[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2001/2002, grupa: Pomorski ZPN

VI runda - 16-17 marca

GTS Luzino 3-1 Celtic Reda
Chojniczanka II Chojnice 3-2 Kolejarz Chojnice
Lechia Gdańsk 7-2 Orzeł Trąbki Wielkie
Wisła Korzeniewo 0-2 Błękitni Stare Pole
Victoria Kaliska 0-2 Wierzyca Pelplin
Motława Suchy Dąb 3-2 Czarni Pruszcz Gdański
TKKF Nauta Gdynia 0-2 KP Sopot
Rondo Gdańsk 1-2 Sporting Leźno
Orkan Rumia 7-6 Flotylla Gdańsk
Ceramik Łubiana 0-1 Polanka Rokocin

VII runda - 10 kwietnia

Skotawia Dębnica Kaszubska 0-2 Stolem Gniewino
Bytovia Bytów 1-3 Cartusia Kartuzy
Wierzyca Pelplin 2-0 Pomezania Malbork
Polanka Rokocin 0-3 Olimpia Sztum
Sporting Leźno 0-5 Radunia Stężyca
Orkan Rumia 2-0 Gryf 95 Słupsk
GTS Luzino 3-0 Lechia/Polonia Gdańsk
(wo)
Lechia/Polonia Gdańsk wycofała się z rozgrywek
Kaszuby Połchowo 2-1 Wisła Tczew
Motława Suchy Dąb 2-0 Polonia Gdańsk
KP Sopot 2-2 Gedania Gdańsk
pd. k. 3-0
Chojniczanka II Chojnice 1-7 Wierzyca Starogard Gdański
Błękitni Stare Pole 2-1 Powiśle Dzierzgoń
Lechia Gdańsk 2-5 Unia Tczew
Start Miastko 1-0 Jantar Ustka
Słupia Kobylnica 1-0 Pogoń Lębork
Bałtyk Gdynia 2-1 Orlęta Reda

1/16 finału - 24 kwietnia

Stolem Gniewino 0-1 Cartusia Kartuzy
Start Miastko 2-4 Unia Tczew
GTS Luzino 0-6 Kaszuby Połchowo
Wierzyca Pelplin 3-4 Olimpia Sztum
albo 3-5
Błękitni Stare Pole 2-3 Wierzyca Starogard Gdański
Słupia Kobylnica 1-0 Bałtyk Gdynia
Orkan Rumia 5-0 Radunia Stężyca
Motława Suchy Dąb 0-1 KP Sopot

1/8 finału - 15 maja

Olimpia Sztum 2-1 Cartusia Kartuzy
Słupia Kobylnica 0-4 Unia Tczew
Orkan Rumia 1-0 Kaszuby Połchowo
KP Sopot 4-4 Wierzyca Starogard Gdański
pd. k. 4-5

1/4 finału - 22 maja
Do gry przystępują III-ligowcy: Lechia/Polonia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo i Kaszubia Kościerzyna.

Unia Tczew 5-1 Lechia/Polonia Gdańsk
Wierzyca Starogard Gdański 1-3 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Sztum 2-0 Gryf Wejherowo
Orkan Rumia 2-2 Kaszubia Kościerzyna
pd. k. 5-4

1/2 finału - 5 czerwca

Orkan Rumia 0-3 Olimpia Sztum
(wo)
mecz przerwany z powodu ataku zawodnika gospodarzy na sędziego
Unia Tczew 3-4 Chojniczanka Chojnice

Finał - 9 czerwca

Chojniczanka Chojnice 4-0 Olimpia Sztum
na stadionie Gedanii w Gdańsku

Puchar Polski 2002/2003

Puchar Polski 2001/2002 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://sport.trojmiasto.pl

 

Napisz do nas