[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN

1/8 finału - 8 kwietnia
Do rozgrywek wojewódzkich przystąpiło 10 najlepszych zespołów z okręgu zielonogórskiego i 6 najlepszych zespołów z okręgu gorzowskiego.

Warta Słońsk 1-1 Piast Czerwieńsk 22 kwietnia, 17:00
pd. k. 1-4
Paweł Goworko 18 - Dariusz Wojnarowski 12
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Budowlani Lubsko 0-5 Pogoń Świebodzin 8 kwietnia, 16:30
Tomasz Cenin ?, ?, Artur Nowaczyk ?, Tomasz Suski ?, Marcin Adamczewski ?
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 Lechia II Zielona Góra 8 kwietnia, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Spójnia Ośno Lubuskie 1-4 Ilanka Rzepin 6 maja, 17:00
Przemysław Begier 30 (k) - Artur Anioł 27, 73, Ivan Udarević 58, Artur Rozmus 70
Fax Bieniów 0-3 Orzeł Międzyrzecz 8 kwietnia, 16:30
Krzysztof Jedynak 32, Łukasz Kwiatkowski 71, Marcin Żeno 83
Lechia Zielona Góra (juniorzy) 2-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 kwietnia, 16:30
Rafał Figiel ? (k), Krystian Rurarz ? - Radosław Rakociński ?, ? (k), Radosław Śliwa ?
Błękitni Dobiegniew 2-4 Promień Żary 8 kwietnia, 16:30
Jakub Kopala ?, Grzegorz Cieślak ? - Artur Dewo ?, Szymon Zimniewicz ?, Paweł Mierzwiak ? (k), Bartosz Kosman ?
Korona Kożuchów 0-2 Arka Nowa Sól 8 kwietnia, 16:30
Łukasz Kałużny 75, Krzysztof Wierzbicki 82

1/4 finału - 6-20 maja

Piast Czerwieńsk 1-2 Pogoń Świebodzin 6 maja, 17:00
Michał Warszawski 1 - Paweł Jankowski 4, Janusz Obuchanicz 9
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 6 maja, 17:00
Paweł Cygan 7, 50, 57, Marcin Iwan 43
Promień Żary 2-1 Arka Nowa Sól 20 maja, 17:00
Mateusz Żebrowski 60, Jacek Bartkowiak 87 - Adam Pojnar 66
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-3 Ilanka Rzepin 20 maja, 17:00 (500)
Robert Budzałek 9, Damian Kuśnierczak 62 - Artur Anioł 16, Grzegorz Mania 32, Konrad Plucner 44

1/2 finału - 27 maja-2 czerwca

Orzeł Międzyrzecz 3-3 Promień Żary 2 czerwca, 17:30
pd. k. 5-6
Paweł Cygan 29, 52, Łukasz Kołodyński 120 - Łukasz Czyżyk 72, Bartosz Kosman 90, Krzysztof Dewo 115 (k)
Pogoń Świebodzin 0-0 Ilanka Rzepin 27 maja, 17:00
pd. k. 4-3

Finał - 24 czerwca

Promień Żary 3-4 Pogoń Świebodzin 24 czerwca, 18:00 (1000)
pd.
Bartosz Kosman 27, 30, Artur Chabiniak 98 - Janusz Obuchanicz 11, 108, Robert Stachowiak 45, Tomasz Cenin 111
w Zbąszynku

Remes Puchar Polski 2009/2010

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas