[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podlaski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 3 sierpnia
Orzeł Kleszczele, Skra Czarna Białostocka, Victoria Jedwabne - wolny los

KS Miastkowo 0-3 Forty Piątnica 3 sierpnia, 15:00
GKS Stawiski 3-0 BKS Jagiellonia Białystok
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Biebrza Goniądz 4-2 Krypnianka Krypno 3 sierpnia, 15:00
GKS Orla 4-1 COKiS Ciechanowiec 3 sierpnia, 15:00
Orkan Poświętne 3-1 LZS Studzianki 2 sierpnia, 12:00
KS Berezowo 0-3 Tur II Bielsk Podlaski 3 sierpnia, 15:00
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie posiadali aktualnych badań lekarskich
KS Uhowo 2-2 Krokus Dobrzyniówka 3 sierpnia, 15:00
pd. k. 5-4
ZS Grajewo 2-0 Promień II Mońki 3 sierpnia, 15:00
Atena Białystok 2-7 Sparta Korycin 3 sierpnia, 15:00
Pionier Brańsk 1-4 Orlęta Czyżew 3 sierpnia, 15:00

II runda - 3 września

Orkan Poświętne 0-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 3 września, 16:30
Forty Piątnica 7-3 KS Śniadowo 3 września, 16:30
Biebrza Goniądz 4-1 Narew/Łyski Choroszcz 3 września, 16:30
GKS Orla 4-4 LZS Narewka 3 września, 16:30
pd. k. 6-5
Tur II Bielsk Podlaski 3-0 KP Wasilków 3 września, 16:30
KS Uhowo 1-2 Włókniarz Białystok 3 września, 16:30
ZS Grajewo 4-1 Victoria Jedwabne 3 września, 16:30
Polonia Raczki 2-2 Rospuda Filipów 3 września, 16:30
pd. k. 2-4
Orzeł Kleszczele 0-3 Puszcza Hajnówka 3 września, 16:30
Sparta Korycin 5-1 LUKS Janowszczyzna 3 września, 16:30
Skra Czarna Białostocka 1-3 Sudovia Szudziałowo 3 września, 16:30
Orlęta Czyżew 0-4 Rudnia Zabłudów 3 września, 16:30
GKS Stawiski 0-2 Perspektywa Łomża 3 września, 16:30
Sparta 1951 Szepietowo 6-0 Pogoń II Łapy 3 września, 16:30
KS Sokoły 5-1 LZS Kleosin 3 września, 16:30

III runda - 24 września
(Losowanie - 9 września 2008 - siedziba Podlaskiego ZPN)
Do gry przystępują zespoły z IV ligi.

Puszcza Hajnówka 1-1 Kolejarz Czeremcha 24 września, 15:00
pd. k. 3-4
GKS Orla 0-5 Tur Bielsk Podlaski 24 września, 15:00
Tur II Bielsk Podlaski 4-0 Iskra Narew 24 września, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 4-1 z powodu oplucia sędziego przez zawodnika drużyny gości
Sparta 1951 Szepietowo 1-6 Hetman Białystok 24 września, 15:00
KS Sokoły 4-3 Hetman Tykocin 24 września, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-2 Znicz Suraż 24 września, 15:00
Włókniarz Białystok 1-3 KS Michałowo 24 września, 15:00
Rudnia Zabłudów 0-3 Gryf Gródek 24 września, 15:00
Sudovia Szudziałowo 1-4 Piast Białystok 24 września, 15:00
Sparta Korycin 0-6 Dąb Dąbrowa Białostocka 24 września, 15:00
Biebrza Goniądz 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 24 września, 15:00
pd.
ZS Grajewo 0-3 Promień Mońki 24 września, 15:00
Perspektywa Łomża 3-2 Skra Wizna 24 września, 15:00
Forty Piątnica 0-5 Wissa Szczuczyn 24 września, 15:00
Rospuda Filipów 2-8 Pomorzanka Sejny 24 września, 16:00

IV runda - 8 października
(Losowanie - 9 września 2008 - siedziba Podlaskiego ZPN)

Kolejarz Czeremcha 4-2 MKS Mielnik 8 października, 14:00
Sławomir Ryszczuk 2, Roman Gajewski 45 (k), 90, Dariusz Milewski 60 - Łukasz Pawluczuk 9, Robert Rokosz 27
Tur II Bielsk Podlaski 0-4 Tur Bielsk Podlaski 8 października, 14:00 (60)
Artur Kiszko 22, 84, Marcin Niewiński 46, 88
KS Sokoły 1-2 Hetman Białystok 8 października, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 5-1 KS Michałowo 8 października, 14:00
Mariusz Tymiński 20, 50, Krupa 60, 70, 80 - Marcin Michalewicz 85
Gryf Gródek 5-4 Piast Białystok 8 października, 14:00
Marcin Treska 15, Tomasz Dzierzgowski 25, Piotr Bancarewicz 55, Jarosław Dżega 65, Sebastian Kozłowski 80 - Konrad Korziński 45 (k), Kamil Frąckiel 60, Paweł Słoma 70, Konrad Michniuk 84
Dąb Dąbrowa Białostocka 6-1 Korona Dobrzyniewo Duże 8 października, 14:00 (100)
Michał Łabieniec 11 (k), Marek Rakowski 36, 50, 74, Bartosz Bobowik 54, Kamil Paciorko 70 - Marek Jamiołkowski 77 (k)
Perspektywa Łomża 3-2 Promień Mońki 8 października, 14:00
Bartosz Wiśniewski ?, ?, Damian Remiszewski ? - Marcin Grygo ?, ?
Wissa Szczuczyn 3-0 Pomorzanka Sejny 8 października, 14:00
Ireneusz Piwko 60, 86, Wojciech Łapiński 70

V runda - 29 kwietnia
Do gry przystępują zespoły z III ligi.
W pierwotnym terminie (15 kwietnia) mecze V rundy zostały odwołane z powodu żałoby narodowej

Hetman Białystok 0-2 Sokół Sokółka 13 maja, 16:30
Tur Bielsk Podlaski 3-0 Olimpia Zambrów 29 kwietnia, 16:30
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-4 Pogoń Łapy 13 maja, 16:30
Gryf Gródek 1-3 Supraślanka Supraśl 13 maja, 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Sparta Augustów 13 maja, 16:30
Wissa Szczuczyn 0-1 Warmia Grajewo 29 kwietnia, 16:30
Kolejarz Czeremcha 0-1 Cresovia Siemiatycze 29 kwietnia, 16:30
Perspektywa Łomża 0-2 Orzeł Kolno 29 kwietnia, 16:30

1/4 finału - 27 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Sokół Sokółka 27 maja, 17:00
Kiljańczuk 23, Jaboński 65 - Wojtkielewicz 8
Tur Bielsk Podlaski 2-0 Cresovia Siemiatycze 27 maja, 17:00
Martyniuk 19, Arciuszkiewicz 87
Supraślanka Supraśl 0-3 Pogoń Łapy 27 maja, 17:00
Miłosiewicz 39, Gościk 71, 85
Orzeł Kolno 1-3 Warmia Grajewo 27 maja, 17:00
Solecki 76 - Kowalko 34, Kozikowski 44, 60

1/2 finału - 3 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Warmia Grajewo 3 czerwca, 17:00
Danel Tuzinowski 39, Marcin Strzeliński 59
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Pogoń Łapy 3 czerwca, 17:00
Paweł Łochnicki 22

Finał - 20 czerwca

Tur Bielsk Podlaski 1-3 Warmia Grajewo 20 czerwca, 11:00 (350)
pd.
Michał Martyniuk 30 - Rafał Kozikowski 72, 96, Maksym Mirwa 111 (k)
w Bielsku Podlaskim

Remes Puchar Polski 2009/2010

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas