[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Nice I liga 2017/2018
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Miedź Legnica 27 49 13 10 4 36-21 6 6 1 19-11 7 4 3 17-10
2.  GKS Katowice 26 46 14 4 8 38-28 6 2 5 16-14 8 2 3 22-14
3.  Wigry Suwałki 27 45 13 6 8 30-26 7 2 5 15-14 6 4 3 15-12
4.  Chojniczanka Chojnice 26 44 12 8 6 34-21 5 4 3 17-11 7 4 3 17-10
5.  Stal Mielec 26 43 12 7 7 38-30 6 4 4 23-18 6 3 3 15-12 1 3 1 0 0 3-0
6.  Chrobry Głogów 26 43 12 7 7 36-29 7 4 3 22-15 5 3 4 14-14 1 0 0 0 1 0-3
7.  Zagłębie Sosnowiec 27 40 11 7 9 34-27 8 1 4 21-11 3 6 5 13-16
8.  Odra Opole 27 38 10 8 9 31-30 7 4 2 16-10 3 4 7 15-20
9.  GKS Tychy 26 37 10 7 9 30-34 8 4 2 21-15 2 3 7 9-19
10.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 36 8 12 7 27-28 6 5 3 14-9 2 7 4 13-19 1 1 0 1 0 1-1
11.  Raków Częstochowa 26 36 10 6 10 39-34 3 5 5 17-18 7 1 5 22-16 1 1 0 1 0 1-1
12.  Pogoń Siedlce 27 32 8 8 11 35-39 1 6 6 10-18 7 2 5 25-21 1 3 1 0 0 3-2
13.  Puszcza Niepołomice 26 32 8 8 10 30-32 6 3 3 19-13 2 5 7 11-19 1 0 0 0 1 2-3
14.  Bytovia Bytów 26 31 8 7 11 27-32 6 3 4 17-15 2 4 7 10-17
15.  Olimpia Grudziądz 26 24 6 6 14 16-27 4 2 7 8-11 2 4 7 8-16
16.  Stomil Olsztyn 26 23 7 3 16 27-41 6 1 6 17-14 1 2 10 10-27
17.  Górnik Łęczna 26 21 4 9 13 18-35 3 4 5 11-16 1 5 8 7-19
18.  Ruch Chorzów 26 20 7 5 14 27-39 5 4 5 17-20 2 1 9 10-19
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem sześciu punktów za zaległości finansowe.
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem jednego punktu za zaległości finansowe.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Miedź Legnica    1-1 2-0 0-0 1-1 4-1 3-1 2-1 0-2 1-1 2-2 2-1 1-0 0-0 
 2 GKS Katowice1-0     0-1 1-0 0-2 2-2 1-0 1-1 2-1 1-2 1-2 2-0 3-1 1-2 
 3 Wigry Suwałki0-2 0-2     0-2 2-0 1-0 2-1 1-2 3-0 0-3 2-0 1-0 2-2 1-0 0-0 
 4 Chojniczanka Chojnice0-0 0-2     0-2 2-1 3-0 4-0 0-2 1-1 0-0 3-0 0-0 4-3 
 5 Stal Mielec1-1 3-2 1-2     3-0 1-1 2-2 3-0 2-3 2-3 1-1 1-0 1-3 1-0 1-0 
 6 Chrobry Głogów1-2 0-2 3-3 0-0     2-0 1-0 1-1 2-3 3-1 3-1 0-0 3-2 2-0 1-0 
 7 Zagłębie Sosnowiec0-2 3-0 0-1 1-3 2-1     1-0 2-0 1-0 1-0 0-1 5-1 2-2 3-0* 
 8 Odra Opole2-4 1-2 0-0 2-1 1-0 1-0     1-0 2-2 1-0 1-1 0-0 1-0 3-0 
 9 GKS Tychy1-0 0-3 2-2 1-0 2-1 1-1     3-3 2-3 1-1 1-0 2-1 1-0 2-0 2-0 
 10 Podbeskidzie Bielsko-Biała0-0 1-2 0-0 2-3 1-0 0-0 1-1     2-0 2-1 0-2 3-0 1-0 0-0 1-0 
 11 Raków Częstochowa0-0 1-3 0-1 0-1 1-2 1-3 2-2 0-0 2-2 1-1     3-1 3-1 3-1 
 12 Pogoń Siedlce2-3 1-1 0-0 1-2 1-1 0-1 1-2 0-0 0-3     1-1 1-1 1-0 1-3 
 13 Puszcza Niepołomice2-1 2-0 0-0 0-1 1-1 1-1 2-3 2-3     2-0 2-1 3-1 2-1 
 14 Bytovia Bytów0-2 1-2 0-3 0-0 2-2 1-1 1-0 4-1 1-0     0-1 3-1 2-1 2-1 
 15 Olimpia Grudziądz0-1 2-0 0-1 0-1 0-1 0-2 0-1 0-0 1-2 2-1     1-1 1-0 1-0 
 16 Stomil Olsztyn2-0 1-2 0-1 1-2 2-0 2-0 3-1 1-3 0-2 2-0 0-1 1-1     2-1 
 17 Górnik Łęczna1-3 0-1 3-4 2-1 0-3 1-0 1-0 1-1 0-1 1-1 1-1     0-0 
 18 Ruch Chorzów1-0 2-2 1-1 1-2 0-1 3-1 2-2 0-2 1-0 0-6 2-0 0-0 3-1 1-2     

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Puszcza Niepołomice 2-0 Chojniczanka Chojnice 29 lipca, 17:00 (800)
Marcin Stefanik 10, Dawid Ryndak 56
Raków Częstochowa 0-0 Miedź Legnica 29 lipca, 18:00 (3612)
GKS Katowice 1-2 Pogoń Siedlce 29 lipca, 19:00 (2250)
Tomasz Foszmańczyk 31 (k) - Dawid Polkowski 70, Adrian Paluchowski 87
Odra Opole 3-0 Górnik Łęczna 29 lipca, 17:00 (2642)
Mateusz Peroński 18, Marcin Wodecki 42 (k), Marek Gancarczyk 63
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30 (1848)
Marcin Woźniak 85
Wigry Suwałki 1-2 GKS Tychy 30 lipca, 19:47 (1579)
Mariusz Rybicki 17 - Dawid Błanik 5, Piotr Ćwielong 77
mecz przerwany w 51. minucie na 18 minut z powodu awarii oświetlenia / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Seweryn Gancarczyk
Stal Mielec 1-0 Ruch Chorzów 28 lipca, 20:45 (5000)
Łukasz Wroński 46
W 63. minucie Krystian Getinger (Stal Mielec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Chrobry Głogów 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 lipca, 19:00 (1048)
Serhij Napołow 83 - Tomasz Podgórski 32 (k)
Bytovia Bytów 3-1 Stomil Olsztyn 29 lipca, 19:00 (810)
Janusz Surdykowski 15, Fran González 65, Michał Jakóbowski 90 - Adrian Karankiewicz 3

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

Chojniczanka Chojnice 3-0 Stomil Olsztyn 5 sierpnia, 18:00 (1600)
Emil Drozdowicz 34, 73, Jakub Bąk 78
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Bytovia Bytów 5 sierpnia, 18:00 (4580)
Michał Stasiak 64, Sławomir Duda 90
Ruch Chorzów 0-1 Chrobry Głogów 4 sierpnia, 20:45
Konrad Kaczmarek 83
bez udziału publiczności
GKS Tychy 1-0 Stal Mielec 5 sierpnia, 17:45 (4657)
Dawid Błanik 88
Olimpia Grudziądz 2-0 Wigry Suwałki 5 sierpnia, 18:00 (1850)
Ville Salmikivi 16, Miha Goropevšek 21
Górnik Łęczna 2-1 Zagłębie Sosnowiec 5 sierpnia, 17:00 (2250)
Patryk Szysz 56 (k), 67 - Tomasz Nowak 85 (k)
Pogoń Siedlce 1-2 Odra Opole 5 sierpnia, 17:00 (1883)
Maciej Wichtowski 90 - Marcin Wodecki 31, Mateusz Bodzioch 52
W 15. minucie Marcin Wodecki (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.
Miedź Legnica 1-1 GKS Katowice 5 sierpnia, 20:00 (2333)
Jakub Vojtuš 90 (k) - Paweł Mandrysz 48
Puszcza Niepołomice 2-3 Raków Częstochowa 6 sierpnia, 17:00 (920)
Maciej Domański 23, 36 (k) - Andrzej Niewulis 12, José Embaló 28, 33

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia

Raków Częstochowa 0-1 Chojniczanka Chojnice 12 sierpnia, 17:30 (3019)
Adam Ryczkowski 90
GKS Katowice 1-2 Puszcza Niepołomice 11 sierpnia, 20:45 (1750)
Grzegorz Goncerz 48 - Marcin Orłowski 65, Dawid Ryndak 86
Odra Opole 2-4 Miedź Legnica 12 sierpnia, 12:30 (3326)
Marek Gancarczyk 6, Rafał Niziołek 79 - Rafał Augustyniak 45, Jakub Vojtuš 66, 75 (k), Marquitos 86 (k)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Siedlce 13 sierpnia, 20:00 (1300)
Szymon Lewicki 38
Wigry Suwałki 0-0 Górnik Łęczna 13 sierpnia, 19:47 (1243)
Stal Mielec 1-0 Olimpia Grudziądz 13 sierpnia, 19:00 (3219)
Dejan Đermanović 14
Chrobry Głogów 1-0 GKS Tychy 13 sierpnia, 17:00 (1311)
Przemysław Trytko 67
Bytovia Bytów 2-1 Ruch Chorzów 12 sierpnia, 19:00 (790)
Fran González 61, Janusz Surdykowski 90 (k) - Miłosz Przybecki 38
Stomil Olsztyn 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 sierpnia, 19:00 (2330)
Piotr Głowacki 50, Adrian Karankiewicz 65, Artur Siemaszko 69 - Paweł Tomczyk 85

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Chojniczanka Chojnice 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 20:00 (1326)
Tomasz Boczek 24, Emil Drozdowicz 33, Michał Markowski 36, Tomasz Mikołajczak 45
Ruch Chorzów 3-1 Stomil Olsztyn 18 sierpnia, 20:45
Vilim Posinković 23, Miłosz Przybecki 31, Kamil Słoma 88 - Paweł Baranowski 84
W 62. minucie Bartosz Nowak (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
GKS Tychy 1-0 Bytovia Bytów 19 sierpnia, 14:45 (4320)
Bartłomiej Poczobut 5 (s)
Olimpia Grudziądz 0-1 Chrobry Głogów 19 sierpnia, 17:00 (1733)
Mateusz Machaj 90
Górnik Łęczna 3-4 Stal Mielec 18 sierpnia, 20:45 (2138)
Grzegorz Bonin 60, Patryk Szysz 71 (k), Sebastian Szerszeń 90 - Łukasz Wroński 8, Dejan Đermanović 45, Maksymilian Banaszewski 65, Krystian Getinger 90
Pogoń Siedlce 0-0 Wigry Suwałki 19 sierpnia, 17:00 (1685)
Miedź Legnica 4-1 Zagłębie Sosnowiec 18 sierpnia, 20:00 (2498)
Wojciech Łobodziński 2, 74, Jakub Vojtuš 25 (k), Omar Santana 43 - Mateusz Cichocki 74
Puszcza Niepołomice 1-1 Odra Opole 19 sierpnia, 17:00 (790)
Maciej Domański 45 (k) - Szymon Skrzypczak 65 (k)
Raków Częstochowa 1-3 GKS Katowice 19 sierpnia, 17:00 (3311)
Jakub Łabojko 56 - Andreja Prokić 2, 20, Wojciech Kędziora 77 (k)

Kolejka 5 - 23 sierpnia

GKS Katowice 1-0 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia, 20:45 (1850)
Wojciech Kędziora 38
Odra Opole 1-0 Raków Częstochowa 23 sierpnia, 17:00 (2783)
Marcin Wodecki 64
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Puszcza Niepołomice 23 sierpnia, 19:00 (2000)
Patryk Mularczyk 24
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Andrzej Sobieszczyk
Wigry Suwałki 0-2 Miedź Legnica 23 sierpnia, 18:00 (1102)
Rafał Augustyniak 9, Łukasz Garguła 75
Stal Mielec 2-3 Pogoń Siedlce 23 sierpnia, 19:00 (3759)
Leândro 18, Mateusz Cholewiak 24 - Dariusz Zjawiński 31, 39, Mateusz Żytko 80
Chrobry Głogów 2-0 Górnik Łęczna 23 sierpnia, 19:00 (1403)
Robert Mandrysz 53, Michał Borecki 90
Bytovia Bytów 0-1 Olimpia Grudziądz 23 sierpnia, 19:00 (940)
Mateusz Klichowicz 25
W 33. minucie Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 2-0 GKS Tychy 22 sierpnia, 19:00 (2450)
Grzegorz Lech 7, Łukasz Sołowiej 10
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Ruch Chorzów 22 sierpnia, 20:45 (6451)
Dimityr Ilijew 24 (k)

Kolejka 6 - 26-27 sierpnia

Chojniczanka Chojnice 4-3 Ruch Chorzów 27 sierpnia, 17:00 (1700)
Adam Ryczkowski 67, Rafał Grzelak 76, Jakub Bąk 83, 90 - Kacper Czajkowski 53, Artur Balicki 90, Mateusz Zawal 90
W 3. minucie Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 81. minucie Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Tychy 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 sierpnia, 20:45 (5077)
Michał Fidziukiewicz 4, Łukasz Bogusławski 84, Piotr Ćwielong 90 - Dimityr Ilijew 45, Paweł Tomczyk 63, Adrian Łuszkiewicz 69 (s)
Olimpia Grudziądz 1-1 Stomil Olsztyn 27 sierpnia, 17:00 (1811)
Wołodymyr Kowal 13 - Grzegorz Lech 20 (k)
W 62. minucie Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Łęczna 1-1 Bytovia Bytów 27 sierpnia, 17:00 (1818)
Łukasz Wiech 90 - Janusz Surdykowski 15
W 77. minucie Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Siedlce 1-1 Chrobry Głogów 28 sierpnia, 19:00 (1706)
Mateusz Żytko 45 - Mateusz Machaj 5 (k)
Miedź Legnica 0-0 Stal Mielec 27 sierpnia, 20:00 (3000)
Puszcza Niepołomice 2-1 Wigry Suwałki 26 sierpnia, 17:00 (700)
Dawid Ryndak 63, Maciej Domański 79 - Mateusz Radecki 59
Raków Częstochowa 2-2 Zagłębie Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00 (3164)
Tomáš Petrášek 57, Tomasz Wróbel 61 - Szymon Lewicki 28, 36
GKS Katowice 1-1 Odra Opole 27 sierpnia, 14:45 (3330)
Tomasz Midzierski 90 - Marcin Wodecki 81

Kolejka 7 - 2-3 września

Odra Opole 2-1 Chojniczanka Chojnice 2 września, 15:00 (1708)
Marcin Wodecki 15, 22 - Paweł Zawistowski 14
Zagłębie Sosnowiec 3-0 GKS Katowice 13 września, 18:00 (2400)
Rafał Makowski 56, Vamara Sanogo 83 (k), Sebastian Milewski 90
w pierwotnym terminie (3 września, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych
Wigry Suwałki 0-3 Raków Częstochowa 27 września, 18:00 (1152)
Hubert Tomalski 40, Adam Czerkas 55 (k), 84
w pierwotnym terminie (3 września, 19:47) odwołany z powodu obchodów 70-lecia istnienia Wigier / w drugim terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
Stal Mielec 1-1 Puszcza Niepołomice 13 września, 19:00 (3073)
Mateusz Cholewiak 90 - Marcin Orłowski 21
w pierwotnym terminie (1 września, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych
Chrobry Głogów 1-2 Miedź Legnica 3 września, 12:30 (2815)
Przemysław Stolc 11 - Wojciech Łobodziński 43, Przemysław Mystkowski 51
Bytovia Bytów 4-1 Pogoń Siedlce 2 września, 18:00 (620)
Janusz Surdykowski 4, 63, Michał Jakóbowski 15, Bartosz Wolski 61 - Grzegorz Tomasiewicz 82 (k)
Stomil Olsztyn 2-1 Górnik Łęczna 2 września, 19:00 (2348)
Artur Siemaszko 76 (k), Wołodymyr Tanczyk 81 - Łukasz Tymiński 28
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Olimpia Grudziądz 13 września, 19:00 (3578)
Paweł Tomczyk 32, Łukasz Sierpina 67, Valērijs Šabala 84
w pierwotnym terminie (2 września, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych
Ruch Chorzów 2-2 GKS Tychy 14 września, 18:00 (6078)
Maciej Urbańczyk 31, Michał Fidziukiewicz 57 (s) - Dawid Abramowicz 89, Łukasz Matusiak 90
w pierwotnym terminie (2-3 września) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych

Kolejka 8 - 9-10 września

Chojniczanka Chojnice 3-0 GKS Tychy 10 września, 17:00 (1462)
Paweł Zawistowski 22, Wojciech Lisowski 25, Łukasz Bogusławski 35 (s)
Olimpia Grudziądz 1-0 Ruch Chorzów 8 września, 19:00 (1400)
Damian Michalik 56 (k)
Górnik Łęczna 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 września, 14:45 (1588)
Patryk Szysz 83
Pogoń Siedlce 1-0 Stomil Olsztyn 9 września, 18:00 (1650)
Dariusz Zjawiński 5
Miedź Legnica 2-1 Bytovia Bytów 8 września, 20:45 (2427)
Mladen Bartulović 82, Marquitos 84 - Kamil Wacławczyk 80
Puszcza Niepołomice 0-1 Chrobry Głogów 8 września, 16:30 (630)
Konrad Kaczmarek 25
Raków Częstochowa 1-2 Stal Mielec 9 września, 16:00 (2856)
Tomáš Petrášek 49 - Mateusz Gancarczyk 45, Michał Janota 90
GKS Katowice 0-1 Wigry Suwałki 9 września, 18:00 (2190)
Damian Garbacik 11 (s)
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00 (3707)
Martin Baran 90
W 56. minucie Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 9 - 16-17 września

Zagłębie Sosnowiec 1-3 Chojniczanka Chojnice 16 września, 18:00 (1410)
Tomasz Nowak 9 - Jacek Podgórski 7, Adam Ryczkowski 61, 64
Wigry Suwałki 2-1 Odra Opole 16 września, 18:00 (1147)
Damian Gąska 41, Serhij Pyłypczuk 52 - Szymon Skrzypczak 12
Stal Mielec 3-2 GKS Katowice 17 września, 12:30 (2978)
Krzysztof Kiercz 2, Michał Janota 33, Dejan Đermanović 38 - Łukasz Zejdler 50, Armin Ćerimagić 86
Chrobry Głogów 2-3 Raków Częstochowa 16 września, 14:45 (969)
Mateusz Machaj 30 (k), 51 - Andrzej Niewulis 2, Adam Czerkas 12, Hubert Tomalski 37
Bytovia Bytów 1-0 Puszcza Niepołomice 16 września, 18:00 (581)
Maksymilian Hebel 75
Stomil Olsztyn 2-0 Miedź Legnica 16 września, 19:00 (2348)
Milen Gamakow 38, Wołodymyr Tanczyk 64
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Pogoń Siedlce 16 września, 18:00 (4061)
Miłosz Kozak 6, Kamil Wiktorski 65
Ruch Chorzów 1-2 Górnik Łęczna 18 września, 19:00 (4279)
Arkadiusz Kasperkiewicz 65 (s) - Łukasz Tymiński 84, Grzegorz Bonin 90
GKS Tychy 2-1 Olimpia Grudziądz 17 września, 15:00 (3267)
Dawid Błanik 37, Piotr Ćwielong 81 - Eusébio Bancessi 78
W 74. minucie Damian Michalik (Olimpia Grudziądz) nie wykorzystał rzutu karnego.
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Seweryn Gancarczyk

Kolejka 10 - 23-24 września

Chojniczanka Chojnice 0-0 Olimpia Grudziądz 23 września, 17:00 (1750)
Górnik Łęczna 1-0 GKS Tychy 23 września, 16:00 (2178)
Dariusz Jarecki 46
Pogoń Siedlce 1-3 Ruch Chorzów 24 września, 16:00 (2017)
Jarosław Ratajczak 84 - Artur Balicki 57, Bartosz Nowak 88, Michał Walski 90
Miedź Legnica 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 września, 19:35 (2041)
Szymon Sobczak 12, Łukasz Sierpina 78
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice 3-1 Stomil Olsztyn 23 września, 16:00 (652)
Michał Czarny 51, Marcin Stefanik 62, Maciej Domański 88 - Grzegorz Lech 27 (k)
Raków Częstochowa 3-1 Bytovia Bytów 23 września, 16:00 (1458)
Aghwan Papikjan 43, Rafał Figiel 70 (k), Karol Mondek 81 - Maksymilian Hebel 84
GKS Katowice 2-2 Chrobry Głogów 22 września, 20:45 (1330)
Jakub Yunis 24, Bartłomiej Kalinkowski 42 - Przemysław Stolc 56, Mateusz Machaj 67 (k)
Odra Opole 1-0 Stal Mielec 23 września, 12:45 (987)
Szymon Skrzypczak 71 (k)
w 90. minucie czerwoną kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Michał Janota
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Wigry Suwałki 23 września, 18:00 (820)
Kamil Kościelny 82

Kolejka 11 - 30 września-1 października

Wigry Suwałki 0-2 Chojniczanka Chojnice 1 października, 18:00 (1002)
Tomasz Mikołajczak 38, Krzysztof Danielewicz 89
Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec 30 września, 18:00 (3429)
Maksymilian Banaszewski 83 - Rafał Grodzicki 30 (s)
Chrobry Głogów 2-0 Odra Opole 30 września, 18:05 (1103)
Mateusz Machaj 42 (k), Damian Kowalczyk 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:45 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu braku porządku na stadionie
Bytovia Bytów 1-2 GKS Katowice 30 września, 18:00 (1390)
Michał Jakóbowski 74 - Adrian Błąd 45, Wojciech Kędziora 85
Stomil Olsztyn 1-3 Raków Częstochowa 30 września, 17:00 (2288)
Grzegorz Lech 44 (k) - Karol Mondek 4, Krystian Wójcik 16, Adam Czerkas 77
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Puszcza Niepołomice 30 września, 18:00 (4913)
Paweł Tomczyk 16, Valērijs Šabala 72 - Krzysztof Szewczyk 79
Ruch Chorzów 1-0 Miedź Legnica 29 września, 20:45 (5065)
Maciej Urbańczyk 54 (k)
GKS Tychy 2-3 Pogoń Siedlce 30 września, 18:00 (3957)
Kamil Zapolnik 70 (k), 74 - Grzegorz Tomasiewicz 41 (k), Dariusz Zjawiński 61, Mateusz Żytko 87 (k)
Olimpia Grudziądz 1-0 Górnik Łęczna 1 października, 19:00 (1755)
Mateusz Klichowicz 51

Kolejka 12 - 7-8 października

Chojniczanka Chojnice 0-0 Górnik Łęczna 7 października, 17:00 (1392)
Pogoń Siedlce 1-1 Olimpia Grudziądz 18 października, 19:00 (1278)
Adrian Paluchowski 57 - Wołodymyr Kowal 60
w pierwotnym terminie (7 października, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji Polski U-21
Miedź Legnica 2-1 GKS Tychy 6 października, 19:00 (2080)
Przemysław Mystkowski 20, Jonathan de Amo 77 - Dawid Abramowicz 13
Puszcza Niepołomice 2-1 Ruch Chorzów 18 października, 15:00 (957)
Bartosz Żurek 10, Maciej Domański 43 (k) - Mello 8
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu drużyn do reprezentacji Polski U-21
Raków Częstochowa 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 października, 15:00 (1878)
Krystian Wójcik 79 - Andrzej Niewulis 8 (s)
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu drużyn do reprezentacji narodowych
GKS Katowice 3-1 Stomil Olsztyn 18 października, 20:00 (2050)
Mateusz Mączyński 44, Andreja Prokić 62, Lukas Klemenz 82 - Artur Siemaszko 68 (k)
w pierwotnym terminie (7 października, 18:00) odwołany
Odra Opole 1-0 Bytovia Bytów 7 października, 12:30 (880)
Szymon Skrzypczak 80 (k)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Chrobry Głogów 18 października, 19:00 (1226)
Szymon Lewicki 24, Wojciech Łuczak 84 - Przemysław Stolc 77 (k)
w pierwotnym terminie (7 października, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji Polski U-21
Wigry Suwałki 2-0 Stal Mielec 7 października, 17:00 (958)
Mariusz Rybicki 55, Robert Obst 90

Kolejka 13 - 14-15 października

Stal Mielec 1-2 Chojniczanka Chojnice 13 października, 20:45 (2715)
Mateusz Gancarczyk 10 - Andrzej Rybski 12, Wojciech Lisowski 79 (k)
Chrobry Głogów 3-3 Wigry Suwałki 14 października, 17:00 (1018)
Konrad Kaczmarek 12, Kamil Kościelny 45 (s), Mateusz Machaj 60 - Laurențiu Iorga 61, 90, Serhij Pyłypczuk 64
Bytovia Bytów 2-2 Zagłębie Sosnowiec 14 października, 18:00 (560)
Marek Opałacz 13, Janusz Surdykowski 23 - Szymon Lewicki 21, 45
Stomil Olsztyn 2-0 Odra Opole 14 października, 17:15 (1815)
Artur Siemaszko 30, 77
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 GKS Katowice 14 października, 17:45 (11 621)
Paweł Oleksy 24 - Dawid Plizga 30, Adrian Błąd 90
Ruch Chorzów 1-0 Raków Częstochowa 13 października, 18:00 (6326)
Bojan Marković 54
GKS Tychy 1-1 Puszcza Niepołomice 14 października, 17:00 (3527)
Michał Czarny 86 (s) - Michał Czarny 73
Olimpia Grudziądz 0-1 Miedź Legnica 14 października, 18:00 (1381)
Przemysław Mystkowski 71
Górnik Łęczna 1-1 Pogoń Siedlce 14 października, 13:00 (1649)
Patryk Szysz 54 (k) - Dominik Kun 74

Kolejka 14 - 21-22 października

Chojniczanka Chojnice 0-2 Pogoń Siedlce 21 października, 17:00 (1140)
Adrian Paluchowski 9, 62
W 35. minucie Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Miedź Legnica 0-0 Górnik Łęczna 21 października, 18:00 (2142)
Puszcza Niepołomice 2-1 Olimpia Grudziądz 22 października, 15:00 (592)
Longinus Uwakwe 12, Maciej Domański 45 - Wołodymyr Kowal 9
Raków Częstochowa 2-2 GKS Tychy 21 października, 12:30 (2134)
Tomáš Petrášek 26, 78 - Dawid Błanik 67, Marcin Radzewicz 90
GKS Katowice 1-2 Ruch Chorzów 22 października, 17:45 (7100)
Armin Ćerimagić 73 - Vilim Posinković 7, Michał Walski 38
Odra Opole 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 października, 15:00 (1621)
Rafał Niziołek 27, Łukasz Winiarczyk 86 - Paweł Tomczyk 3, Tomasz Podgórski 73
Zagłębie Sosnowiec 5-1 Stomil Olsztyn 22 października, 17:00 (1375)
Szymon Lewicki 63, 76, Adam Banasiak 69, Patryk Mularczyk 81, Vamara Sanogo 90 - Wiktor Biedrzycki 2
Wigry Suwałki 2-2 Bytovia Bytów 21 października, 17:00 (809)
Patryk Klimala 67, Laurențiu Iorga 90 (k) - Łukasz Wróbel 43 (k), Michał Jakóbowski 68
Stal Mielec 3-0 Chrobry Głogów 21 października, 18:00 (3024)
Mateusz Cholewiak 5, Piotr Marciniec 51, Dejan Đermanović 62

Kolejka 15 - 28-29 października

Chrobry Głogów 0-0 Chojniczanka Chojnice 29 października, 17:00 (660)
Bytovia Bytów 0-0 Stal Mielec 28 października, 18:00 (301)
mecz przerwany w 67. minucie na 18 minut z powodu awarii oświetlenia
Stomil Olsztyn 1-2 Wigry Suwałki 4 kwietnia, 18:00 (1784)
Grzegorz Lech 36 - Patryk Klimala 24, 59
w pierwotnym terminie (28 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (30 listopada, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Ostródzie
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Zagłębie Sosnowiec 27 października, 20:45 (6117)
Ruch Chorzów 3-1 Odra Opole 29 października, 18:00 (5427)
Marcin Kowalczyk 11, Bojan Marković 81, Bartosz Nowak 90 - Jakub Habusta 63
GKS Tychy 1-0 GKS Katowice 28 października, 17:45 (4787)
Piotr Ćwielong 23 (k)
Olimpia Grudziądz 1-2 Raków Częstochowa 28 października, 18:00 (1150)
Damian Michalik 11 (k) - Adam Czerkas 50, Piotr Malinowski 55
Górnik Łęczna 0-1 Puszcza Niepołomice 28 października, 13:00 (1381)
Bartosz Żurek 24
Pogoń Siedlce 2-3 Miedź Legnica 28 października, 17:00 (1361)
Adrian Paluchowski 12, Grzegorz Tomasiewicz 36 (k) - Jakub Vojtuš 31, 49 (k), Marquitos 61
żółta kartka Tomislava Božicia nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie

Kolejka 16 - 4-5 listopada

Chojniczanka Chojnice 0-0 Miedź Legnica 4 listopada, 16:00 (1557)
Puszcza Niepołomice 2-3 Pogoń Siedlce 4 listopada, 13:00 (630)
Marcin Orłowski 37, Michał Czarny 80 - Michał Bajdur 28, Piotr Mroziński 57, Dawid Polkowski 77
Raków Częstochowa 3-1 Górnik Łęczna 4 listopada, 14:00 (2341)
Karol Mondek 45, Paweł Piceluk 87, Andrzej Niewulis 90 - Grzegorz Bonin 47
GKS Katowice 2-0 Olimpia Grudziądz 4 listopada, 18:00 (1150)
Łukasz Zejdler 57, Wojciech Kędziora 63
Odra Opole 1-0 GKS Tychy 4 listopada, 12:30 (1602)
Gabriel Nowak 27
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Ruch Chorzów 3 listopada, 20:45 (3720)
(wo)
Tomasz Nawotka 47, Žarko Udovičić 83 - Mello 53
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Artur Balicki
Wigry Suwałki 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 listopada, 16:00 (903)
Mateusz Radecki 1, Artur Bogusz 32, Valērijs Šabala 55 (s)
Stal Mielec 1-3 Stomil Olsztyn 3 listopada, 18:00 (3093)
Dejan Đermanović 14 - Grzegorz Lech 27, Rafał Grodzicki 43 (s), Dani Ramírez 90
Chrobry Głogów 0-0 Bytovia Bytów 5 listopada, 16:00 (794)

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Bytovia Bytów 0-3 Chojniczanka Chojnice 12 listopada, 16:00 (1100)
Adam Ryczkowski 3, Emil Drozdowicz 57, Krzysztof Danielewicz 76
Stomil Olsztyn 1-2 Chrobry Głogów 12 listopada, 15:00 (2054)
Marcel Ziemann 14 - Mateusz Machaj 57 (k), Marcel Gąsior 65
po meczu czerwoną kartką został także ukarany zawodnik gospodarzy - Dani Ramírez
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Stal Mielec 21 listopada, 17:30 (3501)
Paweł Tomczyk 54, Valērijs Šabala 83 - Paweł Oleksy 40 (s), Mateusz Cholewiak 45, 89
W 82. minucie Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dominik Sadzawicki / w pierwotnym terminie (12 listopada, 12:45) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
Ruch Chorzów 2-2 Wigry Suwałki 22 listopada, 18:00 (4044)
Michał Walski 36, Mateusz Hołownia 79 - Patryk Klimala 35, 45
w pierwotnym terminie (10 listopada, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Sosnowiec 12 listopada, 12:45 (4800)
Kamil Zapolnik 40 - Szymon Lewicki 30
Olimpia Grudziądz 0-2 Odra Opole 11 listopada, 16:00 (553)
Marcin Wodecki 35, Szymon Skrzypczak 53
Górnik Łęczna 1-3 GKS Katowice 12 listopada, 12:00 (1446)
Patryk Szysz 13 (k) - Dawid Plizga 86, Wojciech Kędziora 87, Adrian Błąd 90
Pogoń Siedlce 0-3 Raków Częstochowa 12 listopada, 16:00 (1586)
Hubert Tomalski 36, Piotr Malinowski 84, Przemysław Oziębała 90
W 28. minucie Rafał Figiel (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Miedź Legnica 2-2 Puszcza Niepołomice 12 listopada, 17:00 (2064)
Fabian Piasecki 72, 84 - Maciej Domański 40, Longinus Uwakwe 45

Kolejka 18 - 18-19 listopada

Chojniczanka Chojnice 1-1 Puszcza Niepołomice 18 listopada, 16:00 (1078)
Michał Markowski 90 - Michał Markowski 4 (s)
Miedź Legnica 1-1 Raków Częstochowa 19 listopada, 18:15 (2055)
Marquitos 11 (k) - Tomáš Petrášek 42
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:45 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
Pogoń Siedlce 1-1 GKS Katowice 18 listopada, 17:00 (1355)
Grzegorz Tomasiewicz 18 (k) - Wojciech Kędziora 41 (k)
Górnik Łęczna 0-3 Odra Opole 19 listopada, 12:00 (1560)
Szymon Skrzypczak 14, Marcin Wodecki 42, 88
Olimpia Grudziądz 0-1 Zagłębie Sosnowiec 18 listopada, 16:00 (760)
Arkadiusz Jędrych 90
GKS Tychy 0-3 Wigry Suwałki 18 listopada, 17:00 (2285)
Patryk Klimala 24, 32, Serhij Pyłypczuk 61
Ruch Chorzów 1-2 Stal Mielec 17 listopada, 20:45 (4578)
Mello 50 - Mateusz Cholewiak 40, Mateusz Gancarczyk 88
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Chrobry Głogów 17 listopada, 18:00 (3954)
Dimityr Ilijew 58 (k)
Stomil Olsztyn 0-1 Bytovia Bytów 17 listopada, 18:00 (1587)
Michał Jakóbowski 53

Kolejka 19 - 25-26 listopada

Stomil Olsztyn 0-1 Chojniczanka Chojnice 24 listopada, 18:00 (1604)
Emil Drozdowicz 6
Bytovia Bytów 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 listopada, 18:00 (301)
Orlande Kpassa 87 - Valērijs Šabala 61
Chrobry Głogów 1-0 Ruch Chorzów 26 listopada, 15:00 (955)
Mateusz Machaj 90
Stal Mielec 3-0 GKS Tychy 25 listopada, 17:45 (3397)
Mateusz Cholewiak 12, Dejan Đermanović 49, Maksymilian Banaszewski 78
Wigry Suwałki 1-0 Olimpia Grudziądz 26 listopada, 16:00 (1149)
Rafał Remisz 60
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Górnik Łęczna 24 listopada, 20:45 (1645)
Szymon Lewicki 45 (k), Rafał Kosznik 71 (s) - Arkadiusz Kasperkiewicz 4, Rafał Kosznik 67
Odra Opole 1-1 Pogoń Siedlce 25 listopada, 13:00 (1560)
Damian Świerblewski 58 (s) - Adrian Paluchowski 24
GKS Katowice 1-0 Miedź Legnica 25 listopada, 16:00 (2350)
Wojciech Kędziora 63
Raków Częstochowa 3-1 Puszcza Niepołomice 26 listopada, 13:00 (2312)
Hubert Tomalski 22, José Embaló 65, Adam Czerkas 90 - Michał Czarny 86

Kolejka 20 - 3-4 marca

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (2 marca, 20:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Miedź Legnica 3-1 Odra Opole 2 marca, 20:45 (2641)
Fabian Piasecki 24, Mateusz Piątkowski 27, 70 - Václav Cverna 44
Pogoń Siedlce 0-1 Zagłębie Sosnowiec 3 marca, 17:15 (2029)
Szymon Lewicki 52
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
Górnik Łęczna 0-1 Wigry Suwałki 3 marca, 17:00 (845)
Patryk Klimala 28
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec 24 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (3 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Tychy 2-1 Chrobry Głogów 3 marca, 17:00 (2363)
Łukasz Grzeszczyk 30 (k), Daniel Tanżyna 36 - Mateusz Machaj 50 (k)
Ruch Chorzów 2-0 Bytovia Bytów 4 marca, 17:00 (4800)
Michał Stasiak 3 (s), Mateusz Majewski 41
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Stomil Olsztyn 3 marca, 17:45 (3357)
Valērijs Šabala 90 (k)

Kolejka 21 - 10-11 marca

Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Chojniczanka Chojnice 10 marca, 18:00 (4175)
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów 24 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bytovia Bytów - GKS Tychy 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chrobry Głogów 3-2 Olimpia Grudziądz 10 marca, 18:00 (854)
Mateusz Machaj 19, Michał Michalec 45, Tomasz Wełna 75 (s) - Damian Michalik 12, 43 (k)
Stal Mielec 1-0 Górnik Łęczna 9 marca, 20:45 (3257)
Maksymilian Banaszewski 51
Wigry Suwałki 2-0 Pogoń Siedlce 10 marca, 16:00 (1148)
Artur Bogusz 62, Mariusz Rybicki 73
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Miedź Legnica 9 marca, 19:00 (2558)
Fabian Piasecki 37, Mateusz Piątkowski 72
Odra Opole 0-0 Puszcza Niepołomice 10 marca, 15:00 (1585)
GKS Katowice 2-1 Raków Częstochowa 10 marca, 17:45 (3000)
Wojciech Kędziora 31 (k), 43 - Andrzej Niewulis 83

Kolejka 22 - 17-18 marca

Chojniczanka Chojnice 0-2 GKS Katowice 18 kwietnia, 19:00 (1505)
Adrian Błąd 40, Wojciech Kędziora 90
w pierwotnym terminie (16 marca, 20:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
Raków Częstochowa 0-0 Odra Opole 4 kwietnia, 19:21 (3269)
w pierwotnym terminie (17 marca, 17:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice 1-1 Zagłębie Sosnowiec 17 marca, 14:00 (800)
Krzysztof Drzazga 63 - Vamara Sanogo 82
Miedź Legnica 2-0 Wigry Suwałki 16 marca, 20:45 (1089)
Mateusz Piątkowski 76, Kornel Osyra 84
Pogoń Siedlce 1-2 Stal Mielec 17 marca, 17:00 (1117)
Dariusz Zjawiński 86 - Bartosz Nowak 64, Jakub Arak 78
Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Grudziądz 2-1 Bytovia Bytów 17 marca, 18:00 (598)
Filip Jazvić 20, Matej Podlogar 85 - Łukasz Wróbel 74
GKS Tychy 1-0 Stomil Olsztyn 17 marca, 17:45 (1649)
Kamil Zapolnik 73
Ruch Chorzów 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 marca, 18:00 (4552)
Valērijs Šabala 20, Mavroudís Bougaḯdis 49

Kolejka 23 - 24-25 marca

Ruch Chorzów 1-1 Chojniczanka Chojnice 11 kwietnia, 18:00 (4440)
Mateusz Majewski 10 - Adam Ryczkowski 14
w pierwotnym terminie (23 marca, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 GKS Tychy 11 kwietnia, 18:00 (4066)
Valērijs Šabala 51 - Marcin Biernat 78
w pierwotnym terminie (24 marca, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Stomil Olsztyn 1-1 Olimpia Grudziądz 11 kwietnia, 19:00 (1217)
Adrian Karankiewicz 42 - Eusébio Bancessi 86
w pierwotnym terminie (24 marca, 17:00) odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowej / w drugim terminie w Ostródzie
Bytovia Bytów 2-1 Górnik Łęczna 11 kwietnia, 18:00 (470)
Janusz Surdykowski 17, 37 (k) - Radosław Pruchnik 53
w pierwotnym terminie (24 marca, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gości do reprezentacji narodowej
Chrobry Głogów 3-1 Pogoń Siedlce 11 kwietnia, 18:30 (794)
Mateusz Machaj 17, 45, Michał Michalec 61 - Dariusz Zjawiński 22
w pierwotnym terminie (23 marca, 18:30) odwołany z powodu meczów eliminacji mistrzostw Europy U-17
Stal Mielec 1-1 Miedź Legnica 11 kwietnia, 19:00 (3255)
Jakub Arak 90 - Petteri Forsell 35
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych
Wigry Suwałki 1-0 Puszcza Niepołomice 11 kwietnia, 17:00 (1075)
Piotr Stawarczyk 67 (s)
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Raków Częstochowa 11 kwietnia, 19:00 (1280)
Callum Rzonca 15, Martin Pribula 24
w pierwotnym terminie (24 marca, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych
Odra Opole 1-2 GKS Katowice 25 marca, 17:45 (2195)
Jakub Habusta 35 - Mateusz Kamiński 39, Adrian Błąd 77

Kolejka 24 - 31 marca

Chojniczanka Chojnice 2-1 Odra Opole 31 marca, 17:00 (1814)
Maciej Górski 33, Adam Ryczkowski 78 - Tomáš Mikinič 74
w 34. minucie czerwoną kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Martin Baran
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Sosnowiec 31 marca, 20:15 (5250)
Adrian Błąd 62
Raków Częstochowa 0-1 Wigry Suwałki 31 marca, 12:00 (2832)
Patryk Klimala 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Adrian Jurkowski
Puszcza Niepołomice 0-0 Stal Mielec 31 marca, 15:00 (1010)
Miedź Legnica 1-1 Chrobry Głogów 31 marca, 16:00 (4000)
Fabian Piasecki 17 - Łukasz Szczepaniak 52
Pogoń Siedlce 1-1 Bytovia Bytów 31 marca, 15:00 (1316)
Grzegorz Tomasiewicz 37 - Janusz Surdykowski 40
Górnik Łęczna 1-1 Stomil Olsztyn 31 marca, 12:30 (1296)
Sergei Mošnikov 5 - Paweł Baranowski 90
Olimpia Grudziądz 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 31 marca, 18:00 (1471)
GKS Tychy 2-0 Ruch Chorzów 31 marca, 17:45 (8191)
Edgar Bernhardt 3, Łukasz Grzeszczyk 83 (k)

Kolejka 25 - 7-8 kwietnia

GKS Tychy 2-2 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia, 18:00 (2803)
Kamil Zapolnik 26, Łukasz Bogusławski 30 - Wojciech Lisowski 12 (k), Tomasz Mikołajczak 81
Ruch Chorzów 0-0 Olimpia Grudziądz 7 kwietnia, 18:00 (4952)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Górnik Łęczna 6 kwietnia, 19:00 (2534)
Stomil Olsztyn 0-2 Pogoń Siedlce 7 kwietnia, 17:00 (1433)
Meik Karwot 21, Maciej Wichtowski 70
w Ostródzie
Bytovia Bytów 0-2 Miedź Legnica 7 kwietnia, 18:00 (500)
Wojciech Łobodziński 34, Fabian Piasecki 87
Chrobry Głogów 3-1 Puszcza Niepołomice 7 kwietnia, 18:00 (785)
Mateusz Machaj 29 (k), 90, Karol Danielak 75 - Piotr Stawarczyk 16
Stal Mielec 2-3 Raków Częstochowa 7 kwietnia, 17:45 (3683)
Michał Janota 8, Martin Dobrotka 86 (k) - Dariusz Formella 38, Adam Czerkas 42, Adam Radwański 47
Wigry Suwałki 0-2 GKS Katowice 7 kwietnia, 18:00 (1465)
Andreja Prokić 22, Adrian Błąd 87 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Piotr Kwaśniewski
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole 8 kwietnia, 17:45 (1876)
Vamara Sanogo 27

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

Chojniczanka Chojnice 0-2 Zagłębie Sosnowiec 14 kwietnia, 17:00 (1755)
Wojciech Lisowski 11 (s), Alexandre Cristóvão 34
Odra Opole 0-0 Wigry Suwałki 14 kwietnia, 19:45 (1420)
GKS Katowice 0-2 Stal Mielec 14 kwietnia, 17:45 (4000)
Martin Dobrotka 56 (k), Jakub Arak 89
Raków Częstochowa 1-3 Chrobry Głogów 15 kwietnia, 17:45 (2834)
Andrzej Niewulis 90 - Karol Danielak 30, Przemysław Trytko 45, Michał Ilków-Gołąb 56
Puszcza Niepołomice 2-0 Bytovia Bytów 15 kwietnia, 17:00 (805)
Krzysztof Drzazga 3, Konrad Stępień 45
Miedź Legnica 1-0 Stomil Olsztyn 14 kwietnia, 20:00 (2800)
Mateusz Piątkowski 85
Pogoń Siedlce 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 kwietnia, 16:00 (1426)
Górnik Łęczna 0-0 Ruch Chorzów 15 kwietnia, 19:00 (2118)
Olimpia Grudziądz 0-1 GKS Tychy 14 kwietnia, 19:00 (1512)
Maciej Mańka 74
W 53. minucie Jakub Vojtuš (GKS Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 27 - 21-22 kwietnia

Olimpia Grudziądz 0-1 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia, 13:00
Maciej Górski 60
GKS Tychy 2-0 Górnik Łęczna 20 kwietnia, 19:00 (5327)
Kamil Zapolnik 63 (k), 66
Ruch Chorzów 0-6 Pogoń Siedlce 20 kwietnia, 18:00 (5551)
Przemysław Płacheta 51, 69, Grzegorz Tomasiewicz 60 (k), Adrian Paluchowski 66, Jarosław Ratajczak 76, Dominik Kun 86
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Miedź Legnica 21 kwietnia, 18:00 (4800)
W 42. minucie Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 2-0 Puszcza Niepołomice 21 kwietnia, 12:30
Artur Siemaszko 37, 90
Bytovia Bytów 1-0 Raków Częstochowa 21 kwietnia, 18:00
Marek Opałacz 19
Chrobry Głogów 0-2 GKS Katowice 21 kwietnia, 17:45 (1286)
Mateusz Kamiński 39, Wojciech Słomka 90
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Sławomir Janicki
Stal Mielec 2-2 Odra Opole 20 kwietnia, 20:45 (3972)
Bartosz Nowak 84 (k), Michał Janota 90 - Szymon Skrzypczak 70 (k), 81
Wigry Suwałki 1-0 Zagłębie Sosnowiec 22 kwietnia, 15:30 (1655)
Mateusz Radecki 79

Kolejka 28 - 28-29 kwietnia

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 29 kwietnia, 19:00
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 28 kwietnia, 15:30
Odra Opole - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 20:45
GKS Katowice - Bytovia Bytów 29 kwietnia, 18:00
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 29 kwietnia, 13:15
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 kwietnia, 17:00
Miedź Legnica - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 15:00
Pogoń Siedlce - GKS Tychy 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 28 kwietnia, 19:00

Kolejka 29 - 5-6 maja

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 5 maja, 16:00
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 5 maja, 19:00
GKS Tychy - Miedź Legnica 4 maja, 20:45
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 5 maja, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 5 maja, 18:00
Stomil Olsztyn - GKS Katowice 5 maja, 19:00
Bytovia Bytów - Odra Opole 4 maja, 18:00
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 5 maja, 15:00
Stal Mielec - Wigry Suwałki 4 maja, 20:00

Kolejka 30 - 9 maja

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 9 maja, 20:00
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 9 maja, 19:00
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 9 maja, 18:00
Odra Opole - Stomil Olsztyn 9 maja, 19:45
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 maja, 20:30
Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 9 maja, 18:00
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 9 maja, 16:00
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 9 maja, 20:00
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 9 maja, 19:00

Kolejka 31 - 12-13 maja

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 13 maja, 17:00
Górnik Łęczna - Miedź Legnica 13 maja, 19:00
Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 12 maja, 19:23
GKS Tychy - Raków Częstochowa
Ruch Chorzów - GKS Katowice 13 maja, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 12 maja, 18:00
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 12 maja, 19:00
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 12 maja, 18:00
Chrobry Głogów - Stal Mielec 13 maja, 17:00

Kolejka 32 - 19-20 maja

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 19 maja, 18:00
Stal Mielec - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 19 maja, 16:00
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 maja, 18:00
Odra Opole - Ruch Chorzów 18 maja, 19:45
GKS Katowice - GKS Tychy 19 maja, 18:00
Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz 19 maja, 19:21
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna 19 maja, 17:00
Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 19 maja, 20:00

Kolejka 33 - 26-27 maja

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 26 maja, 20:00
Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 26 maja, 17:00
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 26 maja, 19:00
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 26 maja, 19:00
GKS Tychy - Odra Opole 27 maja, 18:00
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 26 maja, 18:00
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 26 maja, 19:00
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 26 maja, 18:00

Kolejka 34 - 2-3 czerwca

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2 czerwca, 18:00
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2 czerwca, 17:00
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 3 czerwca, 18:00
Odra Opole - Olimpia Grudziądz 1 czerwca, 19:45
GKS Katowice - Górnik Łęczna 2 czerwca, 18:00
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 2 czerwca, 19:21
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 2 czerwca, 17:00

Ekstraklasa 2017/2018

II liga 2017/2018

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas