[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN

Runda wstępna - 29 marca

Orzeł Choczewo 0-2 Radunia Stężyca 29 marca, 16:00

I runda

Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 Jantar Ustka 26 marca, 12:00
pd.
GKS Pęplino 3-1 Gryf 95 Słupsk 26 marca, 12:00
GKS Luzino 2-1 Start Mrzezino 5 kwietnia, 16:30
Arka II Gdynia 8-0 Eko-Prod Szemud 26 marca, 13:30
pierwotnie w Szemudzie
Bałtyk Gdynia 2-2 Orlęta Reda 19 marca, 12:00
pd. k. 9-8
Polonia Gdańsk 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 26 marca, 12:00
pd.
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 6-6 Orkan Rumia 5 kwietnia, 16:30
pd. k. 5-3
Pomezania Malbork 7-3 Wisła Tczew 5 kwietnia, 16:30
pd.
Powiśle Dzierzgoń 4-3 Rodło Kwidzyn 19 marca, 12:00
Unia Tczew 2-1 Olimpia Sztum 26 marca, 12:00
Delta Miłoradz 1-2 Wierzyca Starogard Gdański 26 marca, 12:00
Wierzyca II Starogard Gdański 1-5 Wierzyca Pelplin 25 marca, 12:00
Orkan Gostkowo 1-7 Bytovia Bytów 26 marca, 12:00
Unia Korzybie 0-8 Cartusia Kartuzy 11 kwietnia, 16:00
Radunia Stężyca 0-3 Kaszuby Połchowo 5 kwietnia, 16:30
Chojniczanka Chojnice 1-10 Kaszubia Kościerzyna 29 marca, 16:00

1/8 finału - 12-15 kwietnia

GKS Pęplino 1-0 Jantar Ustka 12 kwietnia, 16:30
Arka II Gdynia 1-1 Bałtyk Gdynia 15 kwietnia, 13:00
pd. k. 3-5
Zawadzki 7 - Melaniuk 90
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Unia Tczew 12 kwietnia, 17:00
Gąsiorowski 45, Klarecki 88
Wierzyca Starogard Gdański 1-4 Wierzyca Pelplin 13 kwietnia, 17:00
Lorenz 79 - Wicek 43, 69, 87, Borowski 55
Bytovia Bytów 2-2 Kaszubia Kościerzyna 12 kwietnia, 17:00
pd. k. 3-4
Łapigrowski 48, 68 - Drzymała 43, Pięta 88
Kaszuby Połchowo 0-2 Czarni Pruszcz Gdański 15 kwietnia, 13:00
Wasicki ?, ?
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-0 Pomezania Malbork 15 kwietnia, 13:00
R.Labuda 70
GKS Luzino 0-1 Cartusia Kartuzy 19 kwietnia, 17:00
Boldt 62

1/4 finału

GKS Pęplino 0-3 Cartusia Kartuzy 10 maja, 17:30
Hartman ?, ?, Paulewicz ?
Bałtyk Gdynia 1-2 Czarni Pruszcz Gdański 24 maja, 17:30
Styn 32 - Szymura 8, Darul 23
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-3 Unia Tczew 24 maja, 17:30
Łukasz Kreft 50 - Resmerowski 26, Merchut 73 (k), Klarecki 90
Wierzyca Pelplin 2-3 Kaszubia Kościerzyna 10 maja, 17:30
Wicek 34, Borowski 42 - Kudyba 20, Dudziński 81, 90

1/2 finału - 14 czerwca

Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Cartusia Kartuzy 14 czerwca, 16:00
Kałużny 46
Unia Tczew 1-3 Kaszubia Kościerzyna 14 czerwca, 16:00 (200)
Merchut 82 (k) - Kudyba 41, Tuszkowski 65, Dudziński 71

Finał - 17 czerwca

Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Kaszubia Kościerzyna 17 czerwca, 18:00 (200)
Grzelak 65, Szymura 75, Malinowski 85 (k) - Jakubiak 45 (s), Dudziński 50
w Pruszczu Gdańskim

Puchar Polski 2006/2007

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas