[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 1 października
Stal Jasień - wolny los

Bizon Wilkowo 4-2 Błyskawica Lubinicko 1 października, 16:00
pd.
Formacja Port 2000 Mostki 5-2 Zenit Ługów 1 października, 16:00
Obra Trzciel 3-1 Zryw Rzeczyca 1 października, 16:00
Odra Radnica 0-3 Medyk Cibórz
(wo)
Odra zrezygnowała z rozgrywek
Drzewiarz Bytnica 0-3 Zjednoczeni Lubrza
(wo)
Tęcza Kaczenice 0-1 Fax Bieniów 1 października, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-2 Start Płoty 1 października, 16:00
Traper Chichy 0-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1 października, 16:00
Piast Wichów 3-0 Sparta Miodnica 1 października, 16:00
(wo)
Sparta Mierków 1-3 Carina Gubin 1 października, 16:00
Nysa Brody 0-4 Delta Sieniawa Żarska 1 października, 16:00
Kruszywo Raduszec Stary 6-5 Alfa Jaromirowice 1 października, 16:00
Sokół Kalsk 0-3 Piast Parkovia Trzebiechów
(wo)
Rywal Stargard Gubiński 3-0 Tramp Osiecznica 1 października, 16:00
(wo)
ŁKS Łęknica 4-3 Sparta Grabik 1 października, 16:00
Iskra Małomice - MKS Nowe Miasteczko 1 października, 16:00
wynik nieznany - awansowała Iskra Małomice
KP Tomaszowo 9-2 Czarni Rudno 1 października, 16:00
Hamar Górzyn 1-6 Budowlani Lubsko 1 października, 16:00
Orzeł Otyń 0-3 Odra Bytom Odrzański 1 października, 16:00
(wo)
Błękitni Lubięcin 1-3 Syrena Zbąszynek 1 października, 16:00
TS Przylep 2-0 Błękitni Świdnica 1 października, 16:00
Dąb Przybyszów 3-0 Pogoń Wschowa 1 października, 16:00

II runda - 22 października
Fax Bieniów - wolny los

Bizon Wilkowo 1-3 Pogoń Świebodzin 22 października, 15:30
Formacja Port 2000 Mostki 0-1 Lechia Zielona Góra (juniorzy) 22 października, 15:30
Obra Trzciel 2-5 Syrena Zbąszynek 22 października, 15:30
Piast Wichów 1-2 Polmo Kożuchów 22 października, 15:30
Rywal Stargard Gubiński 1-2 Carina Gubin 22 października, 15:30
Kruszywo Raduszec Stary 2-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 22 października, 15:30
ŁKS Łęknica 1-6 Vitrosilicon Iłowa 22 października, 15:30
Iskra Małomice 2-4 Budowlani Lubsko 2 listopada, 12:00
KP Tomaszowo 4-2 Sprotavia Szprotawa 22 października, 15:30
TS Przylep 1-3 Odra Bytom Odrzański 22 października, 15:30
Dąb Przybyszów 4-0 Piast Parkovia Trzebiechów 22 października, 15:30
Delta Sieniawa Żarska 3-4 Promień Żary 22 października, 15:30
w Żarach; Delta gospodarzem
Start Płoty 0-6 Piast Czerwieńsk 22 października, 15:30
Unia Kunice (Żary) 11-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 22 października, 15:30
Medyk Cibórz 2-6 Błękitni Toporów 22 października, 15:30
Stal Jasień 1-8 Arka Nowa Sól 22 października, 15:30
Zjednoczeni Lubrza 0-3 Lechia II Zielona Góra 22 października, 15:30
(wo)

III runda - 23 listopada
Arka Nowa Sól, Piast Czerwieńsk - wolny los

Syrena Zbąszynek 2-7 Pogoń Świebodzin 23 listopada, 12:00
Lechia Zielona Góra (juniorzy) 6-3 Błękitni Toporów 23 listopada, 12:00
Dąb Przybyszów 0-1 Lechia II Zielona Góra 23 listopada, 12:00
Odra Bytom Odrzański 0-1 Polmo Kożuchów 23 listopada, 12:00
Carina Gubin 3-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 23 listopada, 12:00
Budowlani Lubsko 2-1 Unia Kunice (Żary) 11 listopada, 12:00
Fax Bieniów 2-1 Vitrosilicon Iłowa 23 listopada, 12:00
KP Tomaszowo 1-5 Promień Żary 23 listopada, 12:00

1/8 finału - 8 kwietnia

Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor:
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas