|
Gminny Ludowy Klub Sportowy Jurand Barciany |
Rok założenia: 1950 |
Barwy: żółto-zielono-białe |
Adres: Kościuszki 2, 11-410 Barciany |
telefon: (89) 753-10-17 |
WWW: http://glksjurandbarciany.futbolowo.pl (nieoficj.)
|
Stadion: Stadion Gminny w Barcianach pojemność - 900 miejsc (100 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 102 m x 64 m |
Prezes: Robert Majchrzak, Mirosław Bobrowski |
Trener: Walerian Sokołowski |
|
Sukcesy
|
|
Uwagi
• Strona klubowa także pod adresem: http://jurandbarciany.futbolowo.pl
|
|
Dane z sezonu: 2010/11
|
Zobacz także dane z sezonu:
2008/09
2009/10
2011/12
2012/13
2013/14
2014/15
2015/16
2016/17
2017/18
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
|
W drużynie grali m.in.:
Marek Bednarczyk, Dariusz Chodarcewicz, Radosław Dolewski, Daniel Fedczak, Damian Kielczyk, Daniel Kłosowski, Mateusz Korowaj, Paweł Kowalewski, Mateusz Kuraj, Mariusz Machniak, Tomasz Machniak, Damian Oracz, Kacper Parda, Damian Roksela, Piotr Sobczuk, Adrian Stępień, Kacper Stępień, Radosław Stępień, Jarosław Wołowik, Michał Wołowik. |
|
Rozgrywki z udziałem
|
2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska I |
2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I |
2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska I |
2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska I |
2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I |
2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I |
2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska I |
2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska I |
2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska I |
2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska I |
2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I |
2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska I |
2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I |
2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska I |
2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska I |
2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska I |
2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska I |
2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska I |
2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2020/21 - Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska I |
2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2021/22 - Klasa A 2021/2022, grupa: warmińsko-mazurska I |
2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2022/23 - Klasa A 2022/2023, grupa: warmińsko-mazurska I |
2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2023/24 - Klasa A 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska I |
2023/24 - Bank Spółdzielczy w Szczytnie Puchar Polski 2023/2024, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |