[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Remes Puchar Polski 2009/2010

REKLAMA
REKLAMA

Runda przedwstępna - 29 lipca
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym i 36 zespołów II ligi z sezonu 2008/09.

Gryf Kamień Pomorski 0-2 Nielba Wągrowiec 29 lipca, 17:00 (800)
Piotr Sarbinowski 75, Krzysztof Gryszczyński 89
Olimpia Elbląg 1-2 Pogoń Szczecin 29 lipca, 17:00 (2600)
pd.
Anton Kołosow 26 - Piotr Prędota 50, Mikołaj Lebedyński 106
Olimpia Grudziądz 2-1 Elana Toruń 29 lipca, 17:00 (2000)
Grzegorz Domżalski 47, Przemysław Sulej 86 - Piotr Charzewski 66
Piast Kobylin 3-1 Czarni Żagań 29 lipca, 17:00 (700)
Dariusz Reyer 40, Marek Nowicki 55, Tomasz Kempiński 87 - Maciej Kwiatkowski 7
Warmia Grajewo 1-0 Zawisza Bydgoszcz 29 lipca, 17:00 (700)
Rafał Kozikowski 41
Bytovia II Bytów 2-1 OKS 1945 Olsztyn 29 lipca, 17:00 (2000)
Michał Wirkus 49, Arkadiusz Koprucki 56 (s) - Maciej Szostek 63
Pogoń Świebodzin 1-2 Kotwica Kołobrzeg 29 lipca, 17:00
Janusz Obuchanicz 50 - Adam Frączczak 4 (k), Grzegorz Pawłowski 90 (s)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-2 MKS Kluczbork 29 lipca, 17:00
Adam Orłowicz 14, Patryk Tuszyński 79
Wisła Puławy 2-0 Wigry Suwałki 29 lipca, 17:00 (600)
Konrad Nowak 40, Wojciech Kępka 77
W 85. minucie Rafał Dryk (Wisła Puławy) nie wykorzystał rzutu karnego.
w Zwoleniu
Mazur Karczew 3-0 ŁKS Łomża 29 lipca, 17:00 (350)
Piotr Zegarek 85, 87, Sebastian Wrzesiński 90
W 25. minucie Jacek Dąbrowski (Mazur Karczew) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Zdzieszowice 1-0 Unia Janikowo 29 lipca, 17:15 (1100)
pd.
Roland Buchała 91
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu drużyny gości
Omega Kleszczów 2-1 Jarota Jarocin 29 lipca, 17:00
pd.
Michał Czaplarski 46, Witold Grzywiński 113 - Szymon Matuszewski 33
Korona II Kielce 3-0 Ślęza Wrocław 29 lipca, 17:00 (400)
Daniel Rabenda 20, 85, Michał Michałek 59
Ruch Radzionków 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 lipca, 17:00 (750)
Adrian Mielec 16
Resovia 3-1 Raków Częstochowa 29 lipca, 17:00 (1600)
Marek Kusiak 8, Kamil Walaszczyk 18 (k), Sebastian Hajduk 28 - Tomasz Foszmańczyk 73
Unia Tarnów 0-2 GKS Tychy 29 lipca, 17:00 (1800)
Mateusz Wróbel 19, 25
Lechia Zielona Góra 3-1 Victoria Koronowo 29 lipca, 17:00
Rafał Duchnowski 16, Jakub Maczyński 76, Galdino 90 - Adrian Raszka 33 (k)
Polonia Słubice 5-0 Chemik Police 29 lipca, 17:00 (200)
Adam Więckowski 14, Paweł Posmyk 27, Ousmane Sylla 37, 69, 88
w Górzycy
Miedź Legnica 0-1 Zagłębie Sosnowiec 29 lipca, 17:00 (900)
Michał Filipowicz 78
Jeziorak Iława 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 lipca, 17:00 (600)
Tomasz Sedlewski 12, Wojciech Figurski 83 - Grzegorz Jóźwiak 25
Stal Poniatowa 3-4 Start Otwock 29 lipca, 17:00 (400)
pd.
Marcin Nowak 14, 30, Rafał Szczawiński 51 - Jan Endzelm 11, 118, Wojciech Wocial 38, Jarosław Kęsek 88
Concordia Piotrków Trybunalski 2-4 Sandecja Nowy Sącz 29 lipca, 17:00 (200)
Rafał Bałecki 37 (k), Norbert Czubała 43 (k) - Dawid Skrzypek 19, Wojciech Fabianowski 63, 67, 82
Hetman Zamość 5-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 lipca, 17:00 (500)
Marek Fundakowski 13, Rafał Kycko 17, Iwan Łytwyniuk 60, 85, 90 - Arkadiusz Świętosławski 65
Przebój Wolbrom 4-2 Górnik Wieliczka 29 lipca, 17:00 (600)
Grzegorz Jurczyk 36, Piotr Ślęczka 56 (s), Jarosław Rak 58, 90 - Piotr Gruszka 54, 90
Nida Pińczów 1-1 Kolejarz Stróże 29 lipca, 17:00 (300)
pd. k. 3-5
Krystian Zaręba 44 - Krzysztof Szymczyk 62
Okocimski KS Brzesko 1-0 Pelikan Łowicz 29 lipca, 17:00 (250)
Maciej Kisiel 11

Runda wstępna - 12 sierpnia
Nielba Wągrowiec, Hetman Zamość - wolny los.

Korona II Kielce 0-2 MKS Kluczbork 12 sierpnia, 17:00 (300)
Paweł Gierak 48, Patryk Tuszyński 64 (k)
Olimpia Grudziądz 1-0 Jeziorak Iława 11 sierpnia, 17:00 (2200)
Mariusz Pawlak 36
W 16. minucie Krzysztof Brede (Olimpia Grudziądz) nie wykorzystał rzutu karnego.
Bytovia II Bytów 5-3 Wisła Puławy 12 sierpnia, 17:00 (1000)
pd.
Krzysztof Bryndal 52, 58, Maciej Maciejewski 67, Karol Sadzik 99, Grzegorz Kraska 118 - Łukasz Giza 69, Wojciech Kępka 82 (k), Dawid Matyjaszek 89
GKS Tychy 1-1 Sandecja Nowy Sącz 12 sierpnia, 17:00 (800)
pd. k. 4-3
Mariusz Masternak 77 - Mateusz Broź 90
Kotwica Kołobrzeg 5-7 Pogoń Szczecin 11 sierpnia, 15:00 (1500)
pd.
Józef Misztal 9, 55, Gracjan Szymański 24, Adam Frączczak 61, Jarosław Urbańczyk 89 - Josef Petřík 15, Krzysztof Przytuła 69, Piotr Dziuba 75, 119, Khady Kazadi-Leonowicz 90, Maksymilian Rogalski 90, Piotr Prędota 99
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Przebój Wolbrom 12 sierpnia, 17:00 (1500)
Adrian Pajączkowski 5, Tomasz Szatan 18, Krzysztof Bodziony 34, Michał Filipowicz 40 - Go Nagaoka 83
Warmia Grajewo 1-2 Polonia Słubice 12 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Kozikowski 55 - Szymon Sidorowicz 57, Amadeusz Kłodawski 72
Ruch Radzionków 5-0 Kolejarz Stróże 12 sierpnia, 17:00 (500)
Marek Suker 32, 45, Piotr Mazur 39, Tomasz Stranc 44, Marek Kubisz 90
Piast Kobylin 1-1 Lechia Zielona Góra 12 sierpnia, 17:00 (1000)
pd. k. 5-4
Tomasz Kempiński 21 - Mariusz Bacławski 10
Mazur Karczew 0-1 Start Otwock 12 sierpnia, 17:00 (1500)
Jakub Gnoiński 68 (s)
Resovia 0-2 Okocimski KS Brzesko 12 sierpnia, 17:00 (1000)
Daniel Policht 56, Łukasz Popiela 65
Ruch Zdzieszowice 2-1 Omega Kleszczów 12 sierpnia, 17:00 (1000)
Marcin Rogowski 32, Dawid Kiliński 53 - Witold Grzywiński 71

I runda - 25-26 sierpnia
(Losowanie - 13 sierpnia 2009, 15:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2008/2009.
Okocimski KS Brzesko - wolny los

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Flota Świnoujście 25 sierpnia, 20:00 (2000)
Krzysztof Myśliwy 21, Hubert Jaromin 62
Pogoń Szczecin 2-0 Motor Lublin 25 sierpnia, 19:00 (3500)
Piotr Dziuba 6, Maksymilian Rogalski 90
GKS Tychy 1-1 Górnik Łęczna 26 sierpnia, 17:00 (1000)
pd. k. 3-2
Mateusz Wróbel 37 - Janusz Surdykowski 73
Polonia Słubice 3-1 GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00 (500)
Paweł Posmyk 9, Andrzej Matwijów 24, Ireneusz Marcinkowski 74 - Łukasz Mieszczak 81
Piast Kobylin 3-1 Zagłębie Lubin 26 sierpnia, 17:00 (2000)
Jakub Pospiech 33, Michał Rejek 42, Tomasz Kempiński 73 - Ilijan Micanski 66
Hetman Zamość 1-1 Warta Poznań 26 sierpnia, 17:00 (1000)
pd. k. 5-4
Ariel Lindner 59 - Marcin Klatt 42
Bytovia II Bytów 1-0 Tur Turek 25 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Łapigrowski 38
Ruch Zdzieszowice 0-3 Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00 (1200)
Benjamin Imeh 19, 27, Rafał Jakubczak 68 (s)
Olimpia Grudziądz 3-0 Kmita Zabierzów
(wo)
Kmita wycofał się z rozgrywek
Nielba Wągrowiec 3-1 Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00
Rafał Leśniewski 13, Patryk Halaburda 86, Mateusz Witomski 89 - Tomasz Feliksiak 76
Ruch Radzionków 0-1 Korona Kielce 25 sierpnia, 17:00 (2000)
Łukasz Cichos 58
MKS Kluczbork 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 25 sierpnia, 17:00 (750)
pd. k. 2-3
Start Otwock 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 sierpnia, 17:00 (800)
Wojciech Wocial 3, Uzoma Luke 82 - Clemence Matawu 44
Stal Stalowa Wola 2-1 Wisła Płock 26 sierpnia, 17:00 (1000)
Jaromir Wieprzęć 13 (k), Jurij Mychalczuk 71 - Robert Chwastek 89
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-4 Widzew Łódź 26 sierpnia, 17:00 (1500)
Witold Wawrzyczek 52 (k), Kamil Jadach 77, Bartosz Hajczuk 89 - Darvydas Šernas 18, 24, Piotr Grzelczak 27, 45

1/16 finału - 22-23 września
(Losowanie - 1 września 2009, 16:30 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2008/09.

Okocimski KS Brzesko 1-2 Arka Gdynia 23 września, 15:45 (1700)
Tomasz Ogar 57 - Stojko Sakalijew 39, Adrian Mrowiec 62
Pogoń Szczecin 2-0 Polonia Warszawa 7 października, 18:00 (4000)
Daniel Wólkiewicz 60, Krzysztof Hrymowicz 67
w pierwotnym terminie (22 września, 18:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Grudziądz 1-2 Odra Wodzisław Śląski 23 września, 16:00 (3500)
Maciej Koczur 5 - Bartłomiej Chwalibogowski 4, Piotr Piechniak 62
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Górnik Zabrze 23 września, 20:15 (6000)
Mariusz Gancarczyk 31 (s), Michał Filipowicz 47
Start Otwock 3-2 Łódzki KS 23 września, 15:30 (1500)
Nerijus Radžius 42 (s), Adam Warszawski 45, Piotr Sobótka 81 - Adrian Świątek 51, Rafał Kujawa 90
Bytovia II Bytów 2-1 Polonia Bytom 23 września, 16:15 (1800)
Piotr Łapigrowski 14, Sławomir Pufelski 59 - Piotr Kulpaka 70
GKP Gorzów Wielkopolski 0-2 Legia Warszawa 29 września, 15:00 (4500)
Sebastian Szałachowski 17, Marcin Mięciel 90
w pierwotnym terminie (22 września, 15:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Hetman Zamość 0-3 Wisła Kraków 23 września, 16:00 (7000)
Piotr Ćwielong 39, Patryk Małecki 75, 82
Nielba Wągrowiec 1-3 Lechia Gdańsk 29 września, 15:30 (600)
Rafał Leśniewski 29 - Paweł Buzała 19, 48, Paweł Nowak 23
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Kobylin 1-1 Cracovia 23 września, 16:00 (3000)
pd. k. 2-4
Tomasz Kempiński 34 (k) - Mateusz Klich 73
Polonia Słubice 1-2 Piast Gliwice 23 września, 16:00 (700)
Michał Wawszczak 85 - Przemysław Łudziński 34, Roman Maciejak 63
GKS Tychy 0-1 Jagiellonia Białystok 23 września, 16:00 (2000)
pd.
Kamil Grosicki 120
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dolcan Ząbki 1-1 Śląsk Wrocław 23 września, 16:00 (800)
pd. k. 5-4
Marcin Stańczyk 5 - Sebastian Dudek 69
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Kielce 3-1 GKS Bełchatów 23 września, 20:15 (5136)
Édson 16, Jacek Kiełb 32, Ernest Konon 81 - Mariusz Ujek 53
Stal Stalowa Wola 0-0 Lech Poznań 29 września, 15:30 (5000)
pd. k. 4-1
w pierwotnym terminie (22 września, 15:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Widzew Łódź 0-1 Ruch Chorzów 23 września, 18:05 (7200)
Jarosław Bieniuk 80 (s)
w pierwotnym terminie (22 września, 20:15) odwołany z powodu żałoby narodowej

1/8 finału - 27-28 października
(Losowanie - 6 października 2009, 19:00 - siedziba TVP Sport)

Pogoń Szczecin 2-0 Piast Gliwice 27 października, 20:15 (5000)
Piotr Petasz 40, 78
Arka Gdynia 0-2 Jagiellonia Białystok 3 listopada, 20:15 (2000)
pd.
Tomasz Frankowski 95 (k), 113 (k)
W 83. minucie Adrian Mrowiec (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Start Otwock 0-1 Ruch Chorzów 28 października, 13:00 (2000)
Marcin Nowacki 44
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Stal Stalowa Wola 27 października, 18:00 (3000)
Hubert Jaromin 36, 59, Konrad Koźmiński 76
Dolcan Ząbki 3-4 Korona Kielce 27 października, 13:00 (1500)
pd.
Marcin Stańczyk 10, Sebastian Ziajka 39, Maciej Tataj 74 - Paweł Buśkiewicz 30, Cezary Wilk 65, Jacek Kiełb 68, Dariusz Łatka 109
W 87. minucie Jacek Kiełb (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 1-0 Odra Wodzisław Śląski 11 listopada, 15:00 (4500)
Paweł Buzała 35
Legia Warszawa 2-0 Cracovia 25 listopada, 20:15 (1000)
pd.
Sebastian Szałachowski 100, Maciej Rybus 117
Bytovia II Bytów 0-2 Wisła Kraków 27 października, 13:00 (5000)
Piotr Ćwielong 15, Wojciech Łobodziński 61

1/4 finału - 16-17 marca, 23-24 marca
(Losowanie - 30 listopada 2009, 19:00 - siedziba TVP)

Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa 16 marca, 18:00 (3500)
Artur Sobiech 73
Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków 17 marca, 17:15 (5000)
Korona Kielce 3-1 Jagiellonia Białystok 17 marca, 18:00 (3826)
Nikola Mijailović 28, Michał Zieliński 33, Maciej Tataj 40 - Tomasz Frankowski 20
Zagłębie Sosnowiec 0-3 Pogoń Szczecin 16 marca, 18:45 (5500)
Mikołaj Lebedyński 67, 83, Dariusz Zawadzki 90

Legia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 23 marca, 14:00 (800)
pd.
Bartłomiej Grzelak 66, Tomasz Jarzębowski 120 - Łukasz Janoszka 108
Wisła Kraków 1-3 Lechia Gdańsk 23 marca, 20:00 (2000)
Patryk Małecki 22 (k) - Łukasz Surma 1, Piotr Brożek 10 (s), Ivans Lukjanovs 37
na Stadionie Suche Stawy
Jagiellonia Białystok 3-0 Korona Kielce 24 marca, 18:00 (4500)
Piotr Klepczarek I 16, Remigiusz Jezierski 56, Hermes 68 (k)
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Sosnowiec 24 marca, 20:00 (6000)
Piotr Dziuba 16 - Adrian Pajączkowski 65

1/2 finału - 6 kwietnia, 4 maja
(Losowanie - 25 marca 2010, 20:00 - siedziba TVP)

Lechia Gdańsk 1-2 Jagiellonia Białystok 6 kwietnia, 20:15 (6500)
Hubert Wołąkiewicz 90 (k) - Rafał Grzyb 6, Bruno 28
W 71. minucie Karol Piątek (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 20:00 (6000)
Artur Sobiech 49 - Maciej Mysiak 84

Jagiellonia Białystok 1-1 Lechia Gdańsk 4 maja, 20:15 (6000)
Tomasz Frankowski 73 - Marko Bajić 88
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 4 maja, 17:45 (12 000)
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Rafał Grodzicki

Finał - 22 maja

Pogoń Szczecin 0-1 Jagiellonia Białystok 22 maja, 15:30 (12 000)
Andrius Skerla 49
w Bydgoszczy (Bydgoski Stadion Miejski im. Zdzisława Krzyszkowiaka)

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas