[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2017/2018, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Limanovia Limanowa 2 6 2 0 0 7-1 2 0 0 7-1 0 0 0 0-0
2.  Watra Białka Tatrzańska 2 6 2 0 0 6-2 2 0 0 6-2 0 0 0 0-0
3.  Poprad Muszyna 2 6 2 0 0 4-0 0 0 0 0-0 2 0 0 4-0
4.  Barciczanka Barcice 2 4 1 1 0 5-2 1 0 0 3-0 0 1 0 2-2
5.  Tarnovia Tarnów 1 3 1 0 0 6-1 1 0 0 6-1 0 0 0 0-0
6.  Wolania Wola Rzędzińska 2 3 1 0 1 5-3 1 0 0 4-1 0 0 1 1-2 1 0 0 0 1 1-2
7.  GKS Drwinia 1 3 1 0 0 2-0 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0
8.  Glinik Gorlice 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 2-1 0 0 1 0-1 2 3 1 0 1 2-2
9.  Lubań Maniowy 2 3 1 0 1 1-3 1 0 0 1-0 0 0 1 0-3 1 3 1 0 0 1-0
10.  Olimpia Pisarzowa 2 3 1 0 1 3-6 1 0 0 3-1 0 0 1 0-5
11.  MLKS Żabno 2 1 0 1 1 2-4 0 1 0 2-2 0 0 1 0-2
12.  Poprad Rytro 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
13.  Bocheński KS 2 0 0 0 2 1-4 0 0 1 0-1 0 0 1 1-3
14.  Sandecja II Nowy Sącz 2 0 0 0 2 2-6 0 0 0 0-0 0 0 2 2-6
15.  KS Tymbark 2 0 0 0 2 1-6 0 0 1 0-3 0 0 1 1-3
16.  Tuchovia Tuchów 2 0 0 0 2 2-9 0 0 0 0-0 0 0 2 2-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Limanovia Limanowa    5-0 2-1 
 2 Watra Białka Tatrzańska    3-1 3-1 
 3 Poprad Muszyna    
 4 Barciczanka Barcice    3-0 
 5 Tarnovia Tarnów    6-1 
 6 Wolania Wola Rzędzińska    4-1 
 7 GKS Drwinia    2-0 
 8 Glinik Gorlice2-1     
 9 Lubań Maniowy1-0     
 10 Olimpia Pisarzowa    3-1 
 11 MLKS Żabno2-2     
 12 Poprad Rytro    
 13 Bocheński KS0-1     
 14 Sandecja II Nowy Sącz    
 15 KS Tymbark0-3     
 16 Tuchovia Tuchów    

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Watra Białka Tatrzańska 3-1 KS Tymbark 12 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno 2-2 Barciczanka Barcice 12 sierpnia, 17:30
Lubań Maniowy 1-0 Glinik Gorlice 13 sierpnia, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 4-1 Sandecja II Nowy Sącz 12 sierpnia, 16:00
Limanovia Limanowa 5-0 Olimpia Pisarzowa 12 sierpnia, 17:00
Bocheński KS 0-1 Poprad Muszyna 12 sierpnia, 15:30
Tarnovia Tarnów 6-1 Tuchovia Tuchów 12 sierpnia, 17:30
GKS Drwinia - Poprad Rytro 6 września, 17:00

REKLAMA

Kolejka 2 - 15 sierpnia

KS Tymbark 0-3 Poprad Muszyna 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Pisarzowa 3-1 Bocheński KS 15 sierpnia, 17:00
Glinik Gorlice 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 16 sierpnia, 18:00
Barciczanka Barcice 3-0 Lubań Maniowy 15 sierpnia, 17:00
GKS Drwinia 2-0 MLKS Żabno 15 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Tuchovia Tuchów 15 sierpnia, 17:00
Limanovia Limanowa 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro - Tarnovia Tarnów 18 listopada, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Tuchovia Tuchów - KS Tymbark 19 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro - Watra Białka Tatrzańska 20 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno - Tarnovia Tarnów 19 sierpnia, 17:00
Lubań Maniowy - GKS Drwinia 20 sierpnia, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice 19 sierpnia, 17:00
Bocheński KS - Sandecja II Nowy Sącz 19 sierpnia, 15:30
Poprad Muszyna - Olimpia Pisarzowa 19 sierpnia, 11:00
Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa 19 sierpnia, 17:00

REKLAMA

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

KS Tymbark - Olimpia Pisarzowa 27 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz - Poprad Muszyna 26 sierpnia, 11:00
Glinik Gorlice - Bocheński KS 26 sierpnia, 17:30
Barciczanka Barcice - Limanovia Limanowa 26 sierpnia, 11:00
GKS Drwinia - Wolania Wola Rzędzińska 27 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy 26 sierpnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska - MLKS Żabno 27 sierpnia, 16:00
Tuchovia Tuchów - Poprad Rytro 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Poprad Rytro - KS Tymbark
MLKS Żabno - Tuchovia Tuchów
Lubań Maniowy - Watra Białka Tatrzańska
Wolania Wola Rzędzińska - Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa - GKS Drwinia
Bocheński KS - Barciczanka Barcice
Poprad Muszyna - Glinik Gorlice
Olimpia Pisarzowa - Sandecja II Nowy Sącz

Kolejka 6 - 9-10 września

KS Tymbark - Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice - Olimpia Pisarzowa
Barciczanka Barcice - Poprad Muszyna
GKS Drwinia - Bocheński KS
Tarnovia Tarnów - Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska - Wolania Wola Rzędzińska
Tuchovia Tuchów - Lubań Maniowy
Poprad Rytro - MLKS Żabno

Kolejka 7 - 16-17 września

MLKS Żabno - KS Tymbark
Lubań Maniowy - Poprad Rytro
Wolania Wola Rzędzińska - Tuchovia Tuchów
Limanovia Limanowa - Watra Białka Tatrzańska
Bocheński KS - Tarnovia Tarnów
Poprad Muszyna - GKS Drwinia
Olimpia Pisarzowa - Barciczanka Barcice
Sandecja II Nowy Sącz - Glinik Gorlice

Kolejka 8 - 23-24 września

KS Tymbark - Glinik Gorlice
Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz
GKS Drwinia - Olimpia Pisarzowa
Tarnovia Tarnów - Poprad Muszyna
Watra Białka Tatrzańska - Bocheński KS
Tuchovia Tuchów - Limanovia Limanowa
Poprad Rytro - Wolania Wola Rzędzińska
MLKS Żabno - Lubań Maniowy

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Lubań Maniowy - KS Tymbark
Wolania Wola Rzędzińska - MLKS Żabno
Limanovia Limanowa - Poprad Rytro
Bocheński KS - Tuchovia Tuchów
Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa - Tarnovia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz - GKS Drwinia
Glinik Gorlice - Barciczanka Barcice

Kolejka 10 - 7-8 października

KS Tymbark - Barciczanka Barcice
GKS Drwinia - Glinik Gorlice
Tarnovia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska - Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów - Poprad Muszyna
Poprad Rytro - Bocheński KS
MLKS Żabno - Limanovia Limanowa
Lubań Maniowy - Wolania Wola Rzędzińska

Kolejka 11 - 14-15 października

Wolania Wola Rzędzińska - KS Tymbark
Limanovia Limanowa - Lubań Maniowy
Bocheński KS - MLKS Żabno
Poprad Muszyna - Poprad Rytro
Olimpia Pisarzowa - Tuchovia Tuchów
Sandecja II Nowy Sącz - Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice - Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice - GKS Drwinia

Kolejka 12 - 21-22 października

KS Tymbark - GKS Drwinia
Tarnovia Tarnów - Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów - Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro - Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno - Poprad Muszyna
Lubań Maniowy - Bocheński KS
Wolania Wola Rzędzińska - Limanovia Limanowa

Kolejka 13 - 28-29 października

Limanovia Limanowa - KS Tymbark
Bocheński KS - Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Muszyna - Lubań Maniowy
Olimpia Pisarzowa - MLKS Żabno
Sandecja II Nowy Sącz - Poprad Rytro
Glinik Gorlice - Tuchovia Tuchów
Barciczanka Barcice - Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia - Tarnovia Tarnów

Kolejka 14 - 4-5 listopada

KS Tymbark - Tarnovia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska - GKS Drwinia
Tuchovia Tuchów - Barciczanka Barcice
Poprad Rytro - Glinik Gorlice
MLKS Żabno - Sandecja II Nowy Sącz
Lubań Maniowy - Olimpia Pisarzowa
Wolania Wola Rzędzińska - Poprad Muszyna
Limanovia Limanowa - Bocheński KS

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Bocheński KS - KS Tymbark
Poprad Muszyna - Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa - Wolania Wola Rzędzińska
Sandecja II Nowy Sącz - Lubań Maniowy
Glinik Gorlice - MLKS Żabno
Barciczanka Barcice - Poprad Rytro
GKS Drwinia - Tuchovia Tuchów
Tarnovia Tarnów - Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 16

Tuchovia Tuchów - Tarnovia Tarnów
Poprad Rytro - GKS Drwinia
KS Tymbark - Watra Białka Tatrzańska
Barciczanka Barcice - MLKS Żabno
Glinik Gorlice - Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz - Wolania Wola Rzędzińska
Olimpia Pisarzowa - Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna - Bocheński KS

Kolejka 17

Sandecja II Nowy Sącz - Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów - Poprad Rytro
Poprad Muszyna - KS Tymbark
Bocheński KS - Olimpia Pisarzowa
Wolania Wola Rzędzińska - Glinik Gorlice
Lubań Maniowy - Barciczanka Barcice
MLKS Żabno - GKS Drwinia
Tuchovia Tuchów - Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 18

Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice
KS Tymbark - Tuchovia Tuchów
Watra Białka Tatrzańska - Poprad Rytro
Tarnovia Tarnów - MLKS Żabno
GKS Drwinia - Lubań Maniowy
Barciczanka Barcice - Wolania Wola Rzędzińska
Sandecja II Nowy Sącz - Bocheński KS
Olimpia Pisarzowa - Poprad Muszyna

Kolejka 19

Olimpia Pisarzowa - KS Tymbark
Poprad Muszyna - Sandecja II Nowy Sącz
Bocheński KS - Glinik Gorlice
Limanovia Limanowa - Barciczanka Barcice
Wolania Wola Rzędzińska - GKS Drwinia
Lubań Maniowy - Tarnovia Tarnów
MLKS Żabno - Watra Białka Tatrzańska
Poprad Rytro - Tuchovia Tuchów

Kolejka 20

KS Tymbark - Poprad Rytro
Tuchovia Tuchów - MLKS Żabno
Watra Białka Tatrzańska - Lubań Maniowy
Tarnovia Tarnów - Wolania Wola Rzędzińska
GKS Drwinia - Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice - Bocheński KS
Glinik Gorlice - Poprad Muszyna
Sandecja II Nowy Sącz - Olimpia Pisarzowa

Kolejka 21

Sandecja II Nowy Sącz - KS Tymbark
Olimpia Pisarzowa - Glinik Gorlice
Poprad Muszyna - Barciczanka Barcice
Bocheński KS - GKS Drwinia
Limanovia Limanowa - Tarnovia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska - Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy - Tuchovia Tuchów
MLKS Żabno - Poprad Rytro

Kolejka 22

KS Tymbark - MLKS Żabno
Poprad Rytro - Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów - Wolania Wola Rzędzińska
Watra Białka Tatrzańska - Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów - Bocheński KS
GKS Drwinia - Poprad Muszyna
Barciczanka Barcice - Olimpia Pisarzowa
Glinik Gorlice - Sandecja II Nowy Sącz

Kolejka 23

Glinik Gorlice - KS Tymbark
Sandecja II Nowy Sącz - Barciczanka Barcice
Olimpia Pisarzowa - GKS Drwinia
Poprad Muszyna - Tarnovia Tarnów
Bocheński KS - Watra Białka Tatrzańska
Limanovia Limanowa - Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska - Poprad Rytro
Lubań Maniowy - MLKS Żabno

Kolejka 24

KS Tymbark - Lubań Maniowy
MLKS Żabno - Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro - Limanovia Limanowa
Tuchovia Tuchów - Bocheński KS
Watra Białka Tatrzańska - Poprad Muszyna
Tarnovia Tarnów - Olimpia Pisarzowa
GKS Drwinia - Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice - Glinik Gorlice

Kolejka 25

Barciczanka Barcice - KS Tymbark
Glinik Gorlice - GKS Drwinia
Sandecja II Nowy Sącz - Tarnovia Tarnów
Olimpia Pisarzowa - Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna - Tuchovia Tuchów
Bocheński KS - Poprad Rytro
Limanovia Limanowa - MLKS Żabno
Wolania Wola Rzędzińska - Lubań Maniowy

Kolejka 26

KS Tymbark - Wolania Wola Rzędzińska
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa
MLKS Żabno - Bocheński KS
Poprad Rytro - Poprad Muszyna
Tuchovia Tuchów - Olimpia Pisarzowa
Watra Białka Tatrzańska - Sandecja II Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów - Glinik Gorlice
GKS Drwinia - Barciczanka Barcice

Kolejka 27

GKS Drwinia - KS Tymbark
Barciczanka Barcice - Tarnovia Tarnów
Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska
Sandecja II Nowy Sącz - Tuchovia Tuchów
Olimpia Pisarzowa - Poprad Rytro
Poprad Muszyna - MLKS Żabno
Bocheński KS - Lubań Maniowy
Limanovia Limanowa - Wolania Wola Rzędzińska

Kolejka 28

KS Tymbark - Limanovia Limanowa
Wolania Wola Rzędzińska - Bocheński KS
Lubań Maniowy - Poprad Muszyna
MLKS Żabno - Olimpia Pisarzowa
Poprad Rytro - Sandecja II Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów - Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska - Barciczanka Barcice
Tarnovia Tarnów - GKS Drwinia

Kolejka 29

Tarnovia Tarnów - KS Tymbark
GKS Drwinia - Watra Białka Tatrzańska
Barciczanka Barcice - Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice - Poprad Rytro
Sandecja II Nowy Sącz - MLKS Żabno
Olimpia Pisarzowa - Lubań Maniowy
Poprad Muszyna - Wolania Wola Rzędzińska
Bocheński KS - Limanovia Limanowa

Kolejka 30

KS Tymbark - Bocheński KS
Limanovia Limanowa - Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska - Olimpia Pisarzowa
Lubań Maniowy - Sandecja II Nowy Sącz
MLKS Żabno - Glinik Gorlice
Poprad Rytro - Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów - GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska - Tarnovia Tarnów

III liga 2017/2018 (IV)

IV liga 2017/2018 (lubelska)
IV liga 2017/2018 (małopolska (zachód))
IV liga 2017/2018 (podkarpacka)
IV liga 2017/2018 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2017/2018 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2017/2018 (Tarnów I)
Liga okręgowa 2017/2018 (Tarnów II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas