[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Olecko 30 72 23 3 4 75-29 13 2 0 46-11 10 1 4 29-18
2.  LKS Różnowo 30 62 19 5 6 94-44 12 1 2 56-20 7 4 4 38-24
3.  Śniardwy Orzysz 30 59 18 5 7 66-40 11 3 1 41-14 7 2 6 25-26
4.  Omulew Wielbark 30 51 15 6 9 47-42 9 5 1 27-15 6 1 8 20-27
5.  Łyna Sępopol 30 49 15 4 11 67-64 11 2 2 45-26 4 2 9 22-38
6.  SKS Szczytno 30 47 13 8 9 57-61 7 5 3 24-19 6 3 6 33-42
7.  Warmia Olsztyn 30 46 13 7 10 58-45 6 4 5 27-24 7 3 5 31-21
8.  Wilczek Wilkowo 30 43 13 4 13 52-55 9 1 5 33-28 4 3 8 19-27
9.  Cresovia Górowo Iławeckie 30 42 12 6 12 49-45 8 4 3 34-19 4 2 9 15-26
10.  Vęgoria Węgorzewo 30 41 12 5 13 58-60 7 3 5 34-29 5 2 8 24-31
11.  Victoria Bartoszyce 30 37 10 7 13 64-59 6 3 6 35-25 4 4 7 29-34
12.  Żagiel Piecki 30 29 8 5 17 58-73 6 1 8 38-37 2 4 9 20-36 2 2 0 2 0 4-4
13.  Mazur Pisz 30 29 7 8 15 44-68 2 6 7 16-29 5 2 8 28-39 2 2 0 2 0 4-4
14.  DKS Dobre Miasto 30 24 6 6 18 46-66 4 3 8 27-29 2 3 10 19-37
15.  Granica Bezledy 30 23 6 5 19 51-84 5 1 9 26-32 1 4 10 25-52
16.  Jurand Barciany 30 22 6 4 20 41-92 5 0 10 23-38 1 4 10 18-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni Olecko    2-2 4-1 2-1 2-1 7-1 1-0 3-0 3-0 4-2 1-0 1-1 4-0 3-0 4-2 5-0 
 2 LKS Różnowo1-1     4-0 2-4 1-0 3-0* 1-2 2-1 7-3 5-2 4-1 2-0 5-1 2-1 10-3 7-1 
 3 Śniardwy Orzysz5-0 1-1     2-1 5-2 9-2 2-1 2-0 1-0 0-1 1-1 1-1 2-1 2-0 4-2 4-1 
 4 Omulew Wielbark1-0 0-1 2-1     1-1 2-2 0-0 3-2 1-0 3-1 3-2 3-0 2-1 2-0 2-2 2-2 
 5 Łyna Sępopol0-2 3-1 4-2 3-1     3-1 3-2 1-1 0-2 5-1 3-3 3-2 4-1 2-1 5-3 6-3 
 6 SKS Szczytno2-0 1-1 1-1 0-3 2-0     1-3 3-0 2-1 0-0 1-1 4-3 1-3 3-2 1-1 2-0 
 7 Warmia Olsztyn1-2 3-1 0-1 4-0 1-4 2-5     3-0 2-1 1-0 1-1 3-1 0-2 1-1 4-4 1-1 
 8 Wilczek Wilkowo0-2 0-4 0-2 2-0 3-1 2-1 1-1     3-1 1-4 1-0 5-3 1-5 5-3 5-0 4-1 
 9 Cresovia Górowo Iławeckie2-3 1-3 2-2 1-1 3-0* 3-1 3-1 3-4     1-1 3-0* 2-0 3-0* 1-1 1-0 5-2 
 10 Vęgoria Węgorzewo0-4 6-4 1-4 2-1 2-3 2-4 1-2 0-0 1-1     5-3 2-0 4-0 2-1 4-0 2-2 
 11 Victoria Bartoszyce1-3 1-2 2-1 5-0 1-3 2-2 3-3 2-3 0-1 3-1     3-0 1-2 4-1 2-2 5-1 
 12 Żagiel Piecki0-2 2-9 1-3 2-0 10-3 2-4 1-0 0-4 2-3 1-2 2-4     2-2 4-0 3-1 6-0 
 13 Mazur Pisz0-4 0-3 1-0 0-1 3-1 1-1 2-3 0-0 0-0 0-3 3-5 2-2     2-2 1-3 1-1 
 14 DKS Dobre Miasto1-4 2-2 3-4 0-1 3-0 2-3 0-2 2-1 0-1 2-3 2-3 3-3 1-1     3-1 3-0* 
 15 Granica Bezledy3-0 0-3 0-1 1-2 0-0 0-1 1-3 2-1 3-1 3-2 1-4 2-3 8-6 1-2     1-3 
 16 Jurand Barciany1-2 2-1 1-2 1-4 1-3 2-5 1-8 1-2 1-0 2-1 3-1 0-1 1-3 3-4 3-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Jurand Barciany 1-2 Czarni Olecko 12 sierpnia, 17:00
Żagiel Piecki 4-0 DKS Dobre Miasto 12 sierpnia, 16:30
LKS Różnowo 4-0 Śniardwy Orzysz 12 sierpnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 2-4 SKS Szczytno 12 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 1-1 Łyna Sępopol 13 sierpnia, 16:00
Granica Bezledy 2-1 Wilczek Wilkowo 12 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Victoria Bartoszyce 12 sierpnia, 16:00
(wo)
przerwany przy stanie 0-0 z powodu niesportowego zachowania zawodnika drużyny gości
Warmia Olsztyn 0-2 Mazur Pisz 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Czarni Olecko 4-0 Mazur Pisz 15 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 3-3 Warmia Olsztyn 15 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 3-1 Cresovia Górowo Iławeckie 16 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 5-3 Granica Bezledy 16 sierpnia, 17:00
SKS Szczytno 0-3 Omulew Wielbark 16 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 0-1 Vęgoria Węgorzewo 16 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 2-2 LKS Różnowo 16 sierpnia, 17:00
Jurand Barciany 0-1 Żagiel Piecki 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Żagiel Piecki 0-2 Czarni Olecko 19 sierpnia, 16:00
LKS Różnowo 7-1 Jurand Barciany 20 sierpnia, 14:00
Vęgoria Węgorzewo 2-1 DKS Dobre Miasto 19 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 2-1 Śniardwy Orzysz 20 sierpnia, 16:00
Granica Bezledy 0-1 SKS Szczytno 19 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Łyna Sępopol 20 sierpnia, 16:00
(wo)
przerwany w 41. minucie przy stanie 0-0
Warmia Olsztyn 3-0 Wilczek Wilkowo 20 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 3-5 Victoria Bartoszyce 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Czarni Olecko 1-0 Victoria Bartoszyce 26 sierpnia, 17:30
Wilczek Wilkowo 1-5 Mazur Pisz 26 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 3-2 Warmia Olsztyn 26 sierpnia, 17:00
SKS Szczytno 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 26 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 4-2 Granica Bezledy 26 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Omulew Wielbark 26 sierpnia, 16:00
Jurand Barciany 2-1 Vęgoria Węgorzewo 26 sierpnia, 11:00
Żagiel Piecki 2-9 LKS Różnowo 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 2-3 września

LKS Różnowo 1-1 Czarni Olecko 2 września, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 2-0 Żagiel Piecki 2 września, 16:00
Omulew Wielbark 2-2 Jurand Barciany 3 września, 16:00
Granica Bezledy 1-2 DKS Dobre Miasto 2 września, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-2 Śniardwy Orzysz 3 września, 16:00
Warmia Olsztyn 2-5 SKS Szczytno 2 września, 17:00
Mazur Pisz 3-1 Łyna Sępopol 2 września, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-3 Wilczek Wilkowo 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Czarni Olecko 3-0 Wilczek Wilkowo 10 września, 16:00
Łyna Sępopol 3-3 Victoria Bartoszyce 9 września, 16:00
SKS Szczytno 1-3 Mazur Pisz 9 września, 17:00
Śniardwy Orzysz 2-1 Warmia Olsztyn 9 września, 17:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Cresovia Górowo Iławeckie 9 września, 16:00
Jurand Barciany 3-1 Granica Bezledy 8 września, 17:00
Żagiel Piecki 2-0 Omulew Wielbark 9 września, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 6-4 LKS Różnowo 10 września, 12:30

Kolejka 7 - 16-17 września

Vęgoria Węgorzewo 0-4 Czarni Olecko 16 września, 16:00
Omulew Wielbark 0-1 LKS Różnowo 17 września, 11:00
Granica Bezledy 2-3 Żagiel Piecki 16 września, 16:30
Cresovia Górowo Iławeckie 5-2 Jurand Barciany 16 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 DKS Dobre Miasto 17 września, 16:00
Mazur Pisz 1-0 Śniardwy Orzysz 16 września, 16:30
Victoria Bartoszyce 2-2 SKS Szczytno 16 września, 16:30
Wilczek Wilkowo 3-1 Łyna Sępopol 16 września, 16:30

Kolejka 8 - 23-24 września

Czarni Olecko 2-1 Łyna Sępopol 4 października, 16:00
SKS Szczytno 3-0 Wilczek Wilkowo 23 września, 16:00
Śniardwy Orzysz 1-1 Victoria Bartoszyce 23 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 Mazur Pisz 23 września, 16:00
Jurand Barciany 1-8 Warmia Olsztyn 23 września, 16:30
Żagiel Piecki 2-3 Cresovia Górowo Iławeckie 23 września, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Omulew Wielbark 23 września, 16:00
Granica Bezledy 0-3 LKS Różnowo 24 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Omulew Wielbark 1-0 Czarni Olecko 1 października, 16:00
Granica Bezledy 3-2 Vęgoria Węgorzewo 30 września, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-3 LKS Różnowo 1 października, 16:00
Warmia Olsztyn 3-1 Żagiel Piecki 30 września, 16:00
Mazur Pisz 1-1 Jurand Barciany 30 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-1 DKS Dobre Miasto 30 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 0-2 Śniardwy Orzysz 1 października, 13:00
Łyna Sępopol 3-1 SKS Szczytno 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Czarni Olecko 7-1 SKS Szczytno 7 października, 16:00
Śniardwy Orzysz 5-2 Łyna Sępopol 7 października, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-1 Wilczek Wilkowo 7 października, 16:00
Jurand Barciany 3-1 Victoria Bartoszyce 7 października, 16:00
Żagiel Piecki 2-2 Mazur Pisz 8 października, 13:00
LKS Różnowo 1-2 Warmia Olsztyn 18 listopada, 13:00
w Nowej Wsi / w pierwotnym terminie (8 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (25 października, 15:00) odwołany na wniosek gości
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie 7 października, 15:30
Omulew Wielbark 2-2 Granica Bezledy 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Granica Bezledy 3-0 Czarni Olecko 14 października, 15:30
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 Omulew Wielbark 14 października, 15:30
Warmia Olsztyn 1-0 Vęgoria Węgorzewo 15 października, 15:00
Mazur Pisz 0-3 LKS Różnowo 14 października, 15:30
Victoria Bartoszyce 3-0 Żagiel Piecki 14 października, 15:30
Wilczek Wilkowo 4-1 Jurand Barciany 14 października, 15:30
Łyna Sępopol 2-1 DKS Dobre Miasto 14 października, 15:30
SKS Szczytno 1-1 Śniardwy Orzysz 14 października, 15:30

Kolejka 12 - 21-22 października

Czarni Olecko 4-1 Śniardwy Orzysz 21 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-3 SKS Szczytno 21 października, 15:00
Jurand Barciany 1-3 Łyna Sępopol 21 października, 15:00
Żagiel Piecki 0-4 Wilczek Wilkowo 21 października, 15:00
LKS Różnowo 4-1 Victoria Bartoszyce 22 października, 14:00
Vęgoria Węgorzewo 4-0 Mazur Pisz 21 października, 15:00
Omulew Wielbark 0-0 Warmia Olsztyn 21 października, 15:00
Granica Bezledy 3-1 Cresovia Górowo Iławeckie 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Cresovia Górowo Iławeckie 2-3 Czarni Olecko 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warmia Olsztyn 4-4 Granica Bezledy 29 października, 14:00
Mazur Pisz 0-1 Omulew Wielbark 28 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 3-1 Vęgoria Węgorzewo 28 października, 15:00
Wilczek Wilkowo 0-4 LKS Różnowo 29 października, 14:00
Łyna Sępopol 3-2 Żagiel Piecki 28 października, 15:00
SKS Szczytno 2-0 Jurand Barciany 28 października, 15:00
Śniardwy Orzysz 2-0 DKS Dobre Miasto 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Czarni Olecko 3-0 DKS Dobre Miasto 4 listopada, 13:30
na Stadionie MOSiR
Jurand Barciany 1-2 Śniardwy Orzysz 4 listopada, 13:30
w Kętrzynie; na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Żagiel Piecki 2-4 SKS Szczytno 4 listopada, 13:30
LKS Różnowo 1-0 Łyna Sępopol 5 listopada, 11:00
w Nowej Wsi
Vęgoria Węgorzewo 0-0 Wilczek Wilkowo 4 listopada, 13:30
Omulew Wielbark 3-2 Victoria Bartoszyce 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granica Bezledy 8-6 Mazur Pisz 5 listopada, 13:30
Cresovia Górowo Iławeckie 3-1 Warmia Olsztyn 5 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Warmia Olsztyn 1-2 Czarni Olecko 11 listopada, 13:30
Mazur Pisz 0-0 Cresovia Górowo Iławeckie 11 listopada, 13:30
Victoria Bartoszyce 2-2 Granica Bezledy 11 listopada, 13:30
Wilczek Wilkowo 2-0 Omulew Wielbark 12 listopada, 13:30
Łyna Sępopol 5-1 Vęgoria Węgorzewo 11 listopada, 13:30
SKS Szczytno 1-1 LKS Różnowo 11 listopada, 13:30
Śniardwy Orzysz 1-1 Żagiel Piecki 11 listopada, 13:30
DKS Dobre Miasto 3-0 Jurand Barciany 11 listopada, 13:30
(wo)
nie odbył się

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Czarni Olecko 5-0 Jurand Barciany 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
DKS Dobre Miasto 3-3 Żagiel Piecki 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Śniardwy Orzysz 1-1 LKS Różnowo 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
SKS Szczytno 0-0 Vęgoria Węgorzewo 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łyna Sępopol 3-1 Omulew Wielbark 17 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany
Wilczek Wilkowo 5-0 Granica Bezledy 18 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie w Kętrzynie na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Victoria Bartoszyce 0-1 Cresovia Górowo Iławeckie 17 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany
Mazur Pisz 2-3 Warmia Olsztyn 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (9 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 17 - 24-25 marca

Mazur Pisz 0-4 Czarni Olecko 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warmia Olsztyn 1-1 Victoria Bartoszyce 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cresovia Górowo Iławeckie 3-4 Wilczek Wilkowo 25 marca, 15:00
Granica Bezledy 0-0 Łyna Sępopol 24 marca, 16:00
w Bartoszycach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Omulew Wielbark 2-2 SKS Szczytno 25 marca, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 1-4 Śniardwy Orzysz 24 marca, 16:00
w Kętrzynie; na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
LKS Różnowo 2-1 DKS Dobre Miasto 25 marca, 11:00
w Ostródzie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Żagiel Piecki 6-0 Jurand Barciany 24 marca, 16:00

Kolejka 18 - 31 marca

Czarni Olecko 1-1 Żagiel Piecki 31 marca, 16:00
Jurand Barciany 2-1 LKS Różnowo 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
DKS Dobre Miasto 2-3 Vęgoria Węgorzewo 31 marca, 16:00
Śniardwy Orzysz 2-1 Omulew Wielbark 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SKS Szczytno 1-1 Granica Bezledy 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany
Łyna Sępopol 0-2 Cresovia Górowo Iławeckie 31 marca, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-1 Warmia Olsztyn 31 marca, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-2 Mazur Pisz 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Victoria Bartoszyce 1-3 Czarni Olecko 7 kwietnia, 16:00
Mazur Pisz 0-0 Wilczek Wilkowo 7 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 1-4 Łyna Sępopol 7 kwietnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-1 SKS Szczytno 8 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 0-1 Śniardwy Orzysz 7 kwietnia, 17:00
Omulew Wielbark 2-0 DKS Dobre Miasto 8 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 2-2 Jurand Barciany 7 kwietnia, 16:00
LKS Różnowo 2-0 Żagiel Piecki 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Czarni Olecko 2-2 LKS Różnowo 14 kwietnia, 16:00
Żagiel Piecki 1-2 Vęgoria Węgorzewo 15 kwietnia, 16:00
Jurand Barciany 1-4 Omulew Wielbark 14 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-1 Granica Bezledy 14 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie 14 kwietnia, 15:00
SKS Szczytno 1-3 Warmia Olsztyn 14 kwietnia, 16:30
Łyna Sępopol 4-1 Mazur Pisz 14 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-0 Victoria Bartoszyce 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

LKS Różnowo 5-2 Vęgoria Węgorzewo 21 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 0-2 Czarni Olecko 21 kwietnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-3 Łyna Sępopol 21 kwietnia, 17:00
Mazur Pisz 1-1 SKS Szczytno 21 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 0-1 Śniardwy Orzysz 21 kwietnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 DKS Dobre Miasto 22 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 1-3 Jurand Barciany 21 kwietnia, 17:00
Omulew Wielbark 3-0 Żagiel Piecki 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Czarni Olecko 4-2 Vęgoria Węgorzewo 28 kwietnia, 17:00
LKS Różnowo 2-4 Omulew Wielbark 28 kwietnia, 16:00
Żagiel Piecki 3-1 Granica Bezledy 28 kwietnia, 16:30
Jurand Barciany 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie 29 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Warmia Olsztyn 28 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 2-1 Mazur Pisz 28 kwietnia, 17:00
SKS Szczytno 1-1 Victoria Bartoszyce 28 kwietnia, 17:00
Łyna Sępopol 1-1 Wilczek Wilkowo 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

LKS Różnowo 10-3 Granica Bezledy 5 maja, 16:00
Łyna Sępopol 0-2 Czarni Olecko 5 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-1 SKS Szczytno 5 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Śniardwy Orzysz 5 maja, 17:00
Mazur Pisz 2-2 DKS Dobre Miasto 5 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 Jurand Barciany 5 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-0 Żagiel Piecki 6 maja, 16:00
Omulew Wielbark 3-1 Vęgoria Węgorzewo 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Czarni Olecko 2-1 Omulew Wielbark 12 maja, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 4-0 Granica Bezledy 12 maja, 14:00
LKS Różnowo 7-3 Cresovia Górowo Iławeckie 13 maja, 15:00
Żagiel Piecki 1-0 Warmia Olsztyn 12 maja, 17:00
Jurand Barciany 1-3 Mazur Pisz 12 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-3 Victoria Bartoszyce 12 maja, 16:00
Śniardwy Orzysz 2-0 Wilczek Wilkowo 12 maja, 17:00
SKS Szczytno 2-0 Łyna Sępopol 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

SKS Szczytno 2-0 Czarni Olecko 19 maja, 17:00
Łyna Sępopol 4-2 Śniardwy Orzysz 19 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 5-3 DKS Dobre Miasto 20 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 5-1 Jurand Barciany 19 maja, 17:00
Mazur Pisz 2-2 Żagiel Piecki 19 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 3-1 LKS Różnowo 20 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 Vęgoria Węgorzewo 20 maja, 17:00
Granica Bezledy 1-2 Omulew Wielbark 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Czarni Olecko 4-2 Granica Bezledy 26 maja, 17:00
Omulew Wielbark 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie 26 maja, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Warmia Olsztyn 26 maja, 12:30
LKS Różnowo 5-1 Mazur Pisz 26 maja, 16:00
Żagiel Piecki 2-4 Victoria Bartoszyce 27 maja, 16:00
Jurand Barciany 1-2 Wilczek Wilkowo 26 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-0 Łyna Sępopol 26 maja, 16:00
Śniardwy Orzysz 9-2 SKS Szczytno 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30 maja

Śniardwy Orzysz 5-0 Czarni Olecko 30 maja, 17:00
SKS Szczytno 3-2 DKS Dobre Miasto 30 maja, 17:00
Łyna Sępopol 6-3 Jurand Barciany 30 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 5-3 Żagiel Piecki 30 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-2 LKS Różnowo 30 maja, 17:00
Mazur Pisz 0-3 Vęgoria Węgorzewo 30 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 4-0 Omulew Wielbark 30 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Granica Bezledy 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Czarni Olecko 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie 2 czerwca, 17:00
Granica Bezledy 1-3 Warmia Olsztyn 2 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 2-1 Mazur Pisz 3 czerwca, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 5-3 Victoria Bartoszyce 2 czerwca, 16:00
LKS Różnowo 2-1 Wilczek Wilkowo 2 czerwca, 16:00
Żagiel Piecki 10-3 Łyna Sępopol 2 czerwca, 17:00
Jurand Barciany 2-5 SKS Szczytno 2 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-4 Śniardwy Orzysz 2 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

DKS Dobre Miasto 1-4 Czarni Olecko 10 czerwca, 17:00
Śniardwy Orzysz 4-1 Jurand Barciany 9 czerwca, 17:00
SKS Szczytno 4-3 Żagiel Piecki 9 czerwca, 17:00
Łyna Sępopol 3-1 LKS Różnowo 9 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-4 Vęgoria Węgorzewo 9 czerwca, 17:00
Victoria Bartoszyce 5-0 Omulew Wielbark 10 czerwca, 15:00
Mazur Pisz 1-3 Granica Bezledy 9 czerwca, 16:00
Warmia Olsztyn 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Czarni Olecko 1-0 Warmia Olsztyn 16 czerwca, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Mazur Pisz 16 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Granica Bezledy 1-4 Victoria Bartoszyce 16 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 3-2 Wilczek Wilkowo 16 czerwca, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 2-3 Łyna Sępopol 16 czerwca, 17:00
LKS Różnowo 3-0 SKS Szczytno 16 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Żagiel Piecki 1-3 Śniardwy Orzysz 16 czerwca, 17:00
Jurand Barciany 3-4 DKS Dobre Miasto 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (warmińsko-mazurska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)

IV liga 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas