[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Gorzów Wielkopolski 30 76 24 4 2 69-23 12 2 1 30-8 12 2 1 39-15
2.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 59 18 5 7 81-41 8 3 4 39-20 10 2 3 42-21
3.  Ilanka Rzepin 30 53 16 5 9 69-56 8 3 4 33-29 8 2 5 36-27
4.  Lubuszanin Drezdenko 30 48 14 6 10 59-47 7 4 4 31-18 7 2 6 28-29
5.  TS Przylep 30 46 11 13 6 58-48 7 5 3 36-26 4 8 3 22-22 2 4 1 1 0 2-1
6.  Czarni Witnica 30 46 11 13 6 48-38 8 6 1 28-14 3 7 5 20-24 2 1 0 1 1 1-2
7.  Syrena Zbąszynek 30 45 13 6 11 55-51 6 3 6 30-29 7 3 5 25-22 2 2 0 2 0 3-3
8.  Dąb Przybyszów 30 45 13 6 11 65-53 9 4 2 44-21 4 2 9 21-32 2 2 0 2 0 3-3
9.  Korona Kożuchów 30 40 10 10 10 35-38 7 4 4 16-12 3 6 6 19-26
10.  Pogoń Świebodzin 30 36 11 3 16 52-60 9 1 5 33-24 2 2 11 19-36
11.  Arka Nowa Sól 30 35 8 11 11 41-46 6 4 5 26-25 2 7 6 15-21 2 6 2 0 0 5-0
12.  Sprotavia Szprotawa 30 35 8 11 11 30-37 1 7 7 9-23 7 4 4 21-14 2 0 0 0 2 0-5
13.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 34 10 4 16 40-52 9 2 4 27-19 1 2 12 13-33
14.  Odra Bytom Odrzański 30 32 9 5 16 52-83 6 4 5 33-41 3 1 11 19-42
15.  Budowlani Lubsko 30 23 6 5 19 33-67 5 2 8 16-27 1 3 11 17-40
16.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 12 3 3 24 23-70 2 1 12 11-32 1 2 12 12-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Gorzów Wielkopolski    1-0 2-1 1-0 1-1 2-4 2-0 5-0 2-0 2-0 1-1 2-1 1-0 3-0 4-0 1-0 
 2 Tęcza Krosno Odrzańskie0-2     3-1 1-5 0-0 3-3 0-1 3-0 4-0 1-2 5-2 0-0 4-0 5-2 4-1 6-1 
 3 Ilanka Rzepin1-1 2-4     1-5 1-1 1-1 2-4 3-2 3-4 2-1 2-0 4-0 2-1 3-1 3-2 3-2 
 4 Lubuszanin Drezdenko3-4 1-3 1-0     0-1 1-1 3-0 2-0 2-2 5-1 1-1 1-3 2-1 2-1 0-0 7-0 
 5 TS Przylep1-4 3-2 3-4 1-0     0-0 2-1 6-2 3-3 3-4 0-0 2-2 3-1 3-1 5-1 1-1 
 6 Czarni Witnica2-2 4-3 2-2 5-0 1-2     0-0 2-1 0-0 2-0 2-1 0-0 1-1 3-1 2-0 2-1 
 7 Syrena Zbąszynek1-2 2-3 0-6 5-1 1-4 0-2     1-1 2-2 2-1 0-0 0-2 3-0 7-2 3-2 3-1 
 8 Dąb Przybyszów4-1 2-4 5-2 4-0 0-0 4-0 2-2     3-1 5-1 4-3 0-0 3-0 3-4 3-3 2-0 
 9 Korona Kożuchów0-1 0-2 1-2 2-1 0-0 1-1 1-0 1-0     4-3 0-0 0-1 1-0 1-1 2-0 2-0 
 10 Pogoń Świebodzin0-5 0-2 4-5 1-1 4-1 3-1 0-1 3-0 3-2     3-0 0-2 3-2 4-0 3-1 2-1 
 11 Arka Nowa Sól0-2 1-1 3-1 2-3 3-1 1-1 1-1 1-4 1-0 2-2     2-0 4-1 2-4 3-2 0-2 
 12 Sprotavia Szprotawa0-3* 1-3 2-2 1-2 1-1 1-1 0-3 0-1 0-0 1-0 0-3     0-0 0-2 1-1 1-1 
 13 Spójnia Ośno Lubuskie0-2 2-2 0-3 1-2 2-1 2-1 2-4 2-1 2-1 3-2 0-0 3-0     4-0 2-0 2-0 
 14 Odra Bytom Odrzański3-6 1-4 1-3 2-5 4-4 3-1 4-2 2-2 1-1 2-1 1-1 0-6 3-2     3-1 3-2 
 15 Budowlani Lubsko0-1 0-5 0-2 1-1 4-5 1-0 0-1 1-6 0-2 1-1 2-1 0-1 2-1 1-0     3-0 
 16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)0-3 1-4 0-2 1-2 0-0 1-3 3-5 0-1 0-1 1-0 0-2 0-3 1-3 1-0 2-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 4-1 Budowlani Lubsko 12 sierpnia, 15:00
Ilanka Rzepin 3-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 12 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 5-1 Lubuszanin Drezdenko 12 sierpnia, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Czarni Witnica 12 sierpnia, 11:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-0 Pogoń Świebodzin 12 sierpnia, 18:00
Korona Kożuchów 1-1 Odra Bytom Odrzański 12 sierpnia, 17:00
Arka Nowa Sól 2-0 Sprotavia Szprotawa 12 sierpnia, 17:00
Dąb Przybyszów 0-0 TS Przylep 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Budowlani Lubsko 4-5 TS Przylep 15 sierpnia, 17:30 (500)
Sprotavia Szprotawa 0-1 Dąb Przybyszów 15 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 Arka Nowa Sól 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Świebodzin 3-2 Korona Kożuchów 15 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 2-2 Warta Gorzów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 15 sierpnia, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-5 Syrena Zbąszynek 15 sierpnia, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Ilanka Rzepin 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Ilanka Rzepin 3-2 Budowlani Lubsko 19 sierpnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 2-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 sierpnia, 18:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 sierpnia, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Lubuszanin Drezdenko 19 sierpnia, 18:00
Korona Kożuchów 1-1 Czarni Witnica 19 sierpnia, 16:00
Arka Nowa Sól 2-2 Pogoń Świebodzin 19 sierpnia, 17:00
Dąb Przybyszów 3-4 Odra Bytom Odrzański 19 sierpnia, 17:00
TS Przylep 2-2 Sprotavia Szprotawa 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Budowlani Lubsko 0-1 Sprotavia Szprotawa 26 sierpnia, 12:00 (300)
Odra Bytom Odrzański 4-4 TS Przylep 26 sierpnia, 17:00
Pogoń Świebodzin 3-0 Dąb Przybyszów 26 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 2-1 Arka Nowa Sól 26 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 2-2 Korona Kożuchów 26 sierpnia, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski 26 sierpnia, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-0 Spójnia Ośno Lubuskie 26 sierpnia, 17:00
Ilanka Rzepin 2-4 Syrena Zbąszynek 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Syrena Zbąszynek 3-2 Budowlani Lubsko 3 września, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-3 Ilanka Rzepin 3 września, 11:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 września, 17:00
Korona Kożuchów 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 29 sierpnia, 18:00
Arka Nowa Sól 2-3 Lubuszanin Drezdenko 2 września, 17:00
Dąb Przybyszów 4-0 Czarni Witnica 2 września, 17:00
TS Przylep 3-4 Pogoń Świebodzin 2 września, 14:00
Sprotavia Szprotawa 0-2 Odra Bytom Odrzański 2 września, 15:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Budowlani Lubsko 1-0 Odra Bytom Odrzański 9 września, 16:00 (400)
Pogoń Świebodzin 0-2 Sprotavia Szprotawa 9 września, 17:00
Czarni Witnica 1-2 TS Przylep 9 września, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Dąb Przybyszów 9 września, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Arka Nowa Sól 9 września, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-0 Korona Kożuchów 9 września, 15:00
Ilanka Rzepin 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 9 września, 11:00
Syrena Zbąszynek 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Budowlani Lubsko 16 września, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-0 Syrena Zbąszynek 16 września, 17:00
Korona Kożuchów 1-2 Ilanka Rzepin 16 września, 16:00
Arka Nowa Sól 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 września, 16:00
Dąb Przybyszów 2-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 16 września, 14:00
TS Przylep 1-0 Lubuszanin Drezdenko 17 września, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Czarni Witnica 16 września, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-1 Pogoń Świebodzin 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Budowlani Lubsko 1-1 Pogoń Świebodzin 23 września, 16:00
Czarni Witnica 3-1 Odra Bytom Odrzański 23 września, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 1-3 Sprotavia Szprotawa 23 września, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 TS Przylep 23 września, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Dąb Przybyszów 23 września, 16:00
Ilanka Rzepin 2-0 Arka Nowa Sól 23 września, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-2 Korona Kożuchów 23 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-2 Warta Gorzów Wielkopolski 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Warta Gorzów Wielkopolski 4-0 Budowlani Lubsko 30 września, 16:00
Korona Kożuchów 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 30 września, 15:00
Arka Nowa Sól 1-1 Syrena Zbąszynek 30 września, 15:00
Dąb Przybyszów 5-2 Ilanka Rzepin 30 września, 15:00
TS Przylep 3-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 września, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 września, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-5 Lubuszanin Drezdenko 30 września, 15:00
Pogoń Świebodzin 3-1 Czarni Witnica 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Budowlani Lubsko 1-0 Czarni Witnica 7 października, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 5-1 Pogoń Świebodzin 7 października, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Odra Bytom Odrzański 7 października, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-0 Sprotavia Szprotawa 7 października, 15:00
Ilanka Rzepin 1-1 TS Przylep 7 października, 14:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Dąb Przybyszów 7 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Arka Nowa Sól 7 października, 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-0 Korona Kożuchów 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Korona Kożuchów 2-0 Budowlani Lubsko 14 października, 15:00
Arka Nowa Sól 0-2 Warta Gorzów Wielkopolski 14 października, 15:00
Dąb Przybyszów 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 14 października, 15:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
TS Przylep 2-1 Syrena Zbąszynek 14 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-2 Ilanka Rzepin 15 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 1-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 października, 15:00
Pogoń Świebodzin 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 14 października, 15:00
Czarni Witnica 5-0 Lubuszanin Drezdenko 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Budowlani Lubsko 1-1 Lubuszanin Drezdenko 21 października, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Czarni Witnica 21 października, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-2 Pogoń Świebodzin 21 października, 14:00
Ilanka Rzepin 3-1 Odra Bytom Odrzański 21 października, 14:00
Syrena Zbąszynek 0-2 Sprotavia Szprotawa 21 października, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 TS Przylep 21 października, 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 5-0 Dąb Przybyszów 21 października, 15:00
Korona Kożuchów 0-0 Arka Nowa Sól 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Arka Nowa Sól 3-2 Budowlani Lubsko 28 października, 14:00
Dąb Przybyszów 3-1 Korona Kożuchów 28 października, 15:00
TS Przylep 1-4 Warta Gorzów Wielkopolski 28 października, 14:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 28 października, 14:00
Odra Bytom Odrzański 4-2 Syrena Zbąszynek 28 października, 14:00
Pogoń Świebodzin 4-5 Ilanka Rzepin 28 października, 14:00
Czarni Witnica 4-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 28 października, 14:00
Lubuszanin Drezdenko 7-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 28 października, 15:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Budowlani Lubsko 3-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4 listopada, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-5 Lubuszanin Drezdenko 4 listopada, 14:00
Ilanka Rzepin 1-1 Czarni Witnica 4 listopada, 14:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Pogoń Świebodzin 4 listopada, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4-0 Odra Bytom Odrzański 4 listopada, 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Sprotavia Szprotawa 4 listopada, 14:00
Korona Kożuchów 0-0 TS Przylep 4 listopada, 14:00
Arka Nowa Sól 1-4 Dąb Przybyszów 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Dąb Przybyszów 3-3 Budowlani Lubsko 11 listopada, 14:00
TS Przylep 0-0 Arka Nowa Sól 11 listopada, 14:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Korona Kożuchów 11 listopada, 14:00
Odra Bytom Odrzański 3-6 Warta Gorzów Wielkopolski 11 listopada, 14:00
Pogoń Świebodzin 3-2 Spójnia Ośno Lubuskie 11 listopada, 14:00
Czarni Witnica 0-0 Syrena Zbąszynek 11 listopada, 13:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 listopada, 14:00
Ilanka Rzepin 1-5 Lubuszanin Drezdenko 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Budowlani Lubsko 0-5 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Ilanka Rzepin 10 marca, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 3-0 Syrena Zbąszynek 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 17:00) odwołany
Czarni Witnica 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Świebodzin 0-5 Warta Gorzów Wielkopolski 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Bytom Odrzański 1-1 Korona Kożuchów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 17:00) odwołany
Sprotavia Szprotawa 0-3 Arka Nowa Sól 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TS Przylep 6-2 Dąb Przybyszów 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 17-18 marca

TS Przylep 5-1 Budowlani Lubsko 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Przybyszów 0-0 Sprotavia Szprotawa 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arka Nowa Sól 2-4 Odra Bytom Odrzański 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Kożuchów 4-3 Pogoń Świebodzin 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany
Warta Gorzów Wielkopolski 2-4 Czarni Witnica 17 marca, 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-2 Lubuszanin Drezdenko 17 marca, 14:00
Syrena Zbąszynek 3-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ilanka Rzepin 2-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 17 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Budowlani Lubsko 0-2 Ilanka Rzepin 24 marca, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Syrena Zbąszynek 24 marca, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Spójnia Ośno Lubuskie 24 marca, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 3-4 Warta Gorzów Wielkopolski 24 marca, 15:00
Czarni Witnica 0-0 Korona Kożuchów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Świebodzin 3-0 Arka Nowa Sól 25 marca, 13:00
Odra Bytom Odrzański 2-2 Dąb Przybyszów 24 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 TS Przylep 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 31 marca

Sprotavia Szprotawa 1-1 Budowlani Lubsko 31 marca, 14:00
TS Przylep 3-1 Odra Bytom Odrzański 31 marca, 14:00
Dąb Przybyszów 5-1 Pogoń Świebodzin 31 marca, 14:00
Arka Nowa Sól 1-1 Czarni Witnica 31 marca, 14:00
Korona Kożuchów 2-1 Lubuszanin Drezdenko 31 marca, 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 31 marca, 14:00
Syrena Zbąszynek 0-6 Ilanka Rzepin 31 marca, 11:00

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

Budowlani Lubsko 0-1 Syrena Zbąszynek 7 kwietnia, 15:00
Ilanka Rzepin 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 7 kwietnia, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Warta Gorzów Wielkopolski 7 kwietnia, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Korona Kożuchów 7 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Arka Nowa Sól 7 kwietnia, 15:00
Czarni Witnica 2-1 Dąb Przybyszów 7 kwietnia, 16:00
Pogoń Świebodzin 4-1 TS Przylep 7 kwietnia, 16:00
Odra Bytom Odrzański 0-6 Sprotavia Szprotawa 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Odra Bytom Odrzański 3-1 Budowlani Lubsko 14 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Pogoń Świebodzin 14 kwietnia, 16:00
TS Przylep 0-0 Czarni Witnica 14 kwietnia, 16:00
Dąb Przybyszów 4-0 Lubuszanin Drezdenko 14 kwietnia, 16:00
Arka Nowa Sól 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 14 kwietnia, 16:00
Korona Kożuchów 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 kwietnia, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Ilanka Rzepin 14 kwietnia, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-4 Syrena Zbąszynek 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Budowlani Lubsko 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 21 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 21 kwietnia, 16:00
Ilanka Rzepin 3-4 Korona Kożuchów 21 kwietnia, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 5-2 Arka Nowa Sól 21 kwietnia, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Dąb Przybyszów 21 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 0-1 TS Przylep 21 kwietnia, 16:00
Czarni Witnica 0-0 Sprotavia Szprotawa 21 kwietnia, 17:00
Pogoń Świebodzin 4-0 Odra Bytom Odrzański 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Pogoń Świebodzin 3-1 Budowlani Lubsko 27 kwietnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 3-1 Czarni Witnica 28 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 1-2 Lubuszanin Drezdenko 28 kwietnia, 16:00
TS Przylep 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 28 kwietnia, 16:00
Dąb Przybyszów 2-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 29 kwietnia, 16:00
Arka Nowa Sól 3-1 Ilanka Rzepin 28 kwietnia, 16:00
Korona Kożuchów 1-0 Syrena Zbąszynek 28 kwietnia, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Budowlani Lubsko 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 5 maja, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Korona Kożuchów 5 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-0 Arka Nowa Sól 5 maja, 17:00
Ilanka Rzepin 3-2 Dąb Przybyszów 5 maja, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-0 TS Przylep 5 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Sprotavia Szprotawa 5 maja, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 2-1 Odra Bytom Odrzański 5 maja, 16:00
Czarni Witnica 2-0 Pogoń Świebodzin 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Czarni Witnica 2-0 Budowlani Lubsko 12 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin 1-1 Lubuszanin Drezdenko 12 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 3-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 12 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 maja, 17:00
TS Przylep 3-4 Ilanka Rzepin 12 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 2-2 Syrena Zbąszynek 12 maja, 17:00
Arka Nowa Sól 4-1 Spójnia Ośno Lubuskie 12 maja, 15:00
Korona Kożuchów 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Budowlani Lubsko 0-2 Korona Kożuchów 19 maja, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Arka Nowa Sól 19 maja, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Dąb Przybyszów 19 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 1-4 TS Przylep 19 maja, 18:00
Ilanka Rzepin 4-0 Sprotavia Szprotawa 19 maja, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 5-2 Odra Bytom Odrzański 19 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Pogoń Świebodzin 19 maja, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Czarni Witnica 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Lubuszanin Drezdenko 0-0 Budowlani Lubsko 26 maja, 15:00
Czarni Witnica 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 26 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-3 Ilanka Rzepin 26 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-3 Syrena Zbąszynek 26 maja, 16:00
TS Przylep 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 26 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 4-1 Warta Gorzów Wielkopolski 26 maja, 17:00
Arka Nowa Sól 1-0 Korona Kożuchów 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Budowlani Lubsko 2-1 Arka Nowa Sól 2 czerwca, 16:00
Korona Kożuchów 1-0 Dąb Przybyszów 2 czerwca, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 TS Przylep 2 czerwca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Sprotavia Szprotawa 2 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 7-2 Odra Bytom Odrzański 2 czerwca, 17:00
Ilanka Rzepin 2-1 Pogoń Świebodzin 2 czerwca, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-3 Czarni Witnica 2 czerwca, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Lubuszanin Drezdenko 3 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Budowlani Lubsko 9 czerwca, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 1-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 9 czerwca, 17:00
Czarni Witnica 2-2 Ilanka Rzepin 9 czerwca, 17:00
Pogoń Świebodzin 0-1 Syrena Zbąszynek 9 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 3-2 Spójnia Ośno Lubuskie 9 czerwca, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-0
TS Przylep 3-3 Korona Kożuchów 9 czerwca, 17:00
Dąb Przybyszów 4-3 Arka Nowa Sól 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Lubuszanin Drezdenko 1-0 Ilanka Rzepin 16 czerwca, 17:00
Budowlani Lubsko 1-6 Dąb Przybyszów 13 czerwca, 17:00
Arka Nowa Sól 3-1 TS Przylep 16 czerwca, 17:00
Korona Kożuchów 0-1 Sprotavia Szprotawa 16 czerwca, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Odra Bytom Odrzański 16 czerwca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 Pogoń Świebodzin 16 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-2 Czarni Witnica 16 czerwca, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 6-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2017/2018 (III)

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))
Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018 (opolska)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska I)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska II)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas