[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2017/2018, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 8 19 6 1 1 16-4 4 0 0 10-0 2 1 1 6-4 1 3 1 0 0 2-0
2.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 19 6 1 1 17-10 4 0 0 9-3 2 1 1 8-7
3.  Sokół Aleksandrów Łódzki 8 19 6 1 1 12-5 3 0 1 4-3 3 1 0 8-2 1 0 0 0 1 0-2
4.  Ursus Warszawa 8 17 5 2 1 11-8 2 1 1 5-6 3 1 0 6-2
5.  Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 16 5 1 2 14-12 4 0 0 9-3 1 1 2 5-9
6.  Victoria Sulejówek 8 15 5 0 3 19-13 3 0 1 10-8 2 0 2 9-5
7.  Huragan Morąg 8 14 4 2 2 13-8 2 2 0 7-3 2 0 2 6-5 1 3 1 0 0 2-1
8.  Polonia Warszawa 8 14 4 2 2 15-7 2 2 1 6-4 2 0 1 9-3 1 0 0 0 1 1-2
9.  Pelikan Łowicz 8 12 4 0 4 20-14 3 0 2 15-8 1 0 2 5-6
10.  Olimpia Zambrów 8 12 4 0 4 9-10 2 0 2 7-7 2 0 2 2-3
11.  Legia II Warszawa 8 10 3 1 4 16-10 2 0 1 8-2 1 1 3 8-8 1 3 1 0 0 5-0
12.  ŁKS 1926 Łomża 8 10 3 1 4 8-10 2 0 2 5-5 1 1 2 3-5
13.  Sokół Ostróda 8 10 3 1 4 12-14 2 1 1 8-3 1 0 3 4-11 1 0 0 0 1 0-5
14.  MKS Ełk 8 9 3 0 5 7-11 1 0 2 3-4 2 0 3 4-7
15.  Warta Sieradz 8 5 1 2 5 8-15 0 1 1 1-3 1 1 4 7-12
16.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 4 1 1 6 8-18 1 1 2 5-7 0 0 4 3-11
17.  Tur Bielsk Podlaski 8 3 1 0 7 4-27 1 0 4 2-14 0 0 3 2-13
18.  GKS Wikielec 8 0 0 0 8 5-18 0 0 5 4-13 0 0 3 1-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Widzew Łódź    1-0 4-0 3-0 2-0 
 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki    3-2 1-0 3-1 2-0 
 3 Sokół Aleksandrów Łódzki0-2     1-0 1-0 2-1 
 4 Ursus Warszawa1-1     2-1 0-3 2-1 
 5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    3-1 1-0 2-0 3-2 
 6 Victoria Sulejówek2-1 4-0     3-2 1-5 
 7 Huragan Morąg1-1     0-0 2-1 4-1 
 8 Polonia Warszawa0-0 1-1 1-2     3-1 1-0 
 9 Pelikan Łowicz4-1 2-3 0-1 3-2     6-1 
 10 Olimpia Zambrów2-4 3-1     0-1 2-1 
 11 Legia II Warszawa1-2     5-0 2-0 
 12 ŁKS 1926 Łomża1-2 3-2 0-1     1-0 
 13 Sokół Ostróda0-0 2-0     0-2 6-1 
 14 MKS Ełk0-1 2-1     1-2 
 15 Warta Sieradz0-2 1-1     
 16 Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-3 0-1 2-1 2-2     
 17 Tur Bielsk Podlaski0-2 0-1 0-6 0-4     2-1 
 18 GKS Wikielec0-4 1-2 0-2 1-2 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Tur Bielsk Podlaski 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 sierpnia, 16:00 (600)
Sebastian Kobiera 90
GKS Wikielec 1-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 sierpnia, 17:00 (600)
Kamil Smyt 14 - Marcin Kajca 44, Maciej Koziara 73
Pelikan Łowicz 0-1 Ursus Warszawa 6 sierpnia, 11:15
Przemysław Sztybrych 62
Polonia Warszawa 1-2 Huragan Morąg 5 sierpnia, 17:00
Mateusz Małek 41 - Mateusz Bogdanowicz 53, João Criciúma 70
ŁKS 1926 Łomża 0-1 Olimpia Zambrów 5 sierpnia, 16:00 (600)
Mateusz Jastrzębski 3
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Legia II Warszawa 6 sierpnia, 11:00 (773)
Jakub Rozwandowicz 19, Wiktor Żytek 21 (k), Krystian Kolasa 86 - Mateusz Majewski 85
Sokół Ostróda 0-2 MKS Ełk 5 sierpnia, 19:45 (500)
Patryk Gondek 51, Hubert Molski 56
Victoria Sulejówek 2-1 Widzew Łódź 5 sierpnia, 19:00 (2000)
Samuelson Odunka 71, Daniel Smuga 73 - Marcin Kozłowski I 72
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Maciej Humerski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Warta Sieradz 5 sierpnia, 18:00
Kamil Wolski 24, Mariusz Gabrych 78 - Marcin Kacela 76, 86

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Warta Sieradz 12 sierpnia, 11:00
Kamil Żylski 60, Łukasz Marciniak 74 - Dominik Cukiernik 90
Widzew Łódź 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 sierpnia, 19:10 (15 300)
Mateusz Michalski 69, Daniel Mąka 78
MKS Ełk 0-1 Victoria Sulejówek 12 sierpnia, 13:00
Samuelson Odunka 45
Legia II Warszawa 5-0 Sokół Ostróda 12 sierpnia, 15:00
Hildeberto Pereira 29, Sebastian Szymański 37, Cristian Pasquato 39, 48, Mateusz Majewski 62 (k)
w Ząbkach
Olimpia Zambrów 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 sierpnia, 17:00
Mateusz Butkiewicz 37, Paweł Magdoń 66 (s) - Marcin Mirecki 8, 38, Kamil Szymczak 24, Jakub Rozwandowicz 44
Huragan Morąg 0-0 ŁKS 1926 Łomża 12 sierpnia, 17:00
Ursus Warszawa 0-3 Polonia Warszawa 12 sierpnia, 17:00
Bartosz Wiśniewski 4, Mariusz Marczak 76, Michał Oświęcimka 80
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Pelikan Łowicz 13 sierpnia, 11:00
Bartosz Zakrzewski 48, Marcin Kajca 56 (k), Mikołaj Napora 90 - Daniel Ciechański 22
Tur Bielsk Podlaski 2-1 GKS Wikielec 13 sierpnia, 16:00 (400)
Paweł Drażba 56, Andrzej Kosiński 79 - Remigiusz Sobociński 54

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

GKS Wikielec 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 sierpnia, 17:30
Sebastian Kobiera 42 (k), Piotr Kacperek 45 (s), Damian Pawlak 64, Łukasz Chojecki 86
Pelikan Łowicz 6-1 Tur Bielsk Podlaski 20 sierpnia, 11:15
Grzegorz Wawrzyński 31, Przemysław Bella 39, Mateusz Kasprzyk 64, Rafał Parobczyk 68, Sebastian Kaczyński 75, Taras Jaworśkyj 82 - Andrzej Lewczuk 17
Polonia Warszawa 1-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 sierpnia, 17:00
Mateusz Małek 2 - Maciej Koziara 23
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Ursus Warszawa 20 sierpnia, 16:00 (300)
Reinaldo Melão 28 - Paweł Wolski 43, Przemysław Sztybrych 54
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Huragan Morąg 20 sierpnia, 11:00
Kamil Szymczak 45
Sokół Ostróda 2-0 Olimpia Zambrów 19 sierpnia, 19:45 (350)
Arkadiusz Gajewski 4, Kamil Zalewski 13
Victoria Sulejówek 1-5 Legia II Warszawa 18 sierpnia, 19:00 (1500)
Daniel Smuga 85 - Tsubasa Nishi 5, Mateusz Majewski 29, Michał Masłowski 51, Robert Bartczak 61, Aleksander Waniek 64
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 MKS Ełk 20 sierpnia, 16:00
Krystian Pałczyński 54, Mariusz Gabrych 90 - Michał Świderski 31
Widzew Łódź 3-0 Warta Sieradz 19 sierpnia, 19:10 (16 150)
Aleksander Kwiek 39, Daniel Mąka 47 (k), Daniel Świderski 85

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Widzew Łódź 23 sierpnia, 17:30 (1000)
Michał Miller 86, Damian Pawlak 90 (s)
MKS Ełk 1-2 Warta Sieradz 23 sierpnia, 17:00
Andrzej Paprocki 90 - Marcin Kobierski 6, Dominik Cukiernik 90
Legia II Warszawa 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Masłowski 42, Vamara Sanogo 53
w Ząbkach
Olimpia Zambrów 3-1 Victoria Sulejówek 23 sierpnia, 17:00
Mateusz Jastrzębski 15, Michał Kuczałek 57, Michał Hryszko 75 (k) - Daniel Smuga 55
Huragan Morąg 2-1 Sokół Ostróda 23 sierpnia, 17:00
João Criciúma 6, Rafał Maciążek 86 - Kamil Zalewski 12
Ursus Warszawa 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Przemysław Sztybrych 90 - Tomasz Płonka 82
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 ŁKS 1926 Łomża 23 sierpnia, 16:00
Paweł Kowalczyk 38
Tur Bielsk Podlaski 0-4 Polonia Warszawa 23 sierpnia, 17:00 (500)
Rafał Zembrowski 28, Mariusz Marczak 31, Adam Radecki 37 (s), Tomasz Chałas 58
GKS Wikielec 0-2 Pelikan Łowicz 23 sierpnia, 17:00
Przemysław Bella 72, Robert Kowalczyk 90

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Pelikan Łowicz 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 sierpnia, 11:15
Robert Kowalczyk 12, Michał Wrzesiński 56 - Aleksander Ślęzak 9, Kamil Żylski 25, 27
Polonia Warszawa 1-0 GKS Wikielec 26 sierpnia, 17:00
Bartosz Wiśniewski 43
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Tur Bielsk Podlaski 27 sierpnia, 16:00 (400)
Michał Sadowski 68
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27 sierpnia, 11:00 (841)
Patryk Walasek 21, Paweł Kowalczyk 57 (s), Adam Patora 79 - Patryk Miarka 14, Ołeh Majik 50
Sokół Ostróda 0-0 Ursus Warszawa 26 sierpnia, 19:45
Victoria Sulejówek 3-2 Huragan Morąg 26 sierpnia, 19:00
Dawid Makuch 56, Wojciech Wocial 74, Krzysztof Możdżonek 90 - Rafał Kruczkowski 29, João Criciúma 51
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Olimpia Zambrów 27 sierpnia, 16:00
Mateusz Butkiewicz 90
Warta Sieradz 1-1 Legia II Warszawa 26 sierpnia, 17:00 (500)
Marcin Kacela 53 - Mateusz Majewski 83
Widzew Łódź 4-0 MKS Ełk 26 sierpnia, 19:10 (16 052)
Daniel Mąka 55 (k), Daniel Świderski 62, Mateusz Michalski 78, Mateusz Ostaszewski 89

Kolejka 6 - 2-3 września

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 MKS Ełk 1 września, 16:30
Sebastian Kobiera 90 (k)
Legia II Warszawa 1-2 Widzew Łódź 2 września, 15:00 (800)
Robert Bartczak 53 - Mateusz Michalski 14, Adam Radwański 65
w Ząbkach
Olimpia Zambrów 2-1 Warta Sieradz 2 września, 16:00
Michał Domański 44, Michał Kuczałek 78 - Łukasz Mitek 18 (k)
Huragan Morąg 4-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 17:00
João Criciúma 26, Rafał Maciążek 60 (k), Piotr Karłowicz 86, Giovani Parizotto 90 - Mariusz Gabrych 90
Ursus Warszawa 2-1 Victoria Sulejówek 2 września, 17:00
Przemysław Sztybrych 6, Maksymilian Vogtman 89 - Damian Ślesicki 87 (s)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Sokół Ostróda 2 września, 16:00 (200)
Marcin Kajca 25, Patryk Miarka 41
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 września, 16:00 (250)
Tomasz Płonka 42, 72
GKS Wikielec 1-2 ŁKS 1926 Łomża 2 września, 16:00
Daniel Chiliński 15 - Rafał Maćkowski 1, 88 (k)
Pelikan Łowicz 3-2 Polonia Warszawa 3 września, 11:15 (382)
Michał Adamczyk 9 (k), Mateusz Kasprzyk 34, Taras Jaworśkyj 90 - Tomasz Chałas 24, Mariusz Marczak 39

Kolejka 7 - 9-10 września

Polonia Warszawa 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 września, 17:00
ŁKS 1926 Łomża 3-2 Pelikan Łowicz 9 września, 16:00 (250)
Paweł Wasiulewski 42, 65, Rafał Maćkowski 80 (k) - Robert Kowalczyk 7, Michał Wrzesiński 47
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 GKS Wikielec 10 września, 11:00 (746)
Arkadiusz Koprucki 6 (s), Kamil Szymczak 37
Sokół Ostróda 6-1 Tur Bielsk Podlaski 9 września, 18:00
Patryk Rosoliński 17, Adrian Pluta 19, Arkadiusz Gajewski 32, 55, Kamil Zalewski 70, 80 - Dawid Ostaszewski 51
Victoria Sulejówek 4-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 9 września, 19:00
Daniel Smuga 4, 52, Wiktor Lach 18, Wojciech Wocial 73
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Ursus Warszawa 9 września, 18:00
Karol Drwęcki 11 - Patryk Kamiński 8, Mateusz Muszyński 45, Maciej Prusinowski 60
Warta Sieradz 0-2 Huragan Morąg 9 września, 17:00
João Criciúma 47, Paweł Galik 71
Widzew Łódź 1-0 Olimpia Zambrów 8 września, 19:10 (16 550)
Kacper Falon 90
MKS Ełk 2-1 Legia II Warszawa 8 września, 17:00
Mateusz Skonieczka 58, Hubert Molski 65 - Tomasz Wełnicki 24

REKLAMA

Kolejka 8 - 16-17 września

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Legia II Warszawa 17 września, 11:00
Bartosz Mroczek 87
Olimpia Zambrów 0-1 MKS Ełk 16 września, 16:00
Michał Świderski 70
Huragan Morąg 1-1 Widzew Łódź 16 września, 13:00 (700)
João Criciúma 79 - Daniel Świderski 52
Ursus Warszawa 2-1 Warta Sieradz 16 września, 17:00
Paweł Wolski 45, Patryk Kamiński 82 - Marcin Kobierski 72
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 września, 11:00
Grzegorz Domżalski 31, 48, Ołeh Majik 45 - Marcin Kozłowski II 39, Kamil Dankowski 45
Tur Bielsk Podlaski 0-6 Victoria Sulejówek 16 września, 16:00 (250)
Wiktor Lach 13, Wojciech Wocial 23 (k), 26, 75, Daniel Smuga 29, 90
GKS Wikielec 2-3 Sokół Ostróda 17 września, 15:00
Paweł Sagan 63, Borys Piórkowski 66 - Daniel Mlonek 15, Adrian Bieńkowski 55, Patryk Rosoliński 57
Pelikan Łowicz 4-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 września, 16:30
Jakub Bistuła 45, Taras Jaworśkyj 63 (k), Daniel Bończak 69, Mateusz Kasprzyk 89 - Jakub Rozwandowicz 15
Polonia Warszawa 3-1 ŁKS 1926 Łomża 16 września, 17:00 (1071)
Mariusz Marczak 17, Bartosz Wiśniewski 76, Daniel Choroś 90 - Rafał Maćkowski 6

Kolejka 9 - 23-24 września

ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki 23 września, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa 24 września, 11:00
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 23 września, 18:00
Victoria Sulejówek - GKS Wikielec 23 września, 19:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski 23 września, 18:00
Warta Sieradz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 września, 16:00
Widzew Łódź - Ursus Warszawa 22 września, 19:10
MKS Ełk - Huragan Morąg 23 września, 13:00
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 24 września, 12:00

REKLAMA

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów 30 września, 15:00
Huragan Morąg - Legia II Warszawa 30 września, 15:30
Ursus Warszawa - MKS Ełk 30 września, 16:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź 1 października, 11:00
Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz 1 października, 15:00
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 18:00
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 1 października, 11:15
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda 30 września, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 września, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października, 11:00
Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 7 października, 18:00
Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa 7 października, 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 6 października, 19:00
Warta Sieradz - GKS Wikielec 7 października, 16:00
Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski 7 października, 18:00
MKS Ełk - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 października, 16:00
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg 14 października, 15:00
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 14 października, 15:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legia II Warszawa 15 października, 11:00
Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk 15 października, 15:00
GKS Wikielec - Widzew Łódź 14 października, 15:00
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz 15 października, 11:15
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 października, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Victoria Sulejówek 14 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda 15 października, 11:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki 21 października, 18:00
Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października, 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 21 października, 17:00
Warta Sieradz - Polonia Warszawa 21 października, 15:00
Widzew Łódź - Pelikan Łowicz 21 października, 18:00
MKS Ełk - GKS Wikielec 21 października, 15:00
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
Olimpia Zambrów - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 21 października, 15:00
Huragan Morąg - Ursus Warszawa 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 28 października, 15:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg 29 października, 11:00
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 29 października, 14:00
GKS Wikielec - Legia II Warszawa 28 października, 15:00
Pelikan Łowicz - MKS Ełk 29 października, 11:15
Polonia Warszawa - Widzew Łódź 28 października, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Warta Sieradz 28 października, 14:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 października, 11:00
Sokół Ostróda - Victoria Sulejówek 28 października, 18:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki 4 listopada, 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 4 listopada, 16:00
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 listopada, 14:00
Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 4 listopada, 18:00
MKS Ełk - Polonia Warszawa 4 listopada, 13:00
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 4 listopada, 14:00
Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski 4 listopada, 13:00
Ursus Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Sokół Aleksandrów Łódzki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 listopada, 11:00
Tur Bielsk Podlaski - Ursus Warszawa 12 listopada, 13:00
GKS Wikielec - Huragan Morąg 11 listopada, 15:00
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 12 listopada, 11:15
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 12 listopada, 13:00
ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk 11 listopada, 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Widzew Łódź 12 listopada, 11:00
Sokół Ostróda - Warta Sieradz 11 listopada, 18:00
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 17:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada, 16:00
Warta Sieradz - Victoria Sulejówek 18 listopada, 13:00
Widzew Łódź - Sokół Ostróda 18 listopada, 18:00
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 listopada, 13:00
Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 18 listopada, 13:00
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 19 listopada, 11:00
Ursus Warszawa - GKS Wikielec 18 listopada, 13:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tur Bielsk Podlaski 19 listopada, 11:00

Kolejka 18

Sokół Aleksandrów Łódzki - Tur Bielsk Podlaski
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Huragan Morąg - Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
MKS Ełk - Sokół Ostróda
Widzew Łódź - Victoria Sulejówek
Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 19

Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Widzew Łódź
Victoria Sulejówek - MKS Ełk
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec - Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 20

Warta Sieradz - Widzew Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
Tur Bielsk Podlaski - Pelikan Łowicz
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Polonia Warszawa
Ursus Warszawa - ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda
Legia II Warszawa - Victoria Sulejówek
MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 21

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz - MKS Ełk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek - Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda - Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
ŁKS 1926 Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec

Kolejka 22

Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz
GKS Wikielec - Polonia Warszawa
Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Sokół Ostróda
Huragan Morąg - Victoria Sulejówek
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Warta Sieradz
MKS Ełk - Widzew Łódź

Kolejka 23

MKS Ełk - Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew Łódź - Legia II Warszawa
Warta Sieradz - Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa
Sokół Ostróda - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 Łomża - GKS Wikielec
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz

Kolejka 24

Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz - ŁKS 1926 Łomża
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg - Warta Sieradz
Olimpia Zambrów - Widzew Łódź
Legia II Warszawa - MKS Ełk

Kolejka 25

Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
MKS Ełk - Olimpia Zambrów
Widzew Łódź - Huragan Morąg
Warta Sieradz - Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Victoria Sulejówek - Tur Bielsk Podlaski
Sokół Ostróda - GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
ŁKS 1926 Łomża - Polonia Warszawa

Kolejka 26

Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS 1926 Łomża
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda
GKS Wikielec - Victoria Sulejówek
Tur Bielsk Podlaski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warta Sieradz
Ursus Warszawa - Widzew Łódź
Huragan Morąg - MKS Ełk
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa

Kolejka 27

Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - Huragan Morąg
MKS Ełk - Ursus Warszawa
Widzew Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warta Sieradz - Tur Bielsk Podlaski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec
Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 28

Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Warta Sieradz
Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Ełk
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów

Kolejka 29

Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Ełk - Tur Bielsk Podlaski
Widzew Łódź - GKS Wikielec
Warta Sieradz - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 30

Sokół Aleksandrów Łódzki - Sokół Ostróda
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa - Warta Sieradz
Pelikan Łowicz - Widzew Łódź
GKS Wikielec - MKS Ełk
Tur Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa - Huragan Morąg

Kolejka 31

Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski
Legia II Warszawa - GKS Wikielec
MKS Ełk - Pelikan Łowicz
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
Warta Sieradz - ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda

Kolejka 32

Sokół Aleksandrów Łódzki - Victoria Sulejówek
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz
ŁKS 1926 Łomża - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - MKS Ełk
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
GKS Wikielec - Olimpia Zambrów
Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ursus Warszawa

Kolejka 33

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
Huragan Morąg - GKS Wikielec
Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa
MKS Ełk - ŁKS 1926 Łomża
Widzew Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz - Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek

Kolejka 34

Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek - Warta Sieradz
Sokół Ostróda - Widzew Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ełk
ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa
Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz - Huragan Morąg
GKS Wikielec - Ursus Warszawa
Tur Bielsk Podlaski - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

II liga 2017/2018

III liga 2017/2018 (II)
III liga 2017/2018 (III)
III liga 2017/2018 (IV)

IV liga 2017/2018 (łódzka)
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (południe))
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (północ))
Saltex IV liga 2017/2018 (podlaska)
IV liga 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas