[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 13-14 sierpnia
Tęcza Ojrzeń, Mazowia Słubice - wolny los

Orz Goworowo 3-1 Tęcza Łyse
rozegrano awansem
MKS Szreńsk 0-3 Boruta Kuczbork
(wo)
Rzekunianka Rzekuń 1-2 Mazowsze Jednorożec
POPiS Ostrołęka 3-4 CR Sobanice
Dylewianka Dylewo 2-4 Kurpik Kadzidło
Błyskawica Gumino 3-0 Orzeł Sypniewo
(wo)
SKS 70 Płock 1-0 Pogoń Słupia
rozegrano awansem
Bobry Cierszewo 3-1 Sparta Mochowo
rozegrano awansem
Czarni Rempin 1-3 Huragan Bodzanów
rozegrano awansem
Kasztelan Białe Błoto 3-0 Zryw Bielsk
rozegrano awansem
Start Proboszczewice 6-1 Lwówianka Lwówek
rozegrano awansem
Jutrzenka Junior Cegłów 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
(wo)
Tęcza Piaseczno 4-2 Płomień Dębe Wielkie
Iskra Kotuń 2-14 Amur Wilga
Liwia Łochów 1-7 Tygrys Huta Mińska
Watra Mrozy 4-1 Fenix Siennica
Bór Regut 4-3 Wrzos Celestynów
KS II Wesoła (Warszawa) 0-9 AON Rembertów (Warszawa)
rozegrano awansem
Kryzys Wólka Mlądzka (Otwock) 3-4 KS Glinianka
pd.
Salos Warszawa 0-3 Marcovia 2000 II Marki
(wo)
Rokola Otwock Wielki 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Lotos Jabłonna 4-6 KP Bielany (Warszawa)
pd.
Marymont II Warszawa 1-0 Rotavia Nieporęt
Orzeł Suchostruga 0-3 Victoria II Głosków
(wo)
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-1 Laura Chylice
LKS Osuchów 3-4 Walka Kosów
awans LKS-u Osuchów - prawdopodobny walkower
Zaborowianka Zaborów 3-2 Orzeł Kampinos
Ligowiec Warszawa 1-3 AZS Absolwent UW Warszawa
Pro Futuro Warszawa 2-3 PUG Bielany (Warszawa)
PUG Bielany zastąpił PKS II Radość
Mewa Krubin 5-0 Płomień Nuna
Ambra Ołtarzew 0-2 Energetyk Warszawa
Orzeł Warszawa 0-3 KS II Łomianki
(wo)
Mazowsze Zegrze 0-7 Dąb Wieliszew
KS Żdżary 0-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
(wo)
Megawat Świerże Górne 2-1 GKS Chynów
Belweder Mogielnica 4-0 Tęcza Augustów
Gryf Policzna 3-2 KS Janików
Iskra Zbrosza Duża 2-4 Kraska Jasieniec
KS Gózd 0-3 LZS Magnuszew
(wo)
Wisła Solec 3-0 Centrum Radom
(wo)
KS Chomentów 2-4 Zamłynie Radom
MKS Wola Lipieniecka 3-0 Orlik 14 Radom
(wo)
LZS Zalesice 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
(wo)
Ogniwo Chlewiska 0-3 Oskar Przysucha
(wo)
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 Wisła Chotcza
(wo)
LUKS Ruda Wielka 0-3 Beta Radom
(wo)
KS Jastrząb - Strażak Wielogóra
Video Ciepielów 1-3 Gryfia Mirów
Plon II Garbatka-Letnisko 0-3 Strażak Stanisławice
(wo)
WKS Zajezierze 0-3 MG MZKS II Kozienice
(wo)
GKS Sieciechów 0-3 Legion Głowaczów
(wo)
MKS Wyśmierzyce 3-0 KS Błotnica Stara
(wo)
KS Lesznowola 1-8 KS II Warka
LKS Promna 1-0 Orlęta Stromiec
Pełta Karniewo 4-1 Konopianka Konopki
Kurp Dach Plastmo Troszyn 2-0 Bartnik Myszyniec
Neon Świercze 3-2 GKS Lipowiec
Wkra Kuchary Żydowskie 0-2 Korona II Ostrołęka
Borovia Czernice Borowe 2-0 Romex Płońsk
Sokół Grudusk 0-3 Narew II Ostrołęka
(wo)
Narew Zambski Kościelne 0-2 Huragan Lipniki
Wisła Kępa Polska 0-3 Stegny Wyszogród
(wo)
Iskra Kozłowo 5-2 Olimpia Gozdowo
rozegrano awansem
Unia Czermno 0-3 Zorza Szczawin Kościelny
rozegrano awansem
Wisła Główina-Sobowo 4-2 Błękitni Gójsk
rozegrano awansem
Sparta Rościszewo 3-4 Skrwa Brudzeń
rozegrano awansem
Victoria Cekanowo-Zągoty 0-3 Skrwa Łukomie
(wo)
Victoria Wykowo 9-1 Błyskawica Lucień
rozegrano awansem
Pogoń Wiskitki 0-13 Unia Iłów
rozegrano awansem
Guzovia Guzów 3-7 Limit Rybno
rozegrano awansem
WLS Warszawa 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
Perła II Złotokłos 0-3 Piast II Piastów
(wo)
Amator Jesionka 0-9 Sorento Kamion
Tur II Jaktorów 2-1 Promyk Nowa Sucha
Tajfun Brochów 4-2 Utrata Pawłowice
UKS Siekierki (Warszawa) 3-4 Sparta II Jazgarzew
Victoria Błonie 1-3 FC Płochocin
Piast Feliksów 3-0 UKS Borzęcin
(wo)
Orion Cegłów 3-5 Błękitni Korytów
Płomień Kotorydz 0-2 Tarpan Tarczyn
ZWAR II Międzylesie (Warszawa) 0-3 PKS Radość (Warszawa)
(wo)
Salos Legionowo 0-3 Wisła Jabłonna
(wo)
Polonia Kuligów 1-6 Mazur II Radzymin
Eskimo Chrzęsne 2-8 NTP II Wyszków
Victoria II Sulejówek 1-3 GKP II Targówek (Warszawa)
Korona Jadów 2-5 KS Wólka Radzymińska
Legion Warszawa 5-1 Spójnia Warszawa
Polonia Warszawa (juniorzy) 22-0 Impet Łajski
BKP Warszawa 0-1 Junak Warszawa
Żbik II Nasielsk 4-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Błękitni II Korytów 2-1 Wrzos Międzyborów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Partyzant Leszno
(wo)
Mszczonowianka II Mszczonów 3-0 MKS Żabia Wola
(wo)
Milan II Milanówek 3-2 Anprel Nowa Wieś
Omega Warszawa 2-4 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Grom Prace Małe 1-4 Jedność II Żabieniec
KS II Raszyn 1-6 Mazur II Karczew
Wisła Dziecinów 1-3 Vistula Nadbrzeż
KS Puznówka 1996 1-4 Burza Pilawa
WKS Puznów 3-0 KS Olesin-Ruda
(wo)
LKS Ostrówek 4-0 Kosovia Kosów Lacki
Hutnik Huta Czechy 0-3 Wisła Maciejowice
(wo)
LZS Starawieś 1-0 Santoryn Nowinki
Jupiter Koszewnica 3-0 Podlasie II Sokołów Podlaski
(wo)
KS Wygoda 3-1 Jutrzenka Cegłów
Grodzisk Krzymosze 3-3 Pogoń Siedlce (oldboje)
pd. k. 4-5
Laskar Laski 3-2 Wektra Dziewule
ExGrem Wilga 2-1 Sokół Kołbiel
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Orzeł Parysów
Orzeł Łosice (oldboje) 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
(wo)

II runda - 24 sierpnia

Orz Goworowo 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 sierpnia, 17:00
Boruta Kuczbork 2-0 Wkra Bieżuń 24 sierpnia, 17:00
Mazowsze Jednorożec 3-0 Iskra Krasne 24 sierpnia, 17:00
(wo)
CR Sobanice 0-6 MKS II Mława 24 sierpnia, 17:00
Kurpik Kadzidło 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 24 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Błyskawica Gumino 0-3 Sona Nowe Miasto 24 sierpnia, 17:00
(wo)
SKS 70 Płock 4-5 Polonia Radzanowo 24 sierpnia, 17:00
Bobry Cierszewo 1-6 Amator Maszewo 24 sierpnia, 17:00
Huragan Bodzanów 0-3 Orkan Lelice 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Skrwa Brudzeń 4-3 Skra Drobin 24 sierpnia, 17:00
Start Proboszczewice 7-2 Zorza Szczawin Kościelny 24 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Junior Cegłów 2-1 Victoria Kałuszyn 1 września, 17:00
Tęcza Piaseczno 3-0 Orzeł Unin 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Amur Wilga 3-0 Pogoń II Siedlce 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Tygrys Huta Mińska 1-4 Naprzód Skórzec 24 sierpnia, 17:00
Watra Mrozy 3-0 Czarni Węgrów 24 sierpnia, 17:00
Bór Regut 2-5 Wilga Garwolin 24 sierpnia, 17:00
AON Rembertów (Warszawa) 2-6 Victoria Sulejówek 24 sierpnia, 17:00
KS Glinianka 1-5 KS Falenica (Warszawa) 24 sierpnia, 17:00
Marcovia 2000 II Marki 3-5 Mazur Radzymin 25 sierpnia, 17:00
Rokola Otwock Wielki 3-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa) 25 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
KP Bielany (Warszawa) 1-3 Białołęka Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Marymont II Warszawa 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 24 sierpnia, 17:00
Victoria II Głosków 2-6 Skra Obory 25 sierpnia, 17:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-1 Victoria Głosków 7 września, 16:30
LKS Osuchów 1-3 KS Raszyn 24 sierpnia, 17:00
Zaborowianka Zaborów 3-0 Sarmata Warszawa 24 sierpnia, 17:00
(wo)
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 CWKS Legia Warszawa 24 sierpnia, 17:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Sagita Warszawa 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Mewa Krubin 2-4 Wkra Pomiechówek 24 sierpnia, 17:00
Energetyk Warszawa 0-3 UKS Łady 25 sierpnia, 17:00
(wo)
KS II Łomianki 0-1 FC Stars Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Dąb Wieliszew 3-0 Wkra Andzin 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Megawat Świerże Górne 0-1 Plon Garbatka-Letnisko 24 sierpnia, 17:00
Belweder Mogielnica 2-6 Zodiak Sucha 24 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 6-3 Iłżanka Kazanów 24 sierpnia, 17:00
Kraska Jasieniec 2-3 Radomiak II Radom 24 sierpnia, 17:00
Zamłynie Radom 3-2 Zorza Kowala 24 sierpnia, 17:00
MKS Wola Lipieniecka 0-3 Skaryszewianka Skaryszew 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-4 Jaguar Wolanów 24 sierpnia, 17:00
LZS Magnuszew 3-0 Ruszcovia Borkowice 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Wisła Chotcza 2-5 Polonia Iłża 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Gielniów 0-3 Orzeł Wierzbica 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Gryfia Mirów 2-1 Szydłowianka II Szydłowiec 24 sierpnia, 17:00
Strażak Stanisławice 1-4 Akcja I Jastrzębia 24 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 0-12 Wulkan Zakrzew 24 sierpnia, 17:00
Legion Głowaczów 3-3 Oronka Orońsko 24 sierpnia, 17:00
MKS Wyśmierzyce 0-3 Mogielanka Mogielnica 24 sierpnia, 17:00
KS II Warka 1-3 Sokół Przytyk 24 sierpnia, 17:00
LKS Promna 1-6 KS Potworów 24 sierpnia, 17:00
Pełta Karniewo 0-4 Orlęta Baboszewo 24 sierpnia, 17:00
Kurp Dach Plastmo Troszyn 2-1 MKS Przasnysz 24 sierpnia, 17:00
Neon Świercze 0-8 GKS Strzegowo 24 sierpnia, 17:00
Korona II Ostrołęka 3-0 Gladiator Słoszewo 24 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Borovia Czernice Borowe 3-4 Gwar Pawłowo 24 sierpnia, 17:00
Narew II Ostrołęka 3-0 Orzyc Chorzele 24 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Huragan Lipniki 7-3 Korona Szydłowo 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 3-2 Kryształ Glinojeck 24 sierpnia, 17:00
Stegny Wyszogród 3-0 Kormoran Łąck 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Iskra Kozłowo 4-2 Świt Staroźreby 24 sierpnia, 17:00
Mazowia Słubice 3-0 Orzeł Goleszyn 24 sierpnia, 17:00
Wisła Główina-Sobowo 2-1 ULKS Ciółkowo 24 sierpnia, 17:00
Skrwa Łukomie 2-2 Wicher Cieszewo 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Victoria Wykowo 10-0 Wisła Nowy Duninów 24 sierpnia, 17:00
Unia Iłów 1-5 Mazur Gostynin 24 sierpnia, 17:00
Ryś Laski 3-0 Limit Rybno 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Amigos Warszawa 3-2 Olimpia II Warszawa 25 sierpnia, 17:00
Piast II Piastów 6-1 Świt Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Sorento Kamion 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-6
Tur II Jaktorów 2-3 Relax Radziwiłłów 24 sierpnia, 17:00
Tajfun Brochów 1-3 Błonianka Błonie 24 sierpnia, 17:00
Sparta II Jazgarzew 1-2 Hutnik II Warszawa 24 sierpnia, 17:00
FC Płochocin 3-0 Naprzód Zielonki 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Korytów 3-0 Znicz II Pruszków 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Tarpan Tarczyn 3-0 Perła Złotokłos 24 sierpnia, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 3-0 Orzeł Baniocha 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Wisła Jabłonna 1-3 Huragan II Wołomin 24 sierpnia, 17:00
Mazur II Radzymin 6-4 Rządza Załubice 24 sierpnia, 17:00
NTP II Wyszków 3-0 Bóbr Tłuszcz 24 sierpnia, 17:00
GKP II Targówek (Warszawa) 4-2 Wicher Kobyłka
rozegrano awansem
KS Wólka Radzymińska 0-3 Marcovia 2000 Marki 25 sierpnia, 17:00
(wo)
Legion Warszawa 2-0 GKP Targówek (Warszawa) 24 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa (juniorzy) 6-0 Marymont Warszawa 7 września, 16:30
Junak Warszawa 2-4 Dolcan II Ząbki 24 sierpnia, 17:00
Żbik II Nasielsk 4-4 Sokół Serock 25 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-1
Błękitni II Korytów 1-10 Milan Milanówek 25 sierpnia, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-9 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 25 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka II Mszczonów 3-0 LKS Chlebnia 24 sierpnia, 17:00
(wo)
Milan II Milanówek 0-3 Naprzód Brwinów 24 sierpnia, 17:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Sparta Jazgarzew 24 sierpnia, 17:00
Jedność II Żabieniec 3-1 KS II Piaseczno 24 sierpnia, 17:00
Mazur II Karczew 3-0 Jedność Żabieniec 25 sierpnia, 17:00
(wo)
Vistula Nadbrzeż 1-2 Józefovia Józefów 24 sierpnia, 17:00
w Józefowie
Burza Pilawa 3-0 Advit Wiązowna 24 sierpnia, 17:00
(wo)
WKS Puznów 2-1 KS Wesoła (Warszawa) 24 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek 3-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 7-8
Wisła Maciejowice 2-4 Zryw Sobolew 24 sierpnia, 17:00
LZS Starawieś 2-3 Błękitni Stoczek 24 sierpnia, 17:00
Jupiter Koszewnica 3-0 Miedzanka Miedzna 24 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Cegłów 3-2 ŁKS Łochów 24 sierpnia, 17:00
pd.
Pogoń Siedlce (oldboje) 0-6 Korona Olszyc 24 sierpnia, 17:00
Laskar Laski 2-3 Zorza Sterdyń 24 sierpnia, 17:00
ExGrem Wilga 1-0 Promnik Łaskarzew 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Parysów 2-5 Tęcza Stanisławów 24 sierpnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 8-5 Orzeł Łosice 24 sierpnia, 17:00

III runda - 7 września

Boruta Kuczbork 4-1 MKS II Mława 7 września, 16:30
Korona II Ostrołęka 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7 września, 16:30
Kurpik Kadzidło 3-0 GKS Strzegowo 7 września, 16:30
(wo)
Kurp Dach Plastmo Troszyn 2-1 Iskra Krasne 7 września, 16:30
Narew II Ostrołęka 6-0 Sona Nowe Miasto 7 września, 16:30
Huragan Lipniki 3-0 Gwar Pawłowo 7 września, 16:30
(wo)
Tęcza Ojrzeń 3-5 Orlęta Baboszewo 7 września, 16:30
pd.
Skrwa Brudzeń 3-0 Polonia Radzanowo 7 września, 16:30
Wisła Główina-Sobowo 3-0 Orkan Lelice 7 września, 16:30
Iskra Kozłowo 2-1 Amator Maszewo 7 września, 16:30
Start Proboszczewice 1-3 Wicher Cieszewo 7 września, 16:30
Stegny Wyszogród 0-6 Mazur Gostynin 7 września, 16:30
Victoria Wykowo 3-0 Mazowia Słubice 7 września, 16:30
(wo)
Gryf Policzna 3-0 Orzeł Wierzbica 7 września, 16:30
(wo)
Plon Garbatka-Letnisko 2-3 Wulkan Zakrzew 7 września, 16:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-3 Zodiak Sucha 7 września, 16:30
(wo)
Gryfia Mirów 8-2 Radomiak II Radom 7 września, 16:30
LZS Magnuszew 0-3 Mogielanka Mogielnica 7 września, 16:30
(wo)
Zamłynie Radom 3-0 Polonia Iłża 7 września, 16:30
Legion Głowaczów 5-1 Akcja I Jastrzębia 7 września, 16:30
KS Potworów 2-3 Sokół Przytyk 7 września, 16:30
Jaguar Wolanów 5-0 Skaryszewianka Skaryszew 7 września, 16:30
Tęcza Piaseczno 2-3 Jutrzenka Junior Cegłów 7 września, 16:30
Amur Wilga 1-6 Zryw Sobolew 7 września, 16:30
Burza Pilawa 3-6 Tęcza Stanisławów 7 września, 16:30
Jupiter Koszewnica 0-7 Naprzód Skórzec 7 września, 16:30
WKS Puznów 3-1 Błękitni Stoczek 7 września, 16:30
Jutrzenka Cegłów 0-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 7 września, 16:30
pd.
ExGrem Wilga 2-3 Korona Olszyc 7 września, 16:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Zorza Sterdyń 7 września, 16:30
Ryś Laski 2-3 Błonianka Błonie 7 września, 16:30
Piast II Piastów 0-4 FC Stars Warszawa 7 września, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 Relax Radziwiłłów 7 września, 16:30
Błękitni Korytów 3-2 Naprzód Brwinów 7 września, 16:30
FC Płochocin 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7 września, 16:30
Tarpan Tarczyn 1-0 KS Raszyn 7 września, 16:30
Zaborowianka Zaborów 1-9 Milan Milanówek 7 września, 16:30
Rokola Otwock Wielki 2-4 KS Falenica (Warszawa) 7 września, 16:30
Mszczonowianka II Mszczonów 0-9 UKS Łady 7 września, 16:30
PKS Radość (Warszawa) 1-11 Victoria Sulejówek 7 września, 16:30
Watra Mrozy 0-2 Wilga Garwolin 7 września, 16:30
Hutnik II Warszawa 9-0 Mazur II Radzymin 7 września, 16:30
Jedność II Żabieniec 2-3 Sagita Warszawa 7 września, 16:30
GKP II Targówek (Warszawa) 0-3 Białołęka Warszawa 7 września, 16:30
NTP II Wyszków 0-3 Mazur Radzymin 7 września, 16:30
(wo)
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 3-2 Skra Obory 7 września, 16:30
Żbik II Nasielsk 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7 września, 16:30
Mazur II Karczew 4-2 Józefovia Józefów 7 września, 16:30
Huragan II Wołomin 3-2 Dolcan II Ząbki 7 września, 16:30
Legion Warszawa 0-0 CWKS Legia Warszawa 7 września, 16:30
pd. k. 5-4
Drukarz II Warszawa 4-3 Amigos Warszawa 7 września, 16:30
Wkra Pomiechówek 4-2 Marcovia 2000 Marki 7 września, 16:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-3 Polonia Warszawa (juniorzy) 14 września, 16:00

IV runda - 28 września

Boruta Kuczbork 5-3 Wkra Żuromin 28 września, 16:00
Korona II Ostrołęka 3-2 Makowianka Maków Mazowiecki 27 września
Kurpik Kadzidło 0-7 MKS Ciechanów 28 września, 16:00
Kurp Dach Plastmo Troszyn 0-5 Błękitni Raciąż 28 września, 16:00
Narew II Ostrołęka 3-0 Tęcza 34 Płońsk 28 września, 16:00
(wo)
Huragan Lipniki 3-2 Orlęta Baboszewo 28 września, 16:00
Skrwa Brudzeń 0-11 Mazur Gostynin 28 września, 16:00
Wisła Główina-Sobowo 3-2 Błękitni Gąbin 28 września, 16:00
Iskra Kozłowo 0-3 Mazowsze Płock 28 września, 16:00
Victoria Wykowo 1-3 Kasztelan Sierpc 28 września, 16:00
Wicher Cieszewo 1-2 Orkan Sochaczew 28 września, 16:00
Gryf Policzna 0-1 Zwolenianka Zwoleń 28 września, 16:00
Gryfia Mirów 2-2 Mirax/Berta Jedlińsk 28 września, 16:00
pd. k. 3-5
Zamłynie Radom 0-5 Wulkan Zakrzew 28 września, 16:00
Legion Głowaczów 1-1 Mogielanka Mogielnica 28 września, 16:00
Jaguar Wolanów 5-4 Broń Radom 28 września, 16:00
pd.
Zodiak Sucha 2-1 Sadownik Błędów 28 września, 16:00
Jutrzenka Junior Cegłów 3-1 Naprzód Skórzec 21 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 0-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 28 września, 16:00
pd. k. 4-5
WKS Puznów 5-4 Sęp Żelechów 28 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-2 Zorza Sterdyń 28 września, 16:00
Korona Olszyc 5-4 Zryw Sobolew 28 września, 16:00
Tarpan Tarczyn 1-2 Mazowsze II Grójec 28 września, 16:00
Błonianka Błonie 3-0 Naprzód Zielonki 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
FC Stars Warszawa 0-1 Hutnik Warszawa 28 września, 16:00
Relax Radziwiłłów 3-2 Mszczonowianka Mszczonów 28 września, 16:00
Błękitni Korytów 0-7 Tur Jaktorów 28 września, 16:00
Drukarz II Warszawa 5-3 Victoria Sulejówek 28 września, 16:00
UKS Łady 2-3 Olimpia Warszawa 28 września, 16:00
Hutnik II Warszawa 3-1 KS Łomianki 28 września, 16:00
Sagita Warszawa 1-4 Drukarz Warszawa 28 września, 16:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 3-1 Korona Góra Kalwaria 28 września, 16:00
Żbik II Nasielsk 4-2 Legionovia II Legionowo 28 września, 16:30
pd.
Mazur II Karczew 0-1 Wilga Garwolin 27 września, 16:00
Huragan II Wołomin 2-3 NTP Wyszków 28 września, 16:00
Legion Warszawa 3-2 Start Otwock 29 września, 16:00
Wkra Pomiechówek 3-2 Mazur Radzymin 28 września, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-7 Piast Piastów 28 września, 16:00
KS Falenica (Warszawa) 2-5 Huragan Wołomin 28 września, 16:00
Milan Milanówek 3-2 Ursus Warszawa 28 września, 16:00
Polonia Warszawa (juniorzy) 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 września, 16:00

V runda - 19 października
Olimpia Warszawa - wolny los

Boruta Kuczbork 1-3 Błękitni Raciąż 19 października, 15:00
Korona II Ostrołęka 2-1 MKS Ciechanów 19 października, 15:00
Narew II Ostrołęka 3-1 Korona Ostrołęka 20 października, 15:00
Huragan Lipniki 1-9 Narew Ostrołęka 18 października, 15:00
Wisła Główina-Sobowo 2-3 Mazowsze Płock 19 października, 15:00
Mazur Gostynin 2-3 Kasztelan Sierpc 19 października, 15:00
Legion Głowaczów 6-0 Pilica Białobrzegi 19 października, 15:00
Jaguar Wolanów 1-3 Szydłowianka Szydłowiec 19 października, 15:00
Zodiak Sucha 0-2 KS Warka 19 października, 15:00
pd.
Mirax/Berta Jedlińsk 3-0 Powiślanka Lipsko 19 października, 15:00
(wo)
Wulkan Zakrzew 5-2 Zwolenianka Zwoleń 19 października, 15:00
pd.
Jutrzenka Junior Cegłów 0-7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 26 października, 15:00
przełożony z powodu śmierci jednego z zawodników gospodarzy
Zorza Sterdyń 3-1 Podlasie Sokołów Podlaski 19 października, 15:00
WKS Puznów 1-3 Korona Olszyc 19 października, 15:00
Wilga Garwolin 1-6 Pogoń Siedlce 19 października, 15:00
Tur Jaktorów 2-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 października, 15:00
Relax Radziwiłłów 1-3 Orkan Sochaczew 19 października, 15:00
Błonianka Błonie 4-1 Mazowsze II Grójec 19 października, 15:00
pd.
Wkra Pomiechówek 0-2 Nadnarwianka Pułtusk 19 października, 15:00
Legion Warszawa 4-6 Delta Warszawa 19 października, 15:00
pd.
Hutnik II Warszawa 3-0 Drukarz Warszawa 18 października, 15:00
Milan Milanówek 0-4 Piast Piastów 19 października, 15:00
Białołęka Warszawa 1-3 Gwardia Warszawa 19 października, 15:00
NTP Wyszków 1-3 Żbik Nasielsk 19 października, 15:00
Żbik II Nasielsk 3-0 Legionovia Legionowo 19 października, 15:00
Huragan Wołomin 5-1 Polonia II Warszawa 19 października, 15:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-2 KS Piaseczno 19 października, 15:00
w Oborach
Polonia Warszawa (juniorzy) 1-2 Mazur Karczew 20 października, 15:00
pd.
Drukarz II Warszawa 0-5 Okęcie Warszawa 19 października, 15:00
Hutnik Warszawa 0-2 GLKS Nadarzyn 19 października, 15:00

VI runda - 16 listopada
Do gry przystąpili III-ligowcy: Dolcan Ząbki, Legia II Warszawa, Mazowsze Grójec, MG MZKS Kozienice, MKS Mława, Znicz Pruszków.
Wulkan Zakrzew - wolny los

Błękitni Raciąż 0-0 Narew Ostrołęka 15 listopada, 13:00
pd. k. 4-3
Narew II Ostrołęka 2-4 Nadnarwianka Pułtusk 16 listopada, 13:00
pd.
Legion Głowaczów 4-4 Szydłowianka Szydłowiec 16 listopada, 13:00
pd. k. 6-5
KS Warka 2-1 Mazowsze Grójec 16 listopada, 13:00
Pogoń Siedlce 3-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 listopada, 13:00
Żbik II Nasielsk 0-8 Legia II Warszawa 16 listopada, 13:00
Hutnik II Warszawa 0-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 listopada, 13:00
Olimpia Warszawa 0-2 Żbik Nasielsk 16 listopada, 13:00
Huragan Wołomin 1-2 Okęcie Warszawa 16 listopada, 13:00
Orkan Sochaczew 1-3 GLKS Nadarzyn 16 listopada, 13:00
pd.
Delta Warszawa 3-2 Gwardia Warszawa 16 listopada, 13:00
Mazur Karczew 5-0 KS Piaseczno 16 listopada, 13:00
Mazowsze Płock 1-0 Kasztelan Sierpc 19 listopada, 12:00
pd.
Korona II Ostrołęka 2-1 MKS Mława 16 listopada, 13:00
Mirax/Berta Jedlińsk 0-5 MG MZKS Kozienice 19 listopada, 12:00
Korona Olszyc 0-4 Zorza Sterdyń 19 listopada, 12:00
Piast Piastów 0-2 Dolcan Ząbki 19 listopada, 12:00
Błonianka Błonie 1-3 Znicz Pruszków 19 listopada, 12:00

1/16 finału - 29 marca
Dolcan Ząbki, GLKS Nadarzyn, KS Warka, Legia II Warszawa, Legion Głowaczów, MG MZKS Kozienice, Mazowsze Płock, Mazur Karczew, Nadnarwianka Pułtusk, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Wulkan Zakrzew, Znicz Pruszków, Żbik Nasielsk - wolny los

Korona II Ostrołęka 3-2 Okęcie Warszawa 29 marca, 15:30
pd.
M.Roman 56, Słowik 84, Rychlik 93 - Jankowski 9, Kijewski 45
Błękitni Raciąż 2-2 Pogoń Siedlce 29 marca, 15:30
pd. k. 3-4
Żochowski 2, Banaszewski 96 - Kruk 64, Cabaj 101
Zorza Sterdyń 1-1 Delta Warszawa 29 marca, 15:30
pd. k. 2-4
Mieteń 20 - Bobrowski 84

1/8 finału - 19 kwietnia

Pogoń Siedlce 1-4 Znicz Pruszków 19 kwietnia, 16:00
Kruk 82 - Ślifirczyk 5, 19, Szoka 55, Wiśniewski 70
Żbik Nasielsk 2-3 Dolcan Ząbki 19 kwietnia, 16:00
Wojtczak ?, Eresaba ? - Chomicki ?, Dadacz ?, Paweł Stańczuk ?
GLKS Nadarzyn 2-2 Legia II Warszawa 19 kwietnia, 16:00
pd. k. 7-8
Tataj ?, Figiel ? - Kubas 66, 79
Delta Warszawa 3-1 MG MZKS Kozienice 18 kwietnia, 17:30
Milczarek 9, 29, Łoszakiewicz 73 - Seremak 89
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-4 Nadnarwianka Pułtusk 19 kwietnia, 16:00
Milankiewicz 34, Dubiel 46, Koźbiał 67, Demich 80, 89 (k) - Parszewski 10, Salamon 36, Świderski 58 (s), Rembowski 70
Korona II Ostrołęka 2-3 Mazur Karczew 19 kwietnia, 16:00
Niedźwiecki 52, 88 - Kopeć 32, Zieliński 60, Nwolisa 68
Legion Głowaczów 0-1 KS Warka 19 kwietnia, 16:00
pd.
Gajowniczek 91
Wulkan Zakrzew 1-5 Mazowsze Płock 19 kwietnia, 16:00
pd.
Mroczek 19 - Wiśniewski 71, 101, 102, 114, Sielewski 114

1/4 finału - 10 maja

Delta Warszawa 4-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 maja, 17:00 (80)
Mateusz Pyrka 6, Milczarek 10, 51, Łoszakiewicz 35
Mazur Karczew 1-3 Znicz Pruszków 10 maja, 17:00 (250)
Baca 70 (k) - Tomczyk 15, Maciej Rybaczuk 47, Kapela 58 (k)
Mazowsze Płock 2-0 Dolcan Ząbki 10 maja, 17:00
KS Warka 1-2 Legia II Warszawa 10 maja, 17:00
Gajowniczek 62 - Poledica 42 (k), Polniak 75

1/2 finału - 13 czerwca
(Losowanie - 25 maja 2006 - siedziba MZPN)

Mazowsze Płock 3-0 Legia II Warszawa 13 czerwca, 17:00
Kiełbasa ?, R.Wiśniewski ?, Brzyski ?
Delta Warszawa 1-2 Znicz Pruszków 13 czerwca, 17:00 (80)
pd.
Mateusz Pyrka 43 - Ślifirczyk 70, B.Wiśniewski 100

Finał - 21 czerwca
(Losowanie gospodarza - 25 maja 2006 - siedziba MZPN)

Mazowsze Płock 2-3 Znicz Pruszków 21 czerwca, 17:00 (300)
Sielewski 9, 67 - Ślifirczyk 43, 44, Piotrowski 53 (k)
w Płocku

Puchar Polski 2006/2007

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas