[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
19 goli - Leândro (Radomiak Radom),
15 goli - Piotr Giel (GKS Bełchatów),
13 goli - Daniel Szczepan (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
12 goli - Jewhen Radionow (ŁKS Łódź),
11 goli - Tomasz Ogar (Garbarnia Kraków),
10 goli - Kamil Jadach (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Patryk Skórecki (Błękitni Stargard), Robert Ziętarski (Gwardia Koszalin), Adam Żak (Rozwój Katowice),
9 goli - Przemysław Brychlik (ROW 1964 Rybnik), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg 8, Radomiak Radom 1), Niklas Zulciak (Wisła Puławy),
8 goli - Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Sebastian Deja (MKS Kluczbork), Dawid Flaszka (GKS Bełchatów), Przemysław Kita (Warta Poznań), Wojciech Łuczak (ŁKS Łódź), Peter Mazan (Radomiak Radom), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg),
7 goli - Mateusz Broź (Siarka Tarnobrzeg), Adrian Cierpka (Warta Poznań), Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Kalemba (Garbarnia Kraków), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Sebastian Łętocha (Stal Stalowa Wola), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Sebastian Musiolik (ROW 1964 Rybnik), Piotr Okuniewicz (Gryf Wejherowo), Mateusz Żebrowski (Legionovia Legionowo),
6 goli - Przemysław Brzeziański (Gwardia Koszalin), Adrian Gębalski (Stal Stalowa Wola), Patryk Kubicki (Znicz Pruszków), Piotr Kurbiel (Olimpia Elbląg), Mariusz Muszalik (ROW 1964 Rybnik), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Kamil Radulj (Siarka Tarnobrzeg), Jakub Rolinc (Radomiak Radom), Mateusz Stryjewski (Znicz Pruszków), Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Mateusz Węsierski (Błękitni Stargard), Krzysztof Wicki (Gryf Wejherowo),
5 goli - Jakub Bojas (Olimpia Elbląg), Wojciech Caniboł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Robert Hirsz (Wisła Puławy), Serhij Krykun (Garbarnia Kraków), Jakub Księżniakiewicz (Siarka Tarnobrzeg), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Patryk Mikita (Siarka Tarnobrzeg 4, Radomiak Radom 1), Łukasz Nadolski (Gryf Wejherowo), Łukasz Pietroń (GKS Bełchatów), Michał Płonka (Rozwój Katowice), Krystian Przyborowski (Gwardia Koszalin), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Przemysław Rybkiewicz (Legionovia Legionowo), Patryk Serafin (Garbarnia Kraków), Kamil Spratek (ROW 1964 Rybnik), Kamil Szymura (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Łukasz Zagdański (ŁKS Łódź),
4 gole - Kamil Adamek (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Farid Ali (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Patryk Bryła (ŁKS Łódź), Kamil Cupriak (Radomiak Radom 2, Siarka Tarnobrzeg 2), Paweł Jaroszewski (ROW 1964 Rybnik), Grzegorz Mazurek (Legionovia Legionowo), Michał Mistrzyk (Garbarnia Kraków 2, Stal Stalowa Wola 2), Krzysztof Niburski (Olimpia Elbląg), Paweł Piceluk (Warta Poznań), Alen Ploj (Wisła Puławy), Karol Podliński (Znicz Pruszków), Adam Setla (Gwardia Koszalin), Jakub Smektała (Wisła Puławy), Dominik Szczęch (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Maciej Świdzikowski (Radomiak Radom), Michał Trąbka (Gryf Wejherowo 2, Stal Stalowa Wola 2), Andrzej Trubeha (Stal Stalowa Wola), Mario Vasilj (Legionovia Legionowo),
3 gole - Chinonso Agu (Radomiak Radom), Hubert Antkowiak (MKS Kluczbork), Paweł Baraniak (MKS Kluczbork), Dawid Bober (ROW 1964 Rybnik), Bartosz Brodziński (MKS Kluczbork), Michał Ciarkowski (Gryf Wejherowo), Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard), Mateusz Janeczko (Siarka Tarnobrzeg), Szymon Jarosz (Stal Stalowa Wola), Kamil Juraszek (ŁKS Łódź), Marek Krotofil (ROW 1964 Rybnik), Dawid Kubowicz (Siarka Tarnobrzeg), Adrian Kwiatkowski (Gwardia Koszalin), Rafał Maciejewski (Gryf Wejherowo), Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy), Bartosz Marchewka (Rozwój Katowice), Michał Przybyła (Warta Poznań), Marcin Rackiewicz (Znicz Pruszków), Mateusz Stąporski (Stal Stalowa Wola), Radosław Stępień (Olimpia Elbląg), Mateusz Szmydt (Olimpia Elbląg), Michał Szubert (Gwardia Koszalin), Grzegorz Szymusik (Błękitni Stargard), Émile Thiakane (GKS Bełchatów), Jacek Wicon (Gryf Wejherowo), Maciej Więcek (Błękitni Stargard), Filip Wójcik (Garbarnia Kraków), Tomasz Wróbel (Rozwój Katowice), Sebastian Zalepa (Stal Stalowa Wola), Konrad Zaradny (Siarka Tarnobrzeg 1, MKS Kluczbork 2),
2 gole - Kamil Bętkowski (Rozwój Katowice), Krzysztof Biegański (Warta Poznań), Michał Bierzało (GKS Bełchatów), Paweł Brzuzy (Gryf Wejherowo), Mateusz Bukowiec (Stal Stalowa Wola), Paweł Czychowski (Gryf Wejherowo), Tomasz Dejewski (Warta Poznań), Dmytro Fedota (MKS Kluczbork), Łukasz Furtak (Garbarnia Kraków), Krzysztof Gancarczyk (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Hieronim Gierszewski (Gryf Wejherowo), Mateusz Goerke (Gryf Wejherowo), Dawid Gojny (ROW 1964 Rybnik), Tomasz Górkiewicz (MKS Kluczbork), Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg), Damian Guzik (ŁKS Łódź), Patryk Janasik (GKS Bełchatów), Gracjan Jaroch (Błękitni Stargard), Bartosz Jaroszek (Rozwój Katowice 1, GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1), Szymon Jary (ROW 1964 Rybnik), Dawid Kalisz (ROW 1964 Rybnik), Szymon Kiebzak (Garbarnia Kraków), Piotr Klepczarek (Znicz Pruszków), Rafał Kujawa (ŁKS Łódź), Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo), Rafał Lisiecki (Olimpia Elbląg), Kamil Łączek (Rozwój Katowice), Przemysław Mońka (Rozwój Katowice), Donatas Nakrošius (MKS Kluczbork), Daniel Paszek (Rozwój Katowice), Tomasz Pustelnik (Błękitni Stargard), Patryk Rachwał (GKS Bełchatów), Krystian Sanocki (Warta Poznań), Marcin Siedlarz (Garbarnia Kraków), Sebastian Siwek (ROW 1964 Rybnik), Marcin Smoliński (Znicz Pruszków), Michał Szeliga (Rozwój Katowice), Paweł Szołtys (Rozwój Katowice 1, Olimpia Elbląg 1), Robert Tkocz (ROW 1964 Rybnik), Bartosz Waleńcik (Legionovia Legionowo), Damian Warchoł (MKS Kluczbork), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo), Dawid Witkowski (Siarka Tarnobrzeg), Kamil Włodyka (Znicz Pruszków), Wojciech Wojcieszyński (Garbarnia Kraków), Jakub Wróbel (Radomiak Radom), Piotr Zmorzyński (Wisła Puławy), Karol Żmijewski (Warta Poznań),
1 gol - Piotr Barwiński (Rozwój Katowice), Krzysztof Bodziony (MKS Kluczbork), Petar Borovićanin (Garbarnia Kraków), Dariusz Brągiel (Radomiak Radom), Adrian Chopcia (Warta Poznań), Robert Chwastek (GKS Bełchatów), Patryk Czarnowski (Znicz Pruszków), Mateusz Czyżycki (Siarka Tarnobrzeg), Piotr Darmochwał (Wisła Puławy), Michał Dawidowicz (Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Długołęcki (Znicz Pruszków), Mateusz Domżalski (Znicz Pruszków), Tomasz Dzida (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartłomiej Faliszewski (Znicz Pruszków), Maciej Filipowicz (Radomiak Radom), Mikołaj Gabor (Gryf Wejherowo), Marcin Garuch (GKS Bełchatów), Arkadiusz Garzeł (Garbarnia Kraków), Grzegorz Gawle (Garbarnia Kraków), Jakub Głaz (Siarka Tarnobrzeg), Marcin Grolik (GKS Bełchatów), Mikołaj Grzelak (Legionovia Legionowo), Grzegorz Gulczyński (Gryf Wejherowo), Rafał Gutowski (Błękitni Stargard), Stepan Hirśkyj (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Iwanowski (Olimpia Elbląg), Damian Jakubik (Radomiak Radom), Robert Janicki (Warta Poznań), Grzegorz Janiszewski (Stal Stalowa Wola), Luka Janković (Legionovia Legionowo), Radosław Jasiński (Warta Poznań), Filip Karmański (Błękitni Stargard), Kacper Kawula (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Michał Kiełtyka (Olimpia Elbląg), Mateusz Kinast (Znicz Pruszków), Martin Klabník (Radomiak Radom), Adrian Klepczyński (MKS Kluczbork), Szczepan Kogut (GKS Bełchatów), Damian Koleczko (ROW 1964 Rybnik), Kacper Korkliniewski (Olimpia Elbląg), Karol Kostrubała (Garbarnia Kraków), Marcin Kowalski (Rozwój Katowice), Maciej Koziara (Gryf Wejherowo), Mateusz Kwiatkowski (Legionovia Legionowo), Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard), Dariusz Łukasik (Garbarnia Kraków), Michał Magnuski (Błękitni Stargard), Artur Marciniak (Warta Poznań), Olaf Martynek (Legionovia Legionowo), Irakli Meschia (Wisła Puławy), Radosław Mikołajczak (Gwardia Koszalin), Kamil Moskal (Garbarnia Kraków), Klemen Nemanič (Legionovia Legionowo), Marcin Niemczyk (MKS Kluczbork), Adam Orłowicz (MKS Kluczbork), Piotr Pacholski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Krystian Peda (GKS Bełchatów), Adrian Popiołek (Wisła Puławy), Jakub Poznański (Wisła Puławy), Kamil Poźniak (Gwardia Koszalin), Dawid Pożak (Wisła Puławy), Bartosz Semeniuk (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Junpei Shimmura (Gwardia Koszalin), Michal Skwarczek (Legionovia Legionowo), Jan Sobociński (Gryf Wejherowo), Bartosz Sobotka (Stal Stalowa Wola), Łukasz Spławski (Warta Poznań), Szymon Stanisławski (Radomiak Radom), Konrad Stępień (Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Sulkowski (Wisła Puławy), Wojciech Szumilas (Legionovia Legionowo), Kacper Szymankiewicz (Wisła Puławy), Adrian Szynka (Warta Poznań), Kacper Tabiś (Rozwój Katowice), Damian Tront (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Wajdzik (Legionovia Legionowo), Kamil Wenger (Olimpia Elbląg), Bartosz Widejko (ŁKS Łódź), Piotr Witasik (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Włodarczyk (Znicz Pruszków), Daniel Wojciechowski (Gwardia Koszalin), Paweł Wojowski (Gryf Wejherowo), Piotr Wojtasiak (Błękitni Stargard), Bartłomiej Zdunek (Błękitni Stargard), Wojciech Zyska (Gwardia Koszalin).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard: 10 - Patryk Skórecki, 6 - Mateusz Węsierski, 3 - Wojciech Fadecki, Grzegorz Szymusik, Maciej Więcek, 2 - Gracjan Jaroch, Tomasz Pustelnik, 1 - Rafał Gutowski, Filip Karmański, Maciej Liśkiewicz, Michał Magnuski, Piotr Wojtasiak, Bartłomiej Zdunek
Garbarnia Kraków: 11 - Tomasz Ogar, 7 - Krzysztof Kalemba, 5 - Serhij Krykun, Patryk Serafin, 3 - Filip Wójcik, 2 - Łukasz Furtak, Szymon Kiebzak, Michał Mistrzyk, Marcin Siedlarz, Wojciech Wojcieszyński, 1 - Petar Borovićanin, Arkadiusz Garzeł, Grzegorz Gawle, Karol Kostrubała, Dariusz Łukasik, Kamil Moskal
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 13 - Daniel Szczepan, 10 - Kamil Jadach, 5 - Wojciech Caniboł, Kamil Szymura, 4 - Kamil Adamek, Farid Ali, Dominik Szczęch, 2 - Krzysztof Gancarczyk, 1 - Tomasz Dzida, Bartosz Jaroszek, Kacper Kawula, Piotr Pacholski, Bartosz Semeniuk, Damian Tront
GKS Bełchatów: 15 - Piotr Giel, 8 - Bartłomiej Bartosiak, Dawid Flaszka, 5 - Łukasz Pietroń, 3 - Émile Thiakane, 2 - Michał Bierzało, Patryk Janasik, Patryk Rachwał, 1 - Robert Chwastek, Marcin Garuch, Marcin Grolik, Szczepan Kogut, Krystian Peda
Gryf Wejherowo: 7 - Piotr Okuniewicz, 6 - Krzysztof Wicki, 5 - Łukasz Nadolski, 3 - Michał Ciarkowski, Rafał Maciejewski, Jacek Wicon, 2 - Paweł Brzuzy, Paweł Czychowski, Hieronim Gierszewski, Mateusz Goerke, Michał Trąbka, 1 - Mikołaj Gabor, Grzegorz Gulczyński, Maciej Koziara, Jan Sobociński, Paweł Wojowski
Gwardia Koszalin: 10 - Robert Ziętarski, 6 - Przemysław Brzeziański, 5 - Krystian Przyborowski, 4 - Adam Setla, 3 - Adrian Kwiatkowski, Michał Szubert, 1 - Radosław Mikołajczak, Kamil Poźniak, Junpei Shimmura, Daniel Wojciechowski, Wojciech Zyska
Legionovia Legionowo: 7 - Mateusz Żebrowski, 5 - Przemysław Rybkiewicz, 4 - Grzegorz Mazurek, Mario Vasilj, 2 - Mateusz Leleno, Bartosz Waleńcik, Eryk Więdłocha, 1 - Mikołaj Grzelak, Luka Janković, Mateusz Kwiatkowski, Olaf Martynek, Klemen Nemanič, Michal Skwarczek, Wojciech Szumilas, Mateusz Wajdzik
ŁKS Łódź: 12 - Jewhen Radionow, 8 - Wojciech Łuczak, 5 - Piotr Pyrdoł, Maksymilian Rozwandowicz, Łukasz Zagdański, 4 - Patryk Bryła, 3 - Kamil Juraszek, 2 - Damian Guzik, Rafał Kujawa, 1 - Bartosz Widejko
MKS Kluczbork: 8 - Sebastian Deja, 6 - Kamil Nitkiewicz, 3 - Hubert Antkowiak, Paweł Baraniak, Bartosz Brodziński, 2 - Dmytro Fedota, Tomasz Górkiewicz, Donatas Nakrošius, Damian Warchoł, Konrad Zaradny, 1 - Krzysztof Bodziony, Adrian Klepczyński, Marcin Niemczyk, Adam Orłowicz
Olimpia Elbląg: 8 - Damian Szuprytowski, 7 - Anton Kołosow, 6 - Piotr Kurbiel, 5 - Jakub Bojas, 4 - Krzysztof Niburski, 3 - Radosław Stępień, Mateusz Szmydt, 2 - Rafał Lisiecki, 1 - Krzysztof Iwanowski, Michał Kiełtyka, Kacper Korkliniewski, Paweł Szołtys, Kamil Wenger
Radomiak Radom: 19 - Leândro, 8 - Peter Mazan, 6 - Jakub Rolinc, 4 - Maciej Świdzikowski, 3 - Chinonso Agu, 2 - Kamil Cupriak, Jakub Wróbel, 1 - Dariusz Brągiel, Maciej Filipowicz, Damian Jakubik, Martin Klabník, Patryk Mikita, Szymon Stanisławski, Damian Szuprytowski
ROW 1964 Rybnik: 9 - Przemysław Brychlik, 7 - Sebastian Musiolik, 6 - Mariusz Muszalik, 5 - Kamil Spratek, 4 - Paweł Jaroszewski, 3 - Dawid Bober, Marek Krotofil, 2 - Dawid Gojny, Szymon Jary, Dawid Kalisz, Sebastian Siwek, Robert Tkocz, 1 - Damian Koleczko
Rozwój Katowice: 10 - Adam Żak, 5 - Michał Płonka, 3 - Bartosz Marchewka, Tomasz Wróbel, 2 - Kamil Bętkowski, Kamil Łączek, Przemysław Mońka, Daniel Paszek, Michał Szeliga, 1 - Piotr Barwiński, Bartosz Jaroszek, Marcin Kowalski, Paweł Szołtys, Kacper Tabiś
Siarka Tarnobrzeg: 8 - Krzysztof Ropski, 7 - Mateusz Broź, 6 - Kamil Radulj, 5 - Jakub Księżniakiewicz, 4 - Patryk Mikita, 3 - Mateusz Janeczko, Dawid Kubowicz, 2 - Kamil Cupriak, Jan Grzesik, Dawid Witkowski, 1 - Mateusz Czyżycki, Michał Dawidowicz, Jakub Głaz, Konrad Stępień, Piotr Witasik, Konrad Zaradny
Stal Stalowa Wola: 7 - Adrian Dziubiński, Sebastian Łętocha, 6 - Adrian Gębalski, 4 - Andrzej Trubeha, 3 - Szymon Jarosz, Mateusz Stąporski, Sebastian Zalepa, 2 - Mateusz Bukowiec, Michał Mistrzyk, Michał Trąbka, 1 - Stepan Hirśkyj, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka
Warta Poznań: 8 - Przemysław Kita, 7 - Adrian Cierpka, 5 - Adrian Laskowski, 4 - Paweł Piceluk, 3 - Michał Przybyła, 2 - Krzysztof Biegański, Tomasz Dejewski, Krystian Sanocki, Karol Żmijewski, 1 - Adrian Chopcia, Robert Janicki, Radosław Jasiński, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb, Artur Marciniak, Łukasz Spławski, Adrian Szynka
Wisła Puławy: 9 - Niklas Zulciak, 5 - Robert Hirsz, 4 - Alen Ploj, Jakub Smektała, 3 - Arkadiusz Maksymiuk, 2 - Piotr Zmorzyński, 1 - Piotr Darmochwał, Irakli Meschia, Adrian Popiołek, Jakub Poznański, Dawid Pożak, Bartosz Sulkowski, Kacper Szymankiewicz
Znicz Pruszków: 7 - Maciej Machalski, 6 - Patryk Kubicki, Mateusz Stryjewski, Paweł Tarnowski, 4 - Karol Podliński, 3 - Marcin Rackiewicz, 2 - Piotr Klepczarek, Marcin Smoliński, Kamil Włodyka, 1 - Patryk Czarnowski, Mateusz Długołęcki, Mateusz Domżalski, Bartłomiej Faliszewski, Mateusz Kinast, Rafał Włodarczyk

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas