[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
5 goli - Radziszewski (Mrągowia Mrągowo), Suchocki (Jeziorak Iława),
4 gole - Jackiewicz (Płomień Ełk),
3 gole - G.Kulpaka (Jeziorak Iława),
2 gole - Czerwiński (OKS 1945 Olsztyn), R.Jakubczak (MKS Korsze), Jarmołowicz (Czarni Olecko), Ł.Jończak (Granica Kętrzyn), Jóźwiak (Mrągowia Mrągowo), P.Kulpaka (Jeziorak Iława), Małaszuk (DKS Dobre Miasto), Sapela (Granica Kętrzyn), Semeniuk (GKS Stawiguda), Serafin (GKS Stawiguda), Szczęsny (Start Działdowo),
1 gol - Augustyńczyk (Polonia Pasłęk), Bondar (Orlęta Reszel), Bykowski (Concordia Elbląg), Chomej (DKS Dobre Miasto), Dobroński (DKS Dobre Miasto), Dymowski (Zamek Kurzętnik), Furmański (Ewingi Zalewo), Hebda (Mrągowia Mrągowo), Jakielski (Czarni Rudzienice), P.Jakubczak (MKS Korsze), Janiszewski (Salęt Boże), Januszko (Mazur Ełk), Jędrychowski (Jeziorak Iława), Kaszuba (OKS 1945 Olsztyn), Kozłowski (Victoria Bartoszyce), W.Kryński (Płomień Ełk), Kusiak (Huragan Morąg), Ł.Kuśnierz (Mrągowia Mrągowo), G.Lech (OKS 1945 Olsztyn), R.Lech (Granica Kętrzyn), M.Lewandowski (Mrągowia Mrągowo), Lipka (Huragan Morąg), Łazar (OKS 1945 Olsztyn), Madej (Jeziorak Iława), Małachowski (Sokół Ostróda), Mazur (Czarni Rudzienice), Mędrzycki (Huragan Morąg), Michałowski (DKS Dobre Miasto), Mróz (Start Nidzica), Nałysnyk (Granica Kętrzyn), Obrycki (Mazur Ełk), K.Piwiszkis (MKS Korsze), Radziński (Jeziorak Iława), Radziwon (DKS Dobre Miasto), Ruszkul (Orlęta Reszel), Serowik (Orzeł Janowiec Kościelny), Sikorski (Warmiak Łukta), Słupski (Zamek Kurzętnik), P.Sobotka (Start Nidzica), Sobotkowski (Czarni Rudzienice), Stępka (Mrągowia Mrągowo), Szostak (Warmiak Łukta), Ślużyński (Płomień Ełk), Trafarski (Jeziorak Iława), Wiśniewski (Concordia Elbląg), Witkowski (Jeziorak Iława), Wołowik (Granica Kętrzyn), Wyżlic (Start Działdowo), Zagórski (Start Działdowo), Zahorski (OKS 1945 Olsztyn), Zmiarowski (Huragan Morąg), Żakowski (OKS 1945 Olsztyn), Żurawel (Huragan Morąg).

Strzelcy według drużyn:
 
Concordia Elbląg: 1 - Bykowski, Wiśniewski
Czarni Olecko: 2 - Jarmołowicz
Czarni Rudzienice: 1 - Jakielski, Mazur, Sobotkowski
DKS Dobre Miasto: 2 - Małaszuk, 1 - Chomej, Dobroński, Michałowski, Radziwon
Ewingi Zalewo: 1 - Furmański
GKS Stawiguda: 2 - Semeniuk, Serafin
Granica Kętrzyn: 2 - Ł.Jończak, Sapela, 1 - R.Lech, Nałysnyk, Wołowik
Huragan Morąg: 1 - Kusiak, Lipka, Mędrzycki, Zmiarowski, Żurawel
Jeziorak Iława: 5 - Suchocki, 3 - G.Kulpaka, 2 - P.Kulpaka, 1 - Jędrychowski, Madej, Radziński, Trafarski, Witkowski
Mazur Ełk: 1 - Januszko, Obrycki
MKS Korsze: 2 - R.Jakubczak, 1 - P.Jakubczak, K.Piwiszkis
Mrągowia Mrągowo: 5 - Radziszewski, 2 - Jóźwiak, 1 - Hebda, Ł.Kuśnierz, M.Lewandowski, Stępka
OKS 1945 Olsztyn: 2 - Czerwiński, 1 - Kaszuba, G.Lech, Łazar, Zahorski, Żakowski
Orlęta Reszel: 1 - Bondar, Ruszkul
Orzeł Janowiec Kościelny: 1 - Serowik
Płomień Ełk: 4 - Jackiewicz, 1 - W.Kryński, Ślużyński
Polonia Pasłęk: 1 - Augustyńczyk
Salęt Boże: 1 - Janiszewski
Sokół Ostróda: 1 - Małachowski
Start Działdowo: 2 - Szczęsny, 1 - Wyżlic, Zagórski
Start Nidzica: 1 - Mróz, P.Sobotka
Victoria Bartoszyce: 1 - Kozłowski
Warmiak Łukta: 1 - Sikorski, Szostak
Zamek Kurzętnik: 2 - ?, 1 - Dymowski, Słupski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas