[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 16 kwietnia
Fortuna Dorotowo Gągławki - wolny los

Czarni II Olecko 5-2 MLKS Orzysz 16 kwietnia, 17:00
Strażak Gryźliny 0-3 Grunwald Gierzwałd 16 kwietnia, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 1-3 Omulew Wielbark 16 kwietnia, 17:00
Zamek II Kurzętnik 3-1 Wicher Gwiździny 16 kwietnia, 17:00
Hetman Baranowo 7-2 Wilczek Wilkowo 16 kwietnia, 17:00
Kormoran Purda 2-4 OKS 1945 II Olsztyn 16 kwietnia, 17:00
Delux Bartoszyce 0-3 Jurand Barciany
(wo)
Serwis Ogumienia Bartoszyce 7-0 Sokół Garbno 16 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
KS Tyrowo 2-0 Unia Susz 16 kwietnia, 17:00
Sawica Wielbark 4-3 KS Łęgajny 16 kwietnia, 17:00

II runda - 14 maja
Czarni II Olecko - wolny los

Hetman Baranowo 3-0 Jurand Barciany 14 maja, 17:00
(wo)
Serwis Ogumienia Bartoszyce 2-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 14 maja, 17:00
KS Tyrowo 3-1 Omulew Wielbark 14 maja, 17:00
pd.
Sawica Wielbark 1-2 OKS 1945 II Olsztyn 14 maja, 17:00

III runda - 13 sierpnia
MGKS Tolkmicko - wolny los

Czarni II Olecko 1-3 Znicz Biała Piska 13 sierpnia, 17:00
w Wieliczkach
Zamek II Kurzętnik 2-1 Ossa Biskupiec Pomorski 12 sierpnia, 17:00
Hetman Baranowo 4-2 Orlęta Reszel 13 sierpnia, 17:00
Serwis Ogumienia Bartoszyce - Granica Bezledy 13 sierpnia, 17:00
KS Tyrowo 2-3 Olimpia Olsztynek 13 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 1-0 OKS 1945 II Olsztyn 13 sierpnia, 17:00
Bartosz Rodzeński 65
mecz przeniesiony do Barczewa w związku z meczem pierwszej drużyny OKS 1945 w rozgrywkach Pucharu Polski
Unia Susz 1-1 Osa Ząbrowo 13 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-4
GLKS Miłakowo 1-2 Błękitni Orneta 13 sierpnia, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-2 Wel Lidzbark 13 sierpnia, 17:00
LZS Lubomino-Wilczkowo - Ewingi Zalewo 13 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 0-3 DKS Dobre Miasto 13 sierpnia, 17:00
Warmiak Łukta - Warmia Olsztyn 13 sierpnia, 17:00
Iskra Narzym 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 13 sierpnia, 17:00
Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 4-3 Mazur Pisz 13 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda - Leśnik Nowe Ramuki 13 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-2 Polonia Lidzbark Warmiński 13 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 7-1 Victoria Bartoszyce 13 sierpnia, 17:00

IV runda - 24 września

Znicz Biała Piska 5-1 Granica Kętrzyn 24 września, 16:00
Hetman Baranowo 0-0 Płomień Ełk 24 września, 16:00
pd. k. 4-3
Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 0-2 Mamry Giżycko 24 września, 16:00
Serwis Ogumienia Bartoszyce 1-4 Mazur Ełk 24 września, 16:00
pd.
Polonia Lidzbark Warmiński 3-2 MKS Korsze 24 września, 16:00
Łyna Sępopol 1-3 Rominta Gołdap 24 września, 16:00
Zamek II Kurzętnik 1-4 Start Nidzica 24 września, 16:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-5 Sokół Ostróda 24 września, 16:00
Iskra Narzym 3-0 Zamek Kurzętnik 24 września, 16:00
(wo)
Unia Susz 0-2 Motor Lubawa 24 września, 16:00
Błękitni Orneta 0-2 Zatoka Braniewo 24 września, 16:00
Barkas Tolkmicko 0-2 Tęcza Miłomłyn 24 września, 16:00
LZS Lubomino-Wilczkowo 4-7 Olimpia 2004 Elbląg 24 września, 16:00
pd.
DKS Dobre Miasto 3-2 Polonia Pasłęk 24 września, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-3 Tęcza Biskupiec 24 września, 16:00
(wo)
Olimpia zrezygnowała z rozgrywek
Warmia Olsztyn 4-3 MKS Szczytno 24 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-2 GKS Wikielec 24 września, 16:00
pd.
Pisa Barczewo 1-0 Błękitni Pasym 24 września, 16:00
pd.

V runda - 15 października

DKS Dobre Miasto 3-0 Mamry Giżycko 15 października, 15:00
(wo)
Znicz Biała Piska 3-0 Tęcza Biskupiec 15 października, 15:00
(wo)
Hetman Baranowo 3-0 Start Nidzica 15 października, 15:00
(wo)
Iskra Narzym 0-2 Mazur Ełk 15 października, 15:00
Warmia Olsztyn 8-0 Rominta Gołdap 15 października, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Sokół Ostróda 15 października, 15:00
Zatoka Braniewo 15-0 Olimpia 2004 Elbląg 15 października, 15:00
Pisa Barczewo 1-0 Tęcza Miłomłyn 15 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Motor Lubawa 15 października, 15:00

1/8 finału - 15 kwietnia

Hetman Baranowo 1-0 Znicz Biała Piska 22 kwietnia, 17:00
Kamil Kierzkowski 80
DKS Dobre Miasto 2-0 Mrągowia Mrągowo 15 kwietnia, 17:00
pd.
Piotr Enerlich 92, Paweł Chomej 113
Motor Lubawa 0-2 Vęgoria Węgorzewo 15 kwietnia, 17:00
Mariusz Machniak 9 (k), 81
Warmia Olsztyn 2-6 Olimpia Elbląg 15 kwietnia, 17:00
Mariusz Czerniewicz 19, Krzysztof Golonka 59 - Mateusz Kołodziejski 21, Karol Styś 51, 73, Michał Stawiński 58, 90, Mateusz Roszak 85
w Elblągu; Warmia gospodarzem
Sokół Ostróda 1-2 Concordia Elbląg 15 kwietnia, 17:00
Daniel Kraśniewski 6 - Michał Kopka ?, Tomasz Wiercioch 45
Zatoka Braniewo 11-0 Czarni Olecko 15 kwietnia, 17:00
Kamil Graczyk ?, ?, ?, ?, Konrad Dzwonkowski ?, ?, ?, ?, Piotr Podbielski ?, Paweł Małek ?, Sylwester Dziewiałtowicz ?
Pisa Barczewo 2-1 Start Działdowo 15 kwietnia, 17:00
pd.
Paweł Sasin ?, ? - nieznany ?
Mazur Ełk 3-1 Huragan Morąg 15 kwietnia, 17:00
pd.
Piotr Janik 53, 120, Szymon Chudziński 118 - Rafał Gagat 85

1/4 finału - 13 maja

Zatoka Braniewo 5-1 Mazur Ełk 13 maja, 17:00
Paweł Małek 8, Cezary Ciepliński 15 (k), Piotr Podbielski 32, Kamil Graczyk 44, Rafał Jakimczuk 83 - Bartłomiej Wierzbicki 36
Hetman Baranowo 2-4 Pisa Barczewo 13 maja, 17:00
pd.
Blogowski 90, Rafał Syczew 104 - Bartosz Rodzeński 28, Marcin Wiciński 100, 105, 107
DKS Dobre Miasto 1-0 Concordia Elbląg 13 maja, 17:00
pd.
Michał Włodarski 93 (k)
Olimpia Elbląg 3-0 Vęgoria Węgorzewo 13 maja, 17:00
(wo)
Vęgoria zrezygnowała z rozgrywek

1/2 finału - 27 maja

Zatoka Braniewo 0-2 Olimpia Elbląg 27 maja, 17:00
Anton Kołosow 6, Karol Styś 43
Pisa Barczewo 1-0 DKS Dobre Miasto 27 maja, 17:00
Bartosz Rodzeński 25

Finał - 17 czerwca

Olimpia Elbląg 3-2 Pisa Barczewo 17 czerwca, 17:00 (750)
Wojciech Kitowski 13, 56, Anton Kołosow 54 - Bartosz Rodzeński 62, Marcin Wiciński 81

Remes Puchar Polski 2009/2010

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas