[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz Biała Piska 30 80 26 2 2 93-23 13 1 1 48-12 13 1 1 45-11
2.  Mamry Giżycko 30 75 24 3 3 73-30 12 1 2 37-14 12 2 1 36-16
3.  DKS Dobre Miasto 30 62 19 5 6 74-37 10 3 2 42-15 9 2 4 32-22
4.  Omulew Wielbark 30 52 16 4 10 75-54 9 1 5 47-25 7 3 5 28-29
5.  MKS Jeziorany 30 51 15 6 9 55-44 8 3 4 33-23 7 3 5 22-21
6.  Orlęta Reszel 30 45 13 6 11 70-57 7 5 3 42-25 6 1 8 28-32
7.  Wilczek Wilkowo 30 41 11 8 11 65-56 8 2 5 39-21 3 6 6 26-35
8.  Warmia Olsztyn 30 39 10 9 11 62-76 6 4 5 37-33 4 5 6 25-43 2 6 2 0 0 7-5
9.  Łyna Sępopol 30 39 12 3 15 63-65 6 1 8 27-27 6 2 7 36-38 2 0 0 0 2 5-7
10.  Victoria Bartoszyce 30 38 10 8 12 64-53 7 3 5 37-21 3 5 7 27-32
11.  Mazur Pisz 30 33 9 6 15 29-52 4 4 7 18-21 5 2 8 11-31
12.  GLKS Jonkowo 30 30 9 3 18 53-72 5 1 9 27-40 4 2 9 26-32 2 3 1 0 1 2-2
13.  Polonia Lidzbark Warmiński 30 30 8 6 16 39-61 3 5 7 23-29 5 1 9 16-32 2 3 1 0 1 2-2
14.  Granica Bezledy 30 28 8 4 18 48-76 4 2 9 26-40 4 2 9 22-36
15.  Jurand Barciany 30 23 6 5 19 50-94 3 2 10 18-45 3 3 9 32-49
16.  Leśnik Nowe Ramuki 30 14 4 2 24 44-107 1 2 12 22-43 3 0 12 22-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Znicz Biała Piska    3-0* 6-0 3-0 3-0 3-2 3-1 1-1 4-1 2-4 5-0 2-0 2-0 3-1 4-1 4-1 
 2 Mamry Giżycko1-5     2-0 0-1 4-2 3-1 0-0 4-2 3-2 1-0 4-0 1-0 4-0 1-0 1-0 8-1 
 3 DKS Dobre Miasto0-0 0-2     4-1 2-0 4-1 5-2 4-3 5-0 0-0 0-1 3-2 3-1 3-1 1-1 8-0 
 4 Omulew Wielbark1-4 0-2 1-3     1-2 4-1 0-2 11-1 4-1 5-4 2-0 7-1 3-2 1-1 3-0 4-1 
 5 MKS Jeziorany0-1 0-3 1-3 1-1     1-6 3-1 2-1 1-1 1-1 3-1 3-1 4-0 5-0 6-3 2-0 
 6 Orlęta Reszel1-0 1-2 1-1 2-2 1-0     4-4 8-1 3-3 3-3 1-0 0-2 5-1 6-0 3-2 3-4 
 7 Wilczek Wilkowo1-4 1-2 2-2 1-0 4-2 1-3     0-0 4-0 4-1 6-0 1-3 2-3 4-1 3-0 5-0 
 8 Warmia Olsztyn1-2 2-2 0-5 2-3 0-0 5-1 2-2     3-2 1-1 0-2 4-1 0-1 5-4 6-4 6-3 
 9 Łyna Sępopol1-2 1-2 1-0 2-3 2-4 1-2 2-0 3-4     2-1 3-0 3-1 0-3 0-1 3-3 3-1 
 10 Victoria Bartoszyce1-2 1-3 3-1 1-2 1-1 3-1 2-2 3-0* 2-4     4-0 3-3 2-0 0-1 7-1 4-0 
 11 Mazur Pisz1-3 0-1 0-2 3-0 0-1 2-0 1-1 0-0 1-3 1-3     0-0 1-1 3-2 4-1 1-3 
 12 GLKS Jonkowo0-5 3-4 1-4 3-0 0-1 1-2 3-0 2-2 1-8 3-2 1-2     2-0 0-4 0-4 7-2 
 13 Polonia Lidzbark Warmiński0-2 0-4 1-2 1-2 1-1 3-3 1-1 0-1 1-3 2-2 1-3 2-0     3-1 3-3 4-1 
 14 Granica Bezledy1-6 2-2 1-4 2-5 1-2 0-1 3-4 2-5 1-2 4-2 0-0 2-0 2-0     1-4 4-3 
 15 Jurand Barciany1-7 1-5 2-4 1-5 0-2 0-4 2-0 2-2 2-1 2-1 0-1 1-7 1-2 2-2     1-2 
 16 Leśnik Nowe Ramuki1-2 1-2 0-1 3-3 1-4 1-0 4-6 1-2 3-5 1-2 1-1 0-5 1-2 0-3 4-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Wilczek Wilkowo 2-3 Polonia Lidzbark Warmiński 8 sierpnia, 16:00
GLKS Jonkowo 1-2 Mazur Pisz 8 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 4-1 Leśnik Nowe Ramuki 7 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 2-2 Mamry Giżycko 7 sierpnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Granica Bezledy 6 sierpnia, 18:00
MKS Jeziorany 1-3 DKS Dobre Miasto 8 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 3-0 Jurand Barciany 8 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 3-3 Łyna Sępopol 7 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Jurand Barciany 0-4 Orlęta Reszel 15 sierpnia, 14:00
Granica Bezledy 1-2 MKS Jeziorany 14 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko 1-0 Victoria Bartoszyce 15 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Warmia Olsztyn 15 sierpnia, 14:00
Mazur Pisz 1-3 Znicz Biała Piska 14 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-3 GLKS Jonkowo 15 sierpnia, 16:00
Łyna Sępopol 0-3 Polonia Lidzbark Warmiński 13 sierpnia, 18:00
Omulew Wielbark 1-3 DKS Dobre Miasto 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

GLKS Jonkowo 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński 21 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 3-1 Wilczek Wilkowo 21 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 0-2 Mazur Pisz 21 sierpnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-0 Leśnik Nowe Ramuki 21 sierpnia, 17:00
MKS Jeziorany 0-3 Mamry Giżycko 22 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 1-1 Granica Bezledy 22 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 DKS Dobre Miasto 21 sierpnia, 16:00
Łyna Sępopol 3-3 Jurand Barciany 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Granica Bezledy 0-1 Orlęta Reszel 28 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko 0-1 Omulew Wielbark 28 sierpnia, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-4 MKS Jeziorany 29 sierpnia, 14:00
Mazur Pisz 1-3 Victoria Bartoszyce 28 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 0-0 Warmia Olsztyn 29 sierpnia, 16:00
GLKS Jonkowo 0-5 Znicz Biała Piska 28 sierpnia, 16:00
Jurand Barciany 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 29 sierpnia, 14:00
Łyna Sępopol 1-0 DKS Dobre Miasto 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Znicz Biała Piska 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński 4 września, 17:00
Warmia Olsztyn 4-1 GLKS Jonkowo 4 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Wilczek Wilkowo 4 września, 15:00
MKS Jeziorany 3-1 Mazur Pisz 5 września, 17:00
Omulew Wielbark 4-1 Leśnik Nowe Ramuki 5 września, 16:00
Orlęta Reszel 1-2 Mamry Giżycko 4 września, 16:00
Łyna Sępopol 0-1 Granica Bezledy 4 września, 16:00
Jurand Barciany 2-4 DKS Dobre Miasto 5 września, 14:00

Kolejka 6 - 8 września

Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 DKS Dobre Miasto 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 września, 17:00) odwołany z powodu remontu stadionu; w drugim terminie (6 października, 19:00) odwołany
Granica Bezledy 1-4 Jurand Barciany 8 września, 17:00
Mamry Giżycko 3-2 Łyna Sępopol 8 września, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-0 Orlęta Reszel 8 września, 17:00
Mazur Pisz 3-0 Omulew Wielbark 8 września, 17:00
Wilczek Wilkowo 4-2 MKS Jeziorany 8 września, 17:00
GLKS Jonkowo 3-2 Victoria Bartoszyce 8 września, 17:00
Znicz Biała Piska 1-1 Warmia Olsztyn 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Warmia Olsztyn 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 11 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-2 Znicz Biała Piska 11 września, 15:00
MKS Jeziorany 3-1 GLKS Jonkowo 12 września, 17:00
Omulew Wielbark 0-2 Wilczek Wilkowo 12 września, 16:00
Orlęta Reszel 1-0 Mazur Pisz 11 września, 16:00
Łyna Sępopol 3-1 Leśnik Nowe Ramuki 11 września, 16:00
Jurand Barciany 1-5 Mamry Giżycko 12 września, 14:00
Granica Bezledy 1-4 DKS Dobre Miasto 11 września, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Granica Bezledy 17 września, 19:00
Mamry Giżycko 2-0 DKS Dobre Miasto 18 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 4-5 Jurand Barciany 19 września, 14:00
Mazur Pisz 1-3 Łyna Sępopol 18 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-3 Orlęta Reszel 19 września, 16:00
GLKS Jonkowo 3-0 Omulew Wielbark 18 września, 16:00
Znicz Biała Piska 3-0 MKS Jeziorany 18 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 Victoria Bartoszyce 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Victoria Bartoszyce 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński 25 września, 15:00
MKS Jeziorany 2-1 Warmia Olsztyn 26 września, 16:00
Omulew Wielbark 1-4 Znicz Biała Piska 26 września, 16:00
Orlęta Reszel 0-2 GLKS Jonkowo 25 września, 16:00
Łyna Sępopol 2-0 Wilczek Wilkowo 25 września, 16:00
Jurand Barciany 0-1 Mazur Pisz 26 września, 14:00
DKS Dobre Miasto 8-0 Leśnik Nowe Ramuki 25 września, 16:00
Granica Bezledy 2-2 Mamry Giżycko 25 września, 16:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Polonia Lidzbark Warmiński 0-4 Mamry Giżycko 3 października, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-3 Granica Bezledy 3 października, 14:00
Mazur Pisz 0-2 DKS Dobre Miasto 2 października, 15:00
Wilczek Wilkowo 3-0 Jurand Barciany 3 października, 16:00
GLKS Jonkowo 1-8 Łyna Sępopol 2 października, 16:00
Znicz Biała Piska 3-2 Orlęta Reszel 2 października, 16:00
Warmia Olsztyn 2-3 Omulew Wielbark 2 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 1-1 MKS Jeziorany 2 października, 11:00

Kolejka 11 - 9-10 października

MKS Jeziorany 4-0 Polonia Lidzbark Warmiński 10 października, 16:00
Omulew Wielbark 5-4 Victoria Bartoszyce 10 października, 15:00
Orlęta Reszel 8-1 Warmia Olsztyn 9 października, 15:00
Łyna Sępopol 1-2 Znicz Biała Piska 9 października, 15:00
Jurand Barciany 1-7 GLKS Jonkowo 10 października, 14:00
DKS Dobre Miasto 5-2 Wilczek Wilkowo 9 października, 16:00
Granica Bezledy 0-0 Mazur Pisz 9 października, 15:00
Mamry Giżycko 8-1 Leśnik Nowe Ramuki 10 października, 16:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 Leśnik Nowe Ramuki 15 października, 19:00
Mazur Pisz 0-1 Mamry Giżycko 16 października, 14:00
Wilczek Wilkowo 4-1 Granica Bezledy 17 października, 16:00
GLKS Jonkowo 1-4 DKS Dobre Miasto 16 października, 15:00
Znicz Biała Piska 4-1 Jurand Barciany 16 października, 16:00
Warmia Olsztyn 3-2 Łyna Sępopol 16 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 3-1 Orlęta Reszel 16 października, 15:00
MKS Jeziorany 1-1 Omulew Wielbark 17 października, 14:00

Kolejka 13 - 23-24 października

Omulew Wielbark 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 24 października, 14:00
Orlęta Reszel 1-0 MKS Jeziorany 23 października, 14:00
Łyna Sępopol 2-1 Victoria Bartoszyce 23 października, 15:00
Jurand Barciany 2-2 Warmia Olsztyn 23 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Znicz Biała Piska 23 października, 15:00
Granica Bezledy 2-0 GLKS Jonkowo 23 października, 15:00
Mamry Giżycko 0-0 Wilczek Wilkowo 24 października, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Mazur Pisz 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 października

Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Mazur Pisz 30 października, 17:00
Wilczek Wilkowo 5-0 Leśnik Nowe Ramuki 31 października, 14:00
GLKS Jonkowo 3-4 Mamry Giżycko 30 października, 14:00
Znicz Biała Piska 3-1 Granica Bezledy 30 października, 15:00
Warmia Olsztyn 0-5 DKS Dobre Miasto 30 października, 14:00
Victoria Bartoszyce 7-1 Jurand Barciany 13 października, 16:00
MKS Jeziorany 1-1 Łyna Sępopol 31 października, 14:00
Omulew Wielbark 4-1 Orlęta Reszel 31 października, 13:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Orlęta Reszel 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 6 listopada, 13:00
Łyna Sępopol 2-3 Omulew Wielbark 6 listopada, 13:00
Jurand Barciany 0-2 MKS Jeziorany 6 listopada, 14:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Victoria Bartoszyce 6 listopada, 14:00
Granica Bezledy 2-5 Warmia Olsztyn 6 listopada, 13:00
Mamry Giżycko 1-5 Znicz Biała Piska 6 listopada, 14:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-5 GLKS Jonkowo 7 listopada, 14:00
Mazur Pisz 1-1 Wilczek Wilkowo 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 26-27 marca

Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Wilczek Wilkowo 27 marca, 15:00
w Bartoszycach
Mazur Pisz 0-0 GLKS Jonkowo 26 marca, 15:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Znicz Biała Piska 27 marca, 13:00
Mamry Giżycko 4-2 Warmia Olsztyn 26 marca, 15:00
Granica Bezledy 4-2 Victoria Bartoszyce 26 marca, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-0 MKS Jeziorany 26 marca, 15:00
Jurand Barciany 1-5 Omulew Wielbark 26 marca, 16:00
Łyna Sępopol 1-2 Orlęta Reszel 26 marca, 15:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Łyna Sępopol 2 kwietnia, 15:00
w Sępopolu; Polonia gospodarzem
DKS Dobre Miasto 4-1 Omulew Wielbark 2 kwietnia, 14:00
Orlęta Reszel 3-2 Jurand Barciany 2 kwietnia, 15:00
MKS Jeziorany 5-0 Granica Bezledy 3 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-3 Mamry Giżycko 2 kwietnia, 15:00
Warmia Olsztyn 6-3 Leśnik Nowe Ramuki 3 kwietnia, 16:00
Znicz Biała Piska 5-0 Mazur Pisz 2 kwietnia, 16:00
GLKS Jonkowo 3-0 Wilczek Wilkowo 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 GLKS Jonkowo 9 kwietnia, 15:00
Wilczek Wilkowo 1-4 Znicz Biała Piska 10 kwietnia, 16:00
w Łazdojach
Mazur Pisz 0-0 Warmia Olsztyn 9 kwietnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Victoria Bartoszyce 10 kwietnia, 14:00
Mamry Giżycko 4-2 MKS Jeziorany 9 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 2-5 Omulew Wielbark 9 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 4-1 Orlęta Reszel 9 kwietnia, 16:00
Jurand Barciany 2-1 Łyna Sępopol 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Polonia Lidzbark Warmiński 3-3 Jurand Barciany 16 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 5-0 Łyna Sępopol 16 kwietnia, 15:00
Orlęta Reszel 6-0 Granica Bezledy 16 kwietnia, 15:00
Omulew Wielbark 0-2 Mamry Giżycko 17 kwietnia, 15:00
MKS Jeziorany 2-0 Leśnik Nowe Ramuki 17 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-0 Mazur Pisz 16 kwietnia, 15:00
Warmia Olsztyn 2-2 Wilczek Wilkowo 17 kwietnia, 16:00
Znicz Biała Piska 2-0 GLKS Jonkowo 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Znicz Biała Piska 23 kwietnia, 16:00
GLKS Jonkowo 2-2 Warmia Olsztyn 23 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 4-1 Victoria Bartoszyce 23 kwietnia, 16:00
w Łazdojach
Mazur Pisz 0-1 MKS Jeziorany 22 kwietnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-3 Omulew Wielbark 23 kwietnia, 14:00
Mamry Giżycko 3-1 Orlęta Reszel 22 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 1-2 Łyna Sępopol 22 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 Jurand Barciany 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

DKS Dobre Miasto 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 30 kwietnia, 16:00
Jurand Barciany 2-2 Granica Bezledy 30 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 1-2 Mamry Giżycko 30 kwietnia, 17:00
Orlęta Reszel 3-4 Leśnik Nowe Ramuki 30 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 2-0 Mazur Pisz 1 maja, 16:00
MKS Jeziorany 3-1 Wilczek Wilkowo 1 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-3 GLKS Jonkowo 30 kwietnia, 15:00
Warmia Olsztyn 1-2 Znicz Biała Piska 1 maja, 16:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

DKS Dobre Miasto 3-1 Granica Bezledy 7 maja, 18:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Warmia Olsztyn 7 maja, 17:00
Znicz Biała Piska 2-4 Victoria Bartoszyce 7 maja, 16:00
GLKS Jonkowo 0-1 MKS Jeziorany 7 maja, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-0 Omulew Wielbark 8 maja, 16:00
w Łazdojach
Mazur Pisz 2-0 Orlęta Reszel 7 maja, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-5 Łyna Sępopol 8 maja, 14:00
Mamry Giżycko 1-0 Jurand Barciany 7 maja, 16:00

Kolejka 23 - 14-15 maja

Granica Bezledy 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński 14 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Mamry Giżycko 14 maja, 16:00
Jurand Barciany 1-2 Leśnik Nowe Ramuki 14 maja, 16:00
Łyna Sępopol 3-0 Mazur Pisz 14 maja, 17:00
Orlęta Reszel 4-4 Wilczek Wilkowo 14 maja, 17:00
Omulew Wielbark 7-1 GLKS Jonkowo 15 maja, 16:00
MKS Jeziorany 0-1 Znicz Biała Piska 15 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-0 Warmia Olsztyn 14 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 24 - 21-22 maja

Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Victoria Bartoszyce 21 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 0-0 MKS Jeziorany 18 maja, 17:00
Znicz Biała Piska 3-0 Omulew Wielbark 22 maja, 17:00
GLKS Jonkowo 1-2 Orlęta Reszel 21 maja, 16:00
Wilczek Wilkowo 4-0 Łyna Sępopol 20 maja, 17:30
w Łazdojach
Mazur Pisz 4-1 Jurand Barciany 21 maja, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-1 DKS Dobre Miasto 22 maja, 14:00
Mamry Giżycko 1-0 Granica Bezledy 21 maja, 16:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

Mamry Giżycko 4-0 Polonia Lidzbark Warmiński 28 maja, 17:00
Granica Bezledy 4-3 Leśnik Nowe Ramuki 28 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Mazur Pisz 28 maja, 16:00
Jurand Barciany 2-0 Wilczek Wilkowo 28 maja, 16:00
Łyna Sępopol 3-1 GLKS Jonkowo 28 maja, 17:00
Orlęta Reszel 1-0 Znicz Biała Piska 28 maja, 17:00
Omulew Wielbark 11-1 Warmia Olsztyn 29 maja, 16:00
MKS Jeziorany 1-1 Victoria Bartoszyce 28 maja, 16:00
w Ramsowie

Kolejka 26 - 1 czerwca

Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 MKS Jeziorany 1 czerwca, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-2 Omulew Wielbark 1 czerwca, 17:00
Warmia Olsztyn 5-1 Orlęta Reszel 1 czerwca, 17:00
Znicz Biała Piska 4-1 Łyna Sępopol 1 czerwca, 17:00
GLKS Jonkowo 0-4 Jurand Barciany 1 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-2 DKS Dobre Miasto 1 czerwca, 18:00
w Łazdojach
Mazur Pisz 3-2 Granica Bezledy 1 czerwca, 17:00
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Mamry Giżycko 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 5 czerwca, 14:00
Mamry Giżycko 4-0 Mazur Pisz 4 czerwca, 17:00
Granica Bezledy 3-4 Wilczek Wilkowo 4 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-2 GLKS Jonkowo 4 czerwca, 13:30
Jurand Barciany 1-7 Znicz Biała Piska 4 czerwca, 16:00
Łyna Sępopol 3-4 Warmia Olsztyn 4 czerwca, 17:00
Orlęta Reszel 3-3 Victoria Bartoszyce 4 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 1-2 MKS Jeziorany 4 czerwca, 13:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Omulew Wielbark 11 czerwca, 17:00
MKS Jeziorany 1-6 Orlęta Reszel 11 czerwca, 16:00
w Bisztynku
Victoria Bartoszyce 2-4 Łyna Sępopol 11 czerwca, 17:00
Warmia Olsztyn 6-4 Jurand Barciany 12 czerwca, 14:00
Znicz Biała Piska 6-0 DKS Dobre Miasto 11 czerwca, 17:00
GLKS Jonkowo 0-4 Granica Bezledy 11 czerwca, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-2 Mamry Giżycko 12 czerwca, 16:00
w Łazdojach
Mazur Pisz 1-3 Leśnik Nowe Ramuki 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Mazur Pisz 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 18 czerwca, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 4-6 Wilczek Wilkowo 18 czerwca, 16:00
Mamry Giżycko 1-0 GLKS Jonkowo 18 czerwca, 16:00
Granica Bezledy 1-6 Znicz Biała Piska 18 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 4-3 Warmia Olsztyn 16 czerwca, 18:45
Jurand Barciany 2-1 Victoria Bartoszyce 18 czerwca, 16:00
Łyna Sępopol 2-4 MKS Jeziorany 18 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 2-2 Omulew Wielbark 18 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 25 czerwca

Polonia Lidzbark Warmiński 3-3 Orlęta Reszel 25 czerwca, 16:00
Omulew Wielbark 4-1 Łyna Sępopol 25 czerwca, 16:00
MKS Jeziorany 6-3 Jurand Barciany 25 czerwca, 16:00
w Bisztynku
Victoria Bartoszyce 3-1 DKS Dobre Miasto 25 czerwca, 16:00
Warmia Olsztyn 5-4 Granica Bezledy 25 czerwca, 16:00
Znicz Biała Piska 3-0 Mamry Giżycko 25 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
GLKS Jonkowo 7-2 Leśnik Nowe Ramuki 25 czerwca, 16:00
Wilczek Wilkowo 6-0 Mazur Pisz 25 czerwca, 16:00
w Łazdojach

IV liga 2010/2011 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2010/2011 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2010/2011 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2010/2011 (warmińsko-mazurska III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas