[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Mateusz Machaj 16 goli - Mateusz Machaj (Chrobry Głogów),
14 goli - Szymon Lewicki (Zagłębie Sosnowiec),
13 goli - Patryk Klimala (Wigry Suwałki),
11 goli - Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
10 goli - Wojciech Kędziora (GKS Katowice), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Patryk Szysz (Górnik Łęczna),
9 goli - Maciej Domański (Puszcza Niepołomice), Fabian Piasecki (Miedź Legnica), Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Skrzypczak (Odra Opole), Marcin Wodecki (Odra Opole),
8 goli - Adrian Błąd (GKS Katowice), Adam Czerkas (Raków Częstochowa), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Marquitos (Miedź Legnica), Bartosz Nowak (Ruch Chorzów 2, Stal Mielec 6), Mateusz Piątkowski (Miedź Legnica), Adam Ryczkowski (Chojniczanka Chojnice), Jakub Vojtuš (Miedź Legnica 6, GKS Tychy 2), Kamil Zapolnik (GKS Tychy),
7 goli - Jakub Arak (Stal Mielec), Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Dejan Đermanović (Stal Mielec), Dariusz Zjawiński (Pogoń Siedlce),
6 goli - Maksymilian Banaszewski (Stal Mielec), Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce),
5 goli - Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów), Michał Janota (Stal Mielec), José Embaló (Raków Częstochowa), Wojciech Lisowski (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec),
4 gole - Jakub Bąk (Chojniczanka Chojnice), Dawid Błanik (GKS Tychy), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Piotr Ćwielong (GKS Tychy), Jakub Habusta (Odra Opole), Filip Jazvić (Olimpia Grudziądz), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Adrian Karankiewicz (Stomil Olsztyn), Mateusz Majewski (Ruch Chorzów), Mello (Ruch Chorzów), Damian Michalik (Olimpia Grudziądz), Karol Mondek (Raków Częstochowa), Andreja Prokić (GKS Katowice), Mateusz Radecki (Wigry Suwałki), Mariusz Rybicki (Wigry Suwałki), Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice), Hubert Tomalski (Raków Częstochowa), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce),
3 gole - Dawid Abramowicz (GKS Tychy), Rafał Augustyniak (Miedź Legnica), Adam Banasiak (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Boczek (Chojniczanka Chojnice), Karol Danielak (Chrobry Głogów), Krzysztof Danielewicz (Chojniczanka Chojnice), Dariusz Formella (Raków Częstochowa), Mateusz Gancarczyk (Stal Mielec), Piotr Głowacki (Stomil Olsztyn), Fran González (Bytovia Bytów), Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów), Dimityr Ilijew (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Laurențiu Iorga (Wigry Suwałki), Wołodymyr Kowal (Olimpia Grudziądz), Damian Kowalczyk (Chrobry Głogów), Dominik Kun (Pogoń Siedlce), Przemysław Mystkowski (Miedź Legnica), Rafał Niziołek (Odra Opole), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Przemysław Pitry (Górnik Łęczna), Miłosz Przybecki (Ruch Chorzów), Serhij Pyłypczuk (Wigry Suwałki), Michał Rzuchowski (Bytovia Bytów), Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice), Przemysław Stolc (Chrobry Głogów), Daniel Tanżyna (GKS Tychy), Maciej Urbańczyk (Ruch Chorzów), Michał Walski (Ruch Chorzów), Łukasz Wroński (Stal Mielec), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Zejdler (GKS Katowice),
2 gole - Alexandre Cristóvão (Zagłębie Sosnowiec), Artur Balicki (Ruch Chorzów), Paweł Baranowski (Stomil Olsztyn), Marcin Biernat (GKS Tychy), Łukasz Bogusławski (GKS Tychy), Artur Bogusz (Wigry Suwałki), Michał Borecki (Chrobry Głogów), Armin Ćerimagić (GKS Katowice), Martin Dobrotka (Stal Mielec), Krzysztof Drzazga (Puszcza Niepołomice), Eusébio Bancessi (Olimpia Grudziądz), Marek Gancarczyk (Odra Opole), Łukasz Garguła (Miedź Legnica), Maciej Górski (Chojniczanka Chojnice), Maksymilian Hebel (Bytovia Bytów), Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Lukas Klemenz (GKS Katowice), Mateusz Klichowicz (Olimpia Grudziądz), Jakub Łabojko (Raków Częstochowa), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Robert Mandrysz (Chrobry Głogów), Bojan Marković (Ruch Chorzów), Michał Markowski (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Mączyński (GKS Katowice), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Tomasz Midzierski (GKS Katowice), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Paweł Moskwik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sergei Mošnikov (Górnik Łęczna), Patryk Mularczyk (Zagłębie Sosnowiec), Marek Opałacz (Bytovia Bytów), Damian Piotrowski (Chojniczanka Chojnice), Dawid Plizga (GKS Katowice), Przemysław Płacheta (Pogoń Siedlce), Tomasz Podgórski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Matej Podlogar (Olimpia Grudziądz), Dawid Polkowski (Pogoń Siedlce), Vilim Posinković (Ruch Chorzów), Adam Radwański (Raków Częstochowa), Jarosław Ratajczak (Pogoń Siedlce), Omar Santana (Miedź Legnica), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wołodymyr Tanczyk (Stomil Olsztyn), Przemysław Trytko (Chrobry Głogów), Łukasz Tymiński (Górnik Łęczna), Žarko Udovičić (Zagłębie Sosnowiec), Longinus Uwakwe (Puszcza Niepołomice), Maciej Wichtowski (Pogoń Siedlce), Krystian Wójcik (Raków Częstochowa), Bartosz Żurek (Puszcza Niepołomice),
1 gol - Hubert Adamczyk (Olimpia Grudziądz), Kamil Adamek (Bytovia Bytów), Jakub Bach (Chrobry Głogów), Michał Bajdur (Pogoń Siedlce), Martin Baran (Odra Opole), Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica), Mateusz Bartków (Puszcza Niepołomice), Mladen Bartulović (Miedź Legnica), Edgar Bernhardt (GKS Tychy), Wiktor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Mateusz Bodzioch (Odra Opole), Sebastian Bonecki (Odra Opole), Mavroudís Bougaḯdis (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec), Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz), Václav Cverna (Odra Opole), Kacper Czajkowski (Ruch Chorzów), Jonathan de Amo (Miedź Legnica), Sławomir Duda (Bytovia Bytów), Daniel Feruga (Olimpia Grudziądz), Michał Fidziukiewicz (GKS Tychy), Rafał Figiel (Raków Częstochowa), Marcin Flis (Górnik Łęczna), Petteri Forsell (Miedź Legnica), Tomasz Foszmańczyk (GKS Katowice), Milen Gamakow (Stomil Olsztyn), Marcel Gąsior (Chrobry Głogów), Damian Gąska (Wigry Suwałki), Krystian Getinger (Stal Mielec), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Miha Goropevšek (Olimpia Grudziądz), Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice), Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów), Dariusz Jarecki (Górnik Łęczna), Arkadiusz Jędrych (Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Kalinkowski (GKS Katowice), Sebastian Kamiński (Bytovia Bytów), Meik Karwot (Pogoń Siedlce), Arkadiusz Kasperkiewicz (Górnik Łęczna), Krzysztof Kiercz (Stal Mielec), Rafał Kosznik (Górnik Łęczna), Kamil Kościelny (Wigry Suwałki), Marcin Kowalczyk (Ruch Chorzów), Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Orlande Kpassa (Bytovia Bytów), Leândro (Stal Mielec), Wojciech Łuczak (Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Karol Mackiewicz (Wigry Suwałki), Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec), Dominik Małkowski (Ruch Chorzów), Paweł Mandrysz (GKS Katowice), Maciej Mańka (GKS Tychy), Piotr Marciniec (Stal Mielec), Łukasz Matusiak (GKS Tychy), Michał Mikołajczyk (Puszcza Niepołomice), Rafał Mikulec (Puszcza Niepołomice), Sebastian Milewski (Zagłębie Sosnowiec), Piotr Mroziński (Pogoń Siedlce), Serhij Napołow (Chrobry Głogów), Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec), Gabriel Nowak (Odra Opole), Robert Obst (Wigry Suwałki), Paweł Oleksy (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kornel Osyra (Miedź Legnica), Przemysław Oziębała (Raków Częstochowa), Aghwan Papikjan (Raków Częstochowa), Mateusz Peroński (Odra Opole), Paweł Piceluk (Raków Częstochowa), Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice), Martin Pribula (Zagłębie Sosnowiec), Radosław Pruchnik (Górnik Łęczna), Artiom Rachmanow (Raków Częstochowa), Marcin Radzewicz (GKS Tychy), Dani Ramírez (Stomil Olsztyn), Rafał Remisz (Wigry Suwałki), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice), Callum Rzonca (Zagłębie Sosnowiec), Ville Salmikivi (Olimpia Grudziądz), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Kamil Słoma (Ruch Chorzów), Wojciech Słomka (GKS Katowice), Szymon Sobczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Sokołowski (Wigry Suwałki), Łukasz Sołowiej (Stomil Olsztyn), Mateusz Spychała (Wigry Suwałki), Michał Stasiak (Bytovia Bytów), Piotr Stawarczyk (Puszcza Niepołomice), Konrad Stępień (Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów), Sebastian Szerszeń (Górnik Łęczna), Filip Szewczyk (Górnik Łęczna), Krzysztof Szewczyk (Puszcza Niepołomice), Dalibor Volaš (GKS Katowice), Kamil Wacławczyk (Bytovia Bytów), Łukasz Wiech (Górnik Łęczna), Kamil Wiktorski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Winiarczyk (Odra Opole), Bartosz Wolski (Bytovia Bytów), Hubert Wołąkiewicz (Chojniczanka Chojnice), Marcin Woźniak (Olimpia Grudziądz), Tomasz Wróbel (Raków Częstochowa), Jakub Yunis (GKS Katowice), Mateusz Zawal (Ruch Chorzów), Paweł Zieliński (Miedź Legnica), Marcel Ziemann (Stomil Olsztyn).

Strzelcy według drużyn:
 
Bytovia Bytów: 10 - Janusz Surdykowski, 5 - Michał Jakóbowski, 4 - Łukasz Wróbel, 3 - Fran González, Michał Rzuchowski, 2 - Maksymilian Hebel, Marek Opałacz, 1 - Kamil Adamek, Sławomir Duda, Sebastian Kamiński, Orlande Kpassa, Michał Stasiak, Kamil Wacławczyk, Bartosz Wolski
Chojniczanka Chojnice: 8 - Adam Ryczkowski, 5 - Emil Drozdowicz, Wojciech Lisowski, Tomasz Mikołajczak, 4 - Jakub Bąk, 3 - Tomasz Boczek, Krzysztof Danielewicz, Paweł Zawistowski, 2 - Maciej Górski, Michał Markowski, Damian Piotrowski, 1 - Rafał Grzelak, Jacek Podgórski, Andrzej Rybski, Hubert Wołąkiewicz
Chrobry Głogów: 16 - Mateusz Machaj, 4 - Konrad Kaczmarek, 3 - Karol Danielak, Damian Kowalczyk, Przemysław Stolc, 2 - Michał Borecki, Robert Mandrysz, Michał Michalec, Przemysław Trytko, 1 - Jakub Bach, Marcel Gąsior, Michał Ilków-Gołąb, Bartosz Machaj, Serhij Napołow, Łukasz Szczepaniak
GKS Katowice: 10 - Wojciech Kędziora, 8 - Adrian Błąd, 4 - Andreja Prokić, 3 - Łukasz Zejdler, 2 - Armin Ćerimagić, Mateusz Kamiński, Lukas Klemenz, Mateusz Mączyński, Tomasz Midzierski, Dawid Plizga, 1 - Tomasz Foszmańczyk, Grzegorz Goncerz, Bartłomiej Kalinkowski, Paweł Mandrysz, Wojciech Słomka, Dalibor Volaš, Jakub Yunis
GKS Tychy: 8 - Kamil Zapolnik, 6 - Łukasz Grzeszczyk, 4 - Dawid Błanik, Piotr Ćwielong, 3 - Dawid Abramowicz, Daniel Tanżyna, 2 - Marcin Biernat, Łukasz Bogusławski, Jakub Vojtuš, 1 - Edgar Bernhardt, Michał Fidziukiewicz, Maciej Mańka, Łukasz Matusiak, Marcin Radzewicz
Górnik Łęczna: 10 - Patryk Szysz, 4 - Grzegorz Bonin, 3 - Przemysław Pitry, 2 - Sergei Mošnikov, Łukasz Tymiński, 1 - Marcin Flis, Dariusz Jarecki, Arkadiusz Kasperkiewicz, Rafał Kosznik, Radosław Pruchnik, Sebastian Szerszeń, Filip Szewczyk, Łukasz Wiech
Miedź Legnica: 9 - Fabian Piasecki, 8 - Marquitos, Mateusz Piątkowski, 6 - Wojciech Łobodziński, Jakub Vojtuš, 3 - Rafał Augustyniak, Przemysław Mystkowski, 2 - Łukasz Garguła, Omar Santana, 1 - Grzegorz Bartczak, Mladen Bartulović, Jonathan de Amo, Petteri Forsell, Kornel Osyra, Paweł Zieliński
Odra Opole: 9 - Szymon Skrzypczak, Marcin Wodecki, 4 - Jakub Habusta, 3 - Rafał Niziołek, 2 - Marek Gancarczyk, Tomáš Mikinič, 1 - Martin Baran, Mateusz Bodzioch, Sebastian Bonecki, Václav Cverna, Gabriel Nowak, Mateusz Peroński, Łukasz Winiarczyk
Olimpia Grudziądz: 4 - Filip Jazvić, Damian Michalik, 3 - Wołodymyr Kowal, 2 - Eusébio Bancessi, Mateusz Klichowicz, Matej Podlogar, 1 - Hubert Adamczyk, Damian Ciechanowski, Daniel Feruga, Miha Goropevšek, Ville Salmikivi, Marcin Woźniak
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 11 - Paweł Tomczyk, 9 - Valērijs Šabala, 3 - Dimityr Ilijew, 2 - Paweł Moskwik, Tomasz Podgórski, Łukasz Sierpina, 1 - Mavroudís Bougaḯdis, Damian Chmiel, Miłosz Kozak, Paweł Oleksy, Szymon Sobczak, Kamil Wiktorski
Pogoń Siedlce: 11 - Adrian Paluchowski, 7 - Dariusz Zjawiński, 6 - Grzegorz Tomasiewicz, 4 - Mateusz Żytko, 3 - Dominik Kun, 2 - Przemysław Płacheta, Dawid Polkowski, Jarosław Ratajczak, Maciej Wichtowski, 1 - Michał Bajdur, Meik Karwot, Piotr Mroziński
Puszcza Niepołomice: 9 - Maciej Domański, 6 - Michał Czarny, 4 - Dawid Ryndak, 3 - Marcin Orłowski, Marcin Stefanik, 2 - Krzysztof Drzazga, Longinus Uwakwe, Bartosz Żurek, 1 - Mateusz Bartków, Michał Mikołajczyk, Rafał Mikulec, Piotr Stawarczyk, Konrad Stępień, Krzysztof Szewczyk
Raków Częstochowa: 8 - Adam Czerkas, 6 - Andrzej Niewulis, 5 - José Embaló, Tomáš Petrášek, 4 - Karol Mondek, Hubert Tomalski, 3 - Dariusz Formella, 2 - Jakub Łabojko, Piotr Malinowski, Adam Radwański, Krystian Wójcik, 1 - Rafał Figiel, Przemysław Oziębała, Aghwan Papikjan, Paweł Piceluk, Artiom Rachmanow, Igor Sapała, Tomasz Wróbel
Ruch Chorzów: 4 - Mateusz Majewski, Mello, 3 - Mateusz Hołownia, Miłosz Przybecki, Maciej Urbańczyk, Michał Walski, 2 - Artur Balicki, Bojan Marković, Bartosz Nowak, Vilim Posinković, 1 - Kacper Czajkowski, Marcin Kowalczyk, Dominik Małkowski, Kamil Słoma, Mateusz Zawal
Stal Mielec: 7 - Jakub Arak, Mateusz Cholewiak, Dejan Đermanović, 6 - Maksymilian Banaszewski, Bartosz Nowak, 5 - Michał Janota, 3 - Mateusz Gancarczyk, Łukasz Wroński, 2 - Martin Dobrotka, 1 - Krystian Getinger, Krzysztof Kiercz, Leândro, Piotr Marciniec
Stomil Olsztyn: 11 - Artur Siemaszko, 8 - Grzegorz Lech, 4 - Adrian Karankiewicz, 3 - Piotr Głowacki, 2 - Paweł Baranowski, Wołodymyr Tanczyk, 1 - Wiktor Biedrzycki, Milen Gamakow, Dani Ramírez, Łukasz Sołowiej, Marcin Stromecki, Marcel Ziemann
Wigry Suwałki: 13 - Patryk Klimala, 4 - Mateusz Radecki, Mariusz Rybicki, 3 - Laurențiu Iorga, Serhij Pyłypczuk, 2 - Artur Bogusz, 1 - Damian Gąska, Kamil Kościelny, Karol Mackiewicz, Robert Obst, Rafał Remisz, Patryk Sokołowski, Mateusz Spychała
Zagłębie Sosnowiec: 14 - Szymon Lewicki, 6 - Tomasz Nowak, 5 - Vamara Sanogo, 3 - Adam Banasiak, 2 - Alexandre Cristóvão, Patryk Mularczyk, Žarko Udovičić, 1 - Mateusz Cichocki, Arkadiusz Jędrych, Wojciech Łuczak, Rafał Makowski, Sebastian Milewski, Tomasz Nawotka, Martin Pribula, Callum Rzonca

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas