[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Maciej Żurawski 6 goli - Maciej Żurawski (Wisła Kraków),
4 gole - Robert Dymkowski (Widzew Łódź), Giuliano (Widzew Łódź), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock), Tomasz Pawlak (Polar Wrocław), Marcin Wachowicz (Ceramika Opoczno),
3 gole - Marcin Kuźba (Wisła Kraków), Dariusz Łatka (Jagiellonia Białystok), Jarosław Maćkiewicz (Wisła Płock), Gražvydas Mikulėnas (Wisła Płock),
2 gole - Bartłomiej Bogacz (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Mauro Cantoro (Wisła Kraków), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Rafał Dopierała (RKS Radomsko), Tomasz Feliksiak (Ceramika Opoczno), Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin), Tomasz Iwanowski (Lech/Zryw Zielona Góra), Mariusz Jop (Wisła Kraków), Jacek Kosmalski (Pogoń Szczecin), Radosław Kowalczyk (RKS Radomsko), Rafał Kubiak (Unia Skierniewice), Krzysztof Kukulski (GKS Bełchatów), Michał Łochowski (Ceramika Opoczno), Tomasz Łuczywek (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Ozimina (Polar Wrocław), Piotr Reiss (Lech Poznań), Edin Šaranović (Pogoń Szczecin), Paweł Sibik (Odra Wodzisław Śląski), Raimondas Vilėniškis (Wisła Płock), Piotr Włodarczyk (Widzew Łódź),
1 gol - Adeniyi Agbejule (Unia Skierniewice), Tomasz Albingier (Hetman Zamość), Thankgod Amaefule (Okęcie Warszawa), Miodrag Anđelković (Widzew Łódź), Łukasz Augustyniak (Polar Wrocław), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Batata (Widzew Łódź), Karol Bilski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Piotr Błachacz (Hutnik Kraków), Łukasz Błasiak (Szczakowianka Jaworzno), Adam Bosowski (Ruch Radzionków), Maciej Bykowski (Polonia Warszawa), Marcin Chmiest (GKS Bełchatów), Adam Cichon (Widzew Łódź), Zbigniew Czerbniak (Ceramika Opoczno), Ryszard Czerwiec (Szczakowianka Jaworzno), Cezary Czpak (Łódzki KS), Robert Derleta (Unia Racibórz), Piotr Donoch (Alit Ożarów), Daniel Dubicki (Wisła Kraków), Adam Fedoruk (Polonia Olimpia Elbląg), Adrian Fedoruk (Polonia Olimpia Elbląg), Ferdinand Chi Fon (Pogoń Szczecin), Tomasz Frankowski (Wisła Kraków), Paweł Gamla (Hetman Zamość), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Łukasz Giermasiński (Stomil Olsztyn), Łukasz Giza (Hetman Zamość), Wojciech Górski (Odra Wodzisław Śląski), Rafał Grzelak (Widzew Łódź), Ariel Jakubowski (Wisła Płock), Bogdan Jóźwiak (RKS Radomsko), Łukasz Juszkiewicz (Lech/Zryw Zielona Góra), Marcin Kaczmarek (Ceramika Opoczno), Tomasz Kazimierowicz (RKS Radomsko), Dariusz Kłus (Odra Wodzisław Śląski), Wojciech Kobeszko (Jagiellonia Białystok), Robert Kolendowicz (GKS Bełchatów), Łukasz Kościuczuk (Górnik Zabrze), Marcin Kośmicki (Ceramika Opoczno), Ireneusz Kowalski (Zagłębie Lubin), Dariusz Kozubek (Szczakowianka Jaworzno), Grzegorz Król (Amica Wronki), Marcin Kruszelnicki (Polar Wrocław), Marek Kubisz (Szczakowianka Jaworzno), Piotr Kucharski (Lewart Lubartów), Artur Lamch (RKS Radomsko), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Bogusław Lizak (Zagłębie Lubin), Hubert Łukasik (Polar Wrocław), Adam Majewski (Legia Warszawa), Tomasz Malinowski (Lech/Zryw Zielona Góra), Wojciech Marcinkiewicz (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Matlak (Lech Poznań), Artur Monasterski (Pogoń Oleśnica), Marcin Morawski (Ceramika Opoczno), Tomasz Moskal (Górnik Polkowice), Olgierd Moskalewicz (Zagłębie Lubin), Wojciech Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Osenkowski (Stomil Olsztyn), Łukasz Pachelski (Hetman Zamość), Grzegorz Pastuszak (Galicja Cisna), Jacek Paszulewicz (Wisła Kraków), Grzegorz Pater (Wisła Kraków), Dariusz Pietrasiak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Piskuła (Lech Poznań), Grzegorz Podstawek (Polar Wrocław), Dariusz Preis (Ceramika Opoczno), Sebastian Przybyszewski (Pogoń Szczecin), Tomasz Rabanda (KS Kędzierzyn-Koźle), Grzegorz Rasiak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Branko Rašić (Hetman Zamość), Tomasz Rączka (Łódzki KS), Dariusz Romuzga (Wisła Płock), Marek Saganowski (Legia Warszawa), Abel Salami (Szczakowianka Jaworzno), Tomasz Salamoński (Górnik Polkowice), Robert Samek (Pogoń Oleśnica), Andrzej Sawicki (Ceramika Opoczno), Robert Sierka (GKS Katowice), Maciej Soboń (Górnik Polkowice), Robert Speichler (Jagiellonia Białystok), Piotr Stach (Zagłębie Sosnowiec), Michał Stasiak (Widzew Łódź), Maciej Stolarczyk (Wisła Kraków), Michał Stolarz (Pogoń Szczecin), Andrzej Szczypkowski (Zagłębie Lubin), Tomasz Szmuc (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dominik Szostak (Górnik Polkowice), Wojciech Szymczyk (Unia Skierniewice), Sławomir Świstek (Unia Skierniewice), Piotr Tyszkiewicz (Warmia Grajewo), Marek Ufnowski (Zorza Dobrzany), Mariusz Ujek (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Ulanowski (Arka Gdynia), Łukasz Wesecki (Ruch Radzionków), Michał Wiącek (Hutnik Kraków), Michał Wiśniewski (Jarota Jarocin), Janusz Wolański (Szczakowianka Jaworzno), Moussa Yahaya (Legia Warszawa), Marek Zawada (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Radosław Żabski (Polar Wrocław).

Strzelcy według drużyn:
 
Alit Ożarów: 1 - Piotr Donoch
Amica Wronki: 2 - Tomasz Dawidowski, 1 - Grzegorz Król
Arka Gdynia: 1 - Dariusz Ulanowski
Ceramika Opoczno: 4 - Marcin Wachowicz, 2 - Tomasz Feliksiak, Michał Łochowski, 1 - Zbigniew Czerbniak, Marcin Kaczmarek, Marcin Kośmicki, Marcin Morawski, Dariusz Preis, Andrzej Sawicki
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski: 1 - Grzegorz Rasiak
Galicja Cisna: 1 - Grzegorz Pastuszak
GKS Bełchatów: 2 - Krzysztof Kukulski, 1 - Marcin Chmiest, Łukasz Garguła, Robert Kolendowicz
GKS Katowice: 1 - Robert Sierka
Górnik Polkowice: 1 - Tomasz Moskal, Tomasz Salamoński, Maciej Soboń, Dominik Szostak
Górnik Zabrze: 1 - Łukasz Kościuczuk
Hetman Zamość: 1 - Tomasz Albingier, Paweł Gamla, Łukasz Giza, Łukasz Pachelski, Branko Rašić
Hutnik Kraków: 1 - Piotr Błachacz, Michał Wiącek
Jagiellonia Białystok: 3 - Dariusz Łatka, 1 - Wojciech Kobeszko, Wojciech Marcinkiewicz, Robert Speichler
Jarota Jarocin: 1 - Michał Wiśniewski
KS Kędzierzyn-Koźle: 1 - Tomasz Rabanda
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: 1 - Dariusz Pietrasiak, Tomasz Szmuc
Lech Poznań: 2 - Piotr Reiss, 1 - Grzegorz Matlak, Krzysztof Piskuła
Lech/Zryw Zielona Góra: 2 - Tomasz Iwanowski, 1 - Łukasz Juszkiewicz, Tomasz Malinowski
Legia Warszawa: 1 - Adam Majewski, Marek Saganowski, Moussa Yahaya
Lewart Lubartów: 1 - Piotr Kucharski
Łódzki KS: 1 - Cezary Czpak, Tomasz Rączka
Odra Wodzisław Śląski: 2 - Paweł Sibik, 1 - Wojciech Górski, Dariusz Kłus
Okęcie Warszawa: 1 - Thankgod Amaefule
Pogoń Oleśnica: 1 - Artur Monasterski, Robert Samek
Pogoń Szczecin: 2 - Jacek Kosmalski, Edin Šaranović, 1 - Ferdinand Chi Fon, Sebastian Przybyszewski, Michał Stolarz
Polar Wrocław: 4 - Tomasz Pawlak, 2 - Rafał Ozimina, 1 - Łukasz Augustyniak, Marcin Kruszelnicki, Hubert Łukasik, Grzegorz Podstawek, Radosław Żabski
Polonia Olimpia Elbląg: 1 - Adam Fedoruk, Adrian Fedoruk
Polonia Warszawa: 1 - Maciej Bykowski
RKS Radomsko: 2 - Rafał Dopierała, Radosław Kowalczyk, 1 - Bogdan Jóźwiak, Tomasz Kazimierowicz, Artur Lamch
Ruch Radzionków: 1 - Adam Bosowski, Łukasz Wesecki
Stomil Olsztyn: 1 - Łukasz Giermasiński, Grzegorz Lech, Tomasz Osenkowski
Szczakowianka Jaworzno: 1 - Łukasz Błasiak, Ryszard Czerwiec, Dariusz Kozubek, Marek Kubisz, Abel Salami, Janusz Wolański
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1 - Karol Bilski, Marek Zawada
Unia Racibórz: 1 - Robert Derleta
Unia Skierniewice: 2 - Rafał Kubiak, 1 - Adeniyi Agbejule, Wojciech Szymczyk, Sławomir Świstek
Warmia Grajewo: 1 - Piotr Tyszkiewicz
Widzew Łódź: 4 - Robert Dymkowski, Giuliano, 2 - Piotr Włodarczyk, 1 - Miodrag Anđelković, Batata, Adam Cichon, Rafał Grzelak, Michał Stasiak
Wisła Kraków: 6 - Maciej Żurawski, 3 - Marcin Kuźba, 2 - Paweł Brożek, Mauro Cantoro, Mariusz Jop, 1 - Marcin Baszczyński, Daniel Dubicki, Tomasz Frankowski, Jacek Paszulewicz, Grzegorz Pater, Maciej Stolarczyk
Wisła Płock: 4 - Ireneusz Jeleń, 3 - Jarosław Maćkiewicz, Gražvydas Mikulėnas, 2 - Raimondas Vilėniškis, 1 - Ariel Jakubowski, Dariusz Romuzga
Zagłębie Lubin: 2 - Zbigniew Grzybowski, 1 - Ireneusz Kowalski, Bogusław Lizak, Olgierd Moskalewicz, Andrzej Szczypkowski
Zagłębie Sosnowiec: 2 - Bartłomiej Bogacz, Tomasz Łuczywek, 1 - Wojciech Nowak, Piotr Stach, Mariusz Ujek
Zorza Dobrzany: 1 - Marek Ufnowski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas