[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Nowa Ruda 30 80 26 2 2 94-35 13 1 1 50-14 13 1 1 44-21
2.  Zjednoczeni Żarów 30 70 21 7 2 101-45 10 4 1 47-17 11 3 1 54-28
3.  LKS Bystrzyca Górna 30 55 17 4 9 65-36 11 1 3 44-15 6 3 6 21-21 2 3 1 0 1 5-4
4.  Kryształ Stronie Śląskie 30 55 17 4 9 97-62 10 2 3 61-22 7 2 6 36-40 2 3 1 0 1 4-5
5.  Victoria Tuszyn 30 54 17 3 10 65-42 10 0 5 41-22 7 3 5 24-20
6.  Skałki Stolec 30 52 15 7 8 74-52 9 3 3 42-23 6 4 5 32-29
7.  Grom Witków 30 49 15 4 11 67-69 8 1 6 36-35 7 3 5 31-34
8.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 44 12 8 10 66-62 8 5 2 39-22 4 3 8 27-40
9.  Granit Roztoka 30 43 14 1 15 55-63 9 1 5 29-20 5 0 10 26-43
10.  Zdrój Jedlina Zdrój 30 37 11 4 15 54-77 8 0 7 35-38 3 4 8 19-39
11.  Piławianka Piława Górna 30 36 10 6 14 55-48 9 3 3 40-15 1 3 11 15-33
12.  MKS Szczawno Zdrój 30 33 9 6 15 57-66 7 2 6 39-30 2 4 9 18-36
13.  Iskra Jaszkowa Dolna 30 29 8 5 17 61-78 6 4 5 35-27 2 1 12 26-51
14.  Orzeł Lubawka 30 20 5 5 20 39-88 4 4 7 26-33 1 1 13 13-55
15.  Pogoń Duszniki Zdrój 30 16 4 4 22 31-87 2 3 10 17-34 2 1 12 14-53
16.  Victoria Świebodzice 30 11 3 2 25 32-103 2 2 11 19-46 1 0 14 13-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Nowa Ruda    1-3 3-1 6-0 3-2 3-1 5-1 5-2 6-0 2-2 3-0 1-0 3-2 4-0 2-0 3-0 
 2 Zjednoczeni Żarów3-0     4-2 1-5 2-2 1-1 1-1 2-1 1-0 12-2 2-1 6-0 8-1 2-0 1-1 1-0 
 3 LKS Bystrzyca Górna0-1 6-3     3-1 0-2 0-0 5-6 4-0 1-0 3-0* 4-0 2-0 2-0 4-1 7-1 3-0 
 4 Kryształ Stronie Śląskie2-3 1-3 3-2     2-2 5-2 7-0 4-0 6-2 3-1 0-3 2-2 5-2 6-0 8-0 7-0 
 5 Victoria Tuszyn0-2 3-5 1-0 1-2     5-2 0-2 0-2 5-1 4-0 2-1 2-1 3-0 9-2 3-1 3-1 
 6 Skałki Stolec2-3 3-3 0-3 2-1 3-3     1-3 0-0 3-2 2-1 2-0 3-0* 4-2 5-2 3-0 9-0 
 7 Grom Witków1-5 1-6 0-1 3-4 1-0 1-5     6-2 1-0 1-2 4-3 2-2 4-3 3-0* 4-1 4-1 
 8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki1-1 2-2 1-1 6-1 4-0 0-3 1-1     3-1 2-0 2-1 4-4 3-1 5-1 2-3 3-2 
 9 Granit Roztoka2-3 3-3 0-4 4-2 0-1 2-3 1-0 0-1     1-0 2-1 3-0* 3-1 2-1 2-0 4-0 
 10 Zdrój Jedlina Zdrój1-6 1-5 3-2 1-0 1-0 2-4 2-6 6-2 2-5     6-3 3-0 1-3 3-0* 0-1 3-1 
 11 Piławianka Piława Górna0-2 2-3 0-0 1-1 1-2 3-2 4-2 4-0 8-0 4-0     1-1 3-0 2-1 2-0 5-1 
 12 MKS Szczawno Zdrój4-5 0-2 1-2 4-6 0-1 2-1 1-1 2-3 2-1 1-1 4-1     6-2 6-0 4-3 2-1 
 13 Iskra Jaszkowa Dolna0-3* 1-4 1-1 2-4 0-2 0-0 4-1 2-2 2-3 2-2 1-0 4-0     2-1 9-2 5-2 
 14 Orzeł Lubawka2-5 2-6 4-0 1-1 1-3 2-2 1-2 4-1 1-3 0-4 0-0 0-1 3-3     2-1 3-1 
 15 Pogoń Duszniki Zdrój2-3 1-4 0-1 2-4 1-4 2-4 0-1 1-1 1-4 0-2 0-0 2-1 2-1 1-1     2-3 
 16 Victoria Świebodzice1-2 1-2 0-1 3-4 1-0 1-2 1-4 0-10 1-4 2-2 1-1 1-6 1-5 1-3 4-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Kryształ Stronie Śląskie 7-0 Victoria Świebodzice 15 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 2-0 Iskra Jaszkowa Dolna 15 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 1-3 Grom Witków 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Lubawka 2-6 Zjednoczeni Żarów 15 sierpnia, 17:00
Granit Roztoka 1-0 Zdrój Jedlina Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Victoria Tuszyn 15 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-2 Piast Nowa Ruda 15 sierpnia, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 2-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Victoria Świebodzice 1-2 Piast Nowa Ruda 19 sierpnia, 17:00
Victoria Tuszyn 2-1 Piławianka Piława Górna 19 sierpnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 19 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 1-0 Granit Roztoka 20 sierpnia, 17:00
Grom Witków 3-0 Orzeł Lubawka 19 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Jaszkowa Dolna 0-0 Skałki Stolec 19 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-2 LKS Bystrzyca Górna 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 MKS Szczawno Zdrój 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LKS Bystrzyca Górna 3-0 Victoria Świebodzice 27 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 2-1 Kryształ Stronie Śląskie 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Lubawka 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna 27 sierpnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Zjednoczeni Żarów 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-2 Zdrój Jedlina Zdrój 27 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 1-1 MKS Szczawno Zdrój 26 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-2 Victoria Tuszyn 26 sierpnia, 11:00
Grom Witków 1-0 Granit Roztoka 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Victoria Świebodzice 1-0 Victoria Tuszyn 2 września, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 4-5 Piast Nowa Ruda 2 września, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 6-3 Piławianka Piława Górna 2 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój 3 września, 17:00
Grom Witków 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 września, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-3 Granit Roztoka 2 września, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 6-0 Orzeł Lubawka 2 września, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 0-0 Skałki Stolec 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Skałki Stolec 9-0 Victoria Świebodzice 10 września, 16:00
Orzeł Lubawka 4-0 LKS Bystrzyca Górna 10 września, 16:00
Granit Roztoka 4-2 Kryształ Stronie Śląskie 9 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna 10 września, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 Grom Witków 10 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 2-3 Zjednoczeni Żarów 9 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 9 września, 16:00
Victoria Tuszyn 2-1 MKS Szczawno Zdrój 9 września, 14:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Victoria Świebodzice 1-6 MKS Szczawno Zdrój 16 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-0 Victoria Tuszyn 16 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 3-0 Piast Nowa Ruda 17 września, 16:00
Grom Witków 4-3 Piławianka Piława Górna 16 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 9-2 Pogoń Duszniki Zdrój 16 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 1-0 Granit Roztoka 17 września, 13:00
Skałki Stolec 5-2 Orzeł Lubawka 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Orzeł Lubawka 3-1 Victoria Świebodzice 24 września, 16:00
Granit Roztoka 2-3 Skałki Stolec 24 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 LKS Bystrzyca Górna 24 września, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Kryształ Stronie Śląskie 23 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna 23 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 5-1 Grom Witków 23 września, 12:00
Victoria Tuszyn 3-5 Zjednoczeni Żarów 23 września, 16:00
MKS Szczawno Zdrój 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Victoria Świebodzice 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 30 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 6-0 MKS Szczawno Zdrój 1 października, 15:00
Grom Witków 1-0 Victoria Tuszyn 30 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-3 Piast Nowa Ruda 30 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kryształ Stronie Śląskie 0-3 Piławianka Piława Górna 30 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 7-1 Pogoń Duszniki Zdrój 1 października, 16:00
Skałki Stolec 0-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 października, 16:00
Orzeł Lubawka 1-3 Granit Roztoka 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Granit Roztoka 4-0 Victoria Świebodzice 7 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-1 Orzeł Lubawka 8 października, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Skałki Stolec 7 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 0-0 LKS Bystrzyca Górna 7 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 6-0 Kryształ Stronie Śląskie 7 października, 15:00
Victoria Tuszyn 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna 7 października, 15:00
MKS Szczawno Zdrój 1-1 Grom Witków 7 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-5 Zjednoczeni Żarów 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Victoria Świebodzice 1-2 Zjednoczeni Żarów 14 października, 15:00
Grom Witków 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój 14 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-0 MKS Szczawno Zdrój 15 października, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Victoria Tuszyn 14 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 0-1 Piast Nowa Ruda 15 października, 15:00
Skałki Stolec 2-0 Piławianka Piława Górna 15 października, 15:00
Orzeł Lubawka 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój 15 października, 15:00
Granit Roztoka 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-2 Victoria Świebodzice 22 października, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Granit Roztoka 21 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 2-1 Orzeł Lubawka 21 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 3-1 Skałki Stolec 21 października, 15:00
Victoria Tuszyn 1-0 LKS Bystrzyca Górna 21 października, 15:00
MKS Szczawno Zdrój 4-6 Kryształ Stronie Śląskie 21 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Iskra Jaszkowa Dolna 21 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów 1-1 Grom Witków 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Victoria Świebodzice 1-4 Grom Witków 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Jaszkowa Dolna 1-4 Zjednoczeni Żarów 29 października, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Zdrój Jedlina Zdrój 28 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 2-0 MKS Szczawno Zdrój 29 października, 14:00
Skałki Stolec 3-3 Victoria Tuszyn 29 października, 14:00
Orzeł Lubawka 2-5 Piast Nowa Ruda 29 października, 14:00
Granit Roztoka 2-1 Piławianka Piława Górna 29 października, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Pogoń Duszniki Zdrój 2-3 Victoria Świebodzice 5 listopada, 14:00
Piławianka Piława Górna 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda 6-0 Granit Roztoka 5 listopada, 14:00
Victoria Tuszyn 9-2 Orzeł Lubawka 5 listopada, 14:00
MKS Szczawno Zdrój 2-1 Skałki Stolec 5 listopada, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-2 LKS Bystrzyca Górna 5 listopada, 10:00
Zjednoczeni Żarów 1-5 Kryształ Stronie Śląskie 5 listopada, 14:00
Grom Witków 4-3 Iskra Jaszkowa Dolna 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Victoria Świebodzice 1-5 Iskra Jaszkowa Dolna 11 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 7-0 Grom Witków 11 listopada, 13:00
LKS Bystrzyca Górna 6-3 Zjednoczeni Żarów 12 listopada, 14:00
Skałki Stolec 2-1 Zdrój Jedlina Zdrój 11 listopada, 14:00
Orzeł Lubawka 0-1 MKS Szczawno Zdrój 12 listopada, 14:00
Granit Roztoka 0-1 Victoria Tuszyn 11 listopada, 14:30
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Piast Nowa Ruda 12 listopada, 14:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Piławianka Piława Górna 12 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Piławianka Piława Górna 5-1 Victoria Świebodzice 18 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój 18 listopada, 14:00
Victoria Tuszyn 0-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 18 listopada, 14:00
MKS Szczawno Zdrój 2-1 Granit Roztoka 18 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 Orzeł Lubawka 18 listopada, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Zjednoczeni Żarów 1-1 Skałki Stolec 18 listopada, 14:00
Grom Witków 0-1 LKS Bystrzyca Górna 19 listopada, 13:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-4 Kryształ Stronie Śląskie 18 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-4 MKS Szczawno Zdrój 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Świebodzice 3-4 Kryształ Stronie Śląskie 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 LKS Bystrzyca Górna 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Witków 1-5 Skałki Stolec 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Zjednoczeni Żarów 2-0 Orzeł Lubawka 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zdrój Jedlina Zdrój 2-5 Granit Roztoka 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Tuszyn 3-1 Pogoń Duszniki Zdrój 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Nowa Ruda 3-0 Piławianka Piława Górna 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca

MKS Szczawno Zdrój 4-3 Pogoń Duszniki Zdrój 31 marca, 16:00
Piast Nowa Ruda 3-0 Victoria Świebodzice 31 marca, 13:00
Piławianka Piława Górna 1-2 Victoria Tuszyn 31 marca, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój 31 marca, 16:00
Granit Roztoka 3-3 Zjednoczeni Żarów 31 marca, 16:00
Orzeł Lubawka 1-2 Grom Witków 31 marca, 16:00
Skałki Stolec 4-2 Iskra Jaszkowa Dolna 31 marca, 14:00
LKS Bystrzyca Górna 3-1 Kryształ Stronie Śląskie 31 marca, 16:00

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

Granit Roztoka 1-0 Grom Witków 7 kwietnia, 15:00
Victoria Świebodzice 0-1 LKS Bystrzyca Górna 7 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-2 Skałki Stolec 7 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Orzeł Lubawka 8 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój 7 kwietnia, 16:00
MKS Szczawno Zdrój 4-1 Piławianka Piława Górna 7 kwietnia, 16:00
Victoria Tuszyn 0-2 Piast Nowa Ruda 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Victoria Tuszyn 3-1 Victoria Świebodzice 14 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-0 MKS Szczawno Zdrój 14 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Zjednoczeni Żarów 15 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Grom Witków 14 kwietnia, 17:00
Granit Roztoka 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna 15 kwietnia, 17:00
Orzeł Lubawka 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 15 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 0-3 LKS Bystrzyca Górna 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Victoria Świebodzice 1-2 Skałki Stolec 21 kwietnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 4-1 Orzeł Lubawka 22 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 6-2 Granit Roztoka 22 kwietnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 22 kwietnia, 16:00
Grom Witków 4-1 Pogoń Duszniki Zdrój 21 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów 2-1 Piławianka Piława Górna 21 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-6 Piast Nowa Ruda 21 kwietnia, 16:00
MKS Szczawno Zdrój 0-1 Victoria Tuszyn 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

MKS Szczawno Zdrój 2-1 Victoria Świebodzice 28 kwietnia, 16:00
Victoria Tuszyn 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój 28 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-3 Zjednoczeni Żarów 28 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 4-2 Grom Witków 28 kwietnia, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 29 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-1 Kryształ Stronie Śląskie 29 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka 0-4 LKS Bystrzyca Górna 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Lubawka 2-2 Skałki Stolec 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Victoria Świebodzice 1-3 Orzeł Lubawka 1 maja, 17:00
Skałki Stolec 3-2 Granit Roztoka 1 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 maja, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 8-0 Pogoń Duszniki Zdrój 1 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Piławianka Piława Górna 1 maja, 11:00
Grom Witków 1-5 Piast Nowa Ruda 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 2-2 Victoria Tuszyn 1 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 MKS Szczawno Zdrój 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Zdrój Jedlina Zdrój 3-1 Victoria Świebodzice 5 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 0-2 Zjednoczeni Żarów 5 maja, 17:00
Victoria Tuszyn 0-2 Grom Witków 5 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-2 Iskra Jaszkowa Dolna 5 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 5 maja, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 LKS Bystrzyca Górna 6 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Skałki Stolec 6 maja, 14:00
Granit Roztoka 2-1 Orzeł Lubawka 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Victoria Świebodzice 1-4 Granit Roztoka 12 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13 maja, 16:00
Skałki Stolec 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój 13 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 4-0 Piławianka Piława Górna 13 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-3 Piast Nowa Ruda 13 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-2 Victoria Tuszyn 13 maja, 17:00
Grom Witków 2-2 MKS Szczawno Zdrój 12 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 12-2 Zdrój Jedlina Zdrój 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Zjednoczeni Żarów 1-0 Victoria Świebodzice 19 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-6 Grom Witków 19 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 6-2 Iskra Jaszkowa Dolna 19 maja, 17:00
Victoria Tuszyn 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 19 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-1 LKS Bystrzyca Górna 19 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 3-2 Skałki Stolec 19 maja, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Orzeł Lubawka 20 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Granit Roztoka 19 maja, 17:30

Kolejka 26 - 26-27 maja

Victoria Świebodzice 0-10 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 maja, 17:00
Granit Roztoka 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój 26 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 0-0 Piławianka Piława Górna 27 maja, 16:00
Skałki Stolec 2-3 Piast Nowa Ruda 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (27 maja, 17:00) odwołany
LKS Bystrzyca Górna 0-2 Victoria Tuszyn 27 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 MKS Szczawno Zdrój 26 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 27 maja, 17:00
Grom Witków 1-6 Zjednoczeni Żarów 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja

Grom Witków 4-1 Victoria Świebodzice 31 maja, 11:00
Zjednoczeni Żarów 8-1 Iskra Jaszkowa Dolna 31 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 31 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 1-2 LKS Bystrzyca Górna 31 maja, 17:00
Victoria Tuszyn 5-2 Skałki Stolec 31 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 4-0 Orzeł Lubawka 31 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 8-0 Granit Roztoka 31 maja, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Victoria Świebodzice 4-0 Pogoń Duszniki Zdrój 3 czerwca, 11:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Piławianka Piława Górna 3 czerwca, 17:00
Granit Roztoka 2-3 Piast Nowa Ruda 2 czerwca, 17:00
Orzeł Lubawka 1-3 Victoria Tuszyn 3 czerwca, 16:00
Skałki Stolec 3-0 MKS Szczawno Zdrój 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Bystrzyca Górna 3-0 Zdrój Jedlina Zdrój 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kryształ Stronie Śląskie 1-3 Zjednoczeni Żarów 2 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-1 Grom Witków 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Iskra Jaszkowa Dolna 5-2 Victoria Świebodzice 9 czerwca, 17:00
Grom Witków 3-4 Kryształ Stronie Śląskie 9 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów 4-2 LKS Bystrzyca Górna 9 czerwca, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-4 Skałki Stolec 9 czerwca, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 6-0 Orzeł Lubawka 9 czerwca, 17:00
Victoria Tuszyn 5-1 Granit Roztoka 9 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda 5-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9 czerwca, 11:00
Piławianka Piława Górna 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Victoria Świebodzice 1-1 Piławianka Piława Górna 16 czerwca, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 2-3 Piast Nowa Ruda 13 czerwca, 18:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Victoria Tuszyn 16 czerwca, 11:00
Granit Roztoka 3-0 MKS Szczawno Zdrój 17 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Lubawka 0-4 Zdrój Jedlina Zdrój 17 czerwca, 11:00
Skałki Stolec 3-3 Zjednoczeni Żarów 16 czerwca, 16:30
LKS Bystrzyca Górna 5-6 Grom Witków 17 czerwca, 11:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-2 Iskra Jaszkowa Dolna 17 czerwca, 11:00

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))

Klasa okręgowa 2017/2018 (Wrocław)

Klasa A 2017/2018 (Wałbrzych I)
Klasa A 2017/2018 (Wałbrzych II)
Klasa A 2017/2018 (Wałbrzych III)
Klasa A 2017/2018 (Wałbrzych IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas