[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Prudnik 30 66 21 3 6 73-21 13 1 1 46-8 8 2 5 27-13
2.  LZS Walce 30 58 18 4 8 81-49 10 1 4 43-18 8 3 4 38-31 2 6 2 0 0 3-1
3.  Orzeł Źlinice 30 58 17 7 6 70-47 10 3 2 35-22 7 4 4 35-25 2 0 0 0 2 1-3
4.  GKS Głuchołazy 30 52 16 4 10 79-64 9 3 3 46-26 7 1 7 33-38
5.  Racławia Racławice Śląskie 30 44 13 5 12 54-57 10 0 5 34-27 3 5 7 20-30
6.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 43 12 7 11 61-54 7 3 5 37-25 5 4 6 24-29 2 3 1 0 1 1-1
7.  LZS Racławiczki 30 43 13 4 13 67-64 7 3 5 41-32 6 1 8 26-32 2 3 1 0 1 1-1
8.  Orzeł Branice 30 42 11 9 10 52-53 6 4 5 33-24 5 5 5 19-29 2 4 1 1 0 5-1
9.  Victoria Cisek 30 42 12 6 12 69-67 6 5 4 29-28 6 1 8 40-39 2 1 0 1 1 1-5
10.  LZS Przywory 30 39 11 6 13 54-62 6 2 7 30-30 5 4 6 24-32 2 4 1 1 0 3-2
11.  GLKS Kietrz 30 39 9 12 9 47-52 7 4 4 27-19 2 8 5 20-33 2 1 0 1 1 2-3
12.  LZS Bodzanów 30 37 9 10 11 50-60 4 8 3 25-28 5 2 8 25-32
13.  Odra II Opole 30 35 10 5 15 67-65 6 2 7 37-33 4 3 8 30-32
14.  Porawie II Większyce 30 28 8 4 18 50-93 6 3 6 35-43 2 1 12 15-50
15.  LZS Jędrzychów 30 27 7 6 17 45-73 5 3 7 26-26 2 3 10 19-47
16.  Czarni Otmuchów 30 18 4 6 20 40-78 3 4 8 17-29 1 2 12 23-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Prudnik    3-0 2-0 3-1 1-1 2-1 2-1 5-0 4-0 4-0 4-1 2-0 1-3 5-0 6-0 2-0 
 2 LZS Walce0-0     1-0 8-1 3-0 0-3 3-1 5-0 4-1 1-3 0-1 2-3 3-1 5-1 4-1 4-2 
 3 Orzeł Źlinice0-5 1-2     2-0 4-1 1-1 3-2 1-0 4-3 5-1 1-1 2-0 2-2 4-3 3-1 2-0 
 4 GKS Głuchołazy1-0 2-4 1-2     4-1 4-2 5-1 0-3 3-1 2-2 3-3 4-2 4-0 1-1 6-2 6-2 
 5 Racławia Racławice Śląskie1-4 1-2 1-2 3-1     3-2 3-1 0-1 0-6 3-1 2-1 5-2 2-1 4-1 2-0 4-2 
 6 Naprzód Ujazd Niezdrowice4-1 1-1 1-7 3-4 0-2     0-1 0-1 2-1 6-1 3-3 4-0 5-2 3-0* 4-0 1-1 
 7 LZS Racławiczki0-3 2-2 2-6 3-5 3-0* 0-1     5-1 7-1 2-2 6-2 0-3 2-1 2-0 2-2 5-3 
 8 Orzeł Branice1-1 4-3 0-0 3-1 1-1 4-0 3-4     4-0 1-2 0-0 3-2 1-4 1-3 2-3 5-0 
 9 Victoria Cisek3-0 2-3 1-1 1-4 1-0 1-1 3-2 1-1     1-1 2-2 2-1 2-7 5-2 3-0 1-3 
 10 LZS Przywory0-4 3-7 0-2 6-1 0-2 2-0 2-0 2-3 4-5     1-1 2-2 2-0 3-0 0-2 3-1 
 11 GLKS Kietrz1-0 1-2 2-2 0-1 3-3 1-1 1-0 3-0* 0-1 1-2     1-1 3-1 2-1 4-2 4-2 
 12 LZS Bodzanów1-0 1-1 2-2 1-1 2-4 0-4 3-3 1-1 4-3 1-4 1-1     2-2 3-0 1-1 2-1 
 13 Odra II Opole0-4 2-5 5-0 1-7 1-1 6-1 1-3 1-1 0-5 0-2 7-1 1-2     5-0 3-0 4-1 
 14 Porawie II Większyce1-3 4-2 7-5 1-3 2-0 3-3 1-2 2-4 1-9 1-1 2-0 2-1 0-4     5-3 3-3 
 15 LZS Jędrzychów0-1 3-1 0-2 2-3 3-2 1-2 0-2 2-2 1-1 2-1 0-2 1-3 2-2 6-0     3-2 
 16 Czarni Otmuchów0-1 1-3 0-4 1-0 2-2 1-2 2-3 1-1 1-3 2-1 1-1 1-3 1-0 1-3 2-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Racławia Racławice Śląskie 1-2 LZS Walce 12 sierpnia, 17:00
LZS Racławiczki 0-3 LZS Bodzanów 12 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 1-1 GLKS Kietrz 12 sierpnia, 17:00
Porawie II Większyce 0-4 Odra II Opole 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 2-0 Czarni Otmuchów 12 sierpnia, 17:00
LZS Jędrzychów 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 13 sierpnia, 17:00
GKS Głuchołazy 3-1 Victoria Cisek 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 1-1 Pogoń Prudnik 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

LZS Walce 0-0 Pogoń Prudnik 19 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 1-1 Orzeł Branice 19 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-4 GKS Głuchołazy 19 sierpnia, 17:00
Czarni Otmuchów 2-2 LZS Jędrzychów 19 sierpnia, 17:00
Odra II Opole 5-0 Orzeł Źlinice 20 sierpnia, 17:00
GLKS Kietrz 2-1 Porawie II Większyce 20 sierpnia, 17:00
LZS Bodzanów 1-4 LZS Przywory 19 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 3-1 LZS Racławiczki 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LZS Racławiczki 2-2 LZS Walce 26 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 0-2 Racławia Racławice Śląskie 26 sierpnia, 17:00
Porawie II Większyce 2-1 LZS Bodzanów 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 1-1 GLKS Kietrz 26 sierpnia, 17:00
LZS Jędrzychów 2-2 Odra II Opole 27 sierpnia, 17:00
GKS Głuchołazy 6-2 Czarni Otmuchów 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 4-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 4-0 Victoria Cisek 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

LZS Walce 4-1 Victoria Cisek 2 września, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 Pogoń Prudnik 2 września, 17:00
Czarni Otmuchów 1-1 Orzeł Branice 2 września, 17:00
Odra II Opole 1-7 GKS Głuchołazy 3 września, 17:00
GLKS Kietrz 4-2 LZS Jędrzychów 2 września, 17:00
LZS Bodzanów 2-2 Orzeł Źlinice 2 września, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 4-1 Porawie II Większyce 3 września, 17:00
LZS Racławiczki 2-2 LZS Przywory 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LZS Przywory 3-7 LZS Walce 9 września, 16:00
Porawie II Większyce 1-2 LZS Racławiczki 10 września, 16:00
Orzeł Źlinice 4-1 Racławia Racławice Śląskie 9 września, 16:00
LZS Jędrzychów 1-3 LZS Bodzanów 9 września, 16:00
GKS Głuchołazy 3-3 GLKS Kietrz 9 września, 16:00
Orzeł Branice 1-4 Odra II Opole 10 września, 16:00
Pogoń Prudnik 2-0 Czarni Otmuchów 9 września, 16:00
Victoria Cisek 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

LZS Walce 0-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 września, 16:00
Czarni Otmuchów 1-3 Victoria Cisek 16 września, 16:00
Odra II Opole 0-4 Pogoń Prudnik 17 września, 16:00
GLKS Kietrz 3-0 Orzeł Branice 16 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w I połowie w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
LZS Bodzanów 1-1 GKS Głuchołazy 16 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 2-0 LZS Jędrzychów 16 września, 16:00
LZS Racławiczki 2-6 Orzeł Źlinice 17 września, 16:00
LZS Przywory 3-0 Porawie II Większyce 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Porawie II Większyce 4-2 LZS Walce 24 września, 16:00
Orzeł Źlinice 5-1 LZS Przywory 23 września, 16:00
LZS Jędrzychów 0-2 LZS Racławiczki 24 września, 16:00
GKS Głuchołazy 4-1 Racławia Racławice Śląskie 23 września, 16:00
Orzeł Branice 3-2 LZS Bodzanów 23 września, 16:00
Pogoń Prudnik 4-1 GLKS Kietrz 23 września, 16:00
Victoria Cisek 2-7 Odra II Opole 24 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Czarni Otmuchów 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

LZS Walce 4-2 Czarni Otmuchów 30 września, 15:00
Odra II Opole 6-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 1 października, 15:00
na boisku przy ul. Brzegowej
GLKS Kietrz 0-1 Victoria Cisek 30 września, 15:00
LZS Bodzanów 1-0 Pogoń Prudnik 30 września, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 0-1 Orzeł Branice 30 września, 15:00
LZS Racławiczki 3-5 GKS Głuchołazy 30 września, 15:00
LZS Przywory 0-2 LZS Jędrzychów 30 września, 15:00
Porawie II Większyce 7-5 Orzeł Źlinice 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Orzeł Źlinice 1-2 LZS Walce 7 października, 15:00
LZS Jędrzychów 6-0 Porawie II Większyce 8 października, 15:00
GKS Głuchołazy 2-2 LZS Przywory 7 października, 15:00
Orzeł Branice 3-4 LZS Racławiczki 7 października, 15:00
Pogoń Prudnik 1-1 Racławia Racławice Śląskie 7 października, 15:00
Victoria Cisek 2-1 LZS Bodzanów 7 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-3 GLKS Kietrz 7 października, 15:00
Czarni Otmuchów 1-0 Odra II Opole 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

LZS Walce 3-1 Odra II Opole 15 października, 15:00
GLKS Kietrz 4-2 Czarni Otmuchów 14 października, 15:00
LZS Bodzanów 0-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice 14 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 0-6 Victoria Cisek 14 października, 15:00
LZS Racławiczki 0-3 Pogoń Prudnik 14 października, 15:00
LZS Przywory 2-3 Orzeł Branice 14 października, 15:00
Porawie II Większyce 1-3 GKS Głuchołazy 15 października, 15:00
Orzeł Źlinice 3-1 LZS Jędrzychów 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

LZS Jędrzychów 3-1 LZS Walce 21 października, 14:00
GKS Głuchołazy 1-2 Orzeł Źlinice 21 października, 14:00
Orzeł Branice 1-3 Porawie II Większyce 22 października, 14:00
Pogoń Prudnik 4-0 LZS Przywory 21 października, 14:00
Victoria Cisek 3-2 LZS Racławiczki 21 października, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-2 Racławia Racławice Śląskie 21 października, 14:00
Czarni Otmuchów 1-3 LZS Bodzanów 21 października, 14:00
Odra II Opole 7-1 GLKS Kietrz 22 października, 14:00
na boisku przy ul. Brzegowej

Kolejka 12 - 28-29 października

LZS Walce 0-1 GLKS Kietrz 28 października, 14:00
LZS Bodzanów 2-2 Odra II Opole 28 października, 14:00
Racławia Racławice Śląskie 4-2 Czarni Otmuchów 28 października, 14:00
LZS Przywory 4-5 Victoria Cisek 28 października, 14:00
Porawie II Większyce 1-3 Pogoń Prudnik 29 października, 14:00
Orzeł Źlinice 1-0 Orzeł Branice 28 października, 14:00
LZS Jędrzychów 2-3 GKS Głuchołazy 28 października, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-1 LZS Racławiczki 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

GKS Głuchołazy 2-4 LZS Walce 4 listopada, 13:00
Orzeł Branice 2-3 LZS Jędrzychów 4 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 2-0 Orzeł Źlinice 4 listopada, 13:00
Victoria Cisek 5-2 Porawie II Większyce 5 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 6-1 LZS Przywory 4 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 2-3 LZS Racławiczki 4 listopada, 13:00
Odra II Opole 1-1 Racławia Racławice Śląskie 5 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 1-1 LZS Bodzanów 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

LZS Walce 2-3 LZS Bodzanów 11 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 2-1 GLKS Kietrz 11 listopada, 13:00
LZS Racławiczki 2-1 Odra II Opole 12 listopada, 13:00
LZS Przywory 3-1 Czarni Otmuchów 11 listopada, 13:00
Porawie II Większyce 3-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice 4-3 Victoria Cisek 11 listopada, 13:00
LZS Jędrzychów 0-1 Pogoń Prudnik 12 listopada, 13:00
GKS Głuchołazy 0-3 Orzeł Branice 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Orzeł Branice 4-3 LZS Walce 18 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 3-1 GKS Głuchołazy 18 listopada, 13:00
Victoria Cisek 3-0 LZS Jędrzychów 18 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-7 Orzeł Źlinice 18 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 1-3 Porawie II Większyce 18 listopada, 13:00
Odra II Opole 0-2 LZS Przywory 19 listopada, 13:00
GLKS Kietrz 1-0 LZS Racławiczki 18 listopada, 13:00
LZS Bodzanów 2-4 Racławia Racławice Śląskie 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

LZS Walce 3-0 Racławia Racławice Śląskie 10 marca, 15:00
LZS Bodzanów 3-3 LZS Racławiczki 10 marca, 15:00
GLKS Kietrz 1-2 LZS Przywory 10 marca, 15:00
Odra II Opole 5-0 Porawie II Większyce 11 marca, 15:00
Czarni Otmuchów 0-4 Orzeł Źlinice 10 marca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-0 LZS Jędrzychów 10 marca, 15:00
Victoria Cisek 1-4 GKS Głuchołazy 10 marca, 15:00
Pogoń Prudnik 5-0 Orzeł Branice 11 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 17-18 marca

Pogoń Prudnik 3-0 LZS Walce 15 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Branice 4-0 Victoria Cisek 16 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Głuchołazy 4-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Jędrzychów 3-2 Czarni Otmuchów 15 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Źlinice 2-2 Odra II Opole 16 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Porawie II Większyce 2-0 GLKS Kietrz 16 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Przywory 2-2 LZS Bodzanów 15 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Racławiczki 3-0 Racławia Racławice Śląskie 15 maja, 18:30
(wo)
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 18 - 24-25 marca

LZS Walce 3-1 LZS Racławiczki 24 marca, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 3-1 LZS Przywory 24 marca, 16:00
LZS Bodzanów 3-0 Porawie II Większyce 24 marca, 15:00
GLKS Kietrz 2-2 Orzeł Źlinice 24 marca, 15:00
Odra II Opole 3-0 LZS Jędrzychów 25 marca, 15:00
na boisku przy ul. Brzegowej
Czarni Otmuchów 1-0 GKS Głuchołazy 24 marca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-1 Orzeł Branice 24 marca, 15:00
Victoria Cisek 3-0 Pogoń Prudnik 24 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca

Victoria Cisek 2-3 LZS Walce 31 marca, 13:00
Pogoń Prudnik 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 31 marca, 13:00
Orzeł Branice 5-0 Czarni Otmuchów 31 marca, 13:00
GKS Głuchołazy 4-0 Odra II Opole 31 marca, 13:00
LZS Jędrzychów 0-2 GLKS Kietrz 31 marca, 13:00
Orzeł Źlinice 2-0 LZS Bodzanów 31 marca, 13:00
Porawie II Większyce 2-0 Racławia Racławice Śląskie 31 marca, 13:00
LZS Przywory 2-0 LZS Racławiczki 31 marca, 13:00

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

LZS Walce 1-3 LZS Przywory 7 kwietnia, 16:00
LZS Racławiczki 2-0 Porawie II Większyce 8 kwietnia, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 1-2 Orzeł Źlinice 7 kwietnia, 16:00
LZS Bodzanów 1-1 LZS Jędrzychów 7 kwietnia, 16:00
GLKS Kietrz 0-1 GKS Głuchołazy 7 kwietnia, 16:00
Odra II Opole 1-1 Orzeł Branice 8 kwietnia, 16:00
Czarni Otmuchów 0-1 Pogoń Prudnik 7 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-1 Victoria Cisek 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 LZS Walce 14 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 1-3 Czarni Otmuchów 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 1-3 Odra II Opole 15 kwietnia, 16:00
Orzeł Branice 0-0 GLKS Kietrz 14 kwietnia, 16:00
GKS Głuchołazy 4-2 LZS Bodzanów 14 kwietnia, 16:00
LZS Jędrzychów 3-2 Racławia Racławice Śląskie 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Źlinice 3-2 LZS Racławiczki 14 kwietnia, 16:00
Porawie II Większyce 1-1 LZS Przywory 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

LZS Walce 5-1 Porawie II Większyce 22 kwietnia, 16:30
LZS Przywory 0-2 Orzeł Źlinice 21 kwietnia, 16:30
LZS Racławiczki 2-2 LZS Jędrzychów 21 kwietnia, 16:30
Racławia Racławice Śląskie 3-1 GKS Głuchołazy 21 kwietnia, 16:30
LZS Bodzanów 1-1 Orzeł Branice 21 kwietnia, 16:30
GLKS Kietrz 1-0 Pogoń Prudnik 21 kwietnia, 16:30
Odra II Opole 0-5 Victoria Cisek 22 kwietnia, 16:30
na boisku przy ul. Brzegowej
Czarni Otmuchów 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Czarni Otmuchów 1-3 LZS Walce 28 kwietnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-2 Odra II Opole 29 kwietnia, 17:00
Victoria Cisek 2-2 GLKS Kietrz 28 kwietnia, 17:00
Pogoń Prudnik 2-0 LZS Bodzanów 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Branice 1-1 Racławia Racławice Śląskie 28 kwietnia, 17:00
GKS Głuchołazy 5-1 LZS Racławiczki 28 kwietnia, 17:00
LZS Jędrzychów 2-1 LZS Przywory 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Źlinice 4-3 Porawie II Większyce 29 kwietnia, 14:30

Kolejka 24 - 1 maja

LZS Walce 1-0 Orzeł Źlinice 1 maja, 17:00
Porawie II Większyce 5-3 LZS Jędrzychów 1 maja, 17:00
LZS Przywory 6-1 GKS Głuchołazy 1 maja, 17:00
LZS Racławiczki 5-1 Orzeł Branice 1 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-4 Pogoń Prudnik 1 maja, 17:00
LZS Bodzanów 4-3 Victoria Cisek 1 maja, 17:00
GLKS Kietrz 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 1 maja, 17:00
Odra II Opole 4-1 Czarni Otmuchów 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Odra II Opole 2-5 LZS Walce 6 maja, 17:00
Czarni Otmuchów 1-1 GLKS Kietrz 5 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-0 LZS Bodzanów 5 maja, 17:00
Victoria Cisek 1-0 Racławia Racławice Śląskie 5 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 2-1 LZS Racławiczki 5 maja, 17:00
Orzeł Branice 1-2 LZS Przywory 5 maja, 17:00
GKS Głuchołazy 1-1 Porawie II Większyce 6 maja, 17:00
LZS Jędrzychów 0-2 Orzeł Źlinice 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

LZS Walce 4-1 LZS Jędrzychów 12 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 2-0 GKS Głuchołazy 12 maja, 17:00
Porawie II Większyce 2-4 Orzeł Branice 13 maja, 17:00
LZS Przywory 0-4 Pogoń Prudnik 12 maja, 17:00
LZS Racławiczki 7-1 Victoria Cisek 12 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 maja, 17:00
LZS Bodzanów 2-1 Czarni Otmuchów 12 maja, 17:00
GLKS Kietrz 3-1 Odra II Opole 13 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

LZS Racławiczki 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 19 maja, 17:00
GLKS Kietrz 1-2 LZS Walce 19 maja, 17:00
Odra II Opole 1-2 LZS Bodzanów 20 maja, 17:00
Czarni Otmuchów 2-2 Racławia Racławice Śląskie 19 maja, 17:00
Victoria Cisek 1-1 LZS Przywory 19 maja, 13:00
Pogoń Prudnik 5-0 Porawie II Większyce 20 maja, 17:00
Orzeł Branice 0-0 Orzeł Źlinice 19 maja, 17:00
GKS Głuchołazy 6-2 LZS Jędrzychów 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

LZS Walce 8-1 GKS Głuchołazy 26 maja, 17:00
LZS Jędrzychów 2-2 Orzeł Branice 26 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 0-5 Pogoń Prudnik 26 maja, 17:00
Porawie II Większyce 1-9 Victoria Cisek 27 maja, 17:00
LZS Przywory 2-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 maja, 17:00
LZS Racławiczki 5-3 Czarni Otmuchów 26 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 2-1 Odra II Opole 26 maja, 17:00
LZS Bodzanów 1-1 GLKS Kietrz 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 30 maja

LZS Bodzanów 1-1 LZS Walce 30 maja, 18:00
GLKS Kietrz 3-3 Racławia Racławice Śląskie 30 maja, 18:00
Odra II Opole 1-3 LZS Racławiczki 30 maja, 18:00
Czarni Otmuchów 2-1 LZS Przywory 30 maja, 18:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Porawie II Większyce 30 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Victoria Cisek 1-1 Orzeł Źlinice 30 maja, 18:00
Pogoń Prudnik 6-0 LZS Jędrzychów 30 maja, 18:00
Orzeł Branice 3-1 GKS Głuchołazy 30 maja, 18:00

Kolejka 30 - 2 czerwca

LZS Walce 5-0 Orzeł Branice 2 czerwca, 17:00
GKS Głuchołazy 1-0 Pogoń Prudnik 2 czerwca, 17:00
LZS Jędrzychów 1-1 Victoria Cisek 2 czerwca, 17:00
Orzeł Źlinice 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 2 czerwca, 17:00
Porawie II Większyce 3-3 Czarni Otmuchów 2 czerwca, 17:00
LZS Przywory 2-0 Odra II Opole 2 czerwca, 17:00
LZS Racławiczki 6-2 GLKS Kietrz 2 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 5-2 LZS Bodzanów 2 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (opolska)

Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018 (opolska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (opolska I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas