[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 16-17 sierpnia

OKS II Opatów 3-0 Ester Wojciechowice 16 sierpnia, 17:00
(wo)
LZS Lechów 0-3 AZS WSU Kielce 16 sierpnia, 17:00
(wo)
w Bielinach
ZPUE Włoszczowa 3-0 Wierna II Małogoszcz
(wo)
Piaskowianka II Piaski 1-3 Start Słupia Jędrzejowska 16 sierpnia, 17:00
Sokół Rykoszyn 1-3 Lubrzanka II Kajetanów 16 sierpnia, 17:00
w Miedziance
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Jandar Bodzechów 17 sierpnia, 11:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Alit II Ożarów 0-1 Hutnik Sandomierz 17 sierpnia, 11:00
GKS Iwaniska 3-1 Huragan Wilczyce 17 sierpnia, 11:00
Pogoń 1945 II Staszów 3-0 GKS Łoniów
(wo)
GKS Górno 0-1 Victoria Górki Szczukowskie 20 sierpnia, 17:00
w Górkach Szczukowskich, GKS gospodarzem
Zorza Czajków 1-2 Źródło Solec Zdrój 17 sierpnia, 11:00
w Wiązownicy
Zdrój Busko Zdrój 1-1 GKS Szydłów 17 sierpnia, 11:00
pd. k. 4-3
Rafis Kazimierza Wielka 5-0 Strzelec Chroberz 17 sierpnia, 11:00
Heko II Czermno 0-3 Krasocin/Bucovia Krasocin
(wo)
GLKS Krasocin 0-5 Gród Ćmińsk 17 sierpnia, 11:00
Juventa II Starachowice 4-0 Polonia Białogon (Kielce) 17 sierpnia, 11:00
Arbiter Kielce 3-1 ULKS Łączna 17 sierpnia, 11:00
w Kajetanowie
Astra Suchedniów 9-1 Sparta Kielce 17 sierpnia, 11:00
AKS Wzdół 2-2 Orlicz II Suchedniów 20 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
w Suchedniowie, AKS gospodarzem
Klonówka Masłów 1-3 Łysica II Bodzentyn 17 sierpnia, 11:00

II runda - 3 września

Jandar Bodzechów 3-0 Star Starachowice 3 września, 16:30
(wo)
Hutnik Sandomierz 3-0 KS Tarłów 3 września, 16:30
(wo)
GKS Iwaniska 3-0 Koprzywianka Koprzywnica 3 września, 16:30
(wo)
na boisku 2-4, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Pogoń 1945 II Staszów 0-3 Polanie Pierzchnica 3 września, 16:30
(wo)
Victoria Górki Szczukowskie 1-2 Skała Tumlin 3 września, 16:30
Źródło Solec Zdrój 3-0 Victoria Skalbmierz 3 września, 16:30
(wo)
Zdrój Busko Zdrój 1-0 Moravia Morawica 3 września, 16:30
Rafis Kazimierza Wielka 3-0 Jawornik Gorzków 3 września, 16:30
(wo)
na boisku Sparty
Krasocin/Bucovia Krasocin 3-0 Lechia Strawczyn 3 września, 16:30
Gród Ćmińsk 2-2 Piast Chęciny 3 września, 16:30
(wo) pd. k. 4-5
Astra Suchedniów 6-2 Samson Samsonów 3 września, 16:30
na boisku Orlicza
Orlicz II Suchedniów 0-1 Wicher Miedziana Góra 4 września, 16:30
Łysica II Bodzentyn 1-0 Kamienna Brody 3 września, 16:30
Lubrzanka II Kajetanów 6-1 Astra Piekoszów 3 września, 16:30
Start Słupia Jędrzejowska 3-2 Dąb Nagłowice 3 września, 16:30
AZS WSU Kielce 2-1 LKS Bolmin 3 września, 17:00
w Nowinach
OKS II Opatów 2-3 Marol Jacentów 3 września, 16:30
ZPUE Włoszczowa 0-1 GKS Kluczewsko 3 września, 16:30
na boisku Hetmana
Arbiter Kielce 3-0 Czarnovia Kielce 2 września, 16:30
(wo)
w Bolminie
Sokół Jachimowice 2-4 LZS Samborzec 3 września, 16:30
Piast Stopnica 2-2 Gród Wiślica 3 września, 16:30
pd. k. 5-6
Arka Pawłów 0-5 Świt Ćmielów 3 września, 16:30
Zryw Zbigniewice 4-2 ŁKS Łagów 3 września, 16:30
Tęcza Gowarczów 0-5 MKS Stąporków 3 września, 16:30
Piast Osiek 4-1 Zorza Tempo Pacanów 3 września, 16:30
Zryw Łopuszno 2-0 Zieleń Żelisławice 3 września, 16:30
Zryw Skroniów 1-2 Unia Sędziszów 3 września, 16:30
Wisła Nowy Korczyn 3-0 Zenit Chmielnik 3 września, 16:30
(wo)
GKS Świniary 1-3 Klimontowianka Klimontów 3 września, 16:30
Baszta Rytwiany 3-3 Nidzianka Bieliny 3 września, 16:30
pd. k. 4-5
Juventa II Starachowice 0-1 Stal Kunów 3 września, 16:30

III runda - 24 września

Jandar Bodzechów 2-1 Świt Ćmielów 24 września, 15:30
Hutnik Sandomierz 3-2 Zryw Zbigniewice 24 września, 15:30
pd.
Krasocin/Bucovia Krasocin 1-8 Skała Tumlin 24 września, 15:30
Astra Suchedniów 5-2 Wicher Miedziana Góra 8 października, 15:30
boisko Orlicza
Arbiter Kielce 3-0 MKS Stąporków 17 września, 16:00
(wo)
w Bolminie
Łysica II Bodzentyn 2-0 Stal Kunów 24 września, 15:30
Lubrzanka II Kajetanów 3-0 Piast Chęciny 24 września, 15:30
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Polanie Pierzchnica 24 września, 15:30
Źródło Solec Zdrój 3-0 LZS Samborzec 24 września, 15:30
(wo)
Start Słupia Jędrzejowska 4-8 GKS Kluczewsko 24 września, 15:30
AZS WSU Kielce 4-1 Zryw Łopuszno 24 września, 15:30
w Nowinach
Rafis Kazimierza Wielka 2-5 Unia Sędziszów 24 września, 15:30
boisko Sparty
Wisła Nowy Korczyn 1-0 Gród Wiślica 24 września, 15:30
Piast Osiek 0-3 Klimontowianka Klimontów 24 września, 15:30
(wo)
Marol Jacentów 1-0 Nidzianka Bieliny 24 września, 15:30
GKS Iwaniska 2-1 Wisła Sandomierz 24 września, 15:30

IV runda - 15 października

Arbiter Kielce 4-2 Sparta Dwikozy 14 października, 20:00
na boisku ze sztuczną murawą Korony Kielce
Astra Suchedniów 1-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 15 października, 14:30
na boisku Orlicza
Jandar Bodzechów 0-2 Juventa Starachowice 15 października, 14:30
Hutnik Sandomierz 5-2 OKS Opatów 15 października, 14:30
pd.
Alit Ożarów 4-0 Klimontowianka Klimontów 22 października, 15:00
GKS Iwaniska 0-2 GKS Rudki 15 października, 14:30
Łysica II Bodzentyn 0-6 Spartakus Razem Daleszyce 15 października, 14:30
Lubrzanka II Kajetanów 7-5 Partyzant Radoszyce 15 października, 14:30
Skała Tumlin 0-2 Orlęta Kielce 15 października, 14:30
Unia Sędziszów 2-1 Hetman Włoszczowa 15 października, 14:30
Zdrój Busko Zdrój 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 października, 14:30
GKS Kluczewsko 1-1 Piaskowianka Piaski 15 października, 14:30
pd. k. 13-12
AZS WSU Kielce 0-6 Heko Czermno 15 października, 15:30
w Nowinach
Marol Jacentów 5-9 Łysica Bodzentyn 22 października, 14:30
Źródło Solec Zdrój 0-6 Sparta Kazimierza Wielka 15 października, 14:30
Wisła Nowy Korczyn 3-0 Lubrzanka Kajetanów 22 października, 14:30
(wo)

V runda - 16 listopada

Hutnik Sandomierz 0-1 Alit Ożarów 16 listopada, 12:00
Robert Gierczak 84 (k)
Arbiter Kielce 2-6 Orlęta Kielce 14 listopada, 18:00
Filip Robak ?, Szymon Woźniczka ? - Adrian Zacharski ?, ?, Przemysław Urbanek ?, Marcin Kozior ?, Rafał Kita ?, Kwiatkowski ?
na boisku ze sztuczną murawą Korony Kielce
Lubrzanka II Kajetanów 0-2 Juventa Starachowice 16 listopada, 12:00
Tomasz Wójcik 57, Sebastian Żak 77
Astra Suchedniów 3-1 GKS Rudki 16 listopada, 12:00
pd.
Dawid Bator 1, Michał Wawrzeńczyk 92, Grzegorz Skarbek 119 - Cezary Brzozowski 30
na boisku Orlicza
Unia Sędziszów 3-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 16 listopada, 12:00
pd.
Wisła Nowy Korczyn 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 16 listopada, 12:00
pd.
Mariusz Król 116 - Grzegorz Mirek 102, 106, 120
GKS Kluczewsko 2-5 Heko Czermno 15 listopada, 12:00
Kamil Kowalczyk ?, ? - Grzegorz Starościak ?, Filip Bartkowiak ?, Piotr Potęga ?, Wiktor Werner ?, Michał Lech ?
Łysica Bodzentyn 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 16 listopada, 12:00
pd.
Piotr Wijas ?

1/8 finału - 1 kwietnia

Alit Ożarów 4-0 Czarni Połaniec 31 marca, 15:00
Jakub Smolak 20, 35, 46, Łukasz Gołda 75
Juventa Starachowice 1-2 Pogoń 1945 Staszów 1 kwietnia, 16:00
Karol Kopeć 52 - Rafał Merchut 32 (k), Piotr Malec 55
Orlęta Kielce 3-2 Granat Skarżysko-Kamienna 1 kwietnia, 16:00
Rafał Kita 15, 75, Brzozowski 25 - Mariusz Maciejski 58, Sebastian Wereszczak 75
Unia Sędziszów 1-6 Korona II Kielce 1 kwietnia, 15:30
Wojciech Zapalski 63 - Dominik Lenart 14, Łukasz Jamróz 18, 25, 54, 65, Bartosz Malinowski 75
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Naprzód Jędrzejów 31 marca, 16:00
Kamil Mach 30, Mateusz Malara 34, Michał Puchała 84 - Tomasz Jopek 25
Heko Czermno 2-0 Wierna Małogoszcz 1 kwietnia, 15:00
Grzegorz Starościak 25, Damian Marcioch 90 (k)
Łysica Bodzentyn 3-1 Orlicz Suchedniów 1 kwietnia, 15:00
Szymon Michta 9, 16, Piotr Wijas 54 - Mariusz Jaros 76 (k)
Astra Suchedniów 1-1 Neptun Końskie 1 kwietnia, 15:00
pd. k. 4-2
Marcin Więckowski ? - Piotr Brzoza ?
na boisku Orlicza

1/4 finału - 22 kwietnia

Orlęta Kielce 3-1 Alit Ożarów 6 maja, 17:00
Dominik Bętkowski 25, 60, Zenon Śliwa 44 - Jakub Smolak 64
Sparta Kazimierza Wielka 3-4 Pogoń 1945 Staszów 27 maja, 17:30
Grzegorz Mirek 8, 28, Paweł Radziszewski 65 - Mariusz Koronkiewicz 4, Przemysław Rzepa 18, nieznany 48 (s), Piotr Matyja 64
Heko Czermno 1-2 Korona II Kielce 6 maja, 17:00
Mariusz Kolba 90 - Daniel Rabenda 23, Tomasz Ryczek 36
Astra Suchedniów 1-1 Łysica Bodzentyn 22 kwietnia, 17:00
pd. k. 8-7
Marcin Więckowski 67 - Paweł Wijas 3
na boisku Orlicza

1/2 finału - 3 czerwca
(Losowanie - 28 maja 2009 - siedziba ŚZPN)

Astra Suchedniów 3-4 Pogoń 1945 Staszów 10 czerwca, 17:30
Marcin Więckowski 39 (k), Dawid Bator 71, Michał Wawrzyński 84 - Piotr Matyja 10, 50, Ernest Sadłocha 14, Przemysław Rzepa 15
na boisku Orlicza
Orlęta Kielce 3-4 Korona II Kielce 3 czerwca, 17:30
pd.
Maciej Bieniek 24, Piotr Bakalarz 107, Rafał Kita 109 (k) - Damian Czarnecki 33, Mateusz Czaja 96, Andrzej Paprocki 100, Damian Pytlos 103

Finał - 16 czerwca

Korona II Kielce 4-1 Pogoń 1945 Staszów 16 czerwca, 17:00
Bartosz Malinowski 20, Tomasz Milcarz 67, Tomasz Ryczek 71, Piotr Malarczyk 87 - Przemysław Rzepa 64
w Suchedniowie

Remes Puchar Polski 2009/2010

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2008/2009 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas