[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2017/2018, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwarek Tarnowskie Góry 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Żmigród 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie II Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia Turza Śląska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Skra Częstochowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Głubczyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 BKS Stal Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Miedź II Legnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rekord Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Polkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Brzeg 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Dzierżoniów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik II Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pniówek Pawłowice Śląskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ruch Zdzieszowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Falubaz Zielona Góra    
 2 Gwarek Tarnowskie Góry    
 3 Piast Żmigród    
 4 Zagłębie II Lubin    
 5 Ślęza Wrocław    
 6 Unia Turza Śląska    
 7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
 8 Skra Częstochowa    
 9 Polonia Głubczyce    
 10 BKS Stal Bielsko-Biała    
 11 Miedź II Legnica    
 12 Rekord Bielsko-Biała    
 13 KS Polkowice    
 14 Stal Brzeg    
 15 Lechia Dzierżoniów    
 16 Górnik II Zabrze    
 17 Pniówek Pawłowice Śląskie    
 18 Ruch Zdzieszowice    

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice 5 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie 5 sierpnia, 17:00
Piast Żmigród - Górnik II Zabrze 5 sierpnia, 17:00
Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów 6 sierpnia, 12:00
Unia Turza Śląska - KS Polkowice 6 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała 6 sierpnia, 17:00
Skra Częstochowa - Miedź II Legnica 5 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 5 sierpnia, 17:00
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała 12 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica - Polonia Głubczyce 12 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 12 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 12 sierpnia, 18:00
Stal Brzeg - Unia Turza Śląska 12 sierpnia, 17:00
Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław 12 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin 12 sierpnia, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród 12 sierpnia, 17:00
Falubaz Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice 15 sierpnia, 17:00
Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra 15 sierpnia, 17:00
Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów 15 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg 15 sierpnia, 17:00
Skra Częstochowa - KS Polkowice 15 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce - Rekord Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica 19 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 19 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Polonia Głubczyce 19 sierpnia, 18:00
Stal Brzeg - Skra Częstochowa 19 sierpnia, 17:00
Lechia Dzierżoniów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska 19 sierpnia, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław 19 sierpnia, 17:00
Falubaz Zielona Góra - Zagłębie II Lubin 19 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice 26 sierpnia, 17:00
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry 26 sierpnia, 17:00
Ślęza Wrocław - Falubaz Zielona Góra 26 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice Śląskie 27 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze 26 sierpnia, 17:00
Skra Częstochowa - Lechia Dzierżoniów 26 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce - Stal Brzeg 26 sierpnia, 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Polkowice 26 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała 2 września, 16:00
KS Polkowice - Miedź II Legnica 2 września, 17:00
Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała 2 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów - Polonia Głubczyce 2 września, 16:00
Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa 2 września, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 września, 16:00
Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska 2 września, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław 2 września, 16:00
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin 2 września, 16:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice 9 września, 16:00
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród 9 września, 16:00
Unia Turza Śląska - Gwarek Tarnowskie Góry 10 września, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra 9 września, 16:00
Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie 9 września, 16:00
Polonia Głubczyce - Górnik II Zabrze 9 września, 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów 9 września, 16:00
Miedź II Legnica - Stal Brzeg 9 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała - KS Polkowice 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice 16 września, 16:00
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała 16 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica 16 września, 16:00
Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała 16 września, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Głubczyce 16 września, 16:00
Falubaz Zielona Góra - Skra Częstochowa 16 września, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 września, 16:00
Piast Żmigród - Unia Turza Śląska 16 września, 16:00
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice 23 września, 16:00
Unia Turza Śląska - Zagłębie II Lubin 24 września, 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród 23 września, 16:00
Skra Częstochowa - Gwarek Tarnowskie Góry 23 września, 16:00
Polonia Głubczyce - Falubaz Zielona Góra 23 września, 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września, 16:00
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze 23 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów 23 września, 16:00
KS Polkowice - Stal Brzeg 23 września, 17:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg 30 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów - KS Polkowice 30 września, 16:00
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 30 września, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica 30 września, 16:00
Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała 30 września, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Głubczyce 30 września, 16:00
Piast Żmigród - Skra Częstochowa 30 września, 16:00
Zagłębie II Lubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 30 września, 16:00
Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice 8 października, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław 7 października, 15:00
Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin 7 października, 15:00
Polonia Głubczyce - Piast Żmigród 7 października, 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry 7 października, 15:00
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra 7 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie 7 października, 15:00
KS Polkowice - Górnik II Zabrze 7 października, 16:00
Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów 14 października, 15:00
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg 14 października, 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Polkowice 14 października, 15:00
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała 14 października, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica 14 października, 15:00
Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała 14 października, 15:00
Zagłębie II Lubin - Polonia Głubczyce 14 października, 15:00
Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa 14 października, 15:00
Unia Turza Śląska - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice 21 października, 15:00
Skra Częstochowa - Unia Turza Śląska 21 października, 15:00
Polonia Głubczyce - Ślęza Wrocław 21 października, 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin 21 października, 15:00
Miedź II Legnica - Piast Żmigród 21 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry 21 października, 15:00
KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra 21 października, 16:00
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie 21 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze 28 października, 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów 28 października, 14:00
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg 28 października, 14:00
Gwarek Tarnowskie Góry - KS Polkowice 28 października, 14:00
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała 28 października, 14:00
Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica 28 października, 14:00
Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 28 października, 14:00
Unia Turza Śląska - Polonia Głubczyce 29 października, 14:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Skra Częstochowa 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 4 listopada, 14:00
Polonia Głubczyce - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 listopada, 14:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 4 listopada, 14:00
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław 4 listopada, 14:00
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin 4 listopada, 14:00
KS Polkowice - Piast Żmigród 4 listopada, 16:00
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry 4 listopada, 14:00
Lechia Dzierżoniów - Falubaz Zielona Góra 4 listopada, 14:00
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie 11 listopada, 14:00
Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze 11 listopada, 14:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów 11 listopada, 14:00
Piast Żmigród - Stal Brzeg 11 listopada, 14:00
Zagłębie II Lubin - KS Polkowice 11 listopada, 14:00
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 14:00
Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica 12 listopada, 14:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - BKS Stal Bielsko-Biała 11 listopada, 14:00
Skra Częstochowa - Polonia Głubczyce 11 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice 18 listopada, 14:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 18 listopada, 14:00
Miedź II Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 listopada, 14:00
Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 18 listopada, 14:00
KS Polkowice - Ślęza Wrocław 18 listopada, 16:00
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin 18 listopada, 14:00
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród 18 listopada, 14:00
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry 18 listopada, 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Falubaz Zielona Góra 18 listopada, 14:00

Kolejka 18

Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
KS Polkowice - Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - Skra Częstochowa
BKS Stal Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce

Kolejka 19

BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce - Miedź II Legnica
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - KS Polkowice
Unia Turza Śląska - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 20

Ruch Zdzieszowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra - Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów - Unia Turza Śląska
Stal Brzeg - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Polkowice - Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce
Miedź II Legnica - BKS Stal Bielsko-Biała

Kolejka 21

Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce - KS Polkowice
Skra Częstochowa - Stal Brzeg
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin - Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 22

Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów - Skra Częstochowa
Stal Brzeg - Polonia Głubczyce
KS Polkowice - BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica

Kolejka 23

Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica - KS Polkowice
BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Polonia Głubczyce - Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa - Górnik II Zabrze
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród

Kolejka 24

Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - Unia Turza Śląska
Falubaz Zielona Góra - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice Śląskie - Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze - Polonia Głubczyce
Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
KS Polkowice - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 25

KS Polkowice - Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów
BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Polonia Głubczyce - Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Turza Śląska - Piast Żmigród
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin

Kolejka 26

Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - Unia Turza Śląska
Piast Żmigród - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Skra Częstochowa
Falubaz Zielona Góra - Polonia Głubczyce
Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - KS Polkowice

Kolejka 27

Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice
KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra
Polonia Głubczyce - Gwarek Tarnowskie Góry
Skra Częstochowa - Piast Żmigród
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław

Kolejka 28

Ruch Zdzieszowice - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa
Piast Żmigród - Polonia Głubczyce
Gwarek Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - KS Polkowice
Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg

Kolejka 29

Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
KS Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Polonia Głubczyce - Zagłębie II Lubin
Skra Częstochowa - Ślęza Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Turza Śląska

Kolejka 30

Ruch Zdzieszowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Turza Śląska - Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław - Polonia Głubczyce
Zagłębie II Lubin - BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra - KS Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 31

Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg - Falubaz Zielona Góra
KS Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
BKS Stal Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Polonia Głubczyce - Unia Turza Śląska
Skra Częstochowa - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 32

Ruch Zdzieszowice - Skra Częstochowa
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Głubczyce
Unia Turza Śląska - BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - KS Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze

Kolejka 33

Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze - Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów - Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg - Piast Żmigród
KS Polkowice - Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Unia Turza Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Głubczyce - Skra Częstochowa

Kolejka 34

Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce
Skra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - KS Polkowice
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie

II liga 2017/2018

III liga 2017/2018 (I)
III liga 2017/2018 (II)
III liga 2017/2018 (IV)

Saltex IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))
Saltex IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2017/2018 (lubuska)
IV liga 2017/2018 (opolska)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska I)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas