[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Saltex IV liga 2017/2018, grupa: dolnośląska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Marcinkowice 2 6 2 0 0 5-2 1 0 0 2-1 1 0 0 3-1
2.  Nysa Kłodzko 2 4 1 1 0 7-3 1 1 0 7-3 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 3-3
3.  Polonia Trzebnica 2 4 1 1 0 5-4 1 0 0 2-1 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
 Wiwa Goszcz 2 4 1 1 0 5-4 0 0 0 0-0 1 1 0 5-4
5.  Górnik Wałbrzych 2 4 1 1 0 4-3 1 0 0 2-1 0 1 0 2-2
6.  Śląsk II Wrocław 2 3 1 0 1 4-2 1 0 0 4-0 0 0 1 0-2 1 0 0 0 1 0-2
7.  Polonia-Stal Świdnica 1 3 1 0 0 2-0 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 3 1 0 0 2-0
8.  Bielawianka Bielawa 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
9.  Foto-Higiena Gać 2 3 1 0 1 4-4 1 0 0 3-2 0 0 1 1-2
10.  Sokół Wielka Lipa 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 1-0 0 0 1 1-2
11.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 1 0 1 1 4-5 0 1 0 2-2 0 0 1 2-3
12.  MKP Wołów 2 1 0 1 1 2-3 0 1 0 1-1 0 0 1 1-2 1 1 0 1 0 1-1
13.  Piast Żerniki (Wrocław) 2 1 0 1 1 1-2 0 0 1 0-1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
14.  Karolina Jaworzyna Śląska 2 1 0 1 1 1-5 0 1 0 1-1 0 0 1 0-4
15.  Pogoń Oleśnica 2 0 0 0 2 1-4 0 0 1 1-3 0 0 1 0-1
16.  Unia Bardo 2 0 0 0 2 3-8 0 0 1 3-4 0 0 1 0-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Marcinkowice    2-1 
 2 Nysa Kłodzko    3-3 4-0 
 3 Polonia Trzebnica    2-1 
 4 Wiwa Goszcz    
 5 Górnik Wałbrzych    2-1 
 6 Śląsk II Wrocław    4-0 
 7 Polonia-Stal Świdnica2-0     
 8 Bielawianka Bielawa    
 9 Foto-Higiena Gać    3-2 
 10 Sokół Wielka Lipa    1-0 
 11 Orzeł Ząbkowice Śląskie2-2     
 12 MKP Wołów    1-1 
 13 Piast Żerniki (Wrocław)0-1     
 14 Karolina Jaworzyna Śląska1-1     
 15 Pogoń Oleśnica1-3     
 16 Unia Bardo3-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Nysa Kłodzko 4-0 Unia Bardo 15 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 2-1 Foto-Higiena Gać 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Górnik Wałbrzych 15 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Pogoń Oleśnica 15 sierpnia, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-1 MKP Wołów 15 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Bielawianka Bielawa 15 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Śląsk II Wrocław 15 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Wiwa Goszcz 15 sierpnia, 17:00

REKLAMA

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Unia Bardo 3-4 Wiwa Goszcz 19 sierpnia, 17:00
Śląsk II Wrocław 4-0 Karolina Jaworzyna Śląska 20 sierpnia, 11:00
Bielawianka Bielawa - Polonia-Stal Świdnica 22 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 17:00) odwołany
MKP Wołów 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Sokół Marcinkowice 20 sierpnia, 17:00
przerwany na 60 minut przy stanie 1-2 z powodu kontuzji zawodnika
Górnik Wałbrzych 2-1 Sokół Wielka Lipa 19 sierpnia, 17:00
Foto-Higiena Gać 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 3-3 Polonia Trzebnica 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Polonia Trzebnica - Unia Bardo 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Kłodzko 26 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać 26 sierpnia, 15:00
Sokół Marcinkowice - Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) - Pogoń Oleśnica 26 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica - MKP Wołów 26 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Bielawianka Bielawa 26 sierpnia, 17:00
Wiwa Goszcz - Śląsk II Wrocław 26 sierpnia, 15:00

REKLAMA

Kolejka 4 - 2-3 września

Unia Bardo - Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa - Wiwa Goszcz
MKP Wołów - Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica - Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych - Piast Żerniki (Wrocław)
Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko - Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 5 - 9-10 września

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa - Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice - Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) - Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska - Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz - MKP Wołów
Śląsk II Wrocław - Bielawianka Bielawa

Kolejka 6 - 16-17 września

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa
MKP Wołów - Śląsk II Wrocław
Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz
Górnik Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Gać - Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko - Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia Trzebnica - Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa

Kolejka 7 - 23-24 września

Sokół Wielka Lipa - Unia Bardo
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) - Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica - Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska - Foto-Higiena Gać
Wiwa Goszcz - Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław - Pogoń Oleśnica
Bielawianka Bielawa - MKP Wołów

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Unia Bardo - MKP Wołów
Pogoń Oleśnica - Bielawianka Bielawa
Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać - Wiwa Goszcz
Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia Trzebnica - Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa - Sokół Marcinkowice

Kolejka 9 - 7-8 października

Sokół Marcinkowice - Unia Bardo
Piast Żerniki (Wrocław) - Sokół Wielka Lipa
Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia Trzebnica
Wiwa Goszcz - Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać
Bielawianka Bielawa - Górnik Wałbrzych
MKP Wołów - Pogoń Oleśnica

Kolejka 10 - 14-15 października

Unia Bardo - Pogoń Oleśnica
Górnik Wałbrzych - MKP Wołów
Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko - Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica - Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice - Piast Żerniki (Wrocław)

Kolejka 11 - 21-22 października

Piast Żerniki (Wrocław) - Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice
Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław - Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzko
MKP Wołów - Foto-Higiena Gać
Pogoń Oleśnica - Górnik Wałbrzych

Kolejka 12 - 28-29 października

Unia Bardo - Górnik Wałbrzych
Foto-Higiena Gać - Pogoń Oleśnica
Nysa Kłodzko - MKP Wołów
Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska
Piast Żerniki (Wrocław) - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Polonia-Stal Świdnica - Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska - Piast Żerniki (Wrocław)
Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice
Śląsk II Wrocław - Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów - Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica - Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych - Foto-Higiena Gać

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Unia Bardo - Foto-Higiena Gać
Nysa Kłodzko - Górnik Wałbrzych
Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa - Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice - Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) - Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica - Karolina Jaworzyna Śląska

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Karolina Jaworzyna Śląska - Unia Bardo
Wiwa Goszcz - Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław - Piast Żerniki (Wrocław)
Bielawianka Bielawa - Sokół Marcinkowice
MKP Wołów - Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych - Polonia Trzebnica
Foto-Higiena Gać - Nysa Kłodzko

Kolejka 16

Unia Bardo - Nysa Kłodzko
Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica - Sokół Wielka Lipa
MKP Wołów - Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa - Piast Żerniki (Wrocław)
Śląsk II Wrocław - Polonia-Stal Świdnica
Wiwa Goszcz - Karolina Jaworzyna Śląska

Kolejka 17

Wiwa Goszcz - Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska - Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) - MKP Wołów
Sokół Marcinkowice - Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa - Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
Polonia Trzebnica - Nysa Kłodzko

Kolejka 18

Unia Bardo - Polonia Trzebnica
Nysa Kłodzko - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Foto-Higiena Gać - Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych - Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica - Piast Żerniki (Wrocław)
MKP Wołów - Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa - Karolina Jaworzyna Śląska
Śląsk II Wrocław - Wiwa Goszcz

Kolejka 19

Śląsk II Wrocław - Unia Bardo
Wiwa Goszcz - Bielawianka Bielawa
Karolina Jaworzyna Śląska - MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica - Pogoń Oleśnica
Piast Żerniki (Wrocław) - Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice - Foto-Higiena Gać
Sokół Wielka Lipa - Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica

Kolejka 20

Unia Bardo - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica - Sokół Wielka Lipa
Nysa Kłodzko - Sokół Marcinkowice
Foto-Higiena Gać - Piast Żerniki (Wrocław)
Górnik Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica
Pogoń Oleśnica - Karolina Jaworzyna Śląska
MKP Wołów - Wiwa Goszcz
Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław

Kolejka 21

Bielawianka Bielawa - Unia Bardo
Śląsk II Wrocław - MKP Wołów
Wiwa Goszcz - Pogoń Oleśnica
Karolina Jaworzyna Śląska - Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica - Foto-Higiena Gać
Piast Żerniki (Wrocław) - Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice - Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 22

Unia Bardo - Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica - Piast Żerniki (Wrocław)
Nysa Kłodzko - Polonia-Stal Świdnica
Foto-Higiena Gać - Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Wałbrzych - Wiwa Goszcz
Pogoń Oleśnica - Śląsk II Wrocław
MKP Wołów - Bielawianka Bielawa

Kolejka 23

MKP Wołów - Unia Bardo
Bielawianka Bielawa - Pogoń Oleśnica
Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych
Wiwa Goszcz - Foto-Higiena Gać
Karolina Jaworzyna Śląska - Nysa Kłodzko
Polonia-Stal Świdnica - Polonia Trzebnica
Piast Żerniki (Wrocław) - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice - Sokół Wielka Lipa

Kolejka 24

Unia Bardo - Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa - Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica - Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko - Wiwa Goszcz
Foto-Higiena Gać - Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych - Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica - MKP Wołów

Kolejka 25

Pogoń Oleśnica - Unia Bardo
MKP Wołów - Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa - Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław - Nysa Kłodzko
Wiwa Goszcz - Polonia Trzebnica
Karolina Jaworzyna Śląska - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica - Sokół Wielka Lipa
Piast Żerniki (Wrocław) - Sokół Marcinkowice

Kolejka 26

Unia Bardo - Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice - Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa - Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław
Nysa Kłodzko - Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać - MKP Wołów
Górnik Wałbrzych - Pogoń Oleśnica

Kolejka 27

Górnik Wałbrzych - Unia Bardo
Pogoń Oleśnica - Foto-Higiena Gać
MKP Wołów - Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz - Sokół Wielka Lipa
Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica - Piast Żerniki (Wrocław)

Kolejka 28

Unia Bardo - Polonia-Stal Świdnica
Piast Żerniki (Wrocław) - Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Marcinkowice - Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa - Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica - MKP Wołów
Nysa Kłodzko - Pogoń Oleśnica
Foto-Higiena Gać - Górnik Wałbrzych

Kolejka 29

Foto-Higiena Gać - Unia Bardo
Górnik Wałbrzych - Nysa Kłodzko
Pogoń Oleśnica - Polonia Trzebnica
MKP Wołów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa - Sokół Wielka Lipa
Śląsk II Wrocław - Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz - Piast Żerniki (Wrocław)
Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 30

Unia Bardo - Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia-Stal Świdnica - Wiwa Goszcz
Piast Żerniki (Wrocław) - Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice - Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa - MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica - Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko - Foto-Higiena Gać

III liga 2017/2018 (III)

Saltex IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2017/2018 (lubuska)
IV liga 2017/2018 (opolska)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska I)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska II)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Wrocław)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas