[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

I runda
Pogoń Banie Mazurskie - wolny los

Jodły Ostróda 2-1 Błękitni Stary Olsztyn
Orzeł/Sparta Biesal 3-5 Grunwald Frygnowo
Kormoran Ostrowin 3-4 Czarni Rudzienice
Leśnik Nowe Ramuki 2-3 Fortuna Dorotowo Gągławki
GKS Stawiguda 4-2 MKS Jeziorany
Iskra Hartowiec 2-5 Orzeł Janowiec Kościelny
Vel Dąbrówno 0-2 Zjednoczeni Lipinki
Salęt Boże 0-2 Reduta Bisztynek
Fala Warpuny 2-1 Niedźwiedź Ramsowo
Korona Klewki 7-0 GKS Dźwierzuty
Start Kozłowo 3-2 Darz Bór Dobry Lasek
Kłobuk Mikołajki 1-4 Unia Woźnice
Warmianka Bęsia 1-0 MKS Korsze
Zamek II Kurzętnik 1-2 Copernicus Lubawa
Zatoka Braniewo (oldboje) 0-3 Zalew Batorowo
(wo)
Koncajs Kraszewo 1-2 GLKS Miłakowo
Oldboy Lubawa 2-4 Iskra Smykówko
Warmiak Łukta 1-4 LZS Lubomino-Wilczkowo
Polonia II Pasłęk 5-2 Zatoka II Braniewo
GLKS Gronowo Elbląskie 0-3 Granica Zagaje
Relax Płoskinia 2-1 Piast Wilczęta
Jastrząb Ględy 2-3 Wałsza Pieniężno
Leśnik Boguchwały 2-9 LZS Knopin
GLKS Jonkowo 1-2 Szeląg Zwierzewo
Omulew Wielbark 2-3 Zryw Jedwabno
Gryf Platyny 6-4 Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo
Wel Bratian 2-6 LZS Jamielnik
Tęcza Kamieniec 1-3 GKS Wikielec

II runda - 1 maja
Granica Zagaje - wolny los

Start Kozłowo 3-0 Pogoń Banie Mazurskie
(wo)
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-2 GKS Stawiguda
Grunwald Frygnowo 5-4 Zryw Jedwabno
Korona Klewki 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny
Warmianka Bęsia 6-4 Reduta Bisztynek
Iskra Smykówko 3-2 Czarni Rudzienice
Zjednoczeni Lipinki 5-3 Copernicus Lubawa
Fala Warpuny 5-4 Unia Woźnice
GLKS Miłakowo 1-4 Polonia II Pasłęk
Zalew Batorowo 0-6 LZS Lubomino-Wilczkowo
Jodły Ostróda 1-0 GKS Wikielec
LZS Jamielnik 1-3 Szeląg Zwierzewo
Gryf Platyny 5-2 Relaks Płoskinia
Wałsza Pieniężno 2-0 LZS Knopin

III runda - 24 czerwca
Fala Warpuny - wolny los

Reduta Bisztynek 0-3 Grunwald Frygnowo
GKS Stawiguda 1-2 LZS Lubomino-Wilczkowo
Iskra Smykówko 4-2 Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia II Pasłęk 0-3 Start Kozłowo
(wo)
Wałsza Pieniężno 3-1 Granica Zagaje
Jodły Ostróda 4-0 Zjednoczeni Lipinki
Gryf Platyny 4-3 Szeląg Zwierzewo

IV runda - 5 sierpnia

Fala Warpuny 1-3 Start Kozłowo
Jodły Ostróda 3-6 Iskra Smykówko
Wałsza Pieniężno 8-1 Gmina Braniewo
Zalew Frombork 3-2 MGKS Tolkmicko
Unia Susz 2-0 GKS LZS Iława
Drwęca Samborowo 3-2 Sokół Ostróda
Huragan Morąg 0-1 Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn 3-2 Ewingi Zalewo
Olimpia Kisielice 3-1 Zamek Kurzętnik
Gryf Platyny 2-1 Warmia Olsztyn
Grunwald Frygnowo 3-2 Start Działdowo
Pisa Barczewo 2-1 Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym 0-2 MKS Szczytno
Kormoran Ruszkowo 1-8 Wel Lidzbark
Polonia Iłowo 0-3 Iskra Narzym
(wo)
LZS Lubomino-Wilczkowo 8-1 Cresovia Górowo Iławeckie
Granica Bezledy 6-4 Łyna Sępopol
Vęgoria Węgorzewo 3-2 Jurand Barciany
Czarni Olecko 1-6 Mamry Giżycko
Pogoń Ryn 3-5 Rominta Gołdap
Mazur Wydminy 0-2 Olimpia Miłki
Druglin Rożyńsk 0-9 Mazur Ełk
Nida Ruciane-Nida 3-0 MLKS Orzysz
(wo)

V runda - 19 września
Olimpia Miłki - wolny los

Grunwald Frygnowo 6-5 Pisa Barczewo
Gryf Platyny 3-0 Syrena Młynary
(wo)
Iskra Smykówko 9-8 LZS Lubomino-Wilczkowo
Rominta Gołdap 2-3 Mazur Ełk
Nida Ruciane-Nida 1-6 MKS Szczytno
Start Kozłowo 4-3 Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn 2-1 Olimpia Kisielice
Wałsza Pieniężno 1-2 Drwęca Samborowo
Vęgoria Węgorzewo 2-3 Granica Bezledy
Unia Susz 7-5 Zalew Frombork
Wel Lidzbark 1-4 Iskra Narzym

VI runda - 17 października

Drwęca Samborowo 2-1 Olimpia Olsztynek
Granica Bezledy 2-6 Warfama Dobre Miasto
Grunwald Frygnowo 3-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Gryf Platyny 2-1 Zatoka Braniewo
Iskra Narzym 3-1 Mrągowia Mrągowo
Iskra Smykówko 1-4 Stomil II Olsztyn
Mazur Ełk 3-0 Czarni Małdyty
(wo)
Mazur Pisz 1-4 Start Nidzica
MKS Szczytno 2-2 Granica Kętrzyn
pd.
awans Granicy po rzutach karnych
Olimpia Miłki 0-1 Polonia Pasłęk
Orlęta Reszel 2-1 Błękitni Orneta
Start Kozłowo 1-4 Płomień Znicz Biała Piska
Tęcza Miłomłyn 3-1 Motor Lubawa
Unia Susz 1-0 Jeziorak Iława
Victoria Bartoszyce 1-2 Polonia Elbląg

1/8 finału - 24 kwietnia

Mazur Ełk 8-2 Orlęta Reszel
Polonia Pasłęk 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Iskra Narzym 1-0 Stomil II Olsztyn
Tęcza Miłomłyn 1-2 Warfama Dobre Miasto
Drwęca Samborowo 0-1 Start Nidzica
Płomień Znicz Biała Piska 1-1 Granica Kętrzyn
pd. k. 5-3
Gryf Platyny 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Unia Susz 1-2 Polonia Elbląg
pd.

1/4 finału - 15 maja

Warfama Dobre Miasto 0-2 Polonia Elbląg
Sznaza 38 (k), Wiercioch 62 (k)
Polonia Pasłęk 1-0 Płomień Znicz Biała Piska
pd.
Licznerski 105
Mazur Ełk 4-1 Start Nidzica
Zdrojkowski 30, Tuttas 58, 90, Kozłowski 64 - Majewski 75 (k)
Iskra Narzym 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
M.Nadażyński 87 - Skarżyński 50, Łuczak 53

1/2 finału - 5 czerwca

Polonia Pasłęk 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mazur Ełk 1-5 Polonia Elbląg

Finał - 19 czerwca

Polonia Elbląg 3-1 Polonia Pasłęk
Chuderski 70, Fedoruk 80, Nadolny 87 - Kaczmarczyk 21
w Ostródzie

Puchar Polski 2002/2003

Puchar Polski 2001/2002 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.portel.pl

 

Napisz do nas