[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granica Kętrzyn 30 73 24 1 5 91-30 13 0 2 52-14 11 1 3 39-16
2.  Olimpia 2004 Elbląg 30 69 22 3 5 71-23 12 1 2 41-10 10 2 3 30-13
3.  Płomień Ełk 30 63 19 6 5 65-15 9 2 4 29-9 10 4 1 36-6
4.  OKS 1945 II Olsztyn 30 61 19 4 7 55-39 11 1 3 31-23 8 3 4 24-16
5.  Start Nidzica 30 47 14 5 11 37-35 9 4 2 25-15 5 1 9 12-20
6.  Błękitni Pasym 30 45 14 3 13 51-53 10 2 3 28-15 4 1 10 23-38
7.  Pisa Barczewo 30 44 14 2 14 38-34 8 0 7 24-16 6 2 7 14-18
8.  Rominta Gołdap 30 43 13 4 13 48-41 7 2 6 27-18 6 2 7 21-23 2 6 2 0 0 8-3
9.  Tęcza Biskupiec 30 43 14 1 15 57-67 8 1 6 28-18 6 0 9 29-49 2 0 0 0 2 3-8
10.  Polonia Pasłęk 30 42 12 6 12 31-44 6 5 4 17-21 6 1 8 14-23
11.  GKS Wikielec 30 41 11 8 11 34-45 8 4 3 20-17 3 4 8 14-28
12.  Sokół Ostróda 30 40 11 7 12 38-37 8 3 4 25-13 3 4 8 13-24
13.  MKS Szczytno 30 25 7 4 19 25-52 5 1 9 15-23 2 3 10 10-29
14.  Olimpia Olsztynek 30 20 6 2 22 27-54 4 0 11 18-29 2 2 11 9-25
15.  Błękitni Orneta 30 17 5 2 23 33-81 3 2 10 20-36 2 0 13 13-45
16.  Zamek Kurzętnik 30 16 4 4 22 20-71 1 3 11 10-34 3 1 11 10-37
GKS Wikielec rozgrywa swoje mecze w Iławie na stadionie Jezioraka.
Sokół Ostróda rozgrywa swoje mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Wyszyńskiego.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granica Kętrzyn    1-2 1-0 3-0 2-1 6-3 3-1 5-2 9-1 0-1 3-1 3-0 6-0 4-0 2-0 4-2 
 2 Olimpia 2004 Elbląg1-1     0-4 0-1 6-0 4-1 3-1 4-0 2-0 1-0 4-0 2-0 2-1 5-1 4-0 3-0 
 3 Płomień Ełk3-0 0-1     1-1 1-2 4-1 0-1 0-0 6-0 0-1 1-0 3-1 3-0 2-1 3-0* 2-0 
 4 OKS 1945 II Olsztyn0-8 2-1 0-5     1-0 2-1 1-0 1-0 1-2 4-0 4-3 5-0 2-2 2-0 5-1 1-0 
 5 Start Nidzica3-2 2-0 0-0 0-0     3-1 1-0 0-3 5-2 2-0 2-1 2-2 1-0 2-2 2-1 0-1 
 6 Błękitni Pasym0-3* 3-4 1-1 1-2 0-0     2-0 2-1 3-0 2-0 4-1 2-0 2-0 2-1 3-2 1-0 
 7 Pisa Barczewo1-3 0-3 1-3 0-1 1-0 1-0     0-1 1-3 0-1 2-0 1-0 5-1 1-0 6-0 4-0 
 8 Rominta Gołdap0-1 1-2 2-4 0-3 1-2 3-1 3-0     5-1 3-0 2-2 0-0 2-0 1-0 3-0 1-2 
 9 Tęcza Biskupiec2-0 0-4 0-0 2-5 1-0 4-0 0-1 2-3     2-0 3-0 1-0 2-1 0-1 0-2 9-1 
 10 Polonia Pasłęk0-5 1-1 0-6 1-3 2-0 0-0 0-1 3-1 3-1     1-1 0-0 2-0 1-0 2-1 1-1 
 11 GKS Wikielec0-2 1-1 0-3 2-1 1-0 3-2 3-3 1-0 2-1 1-2     1-1 0-0 1-0 3-1 1-0 
 12 Sokół Ostróda0-4 2-1 0-3 3-0 2-0 0-1 2-1 0-1 5-0 4-0 0-0     1-1 1-1 1-0 4-0 
 13 MKS Szczytno1-2 0-1 0-1 0-2 1-0 3-1 0-2 1-0 2-3 3-2 1-1 1-3     1-0 1-3 0-2 
 14 Olimpia Olsztynek2-3 0-1 0-1 1-0 0-1 2-3 0-2 1-4 2-5 0-5 0-1 2-0 0-2     5-1 3-0 
 15 Błękitni Orneta2-3 0-4 0-4 1-4 1-4 2-4 0-0 3-3 3-4 1-2 1-2 0-1 1-0 2-0     3-1 
 16 Zamek Kurzętnik1-2 0-4 1-1 1-1 0-2 1-4 0-1 0-2 0-6 0-0 0-1 1-5 0-2 0-2 5-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Sokół Ostróda 5-0 Tęcza Biskupiec 6 sierpnia, 18:00
Olimpia Olsztynek 3-0 Zamek Kurzętnik 7 sierpnia, 17:00
MKS Szczytno 3-2 Polonia Pasłęk 7 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 2-1 Start Nidzica 8 sierpnia, 17:00
GKS Wikielec 1-0 Rominta Gołdap 7 sierpnia, 14:00
Błękitni Pasym 1-2 OKS 1945 II Olsztyn 7 sierpnia, 13:00
Pisa Barczewo 1-3 Płomień Ełk 7 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 0-4 Olimpia 2004 Elbląg 18 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 16:00) w Elblągu; Olimpia 2004 gospodarzem; odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Tęcza Biskupiec 2-5 OKS 1945 II Olsztyn 14 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 3-1 Błękitni Pasym 14 sierpnia, 14:00
Start Nidzica 2-1 GKS Wikielec 15 sierpnia, 16:00
Błękitni Orneta 2-3 Granica Kętrzyn 14 sierpnia, 14:00
Pisa Barczewo 0-3 Olimpia 2004 Elbląg 14 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 0-6 Płomień Ełk 14 sierpnia, 17:00
Zamek Kurzętnik 0-2 MKS Szczytno 14 sierpnia, 16:00
Sokół Ostróda 1-1 Olimpia Olsztynek 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Olimpia Olsztynek 2-5 Tęcza Biskupiec 21 sierpnia, 17:00
MKS Szczytno 1-3 Sokół Ostróda 21 sierpnia, 16:00
Płomień Ełk 2-0 Zamek Kurzętnik 21 sierpnia, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Polonia Pasłęk 21 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 3-1 Pisa Barczewo 22 sierpnia, 17:00
GKS Wikielec 3-1 Błękitni Orneta 22 sierpnia, 14:00
Błękitni Pasym 0-0 Start Nidzica 21 sierpnia, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Rominta Gołdap 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Tęcza Biskupiec 2-3 Rominta Gołdap 28 sierpnia, 17:00
Start Nidzica 0-0 OKS 1945 II Olsztyn 29 sierpnia, 16:00
Błękitni Orneta 2-4 Błękitni Pasym 28 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-0 GKS Wikielec 28 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 0-5 Granica Kętrzyn 28 sierpnia, 17:00
Zamek Kurzętnik 0-4 Olimpia 2004 Elbląg 28 sierpnia, 16:00
Sokół Ostróda 0-3 Płomień Ełk 28 sierpnia, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-2 MKS Szczytno 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

MKS Szczytno 2-3 Tęcza Biskupiec 4 września, 16:00
Płomień Ełk 2-1 Olimpia Olsztynek 4 września, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Sokół Ostróda 5 września, 16:00
Granica Kętrzyn 4-2 Zamek Kurzętnik 5 września, 16:00
GKS Wikielec 1-2 Polonia Pasłęk 5 września, 14:00
Błękitni Pasym 2-0 Pisa Barczewo 4 września, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 5-1 Błękitni Orneta 5 września, 16:00
Rominta Gołdap 1-2 Start Nidzica 4 września, 14:00

Kolejka 6 - 8 września

Tęcza Biskupiec 1-0 Start Nidzica 8 września, 17:00
Błękitni Orneta 3-3 Rominta Gołdap 8 września, 17:00
Pisa Barczewo 0-1 OKS 1945 II Olsztyn 8 września, 17:00
Polonia Pasłęk 0-0 Błękitni Pasym 8 września, 17:00
Zamek Kurzętnik 0-1 GKS Wikielec 8 września, 17:00
Sokół Ostróda 0-4 Granica Kętrzyn 8 września, 17:00
Olimpia Olsztynek 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 29 września, 16:30
w pierwotnym terminie (8 września, 17:00) odwołany
MKS Szczytno 0-1 Płomień Ełk 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Płomień Ełk 6-0 Tęcza Biskupiec 11 września, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 MKS Szczytno 11 września, 16:00
Granica Kętrzyn 4-0 Olimpia Olsztynek 12 września, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Sokół Ostróda 12 września, 14:00
Błękitni Pasym 1-0 Zamek Kurzętnik 11 września, 16:00
Rominta Gołdap 3-0 Pisa Barczewo 11 września, 14:00
Start Nidzica 2-1 Błękitni Orneta 12 września, 16:00
Polonia Pasłęk 1-3 OKS 1945 II Olsztyn 11 września, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Tęcza Biskupiec 0-2 Błękitni Orneta 18 września, 17:00
Pisa Barczewo 1-0 Start Nidzica 18 września, 17:00
Polonia Pasłęk 3-1 Rominta Gołdap 18 września, 17:00
Zamek Kurzętnik 1-1 OKS 1945 II Olsztyn 18 września, 16:00
Sokół Ostróda 0-1 Błękitni Pasym 18 września, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-1 GKS Wikielec 18 września, 17:00
MKS Szczytno 1-2 Granica Kętrzyn 18 września, 16:00
Płomień Ełk 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 18 września, 11:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Tęcza Biskupiec 25 września, 16:00
Granica Kętrzyn 1-0 Płomień Ełk 26 września, 15:00
GKS Wikielec 0-0 MKS Szczytno 26 września, 14:00
Błękitni Pasym 2-1 Olimpia Olsztynek 25 września, 13:00
OKS 1945 II Olsztyn 5-0 Sokół Ostróda 25 września, 16:00
w Ostródzie; OKS 1945 II gospodarzem
Rominta Gołdap 1-2 Zamek Kurzętnik 25 września, 14:00
Start Nidzica 2-0 Polonia Pasłęk 26 września, 16:00
Błękitni Orneta 0-0 Pisa Barczewo 25 września, 16:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Tęcza Biskupiec 0-1 Pisa Barczewo 2 października, 16:00
Polonia Pasłęk 2-1 Błękitni Orneta 2 października, 16:00
Zamek Kurzętnik 0-2 Start Nidzica 2 października, 14:00
Sokół Ostróda 0-1 Rominta Gołdap 2 października, 14:00
Olimpia Olsztynek 1-0 OKS 1945 II Olsztyn 2 października, 15:00
MKS Szczytno 3-1 Błękitni Pasym 2 października, 16:00
Płomień Ełk 1-0 GKS Wikielec 2 października, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-1 Granica Kętrzyn 2 października, 13:00

Kolejka 11 - 9-10 października

Granica Kętrzyn 9-1 Tęcza Biskupiec 10 października, 14:00
GKS Wikielec 1-1 Olimpia 2004 Elbląg 10 października, 14:00
Błękitni Pasym 1-1 Płomień Ełk 9 października, 13:00
OKS 1945 II Olsztyn 2-2 MKS Szczytno 9 października, 14:00
Rominta Gołdap 1-0 Olimpia Olsztynek 9 października, 14:00
Start Nidzica 2-2 Sokół Ostróda 10 października, 16:00
Błękitni Orneta 3-1 Zamek Kurzętnik 9 października, 16:00
Pisa Barczewo 0-1 Polonia Pasłęk 9 października, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Tęcza Biskupiec 2-0 Polonia Pasłęk 16 października, 14:00
Zamek Kurzętnik 0-1 Pisa Barczewo 16 października, 14:00
Sokół Ostróda 1-0 Błękitni Orneta 16 października, 14:00
Olimpia Olsztynek 0-1 Start Nidzica 16 października, 15:00
MKS Szczytno 1-0 Rominta Gołdap 16 października, 15:00
Płomień Ełk 1-1 OKS 1945 II Olsztyn 16 października, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 4-1 Błękitni Pasym 16 października, 13:00
Granica Kętrzyn 3-1 GKS Wikielec 17 października, 14:00

Kolejka 13 - 23-24 października

GKS Wikielec 2-1 Tęcza Biskupiec 24 października, 14:00
Błękitni Pasym 0-3 Granica Kętrzyn 23 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Olimpia 2004 Elbląg 24 października, 13:00
Rominta Gołdap 2-4 Płomień Ełk 23 października, 14:00
Start Nidzica 1-0 MKS Szczytno 24 października, 15:00
Błękitni Orneta 2-0 Olimpia Olsztynek 23 października, 15:00
Pisa Barczewo 1-0 Sokół Ostróda 23 października, 15:00
Polonia Pasłęk 1-1 Zamek Kurzętnik 23 października, 15:00

Kolejka 14 - 30-31 października

Tęcza Biskupiec 9-1 Zamek Kurzętnik 30 października, 14:00
Sokół Ostróda 4-0 Polonia Pasłęk 30 października, 14:00
Olimpia Olsztynek 0-2 Pisa Barczewo 30 października, 14:00
MKS Szczytno 1-3 Błękitni Orneta 30 października, 14:00
Płomień Ełk 1-2 Start Nidzica 30 października, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Rominta Gołdap 30 października, 12:00
Granica Kętrzyn 3-0 OKS 1945 II Olsztyn 30 października, 14:00
GKS Wikielec 3-2 Błękitni Pasym 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Błękitni Pasym 3-0 Tęcza Biskupiec 6 listopada, 13:00
OKS 1945 II Olsztyn 4-3 GKS Wikielec 7 listopada, 13:00
Rominta Gołdap 0-1 Granica Kętrzyn 6 listopada, 14:00
Start Nidzica 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 6 listopada, 14:00
Błękitni Orneta 0-4 Płomień Ełk 6 listopada, 13:00
Pisa Barczewo 5-1 MKS Szczytno 6 listopada, 13:00
Polonia Pasłęk 1-0 Olimpia Olsztynek 6 listopada, 13:00
Zamek Kurzętnik 1-5 Sokół Ostróda 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 26-27 marca

Płomień Ełk 0-1 Pisa Barczewo 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Błękitni Orneta 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 14:00) odwołany z powodu śmierci piłkarza Błękitnych Pawła Grzybowskiego
Tęcza Biskupiec 1-0 Sokół Ostróda 26 marca, 16:00
Zamek Kurzętnik 0-2 Olimpia Olsztynek 26 marca, 16:00
Polonia Pasłęk 2-0 MKS Szczytno 26 marca, 15:00
Start Nidzica 3-2 Granica Kętrzyn 27 marca, 16:00
Rominta Gołdap 2-2 GKS Wikielec 13 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Błękitni Pasym 26 marca, 13:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

OKS 1945 II Olsztyn 1-2 Tęcza Biskupiec 2 kwietnia, 12:00
w Biskupcu; OKS 1945 II gospodarzem
Błękitni Pasym 2-1 Rominta Gołdap 2 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 1-0 Start Nidzica 3 kwietnia, 14:00
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Orneta 3 kwietnia, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 3-1 Pisa Barczewo 2 kwietnia, 13:00
Płomień Ełk 0-1 Polonia Pasłęk 2 kwietnia, 11:00
MKS Szczytno 0-2 Zamek Kurzętnik 2 kwietnia, 17:00
Olimpia Olsztynek 2-0 Sokół Ostróda 2 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Tęcza Biskupiec 0-1 Olimpia Olsztynek 9 kwietnia, 17:00
Sokół Ostróda 1-1 MKS Szczytno 9 kwietnia, 15:00
Zamek Kurzętnik 1-1 Płomień Ełk 9 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 1-1 Olimpia 2004 Elbląg 9 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 1-3 Granica Kętrzyn 9 kwietnia, 14:30
Błękitni Orneta 1-2 GKS Wikielec 9 kwietnia, 16:00
Start Nidzica 3-1 Błękitni Pasym 10 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 0-3 OKS 1945 II Olsztyn 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Rominta Gołdap 5-1 Tęcza Biskupiec 17 kwietnia, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Start Nidzica 17 kwietnia, 16:00
w Nidzicy; OKS 1945 II gospodarzem
Błękitni Pasym 3-2 Błękitni Orneta 16 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 3-3 Pisa Barczewo 16 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 0-1 Polonia Pasłęk 17 kwietnia, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Zamek Kurzętnik 16 kwietnia, 13:00
Płomień Ełk 3-1 Sokół Ostróda 16 kwietnia, 11:00
MKS Szczytno 1-0 Olimpia Olsztynek 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Tęcza Biskupiec 2-1 MKS Szczytno 23 kwietnia, 17:00
Olimpia Olsztynek 0-1 Płomień Ełk 23 kwietnia, 17:00
Sokół Ostróda 2-1 Olimpia 2004 Elbląg 23 kwietnia, 15:00
Zamek Kurzętnik 1-2 Granica Kętrzyn 23 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 1-1 GKS Wikielec 22 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 1-0 Błękitni Pasym 23 kwietnia, 15:00
Błękitni Orneta 1-4 OKS 1945 II Olsztyn 22 kwietnia, 17:00
Start Nidzica 0-3 Rominta Gołdap 23 kwietnia, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Startu; ostatecznie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Start Nidzica 5-2 Tęcza Biskupiec 1 maja, 16:00
Rominta Gołdap 3-0 Błękitni Orneta 1 maja, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Pisa Barczewo 30 kwietnia, 13:00
w Biskupcu
Błękitni Pasym 2-0 Polonia Pasłęk 30 kwietnia, 17:00
GKS Wikielec 1-0 Zamek Kurzętnik 30 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 3-0 Sokół Ostróda 30 kwietnia, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 5-1 Olimpia Olsztynek 30 kwietnia, 14:00
Płomień Ełk 3-0 MKS Szczytno 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Polonia Pasłęk 7 maja, 14:00
Tęcza Biskupiec 0-0 Płomień Ełk 7 maja, 17:00
MKS Szczytno 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 7 maja, 17:00
Olimpia Olsztynek 2-3 Granica Kętrzyn 7 maja, 17:00
Sokół Ostróda 0-0 GKS Wikielec 7 maja, 16:00
Zamek Kurzętnik 1-4 Błękitni Pasym 7 maja, 16:00
Pisa Barczewo 0-1 Rominta Gołdap 7 maja, 14:00
Błękitni Orneta 1-4 Start Nidzica 7 maja, 16:00

Kolejka 23 - 14-15 maja

Błękitni Orneta 3-4 Tęcza Biskupiec 14 maja, 16:00
Start Nidzica 1-0 Pisa Barczewo 15 maja, 16:00
Rominta Gołdap 3-0 Polonia Pasłęk 15 maja, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Zamek Kurzętnik 14 maja, 17:00
w Kurzętniku; OKS 1945 II gospodarzem
Błękitni Pasym 2-0 Sokół Ostróda 14 maja, 17:00
GKS Wikielec 1-0 Olimpia Olsztynek 14 maja, 16:00
Granica Kętrzyn 6-0 MKS Szczytno 15 maja, 15:00
Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Płomień Ełk 14 maja, 11:00

Kolejka 24 - 21-22 maja

Tęcza Biskupiec 0-4 Olimpia 2004 Elbląg 21 maja, 17:00
Płomień Ełk 3-0 Granica Kętrzyn 21 maja, 11:00
MKS Szczytno 1-1 GKS Wikielec 21 maja, 17:00
Olimpia Olsztynek 2-3 Błękitni Pasym 21 maja, 17:00
Sokół Ostróda 3-0 OKS 1945 II Olsztyn 21 maja, 16:00
Zamek Kurzętnik 0-2 Rominta Gołdap 21 maja, 16:00
Polonia Pasłęk 2-0 Start Nidzica 21 maja, 17:00
Pisa Barczewo 6-0 Błękitni Orneta 21 maja, 16:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

Pisa Barczewo 1-3 Tęcza Biskupiec 28 maja, 16:00
Błękitni Orneta 1-2 Polonia Pasłęk 28 maja, 16:00
Start Nidzica 0-1 Zamek Kurzętnik 28 maja, 16:00
Rominta Gołdap 0-0 Sokół Ostróda 29 maja, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Olimpia Olsztynek 28 maja, 14:00
Błękitni Pasym 2-0 MKS Szczytno 28 maja, 17:00
GKS Wikielec 0-3 Płomień Ełk 29 maja, 11:00
Granica Kętrzyn 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 29 maja, 16:00

Kolejka 26 - 1 czerwca

Tęcza Biskupiec 2-0 Granica Kętrzyn 1 czerwca, 17:00
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 GKS Wikielec 1 czerwca, 17:00
Płomień Ełk 4-1 Błękitni Pasym 1 czerwca, 16:00
MKS Szczytno 0-2 OKS 1945 II Olsztyn 1 czerwca, 17:00
Olimpia Olsztynek 1-4 Rominta Gołdap 1 czerwca, 17:00
Sokół Ostróda 2-0 Start Nidzica 1 czerwca, 17:00
Zamek Kurzętnik 5-1 Błękitni Orneta 1 czerwca, 17:00
Polonia Pasłęk 0-1 Pisa Barczewo 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Polonia Pasłęk 3-1 Tęcza Biskupiec 4 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 4-0 Zamek Kurzętnik 4 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 0-1 Sokół Ostróda 4 czerwca, 16:00
Start Nidzica 2-2 Olimpia Olsztynek 5 czerwca, 16:00
bez udziału publiczności
Rominta Gołdap 2-0 MKS Szczytno 5 czerwca, 14:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-5 Płomień Ełk 4 czerwca, 12:00
w Biskupcu
Błękitni Pasym 3-4 Olimpia 2004 Elbląg 4 czerwca, 17:00
GKS Wikielec 0-2 Granica Kętrzyn 5 czerwca, 14:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Tęcza Biskupiec 3-0 GKS Wikielec 11 czerwca, 17:00
Granica Kętrzyn 6-3 Błękitni Pasym 12 czerwca, 16:00
Olimpia 2004 Elbląg 0-1 OKS 1945 II Olsztyn 12 czerwca, 16:00
Płomień Ełk 0-0 Rominta Gołdap 12 czerwca, 15:00
MKS Szczytno 1-0 Start Nidzica 11 czerwca, 17:00
Olimpia Olsztynek 5-1 Błękitni Orneta 11 czerwca, 17:00
Sokół Ostróda 2-1 Pisa Barczewo 11 czerwca, 16:00
Zamek Kurzętnik 0-0 Polonia Pasłęk 11 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Zamek Kurzętnik 0-6 Tęcza Biskupiec 18 czerwca, 16:00
Polonia Pasłęk 0-0 Sokół Ostróda 18 czerwca, 16:00
Pisa Barczewo 1-0 Olimpia Olsztynek 18 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 1-0 MKS Szczytno 18 czerwca, 16:00
Start Nidzica 0-0 Płomień Ełk 18 czerwca, 16:00
Rominta Gołdap 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 18 czerwca, 16:00
OKS 1945 II Olsztyn 0-8 Granica Kętrzyn 18 czerwca, 16:00
w Biskupcu
Błękitni Pasym 4-1 GKS Wikielec 18 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 25 czerwca

Tęcza Biskupiec 4-0 Błękitni Pasym 25 czerwca, 16:00
GKS Wikielec 2-1 OKS 1945 II Olsztyn 25 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn 5-2 Rominta Gołdap 25 czerwca, 16:00
Olimpia 2004 Elbląg 6-0 Start Nidzica 25 czerwca, 16:00
Płomień Ełk 3-0 Błękitni Orneta 25 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
MKS Szczytno 0-2 Pisa Barczewo 25 czerwca, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-5 Polonia Pasłęk 25 czerwca, 16:00
Sokół Ostróda 4-0 Zamek Kurzętnik 25 czerwca, 16:00

III liga 2010/2011 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2010/2011 (podlaska)

Liga okręgowa 2010/2011 (warmińsko-mazurska I)
Liga okręgowa 2010/2011 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas