[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 26 lipca
(Pary ustalono - 30 czerwca 2003)
Do gry przystępują drużyny z miejsc 15-18 w II lidze w sezonie 2002/03: Śląsk Wrocław, Ruch Radzionków, Hetman Zamość, Stomil Olsztyn.

Śląsk Wrocław - Stomil Olsztyn 26 lipca, 17:30
mecz został odwołany wskutek wycofania Stomilu z rozgrywek
Ruch Radzionków 3-2 Hetman Zamość 26 lipca, 17:30 (300)
Krystian Szyguła 25, Marcin Mucha 71, Marek Tokarz 83 (k) - Łukasz Paulewicz 76, 81

I runda - 29 lipca
(Losowanie - 30 czerwca 2003)
Do gry przystępują drużyny z miejsc 1-14 w II lidze w sezonie 2002/03: Górnik Polkowice, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Górnik Łęczna, GKS Bełchatów, Aluminium Konin, Ceramika Opoczno, Arka Gdynia, RKS Radomsko, Łódzki KS, Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Polar Wrocław, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Tłoki Gorzyce, Stal Stalowa Wola oraz 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu okręgowym (wojewódzkie ZPN): Karkonosze Jelenia Góra (Dolny Śląsk), Chemik/Zawisza Bydgoszcz (Kujawy i Pomorze), Lublinianka Lublin (Lubelskie), Promień Żary (Lubuskie), Ceramika Paradyż (Łódzkie), Sandecja Nowy Sącz (Małopolska), Pogoń Siedlce (Mazowsze), Odra II Opole (Opolskie), Strug Tyczyn (Podkarpacie), Jagiellonia Białystok (Podlasie), Gryf Wejherowo (Pomorze), Raków Częstochowa (Śląsk), Korona Kielce (Świętokrzyskie), Polonia Olimpia Elbląg (Warmia i Mazury), Lech II Poznań (Wielkopolska), Flota Świnoujście (Pomorze Zachodnie).
Piotrcovia Piotrków Trybunalski zmieniła nazwę na Pogoń Szczecin.

Gryf Wejherowo 1-5 Arka Gdynia 29 lipca, 17:30 (2500)
Ireneusz Malinowski 82 - Sławomir Kułyk 34, 90, Grzegorz Podstawek 40, 86, Michał Smarzyński 90
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 0-3 Górnik Polkowice 29 lipca, 17:30 (200)
Sebastian Gorząd 38, Marcin Wojtarowicz 45, Marcin Jeziorny 88
Flota Świnoujście 1-0 Łódzki KS 29 lipca, 17:30 (4500)
Daniel Mężydło 17
Lech II Poznań 1-3 Aluminium Konin 29 lipca, 17:30 (400)
Krystian Lamberski 90 (s) - Tadeusz Bartnik 56, Dariusz Wojciechowski 75, Dariusz Solnica 78 (k)
Raków Częstochowa 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 lipca, 17:30 (2500)
pd. k. 4-2
Michał Gałkowski 89 (k) - Piotr Czak 14 (k)
Promień Żary 1-0 Śląsk Wrocław 29 lipca, 17:30 (1200)
pd.
Sebastian Dudek 118 (k)
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Ruch Radzionków 29 lipca, 17:30 (700)
Marcin Pacan 3 (k)
Odra II Opole 3-3 Polar Wrocław 29 lipca, 17:30 (1000)
pd. k. 4-3
Piotr Sobotta 5, Józef Żymańczyk 8, Daniel Rychlewicz 73 - Marek Grabowski 30, Łukasz Augustyniak 50 (k), Tomasz Pawlak 52
Pogoń Siedlce 1-7 Pogoń Szczecin 29 lipca, 17:30 (1500)
Maciej Florczuk 70 - Krzysztof Michalski 25, Grzegorz Matlak 30, Artur Błażejewski 37, 75, Michał Łabędzki 57, Artur Bugaj 80, Tomasz Parzy 87
Ceramika Paradyż 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 lipca, 17:30 (500)
pd. k. 4-3
Mariusz Koćmin 61, 64 - Rafał Szczytniewski 7, 11
w Wielkiej Woli
Jagiellonia Białystok 1-0 Stasiak Opoczno 29 lipca, 17:30 (1500)
Przemysław Kulig 52
Polonia Olimpia Elbląg 0-5 GKS Bełchatów 29 lipca, 17:30 (1500)
Janusz Jelonkowski 40, Dariusz Pawlusiński 50, Robert Kolendowicz 54, 75, Marcin Chmiest 67
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Stal Stalowa Wola 29 lipca, 17:30 (1200)
Dariusz Michalak 72
Korona Kielce 3-1 Górnik Łęczna 29 lipca, 17:30 (3000)
Przemysław Cichoń 15, Arkadiusz Bilski 20 (k), Jakub Zabłocki 39 - Mirosław Budka 57
W 64. minucie Andrij Hryszczenko (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Strug Tyczyn 1-3 RKS Radomsko 29 lipca, 17:30 (1000)
pd.
Marcin Sikora 77 - Krzysztof Smoliński 66, Sebastian Pluta 92, Jarosław Lato 102 (k)
Lublinianka Lublin 0-1 Tłoki Gorzyce 29 lipca, 17:30 (500)
Bogusław Pacanowski 61

II runda - 2 sierpnia
(Losowanie - 3 lipca 2003)
Do gry przystępują I-ligowcy w sezonie 2002/03: Amica Wronki, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, GKS Katowice, Górnik Zabrze, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Lech Poznań, Legia Warszawa, Odra Wodzisław Śląski, Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Szczakowianka Jaworzno, Widzew Łódź, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin.
Oryginalna Pogoń Szczecin nie przystąpiła do rozgrywek, zaś Piotrcovia Piotrków Trybunalski zmieniła nazwę na Pogoń Szczecin.

Arka Gdynia 2-0 Wisła Kraków 2 sierpnia, 19:00 (8000)
Grzegorz Podstawek 7, Rafał Murawski 38
Górnik Polkowice 6-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 sierpnia, 17:30 (400)
Marcin Narwojsz 3, 45, Marcin Wojtarowicz 10, Tomasz Urbaniak 45, 67, 90
w Legnicy
Flota Świnoujście 2-1 Widzew Łódź 2 sierpnia, 17:30 (4500)
pd.
Krzysztof Mikuła 27, 103 - Andrzej Rybski 6
Aluminium Konin 2-0 Szczakowianka Jaworzno 2 sierpnia, 17:30 (1200)
Krystian Lamberski 21, Krzysztof Wołczek 69
Raków Częstochowa - 2 sierpnia, 17:30
Oryginalna Pogoń Szczecin wycofała się z rozgrywek, Raków otrzymał wolny los
Promień Żary 2-7 Górnik Zabrze 2 sierpnia, 17:30 (4000)
Łukasz Czyżyk 71, Jarosław Gad 86 - Michał Probierz 16, 42, Adrian Sikora 29, Rafał Niżnik 53 (k), Krzysztof Bukalski 78 (k), Paweł Buśkiewicz 83, 90
Karkonosze Jelenia Góra 0-3 Lech Poznań 2 sierpnia, 17:30 (2000)
Arkadiusz Kaliszan 10, Piotr Reiss 18, Zbigniew Zakrzewski 90
Odra II Opole 2-1 Wisła Płock 2 sierpnia, 19:00 (3500)
Daniel Rychlewicz 51, Piotr Sobotta 57 - Maciej Terlecki 30
Pogoń Szczecin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 sierpnia, 19:00 (7000)
pd.
Janusz Dziedzic 114
Ceramika Paradyż 0-4 Odra Wodzisław Śląski 2 sierpnia, 17:30 (1500)
Jacek Ziarkowski 25, 36, 59, 60
w Wielkiej Woli
Jagiellonia Białystok 2-1 Zagłębie Lubin 2 sierpnia, 17:30 (2000)
pd.
Mariusz Dzienis 58, Wojciech Kobeszko 102 - Wojciech Olszowiak 17
W 94. minucie Dzidosław Żuberek (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Bełchatów 1-3 Amica Wronki 2 sierpnia, 17:30 (2500)
Jacek Popek 72 - Paweł Kryszałowicz 21, 61, 75
Stal Stalowa Wola 1-3 GKS Katowice 2 sierpnia, 17:30 (1600)
Dariusz Michalak 26 - Stanisław Wróbel 22, 52, Damian Kroczek 90
Korona Kielce 2-0 Ruch Chorzów 2 sierpnia, 14:00 (5000)
Przemysław Cichoń 8, Marek Gołąbek 88
RKS Radomsko 1-4 Polonia Warszawa 2 sierpnia, 17:30 (1000)
Radosław Kowalczyk 52 - Maciej Nuckowski 16, 30, Marcin Markiewicz 22 (s), Tomasz Borkowski II 56 (s)
Tłoki Gorzyce 1-3 Legia Warszawa 20 sierpnia, 17:30 (1700)
Marcin Dziewulski I 59 - Tomasz Sokołowski I 45, Manuel García 77, Radosław Wróblewski 90
mecz przełożony w związku ze sparingiem Legii z Zenitem Międzybórz

III runda - 17 września
(Losowanie - 6 sierpnia 2003)

Odra II Opole 1-2 Górnik Polkowice 17 września, 19:00 (4000)
Józef Żymańczyk 90 - Tomasz Moskal 31, 48 (k)
Górnik Zabrze 0-2 Legia Warszawa 16 września, 18:00 (3500)
Tomasz Sokołowski I 8, Stanko Svitlica 79
Polonia Warszawa 1-2 Lech Poznań 17 września, 15:00 (1800)
Bartosz Tarachulski 72 - Rafał Grzelak 55, Piotr Reiss 77
Arka Gdynia 0-1 GKS Katowice 17 września, 19:00 (5000)
Tomasz Owczarek 49
Flota Świnoujście 3-4 Amica Wronki 17 września, 15:00 (5000)
Andrzej Miązek 28, Daniel Mężydło 50, Andrzej Noga 85 - Marcin Burkhardt 36, Paweł Kryszałowicz 37, Arkadiusz Bąk 66, 68
Raków Częstochowa 2-1 Aluminium Konin 17 września, 15:00 (5000)
Marcin Sroka 11 (k), Piotr Malinowski 21 - Dariusz Wojciechowski 18
Korona Kielce 1-0 Odra Wodzisław Śląski 17 września, 15:00 (5000)
Arkadiusz Bilski 84
Jagiellonia Białystok 1-0 Pogoń Szczecin 16 września, 15:00 (3000)
pd.
Łukasz Tyczkowski 105

1/4 finału - 1 października, 22 października
(Losowanie - 18 września 2003)

GKS Katowice 3-0 Amica Wronki 30 września, 18:30 (1000)
Stanisław Wróbel 13, Krzysztof Gajtkowski 29, 69
Jagiellonia Białystok 3-0 Raków Częstochowa 30 września, 14:30 (1500)
Wojciech Kobeszko 10, 37, Dzidosław Żuberek 26
Korona Kielce 1-1 Legia Warszawa 30 września, 15:00 (10 000)
Kamil Kuzera 37 - Aleksandar Vuković 63
mecz pierwotnie miał się odbyć o 14:30; godzinę rozpoczęcia zmieniono w związku z wypadkiem i opóźnieniem pociągu z kibicami gości
Górnik Polkowice 0-0 Lech Poznań 1 października, 18:30 (1500)

Amica Wronki 1-1 GKS Katowice 22 października, 18:30 (800)
Arkadiusz Bąk 14 - Stanisław Wróbel 69
Raków Częstochowa 1-5 Jagiellonia Białystok 21 października, 14:00 (2000)
Tomasz Lesik 57 - Wojciech Kobeszko 16, 18, 23, Łukasz Tyczkowski 42, Michał Grygoruk 77
W 63. minucie Łukasz Tyczkowski (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 65. minucie Tomasz Lesik (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-0 Korona Kielce 22 października, 18:30 (7000)
Stanko Svitlica 21, Jacek Magiera 40
Lech Poznań 4-1 Górnik Polkowice 21 października, 18:30 (6000)
Piotr Reiss 19, Damian Nawrocik 40, Bartosz Ślusarski 55, Marcin Szymański 83 (s) - Tomasz Moskal 76

1/2 finału
(Losowanie - 6 marca 2004, 15:00 - Hotel Sheraton, Warszawa)

GKS Katowice 1-2 Lech Poznań 7 kwietnia, 16:30 (3000)
Krzysztof Gajtkowski 71 - Piotr Reiss 47, Michał Goliński 77
Jagiellonia Białystok 0-3 Legia Warszawa 13 kwietnia, 16:30 (12 000)
(wo)
Marek Saganowski 9, Tomasz Sokołowski II 39
na stadionie Hetmana / mecz przerwano w 81. minucie przy stanie 0-2 z powodu awantur na trybunach

Lech Poznań 4-2 GKS Katowice 14 kwietnia, 19:30 (9500)
Zbigniew Zakrzewski 6, 47, Piotr Reiss 45, 90 (k) - Przemysław Pluta 78, 88
Legia Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok 22 kwietnia, 19:30 (7000)

Finał - 18 maja, 1 czerwca

Lech Poznań 2-0 Legia Warszawa 18 maja, 19:30 (26 000)
Piotr Reiss 17, 35

Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 1 czerwca, 20:15 (15 000)
Piotr Włodarczyk 68 (k)

Puchar Polski 2002/2003 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas