[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 3 września

Iskra Gorzów Wielkopolski 4-1 GKS Bledzew 3 września, 16:30
Sokół Świniary 4-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3 września, 16:30
Chrobry Drzeńsko 8-1 Zorza Grzmiąca 3 września, 16:30
Zew Dąbroszyn 1-2 Nadodrze Polonia II Słubice 3 września, 16:30
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 0-3 Iskra Głuchowo 3 września, 16:30
(wo)
Favor Bobowicko 3-0 Polonia Lipki Wielkie 3 września, 16:30
(wo)
Kasztelania Santok 3-7 Budowlani Murzynowo 3 września, 16:30
WKS Wędrzyn 3-0 Bizon Bieganów 3 września, 16:30
(wo)
Gwiazda Lubczyno 3-0 Leśnik Lemierzyce 3 września, 16:30
As Pieski 7-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie 3 września, 16:30
Zorza Kowalów 3-0 Kosmos 78 Rudnica 3 września, 16:30
(wo)
Kosmos wycofał się z rozgrywek
Nietoperz Gardzko 4-3 Muszelka Ogardy 3 września, 16:30
Róża Różanki 5-1 Zryw Głęboczek 3 września, 16:30

II runda - 17 września

Iskra Gorzów Wielkopolski 2-1 Pogoń Skwierzyna 17 września, 16:30
Warta Jeżyki 0-3 Toroma Torzym 17 września, 16:30
Sokół Świniary 0-3 Sokół Gościm 17 września, 16:30
Chrobry Drzeńsko 0-1 Syrena Cybinka 17 września, 16:30
Pogoń Krzeszyce 0-3 Czarni Witnica 17 września, 16:30
Nadodrze Polonia II Słubice 2-5 Odra Górzyca 17 września, 16:30
Juwenia Boczów 1-4 Warta Słońsk 17 września, 16:30
Iskra Głuchowo 5-10 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 17 września, 16:30
KS Nowiny Wielkie 2-3 Spójnia Ośno Lubuskie 17 września, 16:30
Favor Bobowicko 0-3 Leśnik Drezdenko 17 września, 16:30
Radowiak Drezdenko 0-1 Zjednoczeni Przytoczna 17 września, 16:30
FC Kłodawa 13 3-1 Nietoperz Gardzko 17 września, 16:30
pd.
Leśnik Rąpin 1-2 Błękitni Dobiegniew 17 września, 16:30
SHR Wojcieszyce 1-3 Róża Różanki 17 września, 16:30
Meprozet Stare Kurowo 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 17 września, 16:30
pd. k. 8-7
Budowlani Murzynowo 5-3 LZS Bobrówko 17 września, 16:30
Iskra Janczewo 0-2 Tor-Bud Baczyna 17 września, 16:30
WKS Wędrzyn 0-3 Galaktica Dzierżów 17 września, 16:30
Ilanka II Rzepin 0-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 17 września, 16:30
Gwiazda Lubczyno 1-3 Błękitni Lubno 17 września, 16:30
As Pieski 2-4 Stal Sulęcin 17 września, 16:30
Zorza Kowalów 1-6 Ilanka Rzepin 17 września, 16:30
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 9-1 Lubniewiczanka Lubniewice 17 września, 16:30
Warta Wawrów 0-3 Orzeł Międzyrzecz
(wo)
Warta wycofała się z rozgrywek

III runda - 1 października

Iskra Gorzów Wielkopolski 0-3 Toroma Torzym 1 października, 16:00
Sokół Gościm 0-3 Orzeł Międzyrzecz
(wo)
Sokół wycofał się z rozgrywek
Syrena Cybinka 1-5 Czarni Witnica 1 października, 16:00
Warta Słońsk 2-1 Odra Górzyca 1 października, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-6 Spójnia Ośno Lubuskie 1 października, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-2 Leśnik Drezdenko 1 października, 16:00
FC Kłodawa 13 1-3 Błękitni Dobiegniew 1 października, 16:00
Róża Różanki 1-6 Meprozet Stare Kurowo 1 października, 16:00
Budowlani Murzynowo 2-0 Tor-Bud Baczyna 1 października, 16:00
Galaktica Dzierżów 0-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 października, 16:00
Stal Sulęcin 0-1 Błękitni Lubno 1 października, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-4 Ilanka Rzepin 1 października, 16:00

IV runda - 15 października

Toroma Torzym 0-6 Orzeł Międzyrzecz 15 października, 15:30
Warta Słońsk 5-3 Czarni Witnica 11 listopada, 12:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-4 Spójnia Ośno Lubuskie 15 października, 15:30
Meprozet Stare Kurowo 0-5 Błękitni Dobiegniew 15 października, 15:30
Budowlani Murzynowo 1-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 15 października, 15:30
Błękitni Lubno 0-3 Ilanka Rzepin 15 października, 15:30

Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski - Drezdenko)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski - Słubice)

Autor:
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas