[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN

I runda - 5 sierpnia
Skra Wizna, Magnat Juchnowiec, OSiR Puszcza Hajnówka - wolny los

Relax Uhowo 1-5 Rudnia Zabłudów
GKS Orla 6-0 Husar Nurzec
LZS Raki 0-3 Iskra Poryte Jabłoń
Gieret Giby 1-7 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia II Zambrów 2-1 Pionier Brańsk
Jegrznia Rajgród 3-2 Biebrza Goniądz
Kora Korycin 1-2 Skra Czarna Białostocka
LZS Kleosin 1-3 GKS Turośń Kościelna
Podlasiak Knyszyn 1-8 Krypnianka Krypno
LZS Piliki 1-2 Orzeł Kleszczele
Orkan Poświętne 1-5 Bobry Barszczewo
Piast Białystok 2-3 Gryf Gródek
Orzeł Szołajdy 1-4 Victoria Łyski

II runda - 12 sierpnia

Olimpia II Zambrów 7-3 Skra Wizna
Jegrznia Rajgród 3-1 Iskra Poryte Jabłoń
Orzeł Kleszczele 3-6 Rudnia Zabłudów
GKS Orla 2-8 Magnat Juchnowiec Kościelny
Gryf Gródek 2-2 OSiR Puszcza Hajnówka
pd.
awans Puszczy po rzutach karnych
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Skra Czarna Białostocka
GKS Turośń Kościelna 5-2 Victoria Łyski
Bobry Barszczewo 2-5 Krypnianka Krypno

III runda - 23 września

Olimpia II Zambrów 2-2 GKS Rutki
pd.
awans Olimpii po rzutach karnych
Jegrznia Rajgród 2-9 Wissa Szczuczyn
Promień Mońki 4-0 Znicz Radziłów
Rudnia Zabłudów 0-1 Iskra Narew
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Tur Bielsk Podlaski
OSiR Puszcza Hajnówka 0-2 Kolejarz Czeremcha
Skra Czarna Białostocka 2-1 Trak Victoria Łyski Klepacze
GKS Turośń Kościelna 0-4 Narew Choroszcz
Krypnianka Krypno 3-1 Hetman Tykocin
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-4 UG Krynki
Rospuda Filipów 0-3 Polonia Raczki
(wo)
Orlęta Czyżew 2-0 Unia Ciechanowiec

IV runda - 4 listopada

Polonia Raczki 0-4 Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów 0-3 Włókniarz Białystok
(wo)
na boisku 2-0
Wissa Szczuczyn 6-2 Sparta Augustów
pd.
Kolejarz Czeremcha 3-0 Cresovia Siemiatycze
Orlęta Czyżew 4-5 Orzeł Kolno
Iskra Narew 1-3 LZS Narewka
Promień Mońki 4-0 Pomorzanka Sejny
Narew Choroszcz 5-2 KS Stawiski
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-4 MKS Mielnik
Skra Czarna Białostocka 3-0 Jagiellonia II Białystok
UG Krynki 3-1 Supraślanka Supraśl
Krypnianka Krypno 2-3 Sokół Sokółka
Pogoń Łapy 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia II Zambrów 0-3 ŁKS Łomża

1/8 finału - 17 marca
Do gry przystępują III-ligowcy: Hetman Białystok i Wigry Suwałki.

Narew Choroszcz 1-5 Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Promień Mońki 3-4 ŁKS Łomża
Skra Czarna Białostocka 1-3 Hetman Białystok
rozegrano awansem
UG Krynki 4-5 Włókniarz Białystok
Kolejarz Czeremcha 1-3 Wigry Suwałki 20 marca
MKS Mielnik 2-0 Sokół Sokółka
Orzeł Kolno 3-4 LZS Narewka
pd.

1/4 finału - 10 kwietnia

Włókniarz Białystok 1-3 Warmia Grajewo
ŁKS Łomża 2-2 Wigry Suwałki
pd. k. 4-3
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Hetman Białystok
LZS Narewka 2-1 MKS Mielnik

1/2 finału - 24 kwietnia

Warmia Grajewo 5-2 Hetman Białystok
LZS Narewka 2-1 ŁKS Łomża

Finał - 19 czerwca

Warmia Grajewo 7-2 LZS Narewka

Puchar Polski 2002/2003

Puchar Polski 2001/2002 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2001/2002 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://warmia.www.grajewo.pl

 

Napisz do nas