[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz Biała Piska 30 81 26 3 1 95-16 13 2 0 46-7 13 1 1 49-9
2.  Unia Susz 30 52 15 7 8 68-38 9 3 3 40-16 6 4 5 28-22
3.  Concordia Elbląg 30 51 14 9 7 52-37 9 5 1 30-15 5 4 6 22-22
4.  Mamry Giżycko 30 50 14 8 8 59-39 7 5 3 30-17 7 3 5 29-22
5.  Tęcza Biskupiec 30 46 13 7 10 60-44 7 4 4 32-19 6 3 6 28-25
6.  Rominta Gołdap 30 45 13 6 11 49-55 9 2 4 20-18 4 4 7 29-37
7.  Mrągowia Mrągowo 30 44 11 11 8 46-35 7 5 3 29-16 4 6 5 17-19
8.  Tęcza Miłomłyn 30 41 12 5 13 38-49 7 4 4 21-14 5 1 9 17-35 2 4 1 1 0 2-1
9.  Motor Lubawa 30 41 11 8 11 45-36 9 2 4 36-18 2 6 7 9-18 2 1 0 1 1 1-2
10.  Granica Kętrzyn 30 40 12 4 14 49-58 9 2 4 36-26 3 2 10 13-32 2 4 1 1 0 4-0
11.  Zatoka Braniewo 30 40 11 7 12 49-59 8 3 4 30-26 3 4 8 19-33 2 1 0 1 1 0-4
12.  MKS Korsze 30 38 12 2 16 58-65 7 0 8 35-33 5 2 8 23-32
13.  Błękitni Pasym 30 35 10 5 15 55-72 7 2 6 28-28 3 3 9 27-44
14.  Pisa Barczewo 30 29 8 5 17 35-64 3 3 9 18-29 5 2 8 17-35
15.  Orlęta Reszel 30 26 7 5 18 30-63 5 5 5 23-24 2 0 13 7-39
16.  Błękitni Orneta 30 14 4 2 24 26-84 4 0 11 17-37 0 2 13 9-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Znicz Biała Piska    0-0 3-1 1-0 4-1 5-0 1-1 5-0 2-0 2-0 3-0 4-2 4-2 2-0 3-0 7-0 
 2 Unia Susz0-6     1-2 1-1 5-2 2-0 2-2 5-0 0-1 5-0 2-0 5-0 8-0 1-1 1-0 2-1 
 3 Concordia Elbląg1-2 1-0     1-0 2-2 1-1 1-0 6-2 0-0 2-2 3-1 3-2 3-2 1-1 4-0 1-0 
 4 Mamry Giżycko0-4 2-2 0-0     1-2 5-2 2-2 1-0 2-0 3-1 1-1 1-2 1-1 4-0 4-0 3-0 
 5 Tęcza Biskupiec1-1 3-2 0-0 1-3     2-2 0-3 3-0 0-0 0-1 5-1 2-1 8-0 0-1 4-3 3-1 
 6 Rominta Gołdap0-2 0-0 1-0 2-1 2-1     0-3 2-0 1-0 3-0 1-5 1-2 3-2 3-2 1-0 0-0 
 7 Mrągowia Mrągowo0-1 2-1 3-2 6-2 0-1 0-0     1-2 0-0 1-0 2-2 2-2 3-2 3-1 6-0 0-0 
 8 Tęcza Miłomłyn0-2 2-2 0-2 3-0 1-1 2-0 0-1     1-1 1-0 2-2 3-1 2-0 0-1 1-0 3-1 
 9 Motor Lubawa1-0 4-2 2-2 0-1 3-2 4-1 0-0 0-1     5-1 2-1 2-4 2-1 7-0 1-2 3-0 
 10 Granica Kętrzyn1-8 5-4 3-1 2-2 0-5 5-1 1-1 3-1 0-1     4-0 0-1 3-0 3-0 3-0* 3-1 
 11 Zatoka Braniewo0-3 1-3 2-2 0-2 2-0 4-2 2-1 2-2 2-0 0-0     4-1 1-6 3-2 2-0 5-2 
 12 MKS Korsze2-7 0-3 1-2 2-4 0-1 0-4 4-1 2-1 3-1 3-1 3-0     2-4 2-3 5-0 6-1 
 13 Błękitni Pasym1-2 2-5 3-2 0-5 2-2 3-6 2-0 1-3 1-0 0-1 3-0 0-0     4-0 1-0 5-2 
 14 Pisa Barczewo1-3 0-2 2-5 0-4 1-2 1-3 0-1 1-2 2-2 2-1 1-1 2-0 2-2     0-1 3-0 
 15 Orlęta Reszel0-4 0-1 1-0 2-2 2-0 3-3 1-1 2-0 1-1 2-4 0-3 2-0 2-2 2-3     3-0 
 16 Błękitni Orneta1-4 0-1 0-1 1-2 0-6 0-4 3-0 1-3 3-2 3-1 1-2 1-5 0-3 0-2 3-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Błękitni Orneta 3-1 Granica Kętrzyn 12 sierpnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-2 Znicz Biała Piska 12 sierpnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-2 MKS Korsze 12 sierpnia, 13:00
Rominta Gołdap 1-0 Orlęta Reszel 13 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 1-1 Zatoka Braniewo 12 sierpnia, 16:00
Unia Susz 1-2 Concordia Elbląg 12 sierpnia, 17:00
Motor Lubawa 3-2 Tęcza Biskupiec 12 sierpnia, 15:30
Błękitni Pasym 0-5 Mamry Giżycko 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Granica Kętrzyn 2-2 Mamry Giżycko 16 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Tęcza Biskupiec 8-0 Błękitni Pasym 16 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg 0-0 Motor Lubawa 16 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 2-3 Pisa Barczewo 16 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 0-4 Rominta Gołdap 16 sierpnia, 17:00
Znicz Biała Piska 1-1 Mrągowia Mrągowo 16 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 1-3 Tęcza Miłomłyn 16 sierpnia, 17:00
Unia Susz 2-0 Zatoka Braniewo 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Tęcza Miłomłyn 1-0 Granica Kętrzyn 19 sierpnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Błękitni Orneta 23 sierpnia, 18:00
Rominta Gołdap 0-2 Znicz Biała Piska 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany
Pisa Barczewo 2-0 MKS Korsze 19 sierpnia, 11:00
Unia Susz 1-0 Orlęta Reszel 19 sierpnia, 16:00
Motor Lubawa 2-1 Zatoka Braniewo 19 sierpnia, 16:00
Błękitni Pasym 3-2 Concordia Elbląg 19 sierpnia, 14:00
Tęcza Biskupiec 1-3 Mamry Giżycko 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Granica Kętrzyn 0-5 Tęcza Biskupiec 26 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Concordia Elbląg 1-0 Mamry Giżycko 26 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 1-1 Motor Lubawa 26 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 0-3 Unia Susz 27 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 2-0 Pisa Barczewo 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Orneta 0-4 Rominta Gołdap 26 sierpnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 Mrągowia Mrągowo 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Pasym 3-0 Zatoka Braniewo 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Mrągowia Mrągowo 1-0 Granica Kętrzyn 2 września, 11:00
Rominta Gołdap 2-0 Tęcza Miłomłyn 2 września, 13:00
Pisa Barczewo 3-0 Błękitni Orneta 2 września, 16:00
Unia Susz 0-6 Znicz Biała Piska 2 września, 17:00
Motor Lubawa 2-4 MKS Korsze 2 września, 17:00
Błękitni Pasym 1-0 Orlęta Reszel 2 września, 16:00
Mamry Giżycko 1-1 Zatoka Braniewo 3 września, 16:00
w Węgorzewie
Tęcza Biskupiec 0-0 Concordia Elbląg 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Granica Kętrzyn 3-1 Concordia Elbląg 9 września, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 2-2 Mamry Giżycko 9 września, 11:00
MKS Korsze 2-4 Błękitni Pasym 9 września, 17:00
Znicz Biała Piska 2-0 Motor Lubawa 9 września, 16:00
Błękitni Orneta 0-1 Unia Susz 9 września, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 Pisa Barczewo 9 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Rominta Gołdap 9 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 5-1 Zatoka Braniewo 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Rominta Gołdap 3-0 Granica Kętrzyn 17 września, 16:00
Pisa Barczewo 0-1 Mrągowia Mrągowo 15 września, 17:00
Unia Susz 5-0 Tęcza Miłomłyn 16 września, 16:30
Motor Lubawa 3-0 Błękitni Orneta 15 września, 17:00
Błękitni Pasym 1-2 Znicz Biała Piska 16 września, 16:00
Mamry Giżycko 1-2 MKS Korsze 17 września, 16:00
w Węgorzewie
Tęcza Biskupiec 4-3 Orlęta Reszel 16 września, 16:00
Concordia Elbląg 3-1 Zatoka Braniewo 17 września, 13:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Granica Kętrzyn 4-0 Zatoka Braniewo 23 września, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 1-0 Concordia Elbląg 23 września, 16:00
MKS Korsze 0-1 Tęcza Biskupiec 23 września, 16:30
Znicz Biała Piska 1-0 Mamry Giżycko 23 września, 16:00
Błękitni Orneta 0-3 Błękitni Pasym 23 września, 16:00
Tęcza Miłomłyn 1-1 Motor Lubawa 23 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 Unia Susz 23 września, 16:00
Rominta Gołdap 3-2 Pisa Barczewo 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pisa Barczewo 2-1 Granica Kętrzyn 30 września, 14:00
Unia Susz 2-0 Rominta Gołdap 30 września, 16:00
Motor Lubawa 0-0 Mrągowia Mrągowo 30 września, 16:00
Błękitni Pasym 1-3 Tęcza Miłomłyn 30 września, 16:00
Mamry Giżycko 3-0 Błękitni Orneta 30 września, 16:00
w Węgorzewie
Tęcza Biskupiec 1-1 Znicz Biała Piska 30 września, 16:00
Concordia Elbląg 3-2 MKS Korsze 30 września, 16:00
Zatoka Braniewo 2-0 Orlęta Reszel 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Granica Kętrzyn 3-0 Orlęta Reszel 7 października, 16:00
(wo)
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego / na boisku 1-1; w drużynie gości od 90. minuty występowała zbyt mała liczba młodzieżowców
MKS Korsze 3-0 Zatoka Braniewo 7 października, 16:00
Znicz Biała Piska 3-1 Concordia Elbląg 7 października, 16:00
Błękitni Orneta 0-6 Tęcza Biskupiec 7 października, 15:30
Tęcza Miłomłyn 3-0 Mamry Giżycko 7 października, 16:00
Mrągowia Mrągowo 3-2 Błękitni Pasym 7 października, 16:00
Rominta Gołdap 1-0 Motor Lubawa 8 października, 13:00
Pisa Barczewo 0-2 Unia Susz 7 października, 15:30

Kolejka 11 - 14-15 października

Unia Susz 5-0 Granica Kętrzyn 15 października, 15:00
Motor Lubawa 7-0 Pisa Barczewo 14 października, 15:00
Błękitni Pasym 3-6 Rominta Gołdap 14 października, 15:30
Mamry Giżycko 2-2 Mrągowia Mrągowo 14 października, 15:30
Tęcza Biskupiec 3-0 Tęcza Miłomłyn 14 października, 15:30
Concordia Elbląg 1-0 Błękitni Orneta 15 października, 13:00
Zatoka Braniewo 0-3 Znicz Biała Piska 14 października, 15:30
Orlęta Reszel 2-0 MKS Korsze 14 października, 15:30

Kolejka 12 - 21-22 października

Granica Kętrzyn 0-1 MKS Korsze 21 października, 15:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Znicz Biała Piska 3-0 Orlęta Reszel 21 października, 15:00
Błękitni Orneta 1-2 Zatoka Braniewo 21 października, 15:00
Tęcza Miłomłyn 0-2 Concordia Elbląg 21 października, 15:00
Mrągowia Mrągowo 0-1 Tęcza Biskupiec 21 października, 15:00
Rominta Gołdap 2-1 Mamry Giżycko 22 października, 13:00
Pisa Barczewo 2-2 Błękitni Pasym 21 października, 15:00
Unia Susz 0-1 Motor Lubawa 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Motor Lubawa 5-1 Granica Kętrzyn 28 października, 15:00
Błękitni Pasym 2-5 Unia Susz 28 października, 15:00
Mamry Giżycko 4-0 Pisa Barczewo 28 października, 14:00
Tęcza Biskupiec 2-2 Rominta Gołdap 28 października, 15:00
Concordia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo 28 października, 14:00
Zatoka Braniewo 2-2 Tęcza Miłomłyn 28 października, 15:00
Orlęta Reszel 3-0 Błękitni Orneta 28 października, 15:00
MKS Korsze 2-7 Znicz Biała Piska 28 października, 15:00
w Kętrzynie; na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Granica Kętrzyn 1-8 Znicz Biała Piska 5 listopada, 13:30
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Błękitni Orneta 1-5 MKS Korsze 4 listopada, 13:30
Tęcza Miłomłyn 1-0 Orlęta Reszel 4 listopada, 17:00
w Ostródzie
Mrągowia Mrągowo 2-2 Zatoka Braniewo 4 listopada, 13:30
na bocznym boisku
Rominta Gołdap 1-0 Concordia Elbląg 4 listopada, 13:30
Pisa Barczewo 1-2 Tęcza Biskupiec 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:30) odwołany
Unia Susz 1-1 Mamry Giżycko 5 listopada, 13:00
Motor Lubawa 2-1 Błękitni Pasym 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Błękitni Pasym 0-1 Granica Kętrzyn 11 listopada, 13:30
Tęcza Biskupiec 3-2 Unia Susz 11 listopada, 13:30
Concordia Elbląg 1-1 Pisa Barczewo 11 listopada, 13:00
Zatoka Braniewo 4-2 Rominta Gołdap 11 listopada, 13:30
Orlęta Reszel 1-1 Mrągowia Mrągowo 12 listopada, 13:30
MKS Korsze 2-1 Tęcza Miłomłyn 11 listopada, 13:30
w Kętrzynie; na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Znicz Biała Piska 7-0 Błękitni Orneta 11 listopada, 13:30
Motor Lubawa 0-1 Mamry Giżycko 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Granica Kętrzyn 3-1 Błękitni Orneta 17 marca, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego / w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany
Znicz Biała Piska 5-0 Tęcza Miłomłyn 17 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie w Ełku na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
MKS Korsze 4-1 Mrągowia Mrągowo 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Reszel 3-3 Rominta Gołdap 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zatoka Braniewo 3-2 Pisa Barczewo 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Concordia Elbląg 1-0 Unia Susz 17 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Tęcza Biskupiec 0-0 Motor Lubawa 6 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mamry Giżycko 1-1 Błękitni Pasym 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu epidemii w zespole gospodarzy

Kolejka 17 - 24-25 marca

Zatoka Braniewo 1-3 Unia Susz 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mamry Giżycko 3-1 Granica Kętrzyn 24 marca, 16:00
Błękitni Pasym 2-2 Tęcza Biskupiec 24 marca, 16:00
Motor Lubawa 2-2 Concordia Elbląg 24 marca, 15:00
Pisa Barczewo 0-1 Orlęta Reszel 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rominta Gołdap 1-2 MKS Korsze 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mrągowia Mrągowo 0-1 Znicz Biała Piska 24 marca, 15:00
na bocznym boisku
Tęcza Miłomłyn 3-1 Błękitni Orneta 25 marca, 16:00
w Ostródzie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 18 - 31 marca

Mamry Giżycko 1-2 Tęcza Biskupiec 31 marca, 14:00
Granica Kętrzyn 3-1 Tęcza Miłomłyn 31 marca, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Błękitni Orneta 3-0 Mrągowia Mrągowo 31 marca, 12:00
Znicz Biała Piska 5-0 Rominta Gołdap 31 marca, 16:00
MKS Korsze 2-3 Pisa Barczewo 31 marca, 16:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Orlęta Reszel 0-1 Unia Susz 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (6 czerwca, 18:00) odwołany
Zatoka Braniewo 2-0 Motor Lubawa 31 marca, 16:00
Concordia Elbląg 3-2 Błękitni Pasym 31 marca, 12:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Zatoka Braniewo 1-6 Błękitni Pasym 6 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany
Tęcza Biskupiec 0-1 Granica Kętrzyn 7 kwietnia, 16:00
Mamry Giżycko 0-0 Concordia Elbląg 7 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 1-2 Orlęta Reszel 7 kwietnia, 16:00
Unia Susz 5-0 MKS Korsze 7 kwietnia, 17:00
Pisa Barczewo 1-3 Znicz Biała Piska 7 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 0-0 Błękitni Orneta 7 kwietnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 1-2 Tęcza Miłomłyn 7 kwietnia, 15:00
na bocznym boisku

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Granica Kętrzyn 1-1 Mrągowia Mrągowo 14 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Tęcza Miłomłyn 2-0 Rominta Gołdap 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 0-2 Pisa Barczewo 14 kwietnia, 16:00
Znicz Biała Piska 0-0 Unia Susz 14 kwietnia, 16:00
MKS Korsze 3-1 Motor Lubawa 14 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 2-2 Błękitni Pasym 15 kwietnia, 16:00
Zatoka Braniewo 0-2 Mamry Giżycko 14 kwietnia, 16:00
Concordia Elbląg 2-2 Tęcza Biskupiec 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Zatoka Braniewo 2-0 Tęcza Biskupiec 21 kwietnia, 16:00
Concordia Elbląg 2-2 Granica Kętrzyn 21 kwietnia, 13:00
Mamry Giżycko 4-0 Orlęta Reszel 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 0-0 MKS Korsze 21 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 1-0 Znicz Biała Piska 21 kwietnia, 16:00
Unia Susz 2-1 Błękitni Orneta 21 kwietnia, 17:00
Pisa Barczewo 1-2 Tęcza Miłomłyn 21 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 0-3 Mrągowia Mrągowo 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Granica Kętrzyn 5-1 Rominta Gołdap 28 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Mrągowia Mrągowo 3-1 Pisa Barczewo 28 kwietnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-2 Unia Susz 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 3-2 Motor Lubawa 28 kwietnia, 15:00
Znicz Biała Piska 4-2 Błękitni Pasym 28 kwietnia, 16:00
MKS Korsze 2-4 Mamry Giżycko 28 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 2-0 Tęcza Biskupiec 28 kwietnia, 16:00
Zatoka Braniewo 2-2 Concordia Elbląg 26 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 16:00) odwołany

Kolejka 23 - 5-6 maja

Zatoka Braniewo 0-0 Granica Kętrzyn 5 maja, 17:00
Concordia Elbląg 4-0 Orlęta Reszel 5 maja, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-1 MKS Korsze 5 maja, 16:00
Mamry Giżycko 0-4 Znicz Biała Piska 5 maja, 16:00
Błękitni Pasym 5-2 Błękitni Orneta 5 maja, 16:00
Motor Lubawa 0-1 Tęcza Miłomłyn 5 maja, 16:00
Unia Susz 2-2 Mrągowia Mrągowo 5 maja, 17:00
Pisa Barczewo 1-3 Rominta Gołdap 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Granica Kętrzyn 3-0 Pisa Barczewo 6 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 16:00) odwołany z powodu zatrucia pokarmowego w drużynie gości
Rominta Gołdap 0-0 Unia Susz 12 maja, 17:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Motor Lubawa 13 maja, 11:00
Tęcza Miłomłyn 2-0 Błękitni Pasym 12 maja, 16:00
Błękitni Orneta 1-2 Mamry Giżycko 12 maja, 16:00
Znicz Biała Piska 4-1 Tęcza Biskupiec 12 maja, 16:00
MKS Korsze 1-2 Concordia Elbląg 12 maja, 17:00
Orlęta Reszel 0-3 Zatoka Braniewo 12 maja, 16:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Orlęta Reszel 2-4 Granica Kętrzyn 19 maja, 15:00
Zatoka Braniewo 4-1 MKS Korsze 19 maja, 17:00
Concordia Elbląg 1-2 Znicz Biała Piska 19 maja, 14:00
Tęcza Biskupiec 3-1 Błękitni Orneta 19 maja, 16:00
Mamry Giżycko 1-0 Tęcza Miłomłyn 19 maja, 16:00
Błękitni Pasym 2-0 Mrągowia Mrągowo 19 maja, 16:00
Motor Lubawa 4-1 Rominta Gołdap 19 maja, 17:00
Unia Susz 1-1 Pisa Barczewo 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Granica Kętrzyn 5-4 Unia Susz 26 maja, 16:00
Pisa Barczewo 2-2 Motor Lubawa 26 maja, 17:00
Rominta Gołdap 3-2 Błękitni Pasym 26 maja, 17:00
Mrągowia Mrągowo 6-2 Mamry Giżycko 26 maja, 17:00
na bocznym boisku
Tęcza Miłomłyn 1-1 Tęcza Biskupiec 27 maja, 16:00
Błękitni Orneta 0-1 Concordia Elbląg 26 maja, 16:00
Znicz Biała Piska 3-0 Zatoka Braniewo 26 maja, 14:00
MKS Korsze 5-0 Orlęta Reszel 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30 maja

MKS Korsze 3-1 Granica Kętrzyn 30 maja, 17:00
Orlęta Reszel 0-4 Znicz Biała Piska 30 maja, 17:00
Zatoka Braniewo 5-2 Błękitni Orneta 30 maja, 17:00
Concordia Elbląg 6-2 Tęcza Miłomłyn 30 maja, 17:00
Tęcza Biskupiec 0-3 Mrągowia Mrągowo 30 maja, 17:00
Mamry Giżycko 5-2 Rominta Gołdap 30 maja, 17:00
Błękitni Pasym 4-0 Pisa Barczewo 30 maja, 17:00
Motor Lubawa 4-2 Unia Susz 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Granica Kętrzyn 0-1 Motor Lubawa 2 czerwca, 16:00
Unia Susz 8-0 Błękitni Pasym 2 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 0-4 Mamry Giżycko 2 czerwca, 17:00
Rominta Gołdap 2-1 Tęcza Biskupiec 2 czerwca, 17:00
Mrągowia Mrągowo 3-2 Concordia Elbląg 2 czerwca, 15:00
Tęcza Miłomłyn 2-2 Zatoka Braniewo 2 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 3-1 Orlęta Reszel 2 czerwca, 16:00
Znicz Biała Piska 4-2 MKS Korsze 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Znicz Biała Piska 2-0 Granica Kętrzyn 9 czerwca, 15:00
MKS Korsze 6-1 Błękitni Orneta 9 czerwca, 17:00
Orlęta Reszel 2-0 Tęcza Miłomłyn 9 czerwca, 17:00
Zatoka Braniewo 2-1 Mrągowia Mrągowo 9 czerwca, 17:00
Concordia Elbląg 1-1 Rominta Gołdap 9 czerwca, 17:00
Tęcza Biskupiec 0-1 Pisa Barczewo 9 czerwca, 16:00
Mamry Giżycko 2-2 Unia Susz 9 czerwca, 16:00
Błękitni Pasym 1-0 Motor Lubawa 9 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Mamry Giżycko 2-0 Motor Lubawa 16 czerwca, 17:00
w Korszach
Granica Kętrzyn 3-0 Błękitni Pasym 16 czerwca, 17:00
Unia Susz 5-2 Tęcza Biskupiec 16 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 2-5 Concordia Elbląg 16 czerwca, 17:00
Rominta Gołdap 1-5 Zatoka Braniewo 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 czerwca, 17:00) odwołany
Mrągowia Mrągowo 6-0 Orlęta Reszel 16 czerwca, 17:00
Tęcza Miłomłyn 3-1 MKS Korsze 16 czerwca, 17:00
Błękitni Orneta 1-4 Znicz Biała Piska 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)
Baraże o udział w IV lidze (warmińsko-mazurska)

III liga 2017/2018 (I)

IV liga 2017/2018 (łódzka)
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (południe))
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (północ))
Saltex IV liga 2017/2018 (podlaska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2017/2018 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas