[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Ełk 34 77 25 2 7 111-45 15 1 1 59-15 10 1 6 52-30
2.  Motor Lubawa 34 70 22 4 8 84-50 13 2 2 52-22 9 2 6 32-28 2 4 1 1 0 2-0
3.  Zatoka Braniewo 34 70 22 4 8 83-45 13 2 2 46-16 9 2 6 37-29 2 1 0 1 1 0-2
4.  Sokół Ostróda 34 69 22 3 9 105-43 13 1 3 63-19 9 2 6 42-24
5.  MKS Korsze 34 67 20 7 7 76-47 9 5 3 38-24 11 2 4 38-23
6.  Błękitni Pasym 34 64 19 7 8 105-41 13 2 2 73-17 6 5 6 32-24
7.  Granica Kętrzyn 34 54 15 9 10 56-52 12 2 3 38-17 3 7 7 18-35
8.  Tęcza Biskupiec 34 52 16 4 14 74-71 7 3 7 43-36 9 1 7 31-35
9.  GKS Wikielec 34 50 13 11 10 43-39 7 5 5 23-17 6 6 5 20-22
10.  Olimpia 2004 Elbląg 34 45 13 6 15 47-69 10 1 6 30-24 3 5 9 17-45
11.  Płomień Ełk 34 39 12 3 19 41-69 5 2 10 21-34 7 1 9 20-35
12.  MKS Szczytno 34 38 9 11 14 43-64 5 4 8 24-39 4 7 6 19-25 2 4 1 1 0 1-0
13.  Polonia Pasłęk 34 38 8 14 12 37-51 4 9 4 18-20 4 5 8 19-31 2 1 0 1 1 0-1
14.  Rominta Gołdap 34 37 10 7 17 44-73 7 4 6 26-30 3 3 11 18-43
15.  Start Nidzica 34 31 9 4 21 52-84 6 3 8 30-32 3 1 13 22-52
16.  Zamek Kurzętnik 34 27 8 3 23 40-72 6 2 9 25-27 2 1 14 15-45
17.  Mamry Giżycko 34 20 4 8 22 23-83 3 5 9 12-29 1 3 13 11-54
18.  Tęcza Miłomłyn 34 14 3 5 26 26-92 2 3 12 15-36 1 2 14 11-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Mazur Ełk    1-3 1-0 4-3 3-3 2-0 5-0 4-2 5-1 8-0 1-0 4-1 1-0 6-1 4-1 4-0 3-0 3-0 
 2 Motor Lubawa4-4     2-0 2-5 2-1 0-3 5-0 3-0 1-0 1-1 6-2 5-3 2-1 3-1 3-1 1-0 6-0 6-0 
 3 Zatoka Braniewo2-5 0-0     1-2 2-0 0-0 4-1 4-1 5-2 1-0 2-0 1-0 5-1 2-1 2-1 3-0* 2-0 10-2 
 4 Sokół Ostróda3-1 2-3 0-1     2-4 6-2 2-0 6-1 3-1 7-1 6-0 2-0 2-2 5-0 5-3 4-0 4-0 4-0 
 5 MKS Korsze0-2 5-1 0-5 0-0     4-0 1-1 0-3 0-0 3-1 2-0 1-1 4-3 1-1 5-3 2-1 4-1 6-1 
 6 Błękitni Pasym5-2 4-0 4-1 4-3 0-0     4-0 5-0 0-1 6-0 1-2 0-0 8-1 5-1 9-1 5-4 8-1 5-0 
 7 Granica Kętrzyn1-3 3-2 3-2 2-1 3-0 2-0     0-1 0-0 0-1 2-1 5-1 3-1 3-0 3-1 3-2 1-1 4-0 
 8 Tęcza Biskupiec1-3 4-3 2-3 3-5 1-2 2-2 2-2     1-5 3-1 2-3 3-3 0-2 6-1 3-0* 2-1 6-0 2-0 
 9 GKS Wikielec3-1 1-2 0-0 1-2 0-3 2-2 1-1 0-1     2-2 4-1 0-0 1-0 1-0 2-0 4-0 1-0 0-2 
 10 Olimpia 2004 Elbląg3-1 2-1 3-4 2-1 2-3 1-0 2-1 3-3 1-0     1-2 0-2 0-2 3-0* 0-1 1-0 4-2 2-1 
 11 Płomień Ełk3-4 2-0 2-0 1-0 0-6 2-5 3-3 0-2 0-0 1-2     0-1 0-1 0-4 1-2 2-3 1-0 3-1 
 12 MKS Szczytno0-7 0-3 1-3 2-2 2-3 1-5 2-2 4-2 1-2 1-1 1-4     1-0 1-1 3-1 0-2 1-0 3-1 
 13 Polonia Pasłęk2-1 1-2 1-3 1-0 0-1 1-1 1-0 0-3 2-2 2-0 1-1 0-0     0-0 3-3 1-1 2-2 0-0 
 14 Rominta Gołdap0-4 0-3 3-3 0-5 0-3* 1-0 0-0 1-4 1-1 3-0 0-1 2-1 2-2     3-1 4-0 3-0 3-2 
 15 Start Nidzica1-2 2-2 3-1 1-5 4-3 0-4 0-1 1-2 0-1 2-2 1-2 1-3 1-1 4-2     2-0 5-0 2-1 
 16 Zamek Kurzętnik2-0 1-3 2-3 0-2 1-3 0-2 2-4 2-0 0-0 3-0 0-1 1-3 1-2 2-0 3-2     2-2 3-0 
 17 Mamry Giżycko0-5 0-3 0-5 0-5 0-1 0-0 1-2 0-2 0-1 0-0 1-0 0-0 0-0 1-4 3-0 6-1     0-0 
 18 Tęcza Miłomłyn0-7 0-1 2-3 0-1 1-2 0-6 0-0 2-4 2-3 2-5 4-0 0-0 0-0 0-1 0-1 1-0 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Błękitni Pasym 0-0 MKS Szczytno 10 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 1-2 Motor Lubawa 10 sierpnia, 14:00
Rominta Gołdap 0-0 Granica Kętrzyn 9 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 2-0 Mamry Giżycko 9 sierpnia, 17:00
Mazur Ełk 4-0 Zamek Kurzętnik 9 sierpnia, 11:00
Start Nidzica 1-1 Polonia Pasłęk 9 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 3-5 Sokół Ostróda 9 sierpnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 4-0 Płomień Ełk 9 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 3-1 Olimpia 2004 Elbląg 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

MKS Szczytno 1-1 Olimpia 2004 Elbląg 13 sierpnia, 17:00
Płomień Ełk 0-6 MKS Korsze 13 sierpnia, 17:00
Sokół Ostróda 4-0 Tęcza Miłomłyn 13 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 0-3 Tęcza Biskupiec 13 sierpnia, 17:00
Zamek Kurzętnik 3-2 Start Nidzica 13 sierpnia, 17:00
Mamry Giżycko 0-5 Mazur Ełk 13 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 3-2 Zatoka Braniewo 13 sierpnia, 17:00
Motor Lubawa 3-1 Rominta Gołdap 13 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 0-1 GKS Wikielec 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

GKS Wikielec 0-0 MKS Szczytno 17 sierpnia, 14:00
Rominta Gołdap 1-0 Błękitni Pasym 16 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 0-0 Motor Lubawa 16 sierpnia, 17:00
Mazur Ełk 5-0 Granica Kętrzyn 16 sierpnia, 17:30
Start Nidzica 5-0 Mamry Giżycko 16 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-1 Zamek Kurzętnik 16 sierpnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-0 Polonia Pasłęk 16 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 0-0 Sokół Ostróda 16 sierpnia, 17:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-2 Płomień Ełk 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

MKS Szczytno 1-4 Płomień Ełk 23 sierpnia, 17:00
Sokół Ostróda 7-1 Olimpia 2004 Elbląg 23 sierpnia, 16:00
Polonia Pasłęk 0-1 MKS Korsze 23 sierpnia, 17:00
Zamek Kurzętnik 3-0 Tęcza Miłomłyn 24 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko 0-2 Tęcza Biskupiec 23 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 3-1 Start Nidzica 24 sierpnia, 15:00
Motor Lubawa 4-4 Mazur Ełk 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 4-1 Zatoka Braniewo 23 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 1-0 Rominta Gołdap 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Rominta Gołdap 2-1 MKS Szczytno 27 sierpnia, 17:00
Zatoka Braniewo 5-2 GKS Wikielec 27 sierpnia, 17:00
Mazur Ełk 2-0 Błękitni Pasym 27 sierpnia, 17:00
Start Nidzica 2-2 Motor Lubawa 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 2-2 Granica Kętrzyn 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 1-2 Mamry Giżycko 27 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 2-1 Zamek Kurzętnik 27 sierpnia, 17:00
Olimpia 2004 Elbląg 0-2 Polonia Pasłęk 27 sierpnia, 17:00
Płomień Ełk 1-0 Sokół Ostróda 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

MKS Szczytno 2-2 Sokół Ostróda 30 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 1-1 Płomień Ełk 30 sierpnia, 17:00
Zamek Kurzętnik 3-0 Olimpia 2004 Elbląg 31 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko 0-1 MKS Korsze 30 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 4-0 Tęcza Miłomłyn 31 sierpnia, 15:00
Motor Lubawa 3-0 Tęcza Biskupiec 31 sierpnia, 12:00
Błękitni Pasym 9-1 Start Nidzica 30 sierpnia, 14:00
GKS Wikielec 3-1 Mazur Ełk 31 sierpnia, 14:00
Rominta Gołdap 3-3 Zatoka Braniewo 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 7 - 3 września

Zatoka Braniewo 1-0 MKS Szczytno 3 września, 17:00
Mazur Ełk 6-1 Rominta Gołdap 3 września, 17:00
Start Nidzica 0-1 GKS Wikielec 3 września, 17:00
Tęcza Biskupiec 2-2 Błękitni Pasym 3 września, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 Motor Lubawa 3 września, 17:00
MKS Korsze 1-1 Granica Kętrzyn 3 września, 17:00
Olimpia 2004 Elbląg 4-2 Mamry Giżycko 3 września, 17:00
Płomień Ełk 2-3 Zamek Kurzętnik 17 września, 17:00
Sokół Ostróda 2-2 Polonia Pasłęk 3 września, 17:00

Kolejka 8 - 6-7 września

MKS Szczytno 1-0 Polonia Pasłęk 6 września, 17:00
Zamek Kurzętnik 0-2 Sokół Ostróda 7 września, 16:00
Mamry Giżycko 1-0 Płomień Ełk 6 września, 16:00
Granica Kętrzyn 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 7 września, 15:00
Motor Lubawa 2-1 MKS Korsze 6 września, 17:00
Błękitni Pasym 5-0 Tęcza Miłomłyn 6 września, 16:00
GKS Wikielec 0-1 Tęcza Biskupiec 7 września, 14:00
Rominta Gołdap 3-1 Start Nidzica 6 września, 16:00
Zatoka Braniewo 2-5 Mazur Ełk 6 września, 15:00

Kolejka 9 - 10 września

Mazur Ełk 4-1 MKS Szczytno 9 września, 17:00
Start Nidzica 3-1 Zatoka Braniewo 10 września, 17:00
Tęcza Biskupiec 6-1 Rominta Gołdap 8 października, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-3 GKS Wikielec 10 września, 17:00
MKS Korsze 4-0 Błękitni Pasym 10 września, 17:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Motor Lubawa 10 września, 17:00
Płomień Ełk 3-3 Granica Kętrzyn 10 września, 17:00
Sokół Ostróda 4-0 Mamry Giżycko 10 września, 17:00
Polonia Pasłęk 1-1 Zamek Kurzętnik 10 września, 17:00

Kolejka 10 - 13-14 września

MKS Szczytno 0-2 Zamek Kurzętnik 13 września, 17:00
Mamry Giżycko 0-0 Polonia Pasłęk 13 września, 16:00
Granica Kętrzyn 2-1 Sokół Ostróda 14 września, 15:00
Motor Lubawa 6-2 Płomień Ełk 13 września, 17:00
Błękitni Pasym 6-0 Olimpia 2004 Elbląg 13 września, 16:00
GKS Wikielec 0-3 MKS Korsze 14 września, 14:00
Rominta Gołdap 3-2 Tęcza Miłomłyn 13 września, 16:00
Zatoka Braniewo 4-1 Tęcza Biskupiec 13 września, 17:00
Mazur Ełk 4-1 Start Nidzica 13 września, 16:00

Kolejka 11 - 20-21 września

Start Nidzica 1-3 MKS Szczytno 20 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-3 Mazur Ełk 20 września, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-3 Zatoka Braniewo 20 września, 16:00
MKS Korsze 1-1 Rominta Gołdap 20 września, 16:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 GKS Wikielec 20 września, 16:00
Płomień Ełk 2-5 Błękitni Pasym 20 września, 16:00
Sokół Ostróda 2-3 Motor Lubawa 20 września, 16:00
Polonia Pasłęk 1-0 Granica Kętrzyn 20 września, 16:00
Zamek Kurzętnik 2-2 Mamry Giżycko 21 września, 16:00

Kolejka 12 - 27-28 września

MKS Szczytno 1-0 Mamry Giżycko 27 września, 16:00
Granica Kętrzyn 3-2 Zamek Kurzętnik 28 września, 15:00
Motor Lubawa 2-1 Polonia Pasłęk 27 września, 16:00
Błękitni Pasym 4-3 Sokół Ostróda 27 września, 16:00
GKS Wikielec 4-1 Płomień Ełk 28 września, 14:00
Rominta Gołdap 3-0 Olimpia 2004 Elbląg 27 września, 16:00
Zatoka Braniewo 2-0 MKS Korsze 27 września, 16:00
Mazur Ełk 3-0 Tęcza Miłomłyn 27 września, 16:00
Start Nidzica 1-2 Tęcza Biskupiec 27 września, 16:00

Kolejka 13 - 4-5 października

Tęcza Biskupiec 3-3 MKS Szczytno 4 października, 13:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 Start Nidzica 4 października, 16:00
MKS Korsze 0-2 Mazur Ełk 4 października, 15:00
Olimpia 2004 Elbląg 3-4 Zatoka Braniewo 4 października, 16:00
Płomień Ełk 0-4 Rominta Gołdap 4 października, 16:00
Sokół Ostróda 3-1 GKS Wikielec 4 października, 16:00
Polonia Pasłęk 1-1 Błękitni Pasym 4 października, 15:00
Zamek Kurzętnik 1-3 Motor Lubawa 5 października, 14:00
Mamry Giżycko 1-2 Granica Kętrzyn 4 października, 16:00

Kolejka 14 - 11-12 października

MKS Szczytno 2-2 Granica Kętrzyn 11 października, 15:00
Motor Lubawa 6-0 Mamry Giżycko 11 października, 15:00
Błękitni Pasym 5-4 Zamek Kurzętnik 11 października, 15:00
GKS Wikielec 1-0 Polonia Pasłęk 12 października, 14:00
Rominta Gołdap 0-5 Sokół Ostróda 11 października, 15:00
Zatoka Braniewo 2-0 Płomień Ełk 11 października, 15:00
Mazur Ełk 8-0 Olimpia 2004 Elbląg 11 października, 16:00
Start Nidzica 4-3 MKS Korsze 11 października, 15:00
Tęcza Biskupiec 2-0 Tęcza Miłomłyn 11 października, 16:00

Kolejka 15 - 18-19 października

Tęcza Miłomłyn 0-0 MKS Szczytno 18 października, 14:00
MKS Korsze 0-3 Tęcza Biskupiec 18 października, 15:00
Olimpia 2004 Elbląg 0-1 Start Nidzica 18 października, 14:00
Płomień Ełk 3-4 Mazur Ełk 18 października, 15:00
Sokół Ostróda 0-1 Zatoka Braniewo 18 października, 15:00
Polonia Pasłęk 0-0 Rominta Gołdap 18 października, 14:00
Zamek Kurzętnik 0-0 GKS Wikielec 19 października, 14:00
Mamry Giżycko 0-0 Błękitni Pasym 18 października, 15:00
Granica Kętrzyn 3-2 Motor Lubawa 19 października, 15:00

Kolejka 16 - 25-26 października

MKS Szczytno 0-3 Motor Lubawa 25 października, 14:00
Błękitni Pasym 4-0 Granica Kętrzyn 25 października, 14:00
GKS Wikielec 1-0 Mamry Giżycko 26 października, 14:00
Rominta Gołdap 4-0 Zamek Kurzętnik 25 października, 14:00
Zatoka Braniewo 5-1 Polonia Pasłęk 25 października, 14:00
Mazur Ełk 4-3 Sokół Ostróda 25 października, 14:00
Start Nidzica 1-2 Płomień Ełk 25 października, 14:00
Tęcza Biskupiec 3-1 Olimpia 2004 Elbląg 25 października, 14:00
Tęcza Miłomłyn 1-2 MKS Korsze 25 października, 14:00

Kolejka 17 - 2 listopada

MKS Korsze 1-1 MKS Szczytno 2 listopada, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Tęcza Miłomłyn 2 listopada, 14:00
Płomień Ełk 0-2 Tęcza Biskupiec 2 listopada, 14:00
Sokół Ostróda 5-3 Start Nidzica 2 listopada, 14:00
Polonia Pasłęk 2-1 Mazur Ełk 2 listopada, 14:00
Zamek Kurzętnik 2-3 Zatoka Braniewo 2 listopada, 14:00
Mamry Giżycko 1-4 Rominta Gołdap 29 października, 14:00
Granica Kętrzyn 0-0 GKS Wikielec 2 listopada, 14:00
Motor Lubawa 0-3 Błękitni Pasym 2 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 14-15 marca

MKS Szczytno 1-5 Błękitni Pasym 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lubawa 1-0 GKS Wikielec 14 marca, 15:00
Granica Kętrzyn 3-0 Rominta Gołdap 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mamry Giżycko 0-5 Zatoka Braniewo 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Kurzętnik 2-0 Mazur Ełk 14 marca, 15:00
Polonia Pasłęk 3-3 Start Nidzica 14 marca, 14:00
Sokół Ostróda 6-1 Tęcza Biskupiec 14 marca, 14:00
Płomień Ełk 3-1 Tęcza Miłomłyn 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia 2004 Elbląg 2-3 MKS Korsze 14 marca, 11:00
w Tolkmicku

Kolejka 19 - 21-22 marca

Olimpia 2004 Elbląg 0-2 MKS Szczytno 21 marca, 14:00
w Pasłęku
MKS Korsze 2-0 Płomień Ełk 21 marca, 15:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 Sokół Ostróda 21 marca, 14:00
Tęcza Biskupiec 0-2 Polonia Pasłęk 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Nidzica 2-0 Zamek Kurzętnik 22 marca, 15:00
Mazur Ełk 3-0 Mamry Giżycko 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zatoka Braniewo 4-1 Granica Kętrzyn 21 marca, 16:00
Rominta Gołdap 0-3 Motor Lubawa 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Wikielec 2-2 Błękitni Pasym 22 marca, 14:00

Kolejka 20 - 28-29 marca

MKS Szczytno 1-2 GKS Wikielec 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Pasym 5-1 Rominta Gołdap 28 marca, 15:00
Motor Lubawa 2-0 Zatoka Braniewo 28 marca, 15:00
Granica Kętrzyn 1-3 Mazur Ełk 29 marca, 15:00
Mamry Giżycko 3-0 Start Nidzica 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Kurzętnik 2-0 Tęcza Biskupiec 28 marca, 16:00
Polonia Pasłęk 0-0 Tęcza Miłomłyn 28 marca, 14:00
Sokół Ostróda 2-4 MKS Korsze 28 marca, 14:00
Płomień Ełk 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 2 czerwca
w pierwotnym terminie (29 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w Olecku

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Płomień Ełk 0-1 MKS Szczytno 5 kwietnia, 16:30
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Sokół Ostróda 4 kwietnia, 12:00
na stadionie Concordii
MKS Korsze 4-3 Polonia Pasłęk 4 kwietnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 Zamek Kurzętnik 4 kwietnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 6-0 Mamry Giżycko 4 kwietnia, 16:00
Start Nidzica 0-1 Granica Kętrzyn 5 kwietnia, 16:00
Mazur Ełk 1-3 Motor Lubawa 4 kwietnia, 15:00
Zatoka Braniewo 0-0 Błękitni Pasym 4 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 1-1 GKS Wikielec 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

MKS Szczytno 1-1 Rominta Gołdap 11 kwietnia, 17:00
GKS Wikielec 0-0 Zatoka Braniewo 11 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 5-2 Mazur Ełk 11 kwietnia, 15:00
Motor Lubawa 3-1 Start Nidzica 10 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 0-1 Tęcza Biskupiec 11 kwietnia, 14:00
Mamry Giżycko 0-0 Tęcza Miłomłyn 11 kwietnia, 12:00
Zamek Kurzętnik 1-3 MKS Korsze 11 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 11 kwietnia, 15:00
Sokół Ostróda 6-0 Płomień Ełk 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 18 kwietnia

Sokół Ostróda 2-0 MKS Szczytno 18 kwietnia, 16:00
Płomień Ełk 0-1 Polonia Pasłęk 19 kwietnia, 17:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Zamek Kurzętnik 18 kwietnia, 12:00
MKS Korsze 4-1 Mamry Giżycko 18 kwietnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-0 Granica Kętrzyn 18 kwietnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 4-3 Motor Lubawa 18 kwietnia, 16:00
Start Nidzica 0-4 Błękitni Pasym 19 kwietnia, 16:00
Mazur Ełk 5-1 GKS Wikielec 18 kwietnia, 16:00
Zatoka Braniewo 2-1 Rominta Gołdap 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

MKS Szczytno 1-3 Zatoka Braniewo 25 kwietnia, 17:00
Rominta Gołdap 0-4 Mazur Ełk 27 maja, 17:00
GKS Wikielec 2-0 Start Nidzica 26 kwietnia, 14:00
Błękitni Pasym 5-0 Tęcza Biskupiec 25 kwietnia, 13:00
Motor Lubawa 6-0 Tęcza Miłomłyn 25 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 3-0 MKS Korsze 26 kwietnia, 16:00
Mamry Giżycko 0-0 Olimpia 2004 Elbląg 25 kwietnia, 15:00
Zamek Kurzętnik 0-1 Płomień Ełk 25 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 1-0 Sokół Ostróda 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 1-3 maja

Polonia Pasłęk 0-0 MKS Szczytno 1 maja, 17:00
Sokół Ostróda 4-0 Zamek Kurzętnik 1 maja, 16:00
Płomień Ełk 1-0 Mamry Giżycko 3 maja, 16:30
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Granica Kętrzyn 1 maja, 15:00
MKS Korsze 5-1 Motor Lubawa 1 maja, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-6 Błękitni Pasym 2 maja, 17:00
Tęcza Biskupiec 1-5 GKS Wikielec 1 maja, 14:00
Start Nidzica 4-2 Rominta Gołdap 3 maja, 16:00
Mazur Ełk 1-0 Zatoka Braniewo 1 maja, 16:00

Kolejka 26 - 9-10 maja

MKS Szczytno 0-7 Mazur Ełk 9 maja, 17:00
Zatoka Braniewo 2-1 Start Nidzica 9 maja, 16:00
Rominta Gołdap 1-4 Tęcza Biskupiec 9 maja, 16:00
GKS Wikielec 0-2 Tęcza Miłomłyn 10 maja, 14:00
Błękitni Pasym 0-0 MKS Korsze 9 maja, 16:00
Motor Lubawa 1-1 Olimpia 2004 Elbląg 9 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 2-1 Płomień Ełk 10 maja, 16:00
Mamry Giżycko 0-5 Sokół Ostróda 9 maja, 16:00
Zamek Kurzętnik 1-2 Polonia Pasłęk 9 maja, 16:00

Kolejka 27 - 16 maja

Zamek Kurzętnik 1-3 MKS Szczytno 16 maja, 16:00
Polonia Pasłęk 2-2 Mamry Giżycko 16 maja, 17:00
Sokół Ostróda 2-0 Granica Kętrzyn 16 maja, 13:00
Płomień Ełk 2-0 Motor Lubawa 16 maja, 17:00
w Olecku
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Błękitni Pasym 16 maja, 12:00
MKS Korsze 0-0 GKS Wikielec 16 maja, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 Rominta Gołdap 16 maja, 17:00
Tęcza Biskupiec 2-3 Zatoka Braniewo 16 maja, 16:00
Start Nidzica 1-2 Mazur Ełk 17 maja, 16:00

Kolejka 28 - 20 maja

MKS Szczytno 3-1 Start Nidzica 20 maja, 17:00
Mazur Ełk 4-2 Tęcza Biskupiec 20 maja, 17:00
w Olecku
Zatoka Braniewo 10-2 Tęcza Miłomłyn 20 maja, 17:00
Rominta Gołdap 0-3 MKS Korsze 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
GKS Wikielec 2-2 Olimpia 2004 Elbląg 20 maja, 17:00
Błękitni Pasym 1-2 Płomień Ełk 20 maja, 17:00
Motor Lubawa 2-5 Sokół Ostróda 20 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 3-1 Polonia Pasłęk 20 maja, 17:00
Mamry Giżycko 6-1 Zamek Kurzętnik 20 maja, 17:00

Kolejka 29 - 23-24 maja

Mamry Giżycko 0-0 MKS Szczytno 23 maja, 16:00
Zamek Kurzętnik 2-4 Granica Kętrzyn 23 maja, 16:00
Polonia Pasłęk 1-2 Motor Lubawa 23 maja, 17:00
Sokół Ostróda 6-2 Błękitni Pasym 23 maja, 17:00
Płomień Ełk 0-0 GKS Wikielec 23 maja, 17:00
w Olecku
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Rominta Gołdap 23 maja, 12:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Korsze 0-5 Zatoka Braniewo 24 maja, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-7 Mazur Ełk 23 maja, 17:00
Tęcza Biskupiec 3-0 Start Nidzica 23 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 30 - 30-31 maja

MKS Szczytno 4-2 Tęcza Biskupiec 30 maja, 17:00
Start Nidzica 2-1 Tęcza Miłomłyn 31 maja, 16:00
mecz przerwany w 4. minucie na 40 minut z powodu ulewy
Mazur Ełk 3-3 MKS Korsze 31 maja, 17:00
w Gołdapi
Zatoka Braniewo 1-0 Olimpia 2004 Elbląg 30 maja, 17:00
Rominta Gołdap 0-1 Płomień Ełk 30 maja, 16:00
GKS Wikielec 1-2 Sokół Ostróda 31 maja, 14:00
Błękitni Pasym 8-1 Polonia Pasłęk 30 maja, 16:00
mecz przerwany w 20. minucie na 15 minut z powodu ulewy
Motor Lubawa 1-0 Zamek Kurzętnik 30 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 1-1 Mamry Giżycko 31 maja, 16:00

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Granica Kętrzyn 5-1 MKS Szczytno 7 czerwca, 16:00
Mamry Giżycko 0-3 Motor Lubawa 6 czerwca, 16:00
Zamek Kurzętnik 0-2 Błękitni Pasym 6 czerwca, 16:00
Polonia Pasłęk 2-2 GKS Wikielec 6 czerwca, 17:00
Sokół Ostróda 5-0 Rominta Gołdap 6 czerwca, 17:00
Płomień Ełk 2-0 Zatoka Braniewo 7 czerwca, 18:00
w Olecku
Olimpia 2004 Elbląg 3-1 Mazur Ełk 6 czerwca, 14:00
MKS Korsze 5-3 Start Nidzica 7 czerwca, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-4 Tęcza Biskupiec 6 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 10 czerwca

MKS Szczytno 3-1 Tęcza Miłomłyn 10 czerwca, 17:00
Tęcza Biskupiec 1-2 MKS Korsze 10 czerwca, 17:00
Start Nidzica 2-2 Olimpia 2004 Elbląg 10 czerwca, 17:00
Mazur Ełk 1-0 Płomień Ełk 10 czerwca, 17:00
w Olecku
Zatoka Braniewo 1-2 Sokół Ostróda 10 czerwca, 17:00
Rominta Gołdap 2-2 Polonia Pasłęk 10 czerwca, 17:00
GKS Wikielec 4-0 Zamek Kurzętnik 10 czerwca, 17:00
Błękitni Pasym 8-1 Mamry Giżycko 10 czerwca, 17:00
Motor Lubawa 5-0 Granica Kętrzyn 10 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 13 czerwca

Motor Lubawa 5-3 MKS Szczytno 13 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Pasym 13 czerwca, 16:00
Mamry Giżycko 0-1 GKS Wikielec 13 czerwca, 16:00
Zamek Kurzętnik 2-0 Rominta Gołdap 13 czerwca, 16:00
Polonia Pasłęk 1-3 Zatoka Braniewo 13 czerwca, 16:00
Sokół Ostróda 3-1 Mazur Ełk 13 czerwca, 16:00
Płomień Ełk 1-2 Start Nidzica 13 czerwca, 16:00
Olimpia 2004 Elbląg 3-3 Tęcza Biskupiec 13 czerwca, 16:00
MKS Korsze 6-1 Tęcza Miłomłyn 13 czerwca, 16:00

Kolejka 34 - 20 czerwca

MKS Szczytno 2-3 MKS Korsze 20 czerwca, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-5 Olimpia 2004 Elbląg 20 czerwca, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-3 Płomień Ełk 20 czerwca, 16:00
Start Nidzica 1-5 Sokół Ostróda 20 czerwca, 16:00
Mazur Ełk 1-0 Polonia Pasłęk 1 kwietnia, 16:30
Zatoka Braniewo 3-0 Zamek Kurzętnik 20 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Rominta Gołdap 3-0 Mamry Giżycko 20 czerwca, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Granica Kętrzyn 20 czerwca, 16:00
Błękitni Pasym 4-0 Motor Lubawa 20 czerwca, 16:00

Baraż uzupełniający o udział w III lidze (podlasko-warmińsko-mazurska)

III liga 2008/2009 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2008/2009 (podlaska)

Liga okręgowa 2008/2009 (warmińsko-mazurska I)
Liga okręgowa 2008/2009 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas