[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Agroplon Głuszyna 34 82 26 4 4 93-23 13 3 1 44-7 13 1 3 49-16
2.  LZS Starowice 34 72 23 3 8 86-30 13 1 3 40-9 10 2 5 46-21
3.  Małapanew Ozimek 34 70 21 7 6 74-44 10 4 3 35-20 11 3 3 39-24
4.  KS Krapkowice 34 69 22 3 9 81-50 12 2 3 41-25 10 1 6 40-25 2 6 2 0 0 3-1
5.  Polonia Nysa 34 69 21 6 7 69-33 12 2 3 36-17 9 4 4 33-16 2 0 0 0 2 1-3
6.  Swornica Czarnowąsy 34 57 18 3 13 71-59 11 2 4 44-26 7 1 9 27-33
7.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 56 17 6 11 67-47 10 1 6 37-23 7 5 5 30-24
8.  Piast Strzelce Opolskie 34 55 15 10 9 62-48 8 6 3 33-24 7 4 6 29-24
9.  Porawie Większyce 34 53 16 5 13 68-62 8 3 6 37-36 8 2 7 31-26
10.  Start Namysłów 34 45 12 9 13 44-46 6 4 7 24-21 6 5 6 20-25
11.  Skalnik Gracze 34 38 10 8 16 44-58 5 3 9 21-32 5 5 7 23-26
12.  MKS Gogolin 34 35 9 8 17 47-61 6 3 8 28-32 3 5 9 19-29
13.  OKS Olesno 34 33 9 6 19 43-62 4 3 10 18-35 5 3 9 25-27
14.  Unia Kolonowskie 34 31 9 4 21 37-77 6 2 9 17-35 3 2 12 20-42
15.  Sparta Paczków 34 29 8 5 21 38-75 4 3 10 19-36 4 2 11 19-39
16.  LZS Gronowice 34 28 7 7 20 44-69 4 3 10 24-36 3 4 10 20-33 2 3 1 0 1 5-4
17.  KS Krasiejów 34 28 8 4 22 43-97 5 4 8 23-42 3 0 14 20-55 2 3 1 0 1 4-5
18.  LZS Kup 34 18 6 0 28 25-95 2 0 15 9-50 4 0 13 16-45
Chemik Kędzierzyn-Koźle został ukarany odjęciem jednego punktu za nieprawidłowości licencyjne.
LZS Kup wycofał się z rozgrywek po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Agroplon Głuszyna    1-1 3-0 0-0 1-1 1-0 5-1 4-0 0-1 2-0 4-0 2-0 2-1 4-0 4-1 2-1 6-0 3-0* 
 2 LZS Starowice1-2     1-3 2-0 1-0 1-0 1-0 3-1 4-0 3-0 0-2 0-0 2-0 2-1 7-0 3-0 6-0 3-0* 
 3 Małapanew Ozimek2-1 0-6     2-1 1-2 3-1 0-2 1-1 0-0 0-0 3-1 2-1 3-1 3-1 0-0 5-1 7-1 3-0* 
 4 KS Krapkowice2-0 3-0 1-4     1-0 3-0 3-3 2-1 0-6 3-0 4-3 5-2 1-3 3-1 0-0 3-2 4-0 3-0* 
 5 Polonia Nysa1-2 3-0 1-1 1-2     1-2 3-1 1-0 4-1 2-1 1-0 1-1 1-0 5-3 3-1 3-2 2-0 3-0* 
 6 Swornica Czarnowąsy3-2 0-1 3-1 2-0 0-2     1-1 4-2 1-5 4-0 1-1 3-1 3-1 4-2 4-2 0-1 8-2 3-2 
 7 Chemik Kędzierzyn-Koźle2-2 2-1 1-4 1-2 0-1 3-0     0-4 0-2 4-2 0-1 2-1 3-1 7-1 4-0 3-1 1-0 4-0 
 8 Piast Strzelce Opolskie0-3 3-2 2-0 2-0 3-3 2-2 2-2     2-1 1-2 2-2 1-1 3-1 1-2 1-0 2-2 3-0 3-1 
 9 Porawie Większyce1-2 2-6 3-3 5-2 1-4 1-3 1-4 1-1     1-2 1-1 3-1 3-1 2-1 3-2 1-0 5-3 3-0* 
 10 Start Namysłów0-2 1-1 2-3 0-3 0-2 5-0 1-0 1-0 2-4     3-0 2-2 1-1 0-1 4-0 0-0 1-0 1-2 
 11 Skalnik Gracze1-4 0-2 0-2 0-6 1-1 4-1 1-2 2-3 2-0 1-1     0-2 1-1 3-1 0-3 3-0 1-0 1-3 
 12 MKS Gogolin0-4 1-3 1-2 4-0 1-4 4-1 0-4 0-1 3-1 0-0 2-2     1-5 3-0 3-0 2-2 3-1 0-2 
 13 OKS Olesno0-5 0-3 2-2 1-2 1-4 3-1 1-2 0-1 2-1 0-0 0-2 0-3     0-0 3-1 1-3 0-2 4-3 
 14 Unia Kolonowskie0-2 1-6 1-4 0-7 0-3 0-2 2-1 1-1 0-1 1-3 1-0 2-0 2-1     1-0 0-0 2-4 3-0* 
 15 Sparta Paczków0-5 2-3 0-1 1-4 1-1 0-3 1-1 1-5 1-3 0-2 3-1 4-1 0-2 0-0     2-0 0-4 3-0* 
 16 LZS Gronowice1-3 2-1 0-2 3-4 2-1 2-3 1-1 2-4 2-2 1-2 0-0 2-0 0-2 1-5 0-2     3-1 2-3 
 17 KS Krasiejów1-5 0-6 2-4 0-2 2-1 0-5 1-2 1-1 2-1 2-2 1-4 0-0 1-1 3-1 1-5 3-2     3-0* 
 18 LZS Kup1-5 0-4 1-3 1-5 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 1-2 0-3* 3-2     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

OKS Olesno 4-3 LZS Kup 19 września, 17:00
LZS Gronowice 0-2 Małapanew Ozimek 5 sierpnia, 17:00
LZS Starowice 1-2 Agroplon Głuszyna 5 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 8-2 KS Krasiejów 5 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 3-1 Porawie Większyce 5 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 0-6 KS Krapkowice 5 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 0-1 Unia Kolonowskie 5 sierpnia, 11:00
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Sparta Paczków 5 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Polonia Nysa 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

LZS Kup 0-3 Polonia Nysa 12 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 sierpnia, 17:00
Unia Kolonowskie 1-1 Piast Strzelce Opolskie 12 sierpnia, 17:00
KS Krapkowice 3-0 Start Namysłów 12 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 1-1 Skalnik Gracze 12 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 0-0 MKS Gogolin 12 sierpnia, 14:00
Agroplon Głuszyna 1-0 Swornica Czarnowąsy 12 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 1-3 LZS Gronowice 12 sierpnia, 17:00
LZS Starowice 1-3 Małapanew Ozimek 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

LZS Gronowice 2-3 LZS Kup 13 września, 17:30
LZS Starowice 2-0 OKS Olesno 15 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 3-1 Małapanew Ozimek 15 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin 0-4 Agroplon Głuszyna 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 1-0 KS Krasiejów 15 sierpnia, 13:00
Start Namysłów 2-4 Porawie Większyce 15 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-0 KS Krapkowice 15 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 7-1 Unia Kolonowskie 15 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 3-1 Sparta Paczków 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

LZS Kup 1-2 Sparta Paczków 19 sierpnia, 17:00
Unia Kolonowskie 0-3 Polonia Nysa 19 sierpnia, 17:00
KS Krapkowice 3-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 1-1 Piast Strzelce Opolskie 19 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 2-2 Start Namysłów 19 sierpnia, 17:00
Agroplon Głuszyna 4-0 Skalnik Gracze 19 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek 2-1 MKS Gogolin 19 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 3-1 Swornica Czarnowąsy 19 sierpnia, 17:00
LZS Gronowice 2-1 LZS Starowice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Swornica Czarnowąsy 0-1 LZS Gronowice 26 sierpnia, 13:00
MKS Gogolin 1-5 OKS Olesno 26 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 0-2 Małapanew Ozimek 26 sierpnia, 11:00
Start Namysłów 0-2 Agroplon Głuszyna 26 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-0 KS Krasiejów 27 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Porawie Większyce 26 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 1-2 KS Krapkowice 26 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 0-0 Unia Kolonowskie 26 sierpnia, 17:00
LZS Kup 0-4 LZS Starowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

LZS Kup 1-0 Unia Kolonowskie 2 września, 17:00
KS Krapkowice 0-0 Sparta Paczków 2 września, 17:00
Porawie Większyce 1-4 Polonia Nysa 2 września, 17:00
KS Krasiejów 1-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 września, 17:00
Agroplon Głuszyna 4-0 Piast Strzelce Opolskie 2 września, 17:00
Małapanew Ozimek 0-0 Start Namysłów 2 września, 13:00
OKS Olesno 0-2 Skalnik Gracze 2 września, 17:00
LZS Gronowice 2-0 MKS Gogolin 2 września, 17:00
LZS Starowice 1-0 Swornica Czarnowąsy 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Swornica Czarnowąsy 3-2 LZS Kup 9 września, 16:00
MKS Gogolin 1-3 LZS Starowice 9 września, 16:00
Skalnik Gracze 3-0 LZS Gronowice 9 września, 13:00
Start Namysłów 1-1 OKS Olesno 9 września, 12:30
Piast Strzelce Opolskie 2-0 Małapanew Ozimek 9 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-2 Agroplon Głuszyna 9 września, 16:00
Polonia Nysa 2-0 KS Krasiejów 9 września, 16:00
Sparta Paczków 1-3 Porawie Większyce 9 września, 13:00
Unia Kolonowskie 0-7 KS Krapkowice 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

LZS Kup 1-5 KS Krapkowice 16 września, 16:00
Porawie Większyce 2-1 Unia Kolonowskie 16 września, 16:00
KS Krasiejów 1-5 Sparta Paczków 16 września, 16:00
Agroplon Głuszyna 1-1 Polonia Nysa 16 września, 16:00
Małapanew Ozimek 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 września, 16:00
OKS Olesno 0-1 Piast Strzelce Opolskie 16 września, 16:00
LZS Gronowice 1-2 Start Namysłów 17 września, 16:00
LZS Starowice 0-2 Skalnik Gracze 16 września, 11:00
Swornica Czarnowąsy 3-1 MKS Gogolin 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

MKS Gogolin 0-2 LZS Kup 23 września, 16:00
Skalnik Gracze 4-1 Swornica Czarnowąsy 23 września, 13:00
Start Namysłów 1-1 LZS Starowice 23 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 2-2 LZS Gronowice 23 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-1 OKS Olesno 23 września, 16:00
Polonia Nysa 1-1 Małapanew Ozimek 23 września, 14:00
Sparta Paczków 0-5 Agroplon Głuszyna 23 września, 16:00
Unia Kolonowskie 2-4 KS Krasiejów 4 października, 16:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) w Krasiejowie odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Krapkowice 0-6 Porawie Większyce 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

LZS Kup 1-2 Porawie Większyce 30 września, 13:00
KS Krasiejów 0-2 KS Krapkowice 30 września, 15:00
Agroplon Głuszyna 4-0 Unia Kolonowskie 30 września, 15:00
Małapanew Ozimek 0-0 Sparta Paczków 30 września, 15:00
OKS Olesno 1-4 Polonia Nysa 30 września, 15:00
LZS Gronowice 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 października, 15:00
LZS Starowice 3-1 Piast Strzelce Opolskie 30 września, 15:00
Swornica Czarnowąsy 4-0 Start Namysłów 30 września, 15:00
MKS Gogolin 2-2 Skalnik Gracze 30 września, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Skalnik Gracze 1-3 LZS Kup 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 października, 13:00) odwołany
Start Namysłów 2-2 MKS Gogolin 7 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 2-2 Swornica Czarnowąsy 7 października, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-1 LZS Starowice 7 października, 15:00
Polonia Nysa 3-2 LZS Gronowice 7 października, 15:00
Sparta Paczków 0-2 OKS Olesno 7 października, 15:00
Unia Kolonowskie 1-4 Małapanew Ozimek 7 października, 15:00
KS Krapkowice 2-0 Agroplon Głuszyna 7 października, 15:00
Porawie Większyce 5-3 KS Krasiejów 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

LZS Kup 3-2 KS Krasiejów 14 października, 15:00
Agroplon Głuszyna 0-1 Porawie Większyce 14 października, 15:00
Małapanew Ozimek 2-1 KS Krapkowice 14 października, 15:00
OKS Olesno 0-0 Unia Kolonowskie 14 października, 15:00
LZS Gronowice 0-2 Sparta Paczków 14 października, 15:00
LZS Starowice 1-0 Polonia Nysa 14 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 października, 15:00
MKS Gogolin 0-1 Piast Strzelce Opolskie 14 października, 15:00
Skalnik Gracze 1-1 Start Namysłów 14 października, 13:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Start Namysłów 1-2 LZS Kup 21 października, 11:00
Piast Strzelce Opolskie 2-2 Skalnik Gracze 21 października, 14:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-1 MKS Gogolin 21 października, 14:00
Polonia Nysa 1-2 Swornica Czarnowąsy 21 października, 14:00
Sparta Paczków 2-3 LZS Starowice 21 października, 14:00
Unia Kolonowskie 0-0 LZS Gronowice 21 października, 14:00
KS Krapkowice 1-3 OKS Olesno 21 października, 14:00
Porawie Większyce 3-3 Małapanew Ozimek 21 października, 14:00
KS Krasiejów 1-5 Agroplon Głuszyna 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 października

LZS Kup 1-5 Agroplon Głuszyna 28 października, 14:00
Małapanew Ozimek 7-1 KS Krasiejów 28 października, 14:00
OKS Olesno 2-1 Porawie Większyce 28 października, 14:00
LZS Gronowice 3-4 KS Krapkowice 28 października, 14:00
LZS Starowice 2-1 Unia Kolonowskie 28 października, 14:00
Swornica Czarnowąsy 4-2 Sparta Paczków 28 października, 11:00
MKS Gogolin 1-4 Polonia Nysa 28 października, 14:00
Skalnik Gracze 1-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 28 października, 13:00
Start Namysłów 1-0 Piast Strzelce Opolskie 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Piast Strzelce Opolskie 3-1 LZS Kup 4 listopada, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-2 Start Namysłów 4 listopada, 13:00
Polonia Nysa 1-0 Skalnik Gracze 4 listopada, 13:00
Sparta Paczków 4-1 MKS Gogolin 4 listopada, 13:00
Unia Kolonowskie 0-2 Swornica Czarnowąsy 4 listopada, 13:00
KS Krapkowice 3-0 LZS Starowice 4 listopada, 13:00
Porawie Większyce 1-0 LZS Gronowice 4 listopada, 13:00
KS Krasiejów 1-1 OKS Olesno 4 listopada, 13:00
Agroplon Głuszyna 3-0 Małapanew Ozimek 4 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

LZS Kup 1-3 Małapanew Ozimek 11 listopada, 13:00
OKS Olesno 0-5 Agroplon Głuszyna 11 listopada, 13:00
LZS Gronowice 3-1 KS Krasiejów 11 listopada, 13:00
LZS Starowice 4-0 Porawie Większyce 11 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 2-0 KS Krapkowice 11 listopada, 13:00
MKS Gogolin 3-0 Unia Kolonowskie 11 listopada, 13:00
Skalnik Gracze 0-3 Sparta Paczków 11 listopada, 13:00
Start Namysłów 0-2 Polonia Nysa 11 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 2-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-0 LZS Kup 18 listopada, 13:00
Polonia Nysa 1-0 Piast Strzelce Opolskie 19 listopada, 13:00
Sparta Paczków 0-2 Start Namysłów 18 listopada, 13:00
Unia Kolonowskie 1-0 Skalnik Gracze 18 listopada, 13:00
KS Krapkowice 5-2 MKS Gogolin 18 listopada, 13:00
Porawie Większyce 1-3 Swornica Czarnowąsy 18 listopada, 13:00
KS Krasiejów 0-6 LZS Starowice 18 listopada, 13:00
Agroplon Głuszyna 2-1 LZS Gronowice 18 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 3-1 OKS Olesno 18 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 10-11 marca

LZS Kup 0-3 OKS Olesno
(wo)
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (11 kwietnia, 17:00)
Małapanew Ozimek 5-1 LZS Gronowice 11 marca, 15:00
Agroplon Głuszyna 1-1 LZS Starowice 10 marca, 15:00
KS Krasiejów 0-5 Swornica Czarnowąsy 10 marca, 15:00
Porawie Większyce 3-1 MKS Gogolin 10 marca, 15:00
KS Krapkowice 4-3 Skalnik Gracze 10 marca, 15:00
Unia Kolonowskie 1-3 Start Namysłów 10 marca, 15:00
Sparta Paczków 1-5 Piast Strzelce Opolskie 10 marca, 15:00
Polonia Nysa 3-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 marca, 15:00

Kolejka 19 - 17-18 marca

Małapanew Ozimek 0-6 LZS Starowice 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Nysa 3-0 LZS Kup
(wo)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-0 Sparta Paczków 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Unia Kolonowskie 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Namysłów 0-3 KS Krapkowice 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Gracze 2-0 Porawie Większyce 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Gogolin 3-1 KS Krasiejów 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Swornica Czarnowąsy 3-2 Agroplon Głuszyna 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Gronowice 0-2 OKS Olesno 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 24-25 marca

LZS Kup 0-3 LZS Gronowice
(wo)
OKS Olesno 0-3 LZS Starowice 24 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 3-1 Swornica Czarnowąsy 24 marca, 15:00
Agroplon Głuszyna 2-0 MKS Gogolin 24 marca, 15:00
KS Krasiejów 1-4 Skalnik Gracze 24 marca, 15:00
Porawie Większyce 1-2 Start Namysłów 24 marca, 15:00
KS Krapkowice 2-1 Piast Strzelce Opolskie 24 marca, 15:00
Unia Kolonowskie 2-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 marca, 15:00
Sparta Paczków 1-1 Polonia Nysa 24 marca, 15:00

Kolejka 21 - 31 marca

Sparta Paczków 3-0 LZS Kup
(wo)
Polonia Nysa 5-3 Unia Kolonowskie 31 marca, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 KS Krapkowice 31 marca, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Porawie Większyce 31 marca, 13:00
Start Namysłów 1-0 KS Krasiejów 31 marca, 13:00
Skalnik Gracze 1-4 Agroplon Głuszyna 31 marca, 13:00
MKS Gogolin 1-2 Małapanew Ozimek 31 marca, 13:00
Swornica Czarnowąsy 3-1 OKS Olesno 31 marca, 13:00
LZS Starowice 3-0 LZS Gronowice 31 marca, 13:00

Kolejka 22 - 7-8 kwietnia

LZS Starowice 3-0 LZS Kup
(wo)
LZS Gronowice 2-3 Swornica Czarnowąsy 7 kwietnia, 16:00
OKS Olesno 0-3 MKS Gogolin 7 kwietnia, 16:00
Małapanew Ozimek 3-1 Skalnik Gracze 7 kwietnia, 16:00
Agroplon Głuszyna 2-0 Start Namysłów 7 kwietnia, 16:00
KS Krasiejów 1-1 Piast Strzelce Opolskie 7 kwietnia, 16:00
Porawie Większyce 1-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 kwietnia, 16:00
KS Krapkowice 1-0 Polonia Nysa 7 kwietnia, 16:00
Unia Kolonowskie 1-0 Sparta Paczków 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Unia Kolonowskie 3-0 LZS Kup
(wo)
Sparta Paczków 1-4 KS Krapkowice 14 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 4-1 Porawie Większyce 14 kwietnia, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-0 KS Krasiejów 14 kwietnia, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Agroplon Głuszyna 14 kwietnia, 16:00
Start Namysłów 2-3 Małapanew Ozimek 14 kwietnia, 16:00
Skalnik Gracze 1-1 OKS Olesno 14 kwietnia, 16:00
MKS Gogolin 2-2 LZS Gronowice 14 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy 0-1 LZS Starowice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

LZS Kup 0-3 Swornica Czarnowąsy
(wo)
LZS Starowice 0-0 MKS Gogolin 21 kwietnia, 16:30
LZS Gronowice 0-0 Skalnik Gracze 21 kwietnia, 16:30
OKS Olesno 0-0 Start Namysłów 21 kwietnia, 16:30
Małapanew Ozimek 1-1 Piast Strzelce Opolskie 21 kwietnia, 16:30
Agroplon Głuszyna 5-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 kwietnia, 16:30
KS Krasiejów 2-1 Polonia Nysa 21 kwietnia, 16:30
Porawie Większyce 3-2 Sparta Paczków 21 kwietnia, 16:30
KS Krapkowice 3-1 Unia Kolonowskie 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

KS Krapkowice 3-0 LZS Kup
(wo)
Unia Kolonowskie 0-1 Porawie Większyce 28 kwietnia, 17:00
Sparta Paczków 0-4 KS Krasiejów 28 kwietnia, 17:00
Polonia Nysa 1-2 Agroplon Głuszyna 28 kwietnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-4 Małapanew Ozimek 28 kwietnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-1 OKS Olesno 28 kwietnia, 17:00
Start Namysłów 0-0 LZS Gronowice 28 kwietnia, 17:00
Skalnik Gracze 0-2 LZS Starowice 28 kwietnia, 13:00
MKS Gogolin 4-1 Swornica Czarnowąsy 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 1 maja

LZS Kup 0-3 MKS Gogolin
(wo)
Swornica Czarnowąsy 1-1 Skalnik Gracze 1 maja, 17:00
LZS Starowice 3-0 Start Namysłów 1 maja, 17:00
LZS Gronowice 2-4 Piast Strzelce Opolskie 1 maja, 17:00
OKS Olesno 1-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 1-2 Polonia Nysa 1 maja, 17:00
Agroplon Głuszyna 4-1 Sparta Paczków 1 maja, 17:00
KS Krasiejów 3-1 Unia Kolonowskie 1 maja, 13:00
Porawie Większyce 5-2 KS Krapkowice 1 maja, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 maja

Porawie Większyce 3-0 LZS Kup
(wo)
KS Krapkowice 4-0 KS Krasiejów 5 maja, 17:00
Unia Kolonowskie 0-2 Agroplon Głuszyna 5 maja, 17:00
Sparta Paczków 0-1 Małapanew Ozimek 5 maja, 17:00
Polonia Nysa 1-0 OKS Olesno 5 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-1 LZS Gronowice 5 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-2 LZS Starowice 5 maja, 17:00
Start Namysłów 5-0 Swornica Czarnowąsy 5 maja, 17:00
Skalnik Gracze 0-2 MKS Gogolin 5 maja, 13:00

Kolejka 28 - 12-13 maja

LZS Kup 0-3 Skalnik Gracze
(wo)
MKS Gogolin 0-0 Start Namysłów 12 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 4-2 Piast Strzelce Opolskie 12 maja, 17:00
LZS Starowice 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 maja, 17:00
LZS Gronowice 2-1 Polonia Nysa 12 maja, 17:00
OKS Olesno 3-1 Sparta Paczków 12 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 3-1 Unia Kolonowskie 13 maja, 13:00
Agroplon Głuszyna 0-0 KS Krapkowice 12 maja, 17:00
KS Krasiejów 2-1 Porawie Większyce 12 maja, 17:00

Kolejka 29 - 16 maja

KS Krasiejów 3-0 LZS Kup
(wo)
Porawie Większyce 1-2 Agroplon Głuszyna 15 maja, 18:00
KS Krapkowice 1-4 Małapanew Ozimek 16 maja, 18:00
Unia Kolonowskie 2-1 OKS Olesno 16 maja, 18:00
Sparta Paczków 2-0 LZS Gronowice 16 maja, 18:00
Polonia Nysa 3-0 LZS Starowice 16 maja, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 Swornica Czarnowąsy 16 maja, 18:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 MKS Gogolin 16 maja, 18:00
Start Namysłów 3-0 Skalnik Gracze 16 maja, 18:00

Kolejka 30 - 19-20 maja

LZS Kup 0-3 Start Namysłów
(wo)
Skalnik Gracze 2-3 Piast Strzelce Opolskie 19 maja, 13:00
MKS Gogolin 0-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 0-2 Polonia Nysa 19 maja, 17:00
LZS Starowice 7-0 Sparta Paczków 19 maja, 17:00
LZS Gronowice 1-5 Unia Kolonowskie 19 maja, 13:00
OKS Olesno 1-2 KS Krapkowice 19 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 0-0 Porawie Większyce 19 maja, 17:00
Agroplon Głuszyna 6-0 KS Krasiejów 19 maja, 17:00

Kolejka 31 - 26-27 maja

Agroplon Głuszyna 3-0 LZS Kup
(wo)
KS Krasiejów 2-4 Małapanew Ozimek 26 maja, 13:00
Porawie Większyce 3-1 OKS Olesno 26 maja, 17:00
KS Krapkowice 3-2 LZS Gronowice 26 maja, 17:00
Unia Kolonowskie 1-6 LZS Starowice 23 maja, 18:00
Sparta Paczków 0-3 Swornica Czarnowąsy 26 maja, 16:00
Polonia Nysa 1-1 MKS Gogolin 26 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Skalnik Gracze 26 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Start Namysłów 26 maja, 17:00

Kolejka 32 - 2-3 czerwca

LZS Kup 0-3 Piast Strzelce Opolskie
(wo)
Start Namysłów 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 1-1 Polonia Nysa 2 czerwca, 13:00
MKS Gogolin 3-0 Sparta Paczków 2 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 4-2 Unia Kolonowskie 2 czerwca, 17:00
LZS Starowice 2-0 KS Krapkowice 2 czerwca, 17:00
LZS Gronowice 2-2 Porawie Większyce 2 czerwca, 17:00
OKS Olesno 0-2 KS Krasiejów 2 czerwca, 17:00
Małapanew Ozimek 2-1 Agroplon Głuszyna 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) przerwany przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony

Kolejka 33 - 6 czerwca

Małapanew Ozimek 3-0 LZS Kup
(wo)
Agroplon Głuszyna 2-1 OKS Olesno 6 czerwca, 18:00
KS Krasiejów 3-2 LZS Gronowice 6 czerwca, 18:00
Porawie Większyce 2-6 LZS Starowice 6 czerwca, 18:00
KS Krapkowice 3-0 Swornica Czarnowąsy 6 czerwca, 18:00
Unia Kolonowskie 2-0 MKS Gogolin 6 czerwca, 18:00
Sparta Paczków 3-1 Skalnik Gracze 6 czerwca, 18:00
Polonia Nysa 2-1 Start Namysłów 6 czerwca, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-4 Piast Strzelce Opolskie 6 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 9 czerwca

LZS Kup 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Piast Strzelce Opolskie 3-3 Polonia Nysa 13 czerwca, 18:15
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Start Namysłów 4-0 Sparta Paczków 9 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 3-1 Unia Kolonowskie 9 czerwca, 17:00
MKS Gogolin 4-0 KS Krapkowice 9 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-5 Porawie Większyce 9 czerwca, 17:00
LZS Starowice 6-0 KS Krasiejów 9 czerwca, 17:00
LZS Gronowice 1-3 Agroplon Głuszyna 9 czerwca, 17:00
OKS Olesno 2-2 Małapanew Ozimek 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))
Baraże o udział w IV lidze (opolska)

III liga 2017/2018 (III)

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2017/2018 (lubuska)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska I)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska II)

Klasa okręgowa 2017/2018 (opolska I)
Klasa okręgowa 2017/2018 (opolska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas