[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 22 listopada
Sudety Burgrabice - wolny los

Wiking Opole 3-2 MKS II Kluczbork
LZS Rybna 6-3 LZS Piotrówka
LZS Karłowice Wielkie 5-0 Pogoń Prudnik
LZS Jasienica Górna 5-2 LZS Michałów
Victoria Dobrzyń 2-4 Swornica Czarnowąsy
LZS Raszowa 0-2 Unia Kolonowskie
MGKS Baborów 2-3 Racławia Racławice Śląskie
LZS Niemysłowice 3-5 Zryw Wysoka
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1-2 LZS Obrowiec
Polonia Wołczyn 0-7 Odra II Opole
Orzeł Dzierżysław 3-1 Victoria Cisek
LZS Popielów 0-4 LZS Proślice
Małapanew Ozimek 0-2 Start Namysłów 28 lutego, 14:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Reńska Wieś 3-1 Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Domaszowice 2-5 Start Dobrodzień
Pogoń Łosiów 3-2 GKS Starościn
Unia Głuchołazy 4-5 Start Bogdanowice
LZS Przywory 3-0 Victoria Chróścice
LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-8 Śląsk Łubniany
Unia Krapkowice 2-5 Piast Strzelce Opolskie
LZS Walce 0-2 KS Krasiejów
LZS Kuniów 4-3 Motor Praszka
Orzeł Branice 0-7 Ruch Zdzieszowice
LZS Rusocin 1-4 LZS Leśnica
Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
rozstrzygnięcie nieznane; awans Polonii Głubczyce
LZS Mechnice 1-3 Stal Brzeg
Orzeł Źlinice 4-2 Silesius Kotórz Mały
LZS Ligota Turawska 2-3 TOR Dobrzeń Wielki
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 OKS Olesno
Czarni Otmuchów 0-5 Skalnik Gracze
Unia Tułowice 3-2 Polonia Nysa

1/16 finału - 14 marca

Wiking Opole - Śląsk Łubniany 14 marca, 15:00
LZS Rybna - Start Namysłów 14 marca, 15:00
Unia Kolonowskie - Start Dobrodzień 14 marca, 15:00
Pogoń Łosiów - Swornica Czarnowąsy 14 marca, 15:00
LZS Przywory 0-2 KS Krasiejów 7 marca, 14:00
Piast Strzelce Opolskie 0-7 TOR Dobrzeń Wielki 7 marca, 14:00
LZS Kuniów - LZS Proślice 14 marca, 15:00
Orzeł Źlinice - Odra II Opole 14 marca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice - Start Bogdanowice 14 marca, 15:00
Orzeł Dzierżysław - LZS Obrowiec 14 marca, 15:00
Polonia Głubczyce - Zryw Wysoka 14 marca, 15:00
Unia Tułowice - LZS Leśnica 7 kwietnia, 16:00
Unia Reńska Wieś 0-3 Ruch Zdzieszowice
(wo)
gospodarze zrezygnowali z rozgrywek
Sudety Burgrabice - Racławia Racławice Śląskie 14 marca, 15:00
LZS Jasienica Górna 1-2 Skalnik Gracze 7 marca, 14:00
LZS Karłowice Wielkie - Stal Brzeg 14 marca, 15:00

1/8 finału - 12 maja

1/4 finału - 26 maja

1/2 finału - 10 czerwca

Finał - 17 czerwca

Remes Puchar Polski 2009/2010

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Opolski ZPN - Opole)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas