[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

II runda - 31 maja
Termin rundy prawdopodobny

Żabianka Żabi Róg 2-1 LZS Smolajny
Number One Braniewo 3-1 Victoria Rychliki
Zalew Frombork 2-4 Czarni Małdyty
Reduta Bisztynek 1-2 LZS Lubomino-Wilczkowo
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-2 GLKS Miłakowo
Leśnik Nowe Ramuki 6-0 Orzeł Czerwonka
Omulew Wielbark 3-4 Orzeł Janowiec Kościelny
LZS Frednowy 4-3 Unia Susz
Mewa Smykowo 3-4 Iskra Smykówko
Polonia Iłowo 4-0 Kormoran Zwierzewo
Płomień Turznica 1-4 GLKS Jonkowo
WPZ Lemany 1-2 Vęgoria Węgorzewo
Osa Ząbrowo 6-1 Wel Lidzbark
Start Kruklanki 1-3 Orzeł Stare Juchy
GCKiS Kowale Oleckie 3-0 MLKS Orzysz
(wo)
Tempo Wipsowo 4-3 MKS Jeziorany
Fortuna Wygryny 3-2 Darz Bór Piecki
Strażak Olszyny 1-4 Salęt Boże

III runda - 29 czerwca

Żabianka Żabi Róg 0-6 Concordia Elbląg
Number One Braniewo 1-1 Syrena Młynary
pd. k. 3-4
Czarni Małdyty 1-5 Zatoka Braniewo
GLKS Miłakowo 1-2 Czarni Rudzienice
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Iskra Narzym
LZS Frednowy 2-3 GKS Stawiguda
Polonia Iłowo 1-2 Start Nidzica
Czarni Olecko 3-0 Jurand Barciany
Granica Bezledy 0-3 Cresovia Górowo Iławeckie
Pisa Barczewo 3-1 Wałsza Pieniężno
Błękitni Orneta 4-2 MGKS Tolkmicko
LZS Lubomino-Wilczkowo 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Iskra Smykówko 2-3 Tęcza Miłomłyn
GLKS Jonkowo 2-3 DKS Dobre Miasto
Vęgoria Węgorzewo 2-0 Mamry Giżycko
Osa Ząbrowo 1-2 GKS Wikielec
Orzeł Stare Juchy 1-5 Płomień Ełk
GCKiS Kowale Oleckie 2-3 Mazur Pisz
Tempo Wipsowo 1-2 Warmia Olsztyn
Salęt Boże 3-2 Błękitni Pasym
pd.
Olimpia Miłki 3-3 Łyna Sępopol
pd. k. 6-5
Grunwald Frygnowo 2-1 MKS Szczytno
Olimpia Kisielice 2-3 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Leśnik Nowe Ramuki 3-0 Olimpia Olsztynek
Fortuna Wygryny 3-0 Znicz Biała Piska
(wo)
goście nie przyjechali na spotkanie

IV runda - 10-17 sierpnia
Start Nidzica - wolny los

LZS Lubomino-Wilczkowo 4-1 Warmia Olsztyn 10 sierpnia, 17:00
Syrena Młynary 1-0 Błękitni Orneta 10 sierpnia, 17:00
Czarni Rudzienice 5-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 10 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo 10 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 GKS Stawiguda 10 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 2-1 GKS Wikielec 10 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 2-0 Olimpia Miłki 10 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 3-2 Mazur Pisz 10 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 DKS Dobre Miasto 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 6-3 Grunwald Gierzwałd 10 sierpnia, 17:00
Salęt Boże 2-1 Pisa Barczewo 10 sierpnia, 17:00
Fortuna Wygryny 1-5 Płomień Ełk 17 sierpnia, 17:00

V runda - 21 września
Huragan Morąg - wolny los

Concordia Elbląg 2-1 Polonia Pasłęk
Bykowski 69, Wiśniewski 86 - Augustyńczyk 72 (k)
Syrena Młynary 0-3 Olimpia Elbląg
(wo)
Syrena wycofała się z rozgrywek
LZS Lubomino-Wilczkowo 0-2 DKS Dobre Miasto
pd.
Chomej 98, Małaszuk 110
Czarni Rudzienice 2-1 Sokół Ostróda
Jakielski 30, Sobotkowski 90 - Małachowski 63
GKS Stawiguda 4-2 Warmiak Łukta
Semeniuk 20, 42, Serafin 50, 62 - Szostak 25, Sikorski 37
Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Start Nidzica
Serowik 20 - P.Sobotka 25, Mróz 58
Tęcza Miłomłyn 0-1 OKS 1945 Olsztyn 5 października, 15:00
Czerwiński 59
przełożony ze względu na udział drużyny OKS 1945 Olsztyn w rozgrywkach Pucharu Polski
Vęgoria Węgorzewo 0-3 Granica Kętrzyn
Ł.Jończak 25, Wołowik 60 (k), Nałysnyk 70
Płomień Ełk 6-2 Orlęta Reszel
W.Kryński 19, Jackiewicz 23, 49, 60, 71, Ślużyński 52 - Ruszkul 58, Bondar 79
Salęt Boże 1-1 Mrągowia Mrągowo
pd. k. 5-6
Janiszewski 113 - Jóźwiak 102
Czarni Olecko 2-2 Mazur Ełk
pd. k. 3-5
Jarmołowicz 3, 100 - Januszko 82, Obrycki 119
MKS Korsze 4-0 Rominta Gołdap 20 września, 16:30
R.Jakubczak 5, 37, P.Jakubczak 31, K.Piwiszkis 73 (k)
Zamek Kurzętnik 2-0 Motor Lubawa 19 września, 17:00
Słupski 20, Dymowski 57
Ewingi Zalewo 1-3 Start Działdowo 21 września, 16:30
pd.
Furmański 53 - Zagórski 40, Szczęsny 96, Wyżlic 101
Tęcza Biskupiec 0-1 Victoria Bartoszyce 21 września, 17:00
Kozłowski 90

1/16 finału - 12 października

Concordia Elbląg 0-1 DKS Dobre Miasto 12 października, 15:00
Michałowski 80
Mrągowia Mrągowo 2-0 Płomień Ełk 12 października, 15:00
Hebda 50, Jóźwiak 65
Czarni Rudzienice 3-2 Victoria Bartoszyce 26 października, 15:00
GKS Stawiguda 0-2 Huragan Morąg 12 października, 15:00
pd.
Kusiak 114, Żurawel 118
Start Nidzica 0-1 Start Działdowo 12 października, 15:00
Szczęsny 85
Granica Kętrzyn 3-0 Mazur Ełk 18 października, 15:00
Sapela ?, ?, Ł.Jończak ?
MKS Korsze 3-0 Olimpia Elbląg
(wo)
Olimpia wycofała się z rozgrywek
Zamek Kurzętnik 2-3 OKS 1945 Olsztyn 18 października, 14:00
nieznany ?, ? - Kaszuba 24, Łazar 65, Zahorski 90

1/8 finału - 10 listopada
Czarni Rudzienice, DKS Dobre Miasto, Granica Kętrzyn, Huragan Morąg, Mrągowia Mrągowo, Start Działdowo - wolny los

MKS Korsze 0-2 OKS 1945 Olsztyn 10 listopada, 13:00
Żakowski 81, Czerwiński 83

1/4 finału - 17 maja

Czarni Rudzienice 1-3 Mrągowia Mrągowo 17 maja, 16:30 (100)
Mazur 88 - Radziszewski 13, 20, M.Lewandowski 69
Jeziorak Iława 3-1 Granica Kętrzyn 19 marca, 14:00
Radziński 10, Trafarski 27, Witkowski 67 - R.Lech 45 (k)
pierwotnie w Kętrzynie
DKS Dobre Miasto 2-0 Start Działdowo 17 maja, 16:30 (300)
Dobroński 50, Radziwon 68
Huragan Morąg 2-1 OKS 1945 Olsztyn 17 maja, 16:30 (250)
Zmiarowski 6, Mędrzycki 69 - G.Lech 27

1/2 finału - 15 czerwca
(Losowanie - 25 maja 2006 - siedziba WMZPN)

DKS Dobre Miasto 1-4 Jeziorak Iława 15 czerwca, 17:00
Małaszuk 90 (k) - G.Kulpaka 24, 43, P.Kulpaka 82, Suchocki 87
Huragan Morąg 1-2 Mrągowia Mrągowo 15 czerwca, 17:00
pd.
Lipka 90 - Stępka 77, Radziszewski 98

Finał - 20 czerwca, 24 czerwca

Mrągowia Mrągowo 1-5 Jeziorak Iława 21 czerwca, 17:00 (70)
Radziszewski 22 - Suchocki 20, 50, G.Kulpaka 27 (k), Madej 42, P.Kulpaka 45

Jeziorak Iława 3-2 Mrągowia Mrągowo 24 czerwca, 17:00
Suchocki 53, 68, Jędrychowski 88 - Radziszewski 16, Ł.Kuśnierz 44

Puchar Polski 2006/2007

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas