[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2017/2018
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Poznań 10 24 8 0 2 20-6 4 0 1 10-3 4 0 1 10-3
2.  Radomiak Radom 10 24 7 3 0 19-7 4 1 0 8-2 3 2 0 11-5
3.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 21 6 3 1 17-6 4 2 0 12-4 2 1 1 5-2
4.  ŁKS Łódź 10 17 4 5 1 11-8 3 3 1 7-5 1 2 0 4-3
5.  GKS Bełchatów 10 14 4 2 4 19-14 3 1 1 12-6 1 1 3 7-8 4 7 2 1 1 10-6
6.  Legionovia Legionowo 10 14 4 2 4 15-12 2 0 2 7-5 2 2 2 8-7 3 7 2 1 0 5-2
7.  Błękitni Stargard Szczeciński 10 14 3 5 2 8-6 2 4 0 5-2 1 1 2 3-4 2 6 2 0 0 4-1
8.  Garbarnia Kraków 10 14 4 2 4 15-13 3 0 1 8-4 1 2 3 7-9 4 3 1 0 3 5-8
9.  Siarka Tarnobrzeg 10 14 4 2 4 17-17 3 1 1 11-5 1 1 3 6-12 3 0 0 0 3 3-10
10.  Stal Stalowa Wola 10 12 2 6 2 12-14 1 3 2 6-10 1 3 0 6-4 1 1 0 1 0 2-2
11.  Olimpia Elbląg 10 12 3 3 4 12-14 2 1 2 7-7 1 2 2 5-7 1 1 0 1 0 2-2
12.  ROW 1964 Rybnik 10 11 3 2 5 14-18 2 1 1 10-9 1 1 4 4-9 1 3 1 0 0 4-2
13.  Wisła Puławy 10 11 2 5 3 11-12 2 2 1 7-4 0 3 2 4-8 1 0 0 0 1 2-4
14.  Znicz Pruszków 10 10 3 1 6 11-17 2 0 4 8-13 1 1 2 3-4
15.  Rozwój Katowice 10 8 1 5 4 8-15 1 2 1 3-3 0 3 3 5-12 1 1 0 1 0 1-1
16.  MKS Kluczbork 10 8 1 5 4 7-18 1 4 0 5-4 0 1 4 2-14 1 1 0 1 0 1-1
17.  Gryf Wejherowo 10 8 1 5 4 11-14 0 3 2 4-7 1 2 2 7-7
18.  Gwardia Koszalin 10 5 1 2 7 6-22 0 1 2 2-8 1 1 5 4-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Warta Poznań    1-0 1-2 2-0 3-1 3-0 
 2 Radomiak Radom    1-0 1-0 1-0 4-1 1-1 
 3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)    2-0 0-0 2-1 1-1 2-1 5-1 
 4 ŁKS Łódź1-1     1-1 2-1 1-2 0-0 1-0 1-0 
 5 GKS Bełchatów    1-1 3-1 5-2 1-2 2-0 
 6 Legionovia Legionowo2-3 0-1     2-0 3-1 
 7 Błękitni Stargard Szczeciński2-1     2-0 0-0 0-0 0-0 1-1 
 8 Garbarnia Kraków1-2     3-1 1-0 3-1 
 9 Siarka Tarnobrzeg1-3     2-1 0-0 4-0 4-1 
 10 Stal Stalowa Wola1-0 2-2 0-2 1-1 1-4     1-1 
 11 Olimpia Elbląg2-1 2-2     0-1 1-3 2-0 
 12 ROW 1964 Rybnik1-4 3-1     4-2 2-2 
 13 Wisła Puławy2-1 0-1 1-1     1-1 3-0 
 14 Znicz Pruszków0-3 1-2 2-1 1-3     3-2 1-2 
 15 Rozwój Katowice0-2 1-1 2-0     0-0 
 16 MKS Kluczbork1-1 1-1 1-1 1-0 1-1     
 17 Gryf Wejherowo0-1 1-1 0-2 1-1 2-2     
 18 Gwardia Koszalin0-3 1-4 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 GKS Bełchatów 29 lipca, 17:00 (476)
Mateusz Węsierski 31, Grzegorz Szymusik 55 - Dawid Flaszka 79
Stal Stalowa Wola 1-1 Gryf Wejherowo 30 lipca, 17:00 (738)
Adrian Gębalski 75 - Łukasz Nadolski 65 (k)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-1 MKS Kluczbork 29 lipca, 18:00 (980)
Daniel Szczepan 26, Farid Ali 45, Krzysztof Gancarczyk 59, Kamil Jadach 90, Wojciech Caniboł 90 - Paweł Baraniak 10
Znicz Pruszków 1-2 Gwardia Koszalin 29 lipca, 17:00 (300)
Kamil Włodyka 12 - Adrian Kwiatkowski 23, Przemysław Brzeziański 62
od 85. minuty w bramce gospodarzy stał Paweł Tarnowski
ŁKS Łódź 0-0 ROW 1964 Rybnik 29 lipca, 18:00 (4848)
Olimpia Elbląg 2-1 Legionovia Legionowo 30 lipca, 17:00 (832)
Anton Kołosow 27, 30 - Mateusz Wajdzik 38
Warta Poznań 3-1 Rozwój Katowice 29 lipca, 17:00 (462)
Przemysław Kita 14, 90, Tomasz Dejewski 32 - Kamil Bętkowski 53 (k)
Wisła Puławy 0-1 Siarka Tarnobrzeg 29 lipca, 18:00 (1289)
Kamil Radulj 67
Radomiak Radom 1-0 Garbarnia Kraków 28 lipca, 18:30 (2421)
Leândro 60
na stadionie MOSiR

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

GKS Bełchatów 3-1 Garbarnia Kraków 5 sierpnia, 19:00 (1260)
Bartłomiej Bartosiak 3, Łukasz Pietroń 45, Dawid Flaszka 68 - Petar Borovićanin 13
Siarka Tarnobrzeg 1-3 Radomiak Radom 4 sierpnia, 18:00 (1496)
Konrad Zaradny 75 - Leândro 51, Kamil Cupriak 73, Jakub Rolinc 80
Rozwój Katowice 2-0 Wisła Puławy 4 sierpnia, 17:00 (446)
Kamil Łączek 29, Przemysław Mońka 50
Legionovia Legionowo 2-3 Warta Poznań 5 sierpnia, 17:00
Mateusz Żebrowski 41, 72 (k) - Adrian Cierpka 19, Adrian Laskowski 38, Przemysław Kita 45
ROW 1964 Rybnik 3-1 Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 19:00 (543)
Kamil Spratek 39, Przemysław Brychlik 43, 49 - Jakub Bojas 83 (k)
MKS Kluczbork 1-0 Znicz Pruszków 5 sierpnia, 19:00 (550)
Marcin Niemczyk 9
Gryf Wejherowo 0-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 sierpnia, 16:00
Daniel Szczepan 31, Kamil Jadach 85
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Stal Stalowa Wola 5 sierpnia, 17:00 (408)
ŁKS Łódź 1-0 Gwardia Koszalin 5 sierpnia, 17:00 (4515)
Jewhen Radionow 62

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia

Stal Stalowa Wola 1-4 GKS Bełchatów 13 sierpnia, 17:00
Adrian Gębalski 68 (k) - Émile Thiakane 24, Piotr Giel 31, Michał Bierzało 60, Dawid Flaszka 72
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 12 sierpnia, 17:00 (2260)
Znicz Pruszków 3-2 Gryf Wejherowo 12 sierpnia, 17:00 (270)
Patryk Kubicki 3, Piotr Klepczarek 45, Patryk Czarnowski 90 - Jacek Wicon 7, Hieronim Gierszewski 71
ŁKS Łódź 1-0 MKS Kluczbork 11 sierpnia, 17:00 (4327)
Jewhen Radionow 78
Olimpia Elbląg 2-0 Gwardia Koszalin 13 sierpnia, 17:00 (1336)
Radosław Stępień 58, 75
Warta Poznań 2-0 ROW 1964 Rybnik 11 sierpnia, 17:45
Adrian Laskowski 32, Krzysztof Biegański 81
Wisła Puławy 2-1 Legionovia Legionowo 12 sierpnia, 18:00
Arkadiusz Maksymiuk 26, Irakli Meschia 28 - Grzegorz Mazurek 34
Radomiak Radom 4-1 Rozwój Katowice 11 sierpnia, 18:30 (2719)
Maciej Filipowicz 38, Maciej Świdzikowski 50, Leândro 59 (k), Kamil Cupriak 68 - Michał Płonka 51
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków 3-1 Siarka Tarnobrzeg 12 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Garzeł 41, Serhij Krykun 78, Filip Wójcik 88 - Mateusz Broź 75

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

GKS Bełchatów 5-2 Siarka Tarnobrzeg 19 sierpnia, 19:00 (1517)
Piotr Giel 36, 52, 65, 70, Dawid Flaszka 87 - Mateusz Broź 10, 56
Rozwój Katowice 1-1 Garbarnia Kraków 19 sierpnia, 17:00 (364)
Kamil Bętkowski 74 - Serhij Krykun 49
Legionovia Legionowo 0-1 Radomiak Radom 19 sierpnia, 17:00
Leândro 19
ROW 1964 Rybnik 4-2 Wisła Puławy 19 sierpnia, 19:00
Szymon Jary 14, Sebastian Siwek 16, 82, Kamil Spratek 68 - Jakub Smektała 70, Jakub Poznański 72
Gwardia Koszalin 0-3 Warta Poznań 18 sierpnia, 17:30
Radosław Jasiński 52, Karol Żmijewski 73, Michał Przybyła 77
w Poznaniu; Gwardia gospodarzem
MKS Kluczbork 1-1 Olimpia Elbląg 18 sierpnia, 19:30
Paweł Baraniak 29 - Krzysztof Iwanowski 15
Gryf Wejherowo 1-1 ŁKS Łódź 19 sierpnia, 16:00
Łukasz Nadolski 18 (k) - Jewhen Radionow 32 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Znicz Pruszków 19 sierpnia, 15:00
Tomasz Pustelnik 61 (k) - Marcin Rackiewicz 87
Stal Stalowa Wola 0-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 sierpnia, 17:00
Farid Ali 36, Tomasz Dzida 90

Kolejka 5 - 23 sierpnia

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 GKS Bełchatów 23 sierpnia, 17:30
Farid Ali 45, Kamil Jadach 85
Znicz Pruszków 1-3 Stal Stalowa Wola 23 sierpnia, 18:00
Mateusz Stryjewski 90 - Andrzej Trubeha 62, Adrian Gębalski 84, Grzegorz Janiszewski 88
ŁKS Łódź 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 23 sierpnia, 17:00 (3820)
Jewhen Radionow 71 (k), Patryk Bryła 85 - Mateusz Węsierski 80
Olimpia Elbląg 1-3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia, 17:00 (1124)
Jakub Bojas 41 (k) - Hieronim Gierszewski 29, Paweł Brzuzy 49, Mateusz Goerke 61
Warta Poznań 3-0 MKS Kluczbork 23 sierpnia, 17:30
Adrian Laskowski 14 (k), 22, Adrian Cierpka 45
Wisła Puławy 3-0 Gwardia Koszalin 23 sierpnia, 18:00
Dawid Pożak 24, Jakub Smektała 30, Alen Ploj 47
Radomiak Radom 1-0 ROW 1964 Rybnik 23 sierpnia, 17:00
Leândro 68
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków 1-2 Legionovia Legionowo 23 sierpnia, 17:30
Wojciech Wojcieszyński 45 - Mateusz Żebrowski 56, 72
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Rozwój Katowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 26-27 sierpnia

GKS Bełchatów 2-0 Rozwój Katowice 26 sierpnia, 18:00 (1413)
Michał Bierzało 13, Piotr Giel 27
Legionovia Legionowo 2-0 Siarka Tarnobrzeg 26 sierpnia, 17:00
Mateusz Żebrowski 61, 85 (k)
ROW 1964 Rybnik 1-4 Garbarnia Kraków 26 sierpnia, 19:00
Sebastian Musiolik 88 - Tomasz Ogar 28, Patryk Serafin 50, Michał Mistrzyk 52, Marcin Siedlarz 78
Gwardia Koszalin 1-4 Radomiak Radom 28 sierpnia, 19:00
Daniel Wojciechowski 15 - Chinonso Agu 9, Peter Mazan 42, Maciej Świdzikowski 79, Szymon Stanisławski 85
w Radomiu; na stadionie MOSiR; Gwardia gospodarzem
MKS Kluczbork 1-1 Wisła Puławy 26 sierpnia, 19:00
Kamil Nitkiewicz 14 - Alen Ploj 90
Gryf Wejherowo 0-1 Warta Poznań 26 sierpnia, 16:00
Adrian Szynka 68
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Olimpia Elbląg 27 sierpnia, 15:00 (600)
Stal Stalowa Wola 1-1 ŁKS Łódź 26 sierpnia, 15:00
Sebastian Łętocha 73 - Łukasz Zagdański 87
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Znicz Pruszków 26 sierpnia, 17:00 (1950)
Kamil Szymura 79, Wojciech Caniboł 90 - Mateusz Stryjewski 59

Kolejka 7 - 2-3 września

Znicz Pruszków 2-1 GKS Bełchatów 2 września, 17:00 (257)
Mateusz Stryjewski 62, Kamil Włodyka 78 - Marcin Garuch 66
ŁKS Łódź 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 września, 16:00 (4121)
Piotr Pyrdoł 50 - Bartosz Semeniuk 82
Olimpia Elbląg 2-2 Stal Stalowa Wola 3 września, 17:00
Piotr Kurbiel 27, Damian Szuprytowski 85 - Bartosz Sobotka 9, Sebastian Zalepa 45
Warta Poznań 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 2 września, 17:00 (889)
Krzysztof Biegański 12 - Maciej Liśkiewicz 47, Wojciech Fadecki 71
Wisła Puławy 1-1 Gryf Wejherowo 2 września, 17:00 (783)
Robert Hirsz 69 - Rafał Maciejewski 40
Radomiak Radom 1-1 MKS Kluczbork 1 września, 18:30 (2911)
Damian Jakubik 45 - Dmytro Fedota 8
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków 3-1 Gwardia Koszalin 2 września, 17:00
Serhij Krykun 18, Tomasz Ogar 37, 40 - Wojciech Zyska 13 (k)
Siarka Tarnobrzeg 2-1 ROW 1964 Rybnik 2 września, 17:00
Mateusz Czyżycki 17, Krzysztof Ropski 81 - Sebastian Musiolik 47
Rozwój Katowice 0-2 Legionovia Legionowo 20 września, 16:00 (205)
Mateusz Kwiatkowski 53, Grzegorz Mazurek 76
w pierwotnym terminie (2 września, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej

Kolejka 8 - 9-10 września

GKS Bełchatów 1-1 Legionovia Legionowo 9 września, 18:00 (1277)
Patryk Rachwał 82 (k) - Mikołaj Grzelak 90
ROW 1964 Rybnik 2-2 Rozwój Katowice 8 września, 19:00 (548)
Damian Koleczko 32, Mariusz Muszalik 77 (k) - Paweł Szołtys 55, Michał Płonka 74
MKS Kluczbork 1-1 Garbarnia Kraków 9 września, 19:00 (550)
Dmytro Fedota 26 - Patryk Serafin 88
Gryf Wejherowo 1-1 Radomiak Radom 9 września, 16:00 (205)
Jacek Wicon 4 - Leândro 70
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Wisła Puławy 9 września, 15:00 (307)
Stal Stalowa Wola 1-0 Warta Poznań 10 września, 15:00 (248)
Wiktor Patrzykąt 70 (s)
w Rzeszowie; na Stadionie Miejskim
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Olimpia Elbląg 9 września, 16:00 (1620)
Farid Ali 65, Kamil Jadach 76 - Piotr Kurbiel 8
Znicz Pruszków 1-2 ŁKS Łódź 8 września, 19:00 (530)
Patryk Kubicki 85 - Jewhen Radionow 10, Maksymilian Rozwandowicz 90
Siarka Tarnobrzeg 4-1 Gwardia Koszalin 9 września, 17:00 (678)
Jan Grzesik 32, Krzysztof Ropski 49, 67, Michał Dawidowicz 87 - Michał Szubert 60

Kolejka 9 - 16-17 września

ŁKS Łódź 1-1 GKS Bełchatów 17 września, 16:30
Jewhen Radionow 66 - Bartłomiej Bartosiak 72
Olimpia Elbląg 0-1 Znicz Pruszków 16 września, 17:00
Mateusz Długołęcki 36
Warta Poznań 1-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 września, 16:00
Michał Przybyła 72
Wisła Puławy 1-1 Stal Stalowa Wola 16 września, 16:00
Jakub Smektała 49 - Mateusz Stąporski 70
Radomiak Radom 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 15 września, 18:30
Tomasz Pustelnik 31 (s)
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków 1-0 Gryf Wejherowo 16 września, 16:00
Krzysztof Kalemba 90 (k)
Siarka Tarnobrzeg 4-0 MKS Kluczbork 16 września, 16:00
Jakub Księżniakiewicz 17, Dawid Kubowicz 25, Mateusz Janeczko 73, Kamil Radulj 81
Rozwój Katowice 0-0 Gwardia Koszalin 16 września, 15:00 (311)
Legionovia Legionowo 3-1 ROW 1964 Rybnik 16 września, 16:00
Grzegorz Mazurek 33, Przemysław Rybkiewicz 37, 71 - Marek Krotofil 89

REKLAMA

Kolejka 10 - 23-24 września

GKS Bełchatów 1-2 ROW 1964 Rybnik 23 września, 17:00 (1170)
Piotr Giel 30 - Dawid Bober 42, 50
Gwardia Koszalin 1-1 Legionovia Legionowo 24 września, 16:00 (150)
Junpei Shimmura 72 - Mateusz Żebrowski 68
w Poznaniu; na Stadionie KS Warta Poznań
MKS Kluczbork 1-1 Rozwój Katowice 23 września, 19:00
Kamil Nitkiewicz 86 (k) - Bartosz Marchewka 24
Gryf Wejherowo 2-2 Siarka Tarnobrzeg 23 września, 16:00
Mikołaj Gabor 25, Krzysztof Wicki 65 - Jakub Księżniakiewicz 18, Mateusz Broź 32
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Garbarnia Kraków 23 września, 15:00
Grzegorz Szymusik 34, Mateusz Węsierski 68
Stal Stalowa Wola 2-2 Radomiak Radom 23 września, 15:00
Adrian Dziubiński 5, 53 - Maciej Świdzikowski 14, Leândro 31 (k)
w Rzeszowie; na Stadionie Miejskim
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Wisła Puławy 23 września, 15:00
Krzysztof Gancarczyk 8 - Piotr Darmochwał 45 (k)
Znicz Pruszków 0-3 Warta Poznań 22 września, 19:00 (270)
Adrian Laskowski 8 (k), Krystian Sanocki 73, Adrian Cierpka 75
ŁKS Łódź 1-2 Olimpia Elbląg 23 września, 16:00
Jewhen Radionow 41 - Mateusz Szmydt 76, Anton Kołosow 85

Kolejka 11 - 30 września-1 października

Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 30 września, 16:00
Warta Poznań - ŁKS Łódź 30 września, 16:00
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 30 września, 16:00
Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 października, 17:00
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 30 września, 15:00
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński 30 września, 16:00
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 30 września, 15:00
Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork 30 września, 16:00
ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin 29 września, 19:00

REKLAMA

Kolejka 12 - 7-8 października

GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin 7 października, 17:00
MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik 7 października, 18:00
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 7 października, 15:00
Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice 7 października, 15:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 7 października, 15:00
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 7 października, 19:00
ŁKS Łódź - Wisła Puławy 7 października, 15:00
Olimpia Elbląg - Warta Poznań 7 października, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 7 października, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 października

Warta Poznań - GKS Bełchatów 14 października, 15:00
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 14 października, 16:00
Radomiak Radom - ŁKS Łódź 13 października, 18:00
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 14 października, 15:00
Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 października, 15:00
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 14 października, 15:00
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński 14 października, 15:00
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 14 października, 17:00
Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork
w Kołobrzegu

Kolejka 14 - 21-22 października

GKS Bełchatów - MKS Kluczbork 21 października, 17:00
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 21 października, 15:00
Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik 21 października, 13:00
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 21 października, 14:00
w Rzeszowie; na Stadionie Miejskim
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Rozwój Katowice 21 października, 14:00
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 21 października, 15:00
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 21 października, 15:00
Warta Poznań - Wisła Puławy 21 października, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 października

Wisła Puławy - GKS Bełchatów 28 października, 16:00
Radomiak Radom - Warta Poznań
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 28 października, 15:00
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź 28 października, 15:00
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 28 października, 15:00
Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 października, 13:00
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 29 października, 12:00
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo 28 października, 18:00

Kolejka 16 - 4-5 listopada

GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 4 listopada, 17:00
Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork 4 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin 5 listopada, 13:00
w Rzeszowie; na Stadionie Miejskim
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ROW 1964 Rybnik 4 listopada, 13:00
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź - Rozwój Katowice 4 listopada, 14:00
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 5 listopada, 13:00
Warta Poznań - Garbarnia Kraków 4 listopada, 14:00
Wisła Puławy - Radomiak Radom 4 listopada, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Radomiak Radom - GKS Bełchatów
na stadionie MOSiR
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy 11 listopada, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 11 listopada, 13:00
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 11 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź 12 listopada, 12:00
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 11 listopada, 17:00
Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola 10 listopada, 18:00
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński 12 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 18-19 listopada

GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński 18 listopada, 17:00
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 listopada, 16:00
Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - ŁKS Łódź 18 listopada, 17:00
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice - Warta Poznań 18 listopada, 13:00
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom

Kolejka 19 - 25-26 listopada

Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź
w Kołobrzegu
Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
na stadionie MOSiR
Wisła Puławy - Rozwój Katowice 25 listopada, 15:00
Warta Poznań - Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gryf Wejherowo 25 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
w Rzeszowie; na Stadionie Miejskim

Kolejka 20 - 3-4 marca

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
Rozwój Katowice - Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków

Kolejka 21 - 10-11 marca

Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
na stadionie MOSiR
Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań - Gwardia Koszalin
Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork
ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Stalowa Wola

Kolejka 22 - 17-18 marca

GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
MKS Kluczbork - Warta Poznań
Gwardia Koszalin - Wisła Puławy
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 23 - 24-25 marca

Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom - Gwardia Koszalin
na stadionie MOSiR
Wisła Puławy - MKS Kluczbork
Warta Poznań - Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 24 - 31 marca

GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
Gryf Wejherowo - Wisła Puławy
MKS Kluczbork - Radomiak Radom
Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice

Kolejka 25 - 7-8 kwietnia

Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
na stadionie MOSiR
Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg
Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo

Kolejka 27 - 21-22 kwietnia

ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
na stadionie MOSiR
Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Warta Poznań - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź

Kolejka 28 - 28-29 kwietnia

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź - Warta Poznań
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo
Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik
w Kołobrzegu

Kolejka 29 - 5-6 maja

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Radomiak Radom - Znicz Pruszków
na stadionie MOSiR
Wisła Puławy - ŁKS Łódź
Warta Poznań - Olimpia Elbląg

Kolejka 30 - 9 maja

GKS Bełchatów - Warta Poznań
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
ŁKS Łódź - Radomiak Radom
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin

Kolejka 31 - 12-13 maja

MKS Kluczbork - GKS Bełchatów
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
na stadionie MOSiR
Wisła Puławy - Warta Poznań

Kolejka 32 - 19-20 maja

GKS Bełchatów - Wisła Puławy
Warta Poznań - Radomiak Radom
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork

Kolejka 33 - 26-27 maja

Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
Rozwój Katowice - ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Warta Poznań
Radomiak Radom - Wisła Puławy
na stadionie MOSiR

Kolejka 34 - 2-3 czerwca

GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin
Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo

Nice I liga 2017/2018

III liga 2017/2018 (I)
III liga 2017/2018 (II)
III liga 2017/2018 (III)
III liga 2017/2018 (IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas