[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2017/2018, grupa: IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia 24 49 14 7 3 40-19 7 3 2 19-9 7 4 1 21-10 2 6 2 0 0 4-2
2.  Motor Lublin 24 49 15 4 5 53-21 10 2 1 37-8 5 2 4 16-13 2 0 0 0 2 2-4
3.  Chełmianka Chełm 24 46 14 4 6 39-20 5 2 4 14-11 9 2 2 25-9 2 4 1 1 0 3-1
4.  Wólczanka Wólka Pełkińska 25 46 13 7 5 41-25 7 2 3 20-15 6 5 2 21-10 2 1 0 1 1 1-3
5.  Stal Rzeszów 24 45 13 6 5 40-19 8 3 1 23-7 5 3 4 17-12
6.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 43 12 7 4 35-21 5 4 3 16-11 7 3 1 19-10
7.  Podhale Nowy Targ 25 40 11 7 7 39-28 6 4 3 22-14 5 3 4 17-14
8.  Orlęta Radzyń Podlaski 24 36 9 9 6 34-27 5 4 3 19-13 4 5 3 15-14
9.  Wiślanie Jaśkowice 24 34 9 7 8 38-41 5 5 2 22-15 4 2 6 16-26
10.  Soła Oświęcim 24 32 9 5 10 32-38 3 3 6 18-23 6 2 4 14-15
11.  Avia Świdnik 23 30 7 9 7 36-30 5 4 3 26-19 2 5 4 10-11
12.  Unia Tarnów 24 24 6 6 12 33-49 5 2 6 20-27 1 4 6 13-22
13.  Wisła Sandomierz 24 23 6 5 13 20-32 3 1 7 6-11 3 4 6 14-21
14.  Spartakus Daleszyce 23 20 5 5 13 22-43 3 2 6 9-16 2 3 7 13-27 3 9 3 0 0 4-0
15.  MKS Trzebinia 25 20 4 8 13 27-48 4 5 3 17-14 0 3 10 10-34 3 2 0 2 1 1-2
16.  Podlasie Biała Podlaska 23 20 3 11 9 23-34 2 7 3 12-13 1 4 6 11-21 4 2 0 2 2 1-4
17.  Karpaty Krosno 24 16 3 7 14 18-46 3 2 7 13-22 0 5 7 5-24
18.  JKS 1909 Jarosław 23 13 3 4 16 24-53 2 4 5 14-19 1 0 11 10-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Resovia    2-1 0-0 0-1 1-2 1-0 2-1 0-0 2-1 4-1 4-0 1-1 2-1 
 2 Motor Lublin1-2     1-0 1-0 0-0 2-0 4-0 3-0 4-4 5-0 5-0 2-1 5-0 4-1 
 3 Chełmianka Chełm2-1     1-1 1-2 0-2 1-2 1-2 1-0 1-1 2-0 1-0 3-0 
 4 Wólczanka Wólka Pełkińska1-0 0-2     0-1 0-3 1-0 4-3 2-1 1-1 2-0 2-0 5-2 2-2 
 5 Stal Rzeszów0-0 1-1 1-2 1-0     4-0 3-0 1-0 2-1 2-0 1-1 5-1 2-1 
 6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski1-2 0-0 2-1     1-1 1-2 0-3* 3-0 3-0 0-0 2-1 0-0 3-1 
 7 Podhale Nowy Targ1-0 1-3 2-1     4-0 0-3 1-1 1-1 1-2 3-3 3-0 3-0 0-0 2-0 
 8 Orlęta Radzyń Podlaski1-2 1-2 1-1 2-2 2-1     0-0 1-1 2-1 0-1 2-1 2-1 5-0 
 9 Wiślanie Jaśkowice0-0 1-5 1-1 1-2 2-2 3-0 0-0     1-1 2-0 2-1 5-1 4-2 
 10 Soła Oświęcim6-0 0-4 0-4 3-1 0-2 1-1 1-2     0-3 3-0 1-1 1-3 2-2 
 11 Avia Świdnik0-4 2-1 3-0 1-1 2-3 4-0 1-2     1-1 4-4 1-1 5-1 2-1 
 12 Unia Tarnów2-5 0-4 1-3 0-5 0-1 1-3 3-0 2-0 0-0     2-2 3-2 3-0 3-2 
 13 Wisła Sandomierz0-1 0-1 0-1 2-0 0-2 1-1 0-1 0-2 1-0     2-0 0-2 
 14 Spartakus Daleszyce0-1 1-3 0-2 0-0 1-2 0-0 0-3 1-4 3-1     1-0 2-0 
 15 MKS Trzebinia1-1 1-2 1-3 1-1 4-1 0-4 2-0 1-1 2-0     1-1 0-0 3-0 
 16 Podlasie Biała Podlaska1-1 1-1 0-0 1-2 1-1 2-2 1-1 1-3 0-1 0-0     1-0 3-1 
 17 Karpaty Krosno0-2 1-1 0-3 0-2 0-2 0-5 1-2 1-1 4-1 3-2 3-0     0-1 
 18 JKS 1909 Jarosław1-4 0-1 1-4 1-1 1-1 0-1 3-0 0-2 6-4 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Wiślanie Jaśkowice 1-2 Stal Rzeszów 11 sierpnia, 17:30 (600)
Mateusz Krasuski 32 - Piotr Prędota 17, Wojciech Reiman 90
w Skawinie
Wisła Sandomierz 0-1 Soła Oświęcim 12 sierpnia, 17:00 (700)
Mateusz Gleń 15
Chełmianka Chełm 2-0 MKS Trzebinia 12 sierpnia, 17:30 (700)
Ołeksij Prytulak 32, 45 (k)
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Spartakus Daleszyce 12 sierpnia, 17:00 (300)
Marek Gwóźdź 15, Mateusz Jurczak 52
Orlęta Radzyń Podlaski 5-0 JKS 1909 Jarosław 12 sierpnia, 17:00 (400)
Paweł Myśliwiecki 4, 43, Piotr Zmorzyński 5, Rafał Borysiuk 20 (k), Karol Kalita 66
Avia Świdnik 1-1 Unia Tarnów 12 sierpnia, 13:00 (500)
Krystian Mroczek 51 - Damian Lubera 58
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Karpaty Krosno 12 sierpnia, 17:00 (1100)
Podhale Nowy Targ 1-0 Motor Lublin 12 sierpnia, 17:00 (300)
Daniel Mikołajczyk 45
Resovia 4-0 Podlasie Biała Podlaska 12 sierpnia, 17:00 (350)
Mateusz Łakomy 11 (s), Szymon Kaliniec 51, Paweł Hass 68, Dawid Bieniasz 85

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Stal Rzeszów 0-0 Resovia 15 sierpnia, 17:00 (2500)
Motor Lublin 2-1 Podlasie Biała Podlaska 16 sierpnia, 19:00 (2941)
Maciej Zagórski 34 (s), Kamil Oziemczuk 53 - Maciej Wojczuk 6
Karpaty Krosno 0-5 Podhale Nowy Targ 15 sierpnia, 17:00 (700)
Błażej Cyfert 1, Marcin Przybylski 62, Sebastian Świerzbiński 74 (k), Konrad Buć 77, Michał Przemyk 80
Unia Tarnów 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia, 17:00 (550)
Tomasz Persona 9
JKS 1909 Jarosław 3-0 Avia Świdnik 15 sierpnia, 17:00 (500)
Krzysztof Zawiślak 47, 86, Ołeksandr Tarasenko 51
Spartakus Daleszyce 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 17:00 (400)
Bartosz Ciborowski 44, Rafał Borysiuk 45, Krystian Puton 81
MKS Trzebinia 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 sierpnia, 13:00 (200)
Mariusz Stokłosa 90 - Mateusz Kocur 32, Mateusz Podstolak 37, Kamil Hul 81
Soła Oświęcim 0-4 Chełmianka Chełm 15 sierpnia, 17:00 (350)
Ołeksij Prytulak 29, 31, Hubert Kotowicz 38, Paweł Uliczny 69
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Wisła Sandomierz 15 sierpnia, 17:00 (400)
Łukasz Popiela 42 (k), 83 (k)
w Skawinie

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Wisła Sandomierz 2-0 Stal Rzeszów 20 sierpnia, 17:00 (800)
Maciej Jakóbczyk 61, Damian Juda 65
Chełmianka Chełm 1-2 Wiślanie Jaśkowice 20 sierpnia, 17:00 (500)
Piotr Chodziutko 88 - Łukasz Popiela 44, Dariusz Żaba 50
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Soła Oświęcim 19 sierpnia, 17:00 (400)
Marek Gwóźdź 43, Mateusz Jurczak 64 - Marcin Drzymont 52
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 MKS Trzebinia 19 sierpnia, 11:00 (300)
Karol Kalita 63, Rafał Kiczuk 75 - Mateusz Majcherczyk 15
Avia Świdnik 1-1 Spartakus Daleszyce 19 sierpnia, 17:00 (400)
Mateusz Olszak 66 - Radosław Szmalec 47
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Seweryn Kaleta / od 86. minuty w bramce gospodarzy stał Sebastian Orzędowski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 JKS 1909 Jarosław 19 sierpnia, 17:00 (1100)
Kamil Łokieć 29, Mateusz Mąka 79, Łukasz Jamróz 88 (k) - Krzysztof Zawiślak 20
Podhale Nowy Targ 1-1 Unia Tarnów 19 sierpnia, 14:00 (300)
Artur Pląskowski 60 - Krzysztof Wrzosek 7 (k)
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Karpaty Krosno 19 sierpnia, 17:00 (400)
Kamil Pajnowski 59
Resovia 2-1 Motor Lublin 20 sierpnia, 17:00 (600)
Bartłomiej Buczek 8 (k), Szymon Kaliniec 24 - Konrad Nowak 19

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Stal Rzeszów 1-1 Motor Lublin 26 sierpnia, 16:00 (1000)
Michał Marczak 51 - Dawid Dzięgielewski 76
Karpaty Krosno 0-2 Resovia 26 sierpnia, 17:00 (700)
Bartłomiej Buczek 7 (k), Dawid Bieniasz 30
Unia Tarnów 3-2 Podlasie Biała Podlaska 26 sierpnia, 16:00 (300)
Krzysztof Wrzosek 17, Artur Hebda 29, Dawid Sojda 72 - Łukasz Bartkowski 57 (s), Marcin Kruczyk 77
JKS 1909 Jarosław 1-1 Podhale Nowy Targ 25 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Surmiak 35 - Michał Nawrot 58 (k)
Spartakus Daleszyce 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 sierpnia, 17:00 (400)
Mateusz Zawadzki 56 - Michał Janik 41, Kamil Łokieć 80
MKS Trzebinia 1-1 Avia Świdnik 26 sierpnia, 11:00 (250)
Jakub Ochman 43 (k) - Piotr Piekarski 75
Soła Oświęcim 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 sierpnia, 11:00 (100)
Marcin Szymczak 74 - Karol Kalita 30
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 26 sierpnia, 17:00 (400)
Konrad Kuliszewski 68 - Dawid Czyrny 84
w Skawinie
Wisła Sandomierz 0-1 Chełmianka Chełm 26 sierpnia, 17:00 (600)
Dawid Niewęgłowski 69

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Chełmianka Chełm 1-2 Stal Rzeszów 30 sierpnia, 17:00
Hubert Kotowicz 59 - Damian Drzewiecki 70 (s), Michał Maliszewski 82 (s)
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Wisła Sandomierz 30 sierpnia, 17:00 (300)
Mateusz Jurczak 47, Kamil Hul 62
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Wiślanie Jaśkowice 30 sierpnia, 17:00
Avia Świdnik 1-2 Soła Oświęcim 30 sierpnia, 17:00 (500)
Patryk Czułowski 28 - Dawid Wadas 49, Paweł Cygnar 67
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 MKS Trzebinia 30 sierpnia, 17:00 (800)
Michał Grunt 29, Mateusz Mąka 80 (k) - Michał Kowalik 57
Podhale Nowy Targ 3-3 Spartakus Daleszyce 30 sierpnia, 17:00 (150)
Michał Nawrot 3, 64 (k), Konrad Buć 82 - Wiktor Wołowiec 83, 90, Adrian Wychowaniec 86
Podlasie Biała Podlaska 3-1 JKS 1909 Jarosław 30 sierpnia, 17:00 (800)
Marcin Kruczyk 49, Maciej Wojczuk 80, Jarosław Kosieradzki 90 - Daniel Kmak 67
Resovia 2-1 Unia Tarnów 30 sierpnia, 17:00 (700)
Szymon Kaliniec 36, Damian Barszczak 68 - Robert Witek 23
Motor Lublin 5-0 Karpaty Krosno 30 sierpnia, 19:00 (3157)
Artur Gieraga 8 (k), Patryk Kołodziej 25 (s), Igor Korczakowski 43, Dmytro Koźban 51, Szymon Rak 89

Kolejka 6 - 2-3 września

Stal Rzeszów 5-1 Karpaty Krosno 2 września, 16:00 (500)
Sebastian Brocki 23, 59, Wojciech Reiman 25 (k), 43 (k), Michał Marczak 63 - Adrian Nowak 60
Unia Tarnów 0-4 Motor Lublin 2 września, 17:00 (400)
Dmytro Koźban 8, Kamil Oziemczuk 45, 57, Artur Gieraga 73 (k)
JKS 1909 Jarosław 1-4 Resovia 2 września, 16:00 (700)
Daniel Kmak 62 - Paweł Hass 36, Mirosław Kmiotek 41, Bartłomiej Buczek 51 (k), 57 (k)
Spartakus Daleszyce 2-0 Podlasie Biała Podlaska 3 września, 16:00 (200)
Bartosz Sot 67, Mateusz Dziubek 90
MKS Trzebinia 4-1 Podhale Nowy Targ 3 września, 16:00 (200)
Michał Kowalik 17, Marek Mizia 47, Przemysław Porębski 74, Mateusz Majcherczyk 90 - Michał Nawrot 78 (k)
Soła Oświęcim 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 września, 17:00 (300)
Wojciech Jamróz 37, Przemysław Knapik 59, Dawid Dynarek 64 (k) - Dominik Cheba 79
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Avia Świdnik 2 września, 13:00 (300)
Łukasz Popiela 83 (k) - Adam Nowak 68
w Skawinie
Wisła Sandomierz 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 3 września, 17:00 (500)
Andrij Nikanowycz 31 - Krystian Puton 80
Chełmianka Chełm 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 września, 16:00 (400)
Przemysław Banaszak 66 - Wołodymyr Chorolśkyj 90

Kolejka 7 - 9-10 września

Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Stal Rzeszów 8 września, 17:00 (1000)
Wojciech Reiman 79
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Chełmianka Chełm 9 września, 16:00
Krystian Puton 80 - Krystian Stolarczyk 20 (s), Mateusz Kompanicki 67
Avia Świdnik 4-4 Wisła Sandomierz 9 września, 16:00 (500)
Wojciech Białek 30, Adam Nowak 47, Konrad Kołodziej 61, Patryk Czułowski 69 - Jarosław Piątkowski 26, Patryk Wilk 45, Damian Juda 78, Mateusz Jarzynka 90 (s)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Wiślanie Jaśkowice 9 września, 16:00 (800)
(wo)
Mateusz Krasuski 28, Łukasz Popiela 40 (k)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez kibiców gospodarzy
Podhale Nowy Targ 0-3 Soła Oświęcim 9 września, 16:00 (150)
Paweł Cygnar 33, Przemysław Knapik 61, Mateusz Gleń 86
Podlasie Biała Podlaska 0-0 MKS Trzebinia 9 września, 13:00 (350)
Resovia 2-1 Spartakus Daleszyce 9 września, 16:00 (500)
Przemysław Pyrdek 18, 32 - Bartosz Sot 3
Motor Lublin 4-1 JKS 1909 Jarosław 13 września, 19:00 (2710)
Dmytro Koźban 27, Artur Gieraga 38, Konrad Nowak 68, 70 - Kamil Stachyra 33
Karpaty Krosno 4-1 Unia Tarnów 9 września, 17:00 (400)
Sebastian Białasik 2, 9, Mateusz Kantor 60, Grzegorz Gawle 90 - Krzysztof Wrzosek 90 (k)

Kolejka 8 - 16-17 września

Stal Rzeszów 1-0 Unia Tarnów 16 września, 16:00 (500)
Michał Marczak 77
JKS 1909 Jarosław 1-1 Karpaty Krosno 17 września, 16:00 (700)
Krzysztof Zawiślak 68 - Dawid Cempa 39
Spartakus Daleszyce 1-3 Motor Lublin 17 września, 16:00 (150)
Damian Gil 61 (k) - Dmytro Koźban 27, Konrad Nowak 86, Kamil Majkowski 90
MKS Trzebinia 1-1 Resovia 16 września, 13:00 (300)
Marek Mizia 60 - Bartłomiej Buczek 62
Soła Oświęcim 2-2 Podlasie Biała Podlaska 16 września, 11:00 (100)
Dawid Dynarek 37 (k), Przemysław Knapik 45 - Kamil Kocoł 39, Maciej Wojczuk 68
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Podhale Nowy Targ 16 września, 16:00 (250)
Paweł Galos 32, Konrad Kuliszewski 65, Michał Morawski 84
w Skawinie
Chełmianka Chełm 1-0 Avia Świdnik 16 września, 16:00 (600)
Przemysław Banaszak 5
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 16 września, 16:00 (400)
Maciej Lech 60 (k)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Wisła Sandomierz 15 września, 20:00 (1300)
Mateusz Mąka 29, Dominik Cheba 63, Łukasz Jamróz 90

Kolejka 9 - 23-24 września

Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Stal Rzeszów 23 września, 16:00
Arkadiusz Kot 29, Karol Kalita 90 - Daniel Koczon 6, Sebastian Brocki 27
Avia Świdnik 3-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 września, 16:00 (500)
Mateusz Olszak 32, Wojciech Białek 46, Piotr Piekarski 90
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Chełmianka Chełm 23 września, 16:00 (1000)
Podhale Nowy Targ 1-2 Wisła Sandomierz 23 września, 15:00 (100)
Artur Pląskowski 22 - Damian Juda 17, 86
Podlasie Biała Podlaska 2-2 Wiślanie Jaśkowice 23 września, 12:00
Paweł Zabielski 24, Kamil Kocoł 31 - Łukasz Popiela 56 (k), Maciej Bębenek 69
po meczu czerwoną kartką został ukarany także zawodnik gospodarzy - Mateusz Łakomy
Resovia 1-2 Soła Oświęcim 23 września, 16:00 (250)
Bartłomiej Buczek 81 - Konrad Kasolik 48, Arkadiusz Czapla 90
Motor Lublin 5-0 MKS Trzebinia 23 września, 18:00 (2620)
Kamil Majkowski 22, Dmytro Koźban 27, Artur Gieraga 33, Kamil Oziemczuk 59, Dawid Dzięgielewski 78
Karpaty Krosno 3-0 Spartakus Daleszyce 23 września, 16:00 (200)
Adrian Nowak 18, Grzegorz Gawle 51, Dawid Cempa 69
Unia Tarnów 3-2 JKS 1909 Jarosław 23 września, 16:00 (200)
Sebastian Zawrzykraj 28, Damian Lubera 79, Damian Bachara 89 - Bartłomiej Gliniak 39 (k), Kamil Stachyra 73

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Stal Rzeszów 2-1 JKS 1909 Jarosław 30 września, 16:00 (400)
Daniel Koczon 28, Piotr Prędota 56 - Rafał Surmiak 84
Spartakus Daleszyce 3-1 Unia Tarnów 1 października, 15:00 (300)
Mateusz Janiec 52, Bartosz Sot 54, Damian Gil 65 (k) - Krzysztof Wrzosek 32
MKS Trzebinia 0-0 Karpaty Krosno 29 września, 16:00 (150)
Soła Oświęcim 6-0 Motor Lublin 30 września, 16:00 (400)
Paweł Cygnar 3, 78, Krzysztof Hałgas 35, Marcin Drzymont 42, Mateusz Gleń 45, Kamil Szewczyk 72
Wiślanie Jaśkowice 0-0 Resovia 29 września, 16:00 (600)
w Skawinie
Wisła Sandomierz 0-2 Podlasie Biała Podlaska 1 października, 15:00
Maciej Wojczuk 12, 88 (k)
Chełmianka Chełm 0-2 Podhale Nowy Targ 30 września, 16:00 (600)
Artur Pląskowski 42, Sebastian Dziedzic 48
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 września, 12:00 (300)
Michał Janik 6, Łukasz Jamróz 20, Paweł Czajkowski 45
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Avia Świdnik 30 września, 15:00
Krystian Puton 53, Arkadiusz Kot 77 - Adam Nowak 23

Kolejka 11 - 7-8 października

Avia Świdnik 1-1 Stal Rzeszów 7 października, 15:00 (300)
Mateusz Olszak 54 - Adrian Buszta 81
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 7 października, 15:00 (700)
Łukasz Jamróz 48 - Bartosz Ciborowski 2, Krystian Puton 73
Podhale Nowy Targ 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 października, 15:00 (150)
Michał Nawrot 76 (k) - Maciej Lech 45 (k), Krzysztof Pietluch 82, Dawid Czyrny 90
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Chełmianka Chełm 7 października, 15:00 (700)
Paweł Komar 29 - Michał Wołos 86 (k)
Resovia 0-0 Wisła Sandomierz 7 października, 15:00 (500)
Motor Lublin 3-0 Wiślanie Jaśkowice 7 października, 18:00 (2198)
Paweł Kaczmarek 1, Kamil Oziemczuk 42, Dawid Dzięgielewski 71
Karpaty Krosno 1-2 Soła Oświęcim 7 października, 15:00 (200)
Adrian Nowak 56 - Przemysław Knapik 21, Arkadiusz Czapla 75
Unia Tarnów 2-2 MKS Trzebinia 7 października, 16:00 (400)
Damian Lubera 51, Artur Biały 84 - Przemysław Porębski 53, Marcin Kalinowski 83 (k)
JKS 1909 Jarosław 6-4 Spartakus Daleszyce 6 października, 15:00 (150)
Szymon Urbaniak 12, 14, Krzysztof Zawiślak 18, 22, Bartłomiej Gliniak 30 (k), Kamil Stachyra 32 - Bartosz Sot 47, Mateusz Janiec 50, Michał Jeziorski 51, Damian Gil 79

Kolejka 12 - 14-15 października

Stal Rzeszów 2-0 Spartakus Daleszyce 14 października, 15:00 (350)
Daniel Koczon 4 (k), Wojciech Reiman 90
MKS Trzebinia 3-0 JKS 1909 Jarosław 14 października, 15:00 (150)
Marek Mizia 18, Przemysław Porębski 38, Ernest Świętek 89
Soła Oświęcim 3-0 Unia Tarnów 14 października, 15:00 (200)
Krzysztof Hałgas 13, Arkadiusz Czapla 85, Dawid Dynarek 87 (k)
Wiślanie Jaśkowice 5-1 Karpaty Krosno 14 października, 14:30 (350)
Maciej Wcisło 38, 58, 64, Dawid Białek 87, Paweł Galos 90 - Dawid Cempa 35
w Skawinie
Wisła Sandomierz 0-1 Motor Lublin 15 października, 15:00 (900)
Konrad Nowak 79
Chełmianka Chełm 2-1 Resovia 15 października, 15:00 (600)
Przemysław Banaszak 16, Michał Kobiałka 63 - Przemysław Pyrdek 67
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2 Podlasie Biała Podlaska 14 października, 14:00 (200)
Wołodymyr Chorolśkyj 44, Marek Gwóźdź 50 - Paweł Radziszewski 3, Jarosław Kosieradzki 60
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Podhale Nowy Targ 14 października, 15:00
Adam Zawierucha 25, Adrian Zarzecki 82 - Michał Nawrot 3
Avia Świdnik 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 października, 15:00 (400)
Patryk Czułowski 61, Wojciech Białek 79 - Patryk Cheba 72, Łukasz Jamróz 77 (k), Michał Janik 82

Kolejka 13 - 21-22 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Stal Rzeszów 21 października, 18:00 (1600)
Tomasz Persona 37, Michał Janik 56 - Wojciech Reiman 45
Podhale Nowy Targ 1-1 Avia Świdnik 21 października, 14:00 (150)
Błażej Cyfert 77 - Krystian Mroczek 2
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 października, 14:00 (800)
Karol Buzun 67 - Adrian Zarzecki 33
Resovia 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 21 października, 15:00 (400)
Motor Lublin 1-0 Chełmianka Chełm 21 października, 17:00 (3320)
Dawid Dzięgielewski 87
Karpaty Krosno 3-2 Wisła Sandomierz 21 października, 14:00 (300)
Dawid Cempa 36, 90, Patryk Kołodziej 90 - Marcin Sudy 7, Arkadiusz Drapsa 64
Unia Tarnów 2-0 Wiślanie Jaśkowice 21 października, 14:00 (300)
Damian Lubera 36, Krzysztof Wrzosek 67 (k)
JKS 1909 Jarosław 0-1 Soła Oświęcim 21 października, 15:00 (150)
Krzysztof Hałgas 56
Spartakus Daleszyce 1-0 MKS Trzebinia 22 października, 15:00 (100)
Piotr Ostrowski 72

Kolejka 14 - 28-29 października

Stal Rzeszów 1-1 MKS Trzebinia 28 października, 14:00 (250)
Daniel Koczon 85 (k) - Michał Kowalik 4
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adam Wasiluk
Soła Oświęcim 1-3 Spartakus Daleszyce 28 października, 14:00 (100)
Dawid Wadas 77 - Bartosz Sot 33, 90, Maciej Załęcki 56 (k)
Wiślanie Jaśkowice 4-2 JKS 1909 Jarosław 28 października, 14:00 (150)
Maciej Bębenek 10, Bartosz Czarnecki 49, 71, Maciej Wcisło 73 - Dominik Ochał 22, 41
w Skawinie
Wisła Sandomierz 1-0 Unia Tarnów 29 października, 14:00 (400)
Patryk Wilk 42
Chełmianka Chełm 1-0 Karpaty Krosno 28 października, 14:30 (350)
Przemysław Banaszak 23
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Motor Lublin 28 października, 14:00 (500)
Krzysztof Pietluch 8
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Resovia 28 października, 14:00 (400)
Paweł Myśliwiecki 62 - Paweł Hass 74, Michał Ogrodnik 87
Avia Świdnik 2-1 Podlasie Biała Podlaska 28 października, 14:00 (400)
Wojciech Białek 54, Mateusz Jarzynka 85 - Paweł Komar 4
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Podhale Nowy Targ 28 października, 14:00
Łukasz Jamróz 61 - Przemysław Piwowarczyk 32
bez udziału publiczności

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Podhale Nowy Targ 2-1 Stal Rzeszów 4 listopada, 13:00 (100)
Artur Pląskowski 42, Arkadiusz Lewiński 69 - Arkadiusz Gil 53
Podlasie Biała Podlaska 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 listopada, 13:00
Maciej Wojczuk 38 - Tomasz Persona 16, Patryk Cheba 89
Resovia 1-0 Avia Świdnik 4 listopada, 13:00 (450)
Michał Ogrodnik 48
Motor Lublin 4-0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 listopada, 17:00 (2715)
Konrad Nowak 18, 43, 59, Paweł Kaczmarek 68
Karpaty Krosno 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 listopada, 14:00
Krzysztof Pietluch 42, Patryk Szewc 79, 82
Unia Tarnów 1-3 Chełmianka Chełm 4 listopada, 14:00 (300)
Damian Lubera 33 - Ołeksij Prytulak 37 (k), Przemysław Banaszak 42, Mateusz Kompanicki 54
JKS 1909 Jarosław 0-2 Wisła Sandomierz 4 listopada, 13:00 (250)
Jarosław Piątkowski 4, Maciej Ziółek 41
Spartakus Daleszyce 1-4 Wiślanie Jaśkowice 5 listopada, 14:00 (200)
Karol Skrzypek 6 - Maciej Bębenek 7, Paweł Galos 49, Dawid Białek 71, Piotr Morawski 90
MKS Trzebinia 2-0 Soła Oświęcim 4 listopada, 13:00 (300)
Bartosz Jagła 45, Marek Mizia 45

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Stal Rzeszów 3-0 Soła Oświęcim 12 listopada, 13:00 (400)
Wojciech Reiman 4, 13, Maciej Maślany 87
Wiślanie Jaśkowice 2-1 MKS Trzebinia 11 listopada, 13:00 (200)
Marcin Morawski 70, Maciej Wcisło 89 - Krzysztof Michalec 72
w Skawinie
Wisła Sandomierz 2-0 Spartakus Daleszyce 11 listopada, 13:00 (300)
Arkadiusz Drapsa 20, Damian Juda 40
Chełmianka Chełm 3-0 JKS 1909 Jarosław 12 listopada, 13:00 (400)
Przemysław Banaszak 47 (k), 79, Mateusz Kompanicki 90 (k)
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Unia Tarnów 11 listopada, 13:00 (300)
Maciej Lech 49 (k) - Dawid Sojda 2
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Karpaty Krosno 11 listopada, 13:00 (400)
Adrian Zarzecki 62, Rafał Kiczuk 79 - Grzegorz Gawle 53
Avia Świdnik 0-4 Motor Lublin 11 listopada, 13:00 (1000)
Patryk Słotwiński 13, Konrad Nowak 17, 20, Julien Tadrowski 39
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Resovia 12 listopada, 13:00
Tomasz Persona 74 (k) - Bartłomiej Buczek 7, 57
bez udziału publiczności
Podhale Nowy Targ 3-0 Podlasie Biała Podlaska 11 listopada, 13:00 (150)
Marcin Przybylski 9, 69, Michał Przemyk 55

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Podlasie Biała Podlaska 0-0 Stal Rzeszów 18 listopada, 13:00 (250)
Resovia 0-1 Podhale Nowy Targ 18 listopada, 13:00 (300)
Marcin Przybylski 10
Motor Lublin 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 listopada, 17:00 (4341)
Karpaty Krosno 1-1 Avia Świdnik 18 listopada, 13:00 (200)
Dawid Cempa 68 - Wojciech Białek 74
Unia Tarnów 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 18 listopada, 13:00 (250)
Dawid Sojda 16, Damian Lubera 31, 37
JKS 1909 Jarosław 1-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 listopada, 13:00 (500)
Bartłomiej Gliniak 90 (k) - Krystian Wrona 14, Patryk Szewc 19, Krzysztof Pietluch 55, Marek Gwóźdź 88
Spartakus Daleszyce 0-2 Chełmianka Chełm 18 listopada, 13:30 (150)
Przemysław Banaszak 88, Michał Kobiałka 90
MKS Trzebinia 2-0 Wisła Sandomierz 18 listopada, 13:00 (200)
Krzysztof Michalec 32, Przemysław Porębski 78
Soła Oświęcim 1-2 Wiślanie Jaśkowice 18 listopada, 13:00 (120)
Jakub Snadny 78 - Grzegorz Labut 4, Bartosz Czarnecki 47

Kolejka 18 - 10-11 marca

Podlasie Biała Podlaska 1-1 Resovia 18 kwietnia, 16:00 (400)
Maciej Wojczuk 66 - Bartłomiej Buczek 32
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Rzeszów 4-0 Wiślanie Jaśkowice 18 kwietnia, 16:00 (300)
Piotr Ceglarz 17, Kamil Bętkowski 55, Wojciech Reiman 58, Rafał Kursa 77
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Soła Oświęcim 1-1 Wisła Sandomierz 18 kwietnia, 16:00 (150)
Patryk Wilk 14 (s) - Damian Juda 10
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Trzebinia 1-2 Chełmianka Chełm 11 kwietnia, 16:00 (130)
Mateusz Stanek 90 - Mateusz Kompanicki 55, Paweł Uliczny 65
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany
Spartakus Daleszyce 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
JKS 1909 Jarosław 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 18 kwietnia, 16:00 (200)
Bartłomiej Raba 7 - Bartosz Ciborowski 26
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Tarnów 0-0 Avia Świdnik 18 kwietnia, 16:00 (300)
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Krosno 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 kwietnia, 16:00 (400)
Tomasz Persona 61, Władysław Kudriawcew 73
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 2-0 Podhale Nowy Targ 10 marca, 17:30 (3303)
Szymon Zgarda 24 (k), Marcin Burkhardt 45

Kolejka 19 - 17-18 marca

Resovia - Stal Rzeszów 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podhale Nowy Targ 0-0 Karpaty Krosno 17 marca, 13:00 (100)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Avia Świdnik - JKS 1909 Jarosław 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Daleszyce 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wólczanka Wólka Pełkińska 5-2 MKS Trzebinia 17 marca, 14:00 (100)
Tomasz Walat 56, 83, Krzysztof Pietluch 65, 90, Dawid Czyrny 88 - Mateusz Majcherczyk 20, Przemysław Porębski 27
Chełmianka Chełm - Soła Oświęcim 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Sandomierz - Wiślanie Jaśkowice 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 24-25 marca

Stal Rzeszów 2-1 Wisła Sandomierz 25 marca, 15:00 (800)
Peter Bašista 10, Marko Milunović 61 - Kacper Piechniak 39
Wiślanie Jaśkowice 1-5 Chełmianka Chełm 24 marca, 15:00 (150)
Piotr Morawski 27 - Przemysław Banaszak 21, 73 (k), 83, Ołeksij Prytulak 59, Przemysław Koszel 86
w Skawinie
Soła Oświęcim 0-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 24 marca, 15:30 (150)
Krystian Wrona 25, Patryk Szewc 49, Mateusz Kocur 69, Dawid Czyrny 90
MKS Trzebinia 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski 24 marca, 11:00 (150)
Szymon Stanisławski 34, 41, Krystian Puton 36, Piotr Krawczyk 72
Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
JKS 1909 Jarosław - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Tarnów 1-3 Podhale Nowy Targ 24 marca, 15:00 (200)
Krystian Popiela 44 - Adrian Ligienza 45, Szymon Kuźma 57, Michał Nawrot 66 (k)
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 1-2 Resovia 24 marca, 17:30 (4575)
Szymon Kamiński 40 - Bartłomiej Buczek 19, Kamil Oziemczuk 79 (s)

Kolejka 21 - 31 marca

Motor Lublin 1-0 Stal Rzeszów 31 marca, 15:30 (3275)
Konrad Nowak 9
Resovia 1-1 Karpaty Krosno 31 marca, 12:00 (900)
Szymon Kaliniec 24 - Dawid Cempa 50
Podlasie Biała Podlaska 1-3 Unia Tarnów 31 marca, 14:00
Damian Leśniak 83 - Dawid Sojda 26, Kacper Nytko 54, Artur Biały 76
Podhale Nowy Targ 2-0 JKS 1909 Jarosław 31 marca, 16:00 (200)
Marcin Przybylski 72, 78
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Spartakus Daleszyce 31 marca, 16:00 (1400)
Avia Świdnik 5-1 MKS Trzebinia 31 marca, 11:00 (450)
Wojciech Białek 15, 24, 32, Kacper Drelich 22, Damian Szpak 81 - Ernest Świętek 38
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Soła Oświęcim 31 marca, 13:00 (200)
Szymon Stanisławski 45 - Radosław Syguła 83
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-3 Wiślanie Jaśkowice 31 marca, 13:00 (450)
Kamil Hul 39, Wołodymyr Chorolśkyj 76, Jakub Więcek 83, Marek Gwóźdź 89 - Bartosz Czarnecki 18, Mateusz Krasuski 22, 40
Chełmianka Chełm 1-1 Wisła Sandomierz 31 marca, 16:00 (600)
Mateusz Kompanicki 37 - Kacper Piechniak 52

Kolejka 22 - 7-8 kwietnia

Stal Rzeszów 1-2 Chełmianka Chełm 7 kwietnia, 16:00 (500)
Daniel Koczon 60 (k) - Przemysław Banaszak 53, 90
Wisła Sandomierz 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 kwietnia, 15:00 (500)
Jakub Więcek 90
Wiślanie Jaśkowice 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 7 kwietnia, 12:00 (200)
w Skawinie
Soła Oświęcim 0-3 Avia Świdnik 7 kwietnia, 17:00 (150)
Arkadiusz Chlebowski 11 (s), Dominik Maluga 69, Sebastian Orzędowski 75
MKS Trzebinia 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 kwietnia, 15:00 (200)
Kacper Sołtys 36 - Łukasz Jamróz 15
Spartakus Daleszyce 0-0 Podhale Nowy Targ 8 kwietnia, 15:00 (350)
JKS 1909 Jarosław 0-0 Podlasie Biała Podlaska 7 kwietnia, 16:00 (350)
Unia Tarnów 2-5 Resovia 7 kwietnia, 12:00 (500)
Artur Hebda 47, Artur Biały 62 (k) - Szymon Kaliniec 18, Dariusz Frankiewicz 21, Michał Ogrodnik 22, 59, Bartłomiej Makowski 68
Karpaty Krosno 1-1 Motor Lublin 7 kwietnia, 16:00
Marek Zięba 79 - Dmytro Koźban 78

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Karpaty Krosno 0-2 Stal Rzeszów 14 kwietnia, 17:00
Kamil Bętkowski 22, 53
Motor Lublin 4-4 Unia Tarnów 14 kwietnia, 17:30 (3118)
Artur Gieraga 21, Dawid Dzięgielewski 26, Julien Tadrowski 63, Paweł Kaczmarek 86 - Artur Biały 36, Artur Gieraga 45 (s), Dawid Sojda 75, Paweł Socha 85 (s)
Resovia 2-1 JKS 1909 Jarosław 14 kwietnia, 16:00 (550)
Przemysław Pyrdek 27, David Kwiek 46 - Rafał Surmiak 26
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Spartakus Daleszyce 14 kwietnia, 15:00
Bartosz Gębura 34
Podhale Nowy Targ 3-0 MKS Trzebinia 14 kwietnia, 16:00 (150)
Dawid Dynarek 59 (k), Marcin Przybylski 87, Sebastian Dziedzic 90
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Soła Oświęcim 14 kwietnia, 17:00 (800)
Bartłomiej Smuczyński 21, 57, Łukasz Jamróz 61 (k)
Avia Świdnik 4-0 Wiślanie Jaśkowice 14 kwietnia, 13:00 (600)
Wojciech Białek 46, 73, Damian Szpak 79, Krystian Mroczek 83
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Wisła Sandomierz 14 kwietnia, 15:00
Patryk Róg 6
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-2 Chełmianka Chełm 14 kwietnia, 15:00 (450)
Paweł Uliczny 2, Mateusz Olszak 72 (k)

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Stal Rzeszów 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 21 kwietnia, 16:00 (500)
Daniel Koczon 38
Chełmianka Chełm 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 21 kwietnia, 16:00 (900)
Mateusz Kompanicki 16 - Arkadiusz Kot 35, Krystian Stolarczyk 40
Wisła Sandomierz 0-2 Avia Świdnik 21 kwietnia, 16:00 (300)
Wojciech Białek 10, Damian Szpak 90
Wiślanie Jaśkowice 2-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 21 kwietnia, 13:00 (200)
Maciej Bębenek 15, Bartosz Czarnecki 32 (k) - Paweł Czajkowski 35, Dawid Kamiński 52
w Skawinie
Soła Oświęcim 0-2 Podhale Nowy Targ 21 kwietnia, 17:00 (100)
Błażej Cyfert 66, Artur Pląskowski 90
MKS Trzebinia 1-1 Podlasie Biała Podlaska 21 kwietnia, 12:00 (140)
Mateusz Łakomy 90 (s) - Maciej Wojczuk 82
Spartakus Daleszyce 0-1 Resovia 21 kwietnia, 16:00 (350)
Paweł Hass 58
JKS 1909 Jarosław 0-1 Motor Lublin 21 kwietnia, 17:00 (450)
Julien Tadrowski 64 (k)
Unia Tarnów 3-0 Karpaty Krosno 21 kwietnia, 17:00 (500)
Damian Lubera 29 (k), Artur Biały 74, Kamil Tyrka 90

Kolejka 25 - 25 kwietnia

Wisła Sandomierz 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 kwietnia, 17:00
Władysław Kudriawcew 52, Tomasz Persona 90
Unia Tarnów 0-5 Stal Rzeszów 25 kwietnia, 17:00 (500)
Wojciech Reiman 19 (k), 86, Sławomir Szeliga 31, Piotr Ceglarz 74, Arkadiusz Gil 90
Karpaty Krosno 0-1 JKS 1909 Jarosław 25 kwietnia, 17:00 (300)
Marcin Szymczak 76
Motor Lublin 5-0 Spartakus Daleszyce 25 kwietnia, 19:00 (2185)
Paweł Kaczmarek 23, Kamil Oziemczuk 54, Dawid Dzięgielewski 76, Konrad Nowak 79, Przemysław Szkatuła 90
Resovia 4-1 MKS Trzebinia 25 kwietnia, 17:00 (350)
Michał Ogrodnik 23, Szymon Kaliniec 60, Bartłomiej Buczek 70, Dorian Buczek 90 - Mateusz Majcherczyk 79
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Soła Oświęcim 25 kwietnia, 16:00 (500)
Kamil Kocoł 71 - Mateusz Stankiewicz 76 (k)
Podhale Nowy Targ 4-0 Wiślanie Jaśkowice 25 kwietnia, 17:00
Marcin Przybylski 11, 12, 28, Artur Pląskowski 69
Avia Świdnik 2-1 Chełmianka Chełm 25 kwietnia, 17:00 (1000)
Wojciech Białek 21, Piotr Prędota 39 - Michał Budzyński 85
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 25 kwietnia, 16:00 (300)
Krystian Puton 56 - Wołodymyr Chorolśkyj 90

Kolejka 26 - 28-29 kwietnia

Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 28 kwietnia, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 28 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 kwietnia, 14:00
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 29 kwietnia, 13:00
Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska 28 kwietnia, 12:00
w Skawinie
Soła Oświęcim - Resovia 28 kwietnia, 14:30
MKS Trzebinia - Motor Lublin 28 kwietnia, 16:00
Spartakus Daleszyce - Karpaty Krosno 28 kwietnia, 16:00
JKS 1909 Jarosław - Unia Tarnów 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 maja

JKS 1909 Jarosław - Stal Rzeszów 5 maja, 17:00
Unia Tarnów - Spartakus Daleszyce 5 maja, 17:00
Karpaty Krosno - MKS Trzebinia 5 maja, 17:00
Motor Lublin - Soła Oświęcim 5 maja, 19:00
Resovia - Wiślanie Jaśkowice 4 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 5 maja, 16:00
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 5 maja, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska 5 maja, 19:29
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja, 17:00

Kolejka 28 - 12-13 maja

Stal Rzeszów - Avia Świdnik 12 maja, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 maja, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ 12 maja, 17:00
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 12 maja, 16:00
Wisła Sandomierz - Resovia 13 maja, 13:00
Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin 11 maja, 17:00
w Skawinie
Soła Oświęcim - Karpaty Krosno 12 maja, 17:00
MKS Trzebinia - Unia Tarnów 12 maja, 17:00
Spartakus Daleszyce - JKS 1909 Jarosław 12 maja, 16:00

Kolejka 29 - 19-20 maja

Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów 19 maja, 16:00
JKS 1909 Jarosław - MKS Trzebinia 19 maja, 17:00
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 19 maja, 17:00
Karpaty Krosno - Wiślanie Jaśkowice 19 maja, 17:00
Motor Lublin - Wisła Sandomierz 19 maja, 19:00
Resovia - Chełmianka Chełm 19 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska 19 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 19 maja, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 19 maja, 19:29

Kolejka 30 - 26-27 maja

Stal Rzeszów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 26 maja, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 26 maja, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Resovia 26 maja, 17:00
Chełmianka Chełm - Motor Lublin 26 maja, 17:00
Wisła Sandomierz - Karpaty Krosno 27 maja, 13:00
Wiślanie Jaśkowice - Unia Tarnów 26 maja, 17:00
w Skawinie
Soła Oświęcim - JKS 1909 Jarosław 26 maja, 17:00
MKS Trzebinia - Spartakus Daleszyce 26 maja, 17:00

Kolejka 31 - 30 maja

MKS Trzebinia - Stal Rzeszów 30 maja, 17:00
Spartakus Daleszyce - Soła Oświęcim 30 maja, 16:00
JKS 1909 Jarosław - Wiślanie Jaśkowice 30 maja, 18:00
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 30 maja, 18:00
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 30 maja, 17:00
Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska 30 maja, 19:00
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 30 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 30 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 maja, 17:00

Kolejka 32 - 2-3 czerwca

Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ 2 czerwca, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska 2 czerwca, 19:29
Avia Świdnik - Resovia 2 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Motor Lublin 2 czerwca, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Karpaty Krosno 2 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm - Unia Tarnów 3 czerwca, 16:00
Wisła Sandomierz - JKS 1909 Jarosław 3 czerwca, 17:00
Wiślanie Jaśkowice - Spartakus Daleszyce 2 czerwca, 17:00
w Skawinie
Soła Oświęcim - MKS Trzebinia 2 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 9 czerwca

Soła Oświęcim - Stal Rzeszów 9 czerwca, 17:00
MKS Trzebinia - Wiślanie Jaśkowice 9 czerwca, 17:00
Spartakus Daleszyce - Wisła Sandomierz 10 czerwca, 17:00
JKS 1909 Jarosław - Chełmianka Chełm 9 czerwca, 17:00
Unia Tarnów - Wólczanka Wólka Pełkińska 9 czerwca, 17:00
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski 9 czerwca, 17:00
Motor Lublin - Avia Świdnik 9 czerwca, 17:00
Resovia - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ 9 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 16 czerwca

Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 16 czerwca, 17:00
Podhale Nowy Targ - Resovia 16 czerwca, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 16 czerwca, 17:00
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 16 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 16 czerwca, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław 16 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce 16 czerwca, 17:00
Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia 16 czerwca, 17:00
Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim 16 czerwca, 17:00
w Skawinie

II liga 2017/2018

III liga 2017/2018 (I)
III liga 2017/2018 (II)
III liga 2017/2018 (III)

IV liga 2017/2018 (lubelska)
IV liga 2017/2018 (małopolska (wschód))
IV liga 2017/2018 (małopolska (zachód))
IV liga 2017/2018 (podkarpacka)
IV liga 2017/2018 (świętokrzyska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas