[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rudnia Zabłudów 30 62 19 5 6 58-29 12 2 1 34-7 7 3 5 24-22
2.  Włókniarz Białystok 30 61 18 7 5 73-30 10 4 1 44-15 8 3 4 29-15
3.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 53 15 8 7 74-26 7 4 4 38-14 8 4 3 36-12
4.  KS Wasilków 30 52 17 1 12 63-47 11 0 4 36-15 6 1 8 27-32
5.  Perspektywa Łomża 30 48 13 9 8 59-50 9 4 2 38-23 4 5 6 21-27
6.  Polonia Raczki 30 46 14 4 12 43-53 10 2 3 31-14 4 2 9 12-39
7.  LZS Narewka 30 45 13 6 11 61-53 6 4 5 39-34 7 2 6 22-19
8.  LZS Kleosin 30 44 13 5 12 76-70 7 2 6 43-35 6 3 6 33-35
9.  KS Sokoły 30 42 12 6 12 54-50 8 1 6 33-24 4 5 6 21-26
10.  Pogoń II Łapy 30 39 11 6 13 41-54 6 4 5 22-18 5 2 8 19-36
11.  Narew/Łyski Choroszcz 30 38 10 8 12 43-48 7 3 5 26-14 3 5 7 17-34
12.  LUKS Janowszczyzna 30 35 10 5 15 47-63 5 4 6 25-28 5 1 9 22-35
13.  Sparta 1951 Szepietowo 30 33 9 6 15 46-55 6 3 6 23-19 3 3 9 23-36
14.  Sudovia Szudziałowo 30 32 9 5 16 50-58 5 2 8 28-28 4 3 8 22-30
15.  KS Śniadowo 30 24 6 6 18 40-91 4 5 6 25-34 2 1 12 15-57
16.  Rospuda Filipów 30 21 6 3 21 28-79 5 1 9 16-33 1 2 12 12-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rudnia Zabłudów    3-1 0-0 1-0 2-1 3-0 1-0 1-0 1-1 3-0 2-0 1-3 3-0 3-0 6-1 4-0 
 2 Włókniarz Białystok2-0     2-2 6-0 2-2 2-0 1-0 2-2 3-1 0-2 4-1 6-0 2-2 2-0 5-1 5-2 
 3 Magnat Juchnowiec Kościelny5-0 0-0     0-4 1-3 6-0 0-1 1-1 0-0 0-1 1-1 1-0 4-1 4-0 9-0 6-2 
 4 KS Wasilków0-2 2-0 2-1     0-4 0-1 4-0 4-1 5-1 4-0 3-0 3-1 0-3 2-1 2-0 5-0 
 5 Perspektywa Łomża2-1 4-1 1-1 3-0     3-1 1-1 3-3 1-1 3-0 4-1 1-4 2-5 2-1 5-1 3-2 
 6 Polonia Raczki4-0 0-6 0-0 2-1 4-0     1-3 5-0 2-0 0-2 2-0 4-0 2-1 1-1 3-0 1-0 
 7 LZS Narewka1-3 0-3 1-4 2-6 4-0 5-1     3-7 1-1 3-3 7-0 4-3 4-1 1-1 3-1 0-0 
 8 LZS Kleosin2-4 1-3 1-8 5-2 3-2 6-0 0-3     1-1 2-3 3-1 4-0 4-4 2-3 5-1 4-0 
 9 KS Sokoły3-1 0-1 0-3 3-4 1-3 0-1 2-0 2-1     1-0 3-3 4-0 2-1 2-4 5-1 5-1 
 10 Pogoń II Łapy1-3 0-0 1-0 1-1 1-1 0-0 1-2 1-3 1-2     1-2 1-0 3-1 2-1 5-2 3-0* 
 11 Narew/Łyski Choroszcz0-0 0-2 1-0 0-1 1-1 3-0 1-0 1-4 1-2 7-0     3-1 0-0 1-3 4-0 3-0 
 12 LUKS Janowszczyzna0-0 1-2 2-3 1-0 1-1 2-0 2-6 3-4 3-1 2-2 1-1     0-1 4-3 1-3 2-1 
 13 Sparta 1951 Szepietowo0-1 1-0 0-3 1-3 1-0 7-2 2-0 5-0 1-3 1-0 1-1 0-2     1-2 1-1 1-1 
 14 Sudovia Szudziałowo0-3 1-1 1-5 4-1 5-1 1-1 1-2 3-0 2-1 2-3 0-1 0-2 5-2     2-3 1-2 
 15 KS Śniadowo2-2 1-6 0-1 1-3 0-0 0-3 1-1 1-5 3-1 4-2 2-2 2-5 4-1 1-1     3-1 
 16 Rospuda Filipów0-4 1-3 0-5 2-1 1-2 1-2 1-3 0-2 1-5 4-1 0-3 1-1 1-0 2-1 1-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Sudovia Szudziałowo 1-1 Włókniarz Białystok
w Białymstoku
Rudnia Zabłudów 2-0 Narew/Łyski Choroszcz
KS Wasilków 3-1 LUKS Janowszczyzna
Sparta 1951 Szepietowo 2-0 LZS Narewka
Rospuda Filipów 1-2 Polonia Raczki
Perspektywa Łomża 5-1 KS Śniadowo
LZS Kleosin 1-8 Magnat Juchnowiec Kościelny
w Juchnowcu
KS Sokoły 1-0 Pogoń II Łapy

Kolejka 2 - 15-17 sierpnia

Pogoń II Łapy 2-1 Sudovia Szudziałowo 17 sierpnia, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 KS Sokoły 15 sierpnia
KS Śniadowo 1-5 LZS Kleosin 16 sierpnia, 15:00
Polonia Raczki 4-0 Perspektywa Łomża 17 sierpnia, 16:00
LZS Narewka 0-0 Rospuda Filipów 17 sierpnia, 16:00
w Kowalach Oleckich
LUKS Janowszczyzna 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 17 sierpnia, 17:00
w Sokółce
Narew/Łyski Choroszcz 0-1 KS Wasilków 15 sierpnia, 17:00
Włókniarz Białystok 2-0 Rudnia Zabłudów 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Sudovia Szudziałowo 0-3 Rudnia Zabłudów 20 sierpnia, 18:00
w Zabłudowie; Sudovia gospodarzem
KS Wasilków 2-0 Włókniarz Białystok 20 sierpnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 20 sierpnia, 17:30
Rospuda Filipów 1-1 LUKS Janowszczyzna 20 sierpnia, 18:00
w Kowalach Oleckich
Perspektywa Łomża 1-1 LZS Narewka 20 sierpnia, 17:00
LZS Kleosin 6-0 Polonia Raczki 20 sierpnia, 14:00
w Juchnowcu
KS Sokoły 5-1 KS Śniadowo 20 sierpnia, 17:00
Pogoń II Łapy 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 4-0 Sudovia Szudziałowo 24 sierpnia, 17:00
KS Śniadowo 4-2 Pogoń II Łapy 24 sierpnia, 11:00
Polonia Raczki 2-0 KS Sokoły 24 sierpnia, 16:00
LZS Narewka 3-7 LZS Kleosin 23 sierpnia, 15:00
w Juchnowcu
LUKS Janowszczyzna 1-1 Perspektywa Łomża 24 sierpnia, 17:00
w Sokółce
Narew/Łyski Choroszcz 3-0 Rospuda Filipów 23 sierpnia, 17:00
Włókniarz Białystok 2-2 Sparta 1951 Szepietowo 23 sierpnia, 17:00
Rudnia Zabłudów 1-0 KS Wasilków 24 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Sudovia Szudziałowo 4-1 KS Wasilków 31 sierpnia, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Rudnia Zabłudów 31 sierpnia, 16:00
Rospuda Filipów 1-3 Włókniarz Białystok 30 sierpnia
Perspektywa Łomża 4-1 Narew/Łyski Choroszcz
LZS Kleosin 4-0 LUKS Janowszczyzna 30 sierpnia, 14:00
w Juchnowcu
KS Sokoły 2-0 LZS Narewka 31 sierpnia, 16:00
Pogoń II Łapy 0-0 Polonia Raczki 31 sierpnia, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 9-0 KS Śniadowo 31 sierpnia, 14:10

Kolejka 6 - 6-7 września

Polonia Raczki 0-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 września, 15:00
LZS Narewka 3-3 Pogoń II Łapy 6 września, 16:00
LUKS Janowszczyzna 3-1 KS Sokoły 7 września, 17:00
w Sokółce
Narew/Łyski Choroszcz 1-4 LZS Kleosin 6 września, 17:00
Włókniarz Białystok 2-2 Perspektywa Łomża 7 września, 16:00
Rudnia Zabłudów 4-0 Rospuda Filipów 6 września, 16:00
KS Wasilków 0-3 Sparta 1951 Szepietowo 6 września, 11:00
Sudovia Szudziałowo 2-3 KS Śniadowo 7 września, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Rospuda Filipów 2-1 KS Wasilków 14 września, 17:00
w Kowalach Oleckich
Perspektywa Łomża 2-1 Rudnia Zabłudów 14 września, 15:00
LZS Kleosin 1-3 Włókniarz Białystok 13 września, 16:00
w Juchnowcu
KS Sokoły 3-3 Narew/Łyski Choroszcz 14 września, 15:00
Pogoń II Łapy 1-0 LUKS Janowszczyzna 14 września, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 LZS Narewka 14 września, 15:00
KS Śniadowo 0-3 Polonia Raczki 14 września, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-2 Sudovia Szudziałowo 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

LZS Narewka 3-1 KS Śniadowo 21 września, 15:00
LUKS Janowszczyzna 2-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 21 września, 16:00
w Sokółce
Narew/Łyski Choroszcz 7-0 Pogoń II Łapy 20 września, 16:00
Włókniarz Białystok 3-1 KS Sokoły 20 września, 16:00
Rudnia Zabłudów 1-0 LZS Kleosin 21 września, 16:00
KS Wasilków 0-4 Perspektywa Łomża 21 września, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Rospuda Filipów 21 września, 16:00
Sudovia Szudziałowo 1-1 Polonia Raczki 21 września, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Perspektywa Łomża 2-5 Sparta 1951 Szepietowo 28 września, 15:00
LZS Kleosin 5-2 KS Wasilków 27 września, 11:00
w Juchnowcu
KS Sokoły 3-1 Rudnia Zabłudów 28 września, 15:00
Pogoń II Łapy 0-0 Włókniarz Białystok 28 września, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 28 września, 15:00
KS Śniadowo 2-5 LUKS Janowszczyzna 27 września, 16:00
Polonia Raczki 1-3 LZS Narewka 30 września, 15:00
Rospuda Filipów 2-1 Sudovia Szudziałowo 28 września, 16:00
w Kowalach Oleckich

Kolejka 10 - 4-5 października

LUKS Janowszczyzna 2-0 Polonia Raczki 5 października, 15:00
w Sokółce
Narew/Łyski Choroszcz 4-0 KS Śniadowo 4 października, 16:00
Włókniarz Białystok 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 października, 15:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Pogoń II Łapy 4 października, 15:00
KS Wasilków 5-1 KS Sokoły 5 października, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 5-0 LZS Kleosin 5 października, 15:00
Rospuda Filipów 1-2 Perspektywa Łomża 5 października, 16:00
Sudovia Szudziałowo 1-2 LZS Narewka 5 października, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 października

LZS Kleosin 4-0 Rospuda Filipów 11 października, 14:00
w Juchnowcu
KS Sokoły 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 12 października, 14:00
Pogoń II Łapy 1-1 KS Wasilków 12 października, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 5-0 Rudnia Zabłudów 12 października, 14:00
KS Śniadowo 1-6 Włókniarz Białystok 12 października, 16:00
Polonia Raczki 2-0 Narew/Łyski Choroszcz 12 października, 14:00
LZS Narewka 4-3 LUKS Janowszczyzna 11 października, 14:00
Perspektywa Łomża 2-1 Sudovia Szudziałowo 12 października, 14:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Narew/Łyski Choroszcz 1-0 LZS Narewka 18 października, 15:00
Włókniarz Białystok 2-0 Polonia Raczki 18 października, 14:00
Rudnia Zabłudów 6-1 KS Śniadowo 18 października, 14:00
KS Wasilków 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 19 października, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-0 Pogoń II Łapy 19 października, 15:00
Rospuda Filipów 1-5 KS Sokoły 19 października, 11:00
Perspektywa Łomża 3-3 LZS Kleosin 19 października, 14:00
Sudovia Szudziałowo 0-2 LUKS Janowszczyzna 19 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

KS Sokoły 1-3 Perspektywa Łomża 26 października, 14:00
Pogoń II Łapy 3-0 Rospuda Filipów 26 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-1 Sparta 1951 Szepietowo 26 października, 14:00
KS Śniadowo 1-3 KS Wasilków 26 października, 14:00
Polonia Raczki 4-0 Rudnia Zabłudów 26 października, 14:00
LZS Narewka 0-3 Włókniarz Białystok 25 października, 14:00
LUKS Janowszczyzna 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 26 października, 14:00
w Sokółce
LZS Kleosin 2-3 Sudovia Szudziałowo 25 października, 14:00
w Juchnowcu

Kolejka 14 - 2 listopada

Włókniarz Białystok 6-0 LUKS Janowszczyzna 2 listopada, 14:00
Rudnia Zabłudów 1-0 LZS Narewka 2 listopada, 13:00
KS Wasilków 0-1 Polonia Raczki 2 listopada, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 KS Śniadowo 2 listopada, 13:00
Rospuda Filipów 0-5 Magnat Juchnowiec Kościelny 2 listopada, 13:00
w Kowalach Oleckich
Perspektywa Łomża 3-0 Pogoń II Łapy 2 listopada, 12:00
LZS Kleosin 1-1 KS Sokoły 2 listopada, 14:00
w Juchnowcu
Sudovia Szudziałowo 0-1 Narew/Łyski Choroszcz 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pogoń II Łapy 1-3 LZS Kleosin 9 listopada, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-3 Perspektywa Łomża 9 listopada, 13:00
KS Śniadowo 3-1 Rospuda Filipów 9 listopada, 13:00
Polonia Raczki 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 9 listopada, 13:00
LZS Narewka 2-6 KS Wasilków 8 listopada, 13:00
LUKS Janowszczyzna 0-0 Rudnia Zabłudów 9 listopada, 13:00
w Sokółce
Narew/Łyski Choroszcz 0-2 Włókniarz Białystok 8 listopada
KS Sokoły 2-4 Sudovia Szudziałowo 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 6 maja

Włókniarz Białystok 2-0 Sudovia Szudziałowo 6 maja, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 0-0 Rudnia Zabłudów 6 maja, 17:00
LUKS Janowszczyzna 1-0 KS Wasilków 6 maja, 17:00
LZS Narewka 4-1 Sparta 1951 Szepietowo 6 maja, 17:00
Polonia Raczki 1-0 Rospuda Filipów 6 maja, 17:00
KS Śniadowo 0-0 Perspektywa Łomża 6 maja, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 LZS Kleosin 6 maja, 17:00
Pogoń II Łapy 1-2 KS Sokoły 6 maja, 17:00

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Sudovia Szudziałowo 2-3 Pogoń II Łapy 22 kwietnia, 17:00
KS Sokoły 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 22 kwietnia, 17:00
LZS Kleosin 5-1 KS Śniadowo 23 kwietnia, 17:00
Perspektywa Łomża 3-1 Polonia Raczki 22 kwietnia, 17:00
na stadionie ŁKS-u
Rospuda Filipów 1-3 LZS Narewka 22 kwietnia, 17:00
w Narewce; Rospuda gospodarzem
Sparta 1951 Szepietowo 0-2 LUKS Janowszczyzna 22 kwietnia, 17:00
KS Wasilków 3-0 Narew/Łyski Choroszcz 22 kwietnia, 17:00
Rudnia Zabłudów 3-1 Włókniarz Białystok 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Rudnia Zabłudów 3-0 Sudovia Szudziałowo 4 kwietnia, 16:00
Włókniarz Białystok 6-0 KS Wasilków 5 kwietnia, 13:00
Narew/Łyski Choroszcz 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 4 kwietnia, 16:00
LUKS Janowszczyzna 2-1 Rospuda Filipów 5 kwietnia, 16:00
LZS Narewka 4-0 Perspektywa Łomża 4 kwietnia, 14:00
Polonia Raczki 5-0 LZS Kleosin 4 kwietnia, 15:00
KS Śniadowo 3-1 KS Sokoły 5 kwietnia, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Pogoń II Łapy 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-11 kwietnia

Sudovia Szudziałowo 1-5 Magnat Juchnowiec Kościelny 11 kwietnia, 13:00
Pogoń II Łapy 5-2 KS Śniadowo 9 kwietnia, 15:00
KS Sokoły 0-1 Polonia Raczki 9 kwietnia, 14:00
LZS Kleosin 0-3 LZS Narewka 9 kwietnia, 17:00
w Narewce
Perspektywa Łomża 1-4 LUKS Janowszczyzna 10 kwietnia, 17:00
Rospuda Filipów 0-3 Narew/Łyski Choroszcz 11 kwietnia, 14:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-0 Włókniarz Białystok 11 kwietnia, 16:00
KS Wasilków 0-2 Rudnia Zabłudów 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

KS Wasilków 2-1 Sudovia Szudziałowo 19 kwietnia, 12:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Sparta 1951 Szepietowo 18 kwietnia, 16:00
Włókniarz Białystok 5-2 Rospuda Filipów 19 kwietnia, 14:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-1 Perspektywa Łomża 19 kwietnia, 16:00
LUKS Janowszczyzna 3-4 LZS Kleosin 19 kwietnia, 16:00
LZS Narewka 1-1 KS Sokoły 19 kwietnia, 15:00
Polonia Raczki 0-2 Pogoń II Łapy 18 kwietnia, 16:00
KS Śniadowo 0-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

KS Śniadowo 1-1 Sudovia Szudziałowo 26 kwietnia, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 6-0 Polonia Raczki 25 kwietnia, 16:00
Pogoń II Łapy 1-2 LZS Narewka 25 kwietnia, 16:00
KS Sokoły 4-0 LUKS Janowszczyzna 26 kwietnia, 14:00
LZS Kleosin 3-1 Narew/Łyski Choroszcz 25 kwietnia, 11:00
Perspektywa Łomża 4-1 Włókniarz Białystok 25 kwietnia, 10:30
Rospuda Filipów 0-4 Rudnia Zabłudów 25 kwietnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-3 KS Wasilków 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Sudovia Szudziałowo 5-2 Sparta 1951 Szepietowo 3 maja, 16:00
KS Wasilków 5-0 Rospuda Filipów 2 maja, 14:00
Rudnia Zabłudów 2-1 Perspektywa Łomża 2 maja
Włókniarz Białystok 2-2 LZS Kleosin 3 maja, 15:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-2 KS Sokoły 2 maja, 16:00
LUKS Janowszczyzna 2-2 Pogoń II Łapy 3 maja, 16:00
LZS Narewka 1-4 Magnat Juchnowiec Kościelny 3 maja, 15:00
Polonia Raczki 3-0 KS Śniadowo 2 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Polonia Raczki 1-1 Sudovia Szudziałowo 9 maja, 16:00
KS Śniadowo 1-1 LZS Narewka
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 LUKS Janowszczyzna
Pogoń II Łapy 1-2 Narew/Łyski Choroszcz 10 maja, 17:45
KS Sokoły 0-1 Włókniarz Białystok 10 maja, 15:00
LZS Kleosin 2-4 Rudnia Zabłudów 9 maja, 14:00
Perspektywa Łomża 3-0 KS Wasilków 10 maja, 11:00
Rospuda Filipów 1-0 Sparta 1951 Szepietowo 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Sudovia Szudziałowo 1-2 Rospuda Filipów 17 maja, 17:30
Sparta 1951 Szepietowo 1-0 Perspektywa Łomża 17 maja, 16:00
KS Wasilków 4-1 LZS Kleosin 17 maja, 13:00
Rudnia Zabłudów 1-1 KS Sokoły 16 maja, 17:00
Włókniarz Białystok 0-2 Pogoń II Łapy 16 maja, 11:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 17 maja, 16:00
LUKS Janowszczyzna 1-3 KS Śniadowo 17 maja, 16:00
LZS Narewka 5-1 Polonia Raczki 16 maja, 15:00

Kolejka 25 - 20 maja

LZS Narewka 1-1 Sudovia Szudziałowo 20 maja, 17:00
Polonia Raczki 4-0 LUKS Janowszczyzna 20 maja, 16:00
KS Śniadowo 2-2 Narew/Łyski Choroszcz 20 maja, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Włókniarz Białystok 20 maja
Pogoń II Łapy 1-3 Rudnia Zabłudów 20 maja, 17:00
KS Sokoły 3-4 KS Wasilków 20 maja, 16:00
LZS Kleosin 4-4 Sparta 1951 Szepietowo 20 maja, 14:00
Perspektywa Łomża 3-2 Rospuda Filipów 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Sudovia Szudziałowo 5-1 Perspektywa Łomża 24 maja, 16:00
Rospuda Filipów 0-2 LZS Kleosin 23 maja
Sparta 1951 Szepietowo 1-3 KS Sokoły 24 maja, 16:00
KS Wasilków 4-0 Pogoń II Łapy 24 maja, 14:00
Rudnia Zabłudów 0-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 23 maja
Włókniarz Białystok 5-1 KS Śniadowo 23 maja, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 3-0 Polonia Raczki 23 maja, 16:00
LUKS Janowszczyzna 2-6 LZS Narewka 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

LUKS Janowszczyzna 4-3 Sudovia Szudziałowo 31 maja, 16:00
LZS Narewka 7-0 Narew/Łyski Choroszcz 31 maja, 16:00
Polonia Raczki 0-6 Włókniarz Białystok 30 maja, 16:00
KS Śniadowo 2-2 Rudnia Zabłudów 30 maja, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-4 KS Wasilków 30 maja, 17:00
Pogoń II Łapy 3-1 Sparta 1951 Szepietowo 31 maja, 17:00
KS Sokoły 5-1 Rospuda Filipów 31 maja, 16:00
LZS Kleosin 3-2 Perspektywa Łomża 30 maja, 14:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Sudovia Szudziałowo 3-0 LZS Kleosin 7 czerwca, 16:00
Perspektywa Łomża 1-1 KS Sokoły 6 czerwca
Rospuda Filipów 4-1 Pogoń II Łapy 6 czerwca
Sparta 1951 Szepietowo 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 czerwca, 17:00
KS Wasilków 2-0 KS Śniadowo 6 czerwca, 14:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Polonia Raczki 6 czerwca, 17:00
Włókniarz Białystok 1-0 LZS Narewka 6 czerwca, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 3-1 LUKS Janowszczyzna 7 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Narew/Łyski Choroszcz 1-3 Sudovia Szudziałowo 11 czerwca, 17:00
LUKS Janowszczyzna 1-2 Włókniarz Białystok 11 czerwca, 17:00
LZS Narewka 1-3 Rudnia Zabłudów 11 czerwca, 17:00
Polonia Raczki 2-1 KS Wasilków 11 czerwca, 17:00
KS Śniadowo 4-1 Sparta 1951 Szepietowo 11 czerwca, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 6-2 Rospuda Filipów 11 czerwca, 17:00
Pogoń II Łapy 1-1 Perspektywa Łomża 11 czerwca, 17:00
KS Sokoły 2-1 LZS Kleosin 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Sudovia Szudziałowo 2-1 KS Sokoły 14 czerwca, 16:00
LZS Kleosin 2-3 Pogoń II Łapy 14 czerwca, 16:00
Perspektywa Łomża 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 14 czerwca, 16:00
Rospuda Filipów 1-0 KS Śniadowo 14 czerwca, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 7-2 Polonia Raczki 14 czerwca, 16:00
KS Wasilków 4-0 LZS Narewka 14 czerwca, 16:00
Rudnia Zabłudów 1-3 LUKS Janowszczyzna 14 czerwca, 16:00
Włókniarz Białystok 4-1 Narew/Łyski Choroszcz 14 czerwca, 16:00

IV liga 2008/2009 (podlaska)

Klasa A 2008/2009 (podlaska)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas