[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Piotr Dziuba 4 gole - Piotr Dziuba (Pogoń Szczecin), Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok), Tomasz Kempiński (Piast Kobylin),
3 gole - Paweł Buzała (Lechia Gdańsk), Wojciech Fabianowski (Sandecja Nowy Sącz), Michał Filipowicz (Zagłębie Sosnowiec), Hubert Jaromin (Zagłębie Sosnowiec), Mikołaj Lebedyński (Pogoń Szczecin), Iwan Litwiniuk (Hetman Zamość), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Ousmane Sylla (Polonia Słubice), Mateusz Wróbel (GKS Tychy),
2 gole - Krzysztof Bryndal (Bytovia II Bytów), Piotr Ćwielong (Wisła Kraków), Jan Endzelm (Start Otwock), Adam Frączczak (Kotwica Kołobrzeg), Piotr Gruszka (Górnik Wieliczka), Piotr Grzelczak (Widzew Łódź), Witold Grzywiński (Omega Kleszczów), Benjamin Imeh (Dolcan Ząbki), Wojciech Kępka (Wisła Puławy), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Rafał Kozikowski (Warmia Grajewo), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Piotr Łapigrowski (Bytovia II Bytów), Józef Misztal (Kotwica Kołobrzeg), Marcin Nowak (Stal Poniatowa), Adrian Pajączkowski (Zagłębie Sosnowiec), Piotr Petasz (Pogoń Szczecin), Paweł Posmyk (Polonia Słubice), Piotr Prędota (Pogoń Szczecin), Daniel Rabenda (Korona II Kielce), Jarosław Rak (Przebój Wolbrom), Maksymilian Rogalski (Pogoń Szczecin), Darvydas Šernas (Widzew Łódź), Artur Sobiech (Ruch Chorzów), Marcin Stańczyk (Dolcan Ząbki), Marek Suker (Ruch Radzionków), Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa), Maciej Tataj (Dolcan Ząbki 1, Korona Kielce 1), Patryk Tuszyński (MKS Kluczbork), Wojciech Wocial (Start Otwock), Piotr Zegarek (Mazur Karczew),
1 gol - Mariusz Bacławski (Lechia Zielona Góra), Marko Bajić (Lechia Gdańsk), Rafał Bałecki (Concordia Piotrków Trybunalski), Krzysztof Bodziony (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Broź (Sandecja Nowy Sącz), Bruno (Jagiellonia Białystok), Roland Buchała (Ruch Zdzieszowice), Paweł Buśkiewicz (Korona Kielce), Piotr Charzewski (Elana Toruń), Bartłomiej Chwalibogowski (Odra Wodzisław Śląski), Robert Chwastek (Wisła Płock), Łukasz Cichos (Korona Kielce), Michał Czaplarski (Omega Kleszczów), Norbert Czubała (Concordia Piotrków Trybunalski), Grzegorz Domżalski (Olimpia Grudziądz), Rafał Duchnowski (Lechia Zielona Góra), Sebastian Dudek (Śląsk Wrocław), Édson (Korona Kielce), Tomasz Feliksiak (Znicz Pruszków), Wojciech Figurski (Jeziorak Iława), Tomasz Foszmańczyk (Raków Częstochowa), Marek Fundakowski (Hetman Zamość), Galdino (Lechia Zielona Góra), Paweł Gierak (MKS Kluczbork), Łukasz Giza (Wisła Puławy), Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Krzysztof Gryszczyński (Nielba Wągrowiec), Bartłomiej Grzelak (Legia Warszawa), Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok), Bartosz Hajczuk (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sebastian Hajduk (Resovia), Patryk Halaburda (Nielba Wągrowiec), Hermes (Jagiellonia Białystok), Krzysztof Hrymowicz (Pogoń Szczecin), Kamil Jadach (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Tomasz Jarzębowski (Legia Warszawa), Remigiusz Jezierski (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Jóźwiak (Ruch Wysokie Mazowieckie), Grzegorz Jurczyk (Przebój Wolbrom), Khady Kazadi-Leonowicz (Pogoń Szczecin), Jarosław Kęsek (Start Otwock), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Maciej Kisiel (Okocimski KS Brzesko), Marcin Klatt (Warta Poznań), Piotr Klepczarek I (Jagiellonia Białystok), Mateusz Klich (Cracovia), Amadeusz Kłodawski (Polonia Słubice), Maciej Koczur (Olimpia Grudziądz), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Ernest Konon (Korona Kielce), Konrad Koźmiński (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Kraska (Bytovia II Bytów), Marek Kubisz (Ruch Radzionków), Rafał Kujawa (Łódzki KS), Piotr Kulpaka (Polonia Bytom), Marek Kusiak (Resovia), Maciej Kwiatkowski (Czarni Żagań), Rafał Kycko (Hetman Zamość), Ariel Lindner (Hetman Zamość), Uzoma Luke (Start Otwock), Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk), Dariusz Łatka (Korona Kielce), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Przemysław Łudziński (Piast Gliwice), Roman Maciejak (Piast Gliwice), Maciej Maciejewski (Bytovia II Bytów), Jakub Maczyński (Lechia Zielona Góra), Ireneusz Marcinkowski (Polonia Słubice), Mariusz Masternak (GKS Tychy), Clemence Matawu (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Matuszewski (Jarota Jarocin), Andrzej Matwijów (Polonia Słubice), Dawid Matyjaszek (Wisła Puławy), Piotr Mazur (Ruch Radzionków), Ilijan Micanski (Zagłębie Lubin), Michał Michałek (Korona II Kielce), Adrian Mielec (Ruch Radzionków), Łukasz Mieszczak (GKS Katowice), Marcin Mięciel (Legia Warszawa), Nikola Mijailović (Korona Kielce), Adrian Mrowiec (Arka Gdynia), Jurij Mychalczuk (Stal Stalowa Wola), Maciej Mysiak (Pogoń Szczecin), Krzysztof Myśliwy (Zagłębie Sosnowiec), Go Nagaoka (Przebój Wolbrom), Marcin Nowacki (Ruch Chorzów), Konrad Nowak (Wisła Puławy), Paweł Nowak (Lechia Gdańsk), Marek Nowicki (Piast Kobylin), Janusz Obuchanicz (Pogoń Świebodzin), Tomasz Ogar (Okocimski KS Brzesko), Adam Orłowicz (MKS Kluczbork), Mariusz Pawlak (Olimpia Grudziądz), Josef Petřík (Pogoń Szczecin), Piotr Piechniak (Odra Wodzisław Śląski), Daniel Policht (Okocimski KS Brzesko), Łukasz Popiela (Okocimski KS Brzesko), Jakub Pospiech (Piast Kobylin), Krzysztof Przytuła (Pogoń Szczecin), Sławomir Pufelski (Bytovia II Bytów), Adrian Raszka (Victoria Koronowo), Michał Rejek (Piast Kobylin), Dariusz Reyer (Piast Kobylin), Marcin Rogowski (Ruch Zdzieszowice), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Karol Sadzik (Bytovia II Bytów), Stojko Sakalijew (Arka Gdynia), Piotr Sarbinowski (Nielba Wągrowiec), Tomasz Sedlewski (Jeziorak Iława), Szymon Sidorowicz (Polonia Słubice), Andrius Skerla (Jagiellonia Białystok), Dawid Skrzypek (Sandecja Nowy Sącz), Piotr Sobótka (Start Otwock), Tomasz Stranc (Ruch Radzionków), Przemysław Sulej (Olimpia Grudziądz), Janusz Surdykowski (Górnik Łęczna), Łukasz Surma (Lechia Gdańsk), Tomasz Szatan (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Szczawiński (Stal Poniatowa), Maciej Szostek (OKS 1945 Olsztyn), Gracjan Szymański (Kotwica Kołobrzeg), Krzysztof Szymczyk (Kolejarz Stróże), Adrian Świątek (Łódzki KS), Arkadiusz Świętosławski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Mariusz Ujek (GKS Bełchatów), Jarosław Urbańczyk (Kotwica Kołobrzeg), Kamil Walaszczyk (Resovia), Adam Warszawski (Start Otwock), Witold Wawrzyczek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Michał Wawszczak (Polonia Słubice), Jaromir Wieprzęć (Stal Stalowa Wola), Adam Więckowski (Polonia Słubice), Cezary Wilk (Korona Kielce), Michał Wirkus (Bytovia II Bytów), Mateusz Witomski (Nielba Wągrowiec), Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk), Daniel Wólkiewicz (Pogoń Szczecin), Sebastian Wrzesiński (Mazur Karczew), Krystian Zaręba (Nida Pińczów), Dariusz Zawadzki (Pogoń Szczecin), Sebastian Ziajka (Dolcan Ząbki), Michał Zieliński (Korona Kielce).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 1 - Adrian Mrowiec, Stojko Sakalijew
Bytovia II Bytów: 2 - Krzysztof Bryndal, Piotr Łapigrowski, 1 - Grzegorz Kraska, Maciej Maciejewski, Sławomir Pufelski, Karol Sadzik, Michał Wirkus
Concordia Piotrków Trybunalski: 1 - Rafał Bałecki, Norbert Czubała
Cracovia: 1 - Mateusz Klich
Czarni Żagań: 1 - Maciej Kwiatkowski
Dolcan Ząbki: 2 - Benjamin Imeh, Marcin Stańczyk, 1 - Maciej Tataj, Sebastian Ziajka
Elana Toruń: 1 - Piotr Charzewski
GKS Bełchatów: 1 - Mariusz Ujek
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 1 - Bartosz Hajczuk, Kamil Jadach, Witold Wawrzyczek
GKS Katowice: 1 - Łukasz Mieszczak
GKS Tychy: 3 - Mateusz Wróbel, 1 - Mariusz Masternak
Górnik Łęczna: 1 - Janusz Surdykowski
Górnik Wieliczka: 2 - Piotr Gruszka
Hetman Zamość: 3 - Iwan Litwiniuk, 1 - Marek Fundakowski, Rafał Kycko, Ariel Lindner
Jagiellonia Białystok: 4 - Tomasz Frankowski, 1 - Bruno, Kamil Grosicki, Rafał Grzyb, Hermes, Remigiusz Jezierski, Piotr Klepczarek I, Andrius Skerla
Jarota Jarocin: 1 - Szymon Matuszewski
Jeziorak Iława: 1 - Wojciech Figurski, Tomasz Sedlewski
Kolejarz Stróże: 1 - Krzysztof Szymczyk
Korona II Kielce: 2 - Daniel Rabenda, 1 - Michał Michałek
Korona Kielce: 2 - Jacek Kiełb, 1 - Paweł Buśkiewicz, Łukasz Cichos, Édson, Ernest Konon, Dariusz Łatka, Nikola Mijailović, Maciej Tataj, Cezary Wilk, Michał Zieliński
Kotwica Kołobrzeg: 2 - Adam Frączczak, Józef Misztal, 1 - Gracjan Szymański, Jarosław Urbańczyk
Lechia Gdańsk: 3 - Paweł Buzała, 1 - Marko Bajić, Ivans Lukjanovs, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Hubert Wołąkiewicz
Lechia Zielona Góra: 1 - Mariusz Bacławski, Rafał Duchnowski, Galdino, Jakub Maczyński
Legia Warszawa: 2 - Sebastian Szałachowski, 1 - Bartłomiej Grzelak, Tomasz Jarzębowski, Marcin Mięciel, Maciej Rybus
Łódzki KS: 1 - Rafał Kujawa, Adrian Świątek
Mazur Karczew: 2 - Piotr Zegarek, 1 - Sebastian Wrzesiński
MKS Kluczbork: 2 - Patryk Tuszyński, 1 - Paweł Gierak, Adam Orłowicz
Nida Pińczów: 1 - Krystian Zaręba
Nielba Wągrowiec: 2 - Rafał Leśniewski, 1 - Krzysztof Gryszczyński, Patryk Halaburda, Piotr Sarbinowski, Mateusz Witomski
Odra Wodzisław Śląski: 1 - Bartłomiej Chwalibogowski, Piotr Piechniak
Okocimski KS Brzesko: 1 - Maciej Kisiel, Tomasz Ogar, Daniel Policht, Łukasz Popiela
OKS 1945 Olsztyn: 1 - Maciej Szostek
Olimpia Elbląg: 1 - Anton Kołosow
Olimpia Grudziądz: 1 - Grzegorz Domżalski, Maciej Koczur, Mariusz Pawlak, Przemysław Sulej
Omega Kleszczów: 2 - Witold Grzywiński, 1 - Michał Czaplarski
Piast Gliwice: 1 - Przemysław Łudziński, Roman Maciejak
Piast Kobylin: 4 - Tomasz Kempiński, 1 - Marek Nowicki, Jakub Pospiech, Michał Rejek, Dariusz Reyer
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 1 - Clemence Matawu
Pogoń Szczecin: 4 - Piotr Dziuba, 3 - Mikołaj Lebedyński, 2 - Piotr Petasz, Piotr Prędota, Maksymilian Rogalski, 1 - Krzysztof Hrymowicz, Khady Kazadi-Leonowicz, Maciej Mysiak, Josef Petřík, Krzysztof Przytuła, Daniel Wólkiewicz, Dariusz Zawadzki
Pogoń Świebodzin: 1 - Janusz Obuchanicz
Polonia Bytom: 1 - Piotr Kulpaka
Polonia Słubice: 3 - Ousmane Sylla, 2 - Paweł Posmyk, 1 - Amadeusz Kłodawski, Ireneusz Marcinkowski, Andrzej Matwijów, Szymon Sidorowicz, Michał Wawszczak, Adam Więckowski
Przebój Wolbrom: 2 - Jarosław Rak, 1 - Grzegorz Jurczyk, Go Nagaoka
Raków Częstochowa: 1 - Tomasz Foszmańczyk
Resovia: 1 - Sebastian Hajduk, Marek Kusiak, Kamil Walaszczyk
Ruch Chorzów: 2 - Artur Sobiech, 1 - Łukasz Janoszka, Marcin Nowacki
Ruch Radzionków: 2 - Marek Suker, 1 - Marek Kubisz, Piotr Mazur, Adrian Mielec, Tomasz Stranc
Ruch Wysokie Mazowieckie: 1 - Grzegorz Jóźwiak
Ruch Zdzieszowice: 1 - Roland Buchała, Dawid Kiliński, Marcin Rogowski
Sandecja Nowy Sącz: 3 - Wojciech Fabianowski, 1 - Mateusz Broź, Dawid Skrzypek
Sokół Aleksandrów Łódzki: 1 - Arkadiusz Świętosławski
Stal Poniatowa: 2 - Marcin Nowak, 1 - Rafał Szczawiński
Stal Stalowa Wola: 1 - Jurij Mychalczuk, Jaromir Wieprzęć
Start Otwock: 2 - Jan Endzelm, Wojciech Wocial, 1 - Jarosław Kęsek, Uzoma Luke, Piotr Sobótka, Adam Warszawski
Śląsk Wrocław: 1 - Sebastian Dudek
Victoria Koronowo: 1 - Adrian Raszka
Warmia Grajewo: 2 - Rafał Kozikowski
Warta Poznań: 1 - Marcin Klatt
Widzew Łódź: 2 - Piotr Grzelczak, Darvydas Šernas
Wisła Kraków: 3 - Patryk Małecki, 2 - Piotr Ćwielong, 1 - Wojciech Łobodziński
Wisła Płock: 1 - Robert Chwastek
Wisła Puławy: 2 - Wojciech Kępka, 1 - Łukasz Giza, Dawid Matyjaszek, Konrad Nowak
Zagłębie Lubin: 1 - Ilijan Micanski
Zagłębie Sosnowiec: 3 - Michał Filipowicz, Hubert Jaromin, 2 - Adrian Pajączkowski, 1 - Krzysztof Bodziony, Konrad Koźmiński, Krzysztof Myśliwy, Tomasz Szatan
Znicz Pruszków: 1 - Tomasz Feliksiak

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas