[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Kraśnik 28 78 26 0 2 110-26 14 0 0 57-10 12 0 2 53-16
2.  Hetman Zamość 28 58 18 4 6 79-30 11 1 2 43-14 7 3 4 36-16
3.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 52 16 4 8 55-40 9 4 1 32-13 7 0 7 23-27
4.  Lewart Lubartów 28 48 15 3 10 62-30 8 1 5 33-11 7 2 5 29-19
5.  Powiślak Końskowola 28 46 13 7 8 56-40 7 4 3 30-17 6 3 5 26-23
6.  Kłos Chełm 28 45 13 6 9 47-43 7 1 6 25-24 6 5 3 22-19
7.  Lublinianka Lublin 28 43 11 10 7 47-32 8 4 2 31-13 3 6 5 16-19
8.  Kryształ Werbkowice 28 41 13 2 13 41-52 7 0 7 20-27 6 2 6 21-25 2 6 2 0 0 3-0
9.  Górnik II Łęczna 28 41 12 5 11 64-49 8 3 3 45-25 4 2 8 19-24 2 0 0 0 2 0-3
10.  Łada 1945 Biłgoraj 28 38 11 5 12 45-52 8 3 3 26-17 3 2 9 19-35
11.  Eko Różanka 28 35 10 5 13 38-56 6 2 6 21-23 4 3 7 17-33
12.  Victoria Żmudź 28 24 6 6 16 32-76 4 3 7 20-32 2 3 9 12-44
13.  MKS Ryki 28 21 6 3 19 31-93 3 3 8 13-41 3 0 11 18-52
14.  Sokół Adamów 28 19 5 4 19 34-74 1 3 10 18-36 4 1 9 16-38
15.  Roztocze Szczebrzeszyn 28 7 1 4 23 21-69 1 2 11 12-33 0 2 12 9-36
Włodawianka Włodawa wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Stal Kraśnik    3-1 6-0 3-1 5-1 2-1 4-1 3-1 4-1 4-0 3-1 5-0 3-2 8-0 4-0 
 2 Hetman Zamość3-0     3-1 2-1 3-3 0-1 0-1 4-1 2-0 3-1 5-2 2-1 7-0 6-0 3-2 
 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski2-1 1-1     1-2 1-1 2-1 1-1 2-2 2-1 3-1 6-0 4-1 3-1 1-0 3-0 
 4 Lewart Lubartów1-2 3-1 0-1     1-2 0-1 1-1 5-0 3-0 0-1 1-0 5-1 10-0 1-0 2-1 
 5 Powiślak Końskowola3-4 0-0 2-1 1-1     1-3 1-1 0-1 2-1 3-1 2-2 5-0 4-1 4-1 2-0 
 6 Kłos Chełm0-1 1-3 2-0 4-2 2-3     0-2 2-1 1-1 3-2 1-3 2-1 5-3 1-2 1-0 
 7 Lublinianka Lublin1-2 2-0 3-2 1-1 1-0 1-2     3-1 1-1 7-1 4-0 1-1 2-0 3-1 1-1 
 8 Kryształ Werbkowice1-6 0-2 1-3 2-1 0-3* 2-3 3-1     1-0 0-4 0-3 1-0 4-1 3-0* 2-0 
 9 Górnik II Łęczna0-5 3-3 3-1 0-2 5-3 1-1 3-3 0-2     4-2 2-0 11-1 4-0 7-1 2-1 
 10 Łada 1945 Biłgoraj2-3 2-1 1-4 0-3 1-0 1-1 1-0 1-1 4-2     1-1 5-1 4-0 1-0 2-0 
 11 Eko Różanka2-7 1-4 3-0 2-1 2-1 3-1 0-0 0-1 0-1 1-2     0-1 2-1 1-1 4-2 
 12 Victoria Żmudź0-3 0-6 1-3 1-3 1-3 1-1 1-0 2-1 2-1 4-4 1-1     0-2 1-4 5-0 
 13 MKS Ryki0-9 0-7 1-2 1-4 1-1 0-0 2-1 0-3 1-7 1-0 1-2 1-1     0-3 4-1 
 14 Sokół Adamów1-5 0-5 1-4 0-2 0-3 3-3 1-3 2-3 1-2 0-0 5-0 2-3 1-2     1-1 
 15 Roztocze Szczebrzeszyn0-5 0-2 0-1 1-5 0-2 2-3 1-1 1-3 0-1 2-0 1-2 0-0 3-5 1-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm 12 sierpnia, 17:00
było 1-2, anulowany
Sokół Adamów 2-3 Victoria Żmudź 12 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 3-1 Eko Różanka 12 sierpnia, 16:00
Hetman Zamość 3-3 Powiślak Końskowola 12 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 0-2 Kryształ Werbkowice 12 sierpnia, 11:30
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Lublinianka Lublin 12 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 12 sierpnia, 17:00
MKS Ryki 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Kłos Chełm 3-2 Łada 1945 Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00
MKS Ryki 1-4 Lewart Lubartów 15 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 15 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 2-1 Górnik II Łęczna 15 sierpnia, 18:00
Eko Różanka 1-4 Hetman Zamość 15 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 0-3 Stal Kraśnik 15 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa - Sokół Adamów 15 sierpnia, 17:00
było 2-6, anulowany

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Sokół Adamów 3-3 Kłos Chełm 19 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik - Włodawianka Włodawa 20 sierpnia, 16:00
na boisku 8-1; w drużynie gości nie zagrała wymagana liczba młodzieżowców, zweryfikowany na 8-0 (wo), później anulowany
Hetman Zamość 2-1 Victoria Żmudź 19 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 2-0 Eko Różanka 20 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Powiślak Końskowola 20 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Kryształ Werbkowice 20 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 1-1 Lublinianka Lublin 20 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 MKS Ryki 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Kłos Chełm 5-3 MKS Ryki 27 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 7-1 Łada 1945 Biłgoraj 26 sierpnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Lewart Lubartów 26 sierpnia, 12:00
Powiślak Końskowola 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 sierpnia, 16:00
Eko Różanka 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn 27 sierpnia, 16:00
Victoria Żmudź 2-1 Górnik II Łęczna 27 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa - Hetman Zamość 27 sierpnia, 17:00
było 2-10, anulowany
Sokół Adamów 1-5 Stal Kraśnik 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: Górnik II Łęczna.
 
Stal Kraśnik 2-1 Kłos Chełm 3 września, 16:00
Hetman Zamość 6-0 Sokół Adamów 3 września, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Victoria Żmudź 3 września, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Eko Różanka 3 września, 16:00
Lewart Lubartów 1-2 Powiślak Końskowola 2 września, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Kryształ Werbkowice 3 września, 16:00
MKS Ryki 2-1 Lublinianka Lublin 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: Roztocze Szczebrzeszyn.
 
Kłos Chełm 0-2 Lublinianka Lublin 9 września, 16:30
Kryształ Werbkowice 4-1 MKS Ryki 10 września, 16:00
Powiślak Końskowola 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 9 września, 16:00
Eko Różanka 2-1 Lewart Lubartów 10 września, 16:00
Victoria Żmudź 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 września, 16:00
Sokół Adamów 1-2 Górnik II Łęczna 10 września, 15:00
Stal Kraśnik 3-1 Hetman Zamość 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
 
Hetman Zamość 0-1 Kłos Chełm 16 września, 16:00
Górnik II Łęczna 0-5 Stal Kraśnik 17 września, 16:00 (100)
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Sokół Adamów 17 września, 16:00
Lewart Lubartów 5-1 Victoria Żmudź 17 września, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Eko Różanka 16 września, 16:00
MKS Ryki 1-1 Powiślak Końskowola 16 września, 16:00
Lublinianka Lublin 3-1 Kryształ Werbkowice 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: Lewart Lubartów.
 
Kłos Chełm 2-1 Kryształ Werbkowice 24 września, 14:00
Powiślak Końskowola 1-1 Lublinianka Lublin 24 września, 15:00
Eko Różanka 2-1 MKS Ryki 24 września, 16:00
Victoria Żmudź 4-4 Łada 1945 Biłgoraj 24 września, 16:00
Sokół Adamów 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 września, 16:00
Stal Kraśnik 4-0 Roztocze Szczebrzeszyn 24 września, 16:00
Hetman Zamość 2-0 Górnik II Łęczna 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Łada 1945 Biłgoraj.
 
Górnik II Łęczna 1-1 Kłos Chełm 1 października, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Hetman Zamość 30 września, 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Stal Kraśnik 1 października, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 Sokół Adamów 30 września, 15:00
MKS Ryki 1-1 Victoria Żmudź 30 września, 16:00
Lublinianka Lublin 4-0 Eko Różanka 30 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-3 Powiślak Końskowola 1 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: MKS Ryki.
 
Kłos Chełm 2-3 Powiślak Końskowola 8 października, 13:30
Eko Różanka 0-1 Kryształ Werbkowice 8 października, 15:00
Victoria Żmudź 1-0 Lublinianka Lublin 8 października, 15:00
Sokół Adamów 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 8 października, 15:00
Stal Kraśnik 3-1 Lewart Lubartów 8 października, 12:30
Hetman Zamość 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 października, 15:00
Górnik II Łęczna 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 8 października, 14:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Lublinianka Lublin.
 
Roztocze Szczebrzeszyn 2-3 Kłos Chełm 14 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Górnik II Łęczna 15 października, 14:00
Lewart Lubartów 3-1 Hetman Zamość 15 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-3 Stal Kraśnik 15 października, 15:00
MKS Ryki 0-3 Sokół Adamów 14 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Victoria Żmudź 15 października, 14:00
Powiślak Końskowola 2-2 Eko Różanka 15 października, 14:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Kryształ Werbkowice.
 
Kłos Chełm 1-3 Eko Różanka 22 października, 15:00
Victoria Żmudź 1-3 Powiślak Końskowola 22 października, 14:00
Sokół Adamów 1-3 Lublinianka Lublin 22 października, 15:00
Stal Kraśnik 3-2 MKS Ryki 21 października, 14:00
Hetman Zamość 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 21 października, 14:00
Górnik II Łęczna 0-2 Lewart Lubartów 22 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 października, 12:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Powiślak Końskowola.
 
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Kłos Chełm 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) odwołany z powodu zalania boiska
Lewart Lubartów 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Łada 1945 Biłgoraj 4-2 Górnik II Łęczna 28 października, 14:00
MKS Ryki 0-7 Hetman Zamość 28 października, 14:00
Lublinianka Lublin 1-2 Stal Kraśnik 28 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Sokół Adamów 18 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Victoria Żmudź 1-1 Eko Różanka 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) w Różance odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: Eko Różanka.
 
Kłos Chełm 2-1 Victoria Żmudź 4 listopada, 13:00
Sokół Adamów 0-3 Powiślak Końskowola 5 listopada, 13:00
Stal Kraśnik 3-1 Kryształ Werbkowice 5 listopada, 13:00
Hetman Zamość 0-1 Lublinianka Lublin 4 listopada, 12:00
Górnik II Łęczna 4-0 MKS Ryki 5 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 4 listopada, 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Lewart Lubartów 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: Victoria Żmudź.
 
Lewart Lubartów 0-1 Kłos Chełm 11 listopada, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 listopada, 13:00
MKS Ryki 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 11 listopada, 13:00
Lublinianka Lublin 1-1 Górnik II Łęczna 11 listopada, 11:00
Kryształ Werbkowice 0-2 Hetman Zamość 11 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 3-4 Stal Kraśnik 11 listopada, 13:00
Eko Różanka 1-1 Sokół Adamów 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Kłos Chełm.
 
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 MKS Ryki 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Żmudź 1-4 Sokół Adamów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Eko Różanka 2-7 Stal Kraśnik 16 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany
Powiślak Końskowola 0-0 Hetman Zamość 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kryształ Werbkowice 1-0 Górnik II Łęczna 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lublinianka Lublin 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Lewart Lubartów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: Sokół Adamów.
 
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Kłos Chełm 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lewart Lubartów 10-0 MKS Ryki 25 marca, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Lublinianka Lublin 25 marca, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Kryształ Werbkowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik II Łęczna 5-3 Powiślak Końskowola 25 marca, 16:00
Hetman Zamość 5-2 Eko Różanka 24 marca, 14:00
Stal Kraśnik 5-0 Victoria Żmudź 3 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

Pauza: Stal Kraśnik.
 
Kłos Chełm 1-2 Sokół Adamów 31 marca, 14:00
Victoria Żmudź 0-6 Hetman Zamość 31 marca, 13:00
Eko Różanka 0-1 Górnik II Łęczna 31 marca, 14:00
Powiślak Końskowola 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 31 marca, 13:00
Kryształ Werbkowice 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 marca, 13:00
Lublinianka Lublin 1-1 Lewart Lubartów 31 marca, 12:00
MKS Ryki 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 31 marca, 13:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pauza: Hetman Zamość.
 
MKS Ryki 0-0 Kłos Chełm 7 kwietnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Lublinianka Lublin 8 kwietnia, 15:00
Lewart Lubartów 5-0 Kryształ Werbkowice 8 kwietnia, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Powiślak Końskowola 8 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Eko Różanka 7 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 11-1 Victoria Żmudź 8 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik 8-0 Sokół Adamów 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Górnik II Łęczna.
 
Kłos Chełm 0-1 Stal Kraśnik 13 kwietnia, 17:00
Sokół Adamów 0-5 Hetman Zamość 14 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn 15 kwietnia, 15:00
Eko Różanka 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 kwietnia, 14:00
Powiślak Końskowola 1-1 Lewart Lubartów 15 kwietnia, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 15 kwietnia, 15:00
Lublinianka Lublin 2-0 MKS Ryki 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Roztocze Szczebrzeszyn.
 
Lublinianka Lublin 1-2 Kłos Chełm 21 kwietnia, 16:00
MKS Ryki 0-3 Kryształ Werbkowice 21 kwietnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Powiślak Końskowola 22 kwietnia, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 Eko Różanka 21 kwietnia, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Victoria Żmudź 22 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 7-1 Sokół Adamów 22 kwietnia, 17:00
Hetman Zamość 3-0 Stal Kraśnik 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
 
Kłos Chełm 1-3 Hetman Zamość 28 kwietnia, 15:00
Stal Kraśnik 4-1 Górnik II Łęczna 28 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 28 kwietnia, 16:00
Victoria Żmudź 1-3 Lewart Lubartów 28 kwietnia, 15:00
Eko Różanka 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 28 kwietnia, 15:00
Powiślak Końskowola 4-1 MKS Ryki 29 kwietnia, 13:00
Kryształ Werbkowice 3-1 Lublinianka Lublin 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 1 maja

Pauza: Lewart Lubartów.
 
Kryształ Werbkowice 2-3 Kłos Chełm 1 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 1-0 Powiślak Końskowola 1 maja, 16:00
MKS Ryki 1-2 Eko Różanka 1 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-1 Victoria Żmudź 1 maja, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Sokół Adamów 1 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-5 Stal Kraśnik 1 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 3-3 Hetman Zamość 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Pauza: Łada 1945 Biłgoraj.
 
Kłos Chełm 1-1 Górnik II Łęczna 5 maja, 16:00
Hetman Zamość 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 5 maja, 16:00
Stal Kraśnik 6-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 maja, 17:00
Sokół Adamów 0-2 Lewart Lubartów 5 maja, 16:00
Victoria Żmudź 0-2 MKS Ryki 6 maja, 17:00
Eko Różanka 0-0 Lublinianka Lublin 6 maja, 15:00
Powiślak Końskowola 0-1 Kryształ Werbkowice 5 maja, 16:30

Kolejka 25 - 12-13 maja

Pauza: MKS Ryki.
 
Powiślak Końskowola 1-3 Kłos Chełm 13 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-3 Eko Różanka 13 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 1-1 Victoria Żmudź 12 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Sokół Adamów 13 maja, 16:00
Lewart Lubartów 1-2 Stal Kraśnik 12 maja, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Hetman Zamość 13 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Górnik II Łęczna 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pauza: Lublinianka Lublin.
 
Kłos Chełm 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 19 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 maja, 17:00
Hetman Zamość 2-1 Lewart Lubartów 19 maja, 17:00
Stal Kraśnik 4-0 Łada 1945 Biłgoraj 19 maja, 17:30
Sokół Adamów 1-2 MKS Ryki 20 maja, 17:00
Victoria Żmudź 2-1 Kryształ Werbkowice 20 maja, 17:00
Eko Różanka 2-1 Powiślak Końskowola 19 maja, 13:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: Kryształ Werbkowice.
 
Eko Różanka 3-1 Kłos Chełm 27 maja, 16:00
Powiślak Końskowola 5-0 Victoria Żmudź 27 maja, 17:00
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 5-0 - goście zrezygnowali z gry; uznano wynik z boiska
Lublinianka Lublin 3-1 Sokół Adamów 26 maja, 16:00
MKS Ryki 0-9 Stal Kraśnik 26 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Hetman Zamość 27 maja, 16:00
Lewart Lubartów 3-0 Górnik II Łęczna 26 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 23 maja, 18:00

Kolejka 28 - 30 maja

Pauza: Powiślak Końskowola.
 
Eko Różanka 0-1 Victoria Żmudź 30 maja, 17:00
Kłos Chełm 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-5 Lewart Lubartów 30 maja, 17:30
Górnik II Łęczna 4-2 Łada 1945 Biłgoraj 30 maja, 17:30
Hetman Zamość 7-0 MKS Ryki 30 maja, 17:00
Stal Kraśnik 4-1 Lublinianka Lublin 30 maja, 17:00
Sokół Adamów 2-3 Kryształ Werbkowice 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Pauza: Eko Różanka.
 
Victoria Żmudź 1-1 Kłos Chełm 2 czerwca, 17:30
Powiślak Końskowola 4-1 Sokół Adamów 2 czerwca, 17:30
Kryształ Werbkowice 1-6 Stal Kraśnik 2 czerwca, 17:30
Lublinianka Lublin 2-0 Hetman Zamość 2 czerwca, 17:30
MKS Ryki 1-7 Górnik II Łęczna 2 czerwca, 17:30
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 2 czerwca, 17:30
Lewart Lubartów 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 9 czerwca

Pauza: Victoria Żmudź.
 
Kłos Chełm 4-2 Lewart Lubartów 9 czerwca, 17:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 9 czerwca, 17:30
Roztocze Szczebrzeszyn 3-5 MKS Ryki 9 czerwca, 17:30
Górnik II Łęczna 3-3 Lublinianka Lublin 9 czerwca, 17:30
Hetman Zamość 4-1 Kryształ Werbkowice 9 czerwca, 17:30
Stal Kraśnik 5-1 Powiślak Końskowola 9 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 5-0 Eko Różanka 9 czerwca, 17:30

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2017/2018 (IV)

IV liga 2017/2018 (małopolska (wschód))
IV liga 2017/2018 (małopolska (zachód))
IV liga 2017/2018 (podkarpacka)
IV liga 2017/2018 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Chełm)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Lublin)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Zamość)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas