[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wenus Nowice 24 64 21 1 2 100-30 11 1 0 51-11 10 0 2 49-19
2.  Cukrownik/Polonia Pszenno 24 46 14 4 6 59-31 9 0 3 32-11 5 4 3 27-20 2 4 1 1 0 7-2
3.  STEP Tąpadła/Wiry 24 46 14 4 6 67-42 6 3 3 31-17 8 1 3 36-25 2 1 0 1 1 2-7
4.  Zieloni Łagiewniki 24 44 13 5 6 42-33 7 3 2 27-13 6 2 4 15-20
5.  Delta Słupice 24 40 12 4 8 62-63 6 1 5 36-38 6 3 3 26-25
6.  Unia Jaroszów 24 39 12 3 9 62-54 5 3 4 23-20 7 0 5 39-34
7.  Darbor Bolesławice 24 35 9 8 7 51-43 4 4 4 26-18 5 4 3 25-25
8.  Czarni Sieniawka 24 29 8 5 11 47-53 5 3 4 29-26 3 2 7 18-27
9.  LKS Wiśniowa 24 28 8 4 12 39-53 3 2 7 19-29 5 2 5 20-24
10.  Herbapol Stanowice 24 27 8 3 13 51-58 4 2 6 26-27 4 1 7 25-31
11.  Wierzbianka Wierzbna 24 22 7 1 16 46-81 3 0 9 21-43 4 1 7 25-38
12.  LKS Marcinowice 24 15 4 3 17 34-58 2 1 9 16-30 2 2 8 18-28
13.  LKS Dobrocin 24 9 2 3 19 31-92 1 1 10 20-51 1 2 9 11-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wenus Nowice    3-2 4-0 6-1 4-0 6-0 3-3 2-0 5-1 2-1 8-2 3-0 5-1 
 2 Cukrownik/Polonia Pszenno4-0     5-0 0-1 4-0 3-4 0-1 2-1 2-1 4-3 3-0 1-0 4-0 
 3 STEP Tąpadła/Wiry0-2 2-2     5-1 2-3 6-0 1-2 1-0 2-2 6-1 3-2 1-0 2-2 
 4 Zieloni Łagiewniki2-1 1-1 1-2     0-4 3-1 4-2 1-1 3-0* 2-0 6-1 0-0 4-0 
 5 Delta Słupice1-8 0-4 3-3 4-1     2-5 6-1 3-2 2-4 4-5 2-0 5-3 4-2 
 6 Unia Jaroszów1-3 1-4 5-3 1-2 2-2     1-1 3-0 1-3 1-0 1-1 3-1 3-0* 
 7 Darbor Bolesławice2-3 1-1 1-2 1-1 0-2 4-1     6-1 2-2 2-1 7-1 0-3 0-0 
 8 Czarni Sieniawka3-5 3-1 2-4 0-2 4-4 3-1 1-1     1-0 1-1 2-1 2-4 7-2 
 9 LKS Wiśniowa1-3 0-2 1-5 1-1 2-2 3-4 3-5 1-2     4-1 0-3* 2-1 1-0 
 10 Herbapol Stanowice2-5 4-2 1-2 1-0 1-2 1-4 1-2 3-3 3-1     1-4 2-2 6-0 
 11 Wierzbianka Wierzbna2-5 2-4 1-7 0-1 3-4 0-8 1-0 1-3 1-2 1-5     5-3 4-1 
 12 LKS Marcinowice1-5 2-3 1-2 0-2 2-1 0-2 3-3 2-1 1-2 1-3 2-3     1-3 
 13 LKS Dobrocin0-9 1-1 0-6 1-2 1-2 3-9 1-4 2-4 1-2 3-4 3-7 4-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: STEP Tąpadła/Wiry.
 
Zieloni Łagiewniki 1-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 20 sierpnia, 17:00
Wierzbianka Wierzbna 1-3 Czarni Sieniawka 20 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 3-3 Darbor Bolesławice 19 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów 1-3 LKS Wiśniowa 19 sierpnia, 17:00
Delta Słupice 4-5 Herbapol Stanowice 19 sierpnia, 17:00
LKS Marcinowice 1-3 LKS Dobrocin 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Delta Słupice.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 LKS Dobrocin 26 sierpnia, 17:00
Herbapol Stanowice 2-2 LKS Marcinowice 26 sierpnia, 17:00
LKS Wiśniowa 1-5 STEP Tąpadła/Wiry 26 sierpnia, 17:00
Czarni Sieniawka 3-5 Wenus Nowice 26 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagiewniki 6-1 Wierzbianka Wierzbna 27 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów 1-1 Darbor Bolesławice 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: LKS Marcinowice.
 
Wierzbianka Wierzbna 2-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 3 września, 12:00
Wenus Nowice 6-1 Zieloni Łagiewniki 2 września, 17:00
Unia Jaroszów 3-0 Czarni Sieniawka 2 września, 17:00
STEP Tąpadła/Wiry 1-2 Darbor Bolesławice 3 września, 13:00
Delta Słupice 2-4 LKS Wiśniowa 2 września, 17:00
LKS Dobrocin 3-4 Herbapol Stanowice 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: LKS Dobrocin.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-3 Herbapol Stanowice 10 września, 11:00
LKS Wiśniowa 2-1 LKS Marcinowice 9 września, 16:00
Darbor Bolesławice 0-2 Delta Słupice 9 września, 16:00
Czarni Sieniawka 2-4 STEP Tąpadła/Wiry 9 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 3-1 Unia Jaroszów 10 września, 16:00
Wierzbianka Wierzbna 2-5 Wenus Nowice 10 września, 11:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Herbapol Stanowice.
 
Wenus Nowice 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 16 września, 16:00
Unia Jaroszów 1-1 Wierzbianka Wierzbna 16 września, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 5-1 Zieloni Łagiewniki 17 września, 17:00
Delta Słupice 3-2 Czarni Sieniawka 16 września, 16:00
LKS Marcinowice 3-3 Darbor Bolesławice 16 września, 16:00
LKS Dobrocin 1-2 LKS Wiśniowa 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Cukrownik/Polonia Pszenno.
 
LKS Wiśniowa 4-1 Herbapol Stanowice 23 września, 16:00
Darbor Bolesławice 0-0 LKS Dobrocin 23 września, 16:00
Czarni Sieniawka 2-4 LKS Marcinowice 23 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 0-4 Delta Słupice 24 września, 16:00
Wierzbianka Wierzbna 1-7 STEP Tąpadła/Wiry 24 września, 12:00
Wenus Nowice 6-0 Unia Jaroszów 24 września, 11:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: LKS Wiśniowa.
 
Unia Jaroszów 1-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 30 września, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 0-2 Wenus Nowice 1 października, 16:00
Delta Słupice 2-0 Wierzbianka Wierzbna 30 września, 16:00
LKS Marcinowice 0-2 Zieloni Łagiewniki 30 września, 16:00
LKS Dobrocin 2-4 Czarni Sieniawka 1 października, 16:00
Herbapol Stanowice 1-2 Darbor Bolesławice 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Darbor Bolesławice.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-1 LKS Wiśniowa 7 października, 15:00
Czarni Sieniawka 1-1 Herbapol Stanowice 7 października, 16:00
Zieloni Łagiewniki 4-0 LKS Dobrocin 8 października, 15:00
Wierzbianka Wierzbna 5-3 LKS Marcinowice 8 października, 12:00
Wenus Nowice 4-0 Delta Słupice 7 października, 16:00
Unia Jaroszów 5-3 STEP Tąpadła/Wiry 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Czarni Sieniawka.
 
STEP Tąpadła/Wiry 2-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 15 października, 15:00
Delta Słupice 2-5 Unia Jaroszów 14 października, 15:00
LKS Marcinowice 1-5 Wenus Nowice 14 października, 15:00
LKS Dobrocin 3-7 Wierzbianka Wierzbna 15 października, 15:00
Herbapol Stanowice 1-0 Zieloni Łagiewniki 15 października, 13:00
LKS Wiśniowa 3-5 Darbor Bolesławice 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Zieloni Łagiewniki.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-1 Darbor Bolesławice 21 października, 15:00
Czarni Sieniawka 1-0 LKS Wiśniowa 22 października, 12:00
Wierzbianka Wierzbna 1-5 Herbapol Stanowice 22 października, 12:00
Wenus Nowice 5-1 LKS Dobrocin 21 października, 16:00
Unia Jaroszów 3-1 LKS Marcinowice 22 października, 15:00
STEP Tąpadła/Wiry 2-3 Delta Słupice 22 października, 13:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Wierzbianka Wierzbna.
 
Delta Słupice 0-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 28 października, 15:00
LKS Marcinowice 1-2 STEP Tąpadła/Wiry 29 października, 14:00
LKS Dobrocin 3-9 Unia Jaroszów 28 października, 15:00
Herbapol Stanowice 2-5 Wenus Nowice 29 października, 12:00
LKS Wiśniowa 1-1 Zieloni Łagiewniki 29 października, 11:00
Darbor Bolesławice 6-1 Czarni Sieniawka 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Wenus Nowice.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-1 Czarni Sieniawka 5 listopada, 14:00
Zieloni Łagiewniki 4-2 Darbor Bolesławice 5 listopada, 14:00
Wierzbianka Wierzbna 1-2 LKS Wiśniowa 5 listopada, 12:00
Unia Jaroszów 1-0 Herbapol Stanowice 4 listopada, 14:30
STEP Tąpadła/Wiry 2-2 LKS Dobrocin 5 listopada, 13:00
Delta Słupice 5-3 LKS Marcinowice 4 listopada, 14:30

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Unia Jaroszów.
 
LKS Marcinowice 2-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 12 listopada, 12:00
LKS Dobrocin 1-2 Delta Słupice 12 listopada, 14:00
Herbapol Stanowice 1-2 STEP Tąpadła/Wiry 12 listopada, 12:00
LKS Wiśniowa 1-3 Wenus Nowice 11 listopada, 14:00
Darbor Bolesławice 7-1 Wierzbianka Wierzbna 11 listopada, 12:00
Czarni Sieniawka 0-2 Zieloni Łagiewniki 12 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Pauza: STEP Tąpadła/Wiry.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-1 Zieloni Łagiewniki 8 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka 2-1 Wierzbianka Wierzbna 7 kwietnia, 16:00
Darbor Bolesławice 2-3 Wenus Nowice 8 kwietnia, 16:00
LKS Wiśniowa 3-4 Unia Jaroszów 7 kwietnia, 16:00
Herbapol Stanowice 1-2 Delta Słupice 7 kwietnia, 16:00
LKS Dobrocin 4-1 LKS Marcinowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Pauza: Delta Słupice.
 
Darbor Bolesławice 4-1 Unia Jaroszów 14 kwietnia, 16:00
LKS Dobrocin 1-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 14 kwietnia, 16:00
LKS Marcinowice 1-3 Herbapol Stanowice 14 kwietnia, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 2-2 LKS Wiśniowa 15 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 2-0 Czarni Sieniawka 14 kwietnia, 16:00
Wierzbianka Wierzbna 0-1 Zieloni Łagiewniki 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Pauza: LKS Marcinowice.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-0 Wierzbianka Wierzbna 22 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-1 Wenus Nowice 22 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka 3-1 Unia Jaroszów 21 kwietnia, 16:00
Darbor Bolesławice 1-2 STEP Tąpadła/Wiry 22 kwietnia, 17:00
LKS Wiśniowa 2-2 Delta Słupice 21 kwietnia, 16:00
Herbapol Stanowice 6-0 LKS Dobrocin 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

Pauza: LKS Dobrocin.
 
Herbapol Stanowice 4-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 28 kwietnia, 16:00
LKS Marcinowice 1-2 LKS Wiśniowa 28 kwietnia, 17:00
Delta Słupice 6-1 Darbor Bolesławice 29 kwietnia, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 1-0 Czarni Sieniawka 29 kwietnia, 17:00
Unia Jaroszów 1-2 Zieloni Łagiewniki 28 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 8-2 Wierzbianka Wierzbna 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Herbapol Stanowice.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Wenus Nowice 3 maja, 17:00
Wierzbianka Wierzbna 0-8 Unia Jaroszów 3 maja, 12:00
Zieloni Łagiewniki 1-2 STEP Tąpadła/Wiry 3 maja, 17:00
Czarni Sieniawka 4-4 Delta Słupice 3 maja, 12:00
Darbor Bolesławice 0-3 LKS Marcinowice 3 maja, 17:00
LKS Wiśniowa 1-0 LKS Dobrocin 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 5-6 maja

Pauza: Cukrownik/Polonia Pszenno.
 
Herbapol Stanowice 3-1 LKS Wiśniowa 5 maja, 17:00
LKS Dobrocin 1-4 Darbor Bolesławice 6 maja, 17:00
LKS Marcinowice 2-1 Czarni Sieniawka 5 maja, 17:00
Delta Słupice 4-1 Zieloni Łagiewniki 6 maja, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 3-2 Wierzbianka Wierzbna 6 maja, 17:00
Unia Jaroszów 1-3 Wenus Nowice 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Pauza: LKS Wiśniowa.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-4 Unia Jaroszów 13 maja, 17:00
Wenus Nowice 4-0 STEP Tąpadła/Wiry 12 maja, 17:00
Wierzbianka Wierzbna 3-4 Delta Słupice 12 maja, 16:00
Zieloni Łagiewniki 0-0 LKS Marcinowice 13 maja, 17:00
Czarni Sieniawka 7-2 LKS Dobrocin 12 maja, 16:00
Darbor Bolesławice 2-1 Herbapol Stanowice 13 maja, 17:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Pauza: Darbor Bolesławice.
 
LKS Wiśniowa 0-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 19 maja, 17:00
Herbapol Stanowice 3-3 Czarni Sieniawka 19 maja, 17:00
LKS Dobrocin 1-2 Zieloni Łagiewniki 19 maja, 17:00
LKS Marcinowice 2-3 Wierzbianka Wierzbna 19 maja, 17:00
Delta Słupice 1-8 Wenus Nowice 19 maja, 15:00
STEP Tąpadła/Wiry 6-0 Unia Jaroszów 19 maja, 17:00

Kolejka 22 - 26-27 maja

Pauza: Czarni Sieniawka.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-0 STEP Tąpadła/Wiry 27 maja, 13:00
Unia Jaroszów 2-2 Delta Słupice 26 maja, 16:00
Wenus Nowice 3-0 LKS Marcinowice 26 maja, 17:00
Wierzbianka Wierzbna 4-1 LKS Dobrocin 27 maja, 12:00
Zieloni Łagiewniki 2-0 Herbapol Stanowice 27 maja, 17:00
Darbor Bolesławice 2-2 LKS Wiśniowa 27 maja, 17:00

Kolejka 23 - 31 maja

Pauza: Zieloni Łagiewniki.
 
Darbor Bolesławice 1-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 31 maja, 17:00
LKS Wiśniowa 1-2 Czarni Sieniawka 31 maja, 17:00
Herbapol Stanowice 1-4 Wierzbianka Wierzbna 31 maja, 17:00
LKS Dobrocin 0-9 Wenus Nowice 31 maja, 17:00
LKS Marcinowice 0-2 Unia Jaroszów 31 maja, 17:00
Delta Słupice 3-3 STEP Tąpadła/Wiry 31 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Wierzbianka Wierzbna.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Delta Słupice 3 czerwca, 17:00
STEP Tąpadła/Wiry 1-0 LKS Marcinowice 3 czerwca, 17:00
Unia Jaroszów 3-0 LKS Dobrocin 2 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Wenus Nowice 2-1 Herbapol Stanowice 2 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki 3-0 LKS Wiśniowa 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Sieniawka 1-1 Darbor Bolesławice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Wenus Nowice.
 
Czarni Sieniawka 3-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 10 czerwca, 17:00
Darbor Bolesławice 1-1 Zieloni Łagiewniki 10 czerwca, 17:00
LKS Wiśniowa 0-3 Wierzbianka Wierzbna 10 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
Herbapol Stanowice 1-4 Unia Jaroszów 10 czerwca, 17:00
LKS Dobrocin 0-6 STEP Tąpadła/Wiry 10 czerwca, 17:00
LKS Marcinowice 2-1 Delta Słupice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Unia Jaroszów.
 
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-0 LKS Marcinowice 17 czerwca, 11:00
Delta Słupice 4-2 LKS Dobrocin 17 czerwca, 11:00
STEP Tąpadła/Wiry 6-1 Herbapol Stanowice 16 czerwca, 16:00
Wenus Nowice 5-1 LKS Wiśniowa 17 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 1-0 Darbor Bolesławice 17 czerwca, 11:00
Zieloni Łagiewniki 1-1 Czarni Sieniawka 17 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Wałbrzych)

Klasa A 2017/2018 (Wałbrzych I)
Klasa A 2017/2018 (Wałbrzych III)
Klasa A 2017/2018 (Wałbrzych IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas