[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2017/2018, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Polkowice 24 48 15 3 6 51-29 9 0 3 31-15 6 3 3 20-14
2.  Gwarek Tarnowskie Góry 23 45 13 6 4 38-25 8 1 2 20-9 5 5 2 18-16
3.  Stal Brzeg 24 44 14 2 8 51-33 9 2 1 29-11 5 0 7 22-22 2 3 1 0 1 1-1
4.  Skra Częstochowa 24 44 12 8 4 32-18 10 2 0 23-4 2 6 4 9-14 2 3 1 0 1 1-1
5.  Ślęza Wrocław 23 40 12 4 7 45-38 6 1 4 24-17 6 3 3 21-21
6.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 37 11 4 9 50-39 6 2 4 32-22 5 2 5 18-17
7.  Rekord Bielsko-Biała 24 36 10 6 8 38-33 5 3 4 19-15 5 3 4 19-18 2 6 2 0 0 4-1
8.  BKS Stal Bielsko-Biała 24 36 11 3 10 31-32 7 1 4 18-13 4 2 6 13-19 2 0 0 0 2 1-4
9.  Piast Żmigród 23 34 10 4 9 35-29 4 4 4 14-13 6 0 5 21-16
10.  Lechia Dzierżoniów 23 33 10 3 10 40-39 4 3 4 18-17 6 0 6 22-22 2 6 2 0 0 7-3
11.  Ruch Zdzieszowice 24 33 9 6 9 40-34 5 3 4 23-18 4 3 5 17-16 2 1 0 1 1 6-7
12.  Górnik II Zabrze 22 33 10 3 9 45-37 7 0 4 25-14 3 3 5 20-23 2 1 0 1 1 3-6
13.  Zagłębie II Lubin 24 30 9 3 12 34-42 5 2 5 19-16 4 1 7 15-26
14.  Pniówek Pawłowice Śląskie 24 24 6 6 12 25-45 3 5 4 13-17 3 1 8 12-28 1 3 1 0 0 3-2
15.  Miedź II Legnica 23 24 7 3 13 25-38 6 1 5 17-16 1 2 8 8-22 1 0 0 0 1 2-3
16.  Unia Turza Śląska 23 23 6 5 12 32-45 3 4 5 20-19 3 1 7 12-26
17.  Falubaz Zielona Góra 23 18 4 6 13 25-45 2 4 6 12-21 2 2 7 13-24
18.  Polonia Głubczyce 23 13 4 1 18 26-62 2 0 9 15-34 2 1 9 11-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KS Polkowice    3-2 3-0 2-3 4-2 2-0 2-0 0-1 1-6 2-0 6-0 3-0 3-1 
 2 Gwarek Tarnowskie Góry1-2     3-0 1-0 2-0 2-1 0-2 2-1 1-1 2-0 4-2 2-0 
 3 Stal Brzeg4-2     1-0 6-0 2-1 3-2 2-1 3-1 1-2 5-2 0-0 2-0 0-0 
 4 Skra Częstochowa3-2 0-0 1-0     0-0 3-1 3-0 5-1 1-0 1-0 4-0 1-0 1-0 
 5 Ślęza Wrocław0-2 2-3 1-1     3-0 2-0 0-4 2-3 3-2 2-0 3-0 6-2 
 6 KS Stilon Gorzów Wielkopolski1-4 3-2 0-0 1-2     1-3 4-1 6-3 1-3 4-1 4-2 6-0 1-1 
 7 Rekord Bielsko-Biała1-1 2-3 0-0 2-0     1-0 1-2 0-0 6-2 1-4 2-1 1-2 2-0 
 8 BKS Stal Bielsko-Biała0-1 2-3 2-1 0-0 1-3     2-1 0-3 2-0 3-0 2-0 2-0 2-1 
 9 Piast Żmigród0-0 2-1 0-1 1-1 1-3 0-0     1-0 1-3 1-1 2-0 2-3 3-0 
 10 Lechia Dzierżoniów1-0 3-3 1-0 1-2 1-3 1-2     3-0 1-4 1-1 1-1 4-1 
 11 Ruch Zdzieszowice1-1 1-2 1-0 2-2 0-1 0-3 3-4     3-3 4-0 3-1 2-1 3-0 
 12 Górnik II Zabrze3-1 3-1 3-1 0-2 1-2 1-2 3-0*     3-0 1-2 3-1 4-2 
 13 Zagłębie II Lubin2-0 1-2 0-2 0-1 1-3 2-1 1-1 0-0     3-1 1-3 1-0 7-2 
 14 Pniówek Pawłowice Śląskie1-1 0-0 0-2 3-3 1-1 1-0 0-2 1-2     3-2 1-1 2-1 0-2 
 15 Miedź II Legnica0-1 0-1 3-1 1-1 2-1 2-1 1-3 2-1 1-2 3-2     0-2 2-0 
 16 Unia Turza Śląska1-3 2-2 2-3 1-1 1-2 1-1 1-1 4-2 0-1 3-0     3-1 1-2 
 17 Falubaz Zielona Góra1-1 1-4 0-0 1-2 1-3 1-1 2-2 1-3 1-0 2-1 0-1 1-3     
 18 Polonia Głubczyce2-4 2-4 2-5 1-4 1-2 1-2 2-1 2-1 1-5 0-1 1-5     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Falubaz Zielona Góra 1-0 Ruch Zdzieszowice 5 sierpnia, 17:00 (800)
Wojciech Zawistowski 84
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 sierpnia, 17:00 (600)
Adam Dzido 13 - Rafał Adamek 16 (k)
Piast Żmigród 1-3 Górnik II Zabrze 5 sierpnia, 17:00 (400)
Damian Celuch 54 - Dominik Lasik 11, Daniel Wajsak 65, Marcin Urynowicz 81 (k)
Zagłębie II Lubin 2-1 Lechia Dzierżoniów 6 sierpnia, 12:00 (200)
Kamil Mazek 43, Ján Vlasko 65 - Damian Niedojad 1
na Stadionie Górniczym
Unia Turza Śląska 1-3 KS Polkowice 6 sierpnia, 17:00 (400)
Sławomir Musiolik 53 - Maciej Bancewicz 26 (k), Mateusz Magdziak 68, Mariusz Szuszkiewicz 90
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Rekord Bielsko-Biała 6 sierpnia, 17:00 (400)
Jędrzej Drame 55 - Marek Profic 5, Michał Czernek 28, Dawid Ogrocki 34
Skra Częstochowa 4-0 Miedź II Legnica 5 sierpnia, 17:00 (300)
Damian Nowak 18, Daniel Rumin 45, Mateusz Woldan 48, Marcin Kowalski 84
Polonia Głubczyce 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 5 sierpnia, 17:00 (504)
Piotr Jamuła 56 (k) - Marcin Czaicki 33 (k), Marcin Wróbel 90
Stal Brzeg 6-0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia, 17:00 (700)
Dominik Bronisławski 18, Bartłomiej Kolanko 45, Wojciech Jurek 45, Dawid Lipiński 49, 52, 58

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Ruch Zdzieszowice 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 12 sierpnia, 17:00 (300)
Seweryn Caputa 77
Miedź II Legnica 2-0 Polonia Głubczyce 12 sierpnia, 15:00 (80)
Karol Gardzielewicz 14, Jan Januszek 34
w Parku Miejskim
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Skra Częstochowa 12 sierpnia, 17:00 (150)
KS Polkowice 4-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 12 sierpnia, 18:00 (200)
Maciej Bancewicz 13 (k), 40 (k), Mariusz Szuszkiewicz 14, Mateusz Surożyński 90 - Łukasz Maliszewski 19 (k), Łukasz Zakrzewski 84
Stal Brzeg 2-0 Unia Turza Śląska 12 sierpnia, 17:00 (600)
Dawid Lipiński 57, Marcin Nowacki 68 (k)
Lechia Dzierżoniów 1-0 Ślęza Wrocław 12 sierpnia, 17:00 (300)
Damian Niedojad 24
Górnik II Zabrze 3-0 Zagłębie II Lubin 12 sierpnia, 17:00 (100)
Dominik Lasik 45, 62, 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Piast Żmigród 12 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Szatkowski 5
Falubaz Zielona Góra 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 12 sierpnia, 16:00 (200)
Adam Dzido 34 (s) - Dawid Jarka 24 (k)

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Ruch Zdzieszowice 15 sierpnia, 17:00 (450)
Denis Sotor 63, Jakub Czajkowski 86
Piast Żmigród 3-0 Falubaz Zielona Góra 15 sierpnia, 17:00 (500)
Kamil Pilarski 43, Oskar Trzepacz 67, Damian Celuch 78
Zagłębie II Lubin 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Gołębiowski 14, Konrad Andrzejczak 20, Paweł Żyra 24 - Kamil Glenc 34
na Stadionie Górniczym
Unia Turza Śląska 1-2 Lechia Dzierżoniów 15 sierpnia, 17:00 (350)
Krystian Dudała 88 - Damian Niedojad 37, Marcin Buryło 45
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-2 Stal Brzeg 15 sierpnia, 17:00 (300)
Rafał Świtaj 7, 25, 29 - Kamil Zalewski 23, Marcin Nowacki 69 (k)
Skra Częstochowa 3-2 KS Polkowice 15 sierpnia, 18:00 (350)
Mateusz Woldan 24 (k), Sławomir Ogłaza 50, Piotr Mastalerz 81 - Mariusz Szuszkiewicz 14, Maciej Bancewicz 38
Polonia Głubczyce 1-2 Rekord Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00 (350)
Michał Bojdys 40 (s) - Dawid Nagi 24, Marek Profic 38
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Miedź II Legnica 15 sierpnia, 17:00 (200)
Mariusz Sobala 40, Marcin Czaicki 72 (k)
Górnik II Zabrze 0-2 Ślęza Wrocław 15 sierpnia, 17:00 (150)
Mateusz Kluzek 7, Jakub Jakóbczyk 43
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Ruch Zdzieszowice 2-1 Miedź II Legnica 19 sierpnia, 17:00 (200)
Dariusz Zapotoczny 15, Denis Sotor 35 - Sebastian Surmaj 63
Rekord Bielsko-Biała 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 19 sierpnia, 17:00 (250)
Dawid Nagi 85
KS Polkowice 3-1 Polonia Głubczyce 19 sierpnia, 18:00 (300)
Adrian Nowacki 8, Karol Fryzowicz 39, Tomasz Wojciechowski 82 - Łukasz Bawoł 14
Stal Brzeg 1-0 Skra Częstochowa 19 sierpnia, 14:00 (999)
Marcin Nowacki 37 (k)
Lechia Dzierżoniów 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 sierpnia, 17:00 (155)
Damian Niedojad 35 - Jędrzej Drame 44, Łukasz Maliszewski 83 (k)
Górnik II Zabrze 3-1 Unia Turza Śląska 19 sierpnia, 13:00 (100)
Dominik Lasik 14, Ołeksandr Szeweluchin 25, David Ledecký 66 - Marek Gładkowski 70
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-3 Ślęza Wrocław 19 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Szatkowski 47, 81 (k), Kamil Glenc 56 - Maciej Matusik 11, 30, Maciej Firlej 68
Falubaz Zielona Góra 0-1 Zagłębie II Lubin 19 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Gołębiowski 40
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Piast Żmigród 19 sierpnia, 17:00 (300)
Bartłomiej Cymerys 15, Adrian Sikora 45

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Piast Żmigród 1-0 Ruch Zdzieszowice 26 sierpnia, 17:00 (500)
Wojciech Bzdęga 2
Zagłębie II Lubin 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 26 sierpnia, 15:00 (50)
Kacper Chodyna 73 - Dawid Jarka 28 (k), 69
na Stadionie Górniczym
Ślęza Wrocław 6-2 Falubaz Zielona Góra 26 sierpnia, 13:00 (300)
Kamil Mańkowski 2, Adrian Droszczak 20 (s), Jakub Jakóbczyk 37, Maciej Firlej 76, 84, Adrian Repski 83 - Jakub Babij 8 (k), 45 (k)
na Stadionie Sportowym Oławka
Unia Turza Śląska 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 sierpnia, 17:00 (500)
Arkadiusz Lalko 29
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2 Górnik II Zabrze 26 sierpnia, 16:00 (400)
Mariusz Przybylski 28 (s), Rafał Świtaj 38, Bartosz Flis 90, Łukasz Zakrzewski 90 - Sandi Arčon 14, Dominik Lasik 20
Skra Częstochowa 3-1 Lechia Dzierżoniów 26 sierpnia, 18:00 (200)
Daniel Rumin 5, 90, Filip Barski 78 (s) - Grzegorz Borowy 58
Polonia Głubczyce 2-4 Stal Brzeg 26 sierpnia, 17:00 (350)
Łukasz Bawoł 38, 80 - Kamil Zalewski 16, Marcin Nowacki 42, Tomasz Gajda 50, Dominik Bronisławski 88
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 KS Polkowice 26 sierpnia, 17:00 (150)
Mariusz Szuszkiewicz 73
Miedź II Legnica 2-1 Rekord Bielsko-Biała 26 sierpnia, 15:00 (60)
Paweł Krauz 77, Mateusz Piechowiak 88 - Dawid Ogrocki 9
w Parku Miejskim

Kolejka 6 - 2-3 września

Ruch Zdzieszowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała 2 września, 16:00 (120)
Dawid Czapliński 68, Denis Sotor 76 - Ronald Solórzano 8, Marek Sobik 47
KS Polkowice 2-0 Miedź II Legnica 2 września, 17:00 (400)
Maciej Bancewicz 40, Mariusz Szuszkiewicz 76
Stal Brzeg 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała 2 września, 14:00 (475)
Michał Sikorski 59, Bartłomiej Kulczycki 90 - Kamil Karcz 81
Lechia Dzierżoniów 4-1 Polonia Głubczyce 2 września, 16:00 (200)
Marcin Buryło 39, 74, Damian Niedojad 45 (k), Dawid Domaradzki 87 - Kacper Pawlus 22
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 września, 16:00 (140)
Patryk Antończak 90 - Rafał Świtaj 38
Falubaz Zielona Góra 1-3 Unia Turza Śląska 2 września, 16:00 (150)
Artur Małecki 9 - Dariusz Pawlusiński 66, Dawid Hanzel 79, 88
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Ślęza Wrocław 2 września, 16:00 (300)
Dawid Jarka 52, Sebastian Pączko 54, Sławomir Pach 90 (k)
Piast Żmigród 1-1 Zagłębie II Lubin 13 września, 17:00
Karol Stachowiak 3 - Andrzej Korytek 24 (s)
w pierwotnym terminie (2 września, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji
Skra Częstochowa 5-1 Górnik II Zabrze 31 sierpnia, 18:00 (150)
Dawid Niedbała 7, Daniel Rumin 40 (k), 46, 73, Łukasz Kowalczyk 89 - Krzysztof Kiklaisz 51
w pierwotnym terminie (2 września, 16:00) w Zabrzu odwołany

Kolejka 7 - 9-10 września

Zagłębie II Lubin 1-1 Ruch Zdzieszowice 9 września, 15:00 (200)
Adam Buksa 28 - Dawid Czapliński 78
na Stadionie Górniczym
Ślęza Wrocław 0-4 Piast Żmigród 9 września, 13:00 (200)
Dawid Molski 15 (s), Mateusz Jaros 32, Patryk Bobkiewicz 72, Wojciech Bzdęga 84
na Stadionie Sportowym Oławka
Unia Turza Śląska 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 10 września, 16:00 (350)
Dawid Hanzel 55 (k), 75 - Tadeusz Urbainczyk 1, Adrian Sikora 82
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik drużyny gości - Patryk Timochina
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Falubaz Zielona Góra 10 września, 12:00 (1000)
Jędrzej Drame 69 - Szymon Kobusiński 58
Skra Częstochowa 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 września, 18:00 (800)
Dawid Niedbała 23
Polonia Głubczyce 0-1 Górnik II Zabrze 9 września, 16:00 (300)
Bartosz Bartczuk 90
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Lechia Dzierżoniów 9 września, 16:00 (150)
Kamil Bezak 55, Piotr Pietkiewicz 70 (s) - Damian Szydziak 67
Miedź II Legnica 0-1 Stal Brzeg 9 września, 15:00 (70)
Maciej Szymkowiak 76
w Parku Miejskim
Rekord Bielsko-Biała 1-1 KS Polkowice 10 września, 14:00 (250)
Łukasz Szędzielarz 61 (k) - Mariusz Szuszkiewicz 16

Kolejka 8 - 16-17 września

Ruch Zdzieszowice 1-1 KS Polkowice 16 września, 16:00 (110)
Jarosław Wieczorek 20 - Konrad Kostrzycki 32 (s)
Stal Brzeg 3-2 Rekord Bielsko-Biała 16 września, 14:00 (600)
Marcin Nowacki 8, Maciej Szymkowiak 25, 41 - Dariusz Rucki 28, Ronald Solórzano 54
Lechia Dzierżoniów 1-1 Miedź II Legnica 16 września, 16:30 (150)
Damian Korkuś 90 - Patryk Poręba 85
Górnik II Zabrze 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała 17 września, 13:00 (300)
(wo)
Jacek Jarnot 51
na stadionie MOSiR-u Sparta / mecz przerwany w 30. minucie na kilka minut z powodu wbiegnięcia kibiców gospodarzy na boisko / na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Ariel Dzionsko
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Polonia Głubczyce 16 września, 16:00 (100)
Łukasz Bawoł 62, 90
Falubaz Zielona Góra 0-0 Skra Częstochowa 16 września, 16:00 (200)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 września, 16:00 (350)
Dawid Jarka 45 (k)
Piast Żmigród 2-3 Unia Turza Śląska 16 września, 16:00 (200)
Oskar Trzepacz 43, Andrzej Korytek 90 - Sławomir Musiolik 28, Andrzej Korytek 72 (s), Jonatan Domin 87
Zagłębie II Lubin 0-2 Ślęza Wrocław 16 września, 12:00 (100)
Kornel Traczyk 17, Dawid Molski 82
na Stadionie Górniczym

Kolejka 9 - 23-24 września

Ślęza Wrocław 3-2 Ruch Zdzieszowice 24 września, 12:00 (100)
Maciej Firlej 65, Jakub Bohdanowicz 73, Oskar Małecki 81 - Sebastian Weremko 29, Jarosław Wieczorek 77
na Stadionie Sportowym Oławka
Unia Turza Śląska 4-2 Zagłębie II Lubin 25 października, 15:00 (150)
Dawid Hanzel 4, 24, Sławomir Musiolik 11, 80 - Paweł Żyra 15, Konrad Andrzejczak 59
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6-3 Piast Żmigród 23 września, 16:00
Łukasz Zakrzewski 35, Mateusz Ogrodowski 50, Kamil Pilarski 53 (s), Krzysztof Kaczmarczyk 60, Rafał Świtaj 62, Abdul Moustapha Ouédraogo 66 - Mateusz Fedyna 17, Mateusz Jaros 33, Paweł Kohut 57
Skra Częstochowa 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 18 października, 18:00 (250)
w pierwotnym terminie (23 września, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Głubczyce 1-5 Falubaz Zielona Góra 23 września, 13:00 (100)
Łukasz Bawoł 74 - Artur Małecki 12, Szymon Kobusiński 15, 30, 59, Rafał Ostrowski 72
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 października, 15:00
Mariusz Sobala 23, 46, Łukasz Radomski 37
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Miedź II Legnica 3-2 Górnik II Zabrze 24 września, 13:00 (36)
Mateusz Zatwarnicki 31, Meik Karwot 44 (s), Paweł Krauz 45 - Sandi Arčon 17, Marcin Urynowicz 59
w Parku Miejskim
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Lechia Dzierżoniów 18 października, 15:00 (100)
Marek Sobik 14 - Marcin Buryło 74 (k), 89 (k)
w pierwotnym terminie (24 września, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 października, 15:00) odwołany
KS Polkowice 3-2 Stal Brzeg 23 września, 17:00 (100)
Piotr Azikiewicz 23, Mateusz Piotrowski 37 (k), 40 (k) - Dominik Bronisławski 50, Dawid Lipiński 70

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Ruch Zdzieszowice 1-0 Stal Brzeg 30 września, 16:00 (230)
Dawid Czapliński 58
Lechia Dzierżoniów 1-0 KS Polkowice 30 września, 16:00 (250)
Damian Niedojad 21
Górnik II Zabrze 1-2 Rekord Bielsko-Biała 1 października, 12:00 (100)
Dariusz Kamiński 88 - Damian Hilbrycht 3, Michał Bojdys 39
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-2 Miedź II Legnica 30 września, 16:00 (150)
Mateusz Szatkowski 26, 45, Michał Szczyrba 33 - Michał Bartkowiak 4, Paweł Krauz 13
Falubaz Zielona Góra 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 30 września, 16:00 (100)
Martins Ekwueme 33, Jakub Babij 75 - Jacek Jarnot 45, 52
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Polonia Głubczyce 30 września, 16:00 (500)
Dawid Jarka 24, 71 (k)
Piast Żmigród 0-1 Skra Częstochowa 30 września, 16:00 (350)
Piotr Mastalerz 86
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Patryk Gołębiewski
Zagłębie II Lubin 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 października, 12:00 (150)
Rafał Świtaj 17
na Stadionie Górniczym
Ślęza Wrocław 3-0 Unia Turza Śląska 30 września, 13:00 (100)
Maciej Firlej 51 (k), Jakub Jakóbczyk 62, Mateusz Kluzek 87
na Stadionie Sportowym Oławka

Kolejka 11 - 7-8 października

Unia Turza Śląska 1-1 Ruch Zdzieszowice 8 października, 15:00 (200)
Dariusz Pawlusiński 8 - Sebastian Polak 13
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Ślęza Wrocław 7 października, 15:00
Alan Błajewski 45 - Mateusz Kluzek 28, Tobiasz Jarczak 88
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 1-0 Zagłębie II Lubin 7 października, 17:00
Piotr Mastalerz 84
Polonia Głubczyce 2-1 Piast Żmigród 7 października, 13:00 (200)
Szymon Grek 68, Łukasz Bawoł 90 - Damian Celuch 19 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry 7 października, 15:00 (200)
Jacek Jarnot 13, Marcin Czaicki 50 (k) - Dawid Jarka 28, Grzegorz Fonfara 63, Sebastian Pączko 87
Miedź II Legnica 0-2 Falubaz Zielona Góra 7 października, 15:00
Przemysław Mycan 4, Jakub Babij 10 (k)
w Parku Miejskim
Rekord Bielsko-Biała 1-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 października, 13:00
Dawid Nagi 83 (k) - Arkadiusz Lalko 25, Rafał Adamek 41, Mateusz Szatkowski 57, 70 (k)
KS Polkowice 1-6 Górnik II Zabrze 7 października, 16:00 (147)
Mateusz Piotrowski 50 (k) - David Ledecký 12, 40, 53, Marcin Urynowicz 33, 56 (k), Dominik Lasik 80
Stal Brzeg 3-1 Lechia Dzierżoniów 7 października, 15:00 (420)
Marcin Nowacki 23, Michał Sikorski 45, Damian Korkuś 83 (s) - Marcin Buryło 29 (k)

Kolejka 12 - 14-15 października

Ruch Zdzieszowice 3-4 Lechia Dzierżoniów 14 października, 15:00 (200)
Karol Wanat 6, 86, Jakub Czajkowski 83 - Marcin Buryło 12 (k), Damian Szydziak 30, Filip Barski 73, Piotr Pietkiewicz 76
Górnik II Zabrze 3-1 Stal Brzeg 15 października, 13:00 (80)
Krzysztof Kiklaisz 55, Sandi Arčon 57, Mariusz Przybylski 65 - Dominik Bronisławski 29
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 KS Polkowice 14 października, 15:00 (100)
Maciej Gaszka 8 - Mateusz Magdziak 54
Falubaz Zielona Góra 1-1 Rekord Bielsko-Biała 14 października, 13:00 (100)
Jakub Babij 90 - Marek Sobik 67
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Miedź II Legnica 14 października, 15:00 (400)
Dawid Jarka 34 (k), 75
Piast Żmigród 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 14 października, 15:00 (150)
Zagłębie II Lubin 7-2 Polonia Głubczyce 14 października, 13:00 (100)
Filip Dudziak 41, Konrad Andrzejczak 44, 47, Maciej Spychała 57, Dawid Pakulski 66, Marcin Gołębiowski 79, Paweł Żyra 88 (k) - Jacek Broniewicz 3, Piotr Jamuła 72
na Stadionie Górniczym
Ślęza Wrocław 1-1 Skra Częstochowa 14 października, 13:00 (100)
Maciej Firlej 33 - Piotr Nocoń 90 (k)
na Stadionie Sportowym Oławka
Unia Turza Śląska 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 października, 15:00 (300)
Dawid Hanzel 65 - Piotr Rymar 60

Kolejka 13 - 21-22 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1 Ruch Zdzieszowice 21 października, 15:00
Alan Błajewski 55, Sebastian Polak 58 (s), Sebastian Weremko 68 (s), Rafał Świtaj 80 - Dawid Rudnik 46
bez udziału publiczności
Skra Częstochowa 1-0 Unia Turza Śląska 21 października, 17:00 (250)
Dawid Niedbała 39
Polonia Głubczyce 2-5 Ślęza Wrocław 21 października, 15:00 (250)
Szymon Grek 63, Jacek Lenartowicz 73 - Mateusz Kluzek 11 (k), Maciej Firlej 14, 34, Mateusz Stempin 86, Tobiasz Jarczak 90
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Zagłębie II Lubin 21 października, 13:00 (100)
Mariusz Sobala 55, Marcin Czaicki 90
Miedź II Legnica 2-1 Piast Żmigród 22 października, 13:00 (100)
Mateusz Zatwarnicki 14, Fryderyk Stasiak 74 - Oskar Trzepacz 78
w Parku Miejskim
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry 21 października, 15:00 (100)
Łukasz Szędzielarz 58 (k), Mateusz Kubica 90 - Grzegorz Fonfara 34, Sławomir Pach 56, Sebastian Pączko 61
KS Polkowice 3-0 Falubaz Zielona Góra 21 października, 16:00 (300)
Mateusz Surożyński 19, Maciej Bancewicz 52, Wojciech Galas 88
Stal Brzeg 5-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 października, 15:00 (500)
Jakub Żmuda 4, Marcin Nowacki 33, Dawid Lipiński 55, Maciej Szymkowiak 86, Dominik Bronisławski 90 - Sławomir Szary 67, Arkadij Herasimow 70
Lechia Dzierżoniów 3-0 Górnik II Zabrze 21 października, 15:30 (250)
Grzegorz Borowy 10, Damian Niedojad 16, Marcin Buryło 67

Kolejka 14 - 28-29 października

Ruch Zdzieszowice 3-3 Górnik II Zabrze 28 października, 14:00 (200)
Dawid Czapliński 13, Dawid Rudnik 44, Sebastian Polak 87 - Dominik Lasik 36, 68, Marcin Urynowicz 80
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Lechia Dzierżoniów 28 października, 14:00 (58)
Paweł Słonecki 59, Damian Niedojad 77
Falubaz Zielona Góra 1-4 Stal Brzeg 28 października, 13:00 (40)
Przemysław Mycan 43 - Maciej Szymkowiak 35, 62, Dominik Bronisławski 45, Marcin Nowacki 80
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 KS Polkowice 28 października, 14:00 (300)
Bartłomiej Cymerys 77 - Adrian Nowacki 62, Rafał Karmelita 90
Piast Żmigród 1-3 Rekord Bielsko-Biała 28 października, 14:00 (123)
Damian Celuch 7 (k) - Marek Sobik 19, Łukasz Szędzielarz 47 (k), Dawid Hałat 60
Zagłębie II Lubin 1-3 Miedź II Legnica 28 października, 12:00 (100)
Konrad Andrzejczak 44 (k) - Patryk Poręba 6 (k), Paweł Krauz 12, Mateusz Piechowiak 75
na Stadionie Górniczym
Ślęza Wrocław 2-0 BKS Stal Bielsko-Biała 29 października, 14:00 (100)
Maciej Firlej 5, 18
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Unia Turza Śląska 1-2 Polonia Głubczyce 25 listopada, 13:00 (150)
Sławomir Musiolik 41 - Jacek Lenartowicz 70, Szymon Grek 82
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu zalania boiska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Skra Częstochowa 28 października, 14:00 (300)

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Skra Częstochowa 3-0 Ruch Zdzieszowice 4 listopada, 17:00 (200)
Krzysztof Napora 24 (k), Daniel Rumin 76, 84 (k)
Polonia Głubczyce 1-4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 listopada, 14:00 (220)
Szymon Grek 73 - Łukasz Zakrzewski 30, 68, Bartosz Flis 59, Alan Błajewski 83
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Unia Turza Śląska 4 listopada, 14:00 (100)
Jacek Jarnot 2, Dominik Czekański 83
Miedź II Legnica 1-1 Ślęza Wrocław 4 listopada, 13:00 (100)
Fryderyk Stasiak 18 - Dawid Molski 66
w Parku Miejskim / w 75. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Jan Szpaderski
Rekord Bielsko-Biała 6-2 Zagłębie II Lubin 4 listopada, 14:00 (100)
Marek Sobik 3, Łukasz Szędzielarz 14 (k), Damian Oko 22 (s), Damian Hilbrycht 64, Dawid Ogrocki 89, Michał Czernek 90 - Konrad Andrzejczak 10, Maciej Spychała 67
KS Polkowice 0-1 Piast Żmigród 4 listopada, 16:00 (200)
Oskar Trzepacz 73
Stal Brzeg 4-2 Gwarek Tarnowskie Góry 4 listopada, 14:00 (600)
Marcin Nowacki 22 (k), 73, Dawid Lipiński 36, Dominik Bronisławski 90 - Dawid Jarka 25, 42 (k)
Lechia Dzierżoniów 1-1 Falubaz Zielona Góra 4 listopada, 14:00 (270)
Paweł Słonecki 26 - Albert Cipior 60
Górnik II Zabrze 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 listopada, 13:00 (100)
Dominik Lasik 28 - Maciej Gaszka 78, Mateusz Szatkowski 85 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Ruch Zdzieszowice 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 listopada, 14:00 (200)
Dawid Kiliński 25, Denis Sotor 40, 89 - Maciej Gaszka 69
Falubaz Zielona Góra 2-1 Górnik II Zabrze 11 listopada, 14:00 (100)
Albert Cipior 1, Szymon Kobusiński 78 - Marcin Urynowicz 90
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Lechia Dzierżoniów 11 listopada, 14:00 (300)
Alexander Mrozek 45, Sebastian Pączko 58 - Marcin Buryło 75 (k)
Piast Żmigród 2-1 Stal Brzeg 11 listopada, 14:00 (250)
Damian Celuch 11, Mateusz Jaros 90 - Dawid Lipiński 57 (k)
Zagłębie II Lubin 2-0 KS Polkowice 11 listopada, 13:00 (150)
Paweł Żyra 31, Dawid Pakulski 90
na Stadionie Górniczym
Ślęza Wrocław 3-0 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 13:00 (100)
Adrian Repski 30, Maciej Firlej 61, Tobiasz Jarczak 76
na Stadionie Sportowym Oławka
Unia Turza Śląska 3-0 Miedź II Legnica 11 listopada, 14:00 (150)
Sławomir Musiolik 8, 90, Dawid Hanzel 83
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1 BKS Stal Bielsko-Biała 11 listopada, 14:00 (500)
Alan Błajewski 17, 53, 64, Damian Pawłowski 88 - Damian Zdolski 77
Skra Częstochowa 1-0 Polonia Głubczyce 11 listopada, 16:00 (150)
Krzysztof Napora 63

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Polonia Głubczyce 1-5 Ruch Zdzieszowice 18 listopada, 14:00 (250)
Piotr Jamuła 75 (k) - Dawid Czapliński 34, 51, Dariusz Zapotoczny 56, Jakub Czajkowski 67 (k), Denis Sotor 80
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Skra Częstochowa 19 listopada, 13:00 (100)
Miedź II Legnica 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 listopada, 15:10 (100)
Patryk Poręba 6, Mateusz Tkacz 71 - Mateusz Ogrodowski 18
w Parku Miejskim / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Unia Turza Śląska 18 listopada, 14:00 (50)
Damian Hilbrycht 17 - Sławomir Musiolik 12, Dawid Hanzel 90
KS Polkowice 2-3 Ślęza Wrocław 18 listopada, 16:00 (100)
Piotr Azikiewicz 83, Piotr Gorczyca 90 (s) - Maciej Firlej 35, Tobiasz Jarczak 69, Mateusz Kluzek 89 (k)
Stal Brzeg 1-2 Zagłębie II Lubin 19 listopada, 14:00 (500)
Michał Sikorski 73 - Maciej Spychała 63, Olaf Nowak 86
Lechia Dzierżoniów 1-2 Piast Żmigród 18 listopada, 13:30 (150)
Marcin Buryło 51 - Patryk Bobkiewicz 11, Oskar Trzepacz 63
Górnik II Zabrze 3-1 Gwarek Tarnowskie Góry 19 listopada, 13:00 (250)
Mateusz Kulanek 21, Krzysztof Kiklaisz 70, 89 - Dawid Jarka 29 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Falubaz Zielona Góra 18 listopada, 14:00 (100)
Mateusz Szatkowski 62, Jacek Wuwer 87 - Łukasz Ziętek 90

Kolejka 18 - 10-11 marca

Ślęza Wrocław 2-3 Stal Brzeg 11 marca, 13:00 (425)
Mateusz Stempin 42, Maciej Firlej 85 - Damian Celuch 39, Dominik Bronisławski 79, Marcin Nowacki 90 (k)
na Stadionie Sportowym Sztabowa
Ruch Zdzieszowice 3-0 Falubaz Zielona Góra 10 marca, 14:00
Łukasz Damrat 18, Denis Sotor 53, 87
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 4 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 25 kwietnia, 16:00
na stadionie MOSiR-u Sparta / w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Dzierżoniów 1-4 Zagłębie II Lubin 10 marca, 15:00 (180)
Grzegorz Borowy 39 - Łukasz Moneta 24, 28, Rafał Pietrzak 41, Paweł Żyra 50
KS Polkowice 6-0 Unia Turza Śląska 10 marca, 16:00 (150)
Arkadiusz Lalko 10 (s), Wojciech Konefał 12, 52, Michał Bednarski 15 (k), Wojciech Galas 23, Damian Primel 73 (k)
Rekord Bielsko-Biała 2-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 kwietnia, 16:00
Szymon Szymański 20 (k), Damian Hilbrycht 30
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany
Miedź II Legnica 3-1 Skra Częstochowa 10 marca, 15:00
Przemysław Mystkowski 19, Kornel Osyra 45, Antoni Konderak 90 - Daniel Rumin 42
w Parku Miejskim
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Polonia Głubczyce 10 marca, 14:00
Tomasz Musioł 33, Marcin Czaicki 63 (k) - Łukasz Bawoł 79
na Stadionie piłkarskim BBOSiR

Kolejka 19 - 17-18 marca

BKS Stal Bielsko-Biała 0-3 Ruch Zdzieszowice 17 marca, 15:00
Dawid Czapliński 5, 73, Dawid Wolny 67
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
Polonia Głubczyce - Miedź II Legnica 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skra Częstochowa 0-0 Rekord Bielsko-Biała 18 kwietnia, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-4 KS Polkowice 17 marca, 15:00
Łukasz Zakrzewski 65 - Dominik Radziemski 3, Mateusz Magdziak 17, Michał Bednarski 60 (k), Maciej Bancewicz 66 (k)
Unia Turza Śląska 2-3 Stal Brzeg 18 kwietnia, 17:30 (200)
Dawid Hanzel 83, Sławomir Musiolik 90 - Marcin Nowacki 15 (k), Damian Celuch 45, 80
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ślęza Wrocław 2-3 Lechia Dzierżoniów 27 marca, 17:00 (100)
Maciej Firlej 76, Paweł Słonecki 90 (s) - Damian Niedojad 39, Damian Szydziak 70, Paweł Słonecki 84
na Stadionie Sportowym Sztabowa / w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłębie II Lubin 0-0 Górnik II Zabrze 11 kwietnia, 14:00
na Stadionie Górniczym / w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Żmigród 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 kwietnia, 17:00 (300)
Szymon Sołtyński 28, 70
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Tarnowskie Góry - Falubaz Zielona Góra 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 24-25 marca

Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) na Stadionie Sportowym Sztabowa odwołany
Ruch Zdzieszowice 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 24 marca, 15:00 (180)
Jakub Czajkowski 68 (k) - Paweł Juraszczyk 12, Adam Dzido 78
Falubaz Zielona Góra 1-3 Piast Żmigród 24 marca, 15:00
Wojciech Okińczyc 14 - Patryk Bobkiewicz 23, Michał Kieca 66, Szymon Sołtyński 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Zagłębie II Lubin 24 marca, 15:00
Jacek Wuwer 85 - Maciej Spychała 45, Konrad Andrzejczak 90
Lechia Dzierżoniów - Unia Turza Śląska 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Brzeg 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 marca, 13:00 (550)
Dominik Bronisławski 13, Tomasz Gajda 24 - Łukasz Zakrzewski 90
KS Polkowice 3-0 Skra Częstochowa 24 marca, 16:00 (130)
Maciej Kowalski-Haberek 47, Wiktor Kobiela 73, Mariusz Szuszkiewicz 78
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Polonia Głubczyce 24 marca, 15:00
Mateusz Gleń 57, Szymon Szymański 67
Miedź II Legnica 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała 28 marca, 16:00
Mateusz Miazga 47 - Kamil Bezak 37, Konrad Kareta 87, Marcin Czaicki 90 (k)
w Parku Miejskim / w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 21 - 31 marca

Miedź II Legnica 1-2 Ruch Zdzieszowice 4 kwietnia, 15:00
Paweł Krauz 50 - Dawid Wolny 7, Denis Sotor 45
w Parku Miejskim / w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany
BKS Stal Bielsko-Biała 1-3 Rekord Bielsko-Biała 31 marca, 14:00
Damian Oczko 17 - Marek Sobik 44, Damian Hilbrycht 52, Arkadiusz Czapla 83
Polonia Głubczyce 2-4 KS Polkowice 31 marca, 13:00 (200)
Szymon Grek 46, Piotr Jamuła 71 - Rafał Karmelita 3, 68, Dominik Radziemski 21, Wiktor Kobiela 41
Skra Częstochowa 1-0 Stal Brzeg 31 marca, 14:00 (350)
Krzysztof Napora 79
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Lechia Dzierżoniów 31 marca, 16:00 (300)
Łukasz Zakrzewski 45 - Damian Szydziak 3, Damian Niedojad 74, 88
Unia Turza Śląska 1-1 Górnik II Zabrze 31 marca, 14:00 (200)
Sławomir Musiolik 50 - Daniel Smuga 65
Ślęza Wrocław 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 31 marca, 13:00 (150)
Jakub Bohdanowicz 73, Jakub Jakóbczyk 89
na Stadionie Sportowym Sztabowa
Zagłębie II Lubin 1-0 Falubaz Zielona Góra 31 marca, 14:00 (90)
Mateusz Matras 5
na Stadionie Górniczym
Piast Żmigród 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 31 marca, 14:00 (200)
po meczu czerwoną kartką ukarany został zawodnik gości - Andrzej Wiśniewski

Kolejka 22 - 7-8 kwietnia

Ruch Zdzieszowice 0-3 Piast Żmigród 7 kwietnia, 16:00
Oskar Trzepacz 39, Szymon Sołtyński 76, Wojciech Bzdęga 90
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Zagłębie II Lubin 7 kwietnia, 16:00 (450)
Sławomir Pach 61 (k), Sebastian Pączko 68 - Olaf Nowak 90
Falubaz Zielona Góra 1-2 Ślęza Wrocław 7 kwietnia, 14:00 (100)
Przemysław Mycan 41 - Adrian Niewiadomski 38, Marcin Wdowiak 57
na bocznym boisku
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Unia Turza Śląska 7 kwietnia, 16:00 (200)
Mateusz Szatkowski 49 (k) - Marek Gładkowski 71
Górnik II Zabrze 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 kwietnia, 13:00 (126)
Erik Grendel 7 - Mateusz Kwiatkowski 73, Łukasz Zakrzewski 78
na stadionie MOSiR-u Sparta
Lechia Dzierżoniów 3-3 Skra Częstochowa 7 kwietnia, 16:00 (160)
Marcin Buryło 47, Damian Niedojad 67, 88 (k) - Daniel Rumin 70, 74, 85
Stal Brzeg 0-0 Polonia Głubczyce 7 kwietnia, 16:00 (600)
KS Polkowice 2-0 BKS Stal Bielsko-Biała 7 kwietnia, 16:00
Wiktor Kobiela 4, Michał Bednarski 13
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Miedź II Legnica 7 kwietnia, 16:00
Arkadiusz Czapla 69, Mateusz Gleń 90 - Mateusz Madzia 42 (s)

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Górnik II Zabrze 3-1 Skra Częstochowa 14 kwietnia, 13:00
Marcin Urynowicz 21 (k), 90, Erik Grendel 49 - Piotr Nocoń 52
na stadionie MOSiR-u Sparta
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Ruch Zdzieszowice 14 kwietnia, 14:00
Miedź II Legnica 0-1 KS Polkowice 15 kwietnia, 15:00
Adrian Nowacki 90
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Stal Brzeg 14 kwietnia, 16:00 (80)
Kamil Karcz 33, Marcin Szczurek 46 - Tomasz Gajda 74
Polonia Głubczyce 2-1 Lechia Dzierżoniów 14 kwietnia, 16:00 (250)
Szymon Grek 7, 83 - Filip Barski 86
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 kwietnia, 16:00 (200)
Bartosz Flis 45, Piotr Rymar 48 (k), Łukasz Zakrzewski 77, 90, Rédoine Aouchet 87, 90
Unia Turza Śląska 3-1 Falubaz Zielona Góra 14 kwietnia, 16:00 (200)
Sławomir Musiolik 37, Arkadiusz Lalko 61, Marek Gładkowski 65 - Rafał Ostrowski 55
Ślęza Wrocław 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry 15 kwietnia, 13:00 (150)
Sebastian Pączko 3, Grzegorz Fonfara 90 (k)
na Stadionie Sportowym Oławka
Zagłębie II Lubin 1-3 Piast Żmigród 14 kwietnia, 12:00 (97)
Olaf Nowak 75 - Oskar Trzepacz 12, Wojciech Bzdęga 45, Michał Chyrek 63
na Stadionie Górniczym

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Ruch Zdzieszowice 4-0 Zagłębie II Lubin 21 kwietnia, 16:00
Dariusz Zapotoczny 18, Bartosz Włodarczyk 54, Dawid Wolny 68, 79
Piast Żmigród 1-1 Ślęza Wrocław 21 kwietnia, 16:00
Michał Kieca 52 - Tobiasz Jarczak 81
Gwarek Tarnowskie Góry 4-2 Unia Turza Śląska 21 kwietnia, 16:00 (300)
Adam Dzido 34, 89, Sebastian Pączko 36, Sławomir Pach 79 (k) - Dariusz Pawlusiński 45, Piotr Trąd 90
Falubaz Zielona Góra 1-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 21 kwietnia, 16:00
Wojciech Okińczyc 45 (k) - Mateusz Bartolewski 38, Mateusz Kwiatkowski 60, Jędrzej Drame 84
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Skra Częstochowa 21 kwietnia, 16:00
Dawid Niedbała 25, Piotr Nocoń 63 (k)
Górnik II Zabrze 4-2 Polonia Głubczyce 21 kwietnia, 14:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Piotr Jarmuła 22 (k), Dawid Rudnik 85
na stadionie MOSiR-u Sparta
Lechia Dzierżoniów 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała 21 kwietnia, 17:00
Grzegorz Borowy 10 - Marcin Czaicki 49, 61 (k), Kamil Bezak 51
Stal Brzeg 0-0 Miedź II Legnica 21 kwietnia, 16:00
KS Polkowice 2-0 Rekord Bielsko-Biała 21 kwietnia, 16:00
Maciej Bancewicz 85, Wiktor Kobiela 87

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

KS Polkowice - Ruch Zdzieszowice 28 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg 28 kwietnia, 13:00
Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów 29 kwietnia, 13:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 28 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce - Pniówek Pawłowice Śląskie 28 kwietnia, 16:00
Skra Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 27 kwietnia, 18:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry 28 kwietnia, 16:00
Unia Turza Śląska - Piast Żmigród 28 kwietnia, 16:00
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 26 - 1 maja

Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław 1 maja, 16:00
Zagłębie II Lubin - Unia Turza Śląska 1 maja, 13:00
Piast Żmigród - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 maja, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Skra Częstochowa 1 maja, 16:00
Falubaz Zielona Góra - Polonia Głubczyce 1 maja, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała 1 maja, 16:00
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica 1 maja, 16:00
Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała 1 maja, 16:00
Stal Brzeg - KS Polkowice 3 maja, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 maja

Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice 6 maja, 15:00
KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów 5 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 5 maja, 17:00
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie 5 maja, 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra 6 maja, 17:00
Polonia Głubczyce - Gwarek Tarnowskie Góry 5 maja, 17:00
Skra Częstochowa - Piast Żmigród 5 maja, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin 5 maja, 17:00
Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław 6 maja, 17:00

Kolejka 28 - 12-13 maja

Ruch Zdzieszowice - Unia Turza Śląska 12 maja, 17:00
Ślęza Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 12 maja, 17:00
Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa 12 maja, 13:00
Piast Żmigród - Polonia Głubczyce 12 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała 12 maja, 17:00
Falubaz Zielona Góra - Miedź II Legnica 12 maja, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała 12 maja, 17:00
Górnik II Zabrze - KS Polkowice 12 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg 13 maja, 13:00

Kolejka 29 - 19-20 maja

Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice 19 maja, 17:00
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 19 maja, 17:00
KS Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie 19 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra 19 maja, 17:00
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry 20 maja, 13:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród 19 maja, 17:00
Polonia Głubczyce - Zagłębie II Lubin 19 maja, 17:00
Skra Częstochowa - Ślęza Wrocław 19 maja, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Turza Śląska 19 maja, 16:00

Kolejka 30 - 26-27 maja

Ruch Zdzieszowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 26 maja, 17:00
Unia Turza Śląska - Skra Częstochowa 27 maja, 17:00
Ślęza Wrocław - Polonia Głubczyce 27 maja, 13:00
Zagłębie II Lubin - BKS Stal Bielsko-Biała 26 maja, 13:00
Piast Żmigród - Miedź II Legnica 26 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 26 maja, 17:00
Falubaz Zielona Góra - KS Polkowice 26 maja, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg 26 maja, 17:00
Górnik II Zabrze - Lechia Dzierżoniów 26 maja, 17:00

Kolejka 31 - 31 maja

Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice 31 maja, 15:00
Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice Śląskie 31 maja, 15:00
Stal Brzeg - Falubaz Zielona Góra 31 maja, 15:00
KS Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 31 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród 31 maja, 15:00
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin 31 maja, 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 31 maja, 15:00
Polonia Głubczyce - Unia Turza Śląska 31 maja, 15:00
Skra Częstochowa - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 31 maja, 15:00

Kolejka 32 - 2-3 czerwca

Ruch Zdzieszowice - Skra Częstochowa 2 czerwca, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Głubczyce 3 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska - BKS Stal Bielsko-Biała 3 czerwca, 17:00
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica 2 czerwca, 17:00
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała 2 czerwca, 17:00
Piast Żmigród - KS Polkowice 2 czerwca, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg 2 czerwca, 17:00
Falubaz Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów 2 czerwca, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze 2 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 9 czerwca

Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice 9 czerwca, 18:00
Górnik II Zabrze - Falubaz Zielona Góra 9 czerwca, 18:00
Lechia Dzierżoniów - Gwarek Tarnowskie Góry 9 czerwca, 18:00
Stal Brzeg - Piast Żmigród 9 czerwca, 18:00
KS Polkowice - Zagłębie II Lubin 9 czerwca, 18:00
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 9 czerwca, 18:00
Miedź II Legnica - Unia Turza Śląska 9 czerwca, 18:00
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 18:00
Polonia Głubczyce - Skra Częstochowa 9 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 16 czerwca

Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce 16 czerwca, 18:00
Skra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała 16 czerwca, 18:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica 16 czerwca, 18:00
Unia Turza Śląska - Rekord Bielsko-Biała 16 czerwca, 18:00
Ślęza Wrocław - KS Polkowice 16 czerwca, 18:00
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg 16 czerwca, 18:00
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów 16 czerwca, 18:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 16 czerwca, 18:00
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie 16 czerwca, 18:00

II liga 2017/2018

III liga 2017/2018 (I)
III liga 2017/2018 (II)
III liga 2017/2018 (IV)

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2017/2018 (lubuska)
Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018 (opolska)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska I)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas