[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Białystok 30 61 19 4 7 55-35 10 2 3 32-18 9 2 4 23-17
2.  Tur Bielsk Podlaski 30 56 17 5 8 58-35 9 4 2 31-13 8 1 6 27-22 2 4 1 1 0 2-1
3.  Promień Mońki 30 56 17 5 8 59-34 10 1 4 37-15 7 4 4 22-19 2 1 0 1 1 1-2
4.  Wissa Szczuczyn 30 52 16 4 10 54-42 8 3 4 26-18 8 1 6 28-24 2 3 1 0 1 3-2
5.  Gryf Gródek 30 52 15 7 8 56-29 9 3 3 32-8 6 4 5 24-21 2 3 1 0 1 2-3
6.  Piast Białystok 30 48 15 3 12 61-36 8 1 6 31-17 7 2 6 30-19
7.  Pomorzanka Sejny 30 47 14 5 11 53-50 10 2 3 34-18 4 3 8 19-32
8.  KS Michałowo 29 46 14 4 11 35-30 7 4 4 22-12 7 0 7 13-18
9.  Puszcza Hajnówka 30 43 13 4 13 48-38 6 1 8 19-19 7 3 5 29-19
10.  Dąb Dąbrowa Białostocka 29 40 11 7 11 52-49 7 3 4 27-20 4 4 7 25-29
11.  Znicz Suraż 30 39 11 6 13 53-62 6 4 5 28-27 5 2 8 25-35
12.  Hetman Tykocin 30 35 10 5 15 44-50 5 2 8 25-27 5 3 7 19-23
13.  Kolejarz Czeremcha 30 32 9 5 16 33-45 6 3 6 24-20 3 2 10 9-25
14.  Korona Dobrzyniewo Duże 30 28 8 4 18 32-67 5 2 8 18-30 3 2 10 14-37
15.  Skra Wizna 30 22 7 1 22 50-113 5 0 10 31-46 2 1 12 19-67 2 4 1 1 0 7-4
16.  Iskra Narew 30 22 5 7 18 38-66 3 3 9 22-34 2 4 9 16-32 2 1 0 1 1 4-7
Hetman Białystok zrezygnował z awansu do III ligi. Jego miejsce zajął Promień Mońki.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hetman Białystok    3-2 2-2 2-1 0-2 0-2 3-0 1-0 0-3 3-0 3-1 2-0 1-0 4-2 6-1 2-2 
 2 Tur Bielsk Podlaski3-1     1-1 1-1 1-1 0-0 0-1 0-2 3-1 5-1 4-2 2-1 1-0 2-0 5-1 3-0 
 3 Promień Mońki4-0 0-1     3-0 1-0 2-0 4-1 2-0 3-5 1-1 6-0 0-1 0-3 2-1 4-1 5-1 
 4 Wissa Szczuczyn1-3 2-0 2-2     3-1 0-4 2-1 0-1 2-1 3-1 2-3 3-1 0-0 2-0 4-0 0-0 
 5 Gryf Gródek0-1 1-3 1-0 1-0     1-0 0-1 1-0 0-0 4-1 1-1 2-0 5-0 8-1 7-0 0-0 
 6 Piast Białystok0-1 1-3 2-0 2-4 0-1     6-1 0-1 1-0 2-0 2-2 1-2 1-0 3-0 8-1 2-1 
 7 Pomorzanka Sejny3-0 3-2 1-2 2-0 3-1 3-3     2-0 0-3 4-1 3-0* 2-1 0-0 1-3 4-2 3-0* 
 8 KS Michałowo0-1 0-1 0-1 1-0 2-2 1-0 1-1     1-1 1-1 3-0 2-1 2-0 3-0 5-1 0-2 
 9 Puszcza Hajnówka0-3 0-3 0-3 0-1 0-2 1-0 2-0 0-2     1-0 0-1 1-1 0-1 4-0 8-1 2-1 
 10 Dąb Dąbrowa Białostocka0-3 3-0 1-3 3-4 1-1 2-0 1-1 0-1     3-2 2-0 2-0 3-0 2-1 4-4 
 11 Znicz Suraż1-1 0-4 3-0 1-5 0-0 1-3 1-0 3-0 2-2 2-4     2-2 2-1 1-3 5-1 4-1 
 12 Hetman Tykocin1-2 4-1 4-2 2-3 1-3 0-3 3-0 0-1 1-0 2-2 2-1     3-4 1-1 1-2 0-2 
 13 Kolejarz Czeremcha1-1 2-1 0-1 0-2 5-2 1-2 2-2 4-0 1-0 1-2 1-3 0-0     2-0 2-3 2-1 
 14 Korona Dobrzyniewo Duże2-1 2-2 1-2 2-3 1-3 0-6 0-4 0-1 1-3 0-0 3-2 1-2 1-0     2-0 2-1 
 15 Skra Wizna1-4 1-2 1-3 3-2 3-2 2-4 3-4 4-3 3-4 0-8 1-5 2-3 4-0 0-2     3-0* 
 16 Iskra Narew0-1 0-2 0-0 1-2 0-3 5-3 4-2 1-2 1-5 0-3 1-2 1-4 3-0 1-1 4-4     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Znicz Suraż 1-1 Hetman Białystok
Hetman Tykocin 0-3 Piast Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Pomorzanka Sejny
Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 Promień Mońki
Skra Wizna 3-2 Wissa Szczuczyn
w Piątnicy
Gryf Gródek 1-0 KS Michałowo
Kolejarz Czeremcha 2-1 Tur Bielsk Podlaski
Puszcza Hajnówka 2-1 Iskra Narew

Kolejka 2 - 15-17 sierpnia

Iskra Narew 1-2 Znicz Suraż 17 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Puszcza Hajnówka 16 sierpnia, 17:00
KS Michałowo 2-0 Kolejarz Czeremcha 27 sierpnia, 17:00
Wissa Szczuczyn 3-1 Gryf Gródek 16 sierpnia, 17:00
Promień Mońki 4-1 Skra Wizna 15 sierpnia, 17:00
Pomorzanka Sejny 1-3 Korona Dobrzyniewo Duże 15 sierpnia, 17:00
Piast Białystok 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 16 sierpnia, 13:00
Hetman Białystok 2-0 Hetman Tykocin 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Znicz Suraż 2-2 Hetman Tykocin 20 sierpnia, 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-3 Hetman Białystok 20 sierpnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-6 Piast Białystok 20 sierpnia, 17:00
Skra Wizna 3-4 Pomorzanka Sejny 27 sierpnia, 17:30
w Piątnicy
Gryf Gródek 1-0 Promień Mońki 20 sierpnia, 17:00
Kolejarz Czeremcha 0-2 Wissa Szczuczyn 20 sierpnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-2 KS Michałowo 20 sierpnia, 17:00
Iskra Narew 0-2 Tur Bielsk Podlaski 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Tur Bielsk Podlaski 4-2 Znicz Suraż 23 sierpnia, 13:00
KS Michałowo 0-2 Iskra Narew 23 sierpnia, 16:00
Wissa Szczuczyn 2-1 Puszcza Hajnówka 23 sierpnia, 15:00
Promień Mońki 0-3 Kolejarz Czeremcha 23 sierpnia, 17:00
Pomorzanka Sejny 3-1 Gryf Gródek 23 sierpnia, 17:00
Piast Białystok 8-1 Skra Wizna 23 sierpnia, 13:00
Hetman Białystok 4-2 Korona Dobrzyniewo Duże 23 sierpnia, 11:00
Hetman Tykocin 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Znicz Suraż 2-4 Dąb Dąbrowa Białostocka 31 sierpnia, 14:30
Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 Hetman Tykocin 31 sierpnia, 16:00
Skra Wizna 1-4 Hetman Białystok 31 sierpnia, 11:00
Gryf Gródek 1-0 Piast Białystok 30 sierpnia, 16:00
Kolejarz Czeremcha 2-2 Pomorzanka Sejny 31 sierpnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-3 Promień Mońki 31 sierpnia, 14:00
Iskra Narew 1-2 Wissa Szczuczyn 31 sierpnia, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 0-2 KS Michałowo 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Wissa Szczuczyn 2-0 Tur Bielsk Podlaski 6 września, 14:00
Promień Mońki 5-1 Iskra Narew 6 września, 17:00
Pomorzanka Sejny 0-3 Puszcza Hajnówka 6 września, 16:00
Piast Białystok 1-0 Kolejarz Czeremcha 6 września, 13:00
Hetman Białystok 0-2 Gryf Gródek 6 września, 11:00
Hetman Tykocin 1-2 Skra Wizna 7 września, 12:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 6 września, 16:00
Znicz Suraż 3-0 KS Michałowo 7 września, 14:30

Kolejka 7 - 13-14 września

Skra Wizna 0-8 Dąb Dąbrowa Białostocka 14 września, 16:00
Gryf Gródek 2-0 Hetman Tykocin 14 września, 15:00
Kolejarz Czeremcha 1-1 Hetman Białystok 14 września, 16:00
Puszcza Hajnówka 1-0 Piast Białystok 14 września, 14:00
Iskra Narew 4-2 Pomorzanka Sejny 13 września, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Promień Mońki 13 września, 16:00
KS Michałowo 1-0 Wissa Szczuczyn 13 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 Znicz Suraż 14 września, 13:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Promień Mońki 2-0 KS Michałowo 20 września, 15:00
Pomorzanka Sejny 3-2 Tur Bielsk Podlaski 20 września, 16:00
Piast Białystok 2-1 Iskra Narew 20 września, 11:00
Hetman Białystok 0-3 Puszcza Hajnówka 20 września, 11:00
Hetman Tykocin 3-4 Kolejarz Czeremcha 21 września, 12:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Gryf Gródek 20 września, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Skra Wizna 21 września, 13:00
Znicz Suraż 1-5 Wissa Szczuczyn 21 września, 14:30

Kolejka 9 - 27-28 września

Gryf Gródek 8-1 Korona Dobrzyniewo Duże 27 września, 16:00
Kolejarz Czeremcha 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 28 września, 15:00
Puszcza Hajnówka 1-1 Hetman Tykocin 28 września, 15:30
Iskra Narew 0-1 Hetman Białystok 28 września, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Piast Białystok 27 września, 16:00
KS Michałowo 1-1 Pomorzanka Sejny 26 września, 16:00
Wissa Szczuczyn 2-2 Promień Mońki 27 września, 14:00
Skra Wizna 1-5 Znicz Suraż 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Pomorzanka Sejny 2-0 Wissa Szczuczyn 4 października, 15:00
Piast Białystok 0-1 KS Michałowo 4 października, 11:00
Hetman Białystok 3-2 Tur Bielsk Podlaski 4 października, 11:00
Hetman Tykocin 0-2 Iskra Narew 5 października, 11:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Puszcza Hajnówka 4 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 Kolejarz Czeremcha 5 października, 13:00
Skra Wizna 3-2 Gryf Gródek 5 października, 15:00
Znicz Suraż 3-0 Promień Mońki 5 października, 13:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Kolejarz Czeremcha 2-3 Skra Wizna 12 października, 14:00
Puszcza Hajnówka 4-0 Korona Dobrzyniewo Duże 12 października, 15:00
Iskra Narew 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 11 października, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Hetman Tykocin 11 października, 15:00
KS Michałowo 0-1 Hetman Białystok 12 października, 14:00
Wissa Szczuczyn 0-4 Piast Białystok 11 października, 13:00
Promień Mońki 4-1 Pomorzanka Sejny 11 października, 11:00
Gryf Gródek 1-1 Znicz Suraż 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Piast Białystok 2-0 Promień Mońki 18 października, 11:00
Hetman Białystok 2-1 Wissa Szczuczyn 18 października, 11:00
Hetman Tykocin 0-1 KS Michałowo 18 października, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 Tur Bielsk Podlaski 18 października, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Iskra Narew 19 października, 13:00
Skra Wizna 3-4 Puszcza Hajnówka 19 października, 14:00
Gryf Gródek 5-0 Kolejarz Czeremcha 18 października, 15:00
Znicz Suraż 1-0 Pomorzanka Sejny 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Puszcza Hajnówka 0-2 Gryf Gródek 26 października, 14:30
Iskra Narew 4-4 Skra Wizna 25 października, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 2-0 Korona Dobrzyniewo Duże 26 października, 14:00
KS Michałowo 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 26 października, 14:00
Wissa Szczuczyn 3-1 Hetman Tykocin 25 października, 13:00
Promień Mońki 4-0 Hetman Białystok 25 października, 11:00
Pomorzanka Sejny 3-3 Piast Białystok 25 października, 14:00
Kolejarz Czeremcha 1-3 Znicz Suraż 26 października, 13:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Hetman Białystok 3-0 Pomorzanka Sejny 2 listopada, 11:00
Hetman Tykocin 4-2 Promień Mońki 2 listopada, 13:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-4 Wissa Szczuczyn 2 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 KS Michałowo 2 listopada, 13:00
Skra Wizna 1-2 Tur Bielsk Podlaski 2 listopada, 14:00
Gryf Gródek 0-0 Iskra Narew 2 listopada, 14:00
Kolejarz Czeremcha 1-0 Puszcza Hajnówka 2 listopada, 13:00
Znicz Suraż 1-3 Piast Białystok 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Iskra Narew 3-0 Kolejarz Czeremcha 8 listopada, 13:00
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Gryf Gródek 9 listopada, 13:00
KS Michałowo 5-1 Skra Wizna 8 listopada, 14:00
Wissa Szczuczyn 2-0 Korona Dobrzyniewo Duże 8 listopada, 12:00
Promień Mońki 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 listopada, 13:00
Pomorzanka Sejny 2-1 Hetman Tykocin 8 listopada, 13:00
Piast Białystok 0-1 Hetman Białystok 8 listopada, 13:00
Puszcza Hajnówka 0-1 Znicz Suraż 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 6 maja

Hetman Białystok 3-1 Znicz Suraż 6 maja, 17:00
Piast Białystok 1-2 Hetman Tykocin 13 maja, 18:00
Pomorzanka Sejny 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 6 maja, 17:00
Promień Mońki 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 6 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 4-0 Skra Wizna 6 maja, 17:00
KS Michałowo 2-2 Gryf Gródek 6 maja, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Kolejarz Czeremcha 6 maja, 17:00
Iskra Narew 1-5 Puszcza Hajnówka 6 maja, 17:00

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Znicz Suraż 4-1 Iskra Narew 22 kwietnia, 17:00
Puszcza Hajnówka 0-3 Tur Bielsk Podlaski 22 kwietnia, 17:00
Kolejarz Czeremcha 4-0 KS Michałowo 29 marca, 14:00
Gryf Gródek 1-0 Wissa Szczuczyn 22 kwietnia, 17:00
Skra Wizna 1-3 Promień Mońki 22 kwietnia, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-4 Pomorzanka Sejny 22 kwietnia, 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Piast Białystok 22 kwietnia, 17:00
Hetman Tykocin 1-2 Hetman Białystok 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Hetman Tykocin 2-1 Znicz Suraż 5 kwietnia, 15:00
Hetman Białystok 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 kwietnia, 11:00
Piast Białystok 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 4 kwietnia, 12:00
Pomorzanka Sejny 4-2 Skra Wizna 4 kwietnia, 13:00
Promień Mońki 1-0 Gryf Gródek 4 kwietnia, 15:00
Wissa Szczuczyn 0-0 Kolejarz Czeremcha 5 kwietnia, 16:00
KS Michałowo 1-1 Puszcza Hajnówka 5 kwietnia, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 3-0 Iskra Narew 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Znicz Suraż 0-4 Tur Bielsk Podlaski 10 kwietnia, 16:00
Iskra Narew 1-2 KS Michałowo 11 kwietnia, 15:00
Puszcza Hajnówka 0-1 Wissa Szczuczyn 11 kwietnia, 14:00
Kolejarz Czeremcha 0-1 Promień Mońki 11 kwietnia, 15:00
Gryf Gródek 0-1 Pomorzanka Sejny 11 kwietnia, 13:00
Skra Wizna 2-4 Piast Białystok 10 kwietnia, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Hetman Białystok 11 kwietnia, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Hetman Tykocin 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Znicz Suraż 19 kwietnia, 16:00
w Surażu; Dąb gospodarzem
Hetman Tykocin 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 19 kwietnia, 13:00
Hetman Białystok 6-1 Skra Wizna 18 kwietnia, 11:00
Piast Białystok 0-1 Gryf Gródek 18 kwietnia, 11:00
Pomorzanka Sejny 0-0 Kolejarz Czeremcha 18 kwietnia, 12:00
Promień Mońki 3-5 Puszcza Hajnówka 18 kwietnia, 16:00
Wissa Szczuczyn 0-0 Iskra Narew 13 maja, 17:00
KS Michałowo 0-1 Tur Bielsk Podlaski 18 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

KS Michałowo 3-0 Znicz Suraż 25 kwietnia, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Wissa Szczuczyn 26 kwietnia, 17:00
Iskra Narew 0-0 Promień Mońki 26 kwietnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 2-0 Pomorzanka Sejny 26 kwietnia, 16:00
Kolejarz Czeremcha 1-2 Piast Białystok 26 kwietnia, 16:00
Gryf Gródek 0-1 Hetman Białystok 26 kwietnia, 15:00
Skra Wizna 2-3 Hetman Tykocin 26 kwietnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Znicz Suraż 1-3 Korona Dobrzyniewo Duże 3 maja, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Skra Wizna 3 maja, 16:00
Hetman Tykocin 1-3 Gryf Gródek 3 maja, 15:00
Hetman Białystok 1-0 Kolejarz Czeremcha 2 maja, 11:00
Piast Białystok 1-0 Puszcza Hajnówka 2 maja, 11:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Iskra Narew 2 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Promień Mońki 0-1 Tur Bielsk Podlaski 2 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 0-1 KS Michałowo 2 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Wissa Szczuczyn 2-3 Znicz Suraż 9 maja, 17:00
KS Michałowo 0-1 Promień Mońki 9 maja, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 0-1 Pomorzanka Sejny 9 maja, 17:00
Iskra Narew 5-3 Piast Białystok 9 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-3 Hetman Białystok 10 maja, 15:00
Kolejarz Czeremcha 0-0 Hetman Tykocin 10 maja, 16:00
Gryf Gródek 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 10 maja, 15:00
Skra Wizna 0-2 Korona Dobrzyniewo Duże 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Znicz Suraż 5-1 Skra Wizna 16 maja, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Gryf Gródek 16 maja, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Kolejarz Czeremcha 17 maja, 17:00
Hetman Tykocin 1-0 Puszcza Hajnówka 17 maja, 15:00
Hetman Białystok 2-2 Iskra Narew 16 maja, 11:00
Piast Białystok 1-3 Tur Bielsk Podlaski 16 maja, 11:00
Pomorzanka Sejny 2-0 KS Michałowo 16 maja, 15:00
Promień Mońki 3-0 Wissa Szczuczyn 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20 maja

Promień Mońki 6-0 Znicz Suraż 20 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 2-1 Pomorzanka Sejny 20 maja, 17:00
KS Michałowo 1-0 Piast Białystok 20 maja, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Hetman Białystok 20 maja, 17:00
Iskra Narew 1-4 Hetman Tykocin 20 maja, 17:00
Puszcza Hajnówka 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 20 maja, 17:00
Kolejarz Czeremcha 2-0 Korona Dobrzyniewo Duże 20 maja, 17:00
Gryf Gródek 7-0 Skra Wizna 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Znicz Suraż 0-0 Gryf Gródek 24 maja, 11:30
Skra Wizna 4-0 Kolejarz Czeremcha 24 maja, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Puszcza Hajnówka 23 maja, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-4 Iskra Narew 24 maja, 17:00
Hetman Tykocin 4-1 Tur Bielsk Podlaski 24 maja, 15:00
Hetman Białystok 1-0 KS Michałowo 23 maja, 11:00
Piast Białystok 2-4 Wissa Szczuczyn 24 maja, 14:00
Pomorzanka Sejny 1-2 Promień Mońki 23 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Pomorzanka Sejny 3-0 Znicz Suraż 30 maja, 16:00
(wo)
odwołany
Promień Mońki 2-0 Piast Białystok 30 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 1-3 Hetman Białystok 30 maja, 17:00
KS Michałowo 2-1 Hetman Tykocin 30 maja, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 5-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 maja, 17:00
Iskra Narew 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 31 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 8-1 Skra Wizna 31 maja, 17:00
Kolejarz Czeremcha 5-2 Gryf Gródek 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Znicz Suraż 2-1 Kolejarz Czeremcha 7 czerwca, 16:00
Gryf Gródek 0-0 Puszcza Hajnówka 7 czerwca, 16:00
Skra Wizna 3-0 Iskra Narew 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Korona Dobrzyniewo Duże 2-2 Tur Bielsk Podlaski 6 czerwca, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Michałowo 7 czerwca, 16:00
przerwany w 60. minucie przy stanie 0-2
Hetman Tykocin 2-3 Wissa Szczuczyn 7 czerwca, 15:00
Hetman Białystok 2-2 Promień Mońki 6 czerwca, 11:00
Piast Białystok 6-1 Pomorzanka Sejny 7 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Piast Białystok 2-2 Znicz Suraż 11 czerwca, 17:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Hetman Białystok 11 czerwca, 17:00
Promień Mońki 0-1 Hetman Tykocin 11 czerwca, 17:00
Wissa Szczuczyn 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 11 czerwca, 17:00
KS Michałowo 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 11 czerwca, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 5-1 Skra Wizna 11 czerwca, 17:00
Iskra Narew 0-3 Gryf Gródek 11 czerwca, 17:00
Puszcza Hajnówka 0-1 Kolejarz Czeremcha 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Znicz Suraż 2-2 Puszcza Hajnówka 14 czerwca, 16:00
Kolejarz Czeremcha 2-1 Iskra Narew 14 czerwca, 16:00
Gryf Gródek 1-3 Tur Bielsk Podlaski 14 czerwca, 16:00
Skra Wizna 4-3 KS Michałowo 14 czerwca, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-3 Wissa Szczuczyn 14 czerwca, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-3 Promień Mońki 14 czerwca, 16:00
Hetman Tykocin 3-0 Pomorzanka Sejny 14 czerwca, 16:00
Hetman Białystok 0-2 Piast Białystok 14 czerwca, 16:00

Baraż uzupełniający o udział w III lidze (podlasko-warmińsko-mazurska)

III liga 2008/2009 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2008/2009 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (podlaska)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas