[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Mirków/Długołęka 28 63 20 3 5 112-34 10 2 2 73-17 10 1 3 39-17
2.  Orzeł Prusice 28 61 20 1 7 91-49 12 0 2 46-14 8 1 5 45-35
3.  Zachód Sobótka 28 58 17 7 4 85-47 10 2 2 50-24 7 5 2 35-23
4.  Mechanik Brzezina 28 56 17 5 6 76-54 10 2 2 40-21 7 3 4 36-33
5.  GKS Kobierzyce 28 50 14 8 6 77-44 6 5 3 37-19 8 3 3 40-25
6.  Polonia Środa Śląska 28 47 14 5 9 50-42 9 1 4 31-20 5 4 5 19-22
7.  KS Żórawina 28 43 12 7 9 52-56 6 4 4 26-26 6 3 5 26-30
8.  Strzelinianka Strzelin 28 35 10 5 13 47-43 7 3 4 30-15 3 2 9 17-28 4 7 2 1 1 6-5
9.  Widawa Bierutów 28 35 11 2 15 46-60 6 1 7 27-27 5 1 8 19-33 4 6 2 0 2 6-3
10.  Energetyk Siechnice 28 35 9 8 11 48-52 4 5 5 22-25 5 3 6 26-27 4 4 1 1 2 2-6
11.  Kolektyw Radwanice 28 34 9 7 12 47-54 5 3 6 26-27 4 4 6 21-27
12.  Czarni Jelcz-Laskowice 28 32 9 5 14 52-66 5 3 6 29-28 4 2 8 23-38
13.  Wratislavia Wrocław 28 21 5 6 17 45-82 2 4 8 26-41 3 2 9 19-41 2 4 1 1 0 3-2
14.  Orzeł Sadowice 28 21 5 6 17 45-75 3 2 9 23-37 2 4 8 22-38 2 1 0 1 1 2-3
15.  KP Brzeg Dolny 28 1 0 1 27 16-131 0 1 13 8-54 0 0 14 8-77
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie został wycofany z rozgrywek po 10. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 GKS Mirków/Długołęka    8-0 2-2 3-1 1-2 0-0 7-0 5-0 2-3 7-3 6-2 9-0 8-3 4-1 11-0 
 2 Orzeł Prusice2-0     1-3 4-1 5-1 5-0 2-0 1-0 6-0 1-4 3-1 4-2 4-1 3-1 5-0 
 3 Zachód Sobótka2-0 3-2     4-2 0-4 3-3 4-0 2-1 8-1 3-2 1-1 2-1 5-3 2-3 11-1 
 4 Mechanik Brzezina0-3 4-2 2-2     5-2 1-0 2-1 3-1 2-1 2-3 3-1 5-0 5-1 2-2 4-2 
 5 GKS Kobierzyce2-2 2-4 1-1 2-3     1-0 1-1 1-0 4-2 1-1 1-2 0-0 6-1 5-0 10-2 
 6 Polonia Środa Śląska1-4 1-4 6-1 4-0 0-7     4-0 2-1 1-0 0-1 2-0 3-0* 1-1 4-1 2-0 
 7 KS Żórawina2-5 1-5 1-3 2-2 0-3 2-2     2-1 2-0 1-0 3-2 1-1 2-2 3-0 4-0 
 8 Strzelinianka Strzelin2-1 3-1 1-2 2-3 1-1 1-2 0-0     2-1 4-1 1-1 5-1 0-1 1-0 7-0 
 9 Widawa Bierutów0-1 0-2 2-4 1-2 4-4 0-2 0-4 3-0     2-0 3-1 1-3 2-1 5-1 4-2 
 10 Energetyk Siechnice1-3 3-3 1-1 1-6 1-1 2-2 2-4 0-0 1-0     1-2 1-2 2-0 2-1 4-0 
 11 Kolektyw Radwanice2-3 3-6 1-1 1-1 1-2 3-0 2-4 0-1 2-3 2-1     3-2 2-1 2-2 2-0 
 12 Czarni Jelcz-Laskowice0-3 3-1 4-1 2-3 2-4 1-3 1-3 3-2 0-3 0-0 2-2     2-0 3-3 6-0 
 13 Wratislavia Wrocław2-4 2-9 0-1 4-4 1-2 1-2 2-3 4-4 2-2 1-5 0-2 3-2     1-1 3-0* 
 14 Orzeł Sadowice0-8 2-4 1-2 3-4 3-2 2-1 3-3 0-1 0-1 3-3 0-3 1-2 1-2     4-1 
 15 KP Brzeg Dolny1-2 0-2 0-11 0-4 1-5 0-2 0-3 2-5 1-2 0-2 1-1 0-7 1-2 1-6     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

GKS Mirków/Długołęka 1-2 GKS Kobierzyce 19 sierpnia, 15:00
Kolektyw Radwanice 2-4 KS Żórawina 20 sierpnia, 14:00
Orzeł Prusice 1-0 Strzelinianka Strzelin 20 sierpnia, 14:00
Mechanik Brzezina - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 19 sierpnia, 15:00
było 6-0, anulowany
KP Brzeg Dolny 1-2 Widawa Bierutów 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadowice 1-2 Wratislavia Wrocław 13 września, 17:00
Polonia Środa Śląska 6-1 Zachód Sobótka 19 sierpnia, 16:00
Energetyk Siechnice 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Zachód Sobótka 3-2 Energetyk Siechnice 26 sierpnia, 15:00
Wratislavia Wrocław 1-2 Polonia Środa Śląska 26 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 5-1 Orzeł Sadowice 27 sierpnia, 17:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - KP Brzeg Dolny 26 sierpnia, 11:00
na boisku 3-8; obustronny walkower; w obu drużynach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy / później anulowany
Strzelinianka Strzelin 2-3 Mechanik Brzezina 26 sierpnia, 17:00
KS Żórawina 1-5 Orzeł Prusice 27 sierpnia, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 6-2 Kolektyw Radwanice 26 sierpnia, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-4 GKS Kobierzyce 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Kolektyw Radwanice 1-2 GKS Kobierzyce 2 września, 17:00
Orzeł Prusice 2-0 GKS Mirków/Długołęka 3 września, 14:00
Mechanik Brzezina 2-1 KS Żórawina 2 września, 15:00
KP Brzeg Dolny 2-5 Strzelinianka Strzelin 2 września, 17:00
Orzeł Sadowice - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 września, 11:00
było 6-3, anulowany
Polonia Środa Śląska 1-0 Widawa Bierutów 2 września, 16:00
Energetyk Siechnice 2-0 Wratislavia Wrocław 2 września, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-1 Zachód Sobótka 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

GKS Kobierzyce 1-1 Zachód Sobótka 9 września, 15:00
Wratislavia Wrocław 3-2 Czarni Jelcz-Laskowice 10 września, 14:00
Widawa Bierutów 2-0 Energetyk Siechnice 10 września, 16:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia Środa Śląska 9 września, 11:00
było 0-9, anulowany
Strzelinianka Strzelin 1-0 Orzeł Sadowice 9 września, 17:00
KS Żórawina 4-0 KP Brzeg Dolny 10 września, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 3-1 Mechanik Brzezina 13 września, 17:30
Kolektyw Radwanice 3-6 Orzeł Prusice 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Orzeł Prusice 5-1 GKS Kobierzyce 16 września, 16:00
Mechanik Brzezina 3-1 Kolektyw Radwanice 17 września, 15:00
KP Brzeg Dolny 1-2 GKS Mirków/Długołęka 16 września, 16:00
Orzeł Sadowice 3-3 KS Żórawina 16 września, 15:00
Polonia Środa Śląska 2-1 Strzelinianka Strzelin 16 września, 15:00
Energetyk Siechnice - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 16 września, 17:00
przerwany w 20. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska / później anulowany
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 Widawa Bierutów 16 września, 16:00
Zachód Sobótka 5-3 Wratislavia Wrocław 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

GKS Kobierzyce 6-1 Wratislavia Wrocław 23 września, 15:00
Widawa Bierutów 2-4 Zachód Sobótka 24 września, 16:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Czarni Jelcz-Laskowice 24 września, 11:00
przerwany w 24. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska / później anulowany
Strzelinianka Strzelin 4-1 Energetyk Siechnice 23 września, 17:00
KS Żórawina 2-2 Polonia Środa Śląska 24 września, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 4-1 Orzeł Sadowice 24 września, 11:00
Kolektyw Radwanice 2-0 KP Brzeg Dolny 23 września, 16:00
Orzeł Prusice 4-1 Mechanik Brzezina 24 września, 17:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Mechanik Brzezina 5-2 GKS Kobierzyce 30 września, 11:00
KP Brzeg Dolny 0-2 Orzeł Prusice 30 września, 16:00
Orzeł Sadowice 0-3 Kolektyw Radwanice 30 września, 14:00
Polonia Środa Śląska 1-4 GKS Mirków/Długołęka 30 września, 15:00
Energetyk Siechnice 2-4 KS Żórawina 30 września, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-2 Strzelinianka Strzelin 30 września, 16:00
Zachód Sobótka - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 października, 14:00
było 12-0, anulowany
Wratislavia Wrocław 2-2 Widawa Bierutów 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

GKS Kobierzyce 4-2 Widawa Bierutów 7 października, 14:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Wratislavia Wrocław 8 października, 11:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Strzelinianka Strzelin 1-2 Zachód Sobótka 7 października, 16:00
KS Żórawina 1-1 Czarni Jelcz-Laskowice 7 października, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 7-3 Energetyk Siechnice 7 października, 15:00
Kolektyw Radwanice 3-0 Polonia Środa Śląska 7 października, 16:00
Orzeł Prusice 3-1 Orzeł Sadowice 8 października, 14:00
Mechanik Brzezina 4-2 KP Brzeg Dolny 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

KP Brzeg Dolny 1-5 GKS Kobierzyce 15 października, 14:00
Orzeł Sadowice 3-4 Mechanik Brzezina 15 października, 16:30
Polonia Środa Śląska 1-4 Orzeł Prusice 14 października, 15:00
Energetyk Siechnice 1-2 Kolektyw Radwanice 14 października, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 GKS Mirków/Długołęka 14 października, 15:00
Zachód Sobótka 4-0 KS Żórawina 14 października, 15:00
Wratislavia Wrocław 4-4 Strzelinianka Strzelin 14 października, 13:00
Widawa Bierutów - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 15 października, 15:00
nie odbył się - drużynie gości dyscyplinarnie zawieszono licencję, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 10 - 21-22 października

GKS Kobierzyce - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 21 października, 14:00
nie odbył się - drużynie gości dyscyplinarnie zawieszono licencję, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Strzelinianka Strzelin 2-1 Widawa Bierutów 21 października, 15:00
KS Żórawina 2-2 Wratislavia Wrocław 22 października, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 2-2 Zachód Sobótka 21 października, 15:00
Kolektyw Radwanice 3-2 Czarni Jelcz-Laskowice 21 października, 15:00
Orzeł Prusice 1-4 Energetyk Siechnice 22 października, 14:00
Mechanik Brzezina 1-0 Polonia Środa Śląska 21 października, 15:00
KP Brzeg Dolny 1-6 Orzeł Sadowice 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Strzelinianka Strzelin.
 
Orzeł Sadowice 3-2 GKS Kobierzyce 28 października, 14:00
Polonia Środa Śląska 2-0 KP Brzeg Dolny 28 października, 15:00
Energetyk Siechnice 1-6 Mechanik Brzezina 28 października, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Orzeł Prusice 28 października, 14:00
Zachód Sobótka 1-1 Kolektyw Radwanice 29 października, 15:00
Wratislavia Wrocław 2-4 GKS Mirków/Długołęka 28 października, 15:00
Widawa Bierutów 0-4 KS Żórawina 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: KS Żórawina.
 
GKS Kobierzyce 1-0 Strzelinianka Strzelin 4 listopada, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 2-3 Widawa Bierutów 4 listopada, 11:00
Kolektyw Radwanice 2-1 Wratislavia Wrocław 4 listopada, 14:00
Orzeł Prusice 1-3 Zachód Sobótka 5 listopada, 14:00
Mechanik Brzezina 5-0 Czarni Jelcz-Laskowice 4 listopada, 14:00
KP Brzeg Dolny 0-2 Energetyk Siechnice 5 listopada, 14:00
Orzeł Sadowice 2-1 Polonia Środa Śląska 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: GKS Mirków/Długołęka.
 
Polonia Środa Śląska 0-7 GKS Kobierzyce 11 listopada, 14:00
Energetyk Siechnice 2-1 Orzeł Sadowice 11 listopada, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 6-0 KP Brzeg Dolny 11 listopada, 14:00
Zachód Sobótka 4-2 Mechanik Brzezina 12 listopada, 14:00
Wratislavia Wrocław 2-9 Orzeł Prusice 11 listopada, 14:00
Widawa Bierutów 3-1 Kolektyw Radwanice 12 listopada, 14:00
Strzelinianka Strzelin 0-0 KS Żórawina 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
GKS Kobierzyce 1-1 KS Żórawina 19 listopada, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 5-0 Strzelinianka Strzelin 18 listopada, 13:00
Orzeł Prusice 6-0 Widawa Bierutów 19 listopada, 14:00
Mechanik Brzezina 5-1 Wratislavia Wrocław 18 listopada, 14:00
KP Brzeg Dolny 0-11 Zachód Sobótka 19 listopada, 14:00
Orzeł Sadowice 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 18 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 0-1 Energetyk Siechnice 18 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 listopada

Pauza: Orzeł Prusice.
 
Energetyk Siechnice 1-1 GKS Kobierzyce 25 listopada, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-3 Polonia Środa Śląska 25 listopada, 14:00
Zachód Sobótka 2-3 Orzeł Sadowice 26 listopada, 14:00
Wratislavia Wrocław 3-0 KP Brzeg Dolny 26 listopada, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Widawa Bierutów 1-2 Mechanik Brzezina 25 listopada, 14:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 Kolektyw Radwanice 25 listopada, 13:00
KS Żórawina 2-5 GKS Mirków/Długołęka 25 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Mechanik Brzezina.
 
GKS Kobierzyce 2-2 GKS Mirków/Długołęka 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Żórawina 3-2 Kolektyw Radwanice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelinianka Strzelin 3-1 Orzeł Prusice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widawa Bierutów 4-2 KP Brzeg Dolny 2 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wratislavia Wrocław 1-1 Orzeł Sadowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zachód Sobótka 3-3 Polonia Środa Śląska 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Jelcz-Laskowice 0-0 Energetyk Siechnice 18 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: KP Brzeg Dolny.
 
GKS Kobierzyce 0-0 Czarni Jelcz-Laskowice 24 marca, 12:00
Energetyk Siechnice 1-1 Zachód Sobótka 24 marca, 15:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Wratislavia Wrocław 24 marca, 14:00
Orzeł Sadowice 0-1 Widawa Bierutów 24 marca, 16:00
Mechanik Brzezina 3-1 Strzelinianka Strzelin 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany
Orzeł Prusice 2-0 KS Żórawina 25 marca, 11:00
Kolektyw Radwanice 2-3 GKS Mirków/Długołęka 25 marca, 12:00

Kolejka 18 - 31 marca

Pauza: Orzeł Sadowice.
 
GKS Kobierzyce 1-2 Kolektyw Radwanice 31 marca, 13:00
GKS Mirków/Długołęka 8-0 Orzeł Prusice 31 marca, 15:00
KS Żórawina 2-2 Mechanik Brzezina 31 marca, 16:00
Strzelinianka Strzelin 7-0 KP Brzeg Dolny 31 marca, 16:00
Widawa Bierutów 0-2 Polonia Środa Śląska 31 marca, 14:00
Wratislavia Wrocław 1-5 Energetyk Siechnice 31 marca, 14:00
Zachód Sobótka 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pauza: Polonia Środa Śląska.
 
Zachód Sobótka 0-4 GKS Kobierzyce 7 kwietnia, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-0 Wratislavia Wrocław 8 kwietnia, 16:30
Energetyk Siechnice 1-0 Widawa Bierutów 8 kwietnia, 15:00
Orzeł Sadowice 0-1 Strzelinianka Strzelin 7 kwietnia, 16:00
KP Brzeg Dolny 0-3 KS Żórawina 7 kwietnia, 16:00
Mechanik Brzezina 0-3 GKS Mirków/Długołęka 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Prusice 3-1 Kolektyw Radwanice 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Energetyk Siechnice.
 
GKS Kobierzyce 2-4 Orzeł Prusice 14 kwietnia, 15:00
Kolektyw Radwanice 1-1 Mechanik Brzezina 14 kwietnia, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 11-0 KP Brzeg Dolny 14 kwietnia, 15:00
KS Żórawina 3-0 Orzeł Sadowice 15 kwietnia, 16:00
Strzelinianka Strzelin 1-2 Polonia Środa Śląska 14 kwietnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice 15 kwietnia, 16:00
Wratislavia Wrocław 0-1 Zachód Sobótka 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice.
 
Wratislavia Wrocław 1-2 GKS Kobierzyce 21 kwietnia, 17:00
Zachód Sobótka 8-1 Widawa Bierutów 22 kwietnia, 14:00
Energetyk Siechnice 0-0 Strzelinianka Strzelin 21 kwietnia, 16:00
Polonia Środa Śląska 4-0 KS Żórawina 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Sadowice 0-8 GKS Mirków/Długołęka 21 kwietnia, 16:00
KP Brzeg Dolny 1-1 Kolektyw Radwanice 21 kwietnia, 16:00
Mechanik Brzezina 4-2 Orzeł Prusice 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Zachód Sobótka.
 
GKS Kobierzyce 2-3 Mechanik Brzezina 28 kwietnia, 16:00
Orzeł Prusice 5-0 KP Brzeg Dolny 28 kwietnia, 18:00
Kolektyw Radwanice 2-2 Orzeł Sadowice 27 kwietnia, 18:30
GKS Mirków/Długołęka 0-0 Polonia Środa Śląska 28 kwietnia, 15:00
KS Żórawina 1-0 Energetyk Siechnice 28 kwietnia, 16:00
Strzelinianka Strzelin 5-1 Czarni Jelcz-Laskowice 28 kwietnia, 16:00
Widawa Bierutów 2-1 Wratislavia Wrocław 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Pauza: Wratislavia Wrocław.
 
Widawa Bierutów 4-4 GKS Kobierzyce 6 maja, 17:00
Zachód Sobótka 2-1 Strzelinianka Strzelin 6 maja, 13:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-3 KS Żórawina 5 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 1-3 GKS Mirków/Długołęka 5 maja, 17:00
Polonia Środa Śląska 2-0 Kolektyw Radwanice 6 maja, 17:00
Orzeł Sadowice 2-4 Orzeł Prusice 5 maja, 17:00
KP Brzeg Dolny 0-4 Mechanik Brzezina 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Pauza: Widawa Bierutów.
 
GKS Kobierzyce 10-2 KP Brzeg Dolny 12 maja, 17:00
Mechanik Brzezina 2-2 Orzeł Sadowice 12 maja, 17:00
Orzeł Prusice 5-0 Polonia Środa Śląska 12 maja, 17:00
Kolektyw Radwanice 2-1 Energetyk Siechnice 13 maja, 11:00
GKS Mirków/Długołęka 9-0 Czarni Jelcz-Laskowice 12 maja, 15:00
KS Żórawina 1-3 Zachód Sobótka 12 maja, 17:00
Strzelinianka Strzelin 0-1 Wratislavia Wrocław 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Pauza: GKS Kobierzyce.
 
Widawa Bierutów 3-0 Strzelinianka Strzelin 19 maja, 17:00
Wratislavia Wrocław 2-3 KS Żórawina 19 maja, 16:00
Zachód Sobótka 2-0 GKS Mirków/Długołęka 19 maja, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-2 Kolektyw Radwanice 19 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 3-3 Orzeł Prusice 19 maja, 17:00
Polonia Środa Śląska 4-0 Mechanik Brzezina 19 maja, 17:00
Orzeł Sadowice 4-1 KP Brzeg Dolny 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Pauza: Strzelinianka Strzelin.
 
GKS Kobierzyce 5-0 Orzeł Sadowice 26 maja, 17:00
KP Brzeg Dolny 0-2 Polonia Środa Śląska 26 maja, 17:00
Mechanik Brzezina 2-3 Energetyk Siechnice 26 maja, 18:00
Orzeł Prusice 4-2 Czarni Jelcz-Laskowice 26 maja, 17:00
Kolektyw Radwanice 1-1 Zachód Sobótka 27 maja, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 8-3 Wratislavia Wrocław 26 maja, 15:00
KS Żórawina 2-0 Widawa Bierutów 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30 maja

Pauza: KS Żórawina.
 
Strzelinianka Strzelin 1-1 GKS Kobierzyce 30 maja, 18:00
Widawa Bierutów 0-1 GKS Mirków/Długołęka 30 maja, 18:00
Wratislavia Wrocław 0-2 Kolektyw Radwanice 30 maja, 18:00
Zachód Sobótka 3-2 Orzeł Prusice 30 maja, 18:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-3 Mechanik Brzezina 30 maja, 18:00
Energetyk Siechnice 4-0 KP Brzeg Dolny 30 maja, 18:00
Polonia Środa Śląska 4-1 Orzeł Sadowice 30 maja, 18:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pauza: GKS Mirków/Długołęka.
 
GKS Kobierzyce 1-0 Polonia Środa Śląska 2 czerwca, 17:00
Orzeł Sadowice 3-3 Energetyk Siechnice 2 czerwca, 15:00
KP Brzeg Dolny 0-7 Czarni Jelcz-Laskowice 2 czerwca, 17:00
Mechanik Brzezina 2-2 Zachód Sobótka 2 czerwca, 17:00
Orzeł Prusice 4-1 Wratislavia Wrocław 2 czerwca, 17:00
Kolektyw Radwanice 2-3 Widawa Bierutów 2 czerwca, 17:00
KS Żórawina 2-1 Strzelinianka Strzelin 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
KS Żórawina 0-3 GKS Kobierzyce 9 czerwca, 17:00
Strzelinianka Strzelin 2-1 GKS Mirków/Długołęka 9 czerwca, 17:00
Widawa Bierutów 0-2 Orzeł Prusice 9 czerwca, 17:00
Wratislavia Wrocław 4-4 Mechanik Brzezina 9 czerwca, 17:00
Zachód Sobótka 11-1 KP Brzeg Dolny 9 czerwca, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-3 Orzeł Sadowice 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Energetyk Siechnice 2-2 Polonia Środa Śląska 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Pauza: Orzeł Prusice.
 
GKS Kobierzyce 1-1 Energetyk Siechnice 16 czerwca, 17:00
Polonia Środa Śląska 3-0 Czarni Jelcz-Laskowice 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-2
Orzeł Sadowice 1-2 Zachód Sobótka 16 czerwca, 17:00
KP Brzeg Dolny 1-2 Wratislavia Wrocław 16 czerwca, 17:00
Mechanik Brzezina 2-1 Widawa Bierutów 16 czerwca, 17:00
Kolektyw Radwanice 0-1 Strzelinianka Strzelin 16 czerwca, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 7-0 KS Żórawina 16 czerwca, 17:00

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))

Klasa okręgowa 2017/2018 (Wałbrzych)

Klasa A 2017/2018 (Wrocław I)
Klasa A 2017/2018 (Wrocław II)
Klasa A 2017/2018 (Wrocław III)
Klasa A 2017/2018 (Wrocław IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas