[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Haiz IV liga 2017/2018, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Bytom 20 39 12 3 5 42-25 8 1 1 22-6 4 2 4 20-19
2.  LKS Czaniec 20 35 9 8 3 24-16 5 4 1 9-7 4 4 2 15-9
3.  LKS Bełk 19 34 10 4 5 39-26 5 2 2 24-13 5 2 3 15-13
4.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 20 33 9 6 5 27-19 5 4 3 20-14 4 2 2 7-5
5.  GKS Radziechowy-Wieprz 20 31 9 4 7 40-34 6 0 4 20-15 3 4 3 20-19
6.  Wilki Wilcza 19 29 9 2 8 33-33 6 2 2 21-13 3 0 6 12-20
7.  GKS II Tychy 19 27 8 3 8 52-42 6 1 2 29-13 2 2 6 23-29
8.  Spójnia Landek 20 26 8 2 10 33-35 5 2 3 19-12 3 0 7 14-23 1 1 0 1 0 0-0
9.  LKS Goczałkowice Zdrój 19 26 6 8 5 30-32 4 3 3 19-19 2 5 2 11-13 1 1 0 1 0 0-0
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 25 7 4 9 30-35 4 2 4 15-19 3 2 5 15-16
11.  Dąb Gaszowice 19 24 6 6 7 30-29 3 4 3 15-15 3 2 4 15-14
12.  Kuźnia Ustroń 20 23 6 5 9 32-34 4 2 3 19-17 2 3 6 13-17
13.  Unia Racibórz 19 22 6 4 9 34-39 5 1 3 23-18 1 3 6 11-21 1 3 1 0 0 3-2
14.  Drzewiarz Jasienica 19 22 7 1 11 25-40 4 0 5 12-17 3 1 6 13-23 1 0 0 0 1 2-3
15.  Beskid 09 Skoczów 19 21 5 6 8 25-40 4 3 2 14-14 1 3 6 11-26
16.  MKS Lędziny 20 15 3 6 11 31-48 3 5 2 18-16 0 1 9 13-32
Concordia Knurów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Bytom    2-1 0-1 2-1 2-0 2-0 3-0 2-0 1-0 5-0 3-3 
 2 LKS Czaniec1-1     0-0 0-4 2-1 2-0 0-0 1-0 1-0 1-0 1-1 
 3 LKS Bełk2-0     2-2 1-2 2-5 5-1 4-1 3-1 5-1 0-0 
 4 Odra Centrum Wodzisław Śląski2-2 1-2 1-3     3-0 0-1 1-1 1-1 1-1 1-0 3-0 2-1 4-2 
 5 GKS Radziechowy-Wieprz4-1 1-2     3-1 5-1 0-4 1-2 0-2 1-0 3-2 2-0 
 6 Wilki Wilcza2-1 0-1 0-0 1-1     6-2 2-4 2-1 4-2 2-1 2-0 
 7 GKS II Tychy1-2 4-5 2-0     1-0 0-0 4-2 7-2 5-0 5-2 
 8 Spójnia Landek0-0 2-1 4-2     0-0 3-1 2-4 1-0 1-2 1-2 5-0 
 9 LKS Goczałkowice Zdrój3-1 0-1 1-4 4-3 3-3     2-1 1-1 2-1 2-2 1-2 
 10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała0-6 0-2 1-2 1-2 3-2 3-1     3-1 1-1 1-1 2-1 
 11 Dąb Gaszowice1-2 2-1 2-2 0-0 2-4 0-1 2-2     1-1 2-1 3-1 
 12 Kuźnia Ustroń1-1 1-2 4-3 2-3 0-3 3-1     1-1 4-1 3-2 
 13 Unia Racibórz2-3 0-1 3-2 3-1 2-3 2-2     3-2 5-3 3-1 
 14 Drzewiarz Jasienica3-2 1-5 0-1 1-0 0-1 3-1 1-2 0-3*     3-2 
 15 Beskid 09 Skoczów2-2 3-1 2-1 0-5 1-1 1-0 1-1 2-3     2-0 
 16 MKS Lędziny0-0 3-0* 0-0 2-2 5-2 4-3 1-1 1-3 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Czaniec 1-0 Kuźnia Ustroń 12 sierpnia, 17:00 (100)
Spójnia Landek 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 sierpnia, 17:00 (200)
Dąb Gaszowice 2-2 LKS Bełk 13 sierpnia, 17:00 (350)
Beskid 09 Skoczów 2-3 Drzewiarz Jasienica 12 sierpnia, 17:00 (200)
LKS Goczałkowice Zdrój 3-3 GKS II Tychy 12 sierpnia, 17:00 (300)
Polonia Bytom 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 12 sierpnia, 17:00 (700)
Wilki Wilcza 2-1 Unia Racibórz 12 sierpnia, 17:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 2-0 MKS Lędziny 12 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Unia Racibórz 3-2 GKS Radziechowy-Wieprz 19 sierpnia, 17:00 (150)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-1 Wilki Wilcza 20 sierpnia, 18:00 (150)
GKS II Tychy 1-2 Polonia Bytom 19 sierpnia, 11:00 (250)
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
Drzewiarz Jasienica 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 19 sierpnia, 17:00 (150)
LKS Czaniec 2-0 Spójnia Landek 19 sierpnia, 17:00 (150)
MKS Lędziny 1-4 Kuźnia Ustroń 19 sierpnia, 17:00 (150)
Beskid 09 Skoczów 3-1 LKS Bełk 19 sierpnia, 17:00 (100)
Dąb Gaszowice 2-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 19 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Spójnia Landek 1-0 Kuźnia Ustroń 26 sierpnia, 17:00 (150)
Dąb Gaszowice 2-1 LKS Czaniec 26 sierpnia, 17:00 (150)
Beskid 09 Skoczów 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 sierpnia, 17:00 (100)
LKS Goczałkowice Zdrój 1-4 LKS Bełk 26 sierpnia, 17:00 (150)
Polonia Bytom 1-0 Drzewiarz Jasienica 26 sierpnia, 17:00 (300)
Wilki Wilcza 6-2 GKS II Tychy 26 sierpnia, 17:00 (150)
GKS Radziechowy-Wieprz 1-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 26 sierpnia, 17:00 (250)
MKS Lędziny 1-1 Unia Racibórz 26 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 4 - 2-3 września

Odra Centrum Wodzisław Śląski 4-2 MKS Lędziny 3 września, 16:00 (150)
GKS II Tychy 4-5 GKS Radziechowy-Wieprz 2 września, 11:00 (100)
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
Drzewiarz Jasienica 3-1 Wilki Wilcza 2 września, 16:00 (100)
LKS Bełk 2-0 Polonia Bytom 3 września, 16:00 (300)
w Bytomiu; Bełk gospodarzem
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 LKS Goczałkowice Zdrój 3 września, 16:00 (100)
LKS Czaniec 1-1 Beskid 09 Skoczów 2 września, 16:00 (150)
Spójnia Landek 2-4 Dąb Gaszowice 2 września, 16:00 (100)
Unia Racibórz 2-2 Kuźnia Ustroń 2 września, 16:00 (150)

Kolejka 5 - 9-10 września

Dąb Gaszowice 1-1 Kuźnia Ustroń 9 września, 16:00 (150)
Beskid 09 Skoczów 0-5 Spójnia Landek 9 września, 16:00 (150)
LKS Goczałkowice Zdrój 0-1 LKS Czaniec 9 września, 16:00 (150)
Polonia Bytom 3-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 września, 16:00 (350)
Wilki Wilcza 0-1 LKS Bełk 9 września, 16:00 (250)
GKS Radziechowy-Wieprz 1-0 Drzewiarz Jasienica 9 września, 16:00 (150)
MKS Lędziny 4-3 GKS II Tychy 9 września, 16:00 (100)
Unia Racibórz 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 9 września, 16:00 (200)

Kolejka 6 - 16-17 września

GKS II Tychy 4-2 Unia Racibórz 16 września, 11:00 (50)
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
Drzewiarz Jasienica 3-2 MKS Lędziny 16 września, 16:00 (100)
LKS Bełk 2-2 GKS Radziechowy-Wieprz 16 września, 16:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Wilki Wilcza 17 września, 16:00 (50)
LKS Czaniec 1-1 Polonia Bytom 16 września, 16:00 (200)
Spójnia Landek 0-0 LKS Goczałkowice Zdrój 16 września, 16:00 (100)
Dąb Gaszowice 3-1 Beskid 09 Skoczów 16 września, 16:00 (150)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-0 Kuźnia Ustroń 17 września, 16:00 (100)

Kolejka 7 - 23-24 września

Beskid 09 Skoczów 1-1 Kuźnia Ustroń 25 listopada, 13:30 (50)
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 Dąb Gaszowice 4 października, 16:00 (50)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Bytom 2-0 Spójnia Landek 4 października, 18:00 (300)
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilki Wilcza 2-1 LKS Czaniec 25 listopada, 13:30 (100)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
GKS Radziechowy-Wieprz 0-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 października, 16:00 (100)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany / w trzecim terminie (25 listopada, 13:30) odwołany
MKS Lędziny 3-0 LKS Bełk 25 listopada, 11:00 (50)
(wo)
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany / w trzecim terminie na boisku 1-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Racibórz 3-2 Drzewiarz Jasienica 25 listopada, 13:30 (100)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-1 GKS II Tychy 25 listopada, 13:30 (100)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 19:30) odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Kuźnia Ustroń 4-3 GKS II Tychy 30 września, 15:00 (100)
Drzewiarz Jasienica 1-0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 września, 16:00 (150)
LKS Bełk 5-1 Unia Racibórz 30 września, 16:00 (200)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 MKS Lędziny 1 października, 16:00 (100)
LKS Czaniec 0-4 GKS Radziechowy-Wieprz 30 września, 16:00 (200)
Spójnia Landek 4-2 Wilki Wilcza 30 września, 16:00 (100)
Dąb Gaszowice 1-2 Polonia Bytom 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie bez udziału publiczności
Beskid 09 Skoczów 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 30 września, 16:00 (100)

Kolejka 9 - 7-8 października

LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 Kuźnia Ustroń 7 października, 15:00 (150)
Polonia Bytom 5-0 Beskid 09 Skoczów 8 października, 15:00 (300)
Wilki Wilcza 2-1 Dąb Gaszowice 7 października, 15:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 5-1 Spójnia Landek 7 października, 15:00 (100)
MKS Lędziny 0-0 LKS Czaniec 7 października, 15:00 (100)
Unia Racibórz 2-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 października, 15:00 (150)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-3 LKS Bełk 7 października, 15:00 (200)
GKS II Tychy 7-2 Drzewiarz Jasienica 7 października, 11:00 (100)

Kolejka 10 - 14-15 października

Kuźnia Ustroń 4-1 Drzewiarz Jasienica 14 października, 15:00 (100)
LKS Bełk 2-5 GKS II Tychy 14 października, 13:00 (150)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 października, 15:00 (100)
w Czechowicach-Dziedzicach
LKS Czaniec 1-0 Unia Racibórz 14 października, 15:00 (100)
Spójnia Landek 5-0 MKS Lędziny 14 października, 15:00 (100)
Dąb Gaszowice 0-0 GKS Radziechowy-Wieprz 14 października, 15:00 (100)
Beskid 09 Skoczów 2-1 Wilki Wilcza 14 października, 15:00 (100)
LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 Polonia Bytom 14 października, 15:00 (350)
w Bytomiu; LKS Goczałkowice Zdrój gospodarzem

Kolejka 11 - 21-22 października

Polonia Bytom 2-0 Kuźnia Ustroń 22 października, 15:00 (200)
Wilki Wilcza 2-4 LKS Goczałkowice Zdrój 21 października, 15:00 (150)
GKS Radziechowy-Wieprz 3-2 Beskid 09 Skoczów 21 października, 11:00 (100)
MKS Lędziny 1-3 Dąb Gaszowice 21 października, 15:00 (100)
Unia Racibórz 3-1 Spójnia Landek 21 października, 15:00 (100)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-2 LKS Czaniec 21 października, 15:00 (100)
GKS II Tychy 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 października, 11:00 (100)
Drzewiarz Jasienica 0-1 LKS Bełk 21 października, 15:00 (100)

Kolejka 12 - 28-29 października

Kuźnia Ustroń 1-2 LKS Bełk 29 października, 14:00 (50)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Drzewiarz Jasienica 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Czaniec 2-1 GKS II Tychy 28 października, 11:00 (50)
Spójnia Landek 2-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 28 października, 14:00 (50)
Dąb Gaszowice 2-1 Unia Racibórz 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Beskid 09 Skoczów 2-0 MKS Lędziny 28 października, 14:00 (50)
LKS Goczałkowice Zdrój 4-3 GKS Radziechowy-Wieprz 28 października, 14:00 (100)
Polonia Bytom 2-1 Wilki Wilcza 28 października, 14:00 (150)

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Wilki Wilcza 4-2 Kuźnia Ustroń 4 listopada, 13:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 4-1 Polonia Bytom 4 listopada, 13:00
bez udziału publiczności
MKS Lędziny 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 4 listopada, 13:00 (100)
Unia Racibórz 5-3 Beskid 09 Skoczów 4 listopada, 13:00 (150)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-1 Dąb Gaszowice 4 listopada, 13:00 (150)
GKS II Tychy 1-0 Spójnia Landek 5 listopada, 11:00 (50)
Drzewiarz Jasienica 1-5 LKS Czaniec 4 listopada, 13:00 (50)
LKS Bełk 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Kuźnia Ustroń 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 listopada, 13:00 (50)
LKS Czaniec 0-0 LKS Bełk 11 listopada, 13:00 (150)
Spójnia Landek 1-2 Drzewiarz Jasienica 11 listopada, 13:00 (50)
Dąb Gaszowice 2-4 GKS II Tychy 11 listopada, 13:00 (50)
LKS Goczałkowice Zdrój 2-2 Unia Racibórz 11 listopada, 13:00 (100)
Polonia Bytom 3-3 MKS Lędziny 11 listopada, 13:00 (200)
Wilki Wilcza 1-1 GKS Radziechowy-Wieprz 11 listopada, 13:00 (50)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-1 Beskid 09 Skoczów 11 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 15 - 18-19 listopada

GKS Radziechowy-Wieprz 1-2 Kuźnia Ustroń 18 listopada, 13:00 (120)
MKS Lędziny 5-2 Wilki Wilcza 18 listopada, 11:00 (50)
Unia Racibórz 2-3 Polonia Bytom 18 listopada, 13:00 (200)
w Bytomiu; Unia gospodarzem
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 18 listopada, 13:00 (100)
GKS II Tychy 5-0 Beskid 09 Skoczów 19 listopada, 11:00 (50)
Drzewiarz Jasienica 0-3 Dąb Gaszowice 18 listopada, 13:00 (50)
(wo)
na boisku 0-2
LKS Bełk 5-1 Spójnia Landek 18 listopada, 13:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-2 LKS Czaniec 19 listopada, 13:00 (50)

Kolejka 16 - 17-18 marca

Kuźnia Ustroń 1-1 LKS Czaniec 17 marca, 15:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-2 Spójnia Landek 18 marca, 15:30
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
LKS Bełk - Dąb Gaszowice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Jasienica - Beskid 09 Skoczów 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS II Tychy - LKS Goczałkowice Zdrój 9 maja, 18:00
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany / w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2-2 Polonia Bytom 18 kwietnia, 18:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Racibórz - Wilki Wilcza 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Lędziny 2-2 GKS Radziechowy-Wieprz 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Kuźnia Ustroń 3-2 MKS Lędziny 24 marca, 15:30 (100)
LKS Bełk 0-0 Beskid 09 Skoczów 24 marca, 15:30 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Dąb Gaszowice 25 marca, 15:30 (100)
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
GKS Radziechowy-Wieprz 0-2 Unia Racibórz 24 marca, 15:30 (100)
Wilki Wilcza 0-0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 24 marca, 15:30 (100)
Polonia Bytom 2-0 GKS II Tychy 24 marca, 13:00 (250)
LKS Goczałkowice Zdrój 1-2 Drzewiarz Jasienica 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spójnia Landek 0-0 LKS Czaniec 24 marca, 15:30 (100)

Kolejka 18 - 31 marca

Kuźnia Ustroń 2-3 Spójnia Landek 31 marca, 13:00 (100)
LKS Czaniec 1-0 Dąb Gaszowice 31 marca, 13:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Beskid 09 Skoczów 31 marca, 13:00 (100)
LKS Bełk 4-1 LKS Goczałkowice Zdrój 31 marca, 13:00 (150)
Drzewiarz Jasienica 3-2 Polonia Bytom 31 marca, 13:00 (200)
GKS II Tychy 2-0 Wilki Wilcza 31 marca, 11:00 (100)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-0 GKS Radziechowy-Wieprz 31 marca, 13:00 (150)
Unia Racibórz 3-1 MKS Lędziny 31 marca, 13:00 (150)

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Kuźnia Ustroń 1-1 Unia Racibórz 7 kwietnia, 17:00 (100)
MKS Lędziny 0-0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 7 kwietnia, 17:00 (150)
GKS Radziechowy-Wieprz 3-1 GKS II Tychy 7 kwietnia, 17:00 (100)
Wilki Wilcza 2-0 Drzewiarz Jasienica 7 kwietnia, 17:00 (100)
Polonia Bytom 2-1 LKS Bełk 7 kwietnia, 17:00 (500)
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 kwietnia, 17:00 (150)
Beskid 09 Skoczów 2-2 LKS Czaniec 7 kwietnia, 17:00 (100)
Dąb Gaszowice 0-1 Spójnia Landek 7 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Kuźnia Ustroń 3-1 Dąb Gaszowice 14 kwietnia, 17:00 (300)
Spójnia Landek 1-2 Beskid 09 Skoczów 14 kwietnia, 17:00 (150)
LKS Czaniec 0-0 LKS Goczałkowice Zdrój 14 kwietnia, 17:00 (150)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-6 Polonia Bytom 15 kwietnia, 15:00 (300)
LKS Bełk 1-2 Wilki Wilcza 14 kwietnia, 17:00 (250)
Drzewiarz Jasienica 0-1 GKS Radziechowy-Wieprz 14 kwietnia, 17:00 (150)
GKS II Tychy 5-2 MKS Lędziny 15 kwietnia, 11:00 (150)
na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-0 Unia Racibórz 15 kwietnia, 17:00 (250)

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Kuźnia Ustroń - Odra Centrum Wodzisław Śląski 21 kwietnia, 17:00
Unia Racibórz - GKS II Tychy 21 kwietnia, 17:00
MKS Lędziny - Drzewiarz Jasienica 21 kwietnia, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Bełk 22 kwietnia, 15:00
Wilki Wilcza - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 21 kwietnia, 17:00
Polonia Bytom - LKS Czaniec 22 kwietnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Spójnia Landek 21 kwietnia, 17:00
Beskid 09 Skoczów - Dąb Gaszowice 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Kuźnia Ustroń - Beskid 09 Skoczów
Dąb Gaszowice - LKS Goczałkowice Zdrój
Spójnia Landek - Polonia Bytom 28 kwietnia, 17:00
LKS Czaniec - Wilki Wilcza
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Bełk - MKS Lędziny
Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz
GKS II Tychy - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Kolejka 23 - 1 maja

GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz - LKS Bełk
MKS Lędziny - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec
Wilki Wilcza - Spójnia Landek
Polonia Bytom - Dąb Gaszowice 1 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Beskid 09 Skoczów

Kolejka 24 - 5-6 maja

Kuźnia Ustroń - LKS Goczałkowice Zdrój
Beskid 09 Skoczów - Polonia Bytom 5 maja, 17:00
Dąb Gaszowice - Wilki Wilcza
Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Czaniec - MKS Lędziny
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Racibórz
LKS Bełk - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy

Kolejka 25 - 12-13 maja

Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń
GKS II Tychy - LKS Bełk
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz - LKS Czaniec
MKS Lędziny - Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz - Dąb Gaszowice
Wilki Wilcza - Beskid 09 Skoczów
Polonia Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Kuźnia Ustroń - Polonia Bytom 19 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Wilki Wilcza
Beskid 09 Skoczów - GKS Radziechowy-Wieprz
Dąb Gaszowice - MKS Lędziny
Spójnia Landek - Unia Racibórz
LKS Czaniec - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy
LKS Bełk - Drzewiarz Jasienica

Kolejka 27 - 26-27 maja

LKS Bełk - Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy - LKS Czaniec
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Spójnia Landek
Unia Racibórz - Dąb Gaszowice
MKS Lędziny - Beskid 09 Skoczów
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Goczałkowice Zdrój
Wilki Wilcza - Polonia Bytom 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Kuźnia Ustroń - Wilki Wilcza
Polonia Bytom - GKS Radziechowy-Wieprz 30 maja, 18:00
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Lędziny
Beskid 09 Skoczów - Unia Racibórz
Dąb Gaszowice - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Spójnia Landek - GKS II Tychy
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bełk

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Beskid 09 Skoczów - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń
LKS Bełk - LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek
GKS II Tychy - Dąb Gaszowice
Unia Racibórz - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Lędziny - Polonia Bytom 3 czerwca, 18:00
GKS Radziechowy-Wieprz - Wilki Wilcza

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz 9 czerwca, 17:00
Wilki Wilcza - MKS Lędziny 9 czerwca, 17:00
Polonia Bytom - Unia Racibórz 9 czerwca, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Centrum Wodzisław Śląski 9 czerwca, 17:00
Beskid 09 Skoczów - GKS II Tychy 9 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice - Drzewiarz Jasienica 9 czerwca, 17:00
Spójnia Landek - LKS Bełk 9 czerwca, 17:00
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 czerwca, 17:00

III liga 2017/2018 (III)

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2017/2018 (lubuska)
Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018 (opolska)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska I)

Klasa okręgowa Ap-Sport 2017/2018 (Bielsko-Biała)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas