 54
Olimpia Warszawa 0-0 Polonia II Warszawa
pd. k. 3-4
Delta Warszawa 0-4 Pogoń Siedlce
Firus 25, Florczuk 28, 51, Barzyński 81
GLKS Nadarzyn 3-0 Zryw Sobolew
Jaroszewski 1, Dąbrowski 45, Wojciechowski 90 (k)
Orzeł Parysów 1-6 Hutnik Warszawa
Syga 88 - Pulkowski 22, 24, 30, Gajowniczak 35, 72, Szymaniak 75
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Gwardia Warszawa
Fijołek 40, Zarzeczny 69 - Gołębiewski 77
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Dolcan Ząbki
Redel 38, Michalczyk 75
Piast Piastów 0-4 Legia II Warszawa
Kruczek 6, 67, Dębiński 34 (k), Łukasik 82
Korona Góra Kalwaria 1-3 Okęcie Warszawa
Hanc 60 - Karpiński 12, 58, Tataj 78
Żbik Nasielsk 2-3 MKS Mława
Unierzyski 55, Lewandowski 65 - Wilk 20, Rogalski 87, 90
Mazowsze Płock 1-1 Nadnarwianka Pułtusk
pd. k. 4-3
Gromadziński 106 - Rembowski 120
Wisła II Płock 4-1 Korona Ostrołęka
Peszko 25, 47, Avaa 44, Boldt 65 (k) - Świętochowski 62
Narew Ostrołęka 1-2 Legionovia Legionowo
Kamiński 84 - T.Sadłowski 3 (s), Stachowiak 75 (k)

1/8 finału - 2 kwietnia

Znicz Pruszków 2-1 MG MZKS Kozienice
Jaczewski 57, Majewski 62 - Rzeszotek 38
Radomiak Radom 4-1 Mazowsze Grójec
Kenneth 30, Szymański 45, Szary 61 (k), Śniegocki 81 - Okafor-Agu 90
Pogoń Siedlce 1-0 Polonia II Warszawa
GLKS Nadarzyn 2-1 Hutnik Warszawa
Dolcan Ząbki 0-3 GKP Targówek (Warszawa)
Legia II Warszawa 0-2 Okęcie Warszawa
Tataj ?, Pach ?
Mazowsze Płock 1-0 MKS Mława
Wisła II Płock 0-0 Legionovia Legionowo
pd. k. 4-3

1/4 finału - 23 kwietnia

Radomiak Radom 4-0 Znicz Pruszków
Rosłaniec 62, Krześniak 69, Koniarczyk 79, Zawadzki 88
GLKS Nadarzyn 0-4 Pogoń Siedlce 22 kwietnia
GKP Targówek (Warszawa) 2-2 Okęcie Warszawa
pd. k. 4-2
Mazowsze Płock 2-3 Wisła II Płock

1/2 finału - 14 maja

Pogoń Siedlce 4-0 Radomiak Radom
Florczuk 57 (k), 77, Ogórek 84, Iliński 90
Wisła II Płock 3-0 GKP Targówek (Warszawa) 15 maja

Finał - 4 czerwca, 10 czerwca

Wisła II Płock 2-1 Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce 3-1 Wisła II Płock

Puchar Polski 2003/2004

Puchar Polski 2002/2003 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas