[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Haiz IV liga 2017/2018, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Radzionków 21 50 16 2 3 48-18 10 1 0 28-3 6 1 3 20-15
2.  Szombierki Bytom 21 41 12 5 4 33-14 6 3 2 20-7 6 2 2 13-7
3.  Przemsza Siewierz 21 40 13 1 7 32-26 5 1 4 18-13 8 0 3 14-13
4.  Śląsk Świętochłowice 21 38 11 5 5 45-28 5 3 2 20-13 6 2 3 25-15
5.  Polonia Łaziska Górne 21 37 11 4 6 42-25 6 1 4 24-12 5 3 2 18-13
6.  Sarmacja Będzin 20 34 10 4 6 44-24 6 1 3 27-11 4 3 3 17-13 1 1 0 1 0 2-2
7.  Gwarek Ornontowice 21 34 10 4 7 39-34 6 2 2 20-13 4 2 5 19-21 1 1 0 1 0 2-2
8.  MKS Myszków 21 33 10 3 8 36-26 6 1 3 23-11 4 2 5 13-15
9.  Polonia Poraj 21 29 8 5 8 27-32 5 3 3 16-12 3 2 5 11-20 1 1 0 1 0 1-1
10.  RKS Grodziec (Będzin) 20 29 8 5 7 42-32 4 2 4 27-19 4 3 3 15-13 1 1 0 1 0 1-1
11.  Warta Zawiercie 19 22 7 1 11 32-38 3 1 5 14-17 4 0 6 18-21 1 3 1 0 0 8-3
12.  Raków II Częstochowa 20 22 7 1 12 36-59 6 1 4 27-19 1 0 8 9-40 1 0 0 0 1 3-8
13.  Górnik Piaski (Czeladź) 21 20 6 2 13 17-34 5 1 5 13-13 1 1 8 4-21
14.  Sparta Lubliniec 21 15 4 3 14 25-56 4 2 5 16-19 0 1 9 9-37
15.  Piast II Gliwice 21 13 4 1 16 39-67 2 0 8 24-28 2 1 8 15-39
16.  Szczakowianka Jaworzno 20 12 2 6 12 23-47 1 3 5 12-21 1 3 7 11-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Radzionków    1-0 2-0 2-0 2-0 2-1 3-0 2-0 2-2 3-0 2-0 7-0 
 2 Szombierki Bytom3-1     0-1 1-1 1-0 1-1 0-1 2-0 4-1 3-0 1-1 4-0 
 3 Przemsza Siewierz1-4 0-1     0-0 1-0 1-3 2-0 0-2 3-1 6-1 4-1 
 4 Śląsk Świętochłowice0-1 4-2     1-2 1-1 2-1 4-2 1-0 4-1 2-2 1-1 
 5 Polonia Łaziska Górne1-2 0-1 0-1 1-4     1-1 3-0 2-1 3-1 4-0 6-1 3-0 
 6 Sarmacja Będzin1-1 1-2 1-2     0-3 4-0 4-0 8-1 2-0 3-0 3-2 
 7 Gwarek Ornontowice1-3 1-0 2-2 2-2     3-0 1-0 6-1 1-0 3-1 0-4 
 8 MKS Myszków0-1 3-1 1-5     1-0 1-1 0-1 7-0 4-0 3-0 3-2 
 9 Polonia Poraj1-1 3-0 2-1 2-3 1-1 1-0     1-2 2-1 2-1 1-2 0-0 
 10 RKS Grodziec (Będzin)0-1 3-0 3-4 3-4 1-4 3-0 1-1 5-3 1-1     7-1 
 11 Warta Zawiercie3-1 0-1 1-1 1-2 2-5 1-2 2-3     2-1 2-1 
 12 Raków II Częstochowa3-2 1-4 0-1 6-1 0-2 2-1 3-8     4-0 7-0 1-0 0-0 
 13 Górnik Piaski (Czeladź)2-2 0-1 0-1 0-4 2-0 0-1 2-0 1-0     4-1 2-1 0-2 
 14 Sparta Lubliniec1-3 0-1 1-6 1-2 1-1 2-0 0-1 2-2 3-2     4-1 1-0 
 15 Piast II Gliwice0-3 2-3 0-3 0-1 2-3 2-3 2-3 0-1 8-4     8-4 
 16 Szczakowianka Jaworzno0-1 1-4 2-2 0-3 1-3 3-3 1-3 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Sarmacja Będzin 1-2 Przemsza Siewierz 15 sierpnia, 11:00 (250)
Warta Zawiercie 2-1 Szczakowianka Jaworzno 12 sierpnia, 17:00 (250)
Śląsk Świętochłowice 2-2 Piast II Gliwice 12 sierpnia, 11:00 (250)
Sparta Lubliniec 2-0 Gwarek Ornontowice 12 sierpnia, 17:00 (200)
Polonia Poraj 1-0 MKS Myszków 12 sierpnia, 17:00 (300)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Ruch Radzionków 12 sierpnia, 17:00 (150)
Polonia Łaziska Górne 0-1 Szombierki Bytom 12 sierpnia, 17:00 (250)
Raków II Częstochowa 2-1 RKS Grodziec (Będzin) 13 sierpnia, 11:00 (100)
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Przemsza Siewierz 0-2 RKS Grodziec (Będzin) 19 sierpnia, 17:00 (150)
Szombierki Bytom 4-1 Raków II Częstochowa 19 sierpnia, 17:00 (150)
Ruch Radzionków 2-0 Polonia Łaziska Górne 19 sierpnia, 17:00 (300)
MKS Myszków 4-0 Górnik Piaski (Czeladź) 19 sierpnia, 17:00 (150)
Gwarek Ornontowice 3-0 Polonia Poraj 19 sierpnia, 17:00 (100)
Piast II Gliwice 8-4 Sparta Lubliniec 19 sierpnia, 12:00 (50)
Szczakowianka Jaworzno 1-4 Śląsk Świętochłowice 19 sierpnia, 13:00 (150)
Sarmacja Będzin 4-0 Warta Zawiercie 19 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Warta Zawiercie 0-1 Przemsza Siewierz 26 sierpnia, 11:00 (200)
Śląsk Świętochłowice 1-2 Sarmacja Będzin 26 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta Lubliniec 1-0 Szczakowianka Jaworzno 26 sierpnia, 17:00 (200)
Polonia Poraj 1-2 Piast II Gliwice 26 sierpnia, 14:45 (150)
pierwotnie zaplanowany na 14:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu problemów organizacyjnych
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Gwarek Ornontowice 26 sierpnia, 17:00 (150)
Polonia Łaziska Górne 2-1 MKS Myszków 26 sierpnia, 17:00 (150)
Raków II Częstochowa 3-2 Ruch Radzionków 27 sierpnia, 11:00 (50)
w Poraju
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Szombierki Bytom 26 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 4 - 2-3 września

Przemsza Siewierz 0-1 Szombierki Bytom 2 września, 16:00 (150)
Ruch Radzionków 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 2 września, 16:00 (300)
MKS Myszków 7-0 Raków II Częstochowa 2 września, 16:00 (150)
Gwarek Ornontowice 2-2 Polonia Łaziska Górne 2 września, 16:00 (150)
Piast II Gliwice 0-1 Górnik Piaski (Czeladź) 2 września, 12:00 (50)
Szczakowianka Jaworzno 3-3 Polonia Poraj 2 września, 13:00 (100)
Sarmacja Będzin 3-0 Sparta Lubliniec 2 września, 16:00 (100)
Warta Zawiercie 1-1 Śląsk Świętochłowice 3 września, 16:00 (200)

Kolejka 5 - 9-10 września

Śląsk Świętochłowice 4-2 Przemsza Siewierz 9 września, 16:00 (200)
Sparta Lubliniec 3-2 Warta Zawiercie 10 września, 16:00 (300)
Polonia Poraj 2-3 Sarmacja Będzin 9 września, 16:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Szczakowianka Jaworzno 6 września, 17:00 (100)
Polonia Łaziska Górne 6-1 Piast II Gliwice 9 września, 16:00 (450)
Raków II Częstochowa 6-1 Gwarek Ornontowice 10 września, 11:00 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 5-3 MKS Myszków 9 września, 16:00 (50)
Szombierki Bytom 3-1 Ruch Radzionków 9 września, 16:00 (350)

Kolejka 6 - 16-17 września

Przemsza Siewierz 1-4 Ruch Radzionków 16 września, 16:00 (150)
MKS Myszków 0-1 Szombierki Bytom 16 września, 16:00 (100)
Gwarek Ornontowice 1-0 RKS Grodziec (Będzin) 16 września, 16:00 (100)
Piast II Gliwice 2-3 Raków II Częstochowa 16 września, 12:00 (50)
Szczakowianka Jaworzno 2-2 Polonia Łaziska Górne 16 września, 13:00 (100)
Warta Zawiercie 1-2 Polonia Poraj 16 września, 11:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-4 Sarmacja Będzin 16 września, 16:00 (150)
Sparta Lubliniec 1-6 Śląsk Świętochłowice 17 września, 16:00 (150)

Kolejka 7 - 23-24 września

Sparta Lubliniec 0-1 Przemsza Siewierz 25 listopada, 13:30 (100)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Polonia Poraj 2-1 Śląsk Świętochłowice 25 listopada, 13:30 (100)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Warta Zawiercie 25 listopada, 13:30 (80)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Polonia Łaziska Górne 1-1 Sarmacja Będzin 25 listopada, 13:30 (50)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Raków II Częstochowa 0-0 Szczakowianka Jaworzno 25 listopada, 13:30 (50)
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
RKS Grodziec (Będzin) 7-1 Piast II Gliwice 25 listopada, 13:30 (100)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Szombierki Bytom 1-0 Gwarek Ornontowice 25 listopada, 13:30 (150)
w pierwotnym terminie (23 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Ruch Radzionków 3-0 MKS Myszków 25 listopada, 13:30 (300)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Przemsza Siewierz 2-0 MKS Myszków 30 września, 16:00 (200)
Gwarek Ornontowice 1-3 Ruch Radzionków 30 września, 16:00 (150)
Piast II Gliwice 0-3 Szombierki Bytom 30 września, 12:00 (100)
Szczakowianka Jaworzno 1-3 RKS Grodziec (Będzin) 30 września, 13:00 (100)
Sarmacja Będzin 8-1 Raków II Częstochowa 30 września, 11:00 (100)
Warta Zawiercie 1-2 Polonia Łaziska Górne 30 września, 11:00 (100)
Śląsk Świętochłowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 30 września, 16:00 (150)
Sparta Lubliniec 0-1 Polonia Poraj 30 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 7-8 października

Polonia Poraj 3-0 Przemsza Siewierz 7 października, 15:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 Sparta Lubliniec 7 października, 15:00 (100)
Polonia Łaziska Górne 1-4 Śląsk Świętochłowice 7 października, 15:00 (100)
Raków II Częstochowa 3-8 Warta Zawiercie 8 października, 11:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Sarmacja Będzin 7 października, 15:00 (100)
Szombierki Bytom 4-0 Szczakowianka Jaworzno 8 października, 12:00 (200)
Ruch Radzionków 7-0 Piast II Gliwice 7 października, 15:00 (300)
MKS Myszków 1-5 Gwarek Ornontowice 7 października, 15:00 (150)

Kolejka 10 - 14-15 października

Przemsza Siewierz 1-3 Gwarek Ornontowice 14 października, 15:00 (150)
Piast II Gliwice 0-1 MKS Myszków 13 października, 14:00 (40)
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Ruch Radzionków 14 października, 13:00 (100)
Sarmacja Będzin 1-1 Szombierki Bytom 14 października, 15:00 (300)
Warta Zawiercie 2-3 RKS Grodziec (Będzin) 14 października, 15:00 (250)
Śląsk Świętochłowice 4-2 Raków II Częstochowa 14 października, 15:00 (200)
Sparta Lubliniec 1-2 Polonia Łaziska Górne 14 października, 15:00 (150)
Polonia Poraj 2-1 Górnik Piaski (Czeladź) 14 października, 15:00 (150)

Kolejka 11 - 21-22 października

Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Przemsza Siewierz 21 października, 15:00 (100)
Polonia Łaziska Górne 3-1 Polonia Poraj 21 października, 15:00 (100)
Raków II Częstochowa 7-0 Sparta Lubliniec 22 października, 11:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 3-4 Śląsk Świętochłowice 21 października, 15:00 (50)
Szombierki Bytom 2-0 Warta Zawiercie 21 października, 15:00 (150)
Ruch Radzionków 2-1 Sarmacja Będzin 21 października, 15:00 (400)
MKS Myszków 3-2 Szczakowianka Jaworzno 21 października, 15:00 (200)
Gwarek Ornontowice 0-4 Piast II Gliwice 21 października, 15:00 (100)

Kolejka 12 - 28-29 października

Przemsza Siewierz 6-1 Piast II Gliwice 28 października, 14:00 (100)
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Gwarek Ornontowice 28 października, 13:00 (70)
Sarmacja Będzin 0-3 MKS Myszków 28 października, 14:00 (50)
Warta Zawiercie 3-1 Ruch Radzionków 28 października, 11:00 (200)
Śląsk Świętochłowice 0-1 Szombierki Bytom 28 października, 14:00 (300)
Sparta Lubliniec 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 28 października, 14:00 (50)
Polonia Poraj 2-1 Raków II Częstochowa 28 października, 11:00 (50)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Polonia Łaziska Górne 28 października, 14:00 (50)

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Polonia Łaziska Górne 0-1 Przemsza Siewierz 4 listopada, 13:00 (100)
Raków II Częstochowa 4-0 Górnik Piaski (Czeladź) 5 listopada, 11:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Polonia Poraj 4 listopada, 13:00 (100)
Szombierki Bytom 1-1 Sparta Lubliniec 5 listopada, 14:00 (150)
Ruch Radzionków 2-0 Śląsk Świętochłowice 4 listopada, 13:00 (350)
MKS Myszków 0-1 Warta Zawiercie 4 listopada, 13:00 (200)
Gwarek Ornontowice 2-2 Sarmacja Będzin 4 listopada, 13:00 (50)
Piast II Gliwice 8-4 Szczakowianka Jaworzno 4 listopada, 12:00 (30)

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Przemsza Siewierz 4-1 Szczakowianka Jaworzno 11 listopada, 13:00 (100)
Sarmacja Będzin 3-2 Piast II Gliwice 11 listopada, 13:00 (100)
Warta Zawiercie 2-5 Gwarek Ornontowice 11 listopada, 13:00 (150)
Śląsk Świętochłowice 1-1 MKS Myszków 11 listopada, 13:00 (150)
Sparta Lubliniec 1-3 Ruch Radzionków 11 listopada, 13:00 (100)
Polonia Poraj 1-1 Szombierki Bytom 11 listopada, 13:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 RKS Grodziec (Będzin) 11 listopada, 13:00 (100)
Polonia Łaziska Górne 4-0 Raków II Częstochowa 11 listopada, 13:00 (50)

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Raków II Częstochowa 0-1 Przemsza Siewierz 18 listopada, 11:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 1-4 Polonia Łaziska Górne 18 listopada, 13:00 (50)
Szombierki Bytom 3-0 Górnik Piaski (Czeladź) 18 listopada, 13:00 (100)
Ruch Radzionków 2-0 Polonia Poraj 18 listopada, 13:00
MKS Myszków 3-0 Sparta Lubliniec 18 listopada, 13:00 (100)
Gwarek Ornontowice 1-0 Śląsk Świętochłowice 18 listopada, 13:00 (100)
Piast II Gliwice 2-3 Warta Zawiercie 18 listopada, 12:00 (50)
Szczakowianka Jaworzno 0-3 Sarmacja Będzin 18 listopada, 13:00 (50)

Kolejka 16 - 17-18 marca

Przemsza Siewierz 1-0 Sarmacja Będzin 11 kwietnia, 17:30 (200)
Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast II Gliwice 2-3 Śląsk Świętochłowice 17 marca, 12:00
w Rybniku-Kamieniu; na bocznym boisku Hotelu Olimpia
Gwarek Ornontowice 3-1 Sparta Lubliniec 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Myszków 1-0 Polonia Poraj 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Radzionków 2-0 Górnik Piaski (Czeladź) 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szombierki Bytom 1-1 Polonia Łaziska Górne 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Grodziec (Będzin) - Raków II Częstochowa 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

RKS Grodziec (Będzin) 3-4 Przemsza Siewierz 24 marca, 15:30 (100)
Raków II Częstochowa 1-4 Szombierki Bytom 25 marca, 11:00 (100)
na bocznym boisku
Polonia Łaziska Górne 1-2 Ruch Radzionków 24 marca, 15:30 (130)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 MKS Myszków 24 marca, 15:30 (70)
Polonia Poraj 1-1 Gwarek Ornontowice 24 marca, 15:30 (50)
Sparta Lubliniec 4-1 Piast II Gliwice 24 marca, 15:30 (150)
Śląsk Świętochłowice 1-1 Szczakowianka Jaworzno 24 marca, 15:30 (100)
Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 18 - 31 marca

Przemsza Siewierz 3-1 Warta Zawiercie 31 marca, 11:00 (200)
Sarmacja Będzin 1-2 Śląsk Świętochłowice 31 marca, 13:00 (100)
Szczakowianka Jaworzno 2-0 Sparta Lubliniec 31 marca, 13:00 (120)
Piast II Gliwice 2-3 Polonia Poraj 31 marca, 11:00 (50)
na stadionie Carbo
Gwarek Ornontowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 31 marca, 13:00 (100)
MKS Myszków 3-1 Polonia Łaziska Górne 31 marca, 13:00 (100)
Ruch Radzionków 3-0 Raków II Częstochowa 31 marca, 13:00 (300)
Szombierki Bytom 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 31 marca, 13:00 (150)

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Szombierki Bytom 0-1 Przemsza Siewierz 8 kwietnia, 11:00 (400)
RKS Grodziec (Będzin) 0-1 Ruch Radzionków 7 kwietnia, 17:00 (150)
Raków II Częstochowa 0-2 MKS Myszków 7 kwietnia, 12:30 (100)
Polonia Łaziska Górne 3-0 Gwarek Ornontowice 7 kwietnia, 17:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 Piast II Gliwice 7 kwietnia, 17:00 (70)
Polonia Poraj 0-0 Szczakowianka Jaworzno 7 kwietnia, 17:00 (100)
Sparta Lubliniec 1-1 Sarmacja Będzin 7 kwietnia, 17:00 (200)
Śląsk Świętochłowice 2-1 Warta Zawiercie 7 kwietnia, 17:00 (50)

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Przemsza Siewierz 0-0 Śląsk Świętochłowice 14 kwietnia, 17:00 (200)
Warta Zawiercie 2-1 Sparta Lubliniec 14 kwietnia, 11:00 (200)
Sarmacja Będzin 4-0 Polonia Poraj 14 kwietnia, 17:00 (100)
Szczakowianka Jaworzno 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) 14 kwietnia, 13:00 (150)
Piast II Gliwice 0-3 Polonia Łaziska Górne 14 kwietnia, 12:00 (50)
na stadionie Carbo
Gwarek Ornontowice 6-1 Raków II Częstochowa 14 kwietnia, 17:00 (100)
MKS Myszków 1-1 RKS Grodziec (Będzin) 14 kwietnia, 17:00 (200)
Ruch Radzionków 1-0 Szombierki Bytom 14 kwietnia, 17:00 (800)

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Sarmacja Będzin 2-0 Górnik Piaski (Czeladź) 21 kwietnia, 17:00 (100)
Śląsk Świętochłowice 4-1 Sparta Lubliniec 21 kwietnia, 17:00 (100)
Ruch Radzionków 2-0 Przemsza Siewierz 21 kwietnia, 17:00 (400)
Szombierki Bytom 1-1 MKS Myszków 21 kwietnia, 17:00 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Gwarek Ornontowice 21 kwietnia, 17:00 (100)
Raków II Częstochowa 1-0 Piast II Gliwice 21 kwietnia, 11:15 (50)
Polonia Łaziska Górne 3-0 Szczakowianka Jaworzno 21 kwietnia, 13:00 (100)
Polonia Poraj 1-2 Warta Zawiercie 21 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Przemsza Siewierz - Sparta Lubliniec 28 kwietnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice - Polonia Poraj 28 kwietnia, 17:00
Warta Zawiercie - Górnik Piaski (Czeladź) 28 kwietnia, 17:00
Sarmacja Będzin - Polonia Łaziska Górne 28 kwietnia, 17:00
Szczakowianka Jaworzno - Raków II Częstochowa 28 kwietnia, 13:00
Piast II Gliwice - RKS Grodziec (Będzin) 29 kwietnia, 11:00
na stadionie Carbo
Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom 28 kwietnia, 17:30
MKS Myszków - Ruch Radzionków 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

MKS Myszków - Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice
Szombierki Bytom - Piast II Gliwice
RKS Grodziec (Będzin) - Szczakowianka Jaworzno
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin
Polonia Łaziska Górne - Warta Zawiercie
Górnik Piaski (Czeladź) - Śląsk Świętochłowice
Polonia Poraj - Sparta Lubliniec

Kolejka 24 - 5-6 maja

Przemsza Siewierz - Polonia Poraj
Sparta Lubliniec - Górnik Piaski (Czeladź)
Śląsk Świętochłowice - Polonia Łaziska Górne
Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin - RKS Grodziec (Będzin)
Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom
Piast II Gliwice - Ruch Radzionków 5 maja, 12:00
na stadionie Carbo
Gwarek Ornontowice - MKS Myszków

Kolejka 25 - 12-13 maja

Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz
MKS Myszków - Piast II Gliwice
Ruch Radzionków - Szczakowianka Jaworzno
Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin
RKS Grodziec (Będzin) - Warta Zawiercie
Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice
Polonia Łaziska Górne - Sparta Lubliniec
Górnik Piaski (Czeladź) - Polonia Poraj

Kolejka 26 - 19-20 maja

Przemsza Siewierz - Górnik Piaski (Czeladź)
Polonia Poraj - Polonia Łaziska Górne
Sparta Lubliniec - Raków II Częstochowa
Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec (Będzin)
Warta Zawiercie - Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków
Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków
Piast II Gliwice - Gwarek Ornontowice 19 maja, 12:00
na stadionie Carbo

Kolejka 27 - 26-27 maja

Piast II Gliwice - Przemsza Siewierz 27 maja, 11:00
na stadionie Carbo
Gwarek Ornontowice - Szczakowianka Jaworzno
MKS Myszków - Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków - Warta Zawiercie
Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec (Będzin) - Sparta Lubliniec
Raków II Częstochowa - Polonia Poraj
Polonia Łaziska Górne - Górnik Piaski (Czeladź)

Kolejka 28 - 30 maja

Przemsza Siewierz - Polonia Łaziska Górne
Górnik Piaski (Czeladź) - Raków II Częstochowa
Polonia Poraj - RKS Grodziec (Będzin)
Sparta Lubliniec - Szombierki Bytom
Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków
Warta Zawiercie - MKS Myszków
Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice
Szczakowianka Jaworzno - Piast II Gliwice

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz
Piast II Gliwice - Sarmacja Będzin 2 czerwca, 12:00
na stadionie Carbo
Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie
MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice
Ruch Radzionków - Sparta Lubliniec
Szombierki Bytom - Polonia Poraj
RKS Grodziec (Będzin) - Górnik Piaski (Czeladź)
Raków II Częstochowa - Polonia Łaziska Górne

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa
Polonia Łaziska Górne - RKS Grodziec (Będzin)
Górnik Piaski (Czeladź) - Szombierki Bytom
Polonia Poraj - Ruch Radzionków
Sparta Lubliniec - MKS Myszków
Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie - Piast II Gliwice
Sarmacja Będzin - Szczakowianka Jaworzno

III liga 2017/2018 (III)

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2017/2018 (lubuska)
Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018 (opolska)
Haiz IV liga 2017/2018 (śląska II)

Klasa okręgowa Football Factory 2017/2018 (Częstochowa)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas