[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Ap-Sport 2017/2018, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 81 26 3 1 120-26 13 2 0 54-10 13 1 1 66-16
2.  LKS Bestwina 30 60 18 6 6 60-31 8 4 3 23-10 10 2 3 37-21
3.  Błyskawica Drogomyśl 30 57 18 3 9 67-55 10 1 4 33-21 8 2 5 34-34 2 3 1 0 1 5-5
4.  WSS Wisła 30 57 18 3 9 75-47 10 1 4 42-21 8 2 5 33-26 2 3 1 0 1 5-5
5.  Koszarawa Żywiec 30 53 15 8 7 46-25 8 2 5 25-14 7 6 2 21-11
6.  Tempo Puńców 30 50 16 2 12 71-47 7 1 7 41-29 9 1 5 30-18
7.  Pasjonat Dankowice 30 49 15 4 11 79-63 7 2 6 40-32 8 2 5 39-31
8.  Cukrownik Chybie 30 46 13 7 10 59-46 7 3 5 31-23 6 4 5 28-23
9.  Czarni Jaworze 30 42 12 6 12 68-67 8 2 5 40-31 4 4 7 28-36
10.  Czarni-Góral Żywiec 30 40 11 7 12 51-40 6 6 3 27-19 5 1 9 24-21 2 3 1 0 1 4-4
11.  Orzeł Łękawica 30 40 12 4 14 61-63 5 3 7 24-37 7 1 7 37-26 2 3 1 0 1 4-4
12.  Spójnia Zebrzydowice 30 34 10 4 16 52-80 7 1 7 26-42 3 3 9 26-38
13.  LKS 99 Pruchna 30 29 6 11 13 42-61 3 6 6 24-31 3 5 7 18-30
14.  Skałka Żabnica 30 24 7 3 20 53-97 5 1 9 32-53 2 2 11 21-44
15.  LKS Leśna 30 14 4 2 24 30-105 2 2 11 20-42 2 0 13 10-63
16.  GLKS Wilkowice 30 6 1 3 26 20-101 1 1 13 11-46 0 2 13 9-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MRKS Czechowice-Dziedzice    3-2 3-0 2-0 0-0 3-1 4-0 5-1 7-1 1-0 2-2 4-1 5-0 3-2 6-0 6-0 
 2 LKS Bestwina0-0     0-1 0-4 0-0 1-1 3-0 2-1 0-0 1-0 1-0 3-0 0-1 2-0 5-1 5-1 
 3 Błyskawica Drogomyśl0-4 1-2     1-2 0-0 2-1 1-2 3-1 3-1 2-1 2-1 2-1 3-2 6-1 4-1 3-1 
 4 WSS Wisła2-3 3-4 3-4     2-1 1-0 1-1 2-1 2-1 1-2 2-1 6-0 3-2 7-0 3-1 4-0 
 5 Koszarawa Żywiec1-2 0-1 1-1 2-1     0-1 3-0 1-1 0-2 1-0 1-3 1-0 2-1 4-1 3-0 5-0 
 6 Tempo Puńców1-5 3-1 2-2 0-1 2-3     3-7 1-2 4-1 2-4 0-1 5-0 2-1 4-1 8-0 4-0 
 7 Pasjonat Dankowice1-2 3-2 4-2 4-0 1-3 0-4     1-2 1-2 1-0 3-2 1-6 2-2 4-4 6-1 8-0 
 8 Cukrownik Chybie2-5 0-0 1-2 3-0 0-0 3-0 0-4     4-1 0-4 0-1 3-1 2-2 3-1 8-1 2-1 
 9 Czarni Jaworze5-4 4-4 1-2 2-4 2-0 0-2 1-2 1-4     4-1 4-3 3-2 1-0 3-3 4-0 5-0 
 10 Czarni-Góral Żywiec0-3 1-2 2-1 2-2 0-0 1-3 2-2 1-1 2-2     2-1 1-1 5-0 2-1 4-0 2-0 
 11 Orzeł Łękawica1-10 0-1 1-4 1-3 1-1 3-2 3-2 0-1 2-2 3-2     2-4 1-1 2-1 0-1 4-2 
 12 Spójnia Zebrzydowice1-9 1-5 1-2 1-0 1-3 1-3 0-5 3-2 5-2 1-0 2-6     2-2 2-1 2-1 3-1 
 13 LKS 99 Pruchna0-4 0-4 4-5 3-3 0-2 1-2 3-5 0-0 1-1 1-1 2-0 1-1     2-1 5-1 1-1 
 14 Skałka Żabnica1-8 1-3 8-4 2-5 1-2 2-6 5-2 0-6 3-2 1-5 2-5 2-1 0-0     1-2 3-2 
 15 LKS Leśna1-4 1-3 3-2 2-4 1-3 0-1 1-4 2-4 1-5 1-0 2-4 3-3 2-3 0-2     0-0 
 16 GLKS Wilkowice0-3* 0-3* 0-2 1-4 0-3 0-3* 1-3 1-1 1-5 1-4 1-7 1-5 0-1 0-2 4-0     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

WSS Wisła 2-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 sierpnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 4-4 Skałka Żabnica 6 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-1 Błyskawica Drogomyśl 5 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 2-2 LKS 99 Pruchna 5 sierpnia, 17:00
LKS Leśna 2-4 Cukrownik Chybie 6 sierpnia, 15:00
Czarni Jaworze 5-0 GLKS Wilkowice 6 sierpnia, 16:00
Tempo Puńców 2-4 Czarni-Góral Żywiec 5 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 1-0 Orzeł Łękawica 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 Czarni-Góral Żywiec 12 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 1-1 Tempo Puńców 12 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 1-7 Orzeł Łękawica 15 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 4-1 Czarni Jaworze 12 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 5-1 LKS Leśna 13 sierpnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 2-1 Spójnia Zebrzydowice 12 sierpnia, 17:00
Skałka Żabnica 1-2 Koszarawa Żywiec 12 sierpnia, 16:00
WSS Wisła 1-1 Pasjonat Dankowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Pasjonat Dankowice 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 20 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 2-1 WSS Wisła 19 sierpnia, 14:00
Spójnia Zebrzydowice 2-1 Skałka Żabnica 19 sierpnia, 17:00
LKS Leśna 3-2 Błyskawica Drogomyśl 20 sierpnia, 15:00
Czarni Jaworze 1-0 LKS 99 Pruchna 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Łękawica 0-1 Cukrownik Chybie 19 sierpnia, 17:00
Tempo Puńców 4-0 GLKS Wilkowice 19 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-2 LKS Bestwina 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

MRKS Czechowice-Dziedzice 3-2 LKS Bestwina 26 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 1-4 Czarni-Góral Żywiec 26 sierpnia, 14:00
Cukrownik Chybie 3-0 Tempo Puńców 26 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 2-0 Orzeł Łękawica 27 sierpnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 3-1 Czarni Jaworze 26 sierpnia, 15:00
Skałka Żabnica 1-2 LKS Leśna 26 sierpnia, 16:00
WSS Wisła 6-0 Spójnia Zebrzydowice 26 sierpnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-3 Koszarawa Żywiec 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Koszarawa Żywiec 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 września, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 0-5 Pasjonat Dankowice 2 września, 17:00
LKS Leśna 2-4 WSS Wisła 3 września, 15:00
Czarni Jaworze 3-3 Skałka Żabnica 2 września, 17:00
Orzeł Łękawica 1-4 Błyskawica Drogomyśl 2 września, 17:00
Tempo Puńców 2-1 LKS 99 Pruchna 3 września, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Cukrownik Chybie 2 września, 16:00
LKS Bestwina 5-1 GLKS Wilkowice 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

MRKS Czechowice-Dziedzice 6-0 GLKS Wilkowice 10 września, 17:00
Cukrownik Chybie 0-0 LKS Bestwina 9 września, 17:00
LKS 99 Pruchna 1-1 Czarni-Góral Żywiec 10 września, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 2-1 Tempo Puńców 9 września, 17:00
Skałka Żabnica 2-5 Orzeł Łękawica 9 września, 16:00
WSS Wisła 2-1 Czarni Jaworze 9 września, 17:00
Pasjonat Dankowice 6-1 LKS Leśna 10 września, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-0 Spójnia Zebrzydowice 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Spójnia Zebrzydowice 1-9 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 września, 16:30
LKS Leśna 1-3 Koszarawa Żywiec 17 września, 15:00
Czarni Jaworze 1-2 Pasjonat Dankowice 16 września, 15:00
Orzeł Łękawica 1-3 WSS Wisła 15 września, 16:30
Tempo Puńców 4-1 Skałka Żabnica 16 września, 16:30
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Błyskawica Drogomyśl 16 września, 16:30
LKS Bestwina 0-1 LKS 99 Pruchna 16 września, 16:30
GLKS Wilkowice 1-1 Cukrownik Chybie 16 września, 16:30

Kolejka 8 - 23-24 września

MRKS Czechowice-Dziedzice 5-1 Cukrownik Chybie 18 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 października, 16:00) odwołany
LKS 99 Pruchna 1-1 GLKS Wilkowice 10 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Drogomyśl 1-2 LKS Bestwina 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skałka Żabnica 1-5 Czarni-Góral Żywiec 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WSS Wisła 1-0 Tempo Puńców 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pasjonat Dankowice 3-2 Orzeł Łękawica 12 października, 16:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koszarawa Żywiec 0-2 Czarni Jaworze 18 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 października, 16:00) odwołany
Spójnia Zebrzydowice 2-1 LKS Leśna 27 września, 16:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 października, 16:00) odwołany

Kolejka 9 - 30 września-1 października

LKS Leśna 1-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 października, 15:00
Czarni Jaworze 3-2 Spójnia Zebrzydowice 30 września, 16:00
Orzeł Łękawica 1-1 Koszarawa Żywiec 30 września, 16:00
Tempo Puńców 3-7 Pasjonat Dankowice 30 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 2-2 WSS Wisła 30 września, 16:00
LKS Bestwina 2-0 Skałka Żabnica 30 września, 16:00
GLKS Wilkowice 0-2 Błyskawica Drogomyśl 30 września, 16:00
Cukrownik Chybie 2-2 LKS 99 Pruchna 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

MRKS Czechowice-Dziedzice 5-0 LKS 99 Pruchna 7 października, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 3-1 Cukrownik Chybie 7 października, 16:00
Skałka Żabnica 3-2 GLKS Wilkowice 7 października, 16:00
WSS Wisła 3-4 LKS Bestwina 8 października, 14:00
Pasjonat Dankowice 1-0 Czarni-Góral Żywiec 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada, 13:30) odwołany / w trzecim terminie (9 maja, 17:00) odwołany / w czwartym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koszarawa Żywiec 0-1 Tempo Puńców 7 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 2-6 Orzeł Łękawica 7 października, 16:00
LKS Leśna 1-5 Czarni Jaworze 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Czarni Jaworze 5-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 października, 16:00
Orzeł Łękawica 0-1 LKS Leśna 14 października, 16:00
Tempo Puńców 5-0 Spójnia Zebrzydowice 14 października, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 0-0 Koszarawa Żywiec 14 października, 16:00
LKS Bestwina 3-0 Pasjonat Dankowice 14 października, 16:00
GLKS Wilkowice 1-4 WSS Wisła 14 października, 16:00
Cukrownik Chybie 3-1 Skałka Żabnica 14 października, 16:00
LKS 99 Pruchna 4-5 Błyskawica Drogomyśl 15 października, 16:00

Kolejka 12 - 21-22 października

MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 Błyskawica Drogomyśl 21 października, 15:00
Skałka Żabnica 0-0 LKS 99 Pruchna 21 października, 15:00
WSS Wisła 2-1 Cukrownik Chybie 21 października, 15:00
Pasjonat Dankowice 8-0 GLKS Wilkowice 21 października, 15:00
Koszarawa Żywiec 0-1 LKS Bestwina 21 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 1-0 Czarni-Góral Żywiec 21 października, 15:00
LKS Leśna 0-1 Tempo Puńców 22 października, 15:00
Czarni Jaworze 4-3 Orzeł Łękawica 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Orzeł Łękawica 1-10 MRKS Czechowice-Dziedzice 31 października, 17:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Puńców 4-1 Czarni Jaworze 28 października, 14:00
Czarni-Góral Żywiec 4-0 LKS Leśna 28 października, 14:00
LKS Bestwina 3-0 Spójnia Zebrzydowice 28 października, 14:00
GLKS Wilkowice 0-3 Koszarawa Żywiec 28 października, 14:00
Cukrownik Chybie 0-4 Pasjonat Dankowice 28 października, 14:00
LKS 99 Pruchna 3-3 WSS Wisła 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Drogomyśl 6-1 Skałka Żabnica 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

MRKS Czechowice-Dziedzice 3-2 Skałka Żabnica 4 listopada, 14:00
WSS Wisła 3-4 Błyskawica Drogomyśl 5 listopada, 14:00
Pasjonat Dankowice 2-2 LKS 99 Pruchna 5 listopada, 14:00
Koszarawa Żywiec 1-1 Cukrownik Chybie 4 listopada, 14:00
Spójnia Zebrzydowice 3-1 GLKS Wilkowice 4 listopada, 14:00
LKS Leśna 1-3 LKS Bestwina 5 listopada, 14:00
Czarni Jaworze 4-1 Czarni-Góral Żywiec 5 listopada, 14:00
Orzeł Łękawica 3-2 Tempo Puńców 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Tempo Puńców 1-5 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 listopada, 14:00
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Orzeł Łękawica 11 listopada, 14:00
LKS Bestwina 0-0 Czarni Jaworze 11 listopada, 14:00
GLKS Wilkowice 4-0 LKS Leśna 11 listopada, 14:00
Cukrownik Chybie 3-1 Spójnia Zebrzydowice 11 listopada, 14:00
LKS 99 Pruchna 0-2 Koszarawa Żywiec 11 listopada, 14:00
Błyskawica Drogomyśl 1-2 Pasjonat Dankowice 11 listopada, 14:00
Skałka Żabnica 2-5 WSS Wisła 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Orzeł Łękawica 0-1 LKS Bestwina 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 WSS Wisła 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skałka Żabnica 5-2 Pasjonat Dankowice 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Drogomyśl 0-0 Koszarawa Żywiec 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 99 Pruchna 1-1 Spójnia Zebrzydowice 31 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cukrownik Chybie 8-1 LKS Leśna 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Wilkowice 1-5 Czarni Jaworze 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni-Góral Żywiec 1-3 Tempo Puńców 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Czarni-Góral Żywiec 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Puńców 3-1 LKS Bestwina 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Łękawica 4-2 GLKS Wilkowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Jaworze 1-4 Cukrownik Chybie 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Leśna 2-3 LKS 99 Pruchna 25 marca, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 1-2 Błyskawica Drogomyśl 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koszarawa Żywiec 4-1 Skałka Żabnica 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pasjonat Dankowice 4-0 WSS Wisła 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

MRKS Czechowice-Dziedzice 4-0 Pasjonat Dankowice 31 marca, 13:00
WSS Wisła 2-1 Koszarawa Żywiec 31 marca, 13:00
Skałka Żabnica 2-1 Spójnia Zebrzydowice 31 marca, 13:00
Błyskawica Drogomyśl 4-1 LKS Leśna 31 marca, 13:00
LKS 99 Pruchna 1-1 Czarni Jaworze 31 marca, 13:00
Cukrownik Chybie 0-1 Orzeł Łękawica 31 marca, 13:00
GLKS Wilkowice 0-3 Tempo Puńców 31 marca, 13:00
(wo)
na boisku 5-1
LKS Bestwina 1-0 Czarni-Góral Żywiec 31 marca, 13:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

LKS Bestwina 0-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 2-0 GLKS Wilkowice 7 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 1-2 Cukrownik Chybie 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 1-1 LKS 99 Pruchna 7 kwietnia, 16:00
Czarni Jaworze 1-2 Błyskawica Drogomyśl 7 kwietnia, 16:00
LKS Leśna 0-2 Skałka Żabnica 8 kwietnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-0 WSS Wisła 8 kwietnia, 16:00
Koszarawa Żywiec 3-0 Pasjonat Dankowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 Koszarawa Żywiec 14 kwietnia, 13:00
Pasjonat Dankowice 1-6 Spójnia Zebrzydowice 14 kwietnia, 16:00
WSS Wisła 3-1 LKS Leśna 15 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 3-2 Czarni Jaworze 14 kwietnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 2-1 Orzeł Łękawica 14 kwietnia, 16:00
LKS 99 Pruchna 1-2 Tempo Puńców 15 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 0-4 Czarni-Góral Żywiec 14 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 0-3 LKS Bestwina 14 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

GLKS Wilkowice 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Bestwina 2-1 Cukrownik Chybie 21 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 5-0 LKS 99 Pruchna 21 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 2-2 Błyskawica Drogomyśl 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 2-1 Skałka Żabnica 21 kwietnia, 16:00
Czarni Jaworze 2-4 WSS Wisła 21 kwietnia, 14:00
LKS Leśna 1-4 Pasjonat Dankowice 22 kwietnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-3 Koszarawa Żywiec 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

MRKS Czechowice-Dziedzice 4-1 Spójnia Zebrzydowice 28 kwietnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 3-0 LKS Leśna 28 kwietnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-2 Czarni Jaworze 28 kwietnia, 17:00
WSS Wisła 2-1 Orzeł Łękawica 27 kwietnia, 17:30
Skałka Żabnica 2-6 Tempo Puńców 28 kwietnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 2-1 Czarni-Góral Żywiec 28 kwietnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 0-4 LKS Bestwina 29 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 2-1 GLKS Wilkowice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Cukrownik Chybie 2-5 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 maja, 15:00
GLKS Wilkowice 0-1 LKS 99 Pruchna 3 maja, 15:00
LKS Bestwina 0-1 Błyskawica Drogomyśl 3 maja, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Skałka Żabnica 3 maja, 15:00
Tempo Puńców 0-1 WSS Wisła 3 maja, 15:00
Orzeł Łękawica 3-2 Pasjonat Dankowice 3 maja, 15:00
Czarni Jaworze 2-0 Koszarawa Żywiec 3 maja, 15:00
LKS Leśna 3-3 Spójnia Zebrzydowice 3 maja, 15:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

MRKS Czechowice-Dziedzice 6-0 LKS Leśna 6 maja, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 5-2 Czarni Jaworze 5 maja, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-3 Orzeł Łękawica 5 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 0-4 Tempo Puńców 5 maja, 17:00
WSS Wisła 1-2 Czarni-Góral Żywiec 5 maja, 17:00
Skałka Żabnica 1-3 LKS Bestwina 5 maja, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 3-1 GLKS Wilkowice 5 maja, 17:00
LKS 99 Pruchna 0-0 Cukrownik Chybie 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

LKS 99 Pruchna 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 maja, 16:00
Cukrownik Chybie 1-2 Błyskawica Drogomyśl 12 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 0-2 Skałka Żabnica 12 maja, 17:00
LKS Bestwina 0-4 WSS Wisła 12 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Pasjonat Dankowice 12 maja, 17:00
Tempo Puńców 2-3 Koszarawa Żywiec 12 maja, 17:00
Orzeł Łękawica 2-4 Spójnia Zebrzydowice 12 maja, 17:00
Czarni Jaworze 4-0 LKS Leśna 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

MRKS Czechowice-Dziedzice 7-1 Czarni Jaworze 19 maja, 17:00
LKS Leśna 2-4 Orzeł Łękawica 20 maja, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 1-3 Tempo Puńców 19 maja, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-0 Czarni-Góral Żywiec 19 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 3-2 LKS Bestwina 19 maja, 17:00
WSS Wisła 4-0 GLKS Wilkowice 19 maja, 17:00
Skałka Żabnica 0-6 Cukrownik Chybie 20 maja, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 3-2 LKS 99 Pruchna 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Błyskawica Drogomyśl 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 26 maja, 17:00
LKS 99 Pruchna 2-1 Skałka Żabnica 27 maja, 16:00
Cukrownik Chybie 3-0 WSS Wisła 26 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 1-3 Pasjonat Dankowice 26 maja, 14:00
LKS Bestwina 0-0 Koszarawa Żywiec 26 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Spójnia Zebrzydowice 26 maja, 17:00
Tempo Puńców 8-0 LKS Leśna 27 maja, 17:00
Orzeł Łękawica 2-2 Czarni Jaworze 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 Orzeł Łękawica 2 czerwca, 17:00
Czarni Jaworze 0-2 Tempo Puńców 2 czerwca, 11:00
LKS Leśna 1-0 Czarni-Góral Żywiec 3 czerwca, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 1-5 LKS Bestwina 2 czerwca, 17:00
Koszarawa Żywiec 5-0 GLKS Wilkowice 2 czerwca, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-2 Cukrownik Chybie 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
WSS Wisła 3-2 LKS 99 Pruchna 2 czerwca, 14:00
Skałka Żabnica 8-4 Błyskawica Drogomyśl 2 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Skałka Żabnica 1-8 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 czerwca, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 1-2 WSS Wisła 9 czerwca, 17:00
LKS 99 Pruchna 3-5 Pasjonat Dankowice 10 czerwca, 16:00
Cukrownik Chybie 0-0 Koszarawa Żywiec 9 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 1-5 Spójnia Zebrzydowice 9 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 5-1 LKS Leśna 9 czerwca, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Czarni Jaworze 9 czerwca, 17:00
Tempo Puńców 0-1 Orzeł Łękawica 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Tempo Puńców 16 czerwca, 17:00
Orzeł Łękawica 3-2 Czarni-Góral Żywiec 16 czerwca, 17:00
Czarni Jaworze 4-4 LKS Bestwina 16 czerwca, 16:00
LKS Leśna 0-0 GLKS Wilkowice 17 czerwca, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 3-2 Cukrownik Chybie 16 czerwca, 17:00
Koszarawa Żywiec 2-1 LKS 99 Pruchna 16 czerwca, 17:00
Pasjonat Dankowice 4-2 Błyskawica Drogomyśl 16 czerwca, 17:00
WSS Wisła 7-0 Skałka Żabnica 16 czerwca, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska

Haiz IV liga 2017/2018 (śląska II)

Klasa A 2017/2018 (Bielsko-Biała)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas