[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 6 sierpnia
(Losowanie - 27 czerwca 2002 ?)
Do gry przystępują drużyny z miejsc 13-20 w II lidze w sezonie 2001/02: Świt Nowy Dwór, ŁKS Łódź, Jagiellonia Białystok, Hutnik Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Odra Opole, Włókniarz Kietrz, KS Myszków.

Jagiellonia Białystok 3-0 Odra/Unia Opole 5 sierpnia, 16:30 (1000)
Robert Speichler 44, Dariusz Łatka 61, 73
Łódzki KS 1-0 Włókniarz Kietrz 6 sierpnia, 16:30 (1500)
Tomasz Rączka 90 (k)
Hutnik Kraków 2-3 Zagłębie Sosnowiec 6 sierpnia, 16:30 (0)
Michał Wiącek 8, Piotr Błachacz 55 - Mariusz Ujek 73, Piotr Stach 84 (k), Tomasz Łuczywek 85
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 KS Myszków 6 sierpnia, 16:30 (500)
Marek Zawada 55

I runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2002 ?)
Do gry przystępują drużyny z miejsc 1-12 w II lidze w sezonie 2001/02: Lech Poznań, Wisła Płock, Szczakowianka Jaworzno, Górnik Łęczna, GKS Bełchatów, Ceramika Opoczno, Hetman Zamość, Ruch Radzionków, Polar Wrocław, Tłoki Gorzyce, Arka Gdynia, Górnik Polkowice oraz 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu okręgowym (wojewódzkie ZPN): Pogoń Oleśnica (Dolny Śląsk), Jagiellonka Nieszawa (Kujawy i Pomorze), Lewart Lubartów (Lubelskie), Lech/Zryw Zielona Góra (Lubuskie), Unia Skierniewice (Łódzkie), Górnik Brzeszcze (Małopolska), Okęcie Warszawa (Mazowsze), KS Kędzierzyn-Koźle (Opolskie), Galicja Cisna (Podkarpacie), Warmia Grajewo (Podlasie), Chojniczanka Chojnice (Pomorze), Unia Racibórz (Śląsk), Alit Ożarów (Świętokrzyskie), Polonia Olimpia Elbląg (Warmia i Mazury), Jarota Jarocin (Wielkopolska), Zorza Dobrzany (Pomorze Zachodnie).

Warmia Grajewo 1-1 Łódzki KS 28 sierpnia, 16:30 (2000)
pd. k. 1-4
Piotr Tyszkiewicz 89 - Cezary Czpak 18
Chojniczanka Chojnice 0-3 GKS Bełchatów 28 sierpnia, 16:30 (1500)
Krzysztof Kukulski 39, 41, Marcin Chmiest 89
Okęcie Warszawa 1-0 Tłoki Gorzyce 28 sierpnia, 16:30 (200)
Thankgod Amaefule 66
KS Kędzierzyn-Koźle 1-5 Szczakowianka Jaworzno 28 sierpnia, 16:30 (400)
Tomasz Rabanda 40 - Abel Salami 6, Marek Kubisz 25, Janusz Wolański 35, Ryszard Czerwiec 56, Dariusz Kozubek 86
Alit Ożarów 1-0 Górnik Łęczna 28 sierpnia, 16:30 (650)
Piotr Donoch 6 (k)
W 23. minucie Bartłomiej Wilk (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Galicja Cisna 1-5 Ceramika Opoczno 28 sierpnia, 16:30 (800)
Grzegorz Pastuszak 84 - Andrzej Sawicki 11, Dariusz Preis 19, Marcin Wachowicz 48, 59, Michał Łochowski 82
W 63. minucie Marcin Włódarczyk (Ceramika Opoczno) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech/Zryw Zielona Góra 4-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 sierpnia, 16:30 (600)
Tomasz Iwanowski 5, 86, Tomasz Malinowski 33, Łukasz Juszkiewicz 52 - Karol Bilski 61
Pogoń Oleśnica 2-3 Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia, 16:30 (300)
Artur Monasterski 76, Robert Samek 83 - Tomasz Łuczywek 21, Bartłomiej Bogacz 34, 43
Unia Skierniewice 2-2 Ruch Radzionków 28 sierpnia, 16:30 (200)
pd. k. 5-4
Adeniyi Agbejule 88, Wojciech Szymczyk 101 - Łukasz Wesecki 39, Adam Bosowski 114
Polonia Olimpia Elbląg 2-1 Arka Gdynia 28 sierpnia, 16:30 (1500)
Adam Fedoruk 22, Adrian Fedoruk 87 - Dariusz Ulanowski 24
Lewart Lubartów 1-2 Jagiellonia Białystok 28 sierpnia, 16:30 (1000)
Piotr Kucharski 67 (k) - Dariusz Łatka 45, Wojciech Kobeszko 72
Jagiellonka Nieszawa 0-4 Wisła Płock 28 sierpnia, 16:30 (700)
Jarosław Maćkiewicz 52, 61, Ariel Jakubowski 59, Raimondas Vilėniškis 90
Jarota Jarocin 1-4 Górnik Polkowice 28 sierpnia, 16:30 (2000)
Michał Wiśniewski 2 - Maciej Soboń 5, Dominik Szostak 62, Tomasz Salamoński 65, Tomasz Moskal 82
W 28. minucie Ireneusz Adamski (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Unia Racibórz 1-2 Polar Wrocław 28 sierpnia, 16:30 (1000)
Robert Derleta 74 - Marcin Kruszelnicki 9, Hubert Łukasik 88 (k)
Górnik Brzeszcze 0-2 Hetman Zamość 28 sierpnia, 16:30 (700)
Paweł Gamla 9, Łukasz Giza 80
Zorza Dobrzany 1-1 Lech Poznań 28 sierpnia, 16:30 (4500)
pd. k. 1-3
Marek Ufnowski 24 - Krzysztof Piskuła 42 (k)

II runda - 11 września
(Losowanie - 16 sierpnia 2002, 13:00 - siedziba PZPN)
Do gry przystępują I-ligowcy w sezonie 2001/02: Amica Wronki, Dyskobolia Grodzisk Wlkp., GKS Katowice, Górnik Zabrze, KSZO Ostrowiec, Legia Warszawa, Odra Wodzisław, Pogoń Szczecin, Polonia Warszawa, RKS Radomsko, Ruch Chorzów, Stomil Olsztyn, Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin.
W losowaniu rozstawiono drużyny, które zajęły pierwsze osiem miejsc w I lidze w sezonie 2001/02 tj. Legia (1), Pogoń (8), Odra (5), Polonia (4), Amica (3), GKS (6), Ruch (7), Wisła (2). W wolne miejsca drabinki dolosowano pozostałych uczestników rozgrywek. Gospodarzami meczów są drużyny, które w sezonie 2001/02 grały w niższej lidze, przy czym drużyny rozstawione obligatoryjnie grają na wyjeździe. Dodatkowo rozlosowano gospodarzy w parach: Unia Skierniewice / Ruch Radzionków (gospodarze) - Unia Racibórz / Polar Wrocław (goście) oraz Galicja Cisna / Ceramika Opoczno (goście) - Polonia Olimpia Elbląg / Arka Gdynia (gospodarze), gdyż w obu tych parach mogło dojść do konfrontacji drużyn II-ligowych.

Okęcie Warszawa 0-3 Legia Warszawa 11 września, 19:00 (5500)
Moussa Yahaya 40, Marek Saganowski 48, Adam Majewski 79
ze względów organizacyjnych mecz odbył się na stadionie Legii
Lech/Zryw Zielona Góra 0-2 RKS Radomsko 11 września, 15:00 (1200)
pd.
Radosław Kowalczyk 105, 118
Hetman Zamość 2-0 Śląsk Wrocław 11 września, 15:00 (1000)
Łukasz Pachelski 56, Branko Rašić 90
Łódzki KS 1-3 Pogoń Szczecin 11 września, 19:00 (2500)
Rafał Kopaniecki 90 (s) - Michał Stolarz 27 (k), Ferdinand Chi Fon 78, Edin Šaranović 89
Alit Ożarów 0-2 Odra Wodzisław Śląski 11 września, 15:00 (700)
Dariusz Kłus 56, Paweł Sibik 64 (k)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Stomil Olsztyn 11 września, 15:00 (1000)
Wojciech Nowak 89 - Tomasz Osenkowski 37, Łukasz Giermasiński 74, Grzegorz Lech 90
Wisła Płock 3-1 Górnik Zabrze 10 września, 19:00 (500)
pd.
Jarosław Maćkiewicz 80, Gražvydas Mikulėnas 94, 114 - Łukasz Kościuczuk 37
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Polonia Warszawa 11 września, 19:00 (4000)
Tomasz Szmuc 32, Dariusz Pietrasiak 70 - Maciej Bykowski 8
GKS Bełchatów 2-3 Amica Wronki 11 września, 15:00 (1300)
Łukasz Garguła 5, Robert Kolendowicz 17 - Tomasz Dawidowski 32 (k), 52, Grzegorz Król 42
Unia Skierniewice 3-5 Polar Wrocław 11 września, 15:00 (1500)
Sławomir Świstek 15, Rafał Kubiak 27, 90 - Tomasz Pawlak 34, 37, 60, 79, Rafał Ozimina 82
Jagiellonia Białystok 1-2 Widzew Łódź 25 września, 15:00 (3000)
Wojciech Marcinkiewicz 90 - Batata 31, Robert Dymkowski 45
przełożony ze względu na sparing Arminia Bielefeld - Widzew
Zagłębie Lubin 4-1 GKS Katowice 11 września, 15:00 (1000)
Zbigniew Grzybowski 26, 83, Bogusław Lizak 36, Ireneusz Kowalski 67 - Robert Sierka 81
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów 10 września, 19:00 (8000)
Piotr Reiss 4, Grzegorz Matlak 71
Polonia Olimpia Elbląg 0-6 Ceramika Opoczno 11 września, 15:00 (1500)
Marcin Kaczmarek 6, Tomasz Feliksiak 14, Michał Łochowski 30, Marcin Wachowicz 62, 64, Marcin Morawski 73
Górnik Polkowice 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 września, 15:00 (2000)
Grzegorz Rasiak 3 (k)
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Wisła Kraków 11 września, 15:00 (4000)
Łukasz Błasiak 89 - Maciej Żurawski 50 (k), 62 (k), Paweł Brożek 75

III runda - 30 października
(Losowanie - 16 sierpnia 2002, 13:00 - siedziba PZPN)
Pierwotnie runda miała być grana 16 października.
W spotkaniach Legia - RKS, Stomil - Odra, Jagiellonia/Widzew - Zagłębie, Lech - Ceramika, Wisła - Dyskobolia zaistniała konieczność wyznaczenia gospodarza, jako że oba zespoły grały w sezonie 2001/2002 w tej samej klasie rozgrywkowej. Losowanie gospodarzy odbyło się 16 września 2002.

Legia Warszawa 0-1 RKS Radomsko 16 października, 17:00 (3000)
Bogdan Jóźwiak 67
Hetman Zamość 1-2 Pogoń Szczecin 30 października, 14:00 (1000)
pd.
Tomasz Albingier 90 - Jacek Kosmalski 70, Sebastian Przybyszewski 107
Stomil Olsztyn 0-1 Odra Wodzisław Śląski 30 października, 14:00 (600)
Paweł Sibik 51
Wisła Płock 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 października, 18:00 (2000)
Ireneusz Jeleń 76
Polar Wrocław 1-0 Amica Wronki 23 października, 14:00 (500)
Łukasz Augustyniak 20 (k)
Widzew Łódź 4-2 Zagłębie Lubin 30 października, 18:00 (0)
Giuliano 8, 43 (k), 67 (k), Piotr Włodarczyk 54 - Andrzej Szczypkowski 29 (k), Olgierd Moskalewicz 88
Lech Poznań 1-2 Ceramika Opoczno 30 października, 18:00 (4000)
Piotr Reiss 17 - Bartosz Bosacki 13 (s), Tomasz Feliksiak 53
Wisła Kraków 5-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 października, 18:00 (3000)
Maciej Żurawski 9, 12, Marcin Kuźba 35, Maciej Stolarczyk 52, Paweł Brożek 88

1/4 finału - 6 listopada, 30 listopada
(Losowanie - 16 sierpnia 2002, 13:00 - siedziba PZPN)
Gospodarzy pierwszych meczów wyznaczono w losowaniu, które odbyło się 16 września 2002.

Pogoń Szczecin 2-0 RKS Radomsko 6 listopada, 18:30 (1500)
Edin Šaranović 27, Jacek Kosmalski 74
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Wisła Płock 6 listopada, 13:30 (1000)
Wojciech Górski 9
W 84. minucie Paweł Sibik (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 2-0 Polar Wrocław 6 listopada, 18:00 (1500)
Piotr Włodarczyk 40, Rafał Grzelak 88
Ceramika Opoczno 2-2 Wisła Kraków 6 listopada, 13:30 (4000)
Marcin Kośmicki 43, Zbigniew Czerbniak 45 (k) - Grzegorz Pater 8, Jacek Paszulewicz 90

RKS Radomsko 3-0 Pogoń Szczecin 30 listopada, 12:00 (1000)
Tomasz Kazimierowicz 33, Rafał Dopierała 44, 86
Wisła Płock 3-0 Odra Wodzisław Śląski 30 listopada, 12:00 (1500)
Gražvydas Mikulėnas 22, Raimondas Vilėniškis 25, Dariusz Romuzga 90
Polar Wrocław 3-5 Widzew Łódź 30 listopada, 12:00 (700)
Grzegorz Podstawek 29, Rafał Ozimina 33, Radosław Żabski 78 - Miodrag Anđelković 2, Robert Dymkowski 64, 67, 90, Giuliano 75
Wisła Kraków 5-0 Ceramika Opoczno 1 grudnia, 16:00 (5000)
Daniel Dubicki 49, Mauro Cantoro 56, Maciej Żurawski 70, Mariusz Jop 86, Marcin Baszczyński 88

1/2 finału - 16 kwietnia, 23 kwietnia
(Losowanie - 16 sierpnia 2002, 13:00 - siedziba PZPN)
Gospodarzy pierwszych meczów wyznaczono w losowaniu, które odbyło się 11 stycznia 2003 w Krakowie.

RKS Radomsko 0-1 Wisła Płock 16 kwietnia, 17:00 (1500)
Ireneusz Jeleń 90
Widzew Łódź 1-2 Wisła Kraków 16 kwietnia, 17:00 (3500)
Adam Cichon 75 - Tomasz Frankowski 45, Mariusz Jop 77

Wisła Płock 1-1 RKS Radomsko 23 kwietnia, 20:00 (2000)
Ireneusz Jeleń 66 - Artur Lamch 30
Wisła Kraków 1-1 Widzew Łódź 23 kwietnia, 18:00 (4500)
Mauro Cantoro 50 - Michał Stasiak 42 (k)

Finał - 7 maja, 14 maja
(Losowanie - 16 sierpnia 2002, 13:00 - siedziba PZPN)
Gospodarza pierwszego meczu wyznaczono w losowaniu, które odbyło się 11 stycznia 2003 w Krakowie.

Wisła Kraków 0-1 Wisła Płock 7 maja, 18:00 (4000)
Ireneusz Jeleń 20

Wisła Płock 0-3 Wisła Kraków 14 maja, 18:00 (10 000)
Maciej Żurawski 27, Marcin Kuźba 59, 60

Puchar Polski 2001/2002 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Zachodniopomorski ZPN)

Filmiki z bramkami utworzono na podstawie transmisji TVP2 oraz na podstawie strony http://www.lech.poznan.pl

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas