[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 14 sierpnia

Tęcza Gowarczów 3-4 Heko II Czermno 14 sierpnia, 11:00
Piast Stopnica 6-2 Polanie Pierzchnica 14 sierpnia, 14:00
Stal Kunów 3-0 Scorpion Ostrowiec Świętokrzyski 14 sierpnia, 17:00
(wo)
LZS Szwarszowice 2-1 Zryw Zbigniewice 14 sierpnia, 17:00
Metal Kamienna Boria 1-8 KS Tarłów 14 sierpnia, 17:00
Publima Bałtów 3-0 Cukrownik Włostów 14 sierpnia, 17:00
Arka Kałków 1-4 Kamienna Brody 14 sierpnia, 17:00
Elmar Jędrzejów 0-3 Zryw Skroniów 14 sierpnia, 17:00
(wo)
w Piaskach; przerwany przy stanie 1-1 po naruszeniu nietykalności sędziego przez zawodników Elmaru
Świt Działoszyce 7-0 Modrzewianka Dziekanowice 14 sierpnia, 17:00
Jawornik Gorzków 3-1 Victoria Skalbmierz 14 sierpnia, 17:00
Start Słupia Jędrzejowska 0-3 Unia Sędziszów 14 sierpnia, 17:00
Dąb Nagłowice 1-3 Zryw Łopuszno 14 sierpnia, 17:00
Czarnovia Kielce 1-1 MKS Stąporków 14 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Leśnik Zagnańsk 0-6 AZS WSU Kielce 14 sierpnia, 17:00
Orlęta II Kielce 0-0 Ruch Skarżysko-Kamienna 14 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
GKS Kluczewsko 7-0 Partyzant Radoszyce 14 sierpnia, 17:00
Samson Samsonów 1-2 Nidzianka Bieliny 14 sierpnia, 17:00
Victoria Górki Szczukowskie 3-0 Górnik Miedzianka 14 sierpnia, 17:00
Polonia Białogon (Kielce) 2-0 Gród Ćmińsk 14 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 7-1 Huragan Wilczyce 14 sierpnia, 17:00
Baszta Rytwiany 3-0 Piast Osiek 14 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Jachimowice 1-5 Klimontowianka Klimontów 14 sierpnia, 17:00
pd.
Świt Ćmielów 2-0 Juventa-Star Starachowice 14 sierpnia, 17:00
Źródło Solec Zdrój 3-3 Gród Wiślica 14 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-5
Wisła Nowy Korczyn 1-2 Zorza Tempo Pacanów 14 sierpnia, 17:00
pd.

II runda - 31 sierpnia

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 6-0 OKS Opatów 31 sierpnia
Zryw Łopuszno 4-5 Politechnika Świętokrzyska Kielce 31 sierpnia
pd.
Heko II Czermno 8-1 MKS Stąporków 31 sierpnia
Astra Piekoszów 7-2 AZS WSU Kielce 31 sierpnia
Wicher Miedziana Góra 1-0 Lechia Strawczyn 31 sierpnia
LZS Szwarszowice 1-5 Świt Ćmielów 31 sierpnia
LZS Samborzec 4-0 GKS Świniary 31 sierpnia
Publima Bałtów 2-0 KS Tarłów 31 sierpnia
Kamienna Brody 3-0 GKS Rudki 31 sierpnia
Piast Stopnica 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 31 sierpnia
Stal Kunów 5-1 Ruch Skarżysko-Kamienna 31 sierpnia
Klimontowianka Klimontów 1-2 Sparta Dwikozy 31 sierpnia
Jawornik Gorzków 0-4 Gród Wiślica 31 sierpnia
GKS Kluczewsko 1-3 Neptun Końskie 31 sierpnia
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 7 września
Zryw Skroniów 1-3 Piaskowianka Piaski 7 września
Nidzianka Bieliny 0-1 Łysica Bodzentyn 7 września
Victoria Górki Szczukowskie 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 7 września
Polonia Białogon (Kielce) 1-5 Spartakus Daleszyce 7 września
Bucovia Bukowa 0-1 Piast Chęciny 7 września
Zorza Tempo Pacanów 1-6 Zenit Chmielnik 7 września
Świt Działoszyce 0-5 Ponidzie Nida Pińczów 7 września
Skała Tumlin 3-0 Orlicz Suchedniów 7 września
(wo)
na boisku 2-4
Baszta Rytwiany 0-8 Olimpia Pogoń Staszów 7 września
Koprzywianka Koprzywnica 0-3 Wisła Sandomierz 7 września
Unia Sędziszów 0-5 Naprzód Jędrzejów 7 września
LZS Koniemłoty 0-1 Czarni Połaniec 7 września
Moravia Morawica 0-8 Orlęta Kielce 7 września
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Alit Ożarów 7 września
Hetman Włoszczowa 0-3 Korona II Kielce 7 września

III runda - 21 września

Stal Kunów 0-3 Łysica Bodzentyn 21 września, 15:30
Publima Bałtów 0-5 Świt Ćmielów 21 września, 15:30
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Sparta Dwikozy 21 września, 15:30
Kamienna Brody 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 21 września, 15:30
LZS Samborzec 3-1 Czarni Połaniec 21 września, 15:30
Gród Wiślica 0-6 Korona II Kielce 21 września, 15:30
Skała Tumlin 0-3 Orlęta Kielce 21 września, 15:30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Wicher Miedziana Góra 21 września, 15:30
Astra Piekoszów 1-6 Naprzód Jędrzejów 21 września, 15:30
Neptun Końskie 2-0 Piast Chęciny 21 września, 15:30
Olimpia Pogoń Staszów 3-0 Zenit Chmielnik 21 września, 15:30
Sparta Kazimierza Wielka 0-5 Piaskowianka Piaski 21 września, 15:30
Spartakus Daleszyce 3-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 21 września, 15:30
Ponidzie Nida Pińczów 4-1 AKS Busko Zdrój 19 października, 14:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Wisła Sandomierz 28 września, 15:30
Heko II Czermno 1-3 Wierna Małogoszcz 28 września, 15:30

IV runda - 12 października

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Świt Ćmielów 12 października, 15:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Granat Skarżysko-Kamienna 12 października, 15:00
Neptun Końskie 3-0 Łysica Bodzentyn 12 października, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5-5 Korona II Kielce 12 października, 15:00
pd. k. 4-5
Jacek Kubicki 15, 55, 71, Jacek Chmielewski 47, 67 - Jakub Zabłocki 30, Michał Piróg 35, Dariusz Frankiewicz 78 (k), Adrian Bergier 80, Marek Gołąbek 85
Spartakus Daleszyce 1-6 Orlęta Kielce 12 października, 15:00
Olimpia Pogoń Staszów 1-0 Naprzód Jędrzejów 12 października, 15:00
Piaskowianka Piaski 0-1 Wierna Małogoszcz 12 października, 15:00
LZS Samborzec 1-2 Ponidzie Nida Pińczów 26 października, 14:00
pd.

V runda - 19-20 listopada

Neptun Końskie 1-3 Wierna Małogoszcz 19 listopada, 12:00
Kuleta 12 - Grzyb 7, H.Drej 47, K.Drej 85
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Świt Ćmielów 22 listopada, 15:30
Frańczak 25, Wojtal 56 - Szczygieł 48
Olimpia Pogoń Staszów 0-3 Ponidzie Nida Pińczów 20 listopada, 12:00
Mika 30, Głuc 45, Wilkus 75
Korona II Kielce 1-3 Orlęta Kielce 20 listopada, 12:00
Bergier 10 - Bętkowski 9, Dulak 43, Kita 48
na boisku Orląt, ale Korona II gospodarzem

1/2 finału - 26 kwietnia

Ponidzie Nida Pińczów 2-2 Orlęta Kielce 26 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-3
Chlewicki 27, Mika 65 (k) - Myśliwy 10, Wilczyński 40
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 7-0 Wierna Małogoszcz 26 kwietnia, 17:00
Wojtal 1, Wysocki 23, 37, Salami 52, Frańczak 63, Stasiak 69 (k), Woropajew 82

Finał - 18 maja, 31 maja

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Ponidzie Nida Pińczów 18 maja, 17:00 (300)
Salami 45, Ciacia 55 (s), Wojtal 58, Stachowiak 63 - Chlewicki 80, Mika 90 (k)

Ponidzie Nida Pińczów 3-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 31 maja, 17:00
Kamil Zaręba 16, Krystian Zaręba 31, Ciacia 89

Puchar Polski 2006/2007

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas