[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Pomorski ZPN

I runda - 7-8 marca
Do I rundy kwalifikuje się 14 zespołów z rozgrywek okręgu gdańskiego i 8 zespołów z rozgrywek okręgu słupskiego. Do gry dołączają III-ligowcy: Bałtyk Gdynia, Bytovia Bytów, Cartusia Kartuzy, Gryf 95 Słupsk, Kaszubia Kościerzyna, Olimpia Sztum, Orkan Rumia, Orlęta Reda, Rodło Kwidzyn, Zatoka Puck (2).

Diament Trzebielino 0-1 Gryf 95 Słupsk 8 marca, 14:30
pd.
Polonez Bobrowniki 0-4 Zatoka Puck (2) 8 marca, 14:00
Korona Żelistrzewo 2-2 Gryf Wejherowo 7 marca, 14:00
pd. k. 2-4
Start Mrzezino 3-0 Bytovia Bytów 8 marca, 11:00
Gryf II Wejherowo 1-0 Orlęta Reda 8 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (8 marca) odwołany
Huragan Przodkowo 2-1 Pogoń Lębork 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7-8 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Pomorze Potęgowo 0-1 Bałtyk Gdynia 8 marca, 14:00
Gryf Goręczyno 0-1 Orkan Rumia 8 marca, 14:00
Koral Dębnica 1-2 Brda Przechlewo 8 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (8 marca, 13:30) odwołany
Piast Człuchów 0-3 Kaszubia Kościerzyna 8 marca, 14:00
Victoria Kaliska 2-3 Bytovia II Bytów 8 marca, 11:00
Wisła Tczew 3-5 Cartusia Kartuzy 7 marca, 12:00
Lechia II Gdańsk 2-1 TKP Tczew 8 marca, 14:00
GTS Kolbudy 2-2 Rodło Kwidzyn 8 marca, 13:00
pd. k. 4-5
w Kwidzynie; GTS Kolbudy gospodarzem
TKP II Tczew 6-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 marca, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 1-3 Olimpia Sztum 8 marca, 14:00
pd.

1/8 finału - 22 kwietnia
(Losowanie - 12 lutego 2009 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Gryf 95 Słupsk 1-1 Zatoka Puck (2) 22 kwietnia, 16:45
pd. k. 3-4
Gryf Wejherowo 3-0 Start Mrzezino 22 kwietnia, 16:45
(wo)
Start wycofał się z rozgrywek
Gryf II Wejherowo 1-3 Huragan Przodkowo 22 kwietnia, 16:45
Bałtyk Gdynia 4-1 Orkan Rumia 22 kwietnia, 16:45
Brda Przechlewo 1-3 Kaszubia Kościerzyna 22 kwietnia, 16:45
Bytovia II Bytów 3-0 Cartusia Kartuzy 22 kwietnia, 16:45
Lechia II Gdańsk 4-0 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia, 16:45
TKP II Tczew 2-3 Olimpia Sztum 22 kwietnia, 16:45

1/4 finału - 6 maja
(Losowanie - 12 lutego 2009 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Gryf Wejherowo 0-1 Zatoka Puck (2) 6 maja, 17:15
Bałtyk Gdynia 4-2 Huragan Przodkowo 6 maja, 17:15
Bytovia II Bytów 2-1 Kaszubia Kościerzyna 6 maja, 17:15
Lechia II Gdańsk 3-2 Olimpia Sztum 6 maja, 17:15
pd.

1/2 finału - 27 maja

Zatoka Puck (2) 1-2 Bałtyk Gdynia 6 czerwca, 17:30
w Gdyni; Zatoka gospodarzem
Bytovia II Bytów 4-1 Lechia II Gdańsk 27 maja, 17:45

Finał - 11 czerwca, 14 czerwca

Bytovia II Bytów 1-0 Bałtyk Gdynia 11 czerwca, 18:00
Kraska 66

Bałtyk Gdynia 0-0 Bytovia II Bytów 14 czerwca, 12:00

Remes Puchar Polski 2009/2010

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor:
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas